Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

Σταυρούλα σε βλέπω :D:D

Διαβάζεις;;;;;;;; :lol::lol:

Πάω να απλώσω ρούχα.

Μου λείπει και το ονλαιν τσατ :):) Τώρα η κάθεμια μπαίνει άλλη ώρα, όποτε μπορούμε βασικά, και σπάνια να συμπέσουμε

Άντε τα λέμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

AX TΣΟΥΠΡΕΣ ΜΟΥ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ Η ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΛΕΙ

ΠΕΙ ΤΟΝ ΟΝ LINE TSAT ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ Κ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.ΜΑΡDIO MOY ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ..

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΦΡΑΚΙΑ ΤΗΣ.ΑΧ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΠΙΠΕΡΙΑ Κ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΧΑΝΕΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΣΕΝΑ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΘΑ ΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ.

Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΑΠΤΥΓΜΕΝΟΣ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΤΟΥ ΑΠΟ 11 ΜΗΝΩΝ ΠΕΡΠΑΤΑΓΕ ΜΑΛΛΟΝ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΚΕΙ.ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΕΝΑ ΨΕΥΤΙΚΟ ΚΝΤ Κ ΚΑΝΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΟΤΙ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΝΤ ΣΤΟ ΑΥΤΙ. :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΛΑΘΟΥΝΕΣ ΡΙΛΑΞ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΠΗΓΑΝ ΑΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΤΑ ΣΧΕΔΟΝ ΛΟΓΩ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΔΕΝ ΧΟΡΑΓΕ.ΕΙΜΑΣΤΕ 9.600 ΠΕΡΙΠΟΥ Κ 90ΚΑΤΙ ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΠΕ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΨΗΛΟΣ ΔΟΝΤΙΑ 7.4 ΕΞΩ Κ 3 ΜΙΚΡΑ ΣΑΝ ΡΥΖΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ βρε κοριτσια...σιγουρα υπαρχουν κ χειροτερα.κανα χρονο υπομονη πρεπει να κανω και θα περασει,μεχρι τοτε βεβαια εξετασεις και παρακολουθηση!!!παντως βρε κοριτσια πρεπει οι μαμαδες να εχουμε πολυ δυναμη μεσα μας τελικά!!δεν μπορω να πω οτι δεν ξεσπασα καποια στιγμη χθες για ασχετο λογο(γυρναγα με την μαμα μου με το αυτοκινητο κ επειδη με μπερδεψε απο ποιο δρομο να παω εβαλα τα κλαματα)αλλα ετρεχα ολη μερα,νοσοκομειο,παιδιατρο,να βρω ραντεβου στο νεφρολογο(Σεπτεμβρη εφτασα),να φροντισω την μικρη,να ειμαι χαρουμενη για εκεινη και να παιξουμε συν τις δουλειες του σπιτιου και να ξυπνησω και μεσ την νυχτα να της δωσω αντιβιωση κ στις 8 παλι στο ποδι. ενω οι αντρες....ο δικος μου δεν μπορουσε να δει λεει την μικρη να της κανουν την εξεταση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι κι εγω! Καλε τι γρηγορα που γεμιζουν οι σελιδες!!! Σημερα ξεκινησαμε να μοιραζουμε και τα προσκλητηρια και ολοι μερα ειμαστε στους δρομους! Αντε να ξυπνησει το κυκνακι μου να παμε για βουτιες!!

Αλεξανδρα μου ευχομαι ολα καλα να πανε στην μικρουλα σου!!! Για τις αλλεργιες μην αγχωνεσαι... Ο ανηψιος μου ουτε γαλα μπορουσε να πιει ουτε αυγο να φαει και στα ψαρια αλλεργια ειχε και σε οτιδηποτε αμυλουχο...

