Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

Καλε απο τη χαρα μου να προλαβω την Βικυ εχω κανει κατι ορθογραφικα τερατα :oops::oops: μην φωναζετε οι εκπαιδευτικοι τα ειδα :shock::shock:

Α σε που ,η χαρα μου μεινε αφου την κοπανησε η Βικυ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παλιογαιδουρες :!::!::!::!::!::!: που εισατε εξαφανισμενες :!: σημερα και ανεβαζω και πυρρτο παλι :evil::evil::evil:

Και το καλυτερο δεν σας το πα :o:o:o αυριο θα παω να κανω εφημερια,αφου οπως ειναι το προγραμμα δεν μπορει να γινει καμια αλλαγη :evil::evil::evil: ηθελα να ξερα αν ημουν στο νοσοκομειο,τι θα κανανε :?: θα μου κανανε :?: εξιτηριο για να παω να κανω εφημερεια :shock::shock::shock::shock: αλλα οπως γινανε τα πραματα ο καθενας την παρτυ του :evil::evil::evil:

Θα φυγω και θα με ζητατε και θα παραπονιεστε :!::!::!::!: Σας απειλω :lol::lol::lol:

Αντε καληνυχτα ,παω να παρω τα χαπια μου και να την πεσω :( εσεις χασατε κους-κους :-p:-p:-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λετε να τα καταφερω να φτασω στο nr5 μονη μου οπως παω =))=))=))=))=))=))

Λοιπον φευγω οριστικα γιατι αν τα δει αυτα η Φωτεινη....... ~x(~x(~x(~x( [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Αλλα της απαντω προκαταβολικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω να αγιασω και δεν μπορω :lol::lol::lol::lol: την εκοψε την απαντηση :lol::lol::lol:

ΑΠΑΝΤΩ λοιπον προκαταβολικα [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] =))=))=))=))=))=))

Αντε καληνυχτα οριστικα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ελα και εχει ξεμεινει το καθολικακι απο τον γαμπρο :lol:

Χαρουλιτα που τα θυμασαι ολα αυτα????? :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

ξερετε τι επαθα σημερα????? ΑΛΛΕΡΓΙΚΟ ΣΟΚ!!!! ειχε 4-5 μερες που ειχανε γεμισει τα ποδια μου μεχρι πανω μεγαλες φουσκες οπως οταν σε τσιμπαει κατι και ξινομουνα ολη μερα!! αλλα νομιζα οτι ηταν επηδει ξυρισα τα ποδια μου με αφρο....χθες το βραδυ δεν μπορουσα να κοιμηθω ξινομουνα συνεχει δεν μπορουσα να παρω ανασα και το Καθολικακι στα κεφια του :?

Το πρωι ξυπναω και βλεπω οτι ειχαν γεμισει και τα χερια μου και αρχισε να πριζετε και το προσωπο μου...παω λοιπον στην γυναικολογο μου ειχα ραντεβου να δει κατι και με το που μπαινω μου λεει πως εισαι ετσι??????????????? τρεχα τωρα στα επειγοντα εχεις αλλεργικο σοκ και μπορει να παει μεχρι τον λαιμο σου να μην μπορεις να παρεις ανασα!!

παω και εγω και κοριτσια τι να πω...μου φτιαξανε εναν ορο αλλο πραγμα!!!!!!!!!!!!!!! σε 5 λεπτα ειχε γινει τοοοσο πικρο το στομα μου που μου ηρθε εμετος...και κλεινανε τα ματια μου!!! και μου κανανε και ενεση...

Ηρθσ σπιτι μετα κοιμησα το μωρο οπως οπως και οταν ξυπνησε δεν μπορουσα να την σηκωσω!!! πηρα τηλ τον αντρα μου και του λεω ελα ειμαι μουδιασμενη απο πανω μεχρι κατω!! ηρθε την επιασε και κοιμομουνα στον καναπε ολη μερα!!!!! δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου!! ευτυχως ξεπρηστικα...σταματησε και η φαγουρα και απο τα χερια εφυγαν εντελως...μου εγραψε και ενα χαπακι για 10 μερες....αυτα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΡΕ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ..ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΙΟΛΑΣ!

ΚΑΤΕΡΙΝΟΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΚΑΛΕ;;;;;;ΠΕΡΑΣΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα ...Διάβασα τα μισά σχολιάζω και θα διαβάσω τα υπολοιπα μετά.Γλωσσούδες!!! :lol::lol:

Καταρχήν Κατερινάκι να χαίρεσαι την Αγγελικούλα.Πολύχρονο και ευτυχισμένο να είναι το κοριτσάκι σου...

Τακτοποιηθήκατε μια χαρά ε?μπράβο οργάνωση εγω μια γενικη δεν καταφέρνω να κάνω ..

Αρια να χαίρεσαι την κουλίτσα σου.Πάντα να την καμαρώνεις και να την χαίρεσαι.

Μάγδα και Χαρά περαστικά σας..Καλά εσείς όλα μαζί τα παθαίνετε? αν δεν ταιριάζατε δεν θα συμπεθεριάζατε... Παρεμπιπτόντως τι κουκλιστικο ζευγάρι η Δημητρούλα και ο Βασίλης?φτου φτου!!!

Βικάκι επιτέλους διαβάσαμε τα νέα σου.Χαίρομαι που είσαι καλύτερα

Φωτεινή να χαίρεσαι τον αντρούλη σου.Αρχισες μαθήματα?

Κατερινάκι τι νέα με την δουλειά?Μακάρι να υπήρχαν δουλειές για όλους όσους θελουν να δουλέψουν και να μην απολυόταν κανείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μιλάμε η περίληψη όλα τα λεφτά...Θεά!!!!Α!! όλα οκ με τον μπαμπά σου?Μη τους παρεξηγείς μωρέ..παίρνουν θάρρος και δεν ξέρουν τι λένε..την κακομαθαίνουν πολύ?

Μαρία κάνεις και μεταπτυχιακό ?Μπράβο κούκλα μου.Μην στεναχωριέσαι θα τα καταφέρεις.δουλεύεις πουθενα.?Αν όχι θα μπορούσες να διαβάζεις τα πρωινά που θα είναι στο σχολείο.

Κανένα νέο από την Αλεξάνδρα?Ελπίζω να είναι όλα καλά.

Εμείς επιτέλους την πήγαμε στο δωμάτιό της.Εγινε πάρα πολύ ωραίο και τρελαίνεται όταν μπαίνει εκέι.Ασε που όποιος έρχεται τον πάει μέσα υποχρεωτικά.

Το στόμα της έχει ξεφύγει πραγματικά έχω μείνει :shock::shock::shock: .Εχτές πήγα στην εφημερίδα για την διαφήμιση του γραφείου και μου λέγανε τι να την κάνεις την διαφήμιση έχεις την κόρη σου.

Εχτές το βράδυ είπαμε μέτα από αιωνες να βγούμε και εμείς οι έρμοι μια βόλτα και όταν γυρνούσαμε στην γωνία του σπιτιού είχε αλκοτέστ :twisted::twisted::twisted: Μας γράψανε 200 ευρωπουλάκια.Με 2 μπύρες ίσα που περάσαμε το όριο. Αυτό το τζόκερ πότε θα μου κάτσει? :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ειχα τα γενεθλια μου κ ξερετε τι εγραφε πανω η τουρτα μου ????????????????

ΕΓΚΡΙΘΗΚΑΝ 117.900 ΕΥΧΕΣ !!!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

εγκριθηκε το δανειο του σπιτιου και μου το φυλαγε για εκπληξη :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙ ΓΛΩΣΣΟΥ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΕΥΡΑ Κ ΤΟ ΛΟΒΕΡΔΟ Κ ΜΕΝΑ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΑΜΑΚΙΑΣ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΣΤΗΝΑ Κ ΛΙΓΟ ΡΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΒΕΝΤΟΥΖΑΚΙ...

