Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!Βρε πολυλογούδες που να προλαβω να σας διαβασω, οποτε θα σχολιασω οτι θυμαμαι!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]:ymparty::ymparty: Να σε χαίρονται οι γονείς σου΄, η μελλοντική "πεθερούλα" σου" και όλοι εμείς που σου αγαπάμε πολύ!!!Χαρουλιτα, να είσαι καλά να την καμαρώνεις, συγκινήθηκα με τα λόγια σου!!!

Κατερινάκι ειστε κούκλες!!!Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα λένε, μην αισθάνεσαι ασχημα!!!

Mardio καλή αρχή στις μπουμπουδελιτσες σου!!!

Φωτείνουλα, να χαιρεσαι το αντρακι σου!!!

Μαγδούλα, θα δείς θα βρειτε τους ρυθμους σας σιγα-σιγα!Εγω σημερα τον πηρα μαζί στο Κτηματολογιο ακι στο Υποθηκοφυλακείο και εκανε σε ολους ντα ντα ή μπα μπα και δωστου να πεταει κατω τα παιχνιδια και να βγαζει και το παπούτσι του!

Αλεξάνδρα μου ολα θα πανε καλα με τις εξετασουλες σας!!!Μην κλαψεις και σε δει ζουζουνα σου ακι στεναχωρηθει, ναι?

Φουφουδελι πως τα καταφερατε βρε σε 2 ημερες να φτιαξετε ολα αυτα???Μπραβο σας!!!

Δεν θυμαμαι κατι αλλο κοριτσακια μου και σε οσα ξεχασα!!!Σας ευχαριστω πολύ για τα καλα σας λογια για το αντρακι μου!!!Χθες ειχαμε παει σε μια βαφτιση και τον είχα αγκαλια και σερναμε τον χορό!!!Μην ακουσει κλαρινο βαραει παλαμακια!!!Ειχε ακουσει και πολύ απο την κοιλια οποτε του ειναι οικειος ο ηχος!!!Προσπαθω να ανεβασω φωτογραφιες απο την βαφτιση αλλα ειναι πολυ μεγαλες!

Σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι έγινε κορίτσια μου;Όπως καταλαβαίνετε αϋπνίες!!!

Μαγδούλα,όλο και κάποιος είναι άρρωστος μωρέ;Περαστικούλια!

Αλεξανδρούλα,είσαι ευσυγκίνητο κοριτσάκι ή σε έχουν κάνει έτσι οι καταστασεις;Έχεις άγχος για το κοριτσάκι σου μωρέ και είναι λογικο.Εμείς πάντως να ξέρεις ότι σας σκεφτόμαστε!

Ρουλάκι,έτσι!Δείξε στον Αναστάση από τώρα τι θα πει δημόσια υπηρεσία,για να θέλει το παιδί να φύγει από τώρα στην Αυστραλία. :lol::lol: Ζουζουνάκι όμορφο είναι στη φωτογραφία. :D

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΡΘΟΥΝ ΠΕΛΑΤΕΣ :mrgreen:

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΣ ΝΙΩΘΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕΣ ΕΣΤΩ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΕΙ...

ΡΟΥΛΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ ΒΡΕ ΑΚΟΥ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΧΟΡΟΥΣ ΜΠΡΑΒΩ Κ ΜΕΝΑ ΧΟΡΕΥΤΑΡΑΣ...ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ Κ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΑ ΧΟΡΕΥΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΣΤΑ!

ΦΟΥΦΟΥΚΙ ΝΑΙ ΜΩΡΕ ΟΛΟΙ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΝ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΕΙ ΕΜΕΙΣ,.,

ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::o):o):o)[smilie=blob1.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion5.gif] [smilie=occasion5.gif] [smilie=occasion5.gif] [smilie=occasion5.gif] [smilie=occasion5.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

Καλημέρα σε όλες!Δε γράφω περισσότερα γιατί ήδη έχω βουρκώσει!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα Αγγελικακι!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

να εισαι παντα χαρουμενη και να σε χαιρονται οι γονεις σου και η αδερφουλα σου!!!!!!!!

