Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

Nα ζήσεις Καθολικουλα και χρονια πολλα

μεγαλη να γινεις με ασπρα μαλλια

παντου να σκορπιζεις της γνωσης το φως

και ολοι να λενε να μια σοφος!!!!!!!!!!!!!!!!!

χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!

Καθολικη μου να εχεις ολα τα καλα του κοσμου!!!να την χαιρεστε Κατερινα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καθολικακι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!! Να φτασεις ψηλα ως τ'αστερια.....

Κατερινα να την χαιρεσαι και παντα να σε κανει περηφανη!!!!

Αχ με ξαναρωτησατε και ξεχασα να σας πω... Την μικρη την φωναζουμε Μαριλου και ο μπαμπας της την λεει Μαριλακι αλλα οι υπολοιποι και κυριως συγγενεις της πεθερας μου απο την οποια πηρε και το ονομα την λενε Μαρια... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.

Καθολικάκι χρόνια πολλά [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Κατερίνα να την χαίρεσαι παντα γερή και ευτυχισμένη να την καμαρώνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOY.....................................SAS HRTHA!!!!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΑς!!!!

καθολικη κ ορεστη να τα χιλιασετε κ να κανετε παντα ετσι ευτυχισμενους τους γονεις σας!!

βλεπω αναζητηση παιδικου ε??? ευχομαι να μεινεις ευχαριστημενη,ασε οι περισσοτερες μαμαδες

περνουν απαυτη τη θεση !καλη προσαρμογη κ στα δυο σας!!

ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΜΠΙΝΚ ΣΤΗ ΠΑΡΓΑ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕς ΧΩΡΙς ΤΟ ΜΙΚΡΟ.καμναμε ραφτινκ κ ενα σωρο πραγματα.ΜΕΤΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕς,Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ,ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΑς ΠΕΘΕΡΑς ΜΟΥ.Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΕ.ΜΑΛΙΣΤΑ φιλοξενισαμε την αδερφη μου κ 3 φιλους μας,κ μαζι με τα ξαδερφια ημασταν ολοκληρος λοχος!!! σκεψου οτι απο ενα τεταρτο να παιζαμε το στεφανο ειχε εξαντληθει στο τελος με γυγγενεις κ φιλους κ καταευχαριστημενος επεφτε για υπνο,,,,τοτε ηταν που εμεις αλωνιζαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

θυμαστε που σας ειχα πει οτι θα επαιζε ο αντρας μουθ στο KALATRAVA PARTY ΣΤΗ ΚΕΡΚΥΡΑ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ λοιπον.κ εγω εβγαλα 100 ευρω απο τα μπιζου!!!@ μια χαρα!!!! η αδερφη μου επεμενε οτι δεν επρεπε να τα δινω 5-7 ευρω,τοσο κοπο εκανα,αλλα εμενα το μονο που με εκανε να χαιρομαι απιστευτα ηταν η αποδοχη που βρηκαν!!!!!

μετα πηγαμε πυλο,στα μερη μου,οπου το παιδι μου το αποθεωσαν οι αλλοι συγγενεις κ παλι ηταν μες τη κωλοχαρα!!!κ ελεγα πως θα γυρισω αθηνα κ θαμαστε οι 2 μας?θα του κακοφανει πολυ....

κατεβηκαν ενας φιλος του αντρα μου που την επεφτε στην αδερφη μου(σα δε ντρεπεται,ενω ξερει οτι ταχει με αλλον :roll: ) κ ο νονος του στεφανου.κ παλι μολις επεφτε για υπνο ο στεφανος ξεφαντωναμε σε beach party.πηγαμε στους καταρακτες νεδα κ στο καταρακτη καλαμαρη,με ολους τους συνομηλικους του χωριου( ημασταν σαν αποσπασμα απο το lost!!!!!! δε ξερω αν βλεπατε καποτε)

κ πανω που θα γυρναγαμε αθηνα σκει προσκληση στη χαλκιδικη με δωρεαν διαμονη!!!τρελαθηκαμε απτη χαρα μας αλλα μετα προσγειωθηκαμε γιατι το παιδι το ειχαμε τρελανει απο αθηνα κερκυρα,απο κερκυρα καλαματα,απο καλαματα αθηνα κ μετα χαλκιδικη???? :o:o:o

αν ηξερε να μιλαει θα μας εβριζε!!!

