Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

Χρωστάω ευχες στις Σταυρούλες μας για χθες :oops::oops::oops: Χρόνια σας πολλά και να σας χαιρονται οι οικογενειες σας.

Μάγδα, σωστή η πεθερά :-bd:-bd . Ο δικός μου στις δουλειές βοηθάει, αλλά κυριώς μετά από δικό μου πρήξιμο :lol: , με τον μικρό βοηθάει ακόμα περισσότερο αρκεί να του υπενθυμίζω εγώ τι πρέπει να κάνει και πότε, απλά στο σπίτι είναι μόνο σ/κ και τετάρτη απόγευμα, τις υπόλοιπες μέρες όταν έρχεται ο μικρός κοιμάται. Καλορίζικες οι φωτο του γάμου. Μεγειά και τα φορμάκια. Τι να γράψω καλέ για να σε ανεβάσω;Δεν ξέρω :roll: , γιατί είμαι στο τρέξιμο και που μυαλό για μαλακιούλες.

Έλενα άντε και Σπύρος Σούλης ο μικρός :lol::lol:

Ρουλίτσα μην τον φας ρε συ τον Κούγια που σου είπε η φουφου γιατί είναι και πολύ αχώνευτος :evil::lol:

Φουφου πόσο γάλα πίνει καλέ η μικρή;; :shock::shock: Δοκίμασες να της δωσεις γιαούρτι με φρούτο μπας και τα φαει και τα δυο; Τελικά πρέπει να είσαι πολύ καλός άνθρωπος. ;) Σιγά μην πήγαινα εγώ σε καινούριο μέρος και να έπινα καφέ με τις γειτόνισσες από την πρώτη εβδομάδα!! Τι τραβαει μωρε η ανιψούλα σου, περαστικά να ειναι όλα.

Αλεξάνδρα εύχομαι να πάνε όλα καλά τη Δευτέρα, να μην ταλαιπωρηθεί η Κων. και τα αποτελέσματα της γαστροσκόπησης να είναι ικανοποιητικά για εσάς και τη μικρή.

Μαράκι αν είχες μπει νωρίτερα στις "μανούλες Αυγ-Σεπτ" θα κανονίζαμε ρε να είμαστε και στο ίδιο δωμάτιο :lol::lol: να ξεσκατίζαμε παρεούλα τα μικρά μας. :lol:

Ο μικρός εκλεισε τον χρονο με 11 κιλά και 81,5 πόντους. ξεκιναει παλι νεος γυρος εμβολίων. Πλέον μπορούμε να φαμε και ψαρι. Από την επόμενη εβδομάδα λέω να του ξεκινήσω.

Πάω μαθημα, τα λέμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πω πω τι γινεται? Γενεθλια γιορτες (χτες) χαμος!!!

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ συνονοματε του αντρα μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!! να φτασεις ψηλα ως τα αστερια (ΝΑΣΑ :lol: )

ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ!!! παντα γερες και ενωμενες σαν γροθια!!!!

Σταυρουλα και Σταυρουλα χρονια πολλα (στο τετραγωνο) Να εχετε οτι επιθυμειτε!

Κοριτσια το μηνυμα ξεκινησα να το γραφω το μεσημερι αλλα η μικρη κοιμηθηκε μονο μιση ωρα και το αφησα στη μεση!!! Με εχει τρελλανει με αυτα τα δοντια... Εχει πολυ γκρινια η γλυκια μου.... Ηθελα να σχολιασω αλλα τωρα δεν θυμαμαι τιποτα... Κενο.... Οποτε σας φιλω και τα λεμε αυριο (?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέξανδρε χρόνια πολλά να σε χαίρεται η παλαβή μαμά σου.Παντα υγιής και χαρούμενος. [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Χρυσάνθη και Δήμητρα πολύχρονες και ευτυχισμένες. [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Ρουλάκι συνονόματη χρόνια σου πολλά με υγεία.

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας και για το μελάκι μου και για μένα.Πέρσι στην γιορτή μου είχα το καλύτερο δώρο της ζωής μου από την ίδια την ζωή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περάσαμε όμορφα στα γενέθλια κόψαμε τούρτα με την minnie και σκάσαμε από φαγητά και γλυκά :oops::oops:

Εσείς τι κάνετε?