foufou να την χαιρεστε και να της δωσεις πολλα πολλα φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρούλα,καλημέρα!Να σαι καλά για τις ευχούλες σου!!! :) Κι εσύ να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου κι εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ,Μαράκι μου!Εύχομαι και σε εσένα ό,τι καλυτερο για τα κοριτσουλάκια σου! :D

Αυτά τα παιδιά μου είναι των άκρων.Εχθές είχα να κάνω όλο το σπίτι,δεν ξυπνήσανε νωρίς,ξυπνήσανε 10.Σήμερα που κ@@@οβαράω,ακόμα κοιμούνται! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ

φουφουδελι να το χερεσαι το Αγγελικακι σου :D:D:D:D

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε φιλεναδιτσες??? εγω μολις εκατσα....εφτιαξα τελειο κοκκινιστο με πατατουλες...στο λουλουδακι μου εφτιαξα μοσχαρακι με αστρακι και ντοματα και εβαλα και λιγο απο το ζουμακι του κοκκινιστου και το ξεσκισε!!!!!!!!!!! :D

προβλιματιζομαι με το φαγακι της....θελω να εμπλουτισω την διατροφη της!!....με το αυγο ολα καλα !!! 3 φορα που εφαγε κροκο και δεν ειχαμε παρατραγουδα....

ΔΟκιμασα να της δωσω μπριαμ αλλα δεν της αρεσε και με το δικιο της αφου ηταν πικρο με την μελιτζανα χωρις αλατι σαλτσα κτλ...

ΧΘες ειχα παστιτσιο και σκεφτομουνα να της δωσω...ο γιατρος μου ειχε πει και παστιτσιο αλλα μετα λεω το παστιτσιο με μπαχαρικα μεσα με πιπερι σκορδο κτλ κανει???? :? και δεν της εδωσα...

εσεις τι λετε????

μαθαμε καινουργια λεξι....ΛΙΛΙ το λουλουδι ...το λεει τοσο ωραια :D:D:D:D:D:D:D:D:D

και εξακολουθει οποτε παω τουαλετα να ερχετε απ εξω με την στρατουρα της και να φωναζει ΚΑΚΑ ΚΑΚΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τωρα εχει πεσει ξερη! το κουβαλουσα το καιμενο το πρωι στον οαεδ και μαντεψτε....ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΟΥΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! με το που μπηκα και το ειδα αδειο λεω παει καμια απεργια εχουνε :lol: αλλα απλα ετυχε και δεν ειχε ουτε ενα!!!!!!!!!! εκανα τα χαρτια μου για ανεργεια και θα παρω απαντηση 12/10 :evil:

Επισης ρωτησα και δικαιουμε το επιδομα παιδιου....ειναι γυρω στα 70 ευρω γιατι να τους τα χαρισω...ασε που τα εχω αναγκη!!!

δοντι ακομα :-w καιμο το εχω ποια να δω ενα δοντακι!!!!!!!!!!!!!!!!!

χθες πηγαμε βολτιτσα στα ελαφακια κατω στο μαντρακι με το καροτσακι....ηταν παρα πολυ ωραια :D

την Παρασκευη εχουμε μεγαλο πανηγυρι στην Παναγια Τσαμπικα....και θα κανουμε και εκει βολτιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρα μου κανενα νεο απο την Κωνσταντινα μας???

το ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ τι να κανει αραγε :?::?::?::?::?

Χαρουλιτα μου μου ελειψε που γεμιζες ολοκληρες σελιδες....

μαααακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου δεν θα γυρναγες στη δουλεια σου που ελεγες απο σεπτεμβρη;ειχα ρωτησει κι εγω για οαεδ αλλα δεν μπορει να με απολυσει ο εργοδοτης πριν να γινει η μικρη 15 μηνων.και βεβαια να τα παρεις τα 70 ευρω.

εμεις αυριο θα παμε στο παιδων σε γαστρεντερολογο αν και εχει σταματησει να αναγουλιαζει αλλα καλυτερα να παμε και θελω κι εγω να εμπλουτισω την διατροφη της κ να μου πει τι μπορουμε να προσθεσουμε,γιατι τωρα τελευταια δεν πολυτρωει το φαγακι της ενω τις κρεμες και τα φρουτα μια χαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλα Αγγελικουλα! Φουφου μου να την χαιρεσαι....Ενα μεγααααλο φιλι να της δωσεις!