Τωρα που εκλεισε τα 3 δεν εχει απολυτως τιποτα!!! Τρωει απ'ολα... Απλα του εχει μεινει η συνηθεια και ρωταει: να φαω απο αυτο ή εχει αυγο μεσα? Φιλακια στην μικρουλα και περαστικα.....

Φωτεινη αν ηταν αλλιως τα πραγματα ισα που το εκανα επαγγελμα αυτο με τις βαφτισεις!!! Αρκει να αρεσουν τα πραγματακια αλλιως ειμαι απλα πολυ ονειροπολα!!!

Ααααα εχει δικιο η Αλεξανδρα βαλε κι εμας τις καινουριες στη λιστα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και από μένα.Επιτέλους κατάφερα να μπω για λίγο.

Σήμερα έφυγαν και οι τελευταίοι συγγενείς που είχαν έρθει για τα βαφτίσια και προσπαθώ να μπω σε μια σειρά.

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας..

Τι νέα εσείς ?Βλέπω οτι και άλλα μωράκια ήταν άρρωστα.Αμάν αυτές οι ιώσεις ταλαιπωρούν τα παιδάκια μας..Ελπίζω να μην έχουμε άλλα κρούσματα.

Αλεξάνδρα υπομονή και όλα θα πάνε καλά.Αχ το καημενούλι τι πέρασε...

Φουφούκα έτοιμη ε?Μπράβο σου ρε συ που τα καταφέρνεις τόσο καλά στις μετακομίσεις.πρέπει να είσαι οργανωτικό άτομο.Εμείς πήγαμε 5 μέρες διακοπές και τα έφτυσα.Καλά 80 πόντους η Αγγελική???Εμένα είναι στου 70 ακόμα.Το τελευταίο διάστημα έχουμε μείνει λίγο στάσιμοι.

Χαρά καλά ε τρελα ωράρια.Αντε να κανονίσεις βάφτιση ανάμεσα σε τόσες εφημερίες .

Κατερινάκι με το καλό και η δική σας βάφτιση.Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια για την φωτογραφία στην μπουμπουνιέρα.Δωσε μόνο στους κοντινούς συγγενείς φωτογραφία.

Μάγδα και μένα τέτοιο πονηρό είναι όλο μας κοροιδεύει.Δεν τολμάμε να βηξουμε να φτερνιστούμε και να γελάσουμε και τσουπ η κυρία επαναλαμβάνει.Εν τω μεταξυ δεν βάζει γλώσσα μέσα της.Απορώ που έμοιασε... :D Λέει πάρα πολλές λέξεις και κάθε μέρα μας εκπλήσσει με καινούργιες.Φωνάζει πέτα μπα(λα) δείχνει με το χέρι και λέει κοίτα κοίτα(2 φορές).εχθές έβγαζε παιχνίδια από το κουτί και έλεγε ατο κιατο(αυτό και αυτό)σταματάω η κουκουβάγια γιατί θα γράφω μέχρι αύριο :lol::lol::lol:

Φωτεινούλα μου τι καλά που μπορείς να βρεθείς με τα άλλα κορίτσια .Α και εγώ babylino βάζω για τους ίδιους ακριβως λόγους.

ΩΧ ξύπνησε κιόλας.Φεύγω γιατί είμαστε καλεσμένοι στα γενέθλια του ανιψιού μου και πάω να την ετοιμάσω.φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες.

Έτοιμη και η λίστα στην υπογραφή. Αν λεχω κάποιο λάθος πείτε μου να το διορθώσω.

