Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

Σταυρούλα Χρόνια σου πολλά!!Μια μέρα διαφορά καλέ γιορτή μαμάς και γενέθλια κόρης;;;Το ωραίοτερο δώρο σου έκανε δηλαδή ο Θεός πέρσι στη γιορτή σου!!!!Και γω σαν σήμερα πήγα στο γιατρό για απλή επίσκεψη και με κράτησε μέσα να γεννήσω.Πω πω σα χθες μου φαίνεται και έχει περάσει ένας χρόνος!!

Χρόνια πολλά tweety!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Καταρχήν!

Χρονια πολλά στο Εμμελειάκι μας και στον Ιακωβούλη,να σας χαίρονται και να σας καμαρώνουν οι γονείς σας σαν τα ψηλά βουνά.Να είστε πάντα ευτυχισμένοι! :D

Σταυρουλίτσα,να χαίρεσαι τη γιορτούλα σου και την οικογένειά σου!Ό,τι επιθυμείς να στο δίνει πάντα ο Θεός μαζί με υγεία και ευτυχία! ;)

Μαράκι,αστα να πάνε αυτοί οι άντρες δοκιμάζουν την υπομονή μας. :? Εσύ να μην αγχώνεσαι.Αντί να λες Δόξα τω Θεώ που έχεις δουλειά,θα αγχώνεσαι που δουλεύεις και δεν πηγαίνεις εσύ τα παιδιά σχολειο.Δεν πειράζει αστον να γκρινιάζει θα του περάσει.

Αριάκι,μπράβο που περάσατε τέλεια!Να ζήσετε με τον αντρούλη σου και με το καλό να κάνετε κι άλλο αδερφάκι στη μικρούλα σας. :P

Μαγδούλα,ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.Φαίνεται ότι είμαι σπαστική με την καθαριότητα ε και με την οργάνωση; :mrgreen: Μ'αρέσει να οργανώνω αν και τις περισσότερες φορές τα κάνω και τελευταία στιγμή.Αχ,μωρέ μεγάλωσε το αντράκι σου και καταλαβαίνει όταν φεύγεις ε;Δεν κοιμάται όταν φεύγεις;Έτσι κι εμένα πλέον.Την εσωτερική σκάλα ανεβαίνω να πάω να φέρω κάτι από επάνω κι αυτό γκαρίζει. :lol::lol::lol:

Χαρουλίτα,εντάξει δεν ξαναλέω για καθαριότητα.Ορίστε σήμερα δεν κάνω τίποτα,είναι του Σταυρού και είναι και νηστεία. ;) Τέτοια σου λέει ο μπαμπάς σου;Θυμάται ότι είσαι στο νοσοκομείο όλη μέρα.Βέβαια και αυτός δεν το λέει με κακία μωρέ.Ενδιαφέρεται για το εγγονάκι. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλάκι,τι έγινε βρε;Χρόνια πολλά και σε εσένα!Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου και το γιόκα σου,να σε χαίρονται και αυτοί και να φας τον Κούγια!!! :lol::lol::lol::lol:

Βικουλίνι,ευχαριστώ για τις ευχές!Εσύ τι κάνεις;

Μαράκι,αστα!Κι εμένα το μόνιμο άγχος είναι το φαΐ.Από τη μια λέω σιγά τι θα πάθουν από την άλλη πανικοβάλλομαι. :?

Αλεξανδρούλα,τι περιπέτεια ήταν αυτή;Είδες δεν ήθελες να φύγεις,δεν είχες όρεξη αλλά περάσατε μια χαρά και είχατε και τις επισημότητές σας. :lol::lol::lol: Πώς πήγε σήμερα στο παίδων;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι,μια χαρά οι όροι του δανείου.Να σου πω κάτι;Αυτο που λεει ο άντρας σου για Αυστραλία δε μου κάνει καθόλου εντύπωση.Γυρνάμε πάλι σε αυτές τις εποχές λόγω της κρίσης.Όλος ο κόσμος θα μεταναστεύσει. :(

