Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΒΑΦΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΜΕ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑΚΙΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΒΡΗΚΑΜΕ ΦΕΥΓΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΝΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ 90 ΠΟΝΤΟΥΣ Ο ΣΠΟΡΟΣ Κ 9600 ΜΑ ΚΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΤΟΝ ΜΕΤΡΗΣΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΙ ΕΙΠΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ Η ΞΑΝΘΙΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΓΡΑΜΜΗ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΥΨΟΣ ΘΑ ΤΟ ΛΕΓΕ...ΑΠΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΣΚΙΖΕΙ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΑΚΙΑ ΚΙ ΟΛΟ ΤΡΕΧΩ..ΣΑΝ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΤΟΥ ΤΟΥΙΤΑΚΟΥ ΓΛΩΣΣΑΣ...ΦΟΥΦΟΥΚΑ 370 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΜΕΝΑ 250 ΣΤΟ ΤΣΑΚΙΡ ΚΕΦΙ 210 ΣΥΝΗΘΩΣ.ΑΡΧΙΣΕ Κ ΕΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΤΑ ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΑΛΛΑ ΕΣΚΑΣΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΔΟΝΤΙ ΣΥΜΟΛΟ 8 ΠΛΕΟΝ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΥΤΟ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΠΗΡΑ Κ ΤΗ ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΑ Κ ΛΥΣΑΨΑΝΕ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΥΡΗΣΑΜΕ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 3 ΩΡΕΣ :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΗΟΝΕΥ Κ ΕΓΩ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΣ Η ΚΑΤΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΟΤΕΤΖΟΥ.Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ Κ ΚΕΛΑΙΔΑΕΙ ΠΗΡΕ Η ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΟΤΙ ΘΑ ΡΘΟΥΝ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΛΕΕΙ ΠΙΣΙΝΑ Η ΤΡΕΛΗ Κ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΤΙ ΤΟΥ ΨΩΝΙΖΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΚΟΜΑΘΕΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΝ ΦΙΛΑΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗ ΘΕΙΑ ΤΟΥ ΣΑ ΤΡΕΛΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΚΑΛΕ ΤΟ ΨΥΧΑΚΙ ΚΙ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΟΝΤΙΑ ΟΥΤΕ ΛΕΧΟΥΔΑΚΙ ΕΚΑΝΕ ΕΤΣΙ...ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΣΑΤ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΚΑΠΟΤΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΜΑΣ???

ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΡΩΓΑ ΜΙΚΡΗ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΑΡΑ ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΘΑ ΦΑΝΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΝΑΙ Κ ΘΑ ΦΑΝΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.Γυρισα στη δουλεια και χαθηκα.Οι πρωτες μερες μεχρι να βρουμε τους ρυθμους μας ηταν δυσκολες.Τωρα συνηθισαμε.Αυτες τις μερες ειμαι αρρωστη.Εχω ιγμοριτιδα και φαρυγγιτιδα.Ειχε κλεισει τελειως η φωνη μου.Παιρνω αντιβιωση και οχι μονο. Ευτυχως ο Ορεστακος μου ειναι καλα. Εχει μεγαλωσει πολυ το αντρακι μου.Μπουσουλαει και πιανει το παρκο και σηκωνεται.Εχουμε 7 δοντακια και ναι ειμαστε οι πρωτοι απο το παρεακι μας που εχουμε γενεθλια.Θα τα κανουμε σε ενα ξενοδοχειο με πισινα.Ο ιδιοκτητης ειναι συγγενης του αντρα μου.Ηδη εχουμε ξεκινησει να το οργανωνουμε.Ειμαι πολυ χαρουμενη και τρελα ερωτευμενη με το γιοκα μου.Ειναι ολη μου η ζωη.

Τωρα ειναι με το μπαμπα και το νονο για καφεδακι.Σε λιγο θα ερθουν και θα φαει ψαρακι με τραχανα.Του αρεσει πολυ ο τραχανας.