Αλέξάνδρα τι καλό και ήσυχο κοριτσάκι που έχεις...Μη στεναχωριέσαι κουκλίτσα μου θα δεις που όλα περαστικά θα είναι.Να σκέφτεσαι αισιόδοξα.Οσο για τον άντρα σου τι να πω ..τους πιανει να κάνουν κηρύγματα κάτι ακατάλληλες ώρες..."μην μεταδίδεις στο παιδί τον αρνητισμό σου" :lol::lol::lol:

Μαράκι πως περάσατε σήμερα?Πήγες στο παιδικό?Μην αγχώνεσαι θα τα προσέχουν τα μωράκια σου και σιγά σιγα θα αρχίσουν να τρωνε και εκεί.Ακόμα προσαρμόζονται ;)

Μάγδα σε βοηθάει ο άντρας σου ε?Εγώ τον πήρα έτοιμο εκπαιδευμένο.. :lol::lol::lol: Δεν κάνει τίποτα λιγότερο από μένα στο σπίτι.Για το μωρό δε τι να πω...2 μηνών του το άφησα και έλειπα όλη μέρα από το σπίτι για δουλεια.Τα κατάφερε τέλεια!!!!

Ελενά μου πολύ χαίρομαι που ο Ορέστης είναι τόσο τακτικό παιδάκι.Η νύφη σου είναι λίγο τσαπατσούλα και αν δει ανοιχτό συρτάρι τρέχει να το αδειάσει στο λεπτό :lol::lol:

Κατερίνα τι Αυστραλίες σου λέει καλέ?το εννοεί ή το πετάει για πλάκα?Πολύ κόσμο ακούω για Αυστραλία..

Φουφούκα καφέ με γειτόνισσες?Καλέ τι κάνεις και τα προλαβαίνεις όλα?πες μας το μυστικό :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι πτωμα πάω για ύπνο.Η Εμμέλεια 2μέρες τώρα σηκώνεται απο τις επτάμισι ενω μας είχε συνηθίσει να κοιμάται μέχρι τις 10.Πιστέυω οτι πεινάει γιατί δεν πίνει γάλα σχεδόν καθόλου πλέον αν και στην αρχή το ζητάει.Μάλλον βαρέθηκε την γεύση .Απο 150 πίνει πρωι βράδυ.Σημερα το βράδυ ήπιε μόνο 120 και μετά αναγκάστηκα να της δώσω ψωμί με ανθότυρο για να χορτάσει.Αυριο έχουμε εμβόλιο και θα ρωτήσω τον γιατρό να αλλάξουμε σε φρέσκο μήπως έχουμε καλύτερη τύχη.

Εχει αρχίσει τα κόλπα και τις μαλαγανιές.Φωνάζει μπαμπούλη όταν θέλει να καλοπιάσει τον άντρα μου.Εμένα έχει 2 μέρες που με φωνάζει με το όνομα και πεθαίνω στα γέλια.το πρωι φώναζε Τακούλα γκάλα :lol::lol::lol::lol::lol:

Καληνύχτα κοριτσάκια μου.Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΡΕ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΚΑΙ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΧΩ ΜΠΟΥΡΔΟΥΚΛΩΘΕΙ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ Κ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΕΧΩ Κ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΥΧΗΘΕΙ!!!!!ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΝΤΙΑΚΟ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΕΣΑΣ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ :oops::oops::x:x ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΥΦ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΝΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΚ....

ΚΑΛΑ ΤΟΥΙΤΑΚΟ Η ΚΟΡΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΔΙΑΛΟΓΟ ΕΙΝΑΙ.ΦΤΟΥΦΤΟΥ.ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΛΕΓΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ :lol::lol: ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΝΙΤΣΑ Κ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΑ ΝΙΣΑ..

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΦΙΛΙΑ Κ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΠΑ Κ ΓΩ ΡΕ ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΗ ΠΟΣΟ ΦΑΙ ΤΡΩΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ :shock: ΑΠΛΑ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΓΕΥΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΕΜΕΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΕΙΧΕ ΑΠΟΘΡΑΣΥΝΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΟ ΦΑΙ ΚΥΡΙΩΣ..ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ Κ ΛΙΓΟ ΦΑΓΑΚΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΑΝΗΨΟΥΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ??

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΠΑΙΝΕΤΑΙ..???

ΜΑΡΝΤΙΑΚΗ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΜΩΡΟΥΔΑΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΓΩ ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΓΑ Κ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΛΕΟΝ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΤΟΣΟ ΣΤΑΘΕΡΑ ΜΟΝΟΣ ΣΑΝ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΙΔΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΠΕΦΤΕΙ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!σημερα παρακοιμηθηκαμε και οι δυο και ξυπνησαμε 9 παρα!!

καλα tweety νομιζεις οτι δεν ξερουν οι αντρες να τα κανουν;ολοι ξερουν αλλα αποφευγουν!!ξερει οτι θα τα κανω εγω και αναπευεται...ενταξει δουλευει οικοδομη ο δικος μου και καταλαβαινω την κουραση αλλα αμα εμαι κ εγω πτωμα τι θα γινει;;απλα θελει λιγο σπρωξιμο..μπορει να τα κανει η μικρη και τον ακους ...''μαμα ελα να μας αλλαξεις..'' ''ε αλλαξε την εσυ''και παει.ή του λεω ''ετοιμασε το μπανακι της'' και την παιρνει κ της το κανει.αλλα θα ηθελα να τα κανει κι απο μονος του οπως στις αρχες που μου ελεγε ''ξεκουρασου εσυ θα την κραταω,αλλαξω,κανω μπανιο εγω''πολλα ζηταω ε;;και επισης ας μην μου κανει δουλειες αλλα να μην χαλαει και αυτα που φτιαχνω..κι εγω μικρη για ενα διαστημα φωναζα την μαμα μου με το ονομα της γιατι ακουγα τον μπαμπα μου.να φωναζεται ο ενας τον αλλον μπαμπα κ μαμα!!!

magykal ναι την Δευτερα θα παμε...περπαταει μονος του ο Βασιλακης; μπραβο του!!κι εμενα πιστευω μολις χρονισει θα το τολμησει...τωρα αφηνει το ενα χερακι και πιασμενη κανει τον γυρο του σαλονιου.

βγαινω για κατι ψωνια κ τα ξαναλεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΔΙΑΡΚΩΣ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΟ ΤΗΛ ΣΟΥ ΜΕ ΠΜ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΣΚΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΑΣ.

ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ.

ΕΜΕΝΑ ΟΛΑ ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΣΤΕΚΟΤΑΝ ΟΡΘΙΟΣ ΜΟΝΟΣ 9 ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΤΩΡΑ 11 ΤΡΕΧΕΙ ΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!ΤΙ κάνετε;Εγώ χαλαρώνω.Κατά τη μία θα βάλω το φαΐ μας,θα κάνω τηγανιά χοιρινή σήμερα με πατατούλες τηγανιτές και σαλατούλα.Στην Αγγελικούλα έφτιαξα κοτοπουλάκι με λαχανικά.Της έβαλα και πιπεριά πρώτη φορά,να δούμε πώς θα την πάρει. :roll: Δε σας λέω τι έκανα μέχρι τώρα γιατί θα με κυνηγάει η Χαρουλίτα. :lol::lol::lol::lol:

Ρουλάκι μου,πού είσαι μωρέ;Πού χάθηκες;Θυμάμαι που το είχες παράπονο για τις φωτογραφίες της βάφτισης που δεν είχατε βγει μόνοι σας. :? Να που έχετε την ευκαιρία τώρα. ;):)

Αλεξάνδρα μου,όλες οι εξετάσεις είναι πεντακάθαρες.Βρήκαν μόνο οισοφαγίτιδα και παλλινδρόμηση και τους είπαν να του δίνουν τα πάντα υποαλλεργικά.Θα βγει σήμερα το καλό μου.Έκανε το πρωί και γαστροσκόπηση με ολική νάρκωση. :( Αλλά Δόξω τω Θεώ όλα πήγαν καλά. :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Φωτεινούλα,εγώ όταν είναι ώρα ύπνου και τυχαίνει να είμαστε στο αυτοκίνητο τραγουδάω και κάνω τον καραγκιόζη για να μην κοιμηθούνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερα!!!Σημερα μετα απο πολυ καιρο φορεσα τακουνια, αρχισε βλεπετε η δικαστηριακη χρονια, κι εχω πεθανει!!!Ηρθα στο γραφειο μου τα εβγαλα και ησυχασα!!!!Εκανα και μια μικρη σπαταλη στο δρομο, πηρα ενα ωραιο λευκο δικηγοριστικο - που τα λεω εγω τα ρουχα της δουλειας - φορεμα με 60% εκπτωση και μου εφτιαξε το κεφι!Ηπια και καφεδακι με κατι φιλες μου μετα απο παρα πολυ καιρο πρωι κι επισης μου εφτιαξε το κεφι!!Οπως καταλαβατε δεν εβγαλα το μεροκαματο σημερα αλλα μπηκα και μεσα!!!