ΡΕ ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΤΗ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΝΑ ΦΑΤΕ ΚΛΗΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΛΑΚΕΣ ΞΥΝΟ ΣΑΣ ΤΟ ΒΓΑΛΑΝΕ..ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΥΝΑΧΙ Κ ΒΗΧΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΛΗΣΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΑΔΥΝΑΤΗΣΕ ΤΟΥ ΧΕΙ ΚΟΠΕΙ Η ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΦΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΑΚΑΜΨΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΕΧΑΣΕ ΚΑΝΑ 600 ΓΡΜ.

ΚΑΛΕ Ο ΜΙΤΣΑΚΟΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΚΑΛΕ??ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΠΑΙΝΕ ΜΩΡΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΘΑ ΛΕΜΕ ΧΑΖΟΜΑΡΟΥΛΕΣ Κ ΑΘ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΒΙΚΥ ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΘΑ ΝΑΙ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ..ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΨΟΦΗΣΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΙΔΕΡΟ ΤΟ ΕΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΟΥΖΙΝΑ ΑΣΤΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΚΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΟΥ...

ΡΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΚΑΛΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΑΠΟ ΤΙ??ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΚΑΠΟΤΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΕΙΧΕ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΣΑΝ ΒΑΤΡΑΧΟΣ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ..ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΑΝΕΙΟ ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΑ!!!!!!!!!!ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΣΗΚΩΣΑΜΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΤΖΑΜΠΟ...ΦΟΥΦΟΥΚΙ ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΝΗΣΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ???ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ Κ ΟΡΓΑΝΩΝΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΧΤΕΣ ΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΕΙΧΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΑ ΩΣ ΤΗΣ 4 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΕΡΜΑ ΒΡΥΚΟΛΑΚΙΑΣΑ ΣΤΗΣ 25 ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΝΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΡΤΥ...

ΜΑΡΝΤΙΑΚΗ ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι χρόνια πολλά για χθες να είσαι ευτυχισμένη και με το καλό το νέο σας σπιτάκι.Τι ευχάριστη εκπληξη σου έκανε ο αντρούλης σου.. :)

Μαγδούλα περαστικά σε κόλλησε ο σπόρος μάλλον ε?λες να έχασε τόσα?δε πειράζει έχει περιθώριο αφου είναι μεγαλόσωμο αντράκι..

Βικι ετοιμάζεσαι για τα γενέθλια?να μπαίνεις στο φόρουμ εστω και για λίγο.μας έλειψες πολύ.

Που είναι οι υπόλοιπες?οταν λείπω γεμίζετε σελίδες...πρέπει να συγχρονιστώ :-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια περαστικά στις αρρωστούλες και katerinaki πολύχρονη βρε και πλούσια!!!!!!!!!

Τα ζουζούνια μου ξεκίνησαν σήμερα παιδικό πρώτη μέρα.Θα της πάρει ο μπαμπάς τους στις 11,00.Για να δούμε τι θα δούμε.Εγώ δουλεύω τα πρωινά σε ΄ναυτιλιακή εταιρεία στο λογιστήριο.

Ελπίζω να τα πάνε καλά και να μη χαλάσουν τον κόσμο.Το Σαββάτο είναι το πάρτυ μας και τη Πέμπτη τα γενέθλια μας!30 άτομα τελικά 20 μεγάλοι 10 παιδιά.Τούρτα θα παραγγείλω με looney tunes και έναν ζωγραφισμένο άσσο πάνω!Το πρωί που ερχόμουν στη δουλειά μένω δίπλα σε σχολείο και ακούω μια μαμά να συμβουλεύει το πρωτάκι της: "Όταν θές να κατουρήσεις θα το λες στη δασκάλα και θα βγαίνεις έξω δε θα τα κρατάς,εντάξει;" Αχ μου φάνηκε τόσο τρυφερό και αστείο μαζί.