Ξεκίνησε λοιπόν και ο μήνας των πρώτων μας γενεθλίων :D:D Πότε προλάβανε και χρονίζουν τα σκατούλικα; :?:? Πως περνάει έτσι ο καιρός; :? Ααχ, να τα χαιρόμαστε και να είναι πάντα υγιή, και εννοείται να κάνουν τις μανούλες τους περήφανες και να μην τις στεναχωρούν ;)

Χτες ο μικρός δεν κοιμήθηκε το απόγευμα και το βράδυ ενώ αρχικά ξεράθηκε αμέσως στο ύπνο, μετά άρχισαν τα παρατράγουδα. Ξύπνησε στις 10:30, στις 11:30, στη 1,στις 2, στις 5:30 και ξανά στις 8:20 :evil::evil::evil::evil: . Τώρα κοιμάται με τον μπαμπά του στο κρεβάτι μας. Ξυπνούσε με γκρίνια, άρπαζε το στήθος, ρουφούσε πολύ γρήγορα το γάλα, αλλά ξανακοιμόταν γρήγορα. Έχω την εντύπωση ότι μάλλον πεινούσε αλλά συγχρόνως ήταν και κουρασμενος, οπότε δεν μπορούσε να μείνει για πολύ ξύπνιος. Του γαργαλούσα το ποδαράκι για να μείνει λίγο παραπάνω ξύπνιος αλλά χαμπάρι δεν έπαιρνε.

Σήμερα θέλω να κάνω παντζουρια/μπαλκόνια και προβλέπω να με καίει ο ήλιος έξω :shock:

Σταυρούλα μου το κουρέψατε τελικά το γλυκό Εμμελειάκι; :cry::cry: Τη γλωσσού είναι αυτή καλέ :lol::lol:

Άρια με τι ασχολείσαι τώρα; Ποτέ δεν είναι αργά για στροφή στα επαγγελματικά, άμ το έχεις κιόλας ;)

Αλεξάνδρα και που είσα ακόμα. Αν αναλογιστείς τι μας περιμένει τις μανούλες στο μέλλον, αυτά που περνάμε τώρα είναι μικροπράγματα. Ένα θα σου πω "Εφηβεία" :roll::roll::roll: Εκεί να δεις δύναμη που θα χρειαζόμαστε, και ξεσπάσματα ουουουυυ ένα σωρό έρχονται.

Ρε Μάγδα τι εννοείς 90; :o:o:o μηπως άκουσες λάθος ή έγραψες λάθος Είστε 10 πόντους πάνω και από την τελευταία καμπύλη!!!!Τον Φασούλα έκανες;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Α παπαπαπαπαπα!Καλέ,τι πολυλογία είναι αυτή;Μία μέρα δεν μπήκα και θα κάνω μία ώρα να γράψω.Τι ωραία όμως.Μου θυμίζει τι παλιές καλές εποχές :P:P

Κατερινάκι,σ'έχει πάρει χαμπάρι μου φαίνεται το Καθολικάκι και σε κάνει ό,τι θέλει :lol::lol::lol: Κατεργάρα γυναίκα.Εγώ πάντως και από τα πάμπερς δεν έχω παράπονο.Όσο για τη φωτογραφία,θα συμφωνήσω κι εγώ.Πολλοί της πετάνε.Όπως νομίζεις βέβαια,δική σου είναι η βάφτιση και η απόφαση επίσης. :) Για το φαΐ τώρα αν της δώσω κομματάκια το βγάζει με τη γλώσσα της.Της έδινα όμως αρακά ένα ένα μπιζελάκι και τα έτρωγε μια χαρά.Επίσης και φακές της έχω δώσει,της είχα ρίξει μέσα στο κοτόπουλο και της έφαγε.Η παιδίατρος που την πήγα εδώ στην Καρδίτσα που δεν την ξέρουμε κιόλας μου είπε από μόνη της ότι μπορώ να της δίνω.

