Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

Κατερίνα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι. Μια γνωστή μου θα πρωτοδιοριστεί νηπιαγωγός τώρα και αυτή γεννάει τον Οκτώμβριο, τι άδειες δικαιούται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κι εγώ μόλις αυτό παρατήρησα.Πήγα σουπερ και ξέχασα να κάνω αποσύνδεση. :lol::lol::lol: Φαίνεται είμαστε πολύ ερωτευμένες. :lol::lol:

Αυτό με αγχώνει κι εμένα,αν και λογικά είναι θέμα ημερών να μας ειδοποιήσουν.Βασικά θέλω να προλάβω να κάνω την απόσπαση στη Λήμνο και να πάρω από εκεί την άδεια για να μη χάσω τα μόρια. ;) Έχει ο Θεός. :) Αυτή η φίλη σου στον έβδομο μήνα θα πρέπει να ζητήσει την άδεια κυήσεως(έτσι νομίζω λέγεται) και αφού με το καλό γεννήσει δικαιούται 3 μήνες άδεια τοκετού και 9 μήνες άδεια ανατροφής τέκνου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Δεν ξαναλέω ποτέ για τον ύπνο των παιδιών μου.Όποτε λέω τα ματιάζω. :evil:

Φωτεινούλα,παρακαλώ!Όπου μπορώ να βοηθήσω,ευχαρίστως να το κάνω. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εγω παντως μπαινω και σας διαβαζω οποτε μπορω... Πλησιαζουν οι μερες για την βαφτιση και εχω τελειωσει σχεδον τα παντα και σημερα που εβαλα ξανα το φορεμα μου παρατηρησα οτι ειναι λιγο φαρδυ, ανεβηκα στη ζυγαρια και εχασα 4 κιλα!!! Και τωρα θελει στενεμα!!!! Τελευταια στιγμη που να το παω???? Ο αντρας μου λεει να αρχισω τα κοψιδια για να τα ξαναβαλω!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεεεερρρρααααα!!! τι κανετε???

Φωτεινουλα τωρα ειδα το μυνημα αλλα δεν θα μπορουσα ετσι κ αλλιως γιατι σημερα θα παμε Κρεμαστη στο πανηγυρι να αναψουμε κερακι για το Καθολικακι μου που γιορταζει την Δευτερα :YMHUG:

ολοι λενε οτι φενεται ποιο "αφρατη" αλλα εβαλε μονο 50 γραμμαρια λογω γαστρεντεριτιδας που ειχε οτι εβαλε το εχασε... ~x(~x(~x(~x( πηρε ομως 2 ποντους σε 20 μερες...!!

εγω αγχωθει....αν δεν με παρουν ξανα στη δουλεια τι θα κανω??? :( ψαχνω και ψαχνω τροπους .....ολα τα λεφτα πηγαν στην βαφτιση...δεν εχουμε κρυψει τιποτα!!!!

Εχω και νεα απο το παρακαταθηκων :evil: πηρα εγω τηλ και επιασα γραμμη!!!!!!!!!!!!!!!!!! μετα απο 3 βδομαδες.....και μου ειπαν ΑΚΟΜΑ δεν εχουν δει τον φακελο μας με το χαρτι που στειλαμε και του λεω ποσο ΑΚΟΜΑ θα παρει???? πανε 8 μηνες!!!!!!!! και ειπε τελος του μηνα το πολυ αρχες του αλλου....εαν εγκριθει και κανουμε αυτα που σκεφτομαστε θα ειμαστε ποιο καλα!!!

Το Καθολικάκι παλι δεν κοιμαται και τοσο καλα...εχει νεο κλαμα- τσιριδα τωρα και ξεσπιεμαι καθε βραδυ!!! το καλο ειναι οτι ξυπναει 2.30 και μετα στις 6 για γαλα το οποιο ξεσκιζει!!!! χθες ειπε 300 !!!!!!!! ηπιε 150....και μετα απο μιση ωρα μουρμουρουσε και της εκανα αλλα 150 και τα ηπιε!!!!! :-bd

ψυχολογικα δεν ειμαι καλα...καθολου καλα μπορω να πω!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αγχωθει....αν δεν με παρουν ξανα στη δουλεια τι θα κανω??? :( ψαχνω και ψαχνω τροπους .....ολα τα λεφτα πηγαν στην βαφτιση...δεν εχουμε κρυψει τιποτα!!!!

