Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

HELLO!!!!Τι κανετε :?: στα παλια λημερια,ε :?:

Οπως εγραψα και απο εκει ,ειμαι αρρωστουλα!!εχω πυρετο :evil::evil: κρυωσα στη κηδεια μαλλον :evil:

Μαρακι τα μαθαμε τα νεα και πολυ ζηλεψαμε :-p ετσι ειναι τα ιδιωτικα,πολλα λεφτα,ολα καλα να πανε και χαλαλι,οπως ειπες ;)

Συμπεθερουλα,και εμενα εχει φαει τετοιες τουμπες :!: Αρχισες τα ψωνια για την ανηψια ε??θα αποτρελλαθεις τωρα!!

Δεσποινα,Αλεξ, και Αρια τα ειπεμε εμεις ;)

Εστειλα μην στη Σταυρουλα και στη Φωτεινη και στη Μαγδουλα,αλλα μαλλον με προλαβατε ;)

Φουφουκι,χαιρομαι πολυ που μπαινεις παλι :D μου ελειψες :) Οντως αυτα ειναι ασημαντα προβληματα και αντιστρεπτα :)

Ρουλακι,wellcome back :D Τελεια που περασατε ωραια!!Σιγα με το Πασχα στην Πελλοπονησο πες το δικο σου :!::!: το ζω εδω και 11 χρονια!!Φετος και ολγω πενθους τωρα μας βλεπω για το χωριο μου :D:D να δει πως κανουν Πασχα :lol::lol:Ρε εσυ,πες μου καμια ιδεα για θεμα και στολισμο για τη βαφτιση του μπεμπη μας το Μαιο ;)

Αλεξ,δεξου με καλε στην ομαδα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσακια μου!!Σημερα ειμαι πρωινη στο γραφειο γιατι περιμενα ενα μαραγκο να μου κοψει λιγο την πορτα, επειδη πηρα ενα διαδρομο αλλα δεν χωραει να ανοιξει η πορτα!!!Εξυπνο, ε?Νεα δεν εχουμε, ο μικρος εχει μαθει το ναι και του λεω τασουλη με αγαπας?και φωναζει ναι!!!

Αριάκι, καλως σας βρήκα!!!Τι κανει η μπουμπου?Περασες ωραια στη βολτουλα σου?

Φουφουδελακι, hello kitty θεμα πως σου φαινεται?θα σου φτιαξω δειγμα και θα σου στειλω και για τα δυο!μακαρι το μονο αγχος μας να ειναι τα ματακια τους ή κατι που φτιαχνεται ευκολα, πολυ φοβαμαι κοριτσακια μου να μην παθει τιποτα το μικρο μου και κανενα παιδακι...

Δεσποινακι, τι αποτελεσματα ήταν αυτα?Περιμενουμε νεα σου απο τον γιατρο!

Μαρακι μου, καλη επιτυχια αυριο στον αντρουλι, ολα θα πανε καλα!!!Ζηλευω που συναντηθηκες με την συμπεθερα μου, αλλα την αλλη εβδομαδα που θα ανεβω αθηνα πρωτα ο θεος, μπορει να συνατηθουμε κι εμεις, να γνωριστουν και τα παιδια!!!

Μαγδουλα, καλα ψωνια για την ανιψια!!!

Χαρουλινι μου, περαστικα σου!!Αρρωσταινεις εσυ τοσο δυναμικο κοριτσι??Για θεμα εγω ειχα τον μικρο πριγκιπα, το παιδακι που θα βαφτισει ο αντρας μου εχει θεμα στρουμφακια, εξαρταται και που θα κανετε τη βαφτιση, αν ειναι παραλιακα μπορεις και πειρατης, πες μου εσυ τι θες και θα σου φτιαξω τα καλυτερα!!

Χρονια μας Πολλα και για χθες!!!

Σας αφηνω προς το παρον γιατι εχουμε μαζευτει και στην ομαδα!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Οπως ειπε και η δικηγορινα μαζευτηκαμε στην ομαδα,οποτε θα ειμαι συντομη :lol::lol:

Εχω ακομα πυρετο :evil::evil: καιρο ειχε να με επισκευθει ιωση,ηταν αναγκη τωρα :evil::evil: Στο μεταξυ ειναι αρρωστα και τα ανηψια μου με την ιωση και κανανε και τα 2 ωτιτιδα τα δολια :evil: Παλι καλα που η Μιμικα μου ειναι POWER!!!Μην το ματιαξω το πουλακι μου!!!