Μαγδούλα,τι σπαστικό όποτε πλένεις το αυτοκίνητο να βρέχει ε;Μου τη βαράει στα νεύρα αυτό το πράγμα. :evil: Εχω κι εγώ σίδερο,αλλά σήμερα που θα λείπει ο αντρούλης λόγω δουλειάς θα στρωθώ και θα το κάνω.Επίσης νομίζω ο άντρας της Ρούλας έχει το φίλο με το καθαριστήριο. :roll: Ιντερνετάκιας και ο Βασιλακης;;;Σε λίγα χρόνια βλέπω να έχουν τα παιδιά μας δικό τους θεματάκι στο μάμμυ και να τα λένε όπως εμείς. :lol::lol::lol:

Χαρουλίτα,τι ζουζούνα είναι αυτή;Ρε συ σε ποιον μοιάζει;Νομίζω και στους δυο σας ε;Μη λες καλέ τέτοια,τα διαζύγια μακριά από εμάς.Έτοιμα τα μπαγκάζια,αλλά εννοείται όχι όλα αφού χρειάζομαι πράγματα έξω.

Αλεξάνδρα,όντως πολύ δύσκολο αν δουλεύουν πολλές ώρες οι γονείς.Και για εκείνους και για τα παιδάκια!!! :( Αχ,μωρέ το γλυκούλι σου ταλαιπωρήθηκε ε;Ευχομαι να είναι όλα περαστικά και γρήγορα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινούλα,δε σε πονάει με τα δοντια ρε όταν θηλάζει;Μπράβο θηρίο,έξι φορές το 24ωρο μια χαρά είστε. ;) Πακετάρω Φωτεινούλα,τι να κάνω;Δε γίνεται κι αλλιώς.Η Στέλλα ήταν πιο αδύνατη αλλά επίσης ψηλή.Λέτε να έκανε λάθος στο μέτρημα; :? Έλα ντε έχεις δίκιο.Πού είναι το ονλάιν τσατ; :((:((:(( Εμένα πάλι προχθές το Αγγελικάκι μου στάθηκε για μερικά δευτερόλεπτα χωρίς να κρατιέται.Ο άντρας μου δεν πρόλαβε να τη δει γιατί έπεσε και μετά την έβαλε μόνος του και πάλι στάθηκε.

Ρε Μαγδούλα,περπατάει;; :shock::shock::shock: Και δε μας το έχεις πει;Εγώ θα άνοιγα καινούργιο θέμα :lol::lol::lol::lol: Εμένα ό,τι και να βρει το κάνει τηλέφωνο και το βάζει στο αυτί. :lol::lol::lol:

Αχ,Αλεξάνδρα μου!Τη δύναμη που κρύβουμε εμείς οι άντρες ούτε στα όνειρά τους.Λογικό είναι να ξεσπάσεις κάποια στιγμή χωρίς λόγο και αιτία.Άνθρωποι είμαστε.Υπομονή,κοριτσάκι!Όλα θα περάσουν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρια,σου φάνηκε ότι γεμίσαν οι σελίδες ε;Φαντάσου τι γινόταν παλιότερα που δεν είχε γυρίσει καμία στη δουλειά και τα παιδάκια μας ήταν πιο μωρά και δε χρειαζόταν να τα κυνηγάμε. :P:P:P Μπανάκι ε;Τυχερές!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σταυρουλίτσα,καιρός για χαλάρωση τώρα.Μη νομίζεις η δεύτερη μετακόμιση είναι που κάνω με παιδιά.Όταν ήρθαμε στην Καρδίτσα ήταν πιο εύκολα τα πράγματα.Είχα μόνο τη Στέλλα μου 3 μηνών.Πιο πριν ήμασταν πιο χαλαρά,γιατί και το σπίτι ήταν πιο άδειο.Όχι ότι τώρα έχουμε και τίποτα πολλά πράγματα.Σιγά μην κουβαλάω όλη την προίκα μου.Αφού το κανονικό μας σπίτι είναι στην Αθήνα,το έχω κανονικά φτιαγμένο και στις μετακομίσεις έχω πιο λίγα και πιο φθηνά έπιπλα. ;) Τι καλά που λέει τόσα πολλά κουβεντάκια. :D