Καλημέρα σε όλες καλή αρχή στα πρωτάκια μας !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εγώ είμαι ξυπνια από τις 6:30.Ξύπνησα για να σιδερώσω τη στολή του άντρα μου και μετά δεν κοιμήθηκα.Έκανα το σπίτι,μετά έκανα ένα μπανάκι και τώρα αράζω.Το Αγγελικάκι μου ακόμα κοιμάται. :D Τελικά προχθές που σας έλεγα ότι βαριόμουνα να καθαρίσω,πάλι καθάρισα.Αφού δεν μπορώ να είμαι μες στη σκόνη.Το Σάββατο κάναμε το παρτάκι μας,έξω στη βεράντα.Το μεσημέρι έκανα εγώ το μέσα σπίτι και ο αντρούλης καθάρισε τη βεράντα.Μετά στολισαμε και φουσκώσαμε και μπαλόνια.Ήταν πολύ ωραία.Είχα παραγγείλει τυροπιτοειδή και τούρτα από ένα φούρνο-ζαχαροπλαστείο που είναι αλυσίδα εδώ και μας είχαν πει να πάμε μετά τις 5:30 που ανοίγουν.Το πάρτυ μας ήταν στις 6:30.Αφού λοιπόν τελειώνουμε με το σπίτι,κάνουμε μπάνιο τη ΣΤέλλα,μέχρι να την ντύσω κάνει ο άντρας μου,μεχρι να ετοιμαστεί αυτός κάνω εγώ.Βγαίνω απο το μπάνιο στις 5:35,η Αγγελική ακόμα κοιμόταν,λέω στο Δημήτρη φύγε να πας πάρεις πράγματα.Μετά από λίγο με παίρνει τηλ. ότι δεν είχαν ανοίξει ακόμα :o:o:o:o Τελικά άνοιξαν στις 6:10 γιατί είχαν χάσει τα κλειδιά.Ενώ όλα πηγαίνανε ρολόι,εκει αγχωθήκαμε,αλλά τελικά οκ.Την προηγούμενη το μεσημέρι η Αγγελική δεν είχε κοιμηθεί με αποτέλεσμα το Σάββατο να ξυπνήσει 9 λόγω της Στέλλας,δεν τη σηκωσα,έκλαψε ένα λεπτό και ξανακοιμήθηκε μέχρι τις 11:30 και το μεσημέρι 3-6,έτσι ήταν ευδιάθετη στο παρτάκι της.Μόλις ήρθε ο Δημ. του λέω άνοιξε πόρτες και βάλε μουσική.Ωστόσο εγώ έβαζα τα τυροπιτάκια στις πιατέλες.Έτσι ξεκίνησε το παρτάκι μας και περάσαμε πολύ ωραία.Ήταν περίπου 15 μικρά και 10 μεγάλοι και η τούρτα μας είχε τη φραουλίτσα. :D

Και τώρα σχολιάζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι,ευχαριστώ για τις ευχές σου! :) Εγώ το φαΐ με το κουτάλι της το δίνω.Βέβαια είναι ακομα σουπίτσες για αυτό.Εχθές που της έδωσα μπιφτέκι της το έδωσα με το χέρι.Άσε κι εγώ τη μάτιασα.Προχθές της έδωσα κοτόπουλο με τραχανα και το κοτόπουλο μου το έφτυνε. :roll: ΓΙα να δούμε σήμερα. :roll: Άντε καλή αρχή στο σχολείο.Εμένα η Στέλλα μου λέει εχθές:'Μαμά,όταν μεγαλώσω θα πάω κι εγώ σχολείο".Η καρδούλα μου ανυπομονεί. :x

Αριάκι μου,συγκινημένο φιλιά πολλά! :-*

Αλεξάνδρα μου,ολα καλά; :)

Μαγδούλι μου,είσαι ακόμα αρρωστούλα μωρέ;Περαστικά σου ζουζουνάκι!Τυχερή πήρε το σίδερο η πεθερά σου ε;Εμένα έχουν μαζευτεί 2 τόνοι ρούχα. :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλίνι,επιτέλους!Τι έγινε βρε ψυχή;Χαίρομαι που είσαι καλύτερα.Έτσι να παίρνεις τα πάνω σου σιγά-σιγά! :D Εμείς εδώ είμαστε.Αυτό είναι γνωστό άλλωστε.Τι θα κάνετε στα γενεθλιάκια του Ιάκωβου;Θα κάνετε κάτι;