ψυχολογικα δεν ειμαι καλα...καθολου καλα μπορω να πω!! :(

:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδούλες καλησπέρα.Τι μου κάνετε?

Εγώ επανήλθα μετά από μια τρομερή εβδομάδα...θυμάστε που σας είπα οτι μου χάλασε το πλυντήριο?Χαλασε η πλακέτα και ήθελε αλλαγή :evil: Το καλό της υπόθεσης είναι οτι αυτό έγινε μια μέρα πριν λήξει η εγγύηση του #:-s και έτσι δεν πλήρωσα τίποτα.Κατεβαίνω την επόμενη με τα μισοβρεγμένα ρούχα να βάλω πλυντήριο στον αδερφό μου.Χαλάει και εκείνο το πλυντήριο βραχυκυκλώνει και πέφτει βραδιάτικα το ρεύμα από την χελώνα.Πάλι καλά το έκανε ο άντρας μου και έτσι γλίτωσα από τον αδερφό μου που φιλοξενούσε μια φίλη του(χμχμχ...)

Την άλλη μέρα το πρωι ξυπνάει το μωρό πάω να τη βγάλω από το κρεβάτι, παραπατάω και πέφτω στο δικό μας το κρεβάτι.Ενστικτωδώς η έρημη μάνα για να μην την πλακώσω πέφτω στο πλάι με αποτέλεσμα να τραυματίσω τον ώμο μου και να μην μπορώ να κουνήσω το χέρι μου(σήμερα είμαι καλύτερα)

Μέσα σε όλα αυτά πήγα και στον γυναικολόγο μου να βγάλω ένα απόστημα :twisted::twisted: και έγινε και μια παρεξήγηση με την πεθερά μου που πάλι καλά έληξε....

Μετά από όλα αυτά δεχομαι προτάσεις για ποδαρικό την πρωτοχρονιά :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφούκα ετσι για βάλε μια φωνή σαν δασκάλα να μαζευτούμε όλες... :lol::lol: εσείς ακόμα στην αναμονή είστε?πρέπει να είναι σπάσιμο όλο αυτο...το Στελάκι το έχεις προετοιμάσει για τη μετακόμιση?τι λέει??

Αρια αν έχασες κιλά είναι καλό..Φαντάσου να έβαζες 4 κιλά..εφιάλτης.Εγω θελω να χάσω ακόμα 7-8 κιλά να έρθω στα ίσα μου.

Κατερινάκι μην αγχώνεσαι με τη δουλειά.όλοι σε μια τέτοια φάση αβεβαιότητας είμαστε.Τουλάχιστον το Καθολικάκι είναι καλά.όλα τα άλλα θα έρθουν. ;)

Χαρά άρχισε η άδεια ε?αντε με το καλό η βάφτιση...μην στεναχωριέσαι για το φόρεμα κοίτα να το ευχαριστηθείς.Εγώ σήμερα πήρα τα δείγματα από τον φωτογράφο και είμαι σε όλες χαλια.δεν γελάω σχεδόν πουθενα.Αφού πλάνταζε το μωράκι μου για πόζες ήμουν...

Μαγδούλα ο βασιλάκης καλόβολο μωρό ακούγεται.Εγώ δεν τολμάω να πάω πουθενά γιατί με τους ξένους κλαίει.

Φωτεινούλα μου της έδωσα μελιτζάνα και της άρεσε πολύ.Τι έπαθε ο Αλεξανδρος?Ανύσηχος και αυτός?Περιμένουμε τα νέα σου από τον παιδίατρο.

Η Εμμέλεια κάθε μέρα με εκπλήσει.Εχτές μου έδινε πράγματα και μου έλεγε πατο(παρ΄το)και αν της έπαιρνα κάτι χωρίς να μου το δώσει έλεγε ατο(αστο) και νευρίαζε :lol::lol::lol: Λεει και ένα μανιου μανιου που ακόμα δεν έχω καταλάβει τι εννοεί ο ποιητής.

