Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

Αριάκι,να σας ζήσει η μπουμπου και το ονοματάκι μωρέ!Ε,εντάξει αφού δεν έκλαψε πολύ το ευχαριστήθηκε σαν σταρ απότι κατάλαβα. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ,Μαράκι τελικά καλά λένε πως διακοπές με παιδιά δε γίνονται.Βέβαια δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες.(Βλέπε Μάγδα και Βασιλάκη :lol::lol::lol::lol: )Θέμα με τον ύπνο ε;Πού θα πάει θα το μάθουν κι αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα,τι γλυκάκι είναι αυτό μωρέ.Εδώ που μένουμε εμείς μένει κι ένα αγοράκι που είναι 16 μηνών και δεν έχει ακόμα ούτε ένα δόντι.Μαγδούλα πάλι έφυγες ε;

Α,μετά από όλα όσα κάναμε πήγαμε για τηλέφωνο και ίντερνετ.Ευτυχώς τα παιδιά έχουν εγκλιματιστεί και τους αρέσει.Τα δοντάκια μας έγιναν οχτώ και εμάς.Τα δύο τα έβγαλε χωρίς να τα έχω δει από πριν.Δεν περπατάει όμως απλά στέκεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου κι εγώ είμαι πολύ υπέρ του παιδικού.Φυσικά όλες θα εχουμε τις ανασφάλειες μας όταν θα έρθει ο καιρός να τα στείλουμε.Είναι λογικό.Η ανηψιά μου ήταν πολύ δύσκολη στο φαΐ και στον παιδικό έμαθε να τρώει σχεδόν τα πάντα.

Χρόνια Πολλά Ορεστάκο μου,να ζήσεις σαν τα ψηλά βουνά! :D

Φωτεινούλα,τι έκανε μωρέ ο σκατούλης.Η αλήθεια είναι ότι όταν είναι οι άντρες μας στο σπίτι τυχαίνει και το νευρικό μας σύστημα να είναι κάπως. :? Μην ανησυχείς εγώ για την Αγγελική προσπαθουσα 7 μήνες.Σκέψου ότι θηλάζεις κιόλας και δεν έχεις σταθεροποιηθεί ρε.

Σταυρουλίτσα τι γλωσσού καλέ η Εμμέλεια;Πες μας το κόλπο.Εμένα δε λέει τίποτα. :evil:

Κατερινάκι,να είναι πολύχρονο το Καθολικάκι μας,υγιέστατο,χοντρό χοντρό και να χαίρεται το καινούργιο του ονοματάκι!Από ευτράπελα πάντως καλά τα πήγατε!

Μητσάκο,μια χαρά το χαρτζιλικάκι από τα κοσμήματα. ;) Βάλτα κάτω με χαρτι και με μολυβι και αποφάσισε για τη δουλειά.Θα δεις τι σε συμφέρει πιο πολύ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα έχουμε κι εμείς αυτό το λιονταράκι!

Αχ,κορίτσια εγώ εδώ έκανα πολλές γνωριμίες κι εκεί που έλεγα ότι δε θα έχω παιδάκια τώρα δε θα έχω που να τα βάλω.Θα τα κάνω το άλλο Σάββατο πρώτα ο Θεός.Πρέπει να σκεφτώ τι θα κάνω. :-?:-?:-?

Χαρουλίτα,να ζήσει το ονοματάκι σας το επίσημο πια.Τι χορευταρού είναι τούτη καλέ;Αχ μου αρέσει.Φέρτη μια βόλτα κι αποδώ να της μάθω κανα λάτιν. :lol::lol::lol: Όσο για την Τίνκερμπελ ασχολίαστο. :?

Στεφανάκο,χρόνια πολλά και σε εσένα.Να τα εκατοστήσεις και να είσαι πάντα ευτυχισμένος.

Κατερινά,όντως ωραίο δώρο τα γάλατα και τα πάμπερς.Πάντως και εγώ δεν είχα πρόβλημα με τα πάμπερς.

Σταυρούλα,πολύ γέλασα με το Μένιος. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα,τι κούκλες είστε και η δύο. :D

Ελενάκι κούκλος ο Ορεστάκος!!!

Μήτση,μη δίνεις σημασία.Μερικές φορές είναι κάποιοι που τα κάνουν και επίτηδες.

