Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα,σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τις ευχές σας!!!Και σεις να χαίρεστε τα ζουζούνια σας Μαράκια και καλοφώτιστα τα νεοβαπτισμένα!!Εμείς πήγαμε για τετραήμερο διακοπές στη Κω με τα ζουζούνια.Τέτοιο τρέξιμο δε λέγεταιαιαιαιαιαιαιαι...Ξεσάλωσαν τελείως!!!Λίγο η πανσέληνος λίγο το "μάτι" του κόσμου λίγο η αλλαγή περιβάλλοντος κάνανε τα τέρατα!!!Δε θέλανε να κάτσουν στο καρότσι,δε θέλανε να κοιμηθούν στα παρκοκρέβατακαι γενικώς να κοιμηθούν,δε θέλανε να φάνε μεσημεριανό,όλα με γκρίνια.Μόνο μέσα στη θάλασσα με τις κουλούρες καλοπερνούσαν!Γενικώς κουραστήκαμε βάλε καρότσι βγάλε καρότσι δέσε καρεκλάκι ξέδεσε από το καρεκλάκι.Βόλτες πάνω κάτω με το καρότσι,δε μπορούσαμε να κάτσουμε σε ένα εστιατόριο να φάμε σαν άνθρωποι,να πιούμε ένα καφέ με την ησυχία μας.Τελικά με τόσο μωρά διακοπές δε λέει.Σήμερα ξερές έπεσαν στα κραβάτια τους τις άφησα να έρθω δουλειά άγνωστο πότε θα σηκωθούν!!!Και μένα μου έμειναν τα πλυντήρια!Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια μου γλυκά, καλώς σας βρήκα!!!Ειχαμε παει οικογενειακώς στη Σκύρο και περασαμε τελεια!!!Πρωτα από όλα ομως να ευχηθώ στις μανουλες και στα παιδάκια μας που γιορταζαν, να ζησουν και να ειναι γερά και ευτυχισμένα!!!

Ο μικρουλης μου ξετρελλαθηκε με την θαλασσα, τον ειχα μουλιασει, τρεις φορες την ημερα τον πηγαινα για μπανιο!!!Γενικα ηταν πολυ καλο παιδακι, τον τσιμπησαν πολλα πολλα κουνουπακια (δυστυχώς!), αλλα περασαμε πολυ καλα!Οι γονεις μου ξετρελλαθηκαν με τις χαρουλες που τους εκανε!!!Τον πηγαινα βολτα με το καροτσι στην πλατεια και καμαρωνα σαν γυφτικο σκερπανι που μου ελεγαν να σου ζήσει!!!

Δεν ξερω αν θα προλαβω να διαβασω ολα οσα εχετε γραψει, αλλα θα επανερθω συντομα!!!Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΑ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΜΕΝΑ ΜΑΣ...ΤΙ ΑΛΛΟ ΤΙ ΑΛΛΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ.ΔΙΑΡΚΩΣ ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ 13 ΜΕΡΕΣ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΑΝΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΚΩΛΟ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΩ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΜΟΥ.ΒΟΛΤΕΣ ΚΟΥΝΙΕΣ ΜΠΑΝΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ ΚΑΡΟΤΣΑΔΕΣ Κ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ.

ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΛΕΠΤΟ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΩΕΙ Κ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΞΑΝΑΡΧΕΤΑΙ ΑΡΠΑΖΕΙ ΕΝΑ ΤΟ ΤΡΩΕΙ Κ ΔΩΣΤΟΥ.Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΡΟ ΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΦΕΡΟΜΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.. ;);) ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΜΑΙ Κ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.ΧΙΧΙΧΙΧΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ??ΕΤΣΙ Κ ΜΕΝΑ ΚΕΡΚΥΡΑ Κ ΚΑΡΥΣΤΟ ΚΥΡΙΟΣ!

ΜΑRDIO ΣΕ ΞΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΣΑΣ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!

ΤΟΥΙΤΑΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΧΑΛΙ ΑΠΟ ΤΟ FLY CARPET ΔΕΣ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ LOONEY TUNES MEΓΑΛΟ Κ ΜΑΛΑΚΟ ΠΟΛΥ.

ΑΒΟΚΑΝΤΟ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΙ ΕΓΩ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΓΙΑΜΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΑΘΟΛΙΚΑΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΠΗΡΕ ΚΑΝΑ ΓΡΜ Η ΤΣΟΥΠΡΑ ΣΟΥ??

ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΙΓΑΝΤΑΚΟΣ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΕΕ!!ΜΠΡΑΒΩ ΜΠΡΑΒΩ ΓΕΡΑ ΝΑΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΟΛΑ.

ΦΟΥΦΟΥΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ.

ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΝΥΦΗ ΜΟΥ...

ΠΟΥ ΣΑΙ ΜΑΡΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Κ ΕΧΕΙΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ ΤΗΝ ΞΑΝΘΙΑ ΜΟΝΑΧΗ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΟΙΞΩ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ!!ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΒΑΦΤΗΣΗ ΚΑΛΕ????

ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ??ΑΝΗΣΥΧΩ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες... Τελειωσε η αδεια του συζυγου και εφυγε εχθες το πρωι και ειμαστε παλι μοναχουλες! Εχθες το Μαριλακι μου κοιμηθηκε στο δωματιο της επιτελους! Την εβγαλα απο το δωματιο μας γιατι μεχρι τωρα ο μπαμπας δεν με αφηνε!! :roll: Αλλα εχθες την εκανε μπανακι ονονος της και αποφασισα (μονη μου) οτι ειναι καλη ευκαιρια να αλλαξει δωματιο! Δεν του το ειπα ακομη! Θα ερθει το Σαββατο και θα τη βρει εκει :D:D:D Παντως για πρωτη βραδια μοναχουλα καλα τα πηγαμε! Εσεις τι κανετε? Τα μικρουλια σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?

Αρια καλά εκανες και την έβαλες στο δωμάτιό της.Και εγώ θα την βάλω σε λίγες μέρες που θα είναι έτοιμο.

Εκλαιγε καθόλου?Εγω πιστεύω ότι άργησα πολύ να την αλλάξω.Ειδικά τις τελευταίες μέρες κοιμάται από την κάτω μεριά για να μας βλέπει.Χώρια που όλο το βράδυ γυρίζει στον ύπνο συνέχεια πάνω κάτω και χτυπάει στα κάγκελα από την μεριά που δεν έχει πάντα.Σκέφτομαι να αγοράσω ακόμα μία για να μη χτυπάει.

Μαγδούλα μου χαίρεσαι τις τελευταίες μέρες με τον Βασιλάκη?Χαλί και εγώ στο flycarpet είδα.

Μαρία και εγώ ταλαιπωρήθηκα λίγο στις διακοπές με τη μικρή.Πιστεύω του χρόνου που θα είναι πιο μεγάλα θα είναι καλύτερα.

Ρουλάκι γυρισες ε?Χαίρομαι που περάσατε καλά.

Φουφούκα τώρα θα είσαι μέσα σε κούτες από πράγματα...Αντε υπομονή και σε περιμένουμε γρήγορα στην παρέα μας.

Φωτεινούλα Κατερίνα κανονίσατε συνάντηση?Καντε κανένα κονε στα μικρούλια σας.. :lol::lol:

Φευγω γιατί το γατάκι στα πόδια μου θέλει αγκαλιά... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΕ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΙ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΧΩ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΜΕΛΕΤΗ! ;);)

ΗΟΝΕΥ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ 40ΣΕ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΤΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΜΑΣ Κ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΕΙ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΣΤΟΝ ΚΑΤΩ ΟΡΟΦΟ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΝΑΠΕ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΡΕΒΑΤΙ ΟΤΑΝ ΒΑΡΙΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΒΑΛΗΣΟΥΜΕ :lol::lol:

ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΣΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΜΑΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΘΑ ΝΑΙ.ΕΜΕΝΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΘΑ ΛΕΓΑ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΟΙΧΟ Κ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΩΡΑΙΑ ΧΑΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΝ ΕΜΠΝΕΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ.ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ Κ ΠΑΩ Κ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ.ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ ΑΠΛΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ ΑΜΑ ΑΡΓΩ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΕΤΑ ΜΠΑΜΠΑ :?:?:?

ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ FLY CARPET ΗΤΑΝ Η 1Η ΜΟΥ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΓΗΚΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ. ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΓΓΕΙΛΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ ΠΛΗΡΩΣΑ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΛΑΒΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΜΕ Κ ΦΕΥΓΕΙ 150 ΜΕΣ ΤΟ ΝΕΡΟ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΡΕΑΤΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΦΟΥΦΟΥΚΙ ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΚΟ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ?????????