βλεπω οτι εχει εξελιχθει το παρεακι,οι νεες κοπελες εγιναν παλιες πλεον!!!!μπραβο κοριτσια μου!\

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ χαιρομαι που με αναζητησες! λοιπον,δουλεια αρχιζω μεσα οκτωβρη.αλλα ρε κοριτσια μολις εσκασε μια προταση για αλλο φαρμακειο,κ εχω σαστισει....γενικα δεν ειμαι ανθρωπος του ρισκου(οσο κ αν τα φαινομενα απατουν :roll::lol: )κ φοβαμια τις αλλαγες.το φαρμακειο αυτο δεν ειναι κοντα μου να πεις....αλλα ισως ειναι λιιιιγο πιο ευκολη η μετακινηση προς τα εκει.δε μου εχει πει για λεφτα αλλα θεωρω οτι οπως κανουν ολα τα μικρομεσαια φαρμακεια,ε δε θα δινει οσα υποχρεουται...επιπλεον θα πρεπει να ακυρωσω την αδεια του οαεδ κ να παραιτηθω κ να ξεκινησω αμεσα δουλεια ενω δεν ειμαι προετοιμασμενη ακομα!

τα πλεονεκτηματα του νεου φαρμακειου ειναι οτι θα εχει πιο χαλαρους ρυθμους απτο μεγαθηριο που δουλευα,θα πηγαινω μονο με αμαξι,χωρις ηλεκτρικους κ βρωμα,κ θα κανω μαλλον 10-15 λεπτα λιγοτερο που για σπαστο μετραει,ασε που ποτε δε ξερεις μηπως με απολυσουν απο την προυγουμενη δουλεια.εχω πανικοβληθει......

τελος ο στεφανος εχει 4 δοντια,λεειε μονο τα (γεια),μαμ,ντα(τον εμαθε ο χαζος ο θειος του να μαλωνει κ μου το λεει οποτε τον μαλωνω κ εχω ξενερωσει)μπαμπαμπα μαμαμα κ φυσικα νιαου για το γατακι.οτι ναναι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθολικούλα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και πάντα ευτυχισμένα!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Κατερινάκι να είστε πάντα καλά να την καμαρώνετε!!!

Επειδή έχω δουλίτσα θα ξαναμπώ μετά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου. Πρωτα απ΄ολα Κατερινα μου,να χαιρεσαι την Καθολικουλα σου.Να ειναι γερη και ευτυχισμενη σε ολη της τη ζωη. Να την καμαρωνεται και τη δειτε οπως επιθυμειτε.Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες. Περασαμε πολυ ομορφα χθες,συγκινηθηκαμε.γελασαμε.κλαψαμε.Το αντρακι μου ξεδωσε για τα καλα.θα περασω τις φωτο σε λιγο για να τον δειτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΘΟΛΙΚΟΥΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

[smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif]

[smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif]

Κατερίνα να σου ζήσει η κοράκλα, να είναι πάντα γερή και δυνατή η κουκλίτσα σου.

Με τις υπόλοιπες θα τα πουμε αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!σημερα το πρωι η Κωνσταντινα ειπε μαμα...και το απογευμα λεει συνεχεια μαμαμαμαμα.να χαρω ή ειναι σαν τα τατατατα και παπαπαπα που λεει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα :!::!::!: και ναι,η επιστροφη της ασωτης ειναι γεγονος :!::!::!:

Εχθες βραδυ γυρισαμε απο Κυθηρα ;)

Καταρχην να ευχηθω :D

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ :!::!::!::!: ΚΑΘΟΛΙΚΟΥΛΑ-ΟΡΕΣΤΑΚΟ-ΣΤΕΦΑΝΑΚΟ :!::!::!::!::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

πΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗς εΛΕΝΑς :) Ποτε περασε κιολας ενας χρονος :) μεγαλωνουν τα καμαρια μας :D να ειναι γερα και καλοτυχα :D

Χρονια πολλα και για 15αυγουστο στους εορταζοντες αν και ετεροχρονισμενα :lol::lol::lol:

Μου βγηκανε τα ματια να σας διαβασω :o:o:o δεν νομιζω να θελετε να τα σχολιασω ολα :shock::shock::shock: αλλα δεν μπορω να μην σχολιασω τις σκατοδουλειες του Αλεξανδρου :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΤΑΣΣΩ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον θα σας πω τα νεα μας και σχολιασμος σταδιακα απο αυριο ;)

Στην βαφτιση ηταν τελεια :D ολοι ευχαριστηθηκαν και μου ειπαν τα καλυτερα :D ηταν ενα τελειο παρτυ για την πριγκιπισσουλα μου :D

Στην εκκλησια ηταν κυρια,μολις φτασαμε γελουσε,χαιρετουσε τον κοσμο εκανε μουτσουνακια :lol: σας το ειπα εγω ειαι γεννημενη σταρ :lol::lol: ειδε το κοινο της και ηθελε να την αποθεωσουν :lol::lol: εγω βεβαια μουτζουροθηκα απο τα κλαμματα γιατι με παιρνανε συνεχεια τα ζουμια :) ειδικα οταν ειπε ο νονος το ονομα,επεσε πολυ κλαμμα,εγω ,η πεθερα μου,ο μπαμπας μου,η αδελφη μου,η συννυφαδα μου,οι κουμπαρες μου.........και αυτη μας κοιτουσε εκπληκτη :) οταν μην την εδωσε ο παππας για να την γδυσω επεσε τρελλιο γελιο,μολις της εβγαλα και το παμπερς και απελευθερωθηκε σηκωθηκε ορθια και αρχισε να χορευει,να φωναζει οπα-οπα και να χτυπαει παλαμακια :lol::lol::lol: μπερδυψε τον ψαλτη με τον Πανο Κιαμο μαλλον :o:o:o:o στην κολυμπηθρα εκλαψε λιγο αλλα μετα της περασε αμεσως :D:D παπουτσια δεν υθηλε να της βαλω και επειδη επεμενα,αρπαζει ενα μου το κοπαναει στο κεφαλι και μου φωναζει ΝΤΑΑΑΑ :lol::lol::lol: κατουρηθηκε ο κοσμος στα γελια :oops::oops::oops:

Οι ρακετες και τα ζαχαρωτα κανανε θραυση,δεν εμενε ουτε για αναμνηστικη και παρηγγειλα αλλες 10 :o:o για τις μπομπονιερες πηραμε επαινετικα σχολια που ηταν απο το χαμογελο :)

Στο τραπεζι,ο χορος ηταν πανεμορφος,μεσα στα δενδρα και πολυ ωραια στολισμενος,ο μπουφες τελειος και οι χοροι κρατησαν μεχρι το πρωι :D τα ποδια μου πρηστηκαν και μεχρι και τωρα ειναι μουδιασμενα τα δαχτυλα μου,παρ΄οτι απο τις 23.00 χορευα ξυπολητη :o:o τα πιτσιρικια περασαν τελεια με τον διασκεδαστη και ανυπομονω να δω το video :D:D Η Δημητρουλα ηταν μια ΣΤΑΡ :D:D:D χορεψε με ολους,χτυπουσε παλαμακια στα παιδακια και επαιζε μαζι τους :D:D:D ΑΧΧΧΧΧΧΧ :!::!: γρηγορα περασε :)

Σημερα εχω ραντεβου με τον φωτογραφο για να δουμε το προσχεδιο του αλμπουμ και τα δειγματα :D:D

Βεβαια ειχαμε και τα απροοπτα :!::!::!: γιατι ενω ειχα κλεισει 2 διασκεδαστες τον Πητερ Παν και την Ντυγγερμπελ,δεν με ειχαν παρει τηλεφωνο ολη μερα ,ειχα πεθανει απο την αγωνια μου και τελικα η νεραιδα δεν ηλθε ποτε γιατι αρρωστησε :evil::evil::evil::evil: βεβαια αυτος ηταν καταπληκτικος και τα παιδια το καταδιασχεδασανε,ασε δηλ. που μου βγηκε και φθηνοτερα αλλα σπαστηκα :!::!::!:

Μετα, η τυπισσα με τον στολισμο εστησε αλλου για αλλου τα πραγματα και δεν φαινοταν καλα :evil::evil: ελπιζω να φαινονται ωραια στο dvd τουλαχιστον :roll::roll: στον ανηψιο μου θα παρω τα υλικα και θα κανω το στολισμο εγω ;) πληρωνεις μια περουσια και κανου οτι να ναι :evil::evil::evil:

Το προηγουμενο βραδυ που ειχαμε κανει τραπεζι στο σπιτι σε οσους ειχαν ελθει απο Θεσ/νικη καμια σαρανταρια ατμα ειμασταν και στολισα εγω ηταν πανεμορφα ;) Α,ναι δεν σας ειπα....καναμε γλεντι και το προηγουμενο βραδυ στο σπιτι με σουβλες,αρνια κοκορετσια :lol::lol:

Αφου τελικα ολοι ειπανε,αυτο ητανε γαμος δεν ηταν βαφτιση :lol::lol:

Οι Θεσσαλονικεις μενανε ολοι σε ενα ξενοδοχειο που τους ειχα κλεισει με πισινα,πανω στη θαλλασα και περασανε φανταστικα,μετα την βαφτιση πηγαμε στην πισινα και καναμε πισνα παρτυ μεχρι το πρωι με τα καρασια που ειχαν μεινει :lol::lol: η ανηψια μου με παιρνει χθες τηλεφωνο και με ρωταει"θεια ποτε θα ελθουμε παλ στην Κορινθο?" :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα Στεφανε!!!!!!!!!!!

[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif] [smilie=occasion13.gif]

να εισαι παντα γερος και ευτυχισμενος,και να κανεις περηφανους τους γονεις σουμε τα κατορθωματα σου!!! Να τον χαιρεστε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητση να τον χαιρεστε και παλι!!πωπω ωραιες διακοπες κανατε,δεν αφησατε μερος!!αφου δεν παραπονεθυκε ο μικρος,μια χαρα σας βρισκω!!!

χaroulita ωραια η περιγραφη της βαφτισης!!ευτυχως το απολαυσε κ η μικρη!!οσο για τον στολισμο κ εγω μονη μου τον ειχα κανει εκτος απο τα μπαλονια στην εκκλησια,δινεις τοσα λεφτα τσαμπα νομιζω ενω υπαρχουν τοσες ιδεες στο ιντερνετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την αλλη μερα πηγαμε με την νονα της και τον νονο της να την κοινωνησουμε,παλι νομιζε οτι την πηγα μπουζουκια :o:o με το που μπηκαμε μεσα αρχισε χορο και παλαμακια :lol::lol: ενανε ΤΖΑΑΑΑ στον ψαλτη :lol::lol:ειχε και ενα μνημοσυνο και στο τελος οι μαυροφορεμενες κανανε κουπεπε στη Δημητρουλα :lol::lol::lol:

Απο δωρα εγινε χαμος,αλλα μαζεψε και πολλααα λεφτα και ωραια κοσμηματα :D

Μετα φυγαμε Κυθηρα με ενα φιλικο ζευγαρι που ηλθε απο Θεσ/νικη για τη βαφτιση :D μου ελειψε η ζουζουνα αλλα μην πω και ψεμματα ανανεωθηκαμε με τον αντρουλη μου ;) ειχαμε 1 χρονο να μεινουμε μονο οι δυο μας ;)

Αυριο γυρναμε Θεσ/νικη :evil::evil: και την Δευτερα :?::?::?::?: ΕΦΗΜΕΡΙΑ :twisted::twisted::twisted::twisted:

Παντως ενω ελεγα οτι θα κανω γεννεθλια υπερπαραγωγη,δεν βλεπω να προλαβαινω :roll::roll: ασε που ηταν που προσφατη η βαφτιση και ξεπαραδιαστηκαμε :roll: καμια 20αρια ατομα στην αυλη χωρις νεραιδες και τετοια :roll::roll: την επομενη των γεννεθλιων,πρεπει να παμε και Γιαννενα γιατι βαφτιζει η ΑΛΛΗ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΑς ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗς :roll: ΑΥΤΑ :!:

Φιλιααααα :!: φωναζει η Μιμικα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΦΑΝΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ

:ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

Μητση να χαίρεστε το μωράκι σας και να είναι πάντα ευτυχισμένο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!!! σας ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σας!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙΙΙΙΙ ΝΑΑΑΑΑΙ το κοριτσακι μου εγινε ενος!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

τωρα τελιωσα απο το καθαρισμα!!! #:-s

Λοιπον χθες ηταν ολα τελεια!!!!!!!!!!!!!! πηρα ομως παααααααρα πολλα πραγματα και τελικα μεινανε!! απο αναψυκτικα??? θα εχω κ για την βαφτιση :lol: γαριδακια????? τα εδινα στα παιδακια το καλαθακι που τα εβαζα μεσα να τα παιρνουνε σπιτι και πεταξα αλλα τοσα!!