Κι εμενα ξυπναει εδω και καιρο στις 7.30 αλλα μου τον φερνει στο κρεββατι ο αντρας μου και χουζουρευουμε, σημερα το γλυκουλι μου κοιμοταν πανω μου, σηκωνε το κεφαλακι του, μου χαμογελαγε και ξαναεπεφτε πανω μου!!!Εχει κολλησει στο μπαμπαααα, οτι και να του πεις σου λεει μπαμπα, αμαν πια!!!Απο γάλα πινει 210 το πρωι και 210 το βραδυ το frisomel . Εμενα ο αντρουλης κανει δουλειες δεν μπορω να πω αλλα οχι οπως παλια, με το μωρο ομως θα κατσει και το απογευμα που ερχομαι παλι γραφειο, αλλα τα πιο πολλα τα κανω εγω!Εκει που μου σπαει το νευρικο συστημα ειναι με τα ρουχα του, τα φτιαχνω ομορφα στη ντουλαπα, τραβαει ενα μπλουζακι, γινοντα χαλια ολα και δεν τα ξαναφτιαχνει!!Του εχω πει θα τα αφηνω ετσι να ειναι σαν ασιδερωτα μετα!

Φουφουκα μου τι κανει η ανιψια σου?

Αλεξανδρα μου δυστυχως οι αντρες αν δεν τους δωσεις οδηγιες δεν κανουν τιποτα. Εμενα μια φορα εβαλε πλυντηριο απο μονος του και ειχε βαλει τοσο απορρυπαντικο οσο να πλυνει τα ρουχα ενος λοχου!!!!4 ξεβγαλματα εκανα!!Αλλα λεω δεν θα μιλησω γιατι εχουν ακι το αλλο αν τους κανεις παρατηρηση δεν ξανακανουν τιποτα!!!Με το καλο να πανε ολα την Δευτερα, θα περιμενουμε με αγωνια!

Μαγδουλι καλη ξεκουραση!!!

Η γιατρινα μας παλι θα λιωνει στις εφημεριες!!!

Φωτεινούλα, Βικούλι παλι χαθηκες!Φιλια πολλα πολλα σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι με διέκοψε γειτόνισσα που ήρθε για καφέ. :?

Ναι,Φωτεινούλα πίνει πολύ γάλα.Γιαουρτάκια έτρωγε κάποτα τα ντανονίτο φράουλα μπανάνα,αλλά προφανώς τα βαρέθηκε και προφανώς μαζί και όλα τα άλλα.Τώρα το πρωί,κατά τις 12 παρά δηλαδή της έφτιαξα αβγό με ψωμάκι και το τσάκισε. :shock::shock::shock: Πολύ χάρηκα.Μόλις τελείωσε έκλαιγε γιατί ήθελε κι άλλο.Αυτό το παιδί σε αυτό δε μου έμοιασε.Και σε τίποτα άλλο βασικά αλλά τέλοσπάντων. :lol::lol::lol: Ναι,γενικά είμαι πολύ κοινωνική.Ευχαριστώ για τα περαστικά.Μια χαρά εξέλιξη είχε ο Βασιλάκης.νωρίς νωρίς. :D

Αριάκι,φιλάκια και κουράγιο με τη μικρούλα! :)

Σταυρουλίτσα,τι παιδί έχεις.Εμένα το έχω ξαναπεί ούτε μαμα δε λέει.Κάτι δικά της λέει μόνο.Αν μου πεις το μυστικό για να μιλήσει όπως η Εμμέλεια θα σου πω κι εγώ το μυστικο μου. :lol::lol::lol: Πλάκα κάνω.Βασικά το μυστικό μου ίσως να είναι ότι σηκώνομαι νωρίς.Το αργότερο που θα ξυπνησω θα είναι 8:30 σε πολύ λάσκα ή μπορεί και αργότερα κανά σαββατοκύριακο που ξέρω ότι και τα παιδιά να ξυπνήσουν θα τα κρατήσει ο Δημήτρης.Βασικα θέλω κανα 2ωρο για το σπίτι,αφού το κάνω κάθε μέρα και δε μαζεύονται πολλά και ταυτόχρονα μαγειρεύω κιόλας.Έτσι 12 με 12:30 το πολύ(και αργά λέω) έχω ξεμπερδέψει. ;)