Πρωτα ο Θεος στα επομενα γενεθλια του θα βαλλουμε μπρος για αδερφακι.Σας φιλω ολες και σας διαβαζω ανελλιπως.Τοσα εχουμε περασει μαζι,πως να σας ξεχασω,δε γινεται!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..Που χαθήκατε όλες καλέ?

Ελενα περαστικά.Ο Ορεστάκος μας με την γιαγιά του κάθεται?Είναι καλή εποχή όλο βόλτες θα είναι.ούτε θα καταλάβει οτι λείπεις.. ;)

Εμένα μου πάνε όλο στραβα την τελευταία εβδομάδα,Αποκορύφωμα το πλυντήριο που χάλασε χθες βράδυ :evil::evil::evil:

Φουφούκα μπράβο που πίνει τόσο γάλα.Εμένα ζήτημα να πήνει 370 όλη τη μέρα.

Μάγδα λές ο Βασιλάκης μας να γίνει διάσημος μπασκετμπολίστας και να καμαρώνουμε όλες μαζί από το φόρουμ?? :lol::lol:

Φωτεινή που είσαι παθαίνω στερητικό σύνδρομο αν δεν σε δω :lol::lol::lol:

Η Χαρά μας ετοιμάζεται για τα βαφτίσια ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΚΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑΚΙΑ ΣΑΣ ΤΕΛΕΙΑ ΙΔΕΑ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΣ ΙΔΕΕΣ ΤΩΡΑ ;);) ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ.ΚΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΙΤΑΓΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ!!!ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ 2 ΕΝΑ ΙΣΟΝ ΚΑΝΕΝΑ ΛΕΓΑΝΕ ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ :lol::lol: ΑΝ Κ ΜΟΝΟ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΕΡΑΤΑΚΙ :mrgreen::mrgreen: ΤΟΥΤΑΚΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΓΑΛΑ ΚΑΝΑ 400-450 ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΙΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.ΛΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤΜΠΟΛΙΣΤΑΣ??? :shock::shock: ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΧΕΙ...ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΛΕΕΙ Ε?ΨΥΧΗ ΜΟΥ!!ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΕΕΙ ΜΑΜΑ ΜΑΜΑ Κ ΑΠΛΩΝΕΙ ΧΕΡΑΚΙΑ ΛΙΩΝΩ!!!ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΕΙ??? :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΣΚ ΜΑΣ ΟΜΟΡΦΟ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΙ ΑΡΑΞΑΜΕ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΜΕ ΠΙΤΣΕΣ.Κ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΛΙ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΑΡΑΞΑΜΕ ΜΕ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΤΟ ΡΙΞΑΜΕ ΣΤΙΣ ΒΛΑΒΕΡΕΣ ΚΑΤΑΧΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑΜΙ !!ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΛΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΣΜΟ ΚΙ ΕΤΣΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΩΣ.ΦΤΙΑΧΝΩ ΦΑΣΟΛΑΔΑ ΝΑ ΔΩΣΩ Κ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΣΠΟΡΙ ΜΟΥ.ΠΑΩ Κ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε φιλεναδες πολλα γραψατε και τα ξεχασα :oops: ειμαι και ξενυχτισμενη και αυριο παλι εφημερια :evil::evil:

Σταυρουλα πολυ θα θελα να ασχολουμαι μονο με τη βαφτιση αλλα λιωνω στη δουλεια :twisted: ακομα αυριο εφημερια και την Παρασκευη αδεια \: / \:D/ \:D/ σημερα πηρα και την μικρη και γυρισα σπιτι γιατι στη μανα μου βαζουν φυσικο αεριο,βαφουν και γινεται χαμος :evil::evil: τον ανδρα μου σημερα τον ειδα μετα απο 5 ημερες :o:o και ηθελε και ξεμοναχιασματα μετα απο τοση κουραση :shock::shock::shock:

Πλακα-πλακα εφτασε και η βαφτιση :o:o 10 μερες μεινανε :o:o νομιζω συνεχως οτι κατι ξεχναω ή οτι εχω εκκρεμοτητες :?:? Ασε που τωρα δεν μου αρεσει το φορεμα μου :!::!::!::!: Σημερα παρελαβα τα παπουτσακια που ειχα παραγγειλει για να φοραει οταν θα την παω στην εκκλησια :D:D ασπρο σανδαλι με ροζ σβαροφσκι :D:D και πλεχτο χειροποιητο σκουφακι για το κεφαλι που δενει γυρω-γυρω μια μεγαλη κορδελα ροζ σε φιογκο :D Κουκλι δεν θα ειναι το μωρο μου :?::?:

Ρε κοριτσια ,θα με πειτε κουκουβαγια αλλα οπου περναμε γυρνανε ολοι και την φτυνουν και μου λενε οτι ειναι σαν τα μωρα που παιζουν στις διαφημισεις :oops::oops: μην με κοροιδευετε,ειμαι χαζομαμα :oops:

Απο φαγητα τρωει τα παντα,απο πολυ νωρις 6 μηνων της εδινα μπροκολο,πρασο,σπανακι,αρακα,κουνουπιδι ;) γαλα πινει 300γραμ το πρωι και αλλα τοσα το βραδυ και καμια τζουρα απο το βυζακι της μανουλας ετσι για να μην ξεχνιομαστε :lol::lol: τωρα που εχουμε και 3 δοντακια,προχθες εφαγε ενα κομματι σπανακοπιτα :shock::shock: ασε που καθα πρωι μου τρωει την μπουγατσα :lol::lol: πολυ λιχουδα λεμε :o μπορει να εχει μολις τελειωσει το φαγητο της και αν σε δει να τρως αρχιζει ΜΑΜ-ΜΑΜ-ΜΑΜ :lol::lol: περπαταει τελειως μονη μεχρι 4 βηματα και μετα καθεται και μπουσουλαει :lol::lol: οχι κοροιδο ειναι να φαει καμια τουμπα :lol::lol: απο κουβεντες μαμα-μπαμπα-ντιαντια{γιαγια} και ο παππους της σκαει απο τη ζημια του :lol::lol::lol: τη ρωτας τωρα"πως κανει η κουκουβαγια?" και λεει κουκουντα-κουκουντα :lol: απο χορο ομως πρωτη,ολη την ωρα κουνιεται και χτυπαει παλαμακια και φωναζει οοοοοοοο :!::!::!:

Και οπως καταλαβατε ολες βρηκα την μηχανη και εβαλα νεο αβαταρ ;) μα δεν ειναι θεα :?::?::?::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!ΤΙ κάνετε;Διαβάζω και σχολιάζω ταυτόχρονα.

Καταρχήν,Χαρουλίτα!ΤΙ κουκλακια είστε;Κάτι μου λέει ότι βρήκες τη φωτογραφική!!! :lol::lol::lol::lol: Όταν έβλεπα τις φωτογραφίες,κράταγα αγκαλιά την Αγγελική και φώναζε : "ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,γειαααααα"! :lol::lol::lol: Τις σύστησα εγώ μην ανησυχείς!!! ;):D

Αχ,Άρια κι εσύ άνεργη όπως και τόσες χιλιάδες κόσμος ε; :? Αν έχεις κλίση στις τέχνες,ασχολήσου.Αν γίνεις όμως διάσημη να μην κάνεις πως δε μας ξέρεις :lol::lol::lol:

Κατερινάκι,μπράβο για τα γλυκάκια και την τούρτα.Μήπως ξύπνησες και περισσότερα κιλά από τα γλυκάκια που δοκίμαζες στον ύπνο σου; :lol::lol::lol: Μπορείς να βρεις μία κομμώτρια,η οποία θα έρθει σπίτι να σε χτενίσει ή θα ανοίξει το κομμωτήριό της.Πολλές το κάνουν αυτό. ;) Δυστυχώς εγώ δεν μπορώ να κάνω πρόταση για το Καθολικάκι,γιατί είμαστε κι εμείς κοριτσάκια!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλίτσα,νομίζω πως μπορείς να δώσεις και μελιτζάνα.Γιατί να μην μπορείς;;; :roll: Γιατί σου πάνε όλα στραβά κοριτσάκι μου;;Θα περάσουν όλα μην αγχώνεσαι. :)

Μαγδουλα,να τελικά η πισινούλα που ήθελες και δε σε άφηνε ο άντρας σου. :P:P:P Τέλεια η αδερφή σου.Εσύ βρε κατοικείς σε γαλάζια συννεφάκια!!!!!!!! :lol::lol::lol: Αχ,πολύ μου αρέσουν αυτά τα ανθυγιεινά. =p~=p~=p~ Ναι Δόξα τω Θεώ γάλα πίνει.Μέχρι στιγμής τουλάχιστον.Έτσι και το Στελλάκι μου.Το γάλα μας έχει σώσει.Η Στέλλα πίνει 1-1,5 λίτρο την ημέρα ΝΟΥΝΟΥ KID. :D Τον άλλο μήνα που χρονίζουμε θα δώσω και στη μικρή Noulac. :)

Ελενάκι,περαστικά σου!Τι έπαθες μωρέ;Πήγες για δουλειά,σε είδε πιο πολύς κόσμος και σε μάτιασε;;; :( Τον τρώει τον τραχανά ε;Εγώ έχω πολύ καιρό να της δώσω.Σε ξενοδοχείο ε;Τέλεια. :D Εγώ είμαι σκεφτική με τα γενέθλιά της γιατί αν θα είμαστε στη Λήμνο ποιον θα καλέσουμε;;;Έχω σκάσει με αυτό το θέμα κορίτσια.Τα πρώτα της Στέλλας μου της τα είχα κάνει σε παιδότοπο και τα δεύτερα στο σπίτι και είχαμε περάσει τέλεια. :roll: Έχει ο Θεός.Άντε βουρ για το δεύτερο!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλίτα,λογικό καλέ ο άνθρωπος να ήθελε ξεμοναχιάσματα!Πέντε μέρες είχατε να βρεθείτε.Α,ρε παιδάκι μου!Τι τραβάτε κι εσείς!!!Γιατί καλέ δε σου άρεσε το φόρεμα τελικά;Πάντως τα πράγματα της Δημητρούλας ακούγονται σούπερ. ;) Γιατί καλέ να σε πούμε χαζομαμά;Έτσι είναι οι φυσιολογικές μανούλες!Κοίτα όμως εδώ που τα λέμε είναι όντως ένα κουκλί!!! :D Κι εσένα κάνει βηματάκια.Εμένα στέκεται μόνο.Εχθές ήμαστε στο παιδότοπο και την είχα βάλει στα μπαλάκια και στεκόταν και τη χαζεύαμε με τον άντρα μου. :x:x:x Ξεχάστηκε και στεκόταν αρκετή ώρα. :P:P:P

Εγω σήμερα,έκανα γιουβέτσι μοσχαράκι με μανεστρούλα στο φούρνο,από το οποίο έφαγε ένα πιάτο και το Αγγελικάκι μου και πολύ το χάρηκα,έκανα το σπίτι μου,έβαλα τα ρούχα στη θέση τους γιατί εχθές τελικά σιδέρωσα :ymapplause::ymapplause::ymapplause: και τώρα έχω να απλώσω το τρίτο και τελευταίο πλυντήριο.Οπότε όπως καταλαβαίνετε το σίδερο δεν τελειώνει ποτέ. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,φιλεναδούλες!Τι κάνετε;Εγώ περιμένω να ξυπνήσει το Αγγελικάκι μου για να πάμε στην τράπεζα για μια δουλειά.Είναι τώρα κάτι μέρες που ξυπνάει στις 11. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΠΑΡΟΝ ΠΡΙΝ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ.ΛΙΧΟΥΔΩ Η ΜΙΚΡΗ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΗ Κ ΜΑΣ ΔΕΙ Κ ΜΑΣ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΣΑ ΠΟΥΛΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΤΑΙΣΟΥΜΕ.ΣΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ ΟΝΤΩΣ.ΒΡΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΣΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΘΑ ΣΤΕ 2 ΚΟΥΚΛΕΣ.

ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ Η ΤΣΟΥΠΡΑ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΠΡΑΒΩ ΤΟ ΝΙΝΙ.ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑΚΙΑ ΒΡΕ ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΣΤΕ ΘΑ ΦΩΝΑΞΕΤΕ ΝΕΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ.ΑΝ Κ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ Κ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕ ΤΑ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΚΟΥΝΙΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΞΑΔΕΡΦΕΣ ΤΟΥ Κ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΕ ΕΚΑΝΕ ΚΟΥΝΙΕΣ ΤΡΑΜΠΑΛΕΣ ΟΛΑ Κ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΑ 50ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΞΕΠΑΡΑΔΙΑΣΕ.ΩΩΩΧ ΦΕΥΓΩ ΘΑ ΜΠΩ ΑΥΡΙΟ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ.ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γίνεται κοριτσάκια;Σκάω και δεν μπορώ να κοιμηθώ,έχει φοβερή ζέστη!!!Μαγδούλα,αυτά με το 50λεπτο μου έχουν φάει μία περιουσία,η Στέλλα ανεβαίνει και ξεχνάει να κατέβει.

Θα τα πούμε αύριο,καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εγώ έχω σκάσει από τη ζέστη όπως φαντάζομαι και οι περισσότερες.Πριν λίγο ξύπνησε η Στέλλα και μαζί της και η μπέμπα μες στην καλή χαρά.Μόλις η Αγγελική ήπιε το γάλα της μας γύρισε τον κώλο και ξανακοιμήθηκε. :lol::lol::lol: Πολύ έχω χαρεί που έκοψε το νυχτερινό ξύπνημα,φτου φτου μην το ματιάσω το παιδάκι μου.Αφού μίλαγα με τον πατέρα μου πριν λίγο και του λέω ότι κοιμάται και μου λέει:"έγινε φοράδα αυτή ε;" :lol::lol::lol:

Αυτές τις ημέρες κορίτσια μου είμαι με σπασμένα νεύρα.Δε μας έχουν δώσει ακόμα ημερομηνία για το πότε θα φύγουμε και μου φαίνεται θα μας το πούνε τελευταία στιγμή. :evil: Σήμερα δε μαγειρεύω,έχω ρεπό.Μόνο για το Στελλάκι μου θα κάνω μακαρονακια της Ντόρας(είναι φιγουρίτσες από τα κινούμενα σχέδια),που της αρέσουν,ευτυχώς υπάρχει και κάτι που της αρέσει μακαρόνια και ψάρια,και για το Αγγελικάκι μου φακές και θα ρίξω μέσα και λίγα μακαρονάκια για να την πιάσουν καλύτερα. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι έγινε;Πού είστε;Μήπως δε μου μιλάτε; :lol: Εν τω μεταξύ έστειλα μήνυμα στο Βικουλίνι πριν μερικές μέρες και δε μου απάντησε.Μήπως να ανησυχήσω; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EΓΩ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΦΟΥΦΟΥΚΑΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ Κ ΔΕ ΣΚΑΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΑ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΝΕΙΣ Κ ΕΝΑ ΤΗΛ ΤΗ ΒΙΚΟΥΛΑ ΜΗΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ.ΜΠΡΑΒΩ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΑ ΘΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝΕ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ.ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΦΑΕΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΜΑΚΑΡΟΝΑΚΙ ΚΟΦΤΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ.ΝΤΟΡΑ ΜΑΚΑΡΟΝΑΚΙΑ ΤΑ ΤΡΩΕΙ Κ Η ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ.ΞΑΝΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΛΑΠΑΚΙΑΖΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ Κ ΕΙΧΕ ΜΕΙΩΣΕΙ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΕΠΑΝΗΛΘΑΜΕ.ΠΑΩ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ.ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΒΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ το άναψα τώρα το κλιματιστικό γιατί δε γινόταν.Δεν το ανάβω από νωρίς γιατί έχει και η Στέλλα βηχαλακι και δε θέλω να την επιβαρύνω.Είσαι πολυ τυχερή που μένεις κοντά σε θάλασσα. :) Της ξαναέστειλα μήνυμα.Σκέφτομαι με το τηλέφωνο μήπως ενοχλήσω.Αφού κι αυτή όλη μέρα τρέχει. :roll: Κι εμένα με το φαγητό τρώει φλασιές.Μία τρώει μία δεν τρώει.Όχι όμως ότι έχω και παράπονο.Η δικιά μου δεν κάθεται καθόλου στο πάρκο.Μόνο όταν ξυπνήσει μπορεί να κάτσει να παίξει λιγο.Από τη στιγμή που θα τη βγάλω όμως,μόνο όταν είναι να ξανακοιμηθεί θα ξαναμπει.Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,μου απάντησε το Βικουλίνι.Της ξαναέστειλα μήνυμα.Ρε γαμώτο δεν είναι καλά.Πώς θα μπορούσαμε να τη βοηθήσουμε; :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες!!! Τι κανετε? Εχω κατι μερες να μπω αλλα βλεπω λειπουν και οι υπολοιπες!!! Η μπουμπου μου κοιμαται αγκαλια με τον αντρα μου! Ειναι εδω με αδεια και δεν ξεκολλαει απο τον μπαμπα της!!!!

Φουφου τι επαθε η Βικυ και πως θα μπορουσαμε να την βοηθησουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Τι κάνουν μανούλες και μωράκια;;

Σήμερα έχουμε παιδίατρο. Ευτυχώς δεν έχουμε εμβόλιο.

Ο μικρός πέρασε κάποια βράδια λίγο ανήσυχα και γενικά έχει γίνει πολύ περίεργος και απαιτητικός, αλλά δεν πτοούμαι εγώ. Μου ξέφυγαν και κάτι φωνές κάποια στιγμή γιατί και η υπομονή μου έχει τα όρια της αλλά νομίζω συνήλθα τώρα και εγώ.

Φουφου δεν νομίζω ότι υπάρχει τρόπος από εδώ μέσα να βοηθήσουμε τη Βίκυ. Μην στεναχωριέσαι για τα γενεθλια της μικρής. Μπορεί φέτος να είστε οικογενειακώς αλλά του χρόνου θα έχετε πολύ κόσμο. Ακόμα να σας πουν πότε θα φύγετε; Εσύ τι θα κάνεις με το σχολείο; Πρέπει το Σεπτέμβριο να παρουσιαστείς σε κάποιο; Καπου με ρωτησες αν ποναω στο θηλασμό λόγω δοντιών. Όχι δεν πονάω. 1-2 φορες πήγε να με δαγκωσει για να παίξει και τραβήχτηκα απότομα βαζοντας το χεερι μου μπροστα στο στόμα του και του ειπα να μην το ξανακάνει και ευτυχως δεν το ξαναεκανε.

Μάγδα σε ξεπαραδιάζει ο βασιλάκης στην παιδική χαρά; :lol:

Έλενα περαστικά σου. Ξενοδοχείο διαβάζω ουάου!! Με το καλό τα πρώτα γενέθλια του Ορέστη μας.