Περπατάει κατά μήκος του καναπέ αλλά ούτε λόγος να σταθεί μόνη της.Α!! επίσης αγνοούνται και τα δόντια της. :-?:-?

Αυτά τα νέα μου.πάω να αδειάσω το δωμάτιο γιατί αύριο θα το βάψουμε.Επιτέλους θα της κάνουμε το δωμάτιό της.

Φιλιά πολλά!!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,φιλεναδούλες!Τι κάνετε;Εμείς επιτέλους μάθαμε πότε φεύγουμε,στις 19 του μήνα.Εγώ πετάω με τα κορίτσια την άλλη Κυριακή.Η μαμά μου θα πάει από την Τετάρτη.Το πρώτο πράγμα που θα της πω να κάνει είναι αίτηση για τηλέφωνο και ίντερνετ.Να μην ξεχνιόμαστε κιόλας. :lol: Η πλάκα ποια είναι.Ξέραμε ότι πλησιάζει η μέρα που θα φύγουμε και κανονίσαμε μετακομιση στις 18.Είμαστε πολύ τύχεροι σε αυτό.Δόξα τω Θεώ. :)

Άρια,αν έχανα 4 κιλά θα ήμουν 3ευτυχισμένη.Δε θέλω άλλα μόνο 4.

Σταυρουλίτσα,εμφανίστηκες!ΓΙα ποδαρικό είσαι βρε κοριτσάκι μου :lol::lol::lol::lol: Έλα μωρέ κακιά στιγμή.Σιγά.Τι πανέξυπνο το κοριτσάκι σου!Άντε καλά βαψίματα.Φιλάκια σε όλες!!!

Κατερινούλα,δεν είπαμε;ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!Για αυτό να μην αγχώνεσαι για τίποτα.Σκέψου τη βάφτιση,τα γενεθλιάκια και όλα αυτά.Τώρα θα έπρεπε να είσαι χαρούμενη και όχι στεναχωρημένη. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΟ ΠΑΡΟΝ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ Κ ΜΕ ΤΡΑΒΟΛΟΓΑΕΙ ΜΑΜΑ Κ ΜΑΜΑ!!!!!ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΒΑΦΤΗΣΕΙΣ.ΕΧΕΙ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ.ΜΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα τι κανετε?????? εγω τα ιδια.. :(

Χαρουλιτα τωρα ειδα τις φοτο τελειες!!

Αυριο γιορταζει το Καθολικακι μου!!!!!!!!!!! μην μου πειτε κ εσεις το γνωστο "αβαφτιστο ειναι δεν γιορταζει" :evil: το ξερω οτι ειναι αβαφτιστο αλλα αυριο γιορταζει το ονομα της αρα και το Καθολικακι μου!!!!!!!!! :) χρειαζεται να πω ποια μου τι ειπε αυτο???? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στις εορτάζουσες [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] :D:D:D:D

Ξεκινώ πρώτα με την μανούλα Μαρία,

Μαράκι ό,τι επιθυμείς και πάντα γερή και ευτυχισμένη με τα διδυμάκια σου,

συνεχίζω με τα μωράκια,

Καθολικάκι να σε χαίρεται η χαζομανούλα σου και να βάλεις πολλά πολλά πολλά κιλά :D

Δήμητρα-Μαρία πάντα να ομορφαίνεις τους γύρω σου και να τρελαίνεις τη κουκουβαγιομαμά σου :D

Μαρία-Πελαγία με το καλό να βαφτιστείς (σήμερα δεν είναι η βάφτιση;) και να είσαι γερή, δυνατή και καλότυχη :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε οι υπόλοιπες;

Σήμερα φαντάζομαι όλο και σε κάποια γιορτή θα πάτε αφού γιορτάζει η μισή Ελλάδα. Να χαίρεστε τους αγαπημένους σας.

Εμείς θα πάμε σε λίγο έξω για φαγάκι και αργότερα μπανάκι.

Με τον παιδίατρο όλα καλά. Βάρος 10.750 και ύψος 80,5. Δοντάκια 6. Πλέον τα τρώμε όλα εκτός ψάρι.