Ρουλακι θα γινει 5 Μαιου(αν δεν εχουμε εκλογες στις 6) και θα γινει στο χωριο μου(στον Ολυμπο),σε ενα Βυζαντινο Μοναστηρι!!!Τι σου παει περισσοτερο?Πριγκιπας,ε??Εσυ τι μπομπονιερες ειχες κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καποτε ξεκινησαμε απο δω και καταληγουμε παλι απο δω δεν καταλαβα καλα κατι μου πε το δεσποινακι αλλα οπου παει η παρεα ακολουθω οποτε να μαι κι εγω!!!!!!!!!!!ειχα σχολιασει ενα καρο στο αλλο μη με βαλετε να τα ξαναγραψω διαβαστε τα απο κει κ ξεκιναω απο τα σημερινα μου απο δω κ μπρος εδω μην σας ψαχνω παλι..

καταρχην ο αντρας μου ακομα περιμενει απαντηση απο δουλεια με αποτελεσμα να χει πεσει πολυ ψυχολογικα μια μουτρωνομαστε μια τα βρισκουμε απο την μια θυμωνω απο την αλλη τον λυπαμαι εχει φρικαρει ολη μερα σπιτι μονος με ενα παιδι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερουλα περαστικα στα ανηψια κ σε σενα μακρια απο την νυφαδια μας...

κι εμενα η μια μου ανηψια η κελη αρρωστη ειναι κι αυτη κ ειναι κ μιση μεριδα θα ρθει κ θα απογινει το αμοιρο..

ασε που χτες στην κουνιαδα μου(μαμα κελης)της πηραν διπλωμα κ πινακιδες επειδη ξεχασε ζωνη ενω παντα μα παντα φοραει καντεμια σε ολο το μεγαλειο..

δεποινιω μου μπες να μου πεις τι ειπε ο γιατρος μα πανω απο ολα μην στεναχωριεσαι..

μαρακι εισαι αθηνα παρε τηλ αν θες να τα πουμε απο κοντα..

αλεξ θελω κι εγω να μπω στην ομαδα αν κ δεν ξερω τι θα κανω εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλιτσα συγνωμη αλλα γελασα ρε φιλεναδα πολυ με την πορτα κ τον διαδρομο..

φουφουκι μου αστραφτερο μου σπιτι να μην στεναχωριεσαι για τα ματακια καλα κανεις κ γω ειχα μυωπια 7,5 στα 19 εκανα λειζερ κ ολα μια χαρα η επιστημε εξελισεται τωρα πια..

ενημερωσατε κ στεργια να μας βρει εδω??

ολες ξερουν ε???

μαρακι εστειλε η αλεξ φωτο ειναι τελειες ολες τους!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερουλα,λογικο ειναι μωρε να τα εχει παιξει ο καημενος ο αντρουλης σου :( τωρα ειδικα πο λυπεις και εσυ τοσες ωρες :!::!: Κανε υπομονη,μηνμιλας και δωστου κουραγιο :!: Λογικο ειναι καποια στιγμη να δημιουργειτε ενταση αλλα δειξε εσυ ψυχραιμια ;)

Εκτος απο την τραπεζα δεν εχει προκυψει τιποτα αλλο :?:

Μαρακι,ολα oK με την επεμβαση?περιμενουμε νεα ;)

Ειδα και τις φωτο που εστειλε η Αλεξ :) Τι γλυκες που ειναι οι μικρες σου :?: Να υποθεσω οτι η πιο ξανθια ειναι η Χρυσανθουλα?Μια χαρα στεκεται το κοριτσι και πολυ γλυκα ;)

Αλεξ,και η Κωνσταντ. τρελλο φατσονι :lol:

Δεσποινακι,δεν καταφεραμε το πρωι με το τσατ να μιλησουμε!!!Περιμενω νεα!!Παντως απο τα λιγα που διαβασα,συμφωνω για το συριγγιο!!