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΗΡΑΤΕ ΚΑΝΑ ΓΡΜ??

ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΕΦΑΓΕ ΕΝΑ ΜΠΙΦΤΕΚΙ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΡΥΖΙ :o:o ΑΛΛΑ ΚΑΝΑΜΕ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΕΣΜΕΝΟ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ παρούσα η διδυμομάνα!!!Ναι βρε magykal με τα μη αλεσμένα κάνουν μια ώρα για να φάνε.Σήμερα τους έκανα πρώτη φορά με τη μοσχαρόσουπα τραχανά αντί για ρυζάκι που έβαζα και θέλω να δω αντιδράσεις.Εμένα μη αλεσμένα αυτή που έχει δόντια μόνο δοκιμάζει,η άλλη τίποτα τα πετάει κάτω.Έχουμε θέμα με το βραδινό ύπνο,αργούν πολύ να κοιμηθούν.Ευτυχώς όταν κοιμούνται δε ξυπνάνε μέσα στη νύχτα πια αλλά πάει 23,00 και 23,30 να κοιμηθούν. Και σε σας έτσι κάνουν;Μέσα στη μέρα κοιμούνται μόνο καμιά ωρίτσα το μεσημέρι.Δε θέλουν το βράδι να μπουν στα κρεβάτια τους με τίποτα χτυπιούνται και κλαίνε.Και μόλις τις φέρουμε στο σαλόνι που καθόμαστε εμείς όλο χαρές και γλέντια.Αφού κουτουλάνε καλέ και τις πάμε μέσα και αρχίζουν τα κλάμματα με αναφιλητά όχι αστεία.Έτσι δεν έχουμε καθόλου χρόνο με τον άντρα μου για ξεκούραση.Τώρα από Σεπτέμβρη θα τις βάλουμε παιδικό θα είναι ενός έτους και λέμε μήπως εκεί κουράζονται περισσότερο μες στη μέρα και κοιμούνται νωρίτερα το βράδι.Τι να πω...κουράγιο μάνες!Καλό ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερα!!!Εγω πάλι στα κλασσικα, δικαστήριο, χαρτια κλπ!!!Ο τζουτζουκος μου βγαζει 2 δοντακια μαζι και χθες ειχαμε λιγο γκρινια, πεταγοταν στον υπνο του, παταγε μια τσιριδιτσα και ξανακοιμοταν!Αληθεια μηπως ξερετε ποσες φορες μπορω να του βαλω mundisal?Οι οδηγιες λενε ανα 2-3 ωρες αλλα χθες ηθελα να του βαλω και πιο πολυ! Κατα τα αλλα ειμαστε μια χαρα!

Δεν θυμαμαι αν εχω καλωσορισει τα καινουργια κοριτσακια, να ειστε καλα και να χαιρεστε τα ζουζουνια σας!!!Επίσης, να ευχηθω στα νεοφωτιστα ζουζουνια μας, να ειναι παντα γερα και ευτυχισμενα!!!

Μαγδα μπηκα κι εγω στο site που ειπες για τα χαλια και μαλλον θα του παρω αυτο με τα forever friends γιατι εμεις εχουμε αρκουδακια στο δωματιο κλπ!

Δεν θυμαμαι κατι αλλο, τον εκαψα σημερα τον εγκεφαλο μου!!!Πολλα φιλια σε ολες και κυριως σε οσες ξεχασα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!γυρισαμε απο την εξοχη και δεν αντεχω ξανα την ζεστη....αντε να ψυχρανει λιγο ο καιρος μπας κ η ηρεμησει η Κωνσταντινα μου που ιδρωνει το καημενο στον υπνο του!!

