Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλά είναι,Αλεξανδρουλα!Σήμερα πέσανε ξερές για ύπνο.Ήταν όλη την ημέρα στον ήλιο,παίζανε και ξεθεωθήκανε.Ωραία ήταν.Η ζουζουνίτσα σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα ξεθεωθηκε σημερα κ επεσε απο νωρις για υπνο...δεν ακουστηκε ουτε κιχ!!!να δω βεβαια τι ωρα θα σηκωθει το πρωι!!! αν εχει τετοιο καιρο κ αυριο θα παμε παλι βολτουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!!!

Αλεξακι τι κανει η μικρουλα σου???

Αριακι οπου φυσαει ο ανεμος............!!!!!

Φουφου τωρα που μεγαλωσαν ξεκινα για το τριτο!!!!!

Μαρακι πως ειναι οι ζουζουνες σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ρουλακι δικηγορακι!!!! Καλως ηρθες πισω στο σπιτι! Πρεπει να παω απο το αλλο να διαβασω ολα τα νεα σου ξανα γιατι τωρα δεν θυμαμαι τιποτα!!!! Φιλακια στον Τασουλη!

Δεσποινιω σαν τους τσιγγανους....οπου μας βγαλει! καλα λες...

Φουφουκι ομορφαινουν και ζωηρευουν, η κυριουλα μου εσπασε ενα βαζο σημερα αλλα δεν την μαλωσα γιατι μου το εφεραν απο υποχρεωση και ηταν πανασχημο! :lol:

Αλεξ τι κανει το μπαλαρινακι μας? Αραγε εδω εχει τσατ να τα λεμε γιατι αλλιως θα μου λειψει!

Μαρακι λογικα εισαι Αθηνα! Καλη επιτυχια με την επεμβαση του αντρουλη σου! Φιλακια στα ζουζουνακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσάκια!Τι κάνετε;ΞΕκινάω με το εξής:Δέσποινα είσαι τρελή;Αν κάνω τρίτο τώρα,θα φουντάρω μετά! :lol::lol::lol:

Ρουλάκι,είσαι τσακωμένη με το μάμμυ,όλο αλλάζεις! :P

Αλεξ,θελω πολύ ναιιαιαιαιαι!!!!Δικιά μας ομαδούλα!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Αριάκι,έχω κι εγω κανα δυο τέτοια δωράκια,να σας τα φέρω να τα τακτοποιήσει το Μαριλάκι;;; :lol::lol:

Σήμερα πήγαμε οφθαλμίατρο για τσεκ απ της Στέλλας και να δει και τη μικρη.Της Στέλλας το ματάκι δε φεύγει πια τόσο πολύ,αλλά συνεχίζουμε τα ίδια,γυαλάκια και αυτοκολλητάκι.Η Αγγελική έχει υπερμετρωπία,αστιγματισμό κι ελάχιστο στραβισμό.Βέβαια όλα αυτά μπορεί να έχουν και κάποια απόκλιση,γιατί είναι μωράκι.Στην παρούσα φάση δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι γιατί είναι μωράκι.Σε 3 μήνες ξανά και οι δύο.Να σας πω κάτι;Δε με νοιάζει καθόλου.Μακάρι το μόνο άγχος για τα παιδάκια μου να ειναι τα ματάκια τους.Αυτά!!!!!!!Θα ξαναμπώ.

Α,Αριάκι,ναι έχει κι εδώ τσατ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!!

φουφουκα μπραβο με το Στελλακι,αντε στον επομενο ελεγχο να ειναι ολα τελεια!!!δεν πειραζει για το Αγγελικακι,δεν θα ειναι τιποτα...μωρε αυτα οντως να ειναι τα προβληματα μας ....υπαρχουν πολυ χειροτερα...αλλα μπορουμε να μην ανησυχουμε;;;

Αριακι ευτυχως που δεν κοπηκε η Μαριλου μας....εμενα σημερα επιασε το χερι της στην πορτα,αλλα απο την μεσα μερια γιατι εχω βαλει στοπ για να μην της τα πιασει καθως κλεινει...εβαλε το δαχτυλο κ μετα πηγε να την κλεισει...φανταζεστε!!!!

κοριτσια εχει τσατ εδω,αλλα αν σας πω οτι προσπαθουσαμε επι 1 ωρα να μιλησουμε εγω ,η Δεσποινα κ η Ρουλα μαζι κ δεν τα καταφεραμε!!!πως γινεται να μιλαμε πολλες μαζι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικη η νέα μας ομαδούλα!Διαχειρίστρια να εγκρίνεις την αίτησή μου για να ειμαι μέλος.Μαρή κανόνισε να μη με δεχτείς!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκα καλα κανεις και δεν αγχωνεσαι με τα ματακια των κοριτσιων σου!!!!!το Στελλακι ηδη παει καλυτερα οποτε σε λιγο καιρο θα ειναι ενταξη....κι εγω που εχω απο 8 χρονων μειωπια τι επαθα???μια χαρα ομορφη :roll: ειμαι φοραω τους φακους μου και κανεις δεν το καταλαβαινει :-B=))=))

Αριακι εμενα καποιες βλακειες που μου ειχαν φερει πηγαν στα σκουπιδια αλλα και καποια που τα λυποταν ο αντρας μου τα εχει βαλει στην αποθηκη και φυσικα με την πρωτη μετακομιση θα πανε κι αυτα στα σκουπιδια σιγα μην κουβαλαω αχρηστα πραγματα...