Οι αλλες που χαθηκατε :o:o ειπαμε να αλλαξουμε στεκι,οχι να χαθουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε ενημερώστε και εμέ το κακόμοιρο :(

Τώρα το πήρα χαμπάρι. Λοιπόν περιμένω τον αντρούλη μου με κάτι σπέσιαλ double burgers και δεν προλαβαίνω να σχολιάσω.

Απλά στέλνω σε όλες τα φιλιά μου και εκφράζω την απεριόριστη χαρά μου. :x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου επιτέλους σας βρήκα!!!Δεν αφήνατε ανθρωπο να βαρεθεί ε?Ετσι να ανανεωθούν λίγο οι σχέσεις μας.Να αλλάζουμε παραστάσεις :lol::lol:

Εκανα αίτηση να με δεχτείτε στην ομάδα σας..Με θέλετε?

εγραφα και πριν τα λίγα που πρόλαβα να διαβάσω αλλά εκανα ανανέωση τη σελίδα η ξανθιά και παει....

Ασε που ξενυχταμε με ενα κοριτσι στο τσατ...

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Χτες βράδυ ο μικρός έκανε το εξής κουλό: ξύπνησε στις 12:30 και χωρίς μουρμούρα ή γκρίνια κάθισε στο κρεβάτι, πέρασε το χεράκι του μέσα από το πατζάκι της πυτζάμας και έξυνε το πόδι του :shock: . Τον ρωτάω μέσα στο σκοτάδι τι έγινε, τι έχεις και απαντούσε κάτι ακαταλαβίστικα. Μετά τον ρωτάω τι θέλεις και απαντάει "μπα" , άντε κατάλαβε τώρα τι λέει ο ποιητής, συνήθως εννοεί μπάνιο, αλλά είχαμε κάνει νωρίτερα. Μετά από λίγο ξάπλωσε και δεν περνάνε 3 λεπτά νατος πάλι. Μην τα πολυλογώ αυτό έγινε 3 φορές και την 3η ήταν πάνω που ήρθε ο Τ από τη δουλειά και ο μικρός όλο χαρά φωναζε "μπαμπάς". Είδαμε το ποδαράκι του και ήταν λίγο κόκκινο, το ξεπλύναμε και το περάσαμε με οινόπνευμα μήπως τον είχε τσιμπήσει κάτι, τι να πω δεν ξέρω. Μετά έκατσε με τον μπαμπά του, έφαγε σπανακόπιτα και ήρθαν για υπνο ούτε ξέρω τι ώρα ήταν πια.

Βίκυ απουσία σήμερα;;;

Έλενα με το καλό να ξεκινήσετε για 2ο όποτε θέλετε και νιώθετε ότι είναι καλύτερο για την οικογένεια σας. Δεν έτρωγε ο Ορεστάκος; Την φρατζολίτσα μια χαρά την κρατούσε πάντως στη φώτο :lol:

Μάγδα κουκλί ο Βασ, σκάσε του 2 φιλάκια στα μαγουλάκια. Η αδελφούλα σου μήπως λόγω ορμονών εγκυμοσύνης είναι κάπως και την βλέπεις πεσμένη;;;Μπορεί να αγχώνεται για τον ερχομό του μωρού.

Αλεξάνδρα περαστικά και στις 2 σας. Είναι που είναι το Κων τώρα με τους εμετούς δεν θα μείνει τίποτα. :cry: Ευτυχώς διαβάζω σήμερα πάει καλύτερα. Τελικά ποια είναι πιο "σεμνή";Εσύ, η Φουφου ή η Δεσποινα;; :lol::lol: Μα είμαι περίεργη τι είναι το "γλάσο"; Πες στον μπαμπά σας να είναι πιο δραστήριος με την μικρή, να τον αγαπήσει περισσότερο, για να έχεις και ε΄συ βρε παιδί μου λίγα λεπτά ηρεμίας.

Άρια σεισμομαγνήτη μου εσύ :lol: Η μικρή το βραδυ ήταν πιο ήρεμη; Λες να κόψει από τώρα τον μεσημεριανό ύπνο. :o Στο απεύχομαι.