Κατερινάκι,χρόνια σου πολλά μωρέ!Να τα εκατοστήσεις και με το καλό να βρείτε ένα σπιτάκι που θα σας αρέσει,να στεγάσετε την οικογένειά σας και να ζήσετε πολύ πολύ ευτυχισμένοι. :D Τι γλυκός ο αντρούλης σου μωρέ!Μπράβο πολύ χάρηκα.Είχαμε κι εμείς το άγχος του δανείου σας. :P Με το γιατρό τι έγινε του τα έπρηξες; :lol::lol::lol: Εγώ δεν της έχω δώσει χυμό,αλλά δεν ξέρω γιατί. :roll::oops:

Χαρουλίτα μου,εσύ πως είσαι;Αυτό θα πει συναδελφική αλληλεγγύη!Α δεν πάμε καλά!Υποτίθεται ότι είσαι και μέσα σε ασθενείς κι αυτός το χαβά του;Ό,τι να'ναι είναι ο κόσμος!Η περίληψή σου όλα τα λεφτά!

Αριάκι,πώς πήγαν τα γενεθλιάκια σας; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλίτα,έχεις τα δίκια σου κι εσύ!

Μαράκι κι εγώ της ίδιας άποψης είμαι!Προσπάθησε να προλάβεις.Κάποια στιγμή θα καμαρώνετε όλοι! :)

Κατερινάκι,τι έπαθες κορίτσι μου;Τωρα είσαι εντάξει ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλίτσα,τι έγινε;Ξινό μωρέ σας το βγάλανε οι άχρηστοι;Αμάν πια! :twisted::twisted::twisted: Εμένα ρε κορίτσια ενώ έλεγε μαμά,το σταμάτησε.Λέει κάτι ακαταλαβίστικα. :shock::shock: Επίσης δεν έχει περπατήσει ακόμη,αλλά αυτό δε με αγχώνει γιατί και η Στέλλα 14 μηνών περπάτησε.Είναι δυνατόν να αποφεύγουμε τη Σταυρουλίτσα μας; :D

Μαράκι,πώς πήγατε σήμερα πρώτη μέρα;Άντε με το καλό να κάνετε κι εσείς το παρτάκι σας. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν μόλις με πήρε ο άντρας μου γύρησαν από τον παιδικό.Η "μεγάλη" έκλαιγε γοερά για 20 λεπτά που την άφησε αλλά μετά έκατσε.Το "μικρό" που είναι λέει το πιο μικροκαμωμένο από όλα άρχισε αμέσως να τους βουτάει τα παιχνίδια και να τρέχει πάνω κάτω.Δε φάγανε εκεί πρωινό.Είναι άλλα 6 παιδάκια.Ένα βρέφος και τα άλλα εκεί κοντά στο έτος,το μεγαλύτερο 18 μηνών όλα κορίτσια!Αύριο πάλι την ίδια ώρα και για λίγο περισσότερο.Σήμερα έκατσαν 1 ώρα.Αχ τα παιδάκια μου μωρε.Γκρίνιαζε και ο άντρας μου,τα άλλα λέει τα φέρναν η μαμά και ο μπαμπάς και εγώ έλειπα.Εκεί να μου δημιουργήσει τύψεις αυτός ο άνθρωπος,αφού δε μπορώ να φύγω από τη δουλειά...ΓΚΡΡΡΡ

τέλεια foufou το παρτάκι σας και γω τρέξιμο αυτή τη βδομάδα να τα προλάβω για το δικό μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι κι εγω! Κοριτσια μου περασαμε τελεια στο παρτυ! Ηταν γυρω στα 35 ατομα μικροι-μεγαλοι! Μπορει να κουραστηκα δυο μερες απο τα πραγματα που ετοιμασα αλλα στο παρτυ ημουν μια χαρα! η μικρη τρελλαθηκε με τοσο κοσμο μεχρι που περπατησε για να παιξει με τα παιδακια!!!! Τα δωσαμε και δωρακια με σφυριχτρες και ντουντουκες και ζαλισαν ολη τη γειτονια!!!! Σαν σημερα πηραμε την μικρη στο σπιτι και εχουμε και επετειο γαμου!!!