Σταυρούλα εντάξει το πλυντήριο ή πλένεις στη σκάφη τώρα; :lol::lol::lol: Στερητικό παθαίνεις κορίτσι μου με την πάρτη μου; Ε τότε να σου δώσω το τηλ μου να τα λέμε από εκεί, αν με αφήνει ο μικρός γιατί συνήθως το αρπάζει και εγώ δεν προλαβαίνω να μιλήσω :twisted: Τελικά μελιτζάνα εδωσες; εγω ναι.

Χαρά από αύριο άδεια; [smilie=wav.gif] Τέλειο το άβαταρ και οι υπόλοιπες φωτογραφίες. Μπουγάτσα για πρωινό; από τώρα μαθαίνει τις θεσσαλονικιότικες συνήθειες το παιδί :lol::lol::lol::lol: Και σβαρόφσκι, και σκουφάκι και κορδέλες, υπερπαραγωγή θα είναι η Δημητρούλα :D με το καλό η βάπτιση

Αλεξάνδρα δεν μας τα είχες πει αυτά, και εσύ την έτρεχες τη μανούλα σου λόγω αφαγίας; :evil: Θα τα πω εγώ στο Κωνσταντινάκι να δεις εσύ :lol: μην ξαναπαραπονεθείς κακομοίρα μου. Καλα να περνας στις διακοπές σας.

Άρια είπε μαμά η μικρή; :clap::clap::clap::clap: Εμένα το σκατόπαιδο μόνο όταν κλαίει το λέει :cry: Και γιατί να μην ασχοληθείς καλέ πιο επαγγελματικά με τις τέχνες αφού σου αρέσει; Κάνε διάφορα πραγματάκια όποτε σου αφήνει χρόνο η μικρη.

Κατερίνα ακόμα φοράς το πάμπερς;;; :lol::lol::lol: Τέλεια αυτά τα φιλιά, το σαλιο να ελειπε μόνο και τι καλά που θα ήταν :lol: Εμεις πρόταση δεν κανουμε στο καθολικακι γιατί το λυπάμαι το κακόμοιρο. 6 κιλα αυτή, σχεδον 11 ο δικός μου, καταλαβαίνεις ότι ακόμα και να την αγκαλιάσει την έχει εξαφανίσει [smilie=naka.gif]=))=))=))=)) Πάντως στο αβαταρ φαινεται πως εχει αφρατεψει. Πηρε κανενα κιλό;

ΚΑτερίνα και Μαρία έστειλα μηνυμα για να κανονισουμε καφέ για αύριο. Περιμένω απάντηση :) Το ξερω αργα το θυμηθηκα να ενημερωσω αλλά αν δεν τα καταφερουμε κανονιζουμε αλλη φορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εμείς ετοιμαστήκαμε να πάμε σούπερ μάρκετ και μας πισωγυρίσανε,γιατί θα μας φέρουν κάτι στρωματάκια για τις κούνιες των παιδιών που παρήγγειλα.

Άρια,έχει 2 παιδιά η Βίκυ.Αυτό πιστεύω τα λέει όλα. ;) Τρέχει μωρέ κι αυτή κι αγχωνεται.Όλες όσες έχουμε δύο παιδιά την περνάνε αυτή τη φάση καποια στιγμή. :?

Φωτεινούλα,επιτέλους εμφανίστηκες. :D Πρέπει να παρουσιαστώ το Σεπτέμβρη,αλλά θα πάρω την εννιάμηνη άδεια που μου έχει μείνει από την Αγγελική.Δεν την είχα πάρει για να την κρατήσω για ώρα ανάγκης και να που χρειάστηκε. ;) Θα συναντηθείτε με τα κοριτσάκια από τη Ρόδο;Τι καλά! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετοιμάζομαι για τον παιδίατρο και παρατήρησα οτι ξέχασα να κάνω αποσύνδεση :lol::lol:

Καλημέρα Κατερινα. Θυμάμαι ότι τώρα θα πάρεις την άδεια αλλά αναρωτιόμουν τι θα κάνεις αν πάει Σεπτ και ακόμα δεν σας έχουν ειδοποιήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...