Παρόλο που έφαγε αβγο η Αγγελική 12 παρά την τάισα πριν λίγο και το τσάκισε το φαΐ της.Χάρηκα γιατί τελευταία φορά που της είχα δώσει κοτόπουλο το έφτυνε.Αλλά σήμερα μια χαρά.Έφαγε και την πιπεριά. :D

Μαγδούλα,εγώ είχα ρωτήσει τη γιατρο για το βραδινό φαγητό και είπε να μην της δίνω για να μην τη χοντρύνω πολύ.Επίσης ο παιδίατρος του αδερφού μου τους είπε τοστάκι το βράδυ ή κάτι ελαφρύ.Αλλάζουν συνεχώς τα δεδομένα και δεν ξέρουμε τι να κάνουμε. :roll:

Ρουλάκι τι έγινε;Εμένα έχει πιάσει το ντουλάπι με τα τάπερ.Μεγειά το καινουργιο φορεματάκι.Σου ανέβηκε η ψυχολογία και αυτό έχει σημασία.Η ανηψουλα μου έχει οισοφαγίτιδα και παλλινδρόμηση.Εμένα αν ξυπνήσει ούτε κάθεται να χουζουρέψει ούτε τίποτα.Λες κι έχει σκουλήκια στον κώλο. :lol::lol:

Πάω να τηγανίσω πατάτες.Φιλάκιααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε φουφου η ανιψουλα σου,την σκεφτομαι συνεχεια απο χθες.κι εγω τα ιδια υποπτευομαι οτι θα βρουμε γιατι για να αρνειται να φαει ή με το που βλεπει το κουταλι κλαιει κατι την ποναει,συν οτι κατι και αναγωγες.πονεσε το μωρακι;;μετα δηλαδη πως ηταν;γιατι λεει μπορει να εχουν πονο στο λαιμο.περαστικα να ειναι ολα!!

με γεια koukiditsa!!!κι εγω ψωνισα σημερα ενα φορεμα αλλα με 50% εκπτωση!!καλα με το πλυντηριο..μια φορα εβαλε ,ελειπα εγω και οταν γυρισα μου λεει,''επλενε πολυ ωρα ,το σταματησα και τα εβγαλα,ηταν καυτα!!!'' :lol::lol::lol::lol::lol: ουτε ξεβγαλμα δεν ειχε κανει!!!!κι εγω δεν μιλαω...οσο κι αν θελω να πω αστο θα το κανω εγω ετσι που το κανεις γιατι μετα θα εχει την απαντηση''καντο εσυ που το κανεις καλα''

εγω εχω βαλει κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο,η μικρη κοιμαται και αραζω!!!!!!!!!αλλα μεχρι να κοιμηθει...συνεχεια την εβρισκα ορθια στο κρεβατι και με το που εμπαινα εβαζε τα γελια και ξαπλωνε..το σκατουλι με κοροιδευε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!

Αλεξάνδρα καλά αποτελέσματα να έχετε.Περιμένουμε νέα σου. :-*:-*

Μαγδούλα καλή ξεκούραση.Φαντάζομαι όλο το ΣΚ δεν θα ξεκολλάει ο Βασιλάκης από πάνω σου.Θα του έχεις λείψει.Καλά τρέχει ?Μπράβο του ...Εμένα μπορεί να είναι γλωσσού αλλά από βήματα τίποτα.Ουτε καν στέκεται μόνο της.Αν πάω να την πιάσω από το ένα χέρι να περπατήσουμε δε κουνιέται αν δεν της κρατήσω και από το άλλο.Μεγάλος κλασοπατάτας ο Μένιος... :lol::lol::lol:Γεια σας!!!!!

φουφούκα χαίρομαι που πήγαν όλα καλά με την ανιψιά σου.Στείλε και σε μένα ένα πρόγραμμα.Εγώ μέχρι τις 11 τρέχω πίσω από την Εμμέλια να φάει τοστάκι.Όσο για την ομιλία το έχει από μέσα της η κουτσομπόλα.Από μωρό μας κοιτούσε οταν μιλουσαμε στο στόμα.Τώρα όταν της λέω ένα τραγούδι ή ποίημα που δεν το ξέρει με κοιτάει στο στόμα και προσπαθεί να μιμηθεί τα χείλη μου.Βέβαια και εγώ τονίζω κάποια γράμματα ή δίνω έμφαση σε λέξεις.Οταν λέει κάτι καινούργιο εγώ χοροπηδάω ή κάνω τον καραγκιόζη για να γελάσει και το ξαναλέει πολλές φορές.Α!Δεν της αφήνω την πιπίλα στο στόμα καθόλου την ημέρα.Μόνο το βράδυ στον ύπνο.