Εν τω μεταξυ η μικρη βγαζει δυο δοντακια και εχει απιστευτη γκρινια!!! Ολη τη νυχτα ξυπνουσε και τσιριζε και τελικα ξυπνησε 6.30 το πρωι! Τωρα κουτουλουσε απο τη νυστα αλλα παλι με τα χιλια ζορια κοιμηθηκε!

Κατερινα χρονια πολλα για τα γενεθλιακια σου και καλοφαγωτα τα λεφτακια!!!! :D

Mardio καλη αρχη στον παιδικο...Μην εχεις αγχος... Εγω στην πρακτικη που εκανα σε παιδικο εβλεπα τα παιδακια που περνουσαν πολυ καλα και ηταν πολυ κοινωνικα εξω και ελεγα κι εγω τα δικα θα τα βαλω σε παιδικο σταθμο αλλα τωρα που εγινα μαμα δεν εχει παιδικο στην περιοχη μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΦΥΓΩ!!!!!!!!!!ΦΟΥΦΟΥΚΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΠΗΓΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΤΗΝ ΜΙΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΝΑΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ.ΜΑΡΝΤΙΑΚΗ ΑΣΕ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΙΣΘΗΣΗ Κ ΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ Κ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΝΑ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΣΠΑΡΑΖΕ Ο ΣΠΟΡΟΣ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΛΕΓΕ ΜΑΜΑΚΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΕΣΚΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΛΕΣ Κ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΑ ΜΑΣ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΩΡΑΙΑ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ .ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ..ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΙ ΕΓΩ ΛΟΥΝΕΥ ΘΑ ΠΑΡΩ..ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΘΑ ΜΠΩ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια!!!Το ξέρω χαθηκα παλι, αλλα παντρευοταν η κολλητη μου στην Αθηνα και τρεχαμε λιγακι!!!Βρε πολυλογουδες, πως να σας παρακολουθησω???Παίρνω φορα και ξεκινάω!!!

Αν και πολύ καθυστερημένα...

foufouκα να χαίρεσαι την Αγγελικούλα σου, να είναι χιλιόχρονη!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Αρια να χαίρεσαι κι εσύ την Μαριλού σου, ευτυχισμενη σε ολη της την ζωή!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Κατερινάκι πολύχρονη, να τα εκατοστήσεις και πάντα χαρες στο σπίτι σας!!!Τελεια εκπληξη ο αντρουλης!!!!

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Χαρουλινι, να χαίρεσαι κι εσυ την γιορτουλα σου!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=toothy4.gif] Συγνώμη που σε ξεχασαμε!!!!

Αφού τελειωσα με τις ευχες ξεκινω σχολιασμό...

Κατερινακι, ελπιζω τελικα να την παρεις την δουλεια στον παιδιατρο σας γιατι με το σχολικο σου την φερανε καπως, μου φαινεται!Περαστικουλια και με το αλλεργικο σοκ και ψαξε να δεις απο τι ηταν.

Αλεξάνδρα μου υπομονη κοριτσακι μου με τις εξετασεις, θα πανε ολα καλα και θα ειναι μια μικρη ταλαιπωρια που θα την ξεχασετε γρηγορα!Περιμενουμε νεα σου!Να δωσεις ενα φιλακι στη μπουμπου σου!!!

Φωτεινουλα ταλιμπανακος ο μικρός???Εμενα δεν εχει αρχισει να περπαταει μονος του αλλα τρεμω στην ιδεα των πεσιματων!!!

Foufou μου ασε το κοριτσακι σου να εκδηλωσει το ταλεντο της στο τραγουδι!!!!Αν και σας κοψοχολιασαν το παρτυ σας ηταν πολυ ωραιο!!!Και του χρονου να ειστε καλα!!!