Δέσποινα μην κρατάς τίποτα μέσα σου, όταν νιώθεις ότι θέλεις να ουρλιάξεις ή να κλάψεις κάντο. πιστέυω ότι αν τα κρατάς θα σου γυρίσουν σε ψυχοσωματικά και άντε μετά να βρεις άκρη. Με την μικρή νιώθω κάτι λίγα μόνο ξαπλωμένη, ήρεμη και εντελώς συγκεντρωμένη.

Μαρία τι τους λες καλέ ότι θα βρεθούμε, τι θες να ζηλέψουν και να μας ματιάσουν :lol::lol: Άντε επιτέλους να βρεθούμε από κοντά.

Σταυρούλα όλα καλά; Τελείωσε επιτέλους το χιόνι; Μου έλειψες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είδατε που γέννησε η Έλενα(koupaki);Στις 3 Μαρτίου,άνοιξε θέμα και της ευχήθηκα.Τι καλά!!!

Αλήθεια τι νέα έχει η Σταυρούλα που τα λέγατε βρε Δέσποινα μέχρι τις 04,00 τα χαράματα;Μήπως είναι έγκυος και μας το φυλάει για έκπληξη;;;;;Θα χαιρόμουν πολύ πάντως!!!Αφού δε κάνω εγώ μπεμπέ θα σας πιέζω να κάνετε όλες οι υπόλοιπες.χα χα...Βγαίνω παραγγείλαμε σουβλάκια και μόλις χτύπησαν το κουδούνι.Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλιτσα που χαθηκες καλε;περιμενουμε τα νεα σας!!!!φιλακια στο Εμελλειακι

Φωτεινουλα τι επαθε καλε ο Αλεξανδρουκος;κατι θα τον ενοχλουσε μαλλον...καλε μεχρι τι ωρα δουλευει ο αντρας σου;;η μικρη δεν ηταν ετσι με τον μπαμπα πρωτα,καθοταν κ μαζι,τωρα κολλησε εντελως πανω μου...σημερα παει να την παρει αγκαλια να της δωσει γαλα μιας κ ημουν κ εγω χαλια κ να τεντωνεται κ να κλαιει,κ να απλωνει τα χερια της να την παρω.ελεγα μηπως ειναι επειδη κρατουσε το μπιμπερο αλλα μολις την πηρα εγω,καθισε κ ηπιε κ λιγο γαλατακι...τι να πω;;θελει απλα να με παιδευει...αντε βρε που θα σας ματιασουμε....χαχαχα

Μαρακι ειχε ανοιξει θεμα η Ελενη στο διπλα κ της ευχηθηκαμε εκει οι περισσοτερες...σουβλακια;;;αχ...μιαμ μιαμ

σας φιλω γιατι ειπαμε ....εχω κ την κολιτσιδα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλιτσες? εμεις περιμενουμε τον μπαμπακα μας και δεν θα σχολιασω τωρα! Μπηκα απλως να δω τα νεα σας! Τι τελεια μερα που εχει σημερα! Ευχομαι να ειναι ετσι και εκει που ειστε εσεις!!!

Φιλακια..... :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες!!!Τι μου κάνετε?Εμείς πολύ καλά επιτελους άνοιξε ο καιρός και βγαίνουμε συνέχεια έξω.

Στο διάστημα αυτό που έλειψα έγιναν τα εξής συγκλονιστικά:Εγινα 34,έχασα 3.5 κιλά και συνεχίζω ακάθεκτη και το Εμμελάκι είπε την πρώτη της βρισιά "αμω το μπελά μου" :lol::lol::lol::oops::oops::oops: Οταν το άκουσα άλλαξα δωμάτιο και έσκασα στα γέλια :lol::lol:

Φουφουδέλι καλά κάνεις και δεν αγχώνεσαι για τα ματάκια τους.Όλα αυτά διορθώνονται.

Μαράκι τι έγινε με τον αντρούλι σου όλα καλά?Συναντήθηκες με την Αλεξ?Καλά κάνατε κορίτσια έπρεπε να γίνει η αρχή.Τι έγκυος καλέ?Εσύ πιο γρήγορα θα μείνεις.Ο άντρας μου ούτε που να ακούσει χωρια που και εγω δε πολυψήνομαι ακόμα...