Ρουλίτσα με γεια το δικηγορίστικο φόρεμα :lol::lol: Ειναι και η κουμπάρα μου δικηγόρος και ξέρω απο ρούχα δουλειάς...

Ξύπνησε το μελάκι.Τα λέμε το βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety μου απο την εξεταση λες;την Δευτερα θα την κανει κ θα σας πω...απο την μια λεω να μην εχει τιποτα αλλα παλι θα ψαχνομαστε και απο την αλλη λεω αν εχει κατι τουλαχιστον θα ξερουμε που οφειλονται η μη αυξηση βαρους κ η αφαγια και θα το αντιμετωπισουμε με την καταλληλη αγωγη.ααααα αντε να περασει γιατι θα τρελαθω!!!την αλλη βδομαδα παντρευεται κ η αδερφη μου και δεν θελω να ξερουν τιποτα και να στεναχωριουνται,την μεθεπομενη τα γενεθλιακια μας...επικεντρωνομαι σε αυτα για να μην με παιρνει απο κατω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρουλα μου ξερεις οτι εγω σε καταλαβαινω λιγο περισσοτερο απ ολες! :) να δεις που ολα θα περασουν γρηγορα και θα εισαι ποια υσηχη οταν δεις οτι ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ;) ας ταλαιπωρηθει λιγο τωρα το ζουζουνακι σας αλλα μετα θα ηρεμηση και αυτο και εσεις οταν βρειτε τι εχει...ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι κατι πολυ απλο !!! οπως ηταν και με εμας ;) Μην μου αγχωνεσαι γιατι το μεταδιδεις στο μωρο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;

Αλεξανδρούλα μου,μου είπε η νύφη μου ότι πρέπει να την ενοχλούσε ο λαιμουδάκος του μετά γιατί ψιλοέβηχε.Θα δείξει.

Ένα έχω να σας πω:"ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο1-ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ".Δείτε τα πμ σας και θα καταλάβετε τι εννοώ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχα!!!!! τώρα πήρα και εγώ το μήνυμα....Περιμένετε με!!!!

Αλεξάνδρα ξέρω ότι θα πάτε την Δευτέρα απλά χθες είχα την εντύπωση ότι ήταν Δευτέρα :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol: Είμαι φυσική ξανθιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Εννοείται Αλεξανδρούλα ότι είναι παντού τα μπεμπάκια μας! ;)

Σταυρουλίτσα,γίνε καστανή ή μελαχρινή μήπως κι αλλάξει το πράγμα. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!

ΧΑΘΗΚΑ ΠΑΛΙ Ε;;;ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙς ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΥΘΩ Κ ΕΓΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!

ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΤΥ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ...ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΕ ΠΕΘΕΡΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ Κ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΑΝΗΨΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ...ΚΟΨΑΜΕ Κ ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ ΒΕΒΑΙΑ....ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΕΘΕΡΙΚΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΕ ΠΑΛΙ Κ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ Κ ΜΑΓΕΙΡΕΥΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗ ΛΕΝΕ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ...ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΡΘΟΥΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΟΣ Κ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΦΑΓΗΤΑ ΛΕΕΙ ΜΑ ΤΙ ΤΑ ΘΕΛΑΤΕ;;;;;;;;;ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΕΓΙΝΑ ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ....ΤΕΣΠΑ...

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΙΩΣΗ Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΟΛΗΣΑ Κ ΕΓΩ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΕΛΑΦΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΗΣΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΦΟΥ ΗΤΑΝ Κ ΤΑ 2 ΑΡΡΩΣΤΑ...ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΛΙΓΟ ΒΗΧΑΛΑΚΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ!!ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,Βικουλινάκι!ΤΙ έγινε;Βλέπω από κακία και από σχόλια μια χαρά τα πάμε. :evil: Εσύ στο ύψος σου,να μη δίνεις σημασία!Ξέρουν για την κατάθλιψη που πέρασες;Περαστικά σε όλους σας! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...