Αλεξανδρα καλα αποτελεσματα να εχετε αυριο... Φιλακια στην μικρουλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΖΑΧΑΡΗ......ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΕΛΙ,ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΡΥΟ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΠΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ :!::!::!::!: ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ :!::!::!::!::!::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Φουφουκα μου να τη χαιρεσαι και να τη δεις οπως επιθυμεις :!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τ ι κανετε κοριτσακια :?: εγω ειμαι αρρωστουλα :( εχω πυρετο και εχει κλεισεο ο λαιμος μου :( ο αντρας πανευτυχης που δεν μπορω να μιλησω :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εχθες ειχαμε παρτυ :D:D:D σας εβαλα και φωτο ;) γιρτασαμε τα γεννεθλια της Μιμικας και την.....ΓΙΡΤΗ ΜΟΥ :!::!::!::!::!::!::!: ΓΑΙΔΟΥΡΕΣ :o:o:o:o ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΕ :shock::shock::shock::shock: ΕΧΘΕΣ ΓΙΡΤΑΖΑΝ ΟΙ ΖΑΧΑΡΟΥΛΕΣ :!::!::!::!:

Στο παρτυ ηταν πολυ ωραια,τα μικρα της γειτονιας θελανε να κανουν ντου απο τις 4.30 που με ειδαν να στολιζω :lol::lol: χορεψανς,τραγουδησανε,τους ειχα παρει cd με παιδικα τραγουδια,δωρακια για το καθενα,το καταχαρηκαν αυτα και το κοριτσακι μου που χειροκροτουσε και εδινε ρυθμο :lol::lol::lol:

Σημερα το πρωι,επειδη κρατουσε ενα απο τα δωρα της και ειχε ξεχαστει,περπατησε απο το ενα δωματιο στο αλλο :D:D:D

Αλεξανδρα,αυριο να πανε ολα καλα ;) αλλωστε το θεματακι ειναι γουρλιδικο ;) ειδες το Καθολικακι που πηρε τα πανω του ;)

Κατερινα,πολυ γελασα που η μικρη πηρε ειδηση τις βρωμοδουλειες σου :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: που καιρος για σελιδες :o:o:o τρεχω και δεν φτανω :evil: παντως σας διαβαζω καθε μερα ακομη και αν δεν προλαβαινω να σχολιασω ;)

Σημερα στεναχωρεθηκα :( μαλωσα πολυ με τον μπαμπα μου ,τοσο που σκεφτομαι να στειλω την μικρη σε παιδικο :roll::roll::roll: εχουμε βασικες διαφωνιες σε θεματα ανατροφης και μου τη δινουν απαντησεις του τυπου"εγω ετσι κανω,αμα σ'αρεσει" :!::!::!: Ε :!: ,οχι,δεν μ'αρεσει :!::!::!::!: κακο ειναι :?: δεν ξερω ειμαι πολυ προβληματισμενη :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaroulita χρονια σου πολλα και περαστικα!!!ελπιζω να μην κολλησει κ η μικρη!!!!δεν ειχα δει τις φωτο σου,μια κουκλα και εσυ και η κορακλα σου!!!η τουρτα φαινεται τελεια!!και η ζουζουνα πρεπει να το απολαυσε!οσο για τον πατερα σου θα σου ελεγα αφου εχεις τετοια θεματα να μην την κραταει για να εισαι και εσυ ησυχη κ να ειστε αγαπημενοι.

θα σας πω αυριο νεοτερα αν και η παιδιατρος μου ειπε οτι μπορει να την κρατησουν μεσα για εξετασεις και μου εχει παει να....!!!!αχ Παναγιτσα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!Κι εσείς να χαίρεστε τα παιδάκια σας.

maria12,σε ευχαριστώ κι εσένα κι εύχομαι με το καλο το μωράκι σου να έρθει στον κόσμο. :D

Κατερινούλα,εγώ πλέον τις δίνω διάφορα.Μόνο κοκορέτσι δεν της έχω δώσει. :lol::lol::lol: Όντως με τα jumbo τι έγινε; :?