Αλεξάνδρα,εγώ 3 μέρες χωρίς μπάνιο ξέρω όχι 8 :o Εγώ δεν ήξερα και το νερό από τη βάφτιση της Στέλλας δεν το κράτησα.Της μικρής το έριξα στα λουλούδια και τις λαμπάδες τις πήγε η πεθερά μου στην εκκλησία.Τις κοινώνησα κανονικά και τις δύο.

Άρια δεν πειράζει μωρέ να αλλάξεις την ημέρα.Εμένα τα πρώτα της Στέλλας έπεφταν Μ.Πέμπτη και τα έκανα Τρίτη του Πάσχα,τα δεύτερα Παρασκευή και τα έκανα Σάββατο και τώρα της Αγγελικής πέφτουν Τρίτη και θα τα κάνω Σάββατο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε κοντεύω. #:-s#:-s#:-s

Αλεξάνδρα μου,χρόνια πολλά για τη γιορτούλα σου!Ό,τι επιθυμείς σου εύχομαι!Καλό κουράγιο με τις εξετάσεις.

Φωτεινούλα,να χαίρεσαι κι εσύ τον Αλεξανδρούκο σου.Να τον καμαρώνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή κι εγώ αυτό ξέρω με το αβγό.Την πρώτη μέρα μία κουταλιά τη δεύτερη δύο και πάει λέγοντας.Ξεκινάς μαθήματα κι εσύ ε;Εγώ πήρα την εννιάμηνη από 1/9. :)

Συγνώμη,αν κάτι μου ξέφυγε και δεν το σχολίασα αλλά ήταν πάρα πολλά!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κουκλί ο Αναστάσης;;;; :D

Μαγδούλα,ανοίγεις το μάμμυ,συνδέεσαι,πατάς φόρουμ,την κατηγορία που θες και πάνω αριστερά γράφει θέμα.Το πατάς και δίνεις τίτλο στο θέμα που θες.Αυτό που θα γράψεις στο κείμενο θα είναι και το πρώτο μήνυμα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΜΑΛΛΙΑ

ΠΑΝΤΟΥ ΝΑ ΣΚΟΡΠΙΣΕΙς ΤΗς ΓΝΩΣΗΣ ΤΟ ΦΩΣ

ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΛΕΝΕ

ΝΑ ΜΙΑ ΣΟΦΟΣ

[smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Χαρουλίτα να σου ζήσει και πολύχρονη. Πάντα χαρές να σου προσφέρει και με το καλό να αποκτήσει σύντομα ένα αδελφάκι για να χορεύουν μαζί. :lol:

Με τις άλλες τα λεμε άλλη ώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλησπερα κοριτσαρες!!!

θα σχολιασω οτι θυμαμαι,χαιρομαι που γεμιζουν οι σελιδες!!!

καλωστη φουφουκα μας ,κοπελα μου καιρο ειχα να σε διαβασω!!!

φωτεινη ποση χαρα αραγε νιωθεις που το βλεπεις να περπαταει??? :P:P:P εμενα αρχιζει κ κανει βηματα 1-2 κ μετα καθεται γιατι ειναι χεστης! αυτο με το αλμα αναπτυξης το πιστευω να σου πω....ειδικα η εβδομαδα ειναι μια απαυτες της κορυφωσης....να χαιρεσαι τον αλεξανδρουκο σου κ ευχομαι να βαφτιστει συντομα,ευχομαι επισης να φωτιστουν ολα τους ουσιαστικα κ οχι μονο τυπικα.

οσο για τα ποδαρακια,απλα εκανε μυτουλες κ στο παρκο παταγε στο ενα πλαγια καμια φορα.αλλα το τσεκαραμε στη αλλη παοιδιατρο που ειναι ψειρας κ ειπε οτι ειμαι τρελη.

χαρα ασε αυτο με τους παππουδες ειναι ΔΡΑΜΑ!!!!εκτος απο συνγκεσταπιτισσα ειμαι κ control freak k κανω καυγαδες αν τυχον τον αφησω μια μερα για να παω για εξωτερικες δουλειες κ τα κανουν μπαχαλο! καποιος θα ελεγε δε φτανει που το κρατουν!για κατσε!αγκαρια το κανουν?γιατι δε φαινεται ετσι,μαλλον κατασχεση επιδιωκουν!!!!ειδικα σε μας που ειμαστε κ 26 μας βλεπουν λιγοτερο καταλληλους απτους ιδιους!!!η μανα μου τολμησε να πει "τι κανει ο γιος μου?" αντι για εγγονος. :shock::shock::o:o:o

οσο για το επιδομα,γιατι δε μιλας ρε χαρα,κ εγω του τσαυ δεν ειμαι? μου εκανα τη ζωη πατινι με επιδιορθωσεις κ μουτζουρες για να χασω την προθεσμια αλλα δε ξερουν με τι εμπλεξαν.