Μαγδουλα ελπίζω να εισαι καλυτερα κι εσυ και το αντρακι σου!!!Μπραβο στην πεθερα για το σιδερο!!!Εμενα παλι ενα κοριτσακι το βουτηξε κανονικοτατα απο την τιραντουλα του φορεματος της, μετα της σηκωνε το φορεμα, ερωτυλος θα μου βγει!!!

Βικουλινιιιιιιιιιιι, τι χαρα ειναι αυτή που ξαναμπηκες!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Να μπαινεις κοριτσακι μου να τα λεμε, χαίρομαι που εισαι καλυτερα, εμεις ειμαστε εδω για εσενα!!!Μπραβο στα ζουζουνακια σου που μεγαλωνουν κι ας σε κουραζουν λιγακι!!!!Σε περιμενουμε καθε μερα!!(ποιος μιλαει, τωρα!!!)

Χαρουλιτα μου, περαστικα σου και υπομονη και με την εφημερια. Κουκλα η μικρη σου, να την χαιρεσαι!!!Απο ποιον πηρε ομως, κουκλα και η μαμα!!!Πολυ γελασα με το Ταρζαν και την Τσιτα!!!!

Αρια μου, μπραβο για το κουραγιο σου να ετοιμασεις τοσα πραγματα, εγω μαλλον ετοιμα θα τα παρω!Χαιρομαι που περασατε τελεια στο παρτυ σας!!!Και παλι να την χαιρεσαι!!!Να ζήσετε ευτυχισμενοι και να ειναι η καθε ημερα του γαμου σας γιορτη!!!

Mardiaki μην το αφησεις το μεταπτυχιακο σου, εμεις οι νεες μανουλες τα προλαβαινουμε ολα και ειμαστε και πολύ καλες!!!!Καλη αρχη στις ζουζουνες σου και θα συνηθισουν που θα παει!!!Κι εσεις θα συνηθισετε στο νεο προγραμμα, οι αντρες πνιγονται σε μια κουταλια νερο, αλλα τι να κανουμε που τους αγαπαμε???

Tweetako μου τι πολυλογου κορη εχεις!!!Μπραβο!!!Εμενα λεει μονο μπαμπαααααα, ολα τα πραγματα ειναι μπαμπα, λεει και νταντα και τωρα του μαθαινω το κακα, το ελα και την μπαλα!!!!Ειπατε κι εσεις να βγειτε μια φορα και αλκοτεστ????Δεν πειραζει!!!

Ξεχασα καμια??Νομιζω πως οχι!!!Σας φιλω ολες!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι νεα κοριτσακια?εγω τα ψιλοεφτυσα λιγο γιατι η Μιμικα μου σημερα ηταν μεσα στην γκρινια!!!βγαζει δοντι μαλλον αφου εχει ολο σαλια,το χερι συνεχεια στο στομα!!!επεσε το μεσημερι και κοιμηθηκε και πεταχτηκε στο μισαωρο με κατι κλαμματα,δεν ηρεμουσε!!!!απαρηγορητη!!!

Φουφουκα,που βρηκες καλε τοσο κοσμο ακομα δεν πηγατε εκει????ωραια περασατε ομως!!!!φτανει ομως με την καθαριοτητα γιατι μου δημιουργεις τυψεις!!!!η πολυλογια μας πιανει εν'αλλαξ παντως!!!!

Συμπεθερα μυξιαρα!!!!χα!χα!σου κανει μπινιες ο συμπεθερος?αλοιμονο του!!!!!δεν μου βγαζει τα εικονιδια ρε και δεν μπορω να εκφραστω!!!

Ρουλακι και Σταυρουλα!!!!!!!!Σαν τα χιονια!!!!ΑΛΚΟΤΕΣΤ????Ασε το ΛΟΤΤΟ ρε Σταυρουλα !!!!!τσαμπα θα πανε τα λεφτα!!!!χα!χα!