Αριάκι,της το έδωσα το φιλί και της έμεινε το κραγιόν που φορούσες. :lol::lol::lol:

Αλεξανδρούλα,εύχομαι να πάνε όλα καλά κοριτσάκι μου!Μην ανησυχείς το κοριτσάκι σου είναι δυνατό. ;)

Χαρουλίτα,τέτοια θέματα προκύπτουν όταν τα κρατάνε οι γιαγιάδες και οι παππούδες.Σκέψου πολύ καλά τι σκοπεύεις να κάνεις.Έχεις δίκιο ρε γιόρταζες.Μας το είχες αναφέρει.Είμαστε απαράδεκτες.Χρόνια πολλά λοιπόν Χαρουλίτα μου να σε χαιρόμαστε και να σε χαίρονται. :D

Παιδιά είμαι πολύ συγκινημένη,εχθές το Αγγελικάκι μου έφαγε το φαΐ της χωρίς να της το αλέσω. :) Μέχρι τωρα το ψιλοέφτυνε,αλλά εχθές μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι κομματια μιλαμε :? το Καθολικακι κατι εχει παλι... αλλα πιστευω οτι ποναει τα (ανυπαρκτα) δοντακια της....χθες στριφογυριζε και ψιλοεκλεγε ΟΛΗ την νυχτα...8 η ωρα σηκωθηκαμε και εκλεγε και μουρμουρουσε μεχρι τις 1...της εδωσα ντεπον και κοιμηθηκε...δεν θελω ρε γμτ να της δινω φαρμακα αλλα και τι να κανω αν την βλεπω να την ενοχλει κατι???

τι εγινε με το jumbo??? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Με πηρε τηλ στης 10 το πρωι της πεμπτης...και μου λεει θες να ερθεις για το σχολικο 8ωρη?? λεω ενοειται!! λεει οκ ελα να υπογραψεις...της λεω τωρα η ποιο μετα γιατι εχει η μικρη εμβολιο , αλλα αν θες ερχομαι πρωτα σε σενα...λεει οχι μετα κανενα προβλημα....και μια ωρα μετα με περνει τλ να μην παω γιατι λεει ειπαν απο τα κεντρικα να μην παρουν αλλους :evil::evil::evil::evil:

Και λεω ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ κατι αλο πρεπει να πεχτικε...και οταν πηγα χθες για να μου δωσουν ενα χαρτι για το επιδομα παιδιου με πετυχενει η υπευθηνη και λεει ρε κατερινακι η γκατεμια συ δεν εχει ορια...λεω γιατι¨? και λεει ακου να δεις τι εγινε...στην αρχη μας ειπαν να παρουμε 9 ατομα για το σχολικο...ξεκινησαμε να περνουμε και εμεις τηλ...και μετα τους ειπανε να παρουν τελικα 7 ατομα για 2 βδομαδες :!: λεω ωραια και?? και η σεβα εκανε λαθος στα ατομα και πηρε και εσενα ...θα μπορουσα λεει βεβαια να ακυρωσω αλλη συμβαση και να βαλω εσενα που σε ξερω αλλα το θεωρησα ανεντιμο να ακυρωσω αλλη συμβαση ενω ειχαν ηδη υπογραψει...ενω εσυ δεν ειχες υπογραψει ακομα!!!. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Αυτη την φορα το κανανε για 2 βδομαδες μονο βεβαια αλλα δεν θα με χαλουσε!!!!! τωρα εχω ημερομηνια 12/10 απο οαεδ να δω αν θα το εγκρινουνε..και αν την εγκρινουνε θα παρω και του σεπτεμβρη δηλ κανενα χιλιαρικο....ειναι 454 αλλα με παιδι ειναι 50 ευρω παραπανω οποτε απο 500 τον μηνα θα περνω..για ποσους μηνες ομως δεν ξερω...θα δω...