αλλαξα παιδιατρο!!!!μια χαρα,αναλυτικοτατη.ξεκιναμε αυγο.ομως δε πηρε ουτε πολυ βαρος ουτε υψος αυτη τη φορα......10.400 βαρος κ 76 εκ.υψος.ας μην ανησυχησω ακομη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΑΒΑΖΩ Κ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΓΛΩΣΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ...

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ Κ ΕΚΛΑΙΓΑ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ.ΑΡΧΙΣΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΝΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΑΤΟΜΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΝΑΛΑΞ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ Η ΠΕΘΕΡΟΝΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗΡΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΑΒΑΖΩ Κ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΓΛΩΣΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ...

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ Κ ΕΚΛΑΙΓΑ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ.ΑΡΧΙΣΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΝΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΑΤΟΜΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΝΑΛΑΞ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ Η ΠΕΘΕΡΟΝΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗΡΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΦΟΥΦΟΥΚΙ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ Κ ΕΣΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΚΑΛΟ ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ.

ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ :cry: ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΣΙΓΑ ΑΚΟΜΑ ΨΑΧΝΩ ΙΔΕΕΣ.ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ Κ ΜΙΛΑΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΝΙΑΟΥ Η ΓΑΤΟΥΛΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΦΙΛΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΟΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΓΟ ΘΑ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΩ ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ..Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΛΥ

ΓΑΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΦΡΟΥΤΟ ΝΑΝΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΦΑΙ ΝΑΝΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΡΕΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΑΛΑ ΝΑΝΙ ΣΤΗΣ 9.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΠΟΛΥ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΙΣΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ ΛΙΓΟ Η ΗΛΙΚΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΩΣ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΕΠΑΘΕ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΔΕ ΜΠΗΚΕ ΝΟΣΟΣΚΟΜΕΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε???

Φωτεινουλα δικιο εχεις!!! να τον χερεσαι εστω κ καθυστερημενα :D:D:D:D τυχερουλα ολα τα κανει εσενα...εγω ανυπομονω να περπατησει και να σηκωθει μονη της...!!!

φουφουκι παλι εδω!!!! :-bd

Σημερα κοινωνησαμε :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: της εβαλα το φορεματακι τησ βαπτισης και το καπελακι και πηγαμε :D ηταν και αυτο συγκινητικο :D:D:D

το Σαββατο εχω γενεθλια..λετε να μου κανει δωρο το παρακαταθηκων την εγκριση :?::?::lol::lol:[smilie=evil5.gif]

εσας βγαλανε ολα δοντια??? εμας τιποτα ακομα!!!