Κατερίνα αν είναι Πέμπτη με Παρασκευή κανονίζουμε για καφέ. Άντε επιτέλους να γνωριστούμε και που ξέρεις μπορεί να σου ανεβάσουμε και τη διάθεση. Μην πέφτεις μωρέ τώρα που τα πάει καλύτερα το Καθολικάκι (και τα ξυπνήματα τις νύχτες κάποια στιγμή θα εξαφανιστούν) . Αισιοδοξία να βλέπω για να έρθουν καλύτερα πράγματα.

Φουφου επιτέλους σας ενημέρωσαν. Ελπίζω όλα να πάνε καλά, να βρείτε σπιτάκι όμορφο και βολικό, και να φτάσουν και τα πράγματα σώα και αβλαβή.

Σταυρούλα ποιος σε μούτζωσε κοπέλα μου;; :evil::evil: Περαστικά στο χέρι. Και για τις φωτο της βάφτισης μην στεναχωριέσαι μωρέ εγώ είμαι σίγουρη ότι θα είσαι κούκλα. Καλέ τι παιδί είναι αυτή η μικρή σου; :x:x Ο δικός μου ο μουγκοθόδωρος καταλαβαίνει τα "φέρε, δ'ωσε, πάρε" μόνο φυσικά όταν τον συμφέρει. :lol::lol:

Άρια μην τολμήσεις και στείλεις τα κιλά π0υ έχασες σε εμένα, θα σε φάω κακομοίρα μου :lol::lol:

Πάντως και εγώ επιτέλους βλέπω τη ζυγαριά να πέφτει :ympray::-bd:-bd:-bd Σήμερα είναι η βάφτιση; Τι έκανες με το φόρεμα; Ελπίζω όλα να κυλήσουν όπως επιθυμείς.

Φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty: [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

σημερα ειμαι τερμα χαρουμενη γιατι γιορταζει το μωρουλομωρουλινι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!! με περνουν ολοι και μου λενε να σου ζησει και θελω να βαλω τα κλαμματα.....φανταστητε στ γενεθλια τι θα κανω!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Φωτεινουλα σε ευχαριστω πολυ

Μαρακι χρονια σου πολλλλααα!!!! να χερεσαι τα ζουζουνια σου!!

ΔΗμητρα-Μαρια χροοοονια πολλα και σε εσενα και χαρουμενα!!!

χρονια πολλα και στην Μαρια-Πελαγια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!!!!!! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια και χρόνια πολλά!

Χρόνια πολλά μαράκι!Να χαίρεσαι τις κούκλες σου και να τις δεις όπως επιθυμείς!!!

Άρια,να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!Να την καμαρώσεις σαν τα ψηλά βουνά!Όλα καλά με τη βάφτιση;

Χαρουλίτα,να ζήσει και η Δημητρούλα και να είναι πάντα ευτυχισμένη!

Κατερινάκι,να ζήσει και το Καθολικάκι μας μωρέ και της στέλνω για δώρο 4 κιλάκια!!! :D

Τι κανετε εσείς;

ΣΤαυρουλίτσα,με ρώτησες και δε σου απάντησα.Η Στέλλα ακόμα μωρέ δεν καταλαβαίνει και δεν της στοιχίζουν συναισθηματικά οι απομακρύνσεις από ένα μέρος.Είναι μικρούλα ακόμα.

Φωτεινούλα μια χαρά θρεφταράκι ο μπεμπάκος.Στα ίδια κυβικά με το Αγγελικάκι μου. [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]:lol::lol::lol: Σπίτι Δόξα τω Θεώ έχουμε βρει και ελπίζω κι εγώ να πάνε όλα καλά με τη μετακόμιση.Εχει ο Θεός.

Αν χαθώ ξαφνικά να ξέρετε ότι θα έχω πακετάρει το λάπτοπ. :((:((:(( ΦΙλάκιαααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!!!!επεστρεψα στο σπιτακι μου!!!!!!!!!!!!να ευχηθω κι εγω χρονια πολλα σε όσους γιορταζουν και ιδιαιτερα στην Καθολικη,στην Δημητρα Μαρια και στην Μαρια Πελαγια και την ΜΑDRIO!! εκανα ενα γρηγορο διαβασμα μηπως εχει γινει τιποτα συνταρακτικό, ευτυχως ολα καλα τα μωρουλια...!!!