Να τα χαιρόμαστε,Φωτεινούλα!Παντζούρια;Θα σκάσεις από τη ζέστη ρε!!!Μήπως ήταν ανήσυχος γιατί τον ενοχλούσε τίποτα; :roll: Εμένα τώρα είναι 5-6 μέρες που ξυπνάει 10 με 10:30.Προχθές ξύπνησε 9 με λίγη γκρίνια.Δεν πήγα και μετά από 2 λεπτά ξανακοιμήθηκε.Εχθές ξύπνησε στις 4.Την πήρα λίγο αγκαλίτσα να την καθησυχάσω.Μόλις βγήκα έβαλε τα κλάματα.Μετά την ξαναπαίρνω για ένα λεπτό και πάλι τα ίδια.Δεν ξαναγύρισα όμως και μετά από 1 λεπτό κοιμήθηκε.Μετά ξύπνησε 8:20 έφαγε γάλα και ξύπνησε πριν λίγο.Αφού μου το είπε και η γιατρός.Τη ρώτησα να την ταΐζω και το απόγευμα φαγητό για να μην ξυπνάει και μου είπε όχι γιατι θα χοντρύνει πολύ.Μάλλον μου λέει ξυπνάει από τα δόντια και απλά το ρίχνει στο γάλα.Εχθές όμως 10:30 το βράδυ έφαγε 370μλ,σιγά μην την τάιζα και στις 4.

MARDIO,γεια σου κι εσένα!

Ρουλάκι,Μήτσάκο,Ελενάκι;Πού είστε;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι χαζη μαμα που ειμαι.....30/9 ηθελα να γραψω!!!!!θα σε ξαναπαιδεψω Φωτεινουλα να το αλλαξεις!!!βιαζομαι να την μεγαλωσω!!καλα δεν θελω να φτασω να σκεφτομαι την εφηβεια!!!!Παναγια μου τι εχει να γινει!!!σε ταλαιπωρησε χθες ε;ε αφου ηταν λογω κουρασης(κουραζονται τα σκατουλια...!!!)δεν πειραζει!!Α

α πολυ προχωρημενη η Αγγελικουλα σου,εμενα δεν στεκεται μονη,ουτε καμια λεξουλα,ενα μαμα να χαρω η μανα!!!τιποτα!!!καλα δεν συγκρινω!!εχουμε μελλον...!!

αυριο θα σας χαιρετησω!!παιρνω την κορουλα μου και παμε διακοπες στο εξοχικό στους παππουδες μεχρι τον 15Αυγουστο!! μπορει να μπω και αυριο αλλα καταλαβαινετε οτι θα πρεπει να μαζεψω το μισο σπιτι κ λιγα λεω για να παρω μαζι κ μπορει να μην προλαβω γιαυτο φιλια σε όλες,πραγματικά θα μου λειψετε τοσες μερες γιατι το να γραφω εδω ειναι σαν ψυχοθεραπεια για μενα..τα γραφω και ξαλαφρωνω ...και ξερω οτι θα καταλαβετε κι ας μην εχετε περασει κατι παρομοιο...σνιφ σνιφ συγκινηθηκα!!!φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aλεξάνδρα μου,εμείς θα σας σκεφτόμαστε!Άφησε τις έγνοιες πίσω και κοίτα να περάσεις καλά και να ξεκουραστείτε!Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό θα κανω!!μπανακια βολτες και ποιος ξερει μπορει να ανοιξει κ η ορεξη της!!!χαχα το κολλημα μου εγω!!αλλα αποφασισα να μην με πειραζει αν δεν φαει κ ενα γευμα...απο το να την πιεζω ...ξερει αυτη καλυτερα μου φαινεται!!!δοκιμασα κ το προβιο γιαουρτι κ παλι κοκκινισε το προσωπο της.θα περασουν κι αυτα!!θετικες σκεψεις :-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι Αλεξάνδρα μου,αν αγχωνόμαστε δε βγαίνει κάτι.Χαζά είναι αυτά;Όταν πεινάσουν θα φάνε.Κι εγώ έτσι ήμουν,δεν έτρωγα τίποτα και τώρα δεν μπορώ να σταματήσω. :lol::lol::lol::lol::lol: Και στο πρόβειο αλλεργία.Έλα ρε γαμώτο.Καλά λες όμως,θα περάσουν κι αυτά. ;)