πειτε με κακια αλλα μου ειπε ο παιδιατρος οτι εχει παραπονα με την γραμματεα του και τωρα του πιπιλαω τα αυτια να την διωξη για να παρει εμενα :-@:-@:-@:-@:-@ το ξερω κακια ειναι αλλα ουτε παιδια ουτε σκυλια εχει και δεν εχει και μεγαααααλη αναγκη...ενω γω πνιγομαι!!!!! και σε τετοια δουλεια θελει και να χαμογελας οταν μπαινει ενα παιδακι οχι να το κοιτας λες και σου χρωσταει .. προσπαθω να δικαιολογηθω αλλα δεν μου βγαινει!! ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,ευχαριστώ για τις συμβουλές για το αυγό και για την ενθάρρυνση για τον παιδικό.Ξεκινάμε 12/9 μια βδομάδα προσαρμογής και βλέπουμε,αν όλα πάνε καλά από 19/9 κανονικά 6ωρο.Νομίζω ότι με το φαι θα έχουν μια δυσκολία αλλά θα δείξει.Xaroulita να χαίρεσαι τη Δημητρούλα σου,συγκινήθηκα πολύ όπως τα γράφεις και γω όπως εσύ νιώθω.Honey M εμείς θα τους πάρουμε ένα τραπεζάκι της fisher price με δραστηριότητες για τα πρώτα τους γενέθλια και ένα άλλο σα καροτσάκι που το σέρνεις και σε βοηθάει να περπατάς.Τα μπανίσαμε ήδη στο Jumbo!Ωραία η ιδέα σας πάντως να της πάρετε κάτι να της μείνει.FOUFOU καλί προσαρμογή στη Λήμνο,έκανε η αδερφή μου ένα πρόγραμμα για ελαφάκια εκεί και έκατσε ένα 8μηνο,είναι περιβαλλοντολόγος.Δεν είχε και τις καλύτερες εντυπώσεις...katerinaki είστε κούκλες μαμά και κόρη στη φώτο.Εμένα η Δημητρούλα κάνει 9 βήματα μόνη της το περισσότερο,η Χρυσανθούλα τίποτα είναι βαριά,έχει φτάσει 12 κιλά ζωή να χει και το μικρό 7,5.Αφού κανείς δε τα περνάει για δίδυμα όταν τα έχουμε στο καρότσι.Τώρα θέλει να τρώει από το φαί μας το δικό της το βαρέθηκε.Χθες τη τάισα μακαρονάκι κοφτό με το χέρι μπουκίτσα μπουκίτσα και έφαγε ένα πιατάκι.Το μικρό πάλι θέλει μόνο το δικό της.Τρώει πιο πολύ από τη μεγάλη αλλά είναι ακάθιστη.Όλη την ώρα κινείται.Φιλιά σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!τελειωσα το σιδερο και περιμενω να ξυπνησει η μικρη μου για τα φρουτακια της!!!η Κωνσταντινα μου πιανει τα επιπλα και προχωραει αφηνει κ το ενα χερακι,αλλα χθες δεν ηταν η μερα της.ολο χτυπουσε,εκανε κ μια μικρη μελανιτσα κατω απο το ματακι.σε τετοια περιπτωση παγο βαζουμε;

honeyM δεν ειχα σκεφτει για το δωρο....υπολογιζα παιχνιδια-ρουχα.της φτιαχνω επισης ενα λευκωμα για τον πρωτο χρονο της ζωης της.κυκλοφορουν κατι προιοντα για τα αποτυπωματα,μπορεις να της κανεις κατι τετοιο και να γραψετε και κατι η μαμα κ ο μπαμπας.αν σκεφτω κατι αλλο θα σου πω!!

χaroulita εισαι πολυ γλυκια μανουλα!!

foufou μου πραγματικα μπραβο σου και με δυο παιδια τα τακτοποιησες ολα!!!πως ειναι η Λημνος;

mitsi ασε με τους γονεις...εγω απο την αρχη ειχα βαλει φρενο..τσακωθηκαμε βεβαια γιατι ηθελαν να ειναι συνεχεια σπιτι,να την εχουν αγκαλια κ τετοια αλλα ειχα μια ψιλομελαγχολια μετα την γεννα λογω του νεφρου της μικρης. κ δεν ηθελα πολλα πολλα.τωρα ειμαστε οκ.ειναι οτι πω''δικο σου παιδι ειναι,εσυ αποφασιζεις ''και τετοια.τωρα αμα θα μεγαλωσει θα δειξει ...παιδιατρο γιατι αλλαξες;δεν ησουν ευχαριστημενη;

magykal περαστικα για την αδερφη σου!!!

κατερινα ελπιζω να σου κατσει η δουλιτσα!!κι εγω συγκινηθηκα οταν κοινωνησε!!

mardio κοιτα διαφορα που εχουν τα κοριτσια σου!!!την αλλη Δευτερα παιδικο ε;μια χαρα θα τα πανε..θα εχουν ημια την αλλη και θα εχουν μια ασφαλεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια!Τι κάνετε;Εγώ τα ψιλοέφτυσα σήμερα.Έκανα το σπίτι και με τα παιδιά ήταν δύσκολα.Ευτυχώς ξύπνησαν αφού είχα κάνει το μισό.Παιδιά η Αγγελική έχει ξεφύγει τελείως.Σκαρφαλώνει σε καναπέδες κρεβάτια και δεν μπορώ να την ελέγξω. :o:o:o Θέλει οπωσδήποτε επιτήρηση.Τώρα την έβαλε για ύπνο ο πατέρας της.Φτου ξελευτερία για όλους!!! :lol::lol::lol: Ξέχασα να σας πω τι έγινε στο αεροπλάνο όταν ερχόμασταν.Είχα άγχος για τα παιδιά.Ευτυχώς η Αγγελική καθόταν γλαρωμένη στην αγκαλιά μου,αφού είχαν ξυπνήσει και νωρίς και με τη Στελλα είχα το νου όταν θα απογειωνόταν να της πιάσω την κουβέντα για να μη φοβηθεί.Εν τω μεταξύ στην απογείωση εγώ χέζομαι επάνω μου. :lol::lol: Ευτυχώς δεν καταλάβαμε τίποτα.Όταν λοιπόν απογειώθηκε μίλαγα στη Στέλλα και ακούω κάτι φωνές.Ήταν μία ακριβώς μπροστά μου η οποία φοβόταν πολύ,είχε αέρα,κουνούσε και τρομοκρατήθηκε.Η Στέλλα φώναζε:Ουάου!! :lol::lol::lol: Μια χαρά το πήρε.Φοβήθηκε όταν ανεβαίναμε τις σκάλες στο αεροπλάνο και τις κυλιόμενες στο αεροδρόμιο.Εκεί φοβήθηκα κι εγώ γιατί δεν μπορούσα να κρατηθώ. :?