Αριάκι,εγώ της δίνω το Νουλάκ τώρα που χρόνισε.Ούτε που κόμπιασε λόγω της αλλαγής γεύσης όταν της το έδωσα πρώτη φορά.Ευτυχώς.Πίνει 300 το πρωί 300 το μεσημέρι 300 το βράδυ.Αν πιει και κανα ενδιάμεσο φτάνουμε στο λίτρο κάθε μέρα. :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδούλα,οι εκπλήξεις είναι το κάτι άλλο! :D

Που είσαι βρε Ελενάκι;Φιλάκια πολλά στον Ορεστάκο! :)

Είχαν έρθει κάτι γειτόνισσες για καφέ και γι'αυτό άργησα να ξανασχολιάσω.

Φωτεινούλα,μαζεύτηκαν όλα τα παιδάκια της γειτονιάς.Καναμε παρέες γρήγορα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα Τweety!!!!! Να χαιρεσαι την οικογενεια σου και να εισαι παντα καλα!!!!

εμεις αφου ταλαιπωρηθηκαμε ολο πρωινο στο Παιδων τελικα ειδαν τις εξετασεις της Κωνσταντινας και ειναι ολα οκ οποτε την Δευτερα παμε για γαστροσκοπιση!!!περιμενα εξω απο τα χειρουργεια που ειναι το γραφειο των αναισθησιολογων και περναγαν τα φορεια με τα παιδακια,εβλεπα κ τους γονεις που περιμεναν κ ρωταγαν αν βγηκε απο το χειρουργειο ,αν ξυπνησε απο την ναρκωση και με επιαναν τα κλάματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικό είναι βρε κοριτσάκι να στεναχωρηθείς!Σκέψου όμως οτι το κοριτσάκι σου σε χρειάζεται γερή και δυνατή.Ετσι δεν έχουμε συνηθίσει να είναι πάντα οι μανούλες μας; :) Άρα κι εσύ έτσι θα είσαι.Είμαστε όλες δίπλα σου μην ανησυχείς καθόλου. ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο σκεφτομαι οτι πρεπει να ειμαι δυνατη και με βοηθαει μονο και μονο το βλεμμα της και ενα χαμογελακι της αλλα εκεινη την μερα θα ειμαι....με φοβιζει που δεν θα ειμαι διπλα της και που θα της κανουν ολικη ναρκωση και θελει κανα διωρο να συνελθει...θα παει η ψυχη μου και εχω δεν ξερω που μεχρι να συνελθει....ελπιζω τουλαχιστον να μην εχει τιποτα και ολα αυτα να τελειωσουν γρηγορα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΕΓΩ ΚΛΑΣΙΚΑ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΑΝΤΙΣΚΗΝΑ ΝΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΔΩ. :evil::evil:

ΑΧ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΠΩΣ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΟΛΑ ΘΑ ΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΓΕΛΑΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ.

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΙ ΤΗΝ ΓΑΛΑΤΟΡΟΥΦΗΧΤΡΑ ΚΑΛΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΡΗ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΤΩΕΙ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΦΟΥΦΟΥΚΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΜΑΡΩΝΩ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΣΠΙΤΙ Κ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕ ΣΕ ΘΕΩΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΠΑΣΤΙΚΗ ΜΕ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΕΓΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΦΕΡΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ Κ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΣΠΙΤΙ Κ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ...

ΜΑΡΝΤΙΑΚΗ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΜΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΟΙ ΤΣΟΥΠΡΕΣ??? :P:P ΕΣΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ??

ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ :x:x:ymparty:@};-@};-

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΡΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ Κ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΚΟΥΕΙ??