Κατερινακι πολυχρονη και με το καλο το σπιτακι!!!!μπορει να ακουγομαι σπαστικια βεβαια αλλα ειμαι λιγο φοβιτσιαρα εγω!!!!προσεχτε τους ορους και τους τοκους γιατι οι καιροι ειναι επικυνδινοι να μπλεκεις με τραπεζες!!!!

Αρια,το καψατε και εσεις!!!και του χρονου γερη και δυνατη!!!

Μαρακι καλη σχολικη χρονια!!!!αν και που μου φαινεται περιεργο που σου του λεμε απο τωρα!!!σου την εσπασε και σενα ο δικος σου ε?/Σκεψου τωρα που εμενα αυτα μου τα κανει ο μπαμπας μου,γιατι δεν ασχολουμαι λεει με το παιδι!!!!!

ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΜΙΤΣΙ ΟΕΟ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!! 🥰 Με το καλο ν ερθει η μπουμπουκα σου!!!💖💖💖✨️✨️🙏🧿
    • Εννοειται θ σας γραψουμε τα νεα μας κ μακαρι το θεματακι ν γεμισει απο "θετικα" νεα!!! 🙏❤️ Πωωω φανταζομαι... εδω εμεις κ λιωνουμε απ τη ζεστη, ποσο μαλλον εσεις οι εγκυουλες!! Υπομονη γ τα θαυματακια σας!!✨️✨️ αξιζουν ολη την ταλαιπωρια μας!! 
    • Να χαίρεσαι την κορούλα σου αρχικά!! Εγώ θα σου παραθέσω την εμπειρία μου, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι σωστό αυτό που έκανα.  Έχω και εγώ μια μικρουλα  8 μηνών που είχε πολύ έντονο το αντανακλαστικό moro (αυτό που σαν νεογέννητα κουνάνε πολύ έντονα τα χεράκια και τρομάζουν). Σε τέτοιο βαθμό που ξυπνούσε ανά 10 λεπτά ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. Απηυδισμένη μίλησα με την παιδίατρο, εξηγώντας της ότι η μικρή βολεύεται μόνο μπρούμυτα. Αλλιώς δεν κοιμάται ούτε εκείνη ούτε εμείς. Μου απάντησε ότι και η δική της κόρη μόνο μπρούμυτα μπορούσε να κοιμηθεί, οπότε με καταλαβαίνει και off the record μου είπε να την αφήνω έτσι όσο μπορώ να την έχω υπό την επίβλεψη μου. Βέβαια, εγώ είχα και ένα πολύ δυνατό νεογέννητο και έπειτα βρεφακι, που σήκωνε με τεράστια ευκολία το κεφαλάκι της. Έπειτα, γυρνούσε πολύ εύκολα από μπρούμυτα ανάσκελα (με το αντίθετο δυσκολευόταν), οπότε ήμουν και πιο ήσυχη. Την έβαζα όμως στο κρεβάτι μου όσο ήταν πολύ μωρό για να την ελέγχω μέσα στη νύχτα, και εννοείται λαγοκοιμομουν.  Μίλα και με τον παιδίατρο σου να σου πει την γνώμη του, ωστόσο εφόσον το μωράκι σου βολεύεται έτσι, θεωρώ είναι κρίμα να το αλλάζεις στάση και να το ξυπνάς. Όλα αυτά στα γράφω από την προσωπική μου εμπειρία, χωρίς να θέλω σε καμία περίπτωση να βάλω σε κίνδυνο οποιοδήποτε μωράκι με την άποψη μου!
    • Ουυυυ!!! Κ τι δν παιρνω...!!!😅 Προγεστερονη απ στομα ανα 8ωρο, κολπικη προγεστερονη ανα 12ωρο, κορτιζονη, σαλοσπιρ, φελισιν, χαπι θυροειδη, αντιπηκτικη ενεση καθε μερα κ επειδη δν μου φτανουν, παιρνω κ μια πολυβιταμινη 😂😂 α κ προβιοτικο!!!😇 Αλλα ευτυχως δν εχω τπτ... μονο λιγη υπνηλια καπως κ λιιιγη κουραση...
    • Με το καλό και σ' εσένα κοπέλα μου!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...