magykal κούτσα κούτσα τα παμε τα γραμμαρια.τωρα ειναι 6,400, πηρε λιγο μποι βεβαια 70,5.περιμενω να ερθει 1η Σεπτεμβρη που θα γινει 11 μηνων να αρχισει το caloreen(εξτρα θερμιδες) στο γαλα,αφου της εφαγα τα αυτια της παιδιατρου για ενα κοριτσακι( που εισαι Καθολικακι;;;)που επαιρνε τις θερμιδες πριν κλεισει χρονο μου το εδωσε. βρε Κατερινα μου ειπε μισο κουταλακι στο πρωινο γαλα.εσεις σε καθε γευμα το βαζετε;;μηπως μουτα αυξησει μετα τον χρονο; αλεσμενα εμενα τρωει ακομα και μεχρι 18 μηνων μας ειπε για να τρωει ποσοτητα για μπορει μου λεει να φαει μια πατατουλα κ να χορτασει.το μεγαλο θεμα με τα φρουτα ...σαν να αρχιζει να βαριεται παλι και τρεεεεεεμω.πρεπει κατι να κραταει και να προλαβω να της βαλω μπουκια οσο ειναι αφοσιωμενη κ πριν το πεταξει και αρχιζει να σκυβει για να το βρει.σημερα αδειασα τα ντουλαπια, κ τι δεν της εδωσα να κραταει ,πακετα με κριθαρακι,με σφουγγαρακια ,σακουλακια...ειχα κ τον σκυλο σε επιφυλακη να ερχεται στο παραθυρο να κανει κολπα να ξεχνιεται....

δοντια εμεις τιποτα ακομα...να ανησυχησω;;;ρωτησα την παιδιατρο και μου λεει μεχρι τον χρονο θα βγει το πρωτο.αντε να δουμε 1,5 μηνα ακομα.

οσο για τον υπνο 8,5 με 9 παρα εχει κοιμηθει και ξυπναει 8 παλι.προ διακοπων ξυπναγε 8 ,ξανακοιμοταν για καμια ωριτσα κατα τις 10 παρα,μετα κατα τις 2,5 για κανα 2-3 ωρες και το βραδυ 8,5. μετα τις διακοπες μου κανει κολπα...ξυπναει την ιδια ωρα και κοιμαται μετα τις 12,5, τρωει μεσημεριανο μετα δεν εχει υπνο ομως και κοιμαται μια και καλη το βραδυ.λετε να μεγαλωσε και να μην χρειαζεται τοσο υπνο;;βεβαια την ωρα του φαγητου κανει οτι νυσταζει ,τριβεται και τα σχετικα,μολις παει στα παιχνιδια της ολα τελεια....μαλλον με δουλευει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!!!!!!!

Αλεξανδρα τι ενα κουταλακι????????!!!!!!!!!!!!!! μια μεζουρα σε 5 γευματα την ημερα!!!! στο γαλα και στις κρεμες διλαδι, οχι στο μεσημεριανο..και δεν το ειπε κανενας τυχαιος!! το παιδων το ειπε :)

Στα ιδια κυβικα ειναι η Κωνσταντινα ε? :D

δοντια ακομα και εμεις τιποτα :( μου ειπε μεχρι 13 μηνων δεν ανυσηχουμε....μετα δηλαδι τι???

και εγω εκανα κοτοπουλο με τραχανα και ντοματουλα και το ξεσκισε :D

τρεχω με γενεθλια και βαφτιση !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω βρε οτι δεν το ειπε τυχαιος,εννοειται!!!μου ειπε να ξανα παμε κ σε γαστεντερολογο ,κανονικα αυτοι δινουν τις δοσολογιες οπως κ το epadoren που παιρνει επειδη ανεβαζε φαγητο για να μην ερεθιστει ο οισοφαγος.τι να πω;ψαχνω τωρα για γαστεντερολογο μπας κ ηρεμησουμε.σημερα εκτος απο το γαλα , τα επομενα 2 τα εφαγε απο λιγο κ με κλαμα κ μετα τιποτα,νηστικη κοιμαται.εσενα στο παιδων σας εβλεπε γαστεντερολογος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε καλε;;;πηγατε για μπανακι όλες;;;εγω σημερα της ειχα ελευθερο προγραμμα φαι-υπνου να μην την πιεσω να φαει στο 3ωρο να δω αν θα ετρωγε και δεν ξερω αν ειναι συμπτωση αλλα εφαγε,κι ετσι χασαμε το απογευμα για να παμε για μπανιο!!βεβαια εχασε ενα γευμα ετσι αλλα τουλαχιστον τα υπολοιπα τα εφαγε πολυ καλα!!δεν ξερω αν εχει να κανει κι αυτο αλλα σημερα της ειχα κ ραδιοφωνο με τα αναλογα φωνητικα κ χορευτικα απο εμενα !!πρεπει να ειχε βαρεθει τα παιδικά που της τραγουδουσα.