ΠΟΥ ΣΑΙ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑΚΙ Α ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΠΟΛΥ ΤΑΚΤΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΞΕΣΚΟΝΙΖΕΙ ΜΕ ΟΤΙ ΠΕΤΣΕΤΟΕΙΔΕΣ ΒΡΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΑΠΛΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΚΑΔΟΣ ΤΗΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΡΟΖ ΕΝΩ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΜΑΥΡΟΣ... ;) Κ ΠΑΩ Κ ΤΑ ΞΑΝΑΒΓΑΖΩ ΕΞΩ.ΜΕ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΑΝ Κ ΣΑΣ :lol::lol: ΘΑΝ ΤΟΝ ΣΤΡΩΣΩ ΟΜΩΣ ;) ΛΕΣ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΚΟΥΠΗΔΙΑΡΗΣ ??:o:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΑ ΚΑΛΕ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ Κ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ :roll::roll:

ΧΤΕΣ ΠΗΡΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΓΑΜΟΥ ΒΑΦΤΗΣΗΣ ΚΑΜΒΑΔΕΣ ΕΜΕΙΝΑ ΑΦΩΝΗ ΤΟ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΑΞΙΖΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΥΡΩ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΤΠΟΣΤΑΛ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ..ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΚΙ ΑΥΤΗ Κ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΤΟ ΧΕ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΤΙΓΡΗΣ Κ ΑΠΕΒΑΛΛΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΤΟΝ ΠΗΓΑ Κ ΚΟΥΝΙΕΣ ΤΙ ΧΑΡΑ ΜΩΡΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥ ΠΗΡΑ Κ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΦΟΡΜΕΣ ΒΕΝΕΤΤΟΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΟΝΟ 18Ε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γίναμε ενός κορίτσια!Από το πρωί κάνω flash back και κλαίω...Τέτοια ώρα κοιλοπονούσα...Και στις 10,00 ξετρύπωσε το Χρυσανθάκι και από πίσω η Δημητρούλα.Τι φάτσες που είχαν..

Αχ ευχηθείτε καλέ!!!!!!!!!!!!!!

Foteinoula να σου ζήσει ο παίδαρος!!!Θυμάσαι εκεί στα διπλανά δωμάτια πέρσι τέτοια μέρα;;;Ποιος το περίμενε ότι θα γνωριζόμασταν μετά στο mammy!

alexandra μου κουράγιο περνάς δύσκολες στιγμές αλλά να σκέφτεσαι τη Δευτέρα το απόγευμα που όλα θα έχουν περάσει,θα είναι τα αποτελέσματα καλά και το φατσουλίνι σου θα σου χαμογελάει χωρίς να έχει συμβεί τίποτα.Εγώ έτσι κάνω όταν με αγχώνει κάτι σκέφτομαι πόσο ανακουφισμένη θα είμαι μόλις έχει περάσει.

magykal διαβάζω τα μεσημέρια μια ώρα κάθε μέρα προς το παρόν που κοιμούνται τα μικρά.Δε φτάνει αλλά αυτό το χρόνο δυστυχώς διαθέτω μόνο.Το βράδι 22,00 που κοιμούνται πέφτω ξερή μετά.Στο παιδικό καλά τα πράγματα,το μικρό είναι λίγο ανασφαλές και συνέχεια θέλει να είναι δίπλα στη δασκάλα.Βγαίνει αυτή να αλλάξει κανένα παιδάκι και η δικιά μου κλαίει που την έχασε.Σήμερα θα κλέψω λίγο χρόνο από τη δουλειά να πάω να τις δω από το παράθυρο όμως χωρίς να με δούν.Δεν αφήνει η διευθύντρια να τα βλέπουμε μέσα στη μέρα γιατί μετά άμα φεύγουν λέει οι δικοί τους κλαίνε και δε μπορούν να τα κάνουν καλά.Σήμερα θα κάτσουν 3 ώρες 10 με 13,00.Θα δοκιμάσουν να τους δώσουν και μεσημεριανό εκεί.Για να δούμε.Στη μεγάλη κανονικά στο μικρό που δεν έχει δόντια αλεσμένα.