Η τουρτα μας ηταν τελεια!!! μεινανε 5-6 κοματακια μονο και τα φαγαμε με τον καφε το πρωι :D ¨Το Καθολικακι στην αρχη ηταν οκ αλλα μετα μουρμουρουσε γιατι κουραστηκε το καιμενο την επιανε ο ενας την επιανε ο αλλος...με το που φυγανε και την καναμε μπανιο δεν ειχ κουραγιο ουτε να ρουφηξει γαλα!!!!!

Μια ξαδερφη του αντρα μου κ φιλη μου μας εφερε κουτες απο γαλατα και παμπερς....οταν την καναμε μπανιο λεω στον Χριστο φερε μια παμπερς να δοκιμασουμε και το baby dry μου λεει εισαι σιγουρη???? ναιιιιι λεω εγω.....

3.00 η ωρα που την ταιζα νιωθω κατι ζεστο να τρεχει στα ποδια μου :twisted::twisted::twisted: ΠΑΛΙ ξεχειλισανε τα παμπερς....τα νευρα μου δεν τα φανταζεσε!!! και της την ειχα βαλει τοσο καλα γιαυτο τον λογο....

Το κοριτσακι μου εγινε ενος!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x στην αρχη σβησαμε μαζι με τον μπαμπα το κερακι και η Καθολικη στην μεση....και μετα την πιανανε ολοι παπουδες γιαγιαδες για να τα ξανασβησει και καλα για να βγαλουνε φωτογραφιες!

ετρεχα τοσο πολυ που τελικα δεν εκλαψα η κουκουβαγια :lol: για να μην λετε :lol: ολοι μου ελεγαν μετα πολυ στα χερια την εχεις μαθει αστην και λιγο κατω!!! και λεω γιατι??????? ειμαστε αυτοκολλητες!!!! οταν με ρωτουσαν αν μια πορτα που ηταν κλειστει ηταν το δωματιο της ελεγα και βεβαια ΟΧΙ :lol::lol::lol: κοιμαται διπλα μου το ψιψινι μου και γελουσανε!!!

Τωρα αγωνιω και ανυπομονω για την Κυριακη !!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΦΑΝΑΚΟ ΧΡΟΟΟΝΙΑ ΠΟΟΟΟΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Πως πάτε;

Έλενα επειδή ανέφερες ότι ετοιμασίες έκανες από την προηγούμενη, για πες τι μπορεί να φτιαχτεί μια μέρα πριν;; :?::roll: Γιατί και εγώ θα φτιάξω τα φαγητά και σκέφτομαι κάποια να τα κάνω από την προηγούμενη μέρα για να προλάβω πχ. κεφτεδάκια νομίζω άνετα γίνονται μια μέρα πριν.

Όσες τάξατε φωτογραφίες προσοχή εγώ δεν ξεχνώ, ΠΕΡΙΜΕΝΩ :-w:-w:-w

Ρουλίτσα-δικηγορίνομανούλα :-* μπαλαρινοβηματακια ο δικός σου ρόμποκοπ ο δικός μου :lol::lol: πως περπατάνε έτσι;; :lol::lol: Άμα το παιδί το βλέπεις ότι μεγαλώνει τι να τρέχεις παιδίατρο για μετρήσεις;, για να δώσεις την ταρίφα σαν και εμένα που πήγα και έσκασα το 30ρικο για να μου πει ότι έβαλε βάρος και ύψος;; :? σιγά αυτό το είχα καταλάβει και μόνη μου. Εντωμεταξύ μου είπε ότι μόλις χρονίσει θα έχουμε κάθε μήνα πάλι εμβόλιο :evil::evil:

Αλεξάνδρα σε παίζει η μικρή; :lol::lol::lol: τι βλέπω πάει να γίνει κονέ με τον Αναστάση τις Ρούλας , να ενώσετε τις τρίχες τους;; :lol::lol::lol: Και γιατί να μην χαρείς που είμαι μαμα, που θα πάει κάποια στιγμή θα το πει και πιο συνειδητά και θα το εννοεί ;)

Σταυρούλα, :lol::lol::lol::lol::lol::lol: τι κάνει ο ΜΕΝΙΟΣ;;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Τι γίνεται με το βάρος και ανησυχείτε; Ούτε τον προηγούμενο μήνα πήρε πολύ; Τι εξετάσεις θα κάνετε;

Μαρία τον παιδικό που λες δεν τον ξέρω. Όλα καλά ακούγονται, και με το φαγητο θα μάθουν μωρέ και να μασάνε. Τι τιμή αν επιτρέπεται; Για το δικό μου θέμα μέχρι να έρθει το 2ο μάλλον δεν θα έχουν και τόσο μικρή διαφορά, εδώ δεν έρχεται πια η περίοδος, θα έρθει το 2ο;;; :evil:

Αρια ωραίο το Μαριλού. Το Πελαγία πως προέκυψε; είναι η δική σου μαμά; και δώσατε ονόματα και των 2 γιαγιάδων;

Μήτση welcome back και καλό χειμώνα. Πόσα μέρη γύρισες γυριστρούλα; :shock::shock: Η δουλειά ακούγεται καλύτερη από την προηγούμενη αλλά συζήτησε και το οικονομικό, μην το αφήνεις. Επίσης τι Οκτώβρη τί Σεπτ εξηγησε του ότι θελεις κάποιες μέρες για να προετοιμαστείς και μετά ξεκινάς

Μπα, γυρίιιιιιισατεεεεεεεεεεεεεε; :lol::lol::lol:Χαρουλίτα βρήκες τον δρόμο της επιστροφής;; Καλοφώτιστη η μικρή. Τι έπινες καλέ στην εγκυμοσύνη και έχει βγει έτσι η μικρή; :lol::lol::lol: όλο όπα και παλαμάκια :lol: Πως την έγραψες καλέ έτσι την Τινκερμπελ; :shock::shock::shock:=))=))=))=))=)) ντυγγερμπελ :lol::lol: Σορυ που γελάω αλλά μου φάνηκε τόσο αστείο. Μη σκας για τα γενέθλια, ούτε 2 εβδομάδες δεν έχουν περάσει από τη βάφτιση και θα ξανακάνεις καλέ τρελο γλέντι;;

Κατερίνα είσαι η αντιδιαφήμιση της πάμπερς :lol::lol::lol: πάντως όσο τα χρησιμοποιούσα δεν είχα πρόβλημα, σίγουρα κάτι κάνεις εσύ επίτηδες :lol::lol: διαρροές εμείς είχαμε μόνο κάποιες φορές με τα κακά των πρωτων μηνών που στο θηλασμό είναι σαν διάρροια.

Σήμερα ψιλοβαριέμαι και με έχει χτυπήσει η ζέστη. Αυτά τα πολλά.

Μην περιμένε να μπω το σ/κ :D

φιλάκια :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια περασατε Κατερινα μου!!μπραβο!!αμαν αυτες οι συμβουλες το εχεις πολυ αγκαλια,λες κ δεν ξερεις!!δεν τα μπορω αυτα!!δεν ξερω τι συμβαινει με τα παμπερσ και το ποπουδακι της Καθολικης!!!εμεις τα εχουμε βολευτει!!και εχεις και πολυ αποθεμα...δεν γινεται να τα αλλαξεις;ολα καλα θα πανε στην βαφτιση!!!!