εμεις καναμε τα μπανακια μας,τις βολτες μας,τα παιχνιδια μας...ευτυχως ειχαμε κ την γιαγια που με διαφορα καραγκιοζιλικια ετρωγε η μικρη μου...αλλα ειχαμε προβλημα με τον υπνο...με το που πηγα να την βαλω το βραδυ για υπνο,κλαααααμα να μην ηρεμει με τιποτα,εκανε και εμετο!!τα ιδια κ το επομενο βραδυ.κοιμοτανπιο αργα και ξυπναγε πιο νωρις κ φυσικα δεν χορταινε υπνο.ηθελα να τα μαζεψω κ να φυγω!!! τελικα ετσι πηγαν σχεδον κ οι 10 μερες που μειναμε κ σημερα που εκανε τα ιδια στο κρεβατι της.σας εχει τυχει κατι τετοιο;;να μην μπορει να προσαρμοστει;;και εχει ξανακοιμηθει εκει το Πασχα.τι να πω;;κατα τα αλλα τουλαχιστον ολα καλα.στα φρουτα βαλαμε κ αβοκαντο κ το εκανε να!!ειναι πολυ παχυντικό για οσες ενδιαφερονται!!!!

κι εγω με την δουλεια.....ο εργοδοτης δεν μπορει να με ξαναφερει στο γραφειο λογω οικονομικων,εχει παρει αλλο υπαλληλο και δεν μπορει κ τους 2 μας.ξερω οτι απο τον νομο υποχρεούται να με ξαναπαρει αλλα επειδη δεν εχω οιον να κραταει την Κωνσταντινα δεν μιλησα και απλα θα συνεχισει να μου βαζει ενσημα μεχρι να τελειωσει το 15μηνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Foufou 1-1,5 λιτρο;;;ουαου!!!!εμενα 300 το πρωι που ελπιζω να μην το εκοψε γιατι τωρα στις διακοπες εκανε πολλες τζιριτζατζουλες και από 120 απογευμα κ βραδυ που το φτιαχνω σε κρεμα γιατι δεν το πινει.εφτασε κ η μετακομιση ε;για πολύ καιρο θα εχετε μετακομισεις;δεν ξερω κ πως γινονται αυτά!!

Xaroulita τι περνατε βρε παιδι μου!!αλλα γινεται κ να μην δουλεψεις;;;εμενα με απασχολει παρα πολυ καθως ο αντρας μου είναι ελευθερος επαγγελματιας κ δεν υπαρχει σταθερο εισοδημα.με το καλο η βαφτιση!!!θα περιμενουμε φωτο..πολυ ωραια πραγματακια πρεπει να εχεις παρει.

Ασε fotini δεν με αφηνουν σε χλωρο κλαρι οι δικοι μου όταν πσραπονιεμαι για την Κωνσταντινα…αρχιζει η ιστορια που ημουν μωρο κσι μπλα μπλα μπλα!!!

Εμενα ακομα δεν λεει τιποτα!!μονο τατατα , νια νια νια και κατι ακαταλαβιστικα δικά της.της εκανα εντατικό μαθημα το μαμα αλλα τιποτα και σημερα σαν να πηρε το αυτι μου ένα μπα…ετσι κ πει πρωτα μπαμπα…….

Κατερινα μου γιατι να μην σε παρουν παλι πισω;αν θυμαμαι καλα στα jumbo δουλευεις;είναι μεγαλη εταιρεια ..δεν πιστευω!τωρα εχει γινει 15 μηνες να μην μπορουν να σε απολυσουν. Ασε κι εμεις εχουμε κ δανειο κ προσπαθω να μην πανκοβληθω που εμεινα χωρις δουλεια!! Ξερει καμια ποσα ενσημα χρειαζονται για τον οαεδ;

Αχ tweety καλυτερα το χερι σου;καλα το γουρι σου…αλλα για ψαξε μηπως σας ματιασε κανενας!!!αα και η Εμμελεια λεει κουβεντουλες; Τι ωραια!!εμενα αυτές τις μερες αρχισε να πιανεται στα επιπλα και να σηκωνεται…σκεφτομαι σε λιγο θα είναι απιαστη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και αν και καθυστερημένα εύχομαι χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν.