Βγήκαν και μας χθες οι φώτο της βάπτισης.Είναι πολύ ωραίες αλλά δεν έχει καμιά να είναι τα μωρά μόνα τους όλο κάποιος τα κρατάει και έτσι μας είπε ο φωτογράφος να τα ξαναντύσουμε την άλλη Τετάρτη το απόγευμα με τα βαπτιστικά και να πάμε σε ένα πάρκο να τις τραβήξει μόνες τους καμιά φώτο.Τώρα στέκονται κιόλας ή μπορούν να καθήσουν σε γρασίδι και να βγάλει καλές πιστεύω.Για να δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;

Χρόνια Πολλά,Αλεξανδρούλη!Να σε χαίρονται η μαμά και ο μπαμπάς και να είσαι πάντα ευτυχισμένος!Να τον χαίρεστε Φωτεινούλα. :D

Χρόνια Πολλά,Δημητρούλα και Χρυσανθούλα!Να είσαι πάντα υγιείς και χαρούμενες και να σας καμαρώνουν η μανούλα και ο μπαμπάκας!

Τι κάνετε κοριτσάκια μου;Εγώ πάλι ξύπνησα νωρίς.Σήμερα θα φτιάξω μπιφτεκάκια,μιαμ μιαμ.Ήθελα να κάνω και σαλάτα του σεφ,αλλά δεν έχω μαρούλι. :?

Μαράκι,θα πας να δεις τις τσούπρες ε;Έχουν και την τιμητική τους σήμερα,να τις χαίρεσαι. :D Ήθελα να σου πω και το ξέχασα αυτό που είπες με τις ιώσεις.Μπορεί να σου αρρωστήσουν αρκετά φέτος,μπορεί και όχι βέβαια,αλλά μετά θα έχουν ανοσία.Συνήθως έτσι γίνεται. ;)

Αλεξανδρούλα,όλα θα τελειωσουν γρήγορα.Να σκέφτεσαι θετικά! :):-*

Μαγδούλα,δεν τρώει όλα τα γεύματα.Ας πούμε φρουτόκρεμα δεν τρώει.Μπορεί να φάει λίγο τοστακι και γάλα,δεν μπορώ να την αφήσω τελείως νηστική.Το απόγευμα πάλι γάλα γιατι δεν τρώει γιαούρτι και κρέμες.Τα έχει κόψει.Άντε κανα μπισκοτάκι ή πάλι γάλα.Ευτυχώς το μεσημεριανό το τρώει.Εχθές το τσάκισε.Δεν το περίμενα. :P Ευχαριστώ πάλι για τα καλά σου λόγια.Κι εγώ κάποια στιγμή ίσως πάρω γυναίκα έτσι για να πω ότι κάνω ένα διάλειμμα. ;) Τέλεια με τις φορμούλες,εδώ είναι όλα πανάκριβα. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΚΟ!!!!!!!!!!!!!!! Να εισαι παντα ευτυχισμενος ,να κανεις καθε μερα περηφανους τους γονεις σου του χρονου να εχεις και ενα αδελφακι!!!!!

να τον χαιρεστε Φωτεινη!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΙ!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ!!!!!!!!!

Να ειστε παντα καλα,χαρουμενες και να προσεχετε η μια την αλλη!!!!

να χαιρεσε τις ζουζουνες σου ΜΑRDIO!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω βρε κοριτσια!!!αυτο σκεφτομαι οτι ολα θα πανε καλα και θα τα ξεχασουμε!!!!

εγω της εχω κλεισει συρταρια-ντουλαπια και στην κουζινα εχω πορτακι για να μην μπαινει.μαζευω εναν χαμο απο παιχνιδια μην μαζευω και ολα τα συρταρια...οσο για τις δουλειες μακαρι να μπορουσα να φερνω μια γυναικα που κ που αλλα τα οικονομικα ειναι λιγο στριμωγμενα!!!!!!!!!!!!δεν ειμαι υστερικη με την καθαριοτητα αλλα προσπαθω καποια πραγματα οπως πχ το βραδυ να ειναι μαζεμενη η κουζινα, για δικη μου ευκολια...!!

magykal k Mardio βαλτε καμια φωτο απο τις βαφτισεις!!!!