Φωτεινη λιγα για τον Ανασταση μην εχουμε παρεξηγησεις!!! :lol::lol::lol::lol:

οποτε να το σημειωσω 25 αυγουστου ειπε πρωτη φορα μαμα!!!μπαμπα ειπε νωριτερα :-p:-p

που θα γυρνας το σκ;;;;

βρε κοριτσια να ρωτησω κατι;θα ρωτησω.τα παιδια σας στριφογυρνανε στον υπνο τους; εννοω,τα βαζετε στην κανονικη θεση υπνου και μετα μπορει να ειναι πχ με το κεφαλι εκει που ηταν τα ποδια,η καθετα στο κρεβατι ή σε οποιαδηποτε σταση απο την κανονικη;και ερωτω,τον χειμωνα με τα σκεπασματα τι θα γινει;;;στις διακοπες που ειχε μια ψυχρα και ηθελε κουβερτακι την σκεπαζα και μεχρι να φυγω ειχε κανει 2 σβουρες και ειχε ξεσκεπαστει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανάκο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

MITSI μου να τον χαίρεστε, να τον καμαρώνετε και ολα τα καλά του κοσμού να έχει!!!!

Αντε βρε Χαρουλιτα και ειχαμε ανησυχήσει!!!!Μπουζουξου η κόρη, ναι?Να σας ζήσει και να είναι πάντα καλότυχη και ευτυχισμένη στη ζωή της!!!

Επανέρχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΕΦΑΝΑΚΟ!!!!!!!!!!! Μητση να τον χαιρεστε... Να ειναι γερος και παντα ευτυχισμενος!!!

Χαρουλιτα να σας ζησει η νεοφωτιστη!!!

Αλεξανδρα κι εγω την ιδια απορια εχω για τα σκεπασματα γιατι ολο γυριζει και καποιες φορες σηκωνεται και πεταει το σεντονι απο το κρεββατι για να μην την ενοχλει!!! Μου φαινεται ολο το χειμωνα ξεσκεπαστη θα τον περασει....

Φωτεινη την μαμα μου την λενε Αναστασια... Το Πελαγια το ειχα ταξει μετα απο ταξιδι στην Τηνο. Η Αγια Πελαγια της Τηνου ειναι η καλογρια που βρηκε την θαυματουργη εικονα της Παναγιας...

Κι εγω αρχισα να παιρνω ιδεες για το παρτυ... Θα γινει στον κηπο μας αν επιτρεψει ο καιρος και θα ειναι περιπου 20 μεγαλοι και 10 παιδια... Λεω να κανω μπουφε και σκεφτομαι να κανω και την τουρτα μονη μου...θα δουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.Σας βαζω δυο φωτογραφιες του ορεστη να δειτε ποσο μεγαλωσε το μωρο μου.Στη μια ειναι μαζι με τον αδερφο μου...

post-12184-13873937563136_thumb.jpg

post-12184-13873937563208_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα απο Θεσ/νικη πια :) εχω ενα σπιτι ΜΠΟΥΡ...... :evil::evil::evil: βαλιτσες παντου,απλυτα,σωροι με δωρα :o:o:o και αυριο εφημερευω ενω το απογευμα εχει γεννεθλια η βαφτιστηρα μου και θα παμε στο παρτυ :D:D:D:D καμια ελπιδα για μεγαλο παρτυ το Σαββατο ,οπως καταλαβατε αφου αποκλειεται να προλαβω :roll::roll:

Το πρωι πηγαμε να κοινωνησουμε 3η φορα αλλα επειδη ημουν μονη δεν μπορουσα να παρω και την λαμπαδα :( τωρα ποτε να την παω στην εκκλησια :?::?: Μιτσακο εσυ θα ξερεις :? πειραζει που δεν την ειχα μαζι :?: να την ξαναπαω και την αλλη Κυριακη :?: αλλα με το ζορι ανοιξε το στομα σημερα :? ασε που θα λειπω στα Γιαννενα για βαφτιση και δεν ξερω αν θα τα καταφερει η μαμα μου να την παει :?