koukiditsa δεν ξερω για αυτο το φαρμακο γιατι τα δοντια μας ειναι αφαντα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alexandra τι κουκλί είναι αυτό στη φώτο έχει πολύ τσαχπίνικο βλέμμα,θα γίνει αυτή μια...Να τη χαίρεστε!Ούτε εσείς έχετε μαλλάκια βλέπω,ούτε εμείς και μας περνάνε για αγοράκια ακόμα.Επίσης η μια μου δεν έχει βγάλει ακόμα δόντι.Είναι φυσιολογικό;;Κοντεύουμε 1 έτους.Ούτε έχει πρησμένα ούλα σαν την άλλη μου που έχει ήδη βγάλει 5 και παέι για το 6ο.Ο γιατρός λέει κάθε παιδί έχει τη δική του ανάπτυξη.Για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΚ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΟΡΤΑΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΑΙΑ ΜΕΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ.ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΕ BEACH BAR K ΜΙΚΡΟΣ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!ΤΩΡΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΤΑ ΚΟΥΜΠΙΑ ΤΟ ΣΚΑΣΜΕΝΟ.ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 9 ΤΟ ΠΟΛΥ 9.30 ΤΡΩΕΙ 7 Κ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΑΕΙ 8.30 ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 11.30 ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΑΙ.ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΧΑΔΑΚΙΑ Κ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ 8 ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΟ 1 ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΛΑ 1 ΕΤΟΥΣ Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΝΤΙΑ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ;);) ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΓΩ ΑΝΑ 4ΩΡΟ ΤΑΙΖΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΕΙ.ΚΟΥΚΛΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΛΛΙΑ ΑΛΛΑ Κ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΞΑΝΘΑ Κ ΑΧΝΟΦΑΙΝΟΝΤΑΙ.ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΧΟΡΕΥΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΕΙ ΜΟΥΣΙΚΗ.ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΕΚΠΤΩΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ.ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!Κ ΟΛΑ ΠΑΜΦΘΗΝΑ ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ ΕΧΕΙ Κ ΚΑΡΟΥΖΕΛ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΣΗΜΑΣΙΑ Κ ΛΕΕΙ ΤΙΤΑ ΤΙΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ Ο ΑΜΟΙΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ PC.MARDIO ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕ 2 ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ!!!ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΜΑΣΕΛΕΙΨΕΣ ΤΡΕΧΕΙΣ Ε..ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΠΩΣ ΠΑΙ ΤΟ ΚΑΘΟΛΙΚΑΚΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΜΟΥ ΒΑΛΕΤΕ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΦΕΥΓΩ ΑΥΡΙΟ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟ Κ ΘΑ ΡΘΩ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΝΑΙ ΩΡΑΙΑ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΟΥ ΣΑΙ ΚΑΛΕ???/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!ευχαριστω MADRIO ,ασε ειναι αυτη μια.....ξερει να με χειριζεται κανονικοτατα!!!!με παιδευει στο φαι και κανει τα πεισματα της, με φερνει στο αμην και μετα μου κανει μια τετοια φατσα με ενα χαμογελακι και λιωνω!!!καραφλακι ακομα.. μια φορα της ειχα βαλει κορδελα στα μαλλια και με ρωτανε αγορακι;;κια δοντια τιποτα κι εμενα.η παιδιατρος μου ειπε μεχρι το χρονο οτι θα βγει το πρωτο.τα ουλα της ειναι πρησμενα κανα 3μηνο.ειχε δει η παιδιατρος το ενα κατω να ασπριζει τοτε αλλα ετσι εχει μεινει.τωρα εγινε και το διπλανο ετσι.μπορει εσενα να μην την παιδεψει και το βγαλει αμεσως...

magykal περιμενω πως κι πως να με φωναζει μαμα κι εμενα....,λες μολις το μαθει να ακουω μαμα μαμα μαμα μαμα χωρις σταματημο και να αναπολω αυτες τις μερες;;;χαχαχα.4ωρο κι εσυ ε;αρα 4 γευματα κανει;καλες διακοπουλες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!!!Το τρεξιμο συνεχίζεται, το σαββατοκύριακο καναμε και κατι αλλαγουλες στο σπίτι μας, το δωματιο του μπεμπακου μου γίνεται τέλειο!!Μετα τα τρυπηματα που καναμε σε τοιχους και ταβανια εκανα και μια γενικη να μας βρίσκεται!!!Μαγδούλα καλά να περάσετε, είναι τέλεια λενε η Ελαφονησος!!!