Μαρία να σε χαίρονται αυτοί που αγαπάς και ιδιαιτέρως τα κορίτσια σου.

Αρια Χαρά και Κατερίνα να χαίρεστε τα παιδάκια σας και πάντα να τα καμαρώνετε.

Φουφούκα επιτέλους ήρθε η μετάθεση...Αντε καλή μετακόμιση και υπομονή.Να βάλεις ιντερνετ αμέσως όταν πας κακομοίρα μου γιατί αλίμονο σου... :lol:

Αλεξάνδρα και εγώ όταν γυρισα από διακοπές μου έκανε κάτι τέτοια το βράδυ γιατί είχε μαθει βόλτες και να κοιμάται στο καρότσι.Μετά συνηθισε πάλι.Δεν την πίεζα .Και να κοιμηθει 20 λεπτά αργότερα δεν θα πάθει και τίποτα.

Φωτεινή πονηρούλης ο Αλεξανδρος...Εχει πιάσει το νόημα της ζωής.Καταλαβαίνει ότι τον συμφέρει..

80 εκατοστά κιόλας?Καλέ τι ψηλά παιδιά είναι όλα εδώ ?Μόνο η δικια μου είναι κοντούλα?Εμ δεν πίνει και το γάλα της.Με έχει σκάσει.

Εγώ εβαψα το δωμάτιο της Εμμέλειας και περιμένω να στεγνώσει καλά για να αρχίσω να κολλάω τα αυτοκόλλητα.θέλω να της πάρω και χαλί (πανάκριβα Θεέ μου) και προβληματίζομαι για το μέγεθος.Στην αρχή σκέφτηκα να βάλω μονόχρωμη μοκέτα και από πάνω χαλάκι.Ετσι το έχω στο γραφείο μου.Δείχνει πολύ ωραίο είναι ζεστό αλλά στην μοκέτα μαζεύεται σκόνη θέλει συνέχεια καλό πλύσιμο.Μετά σκέφτηκα να πάρω πολύ μεγάλο χαλί ουφ όλο διλήμματα είμαι :lol:

Τα λέμε φιλενάδες .Πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια!Τι κάνετε;Σήμερα όλο μπαινοβγαίνω στο μάμμυ χωρίς να γράφω.Πολύ τρέξιμο και πολύ άγχος.

Αλεξάνδρα μου,λογικό είναι μωρέ να βγαίνουν από το πρόγραμμά τους.Κι εμένα πέρυσι το καλοκαίρι η μεγάλη μου είχε κάνει νερά.Ούτε εγώ ξέρω για πόσο θα έχουμε μετακομίσεις.Ελπίζω όχι για πάρα πολύ.Αβοκάντο ε;Είχα σκεφτεί κι εγώ να δοκιμάσω.Καλά που μου είπες ότι είναι παχυντικό. :lol::lol::lol: Πρέπει να απολαύσουμε τις ημέρες καροτσιού και μπουσουλήματος γιατί μετά έχει πολύυυυυυυυυ τρέξιμο.

Σταυρουλίτσα,εννοείται ότι θα κάνω αμέσως αίτηση για τηλέφωνο και ίντερνετ.Μη γράψετε πολλά όσο θα λείπω για να προλάβω να σας διαβάσω. :lol::lol::lol: Γιατί αγχώνεσαι με τη μοκέτα βρε κοριτσάκι μου.Αφού απ'ότι έχω καταλάβει ξέρεις τι θες. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου βαφτιστηκαμεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!! Κια ηταν ολα τελεια! το αγχος μου ηταν το κλαμα που θα εκανε η μικρη μου αλλα τελικα ηταν κυριουλα! Χαιρετουσε ολο τον κοσμο με το γλυκο χαμογελακι της οταν φτασαμε, ε ενταξει εκλαψε στην κολυμβηρθα αλλα φυσιολογικα πραγματα!!! Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες για την γιορτη της, κι εσεις να χαιρεστε τα ζουζουνακια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...