Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα αχ εγώ δεν είχα πμ με το είμαστε παντού!Τι εννοείτε;tweety ενημέρωσε με...

alexandra καλή επιτυχία σήμερα με την εξέταση και καλά αποτελέσματα!

Καλημέρα κορίτσια,εμείς πρέπει να έχουμε λίγο πυρετό το μικρό μου,το βράδι ξύπνησε άπειρες φορές μέσα στα κλάμματα και την έπιανα ζεστή.Δεν έβαλα όμως θερμόμετρο μέσα στα σκοτάδια για να μη ξυπνήσω και την άλλη.Θα πάνε κανονικά παιδικό ,η babysitter σταμάτησε τη Παρασκευή.Αχ ελπίζω να μην έχει κάτι.

Κάναμε τα γενέθλια μας το Σάββατο.Όλα πήγαν άψογα.Οι μικρές χόρευαν συνέχεια,έδωσαν ρεσιτάλ,τους έβαλα και κάτι φρου φρου φούστες ασορτί και ήταν χάρμα οφθαλμών.Η τούρτα μας ωραία,αυτή μπορώ να σας τη βάλω φώτο,τα ζουζούνια μου δε τα βάζω φοβάμαι στο Internet,φωνάζει και ο άντρας μου.Τελικά με τους άντρες σας όλοι την ίδια "προκοπή" έχουν πάνω κάτω πλην ελαχίστων εξαιρέσεων να μη παραπονιέμαι δηλαδή.Α ξέχασα γνώρισα και το Κατερινάκι με το Καθολικάκι χθες στις κούνιες.Πολύ petit μαμά και κόρη!Χάρηκα πολύ..Άντε Φωτεινή εσύ μου έμεινες αν και σε ξέρω φατσικά.Φιλιά σε όλες.Βάζω και τη τούρτα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε με αφήνει να βάλω τη τούρτα είναι λέει μεγάλο το αρχείο και μπορώ να ανεβάσω μόνο 2ΜΒ και αυτό είναι 5.Ξέρει καμιά πως μικραίνουν;

foteini δε σε ρώτησα πως πήγε το δικό σας πάρτυ;Εμείς ΄τελικά ήμασταν 20 άτομα.15 μεγάλοι και 5 μικρά χωρίς τα δικά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια!Τι κάνετε;Εγώ τεμπέλιασα σήμερα.Ξύπνησα 8:30 :o:o:o:o Πώς πάει;Μαράκι,ενημερώθηκες τελικά ή να σου στείλω πμ; :) Μπράβο που περάσατε ωραία.Να τις χαίρεσαι τις ζουζούνες σου. :D Εχθές που είδες την Κατερίνα στις κούνιες δε σου είπε τίποτα; :D Κι εγώ φωτογραφίες δε βάζω για τον ίδιο λόγο.Φοβάμαι πολύ. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou μου εντάξει κατάλαβα,έδωσα και το παρόν.Το μυαλό μου πήγε αλλού.Τη τούρτα μπορώ να τη βάλω όμως αλλά δε μπορώ να την ανεβάσω αν ξέρει καμιά πως μικραίνει το αρχείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOYKΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΠΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΟΥΝ ΥΓΡΑ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝΕ.ΔΟΞΑΣΥ Ο ΘΕΟΣ.ΣΤΕΙΛΤΕ ΟΛΕΣ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!!

ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΠΑΡΤΑΚΙΑ ΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ..ΜΑΡΝΤΙΑΚΗ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΟΥΚΛΕΣ ΟΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ :cry::cry:

ΦΟΥΦΟΥΚΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΙΑ ΕΓΩ ΠΗΖΩ..ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ..ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΑΚΙΑ ΑΙ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΧΡΟΝΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδούλα,τι κάνεις;Δόξω τω Θεώ που είναι όλα καλά με το Κωνσταντινάκι μας μωρέ!Δεν ενημερώθηκες για το νέο μας στέκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΛΗΣΗ ΤΟΥ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΕΝΤΕΡΗΣ ΕΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΤΑΗ ;) ΠΛΑΚΑ ΕΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΚΙ ΕΓΗΩ ΑΠΟ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΗ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ...ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΑΡΤΥ ΕΧΩ ΣΠΙΤΙ :lol::lol: ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟΣ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΑΓΝΟΗΣΕ ΤΗΝ ΤΗΝ ΗΛΗΘΙΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΦΙΑ ΘΑ ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕΣ ΝΗΣΤΙΚΟΥΣ.. :D:DΘΑ ΡΘΩ ΚΙΑ ΠΟ ΚΕΙ ΑΠΛΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γεια σας!!!Τι καλά που πήγαν ολα ενταξει με την Κωνσταντίνα μας!!!Κανενα παιδακι να μην ταλαιπωριεται!!!Εγω ακομα κρυβομαι απο τον οδοντιατρο αλλα θα παω γιατι δεν θελω να με πιασει παλι αυτος ο πονος!!!Προσπαθω να μαζεψω την δουλιτσα μου πριν φυγει η μανουλα μου και τρεχω παλι περα δωθε με το παιδι στην αγκαλια!!!Κι εμεις ετοιμαζομαστε για παρτυ!!!Η μαμα επειδη ειναι οργανωτική εχει τρελλαθει στο ψαξιμο για ιδεες!!!Πολλα φιλια σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!να σας ευχαριστησω για τις ευχες σας στο κοριτσακι μου!!!!και την magykal ιδιαιτερως που μου εστελνε τα μηνυματακια απο το πρωι για να της πω νεα και να σας τα πει και σε σας!!!!ολα πηγαν μια χαρα!!!περιμενουμε τα αποτελεσματα σε 2 εβδομαδες!!!!!!!!!

βρε κοριτσια εχω θορυβηθει για αυτα που λετε με τις φωτο...λεω να τις κατεβασω καλυτερα και αν ειναι να ανταλλαξουμε μειλ να βλεπουμε τα ζουζουνακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ME AΓΧΩΣΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΑΩ ΝΑ ΤΙΣ ΒΓΑΛΩ ΚΙ ΕΓΩ...ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ Κ ΕΧΩ BLOCK ΓIA ΑΛΛΑ ΣΑΙΤ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ :cry::cry:

ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΠΑΛΙ ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΦΟΒΟΥ ΚΑΘΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΑΩ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ Κ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ..

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙΣ ΣΕ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ Κ ΣΕΝΑ Κ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΛΥ.

ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΟΛΤΑΡΕΙΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ;;;;;;

ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ....

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΑΛΙΜΠΑΝΙΖΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΣΚΡΑΦΑΛΩΝΕΙ ΠΑΝΤΟΥ Κ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΜΕΧΡΙ Κ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΧΡΙ Κ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ ΧΑΜΟς ΓΙΝΕΤΕ...

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΕΚΤΟΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ...ΤΟΥΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΙΑ...ΣΥΝΗΘΗΣΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΔΙΝΕΙ...

ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!ΒΙΚΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ Η ΜΑΦΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ...ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΝΙΩΘΩ ΛΕΣ ΚΙ ΕΣΚΑΒΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ :lol::lol:

ΠΩΣ ΠΑΣ ΕΣΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΕΤΡΑ??

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κούκου!!!

Ήρθα κι εγώ!!!

Ελπίζω να μην έχω πάρει απουσίες τόσο καιρό γτ με βλέπω να μένω στην ίδια τάξη για την επόμενη δεκαετία

Ορισμένες από εσάς, της θυμάμαι (είδα πιο πάνω την magykal π.χ.) εύχομαι να με καλοδεχθείτε πίσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕια σου.Θέκλα αν δεν κάνω λάθος ε;Καλωσήρθες και πάλι και εννοείται πως θα σε καλοδεχτούμε.Εμένα με θυμάσαι; :roll: Σου στέλνω πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...