Μαγδούλα,κι εμένα δεν το έτρωγε το αυγό.Μία κουταλιά και τέλος.Εχθές της το έφτιαξε ο άντρας μου σε ποτηράκι και της έτριψε μέσα και λίγο ψίχα από ψωμάκι και το καταβρόχθισε.Καταχάρηκα.Δε θέλω να μου μοιάσουν σε αυτό τα παιδιά μου και να μην τρώνε το αυγό.Μετά βέβαια παρόλο που την έπλυνε,δεν την έπαιρνα ούτε αγκαλιά.Μου φαινόταν ότι μύριζε. :ymsick: Οι άντρες μας είναι οι πιο κατάλληλοι να μας κρατάνε τα παιδιά αλλά δυστυχώς αυτό δε γίνεται. :roll: Περαστικά στην αδερφούλα σου.

Κατερινάκι,βοήθειά σας που κοινωνήσατε.Μακάρι στα γενέθλιά σου κάθε ευχή σου να γίνει πραγματικότητα. :-*:-*:-* Δεν είσαι κακιά Κατερινούλα μου.Στις δύσκολες εποχές που ζούμε κοιτάμε όλοι να βολευτούμε,είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα.Εγώ έτσι το βλέπω.

Μαράκι,η αδερφή σου δεν είχε και τις καλύτερες εντυπώσεις;Ευχαριστώ που μου δίνεις κουράγιο. :lol::lol: Φυσικά κάνω πλάκα.Καλή αρχή στον παιδικό και καλή προσαρμογή στις ζουζούνες σου.

Αλεξάνδρα μου,η Λήμνος δεν είναι άγνωστη σε εμένα αφού ερχόμουν 10 χρόνια διακοπές με τη γιαγιά μου,ήταν από εδώ.Στο κεφάλι δεν μπαίνει πάγος,εμένα βέβαια μία φορά ο γιατρός μου είχε πει να βάλω.Όταν όμως χτυπανε για να μην μελανιάσουν βάζεις βούτυρο.Μόλις πριν λίγο έβαλα στην Αγγελική που χτύπησε πάνω από το μάτι.

Πάω να βάλω να φάμε.Φιλάκιααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια!Τι κάνετε;Εγώ τα ψιλοέφτυσα σήμερα.Έκανα το σπίτι και με τα παιδιά ήταν δύσκολα.Ευτυχώς ξύπνησαν αφού είχα κάνει το μισό.Παιδιά η Αγγελική έχει ξεφύγει τελείως.Σκαρφαλώνει σε καναπέδες κρεβάτια και δεν μπορώ να την ελέγξω. :o:o:o Θέλει οπωσδήποτε επιτήρηση.Τώρα την έβαλε για ύπνο ο πατέρας της.Φτου ξελευτερία για όλους!!! :lol::lol::lol: Ξέχασα να σας πω τι έγινε στο αεροπλάνο όταν ερχόμασταν.Είχα άγχος για τα παιδιά.Ευτυχώς η Αγγελική καθόταν γλαρωμένη στην αγκαλιά μου,αφού είχαν ξυπνήσει και νωρίς και με τη Στελλα είχα το νου όταν θα απογειωνόταν να της πιάσω την κουβέντα για να μη φοβηθεί.Εν τω μεταξύ στην απογείωση εγώ χέζομαι επάνω μου. :lol::lol: Ευτυχώς δεν καταλάβαμε τίποτα.Όταν λοιπόν απογειώθηκε μίλαγα στη Στέλλα και ακούω κάτι φωνές.Ήταν μία ακριβώς μπροστά μου η οποία φοβόταν πολύ,είχε αέρα,κουνούσε και τρομοκρατήθηκε.Η Στέλλα φώναζε:Ουάου!! :lol::lol::lol: Μια χαρά το πήρε.Φοβήθηκε όταν ανεβαίναμε τις σκάλες στο αεροπλάνο και τις κυλιόμενες στο αεροδρόμιο.Εκεί φοβήθηκα κι εγώ γιατί δεν μπορούσα να κρατηθώ. :?