Αλεξανδρα μου οντως κουκλα η μικρή σου!!!Πως να μαλωσεις τετοια φατσουλα???Κι εμενα παει να πιασει βαζα κλπ απο το τραπεζι και εχουμε αρχισει τα μη και μη, και απαλο χτυπημα στο χερακι, αλλα απτοητος ο κυριουλης, παλι εκει το χερι!!!Καλή συνεχεια με το φαγητο σας!!!

Τα υπολοιπα κοριτσακια τι να κανουν?

Πολλα πολλα φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukiditsa να σαι καλα!το μη το εχουμε μαθει κι εμεις.της λεω μη τραβαει το χερακι με κοιταει και ξαναπαει να το πιασει,παλι μη και το αφηνει.θελει να σιγουρευτει...χαχαχα!! κανατε ανακαινιση;ωραιες οι αλλαγουλες που κ που!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο μενα!!! Τι κανετε? Ειχα μερες να μπω και τωρα διαβαζω τα νεα σας! Η μικρουλα μου συνηθισε στο δωματιακι της και ολα μια χαρα! Ηρθε και ο μπαμπας τος Σ/Κ και την βρηκε εκει! Στην αρχη δεν του πολυαρεσε η ιδεα να κοιμομαστε σε δυο χωριστα δωματια με την μικρη γιατι ειμαστε μονες λεει αλλα τελικα το δεχτηκε! Βγαζουμε κι αλλο δοντακι! Μεχρι στιγμης εχει ενα απο τα κατω το αριστερο και τωρα βγαινει απο τα πανω το δεξι!!! Διαγωνια δηλαδη και εχει πολυ πλακα! Το πρωτο το εβγαλε χωρις να καταλαβει αλλα σ'αυτο γκρινιαζει πολυ! Της πηρα κι εγω αυτο το τζελ που την ανακουφιζει!

Αλεξανδρα κι εμεις στο 4ωρο τρωμε αλλα 5 γευματα οχι 4! Για παραδειγμα στις 7 πινει γαλα (240μλ) στις 11.00 τρωει φρουτοκρεμα στις 2.30 μεσημεριανο στις 6 γιαουρτακι και στις 10 γαλα και νανι...ε στο ενδιαμεσο θα φαει και κανενα κρακερακι η φρυγανια! Τωρα με τα δοντακια την βοηθαει πολυ το μασουλημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τον μπαμπα σας HoneyM...να μην θελει να αποχωριστεί την κορη!!!χαχαχα.μια χαρα τα κανετε τα γευματα σας.εμενα πρωτα ετρωγε ανα 3ωρο και εβγαιναν αλλα τωρα δεν ξερω τι εχει παθει και τα εχω κανει 4ωρα για να πειναει(οχι πως το δειχνει) αλλα δεν μου βγαινουν γιατι κοιμαται 8,30.και εχω προσπαθησει να την ξυπνησω νωριτερα και μολις πιει το γαλα να ξανακοιμηθει αλλα αμα δεν κλεισει 12ωρο δεν καθεται να πιει το γαλα,κλαιει,τριβει το προσωπο της...αστα!!παντως αν και 4 γευματα τουλαχιστον τρωει καλυτερα σαν ποσοτητα.τον Σεπτεμβρη θα παμε κ σε γαστρεντερολόγο και θα δουμε.εμενα δυστυχως με της αλλεργιες δεν μπορω να της δωσω ενα μπισκοτακι-κρακερακι-γιαουρτακι στο ενδιαμεσο.

απο αυριο ξεκινανε τα γενεθλιακια!!!! :ymparty:

παω να ξεκινησω σιδερο γιατι θα εχουν μαζευτει και 4 πλυντήρια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες ..

ηρθε ο μπαμπακας μου!!!!!!!!!!!!! :YMHUG: εχει ξετρελαθει με την μικρη :D εχει μαθει καινουργιες λεξουλες ...κακα, παπι, ενα, και οταν της λες τρελλενομαι τρεμει ολοκληρη και γυρναει το κεφαλι δεξια αριστερα :lol: μεθαυριο σβηνουμε κεριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...