Χαρουλίτα μου πως είσαι σήμερα?Περαστικά

Αλεξάνδρα περαστικά και σε εσάς.Αντε να γίνει καλά και μετά πες στον μπαμπά να τη βγάζει εξω και να δεις που θα ξεκολλήσει από σένα.

Αριάκι τι κάνει η ζημιάρα μας?Κια εσένα δε πίνει πολύ γάλα.Και εμένα σταμάτησε.Πινει το πολύ 300 μλ σύνολο τη μέρα,αλλά δε σκάω γιατί τρωει όλα τα υπόλοιπα.Ασε που και εγω δε πίνω γάλα με τι μουτρα να μιλάω?

Ρουλάκι σε φαντάζομαι συνέχεια να ρωτάς τον Τασούλι "μ'αγαπάαααας?''

Μαγδα μου πόσο σε καταλαβαίνω με τον άντρα σου δε ξέρεις.Αυτό ζω και εγω ενα χρόνο τώρα.Καλα που αγαπιόμαστε πολύ γιατι διαφορετικά θα είχαμε χωρίσει στα σίγουρα.

Ελενάκι τι κάνει ο γαμπρούλης μου?Εχεις στείλει φωτο δεν έχω δει τα μαιλ μου.Εσύ πως είσαι?Είσαι καλύτερα?

Δεσπινάκι ξενύχτισσα εμείς τα εξαντλήσαμε όλα όλα προχθές. :D:D

Στεργία τι κάνει η κουκλίτσα μας?Δως της ενα μεγάλο φιλάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ΝΑΙΙΙΙ!!!Ειναι γεγονος!!!Ειμαι η Χαρα και ειμαι καλα :D:D

Δεν φταινε οι εφημεριες που ελειψα αυτη τη φορα αλλα ο δολοφονικος ιος που μας πηρε και μας σηκωσε :evil::evil: Αφου εφτιαξα καπως εγω την Τριτη που εφημερευα με παιρνει η μανα μου και μου λεει οτι ειχε πυρετο και αυτη και η μικρη :!::!: Στο μεταξυ τη Δευτερα η μικρη ειχε εμφανισει ενα αλλεργικο εξανθημα και ηταν ηδη ταλαιπωρημενη και τρεχαμε!!!

Τεταρτη πρωι,ξυπναω στο νοσοκομειο και με παιρνει τηλ ο μπαμπας μου πανικοβλητος και μου λεει:"η μαμα και η μικρη εχουν πυρετο και μας ειδοποιησαν απο το ΕΚΑΒ οτι ο παππους επεσε ,επαθε μαλλον εγκεφαλικο και τον πανε στο εφημερευον ,τι να κανω??" ~x(~x(~x(

Φευγω σαν την τρελλη,παω στον παππου,στελνω στο σπιτι τον παιδιατρο....τελειωνω το μεσημερι,ο παππους περασε ενα παροδικο εγκεφαλικο αλλα υπεγραψα και τον πηρα αφου συνηλθε και θα τον φερω για τσε -απ στο δικο μας για να μμην τρεχω!!!

Παω μετα στη μανα μου,να βοηθησω ,γυρναω αργα το βραδυ στο δικο μου!!!Παω δουλεια την Πεμπτη,περνω τηλ να δω πως ειναικαι πεφτει ξερος και ο μπαμπας μου με πυρετο και εμμετους!!!

Εχθες το μεσημερι,μαζευτηκαμε σπιτι μας!!!

Εχετε καμια απορια που χαθηκα :evil::evil::evil:

Ειχα σκοπο να σχολιασω αλλα καποιες ξελογιαστρες με καλουν για κους-κος!!!!

Ες αυριον τα σπουδαια.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α με εχετε μπουρδουκλωσει που θα γραφω ρε???μη μου πειτε να ξαναγραψω οτι ελεγα στην ομαδα να πατε να διαβασετε ζουζουνες εδω απλα λεω τα σχολια τα φρεσκα που δατωρα.

καταρχην συμπεθερα σε λυπηθηκε η ψυχη μου μωρε κακομοιρα μου αντε να γειανετε ολοι να ηρεμησετε σιδερενιος κ ο παππουλης.