αχ τι ωραια ειναι τα ρουχαλακια αλλα δεν της ψωνιζω τιποτα μεχρι να ερθει ο χειμωνας να δω τι της λειπει γιατι παλι θα γεμισουν τα συρταρια και ειναι κριμα να μην τα φοραει..μονο παπουτσακια θα παρω ,τωρα ου θα ρχισει ναπερπαταει!!!!!!!!!!αχ βρε κοριτσια εδω κ κατι μερες εχει αρχισει και μου κανει κατι αγκαλιες....κανει βουτια στην αγκαλια μου και καθεται εκει με το μαγουλακι της πανω μου και εχει ενα χαμογελο ευχαριστησης....αααααχ το παιδακι μου το τρυφερο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μένα άρχισαν να το κάνουν αυτό με τις αγκαλιές και άμα τους πω δώστε φιλάκι βγάζουν και τη γλωσσίτσα και με γλύφουν!!!χα χα.Ευχαριστώ για τις ευχές σας!!Πήγα στο παιδικό το πρωί πήρα και γλυκά να κεράσουμε τους συμμαθητές μας!Τελικά μέτρησα 9 παιδάκια στο τμήμα τους.Με το που τις δώσαμε φύγαν αμέσως από τα χέρια μας.Εμείς δε πήγαμε στην αίθουσα αλλά πήγαμε στο παράθυρο από πάνω και κρυφοκοιτούσαμε.Κάτσανε όλα μαζί σε ένα κύκλο γύρω από τη δασκάλα και παίζανε με τα παιχνιδάκια.Είναι πάνω κάτω μια ηλικία όλα.Σήμερα θα φάνε εκεί κοτόπουλο με κριθαράκι.Στο μικρό θα του τα αλέσουνε.Μου είπε κακώς που δεν έδινα στη μικρή ακόμα από τα δικά μας φαγητά να συνηθίσει.Όσες φορές προσπάθησα να της δώσω κάτι άλλο από κρεατόσουπα κοτόσουπα το έφτυνε και έτσι και γω δεν επέμενα αφού έτρωγε τα χορταρικά με το μοσχαράκι που έχουν βιταμίνες.Να δούμε η κοπέλα μου είπε θα συνηθίσει σιγά σιγά.Αυτά τα νέα μου...Πολύ συγκινήθηκα που τα είδα έτσι να κάθονται με άλλα παιδάκια και να παίζουνε σα μεγάλα ήταν,πως μεγάλωσαν έτσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε τα γλυκουλια!!!!μπορει εκει να τα φαει...ξερεις αλλο περιβαλλον ,αλλα προσωπα..κι εγω ηθελα να παει νωρις παιδικο γιατι εκει μπορει να μην εκανε κολπα με το φαι αλλα η παιδιατρος φοβαται μην κανει ασθμα επειδη εχει τις αλλεργιες..κ δηλαδη σου ειπαν να αλεθεις απο το δικο σας φαγητο;να ρωτησω κι εγω μηπως της το κανω ετσι.ασε πως μεγαλωνουν ....την κοιταζω ποσο εχει αλλαξει...απο μερα σε μερα..και στη συπεριφορα της.ποσα δειχνει να καταλαβαινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο,Μαράκι!Να τις χαίρεσαι και πάλι!Είναι να μη συγκινηθείς με τα σκατούλια; :D