Μαγδούλα,κι εμένα δεν το έτρωγε το αυγό.Μία κουταλιά και τέλος.Εχθές της το έφτιαξε ο άντρας μου σε ποτηράκι και της έτριψε μέσα και λίγο ψίχα από ψωμάκι και το καταβρόχθισε.Καταχάρηκα.Δε θέλω να μου μοιάσουν σε αυτό τα παιδιά μου και να μην τρώνε το αυγό.Μετά βέβαια παρόλο που την έπλυνε,δεν την έπαιρνα ούτε αγκαλιά.Μου φαινόταν ότι μύριζε. :ymsick: Οι άντρες μας είναι οι πιο κατάλληλοι να μας κρατάνε τα παιδιά αλλά δυστυχώς αυτό δε γίνεται. :roll: Περαστικά στην αδερφούλα σου.

Κατερινάκι,βοήθειά σας που κοινωνήσατε.Μακάρι στα γενέθλιά σου κάθε ευχή σου να γίνει πραγματικότητα. :-*:-*:-* Δεν είσαι κακιά Κατερινούλα μου.Στις δύσκολες εποχές που ζούμε κοιτάμε όλοι να βολευτούμε,είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα.Εγώ έτσι το βλέπω.

Μαράκι,η αδερφή σου δεν είχε και τις καλύτερες εντυπώσεις;Ευχαριστώ που μου δίνεις κουράγιο. :lol::lol: Φυσικά κάνω πλάκα.Καλή αρχή στον παιδικό και καλή προσαρμογή στις ζουζούνες σου.

Αλεξάνδρα μου,η Λήμνος δεν είναι άγνωστη σε εμένα αφού ερχόμουν 10 χρόνια διακοπές με τη γιαγιά μου,ήταν από εδώ.Στο κεφάλι δεν μπαίνει πάγος,εμένα βέβαια μία φορά ο γιατρός μου είχε πει να βάλω.Όταν όμως χτυπανε για να μην μελανιάσουν βάζεις βούτυρο.Μόλις πριν λίγο έβαλα στην Αγγελική που χτύπησε πάνω από το μάτι.

Πάω να βάλω να φάμε.Φιλάκιααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΦΑΣ ΤΗ ΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΕΡΣΙΖΕΙ Κ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΩ ΠΑΜΕ ΜΟΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ.ΕΓΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΡΧΙΖΩ Κ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΜΑΡΝΤΙΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΛΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΓΕΡΑ ΝΑΝΑΙ ΚΙ ΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΡΘΙΟ Κ ΜΗ ΚΑΘΟΥΜΕΝΟ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ 3 ΣΚΑΛΙΑ ΜΟΝΟΣ ΤΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΤΩΡΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΤΕΣ ΗΡΘΑΝΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑΝΕ ΟΙ ΑΝΙΨΟΥΛΕΣ ΜΟΥ. :cry:

ΦΟΥΦΟΥΚΙ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΟΛΥ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΗΓΕΣ ΟΜΩΣ ΜΕ 2 ΜΩΡΑ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Κ ΜΕΝΑ ΒΟΥΤΥΡΑΚΙ ΜΟΥ ΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΟΛΑ ΘΑ ΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΤΑ ΝΕΦΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΝΑΒΩ ΚΕΡΑΚΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΕΚΚΛΗΣΙΑ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΩΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΗ ΝΥΦΗ ΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αx βρε magykal με συγκινησες!!ολες σας ευχαριστω γιατι νιωθω οτι το σκεφτεστε το κοριτσακι μου οπως κι εγω σκεφτομαι τα παιδακια σας που μεγαλωνουν και περπατανε και μιλανε ,που χρονιζουν και κανουν τα παρτυ τους....αχ τι εχω παθει;;ετοιμη να κλαψω ειμαι.

ενταξει η μελανιτσα,σημερα ειχε φυγει σχεδον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...