Αλεξακι χτυπησε το δαχτυλακι του μωρε φανταζομαι τι θα εγινε μετα.......αφου δεν ηταν κατι σοβαρο παλια καλα!!!

Μαρακι αν θυμαμαι καλα την Παρασκευη θα κανει την επεμβαση ο αντρουλης...περαστικα και καλη επιτυχια!!!!

αληθεια πως μπορουμε να ειμαστε πανω απο 2 ατομα στο τσατ ξερει καμια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!και χρονια μας πολλα!!!!γιατι ειμαστε κ γυναικες!!!! :lol::lol:

επιτελους η Κωνσταντινα πιστευω να βρηκε το ωραριο της...κοιμαται γυρω στις 10 το βραδυ αλλα ξυπναει 9!!ελπιζω να συνεχιστει ομως!!βεβαια με το γαλα ...μαυρα χαλια....

Δεσποινακι μια χαρα!!!! εγω κατι δωρα,τα εδωσα στις μαναδες μας,αυτα που βλεπονταν αλλα δεν ταιριαζαν στο σπιτι μου κ κατι αλλα τα αφησα στην μετακομιση στο παλιο το σπιτι.. :lol::lol: δωρακι στον σπιτονοικοκυρη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια χρονια μας πολλα!!!τα νεα μου δεν ειναι και τοσο καλα βγηκαν τ αποτελεσματα των εξετασεων και δεν ειναι καθολου καλα...το απογευμα θα παμε στο γιατρο....και μετα αλλον ενα μηνα αντιβιωση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα δεν κανατε καλα που τα δωσατε! εγω τα εμφανισα τωρα που εχει αρχισει για τα καλα η εξερευνηση και οι ζημιες να τα ξεπαστρεψει ολα και οταν της περασει θα βγαλω και τα καλα μου! χαχαχα....

Μπηκα κι εγω στην ομαδα! οεοεοεοε!!!! α ναι καλε χρονια μας πολλα...εμεις ετοιμασαμε απογευματινη εξοδο με τις φιλεναδες για καφεδακι. λεμε να το καθιερωσουμε αυτο. καθε Πεμπτη ladies afternoon γιατι δεν ειμαστε night!!!!

Δεσποινακι κριμα ρε γαμωτο! Αντε ελπιζω αυτη τη φορα να πιασει η αντιβιωση και να ερθει το νινακι.. μη χανεις το κουραγιο σου!

Αλεξανδρα ωραια που μπηκε σε προγραμμα, εμενα αυτο το 7 το πρωι με εχει τσακισει! Κι επισης μειωσε δραματικα το γαλα εδω και 2 βδομαδες αλλα εγω δεν ειμαι να μιλαω! ελπιζωνα ειναι φαση που θα περασει!

Φουφουκελι εγω ειχα αγχωθει πολυ με τα ματακια για να σου πω την αληθεια αλλα ελεγα οτι κι ειναι πλεον το ξεπερνας ευκολα! μηπως ειναι κληρονομικο? αφου δεν "φευγει" πλεον το ματακι σημαινει οτι κανει δουλεια το αυτοκολλητακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε σαν τα χιόνια!!!!!!!Να μαι και γω.Καταρχήν με ποιες ήμουν για καφέ το μεσημέρι;;;;Με την Αλεξάνδρα και το Κωνσταντινάκι!!!Ζήλια σας....Δε με πιστεύεται;;;Βάλε Αλεξάνδρα φωτο στην ιδιωτική ομάδα.Την οποία δε πολυκατάλαβα γιατί την φτιάξατε.Αφου μιλάμε εδώ τι τη θέλουμε την ομάδα;Για να γράφουμε προσωπικά και να ανεβάζουμε φώτο;

Καλά Αλεξάνδρα και Κωνσταντίνα θεες,μας έφεραν και δώρα και μας συγκίνησαν.Εμεις είμαστε Αθήνα από ότι καταλαβατε.Η επέμβαση αύριο πρώτα ο Θεός.Ξέρετε πόσο ζήτησαν γιατρός και κλινική;2300!!!οεο.Τελος πάντων χαλαλι του.

Δεσποινάκι και μας μας ειχαν πει αν δεν επιανε η αντιβίωση να φύγουν τα μικρόβια θα ξαναπέρναμε.Παρτε άλλον ένα κύκλο και βλέπετε.Μη στεναχιέσαι αφού αποφασίσατε να το παλέψετε δια της φυσιολογικής οδού.

Χρόνια πολλά σε όλες.Αν κοιμηθούν οι τσούπρες μου πάλι αύριο το μεσημέρι θα μπω να σας γράψω νέα.Φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...