Αχ,κορίτσια είμαι πολύ αγχωμένη.Έχω μία ανηψούλα 5 μηνών,η οποία δεν τρώει καθόλου.Την ταΐζουν η μαμά μου και η νύφη μου με το ζόρι με τη σύριγγα για να πιει εστω και λίγο γάλα.Εχθές φώναξε η νύφη μου τη μαμά μου και της έδειξε το παμπεράκι.Είχε πολύ λίγα τσίτσα ροζ-πορτοκαλί.Της κάνανε κατευθείαν εισαγωγή στην Ευρωκλινική παίδων την ξετινάξανε και δε βρήκαν τίποτα.Δόξα τω Θεώ.Οπότε λέω στη μαμά μου σήμερα θα βγούνε και μου είπε θα μείνουν για να κάνουν αύριο γαστροσκόπηση.Ακούς Αλεξάνδρα;Οπότε θα σου πω κι εγώ αποτελεσματα. :? Είναι πολύ μικρούλι ρε γαμώτο για να ταλαιπωρείται έτσι. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδούλα,αυτό με τη φωτογράφο θυμάμαι που μας το ειχες αναφερει.Μπράβο που το κοριτσι είναι πάλι εγκυούλα.Με τη βοήθεια του Θεού να έχει ένα γερό μωράκι. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!

Αλεξανδράκο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, Να τα εκατοστήσεις. πάντα γερός και ευτυχισμένος!!!Φωτεινούλα μου να τον καμαρώνετε!!!!

Χρυσάνθη και Δημητρα Πολύχρονες και πάντα η ζωή σας να ειναι γεματη χαμόγελα!!!Μαράκι να τις χαίρεστε!!!

Συνονόματη teweetako ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, να χαίρεσαι την γιορτή σου και πάντα χαρές στο σπίτι σας!!!!

Εμένα με ξεχασατε, ε????Σνιφ!Σνιφ!!!Μόνο η foufouka με θυμήθηκε!!!Που θα μου παει θα τον φάω και τον Κουγια!!!(θα 'θελα!!!)

Ελενάκι κι εγω χανομαι με την δουλειά, τι να κανουμε που να τα προλαβουμε ολα!!!Τακτικό ζουζουνι ο Ορεστάκος, μπραβο!!!Θα σε ευγνωμονεί στο μελλον η νύφη σου!!!

Αλεξάνδρα μου ολα θα πανε καλα!!!Το ξερω οτι ειναι δύσκολο αλλα πρεπει να εισαι χαμογελαστη για την κουκλα σου!!!Μακαρι να ημουν Αθηνα να ερθω για συμπαρασταση, εισαι στη σκεψη μας, ομως!!!

Μαγδουλα κι εσενα τακτικο το αντρακι και οικολόγος!!!Πολύ χαιρομαι που βγηκαν ωραιες οι φωτογραφιες σας, γιατι εμεις δυστυχως δεν ειμαστε πουθενα τα τρια μας!!!Λεμε να κανουμε μια φωτογραφηση μαλλον στα πρωτα του γενεθλια σε καποιο παρκο!

Κατερινακι μου περαστικα να ειναι για την μικρουλα.

Πολλα φιλιά σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX KOUKIDITSA και συ Σταυρούλα;;;συγνώμη δε το ήξερα,Χρόνια σου Πολλά.Εγώ ακόμα προσπαθώ να σας ξεχωρίσω.Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!Όλο ευχές δέχομαι σήμερα από συγγενείς και φίλους και καμαρώνω κι αυτά ακόμα δε καταλαβαίνουν τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukiditsa χρονια πολλα!!!!!!!!!!πως το ξεχασαμε καλε!!!να μας μαλωσεις!!!

ελα βρε φουφου,το μωρακι...για αλλεργια το εχουν ψαξει;γιατι κι εγω οταν δεν επινε το γαλα,και της το εδινα με την συριγγα με το ζορι μου ειπε η παιδιατρος να μην το κανω ετσι,το θεμα ειναι να το πινει απο μονο του,κατι θα του φταει,δεν ηταν υποαλλεργικο.και το ροζ μηπως ειναι αιματακι γιατι ειναι δειγμα κι αυτο αλλεργιας,εμενα πχ ειχε κανει εκζεμα.τι να πω...μακαρι να μπορουσε να το αποφυγει ρε γαμωτο.πες μου τι εγινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες. τι μου κάνετε;

Εγώ πίνω καφεδάκι για να αντέξω το υπόλοιπο της ημέρας και σας διαβάζω.