χρονια πολυ τουιτακο μου να τα 1000000000000ασεις.οσο για την βρισια εμενα ειχε πει ω ρε πουτη μου κ μου το κοπαναει ακομα ο αντρας μου που εγω ποτε δεν βριζω μια φορα το κανα κ το μαθε ο γιος αααααααααααχ!!!

φωτεινουλα στην αδερφη μου εχουν πεσει πολλα ορμονες απληρωτη στην δουλεια ακομα ο πεθερος εντετακι τετοια κουλα γιαυτο κ δεν προλαβαινει να μπαινει κιολας αλλα της μεταφερω τα νες απο ολες σας..

α να παιξω λοττο honey se εψαχνα κ τσουκ να σαι αντε με το καλο να ερθει ο μπαμπας σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και από μένα!!!!

Μαγδούλα μου πολύ χάρηκα με τον άντρα σου που βρήκε δουλεια τόσο σύντομα.Θα βρείτε τους ρυθμούς σας και θα ηρεμήσετε.Με γεια τα πραγματάκια.

Μαράκι περπάτησε το κορίτσι μας?Μπράβο.Ηθελε να σε κρατησει σε αγωνία μεχρι την τελευταία στιγμή το σκατούλι..

ωχ πρέπει να βγω γιατί ξυπνησε.Θα μπω το βράδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι ησυχία είναι αυτή?Το εχω παρατηρησει.Καθε φορά που κάνω δυναμική επιστροφή κάτι παθαίνεται όλες. :-?:-?:-?:-? ύποπτο....

Φωτεινή μου και εσύ μου έλλειψες.Πότε πας να δεις την κοράκλα σου?

Αλεξάνδρα πως είστε εσείς?Ελπίζω καλύτερα...Πως πάει με το γάλα η Κωνσταντίνα?Συνεχίζει τα ίδια ε?Ρε συ σκεφτόμουν να έγραφες πάλι μια φορά τι δεν κάνει να τρώει η Κων για να σκεφτούμε και να σου προτείνουμε και εμεις καμία συνταγή που δεν την έχεις σκεφτεί(λεμε τωρα) ;)

Φουφουκα σε πέτυχα το μεσημέρι αλλά δεν είπαμε τα νέα μας.Τι κάνουν τα κορίτσια?Πλησιάζει ο καιρός για να πας στην Αθήνα,λίγο έμεινε.

Αριάκι σου στελνω τη συμπαράσταση μου στους σεισμούς.Εκανε και εδω έναν το μεσημέρι...

Συνονόματη εμείς δεν έχουμε μπορέσει να βρεθούμε το ίδιο χρονικό διάστημα εδώ.Ουτε στο τσατ σε εχω πετύχει... :(

Ελενα πότε θα δώσετε παράσταση?Θα ανεβάσεις φωτογραφίες εννοείται...

Βικουλίνι χαίρομαι που είσαι καλύτερα και θα τα λέμε πιο συχνά εδώ

Χαρά πως είναι η Μιμίκα?Για σένα δε ρωτάω δεν έχεις ανάγκη εσύ.. :lol::lol:

Εγώ σήμερα ξεχώριζα τα παιχνίδια της μικρής και μαζεψα 4 σακούλες με αυτα που δε παίζει πια και τα πήγα στην αποθήκη μαζι με το χειμερεινό καρότσι(λες και το χρησιμοποιήσαμε φέτος.. :evil: ).Πρέπει να κάνω τα ίδια και με τα ρούχα...θα γεμίσει μια αποθήκη μόνη της η σκατουλίτσα.

Αντε καληνύχτα.. :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!Τι κάνετε;Εμεις μέτρια,τα κορίτσια μου συναχωμένα και μάλλον κόλλησα και γω.

Χθες βρεθήκαμε με τη Φωτεινούλα τον Αλεξανδράκο και το μπαμπά του!Πήγαμε κούνιες...Έχει ο άντρας μου στο κινητό του φώτο,μόλις μου φέρει το καλώδιο θα τις περάσω στο Pc.Έχω και φιλιά ντοκουμέντο με τη Χρυσανθούλα μου!!Αρια;;;;Είπες κάτι;;;Ωραία περάσαμε αν και εξοντωτικά με μια Δήμητρα να τρέχει πάνω κάτω.Η Φωτεινούλα έχει σήμερα β επιπέδου.Να της ευχηθούμε όλοι καλή επιτυχία και να δουν ένα κορίτσαρο υγιέστατο!!!!

Σταυρούλα 3,5 κιλά ε;Μπράβο βρε θηρίο,πές μου τη συνταγή της επιτυχίας!!!Να έχανα άλλα 4 μέχρι το καλοκαίρι τι καλά που θα ταν..Πολύχρονη και γρήγορα με ένα αδερφάκι για την Εμμέλεια....και ας μη θες εσυ εγώ αυτή την ευχή θα σου δώσω...Καλά από ρούχα και παιχνίδια ένα σωρό και οι δικές μου.Τα κατεβάζω λίγα λίγα στο υπόγειο.

Μαγδούλα σε μπερδέψανε οι γλωσσοκοπάνες,ονόματα δε λέμε οικογένειες δε θίγουμε για το που θα γράφεις ε;;;Δίκιο έχεις μικρό μου.Καλέ ο Βασιλάκης τι κουκλί;Του βαλές και τα γυαλιά σου μώρτης!!!Έχουμε και το ίδιο καρεκλάκι φαγητού με το κοκκοράκι!!

Χαρά φρίκη η εβδομάδα σου,να πάει και να μη ξαναγυρήσει.Περαστικά σε όλους σας μικρούς μεγάλους.

Ανοιξε ο καιρός κορίτσια και είναι επικίνδυνα για ιώσεις.Μη πάρουμε θάρρητα και αρχίσουμε τα ξεπορτίσματα με ψηλά ρουχαλάκια.

Δεσποινιώ εσύ πήρες τους δρόμους;;;;;;Τι πάθατε καλέ ούτε το φαράγγι της Σαμαριάς να διασχίζατε!!Κάποτε το είχα περάσει με τους γονείς μου και την αδερφή μου.Περπατούσαμε 6 ώρες συνεχόμενα.Νομιζα θα αφήσω τα κοκκαλά μου εκεί μέσα.

Αλεξάνδρα μου θα σε πετύχω chat σήμερις;Δε θέλω κάτι έτσι να τα πούμε,άντε και να θάψουμε τη Φωτεινή.χα χα...Τα δύο άκρα της παρέας πάντως είναι ο Αλέξανδρος της Φωτεινής και η Κωνσταντίνα της Αλεξάνδρας.Από διάπλαση εννοώ...ζωή να χουν τα παιδάκια!

Άντε ποια θα ρθει διακοπές Ρόδο το καλοκαίρι να τη γνωρίσω κι αυτή;;Δε θα μου ξεφύγει καμία!!!

Οσο για τη Χρυσανθούλα μου λίγα πράγματα από περπάτημα καλέ μην ενθουσιάζεστε!Σήμερα γιορτάζει η γιαγιά της η Χρυσάνθη,η μαμά μου δηλαδή αλλά εμεις είπαμε να τη γιορτάζουμε 25/10 που είναι πάλι γιορτή της Χρυσάνθης για να είναι δίπλα δίπλα με τη Δημητρούλα να παίρνουν μαζί τα δώρα και να κάνουμε πάρτυ μια και έξω.Αλλά καλοδεχούμενες οι ευχές και σήμερα και τότε.

Φιλιά...θα μπω αργότερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!σημερα πηγα το κοριτσακι μου κ του πηραν αιμα...πολυ κλαμα...να κανουμε γενικες να δουμε μηπως τρεχει κ τιποτα αλλο...παρειγγειλα κ βιταμινουλες...απο φαι πολυ λιγα πραγματα ολη μερα κ συνεχιζει κ σημερα διαρροια...

Αριακι που εισαι καλε;σε χασαμε...περιμενουμε την επομενη ζημια της Μαριλου...χαχαχα

Σταυρουλιτσα χρονια σου πολλα!!!!!πες μου οτι σου τραγουδησε το τραγουδακι η Εμμελεια να με αποτελειωσεις....χαχαχα 3,5 κιλα ε;πως το καταφερες;εχω ζυγιστηκα κ με ρουχα-παπουτσια ημουν 54...αρα πηρα μερικα κιλακια...κλαψψ αλλα δεν μπορω να μην φαω την σοκολατιτσα μου...οσο για την βρισια...μάρεσει που την ειπε κ ολοκληρη την φραση..χαχαχα

Χαρουλιτα καλε μονο αυτα σας ετυχαν;;ψιλοπραγματα...ειναι να μην ξεκινησει το κακο..μετα παει ντομινο μου φαινεται....τωρα ειναι καλυτερα;περαστικα σας!!!!