Εντομεταξυ χθες εβελεπα ονειρο ολοκληρο σεναριο για το τι θα ελεγα στον παιδιατρο την επομενη φορα που θα παω για να παρω την θεση της αλλης :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν μου γλυτωνει ...δεν με ξερετε οταν θελω κατι τον πριζω τον αλλο μεχρι να παρω αυτο που θελω...

Ο αντρας μου οταν θελω κατι και του το λεω συνεχεια λεει παλι τσουρεκακι ?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ηθελε ο καιμενος να μου κανει λεει δωρο για το Σαββατο σπα :) αλλα ηρθαν 2 λογαριασμοι απο 100αρια και δεν βγαινουμε...του λεω εισαι στα καλα σου????????????? δεν θελω σπα....θελω μονο να περνεις τηλ στο παρακαταθηκων να τους πριζεις μεχρι να μας πουνε τι θα γινει με το δανειο μας επιτελους :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Κατερινάκι να χαίρεσαι την μικρή σου (σορυ για τις καθυστερημένες ευχές), να είναι πάντα με ανθρώπους που την αγαπούν και την νοιάζονται όπως η μανούλα. Και να βγει και αυτή τόσο άξια όσο εσύ. Πότε πρόλαβες βρε θηρίο να κάνεις την μετακόμιση, να τα τακτοποιήσεις όλα και να μπεις και στο μάμμυ;; :o:lol: ; Καλη διαμονή πια στο νέο σας σπιτάκι, παρά τα παρατράγουδα. :? Νομιζα ότι η μαμα σου θα μεινει τωρα μαζί σας, αφου εχει και συγγενείς εκεί. :roll: Μεγάλωσε η μικρή και δεν τα θέλει αλεσμένα η σκατούλα. :D

Ζαχαρένια μου, παραπονιάρα, να χαίρεσαι το ονοματάκι σου. Δεν μας είπες εκεί στα Κύθηρα έγινε τίποτα καλό; :oops: ώστε να αποκτήσει αδελφάκι η Δημητρούλα; Θέμα έχεις με τον μπαμπάκα σου;Πάρε καλέ μια Ρωσίδα όπως οι γνωστοί σου να μάθει και το παιδί μια ξένη γλώσσα από τώρα :lol::lol: Επίσης φωναξε την Μήτση για να τους πει δυο λογακια :lol: Περα από την πλάκα, εσυ είσαι η μαμά, εσύ και υπεύθυνη για την ανατροφή. Ξεκαθάρισε τα πράγματα με ηρεμία και αν συνεχιστεί το ίδιο βιολί τότε αποφάσισε τι θα κάνεις. Περαστικά σου κιόλας.

Άρια δεν είχα σκεφτεί να πάρω ξεχωριστό δώρο στον μικρό λόγω γενεθλίων, αλλά έχω στο πρόγραμμα να του κάνω ένα τέλειο φωτο άλμπουμ. Τέλειο θα είναι επειδή θα το κάνω εγώ φυσικά ;) Το βρήκα κάντε της δώρο ένα αδελφάκι :lol::lol::lol: Αυτό με τον παιδικό που σε ειδοποίησαν αφού έληξε μου μυρίζει λαμογιά :evil: για να πάρουν δικούς τους.

Σταυρούλα αύριο σου έρχεται το κουριερ με τα ασιδέρωτα, δεν νομίζω να παίρνεις πίσω αυτό που είπες :lol::lol::lol: Μεγεια το δωμάτιο της μικρής. Τον μεταφέρατε τον Μένιο;; :lol:

Μήτση αρχισε τα βηματακια του και ο Στεφανακος; :D μπραβο. Στις μυτουλες καλέ πατανε σχεδόν όλα τα παιδακια, ντου νοτ πανικ :D Συνεχίζει τον ανησυχο ύπνο; Χαίρομαι που βρήκες παιδίατρο που να σε ικανοποιεί :D

Μαγδούλα :-* Τι καλόβολο παιδακι εχεις; :shock: Φτου να μην το ματιάσω :lol:

Κατερίνα ήσουν κούκλα στη βαφτιση. Πολύ ωραίο φόρεμα. ;) Πικρό το μπριάμ;;;;Καλέ δεν είχες ξεπικρίσει τις μελιτζάνες; Εγώ δίνω δικά μας πλέον αρκεί να μην έχω βάλει αλατι και πολύ πιπέρι. Με τα υπόλοιπα μπαχαρικά δεν υπάρχει θέμα. Προχθές τα μακαρόνια με κιμά που είχα τα ξέσκισε ο μικρός. Δεν είχα βάλει καθόλου αλατι, αλλά ήταν μια χαρά αφού ο κιμάς είχε κανέλα, δάφνη, λίγο μαιντανό, κρεμμυδάκι και φρέσκια ντοματούλα =p~=p~

Μαρια 12 κιλά η μία σου κόρη; :shock: ; έτσι και πιάσει την άλλη στο ξύλο την έχει κάνει

μαύρη :lol::lol:

Αλεξάνδρα στα χτυπήματα βούτυρο. Τι έγινε σημερα στο ΠΑίδων;

Ρούλα έτσι πρέπει, δείξε στον Αναστάση τι θα πει εργαζόμενη μαμά. Κάλε βάλε και τίποτα άλλο να ακούσει ο μικρός, όλο κλαρίνα :lol::lol::lol::lol:

Πάω μάθημα τώρα. Σίγουρα έχω ξεχάσει να σχολιάσω αρκετά, αλλά δνε πάει άλλο, πρέπει να φυγω

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΓΑΣΤΡΟΣΚΟΠΙΣΗ. ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ...ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΥΤΟ....αυριο θα παμε για εξετασεις αιματος για να τις παμε την αλλη βδομαδα στον αναισθησιολόγο να μας πει αν ειναι οκ να κανουμε την γαστροσκοπηση. αχ νιωθω οτι δεν εχουμε τελειωμο.και εχω αυριο να φτιαξω βαλιτσες και δεν εχω καμια διαθεση ουτε για ταξιδια ουτε για τιποτα...

Κατερινα μ συμβαση ορισμενου χρονου ησουν;

φουφου η Αγγελικουλα ειναι ολοκληρη κοπελα πια,αλεσμενα θα τα τρωει;; ;):D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλού να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς.

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Άρια να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου, να είναι πάντα γερή και δυνατή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Σήμερα γιορτάζει ο σύζυγος και έχω ένα σωρό πράγματα να κάνω.

Χτες το βραδυ ο κακομοίρης είχε όρεξη για ..... και εγώ καμία :roll::roll:

Ο μικρός έριξε χτες κάτι τούμπες ξεγυρισμένες :o Το βούτυρο πήγε σύννεφο :lol: τελικά σήμερα βλέπω έκανε μια μικρή μόνο κοκκινίλα στην μια άκρη του μετώπου, πάλι καλά. Δεν μπορώ να έχω ανοιχτή την πόρτα γιατί την κοπανάει και χτες που ήμουν μάθημα ο άντρας μου στο τσακ τον πρόλαβε να μην πέσει στα εξωτερικά σκαλοπάτια. Θα τον δέσω με σκοινί μου φαίνεται :roll::roll::lol::lol:

Αλεξάνδρα η μικρή στις φωτο είναι γλύκα. Έχε κουράγιο και δύναμη και θα περάσουν και αυτές οι εξετάσεις. Κοίτα να χαλαρώσεις στο ταξιδάκι για να είσαι με γεμάτες τις μπαταρίες τις επόμενες εβδομάδες. Δώσε πολλά φιλάκια στο Κωνσταντινάκι. :-*:-*

Χαρουλίτα είδα τις φώτο. Μα ίδια ο πατέρας της, βρε παιδί μου;;;;; :D Δεν πειράζει στο επόμενο θα βάλεις όλη σου την τέχνη και κάτι θα πάρει και από εσένα. Πως πας; Ακόμα άρρωστη; Κοίτα μην κολλήσεις την μικρή :evil:

Κατερίνα εφιάλτες θα βλέπεις στο τέλος μέχρι να βρεις δουλειά :lol: εύχομαι γρήγορα να αλλάξει η τύχη σου και να βρεις κάτι. Αν ακούσω και εγώ τίποτα θα σε ενημερώσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...