Ο μικρός δεν λέει να κοιμηθεί :evil::evil: αφού κοιμόταν στο αυτοκίνητο όταν γυρίζαμε από σ/μ.

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας. Να μου ζήσει το καμάρι μου :D και να τον καμαρώσω επιστήμονα στη Νασα (τα'χουμε ξαναπει αυτά :lol: ). Πόσες σκέψεις έχω κάνει από το πρωί για τον χρόνο που πέρασε, αλλά και για τα χρόνια που έρχονται; :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Καποια αλλη στιγμη που θα εχω χρονο θα τα πούμε πιο διεξοδικά.

Μαράκι να χαίρεσαι τις ζουζούνες σου.

Χρυσάνθη και Δημητρούλα να τα εκατοστήσετε [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου..!! Κρίμα ρε γαμωτο και έλεγα μήπως βλέπαμε!! 😂😂 Γερό να είναι Παναγίτσα μου πάνω από όλα και ας είναι ότι θέλει!! 🙏🙏🙏🙏 Σε "βασάνισαν" και εσένα ε..; 😩 Δεν παλεύεται αυτή η αναμονή και περνάνε αργά και οι μέρες.. αν και από τη μια λόγο εβδομάδας κύησης λες θα δούνε περισσότερα.. Αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν..!!🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞🤞 Να ρωτήσω.. για την αυχενική σας έδωσαν κάποιες οδηγίες; Πχ να έχετε πιει νερό; Να έχετε φάει κάτι γλυκό κτλ; Γιατί σε εμένα δεν είπαν τίποτα.. και δεν ξέρω τι να περιμένω.. επίσης τι βλέπεις στην εξέταση; Είναι σαν τους υπερήχους που σου κάνει ο γιατρός σου; Σας έδωσαν και cd; Φαντάζομαι γίνεται κοιλιακά..; Πείτε μου ότι χρειάζεται να ξέρω γιατί δεν έχω ιδέα..
    • Συγχαρητήρια! Όλα θα πάνε καλά! Εγώ την Τρίτη περιμένω να βάλω ένα κ μοναδικό!
    • Καλησπέρα κοριτσάκι μου.. λυπάμαι πολύ που το περνάς αυτό.. είναι τρομαχτικό, το ξέρω.. έτσι ήταν και σε εμένα.. το μωράκι πάντως ήταν εκεί, γερό.. δεν ξέρω τώρα στη δική σου περίπτωση αν αλλάζει κάτι.. σε εμένα σκέψου δίνει 2 ultro 3 φορές την ημέρα + ενέσιμη προγεστερόνη κάθε μέρα και όποτε βλέπω τέτοιες αιμορραγίες, lentogest που είναι ενδομυϊκη προγεστερόνη μεγάλης περιεκτικότητας.. + Μαγνήσιο + Buscopan plus & Spasmoapotel διπλό εναλλάξ όποτε διπλώνω από τους σφαχτες στη μήτρα.. Τι κάνατε εντέλει; Προσωπικά θα πήγαινα για έναν υπέρηχο.. είναι βέβαια και περίεργη τώρα η υπόθεση σε εσένα.. ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα... γράψε μας όποτε μπορέσεις σε παρακαλώ..
    • Να ειναι γερο/α και ας ειναι και 2!!!!  Μπορει να παιδευτουμε αλλα διπλη χαρά!!!!🥰🥰🥰❤️❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ Σπω δεν έχω άλλα την πρώτη προσπάθεια την έκανα στο Αλέξανδρας και την δεύτερη εκεί θα την κάνω ότι πληροφορία θες στείλε μου μήνυμα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...