Αρια,εμενα η δικια μου μονο κωλοτουμπες που δεν κανει :lol::lol: για το χειμωνα εγω ειχα εφαρμοσει απο περυσι τον υπνοσακο και πολυ τον βολευτηκα ;)

Φωτεινη,να σου πω οτι αγνοουσα και την υπαρξη της κυριας αποαυτουλας,σιγα μην ηξερα την ορθογραφια της :lol::lol::lol: εγω απο μικρη κλαρινα ακουγα στα παρτυ μου,σιγα που θα γουσταρα Πητερ Παν :lol::lol::lol:

Καλα το κορυφαιο :!::!::!::!: αδειαζα βαλιτσες και εκει που ημου στο βεστιαριο για να τακτοποιησω,ακουω ενα περιεργο θορυβο :? η Δημτρουλα ειχε μπει στην αδεια βαλιτσα,ειχε κλεισει και το καπακι και με φωναζε για να την βγαλω :shock::shock::shock::shock:

Παω να συνεχισω.... :twisted::twisted::twisted:

Α :!: Ελενα,ωραιο το μωρελλι σου ;) σωστο αντρακι :)

Συμπεθεραααααα :!: μαζεψου σπιτι σου μωρη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΣ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΡΟΥΦΗΧΤΑ φιλακια κ δαγκωματακια (οπως εκανε με απιστευτη ορμη στις 2 ξαδερφουλες του,τους την επεσε στεγνα ο αντρακλας μου)\

χαρα καλωσηρθες ,μπραβο μωρο μου το καψατε!!!!! ετσι ειναι,τα θυμασαι μια ζωη.μαρεσαν τα ντα της μικρης(τα κανει κ ο δικος μου ο μποξερ) κ που μπηκε στη βαλιτσα!!!χαχαχα! τι εννοεις βεστιαριο :roll:

ανεξαρτητα απο το ποσο ευκολα θα κοινωναει το μικρο στις αρχες,καλο θα ειναι να το μαθετε,να συνηθισει το παιδακι ωστε να μη χτυπιεται οταν ειναι 2χρονο.επομενως προτεινω την επομενη κυριακη που δε θα εχετε υποχρεωσεις να ξανακοινωνησει κ να αφησεις κ τη λαμπαδιτσα της.

φωτεινακι ρομποκοπ?εμενα μπαλαρινακος προς το παρον κ λεω να το παω σε ορθοπαιδικο ετσι για την ιστορια,αγχωνομαι _αναιτια βεβαια_για τα ορθοπαιδικα περισσοτερο αποτιδηποτε αλλο.

κατερινακι πρακτικοτατη η τυπισσα με τα γαλατα κ τις πανες!!! οχι θα δωσει ενα σκασμο λεφτα για ολα τα προιοντα της fischer-price οπως μουφεραν στη βαφτιση τα απαντα!!!! τους ευχαριστω ολους απλα ειμαι κολλημενη στο οτι δε θελω να μαθει με πολλα ο στεφανος.

ΕΓΙΝΑΝ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ που λετε! 25 ατομα,δηλαδη γονεις ,προγιαγια,φιλοι κ ενα μωρακι! ειμαστε μικροι βλεπεις κ δεν εχουν μωρα οι φιλοι μας! ενα φαι εφταιξε ο τασος,ενα η μανα μου ενα η πεθερα μου κ ετσι τη παλεψα αρκετα να τα προλαβω ολα τα υπολοιπα κ να παω κομμωτηριο( κλασσικα χτυπαω 2ωρο για να μου τα ισιωσουν,ειμαι αφανα,οι παλαιοτερες το θυμαστε)ακυρωσαν τα επομενα 3 ραντεβου για παρτη μου :oops::oops::oops:

ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΟΜΩΣ ΤΑ ΕΥΤΡΑΠΕΛΑ ΤΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ????παρεξηγηθηκε ο αδερφος τησ μανας μου μου καλεσα μονο τα παιδια του κ οχι αυτον!!!!κ με πηρε τηλεφωνο την ωρα που αρχισε το παρτυ να μου γ7417238ησει τη ψυχολογια κ το ιδιο εκανε στους γονεις μου που μολις ξεκινουσαν κ ηρθαν μουτρωμενοι.....ρε παιδια εκανα ενα παρτακι για εμας κ τους φιλους μας χωρις συγγενολογια (μονο οι γονεις μας!)ειμαι υποχρεωμενη καθε φορα να καλω τα αδερφια της μανας του πατερα μου της πεθερας κ του πεθερου? τα ξαδερφια μου που ειναι κποντα ηλικιακα ναι!!!!ασε που απο μονα τους γεμιζουν στρατοπεδο!!! :shock:

ΟΥΦ ΤΑ ΕΙ[ΠΑ Κ ΞΑΛΑΦΡΩΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...