Μαγδουλα κ η αδερφουλα τραβαει ζορια ε;τι να κανεις;υπομονη,να σκεφτεται την μπεμπουλα της κ να μην την παιρνει πολυ απο κατω...

Σταυρουλα μου επεσες κ σε σκ που εχουμε μειωμενη συμμετοχη...χαχα να σας πω λοιπον τι δεν κανει να τρωει.1) οτι περιεχει λακτοζη.γαλα,γιαουρτι,τυρι 2) οτι περιεχει γλουτενη,δηλ αλευρι σιτου,βρωμη κ γενικα τα δημητριακα εκτος καλαμποκιου.υπαρχει αλευρι χωρις γλουτενη κ χθες της εφτιαξα ψωμι .μεγαλη αποτυχια!!!! κ 3) αυγο. το προβλημα ειναι οτι δεν της αρεσει το γαλα κ βαρεθηκε κ τις κρεμες οποτε δεν ξερω τι να της δωσω το απογευμα κ τοβραδυ...γιατι το φαγητο που το κουτσοτρωει δεν το θελει ξανα το βραδυ...θα παμε κ σε διαιτολογο κ ελπιζω να μας βρει κ αλλα πραγματα.σημερα στο φαρμακειο μου ειπαν οτι υπαρχουν κ κορν φλεικς χωρις γλουτενη να δω μηπως της αρεσει ετσι να πινει το γαλα...οσο για ρουχα κ παιχνιδια...ασε..εχουμε γεμισει...κ ελπιζω οτι θα κανω κ 2ο οποτε τα κραταω!!

Μαρακι να χαιρεσαι την μαμα κ το Χρυσανθακι μας!!!μπηκα το πρωι αλλα εχει μια γκρινια σημερα η μικρη.....αλλο πραμα....κ θα κουτσομπολευαμε την Φωτεινη ε;χαχα ραντεβου αυριο!!!ωραια περασατε διαβαζω...αμα τα διαβασει κ η Αρια....χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα σκοπο να σχολιασω το βραδυ αλλαααααα..........ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ???????? Τι φιλια με Χρυσανθη ακουω? Πες τον γιοκα σου να κατσει καλα γιατι εμεις εδω στο Βορρα δεν τα σηκωνουμε αυτα!!!!

Κι εσυ Μαρακι? Δεν εκανες τιποτα να συμμορφωσεις το κοριτσι σου? Το αφησες να φιλιεται με τον τεντυμποι???

(Πλακα κανω ε?μην εχουμε και καμια παρεξηγηση!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα :):) Τι νεα :?: Δεν θα το πιστεψετε ,που ειμαι,στα συνεργεια της ασφαλιστικης του αυτοκινητου μου γιατι μαζι με τα αλλα χαριτωμενα που μου ειχαν τυχει την προηγουμενη εβδομαδα,κατεβαινω ενα πρωι (εκεινο το φοβερο που εφημερευα με 38,5,την προηγουμενη Δευτερα) και επειδη χιονιζε ολο το βραδυ( :o:o:evil::evil::evil: )μου ειχε ραγισει το παμπριζ :evil::evil: Οποτε επρεπε σημερα να ελθω να το φτιαξω γιατι θα μου ελθει στα μουτρα καμια μερα,οσο παει και ανοιγει :evil::evil:

Το θεμα ειναι οτι ηλθα στις 2 και θα ειναι ετοιμο στις 5-6 :evil::evil: οποτε ετοιμαστειτε για σχολιασμο,σπεσιαλ περιληψη για Βικυ και ολα τα εσωψυχα μου,γιατι πως θα περασει η ωρα οεο :lol::lol:

Ευτυχως που εχουν ωραιο εστιατοριο με δωρεαν προσβαση στο νετ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...