Οι υπόλοιπες πού είστε καλέ;;;;;;;;;;;;; [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κι εγω ετσι ημουν,δεν ετρωγα ουτε κρεμες ουτε γαλα,με τρεχαν στο παιδων για εξετασεις,ειχα κανει την μητερα μου ....ρακος!!!!οποτε δεν μπορω να κατηγορησω το παιδακι μου!!!με τετοια μαμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες!!! Τι κανουν τα μωρα σας? Εμενα το Μαριλακι μου θα με τρελλανει!!! :D:D:D Εχει κατι μερες που λεει μαμ μαμ κι εγω νομιζα οτι ηθελε να φαει και τις εδινα μπισκοτακια και φρουτα να κραταει για να μασαει και τα πετουσε και σημερα ελεγε μαμα μαμα και ηθελε αγκαλιτσα! Μαλλον εμενα εννοουσε οταν ελεγε μαμ... Τον μπαμπα της τον φωναζει εδω και πολυ καιρο και τις γιαγιαδες επισης αλλα εμενα τιποτα!!! Μεχρι σημερα.... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου,Άρια!Πω πω μεγαλώνουν τα ζουζούνια!Εμένα όταν κλαίει και με φωνάζει τρελαίνομαι.Η μεγάλη μου τον τελευταίο καιρό με λέει μανούλα συνέχεια κι εκεί λιώνω!!!!!!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πως να μην λιωνεις Φουφου μου!!! Μα ποση χαρα μπορει να σου δωσει ενα τοσο πλασματακι!!! Σκεφτομαι την ωρα που θα με πει κι εμενα μανουλα και την εχω σιγουρη τη λιποθυμια!!!!

Φωτεινη εσυ νομιζω με ρωτησες με τι ασχολουμαι,ε? Λοιπον ειμαι ανεργη απο τοτε που παντρευτηκα σχεδον. Εχω κανει εναν κυκλο σπουδων σαν Βρεφονηπιοκομος αλλα παντα ηθελα να ασχοληθω με τις τεχνες (μικροβιο απο την μαμα μου)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τι κανετε???? εμεις καλα...το απογευμα πηγαμε βολτουλα και πηραμε και τον σταυρο της μικρης και το φορεμα μου :ymapplause:

τελικα εχετε δικιο για την κορνιζα.... θα γραψουμε κατι μεσα και την ημερομηνια της βαφτισης....μονο

ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ ΜΑΣ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] και τα γλυκακια της βαφτισης τα οποια θα μας τα κανει δωρο η μαμα μου :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: οπως και την τουρτα :!::!:

τα πρωτα γενεθλια δεν ειναι του Στεφανακου μας???????

αχχχχ κοριτσια το Καθολικακι αρχισε να δινει σαλιομενα φιλια ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ :YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* ψαχνω ψαχνω αλλα δεν εχει εικονιδιο με pampers :lol::lol: της ελεγα σημερα δωσε μου φιλακι και εβαζε τα χειλακια της με ανοιχτο το στομα στο μαγουλο μου.... ο αντρας μου πεθανε απο ζηλια :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειμαι συνεχια σε μια ρομαντικη κατασταση και μεσα σε ροζ συννεφακια... :!::!::!: χθες εβλεπα ονειρο οτι δοκιμαζα γλυκα για να διαλεξω για την βαφτιση και ξυπνησα με ανακατεμενο στομαχι....ευτυχως παει και αυτο :ympeace:

τωρα εχω εγχωθει για τα μαλλια μου γιατι θα ειναι Κυριακη και δεν θα εχει κομμωτηρια ανοιχτα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!Δεν είναι κανείς εδώ??? :lol::lol::lol::lol:

Αλεξάνδρα πας διακοπούλες?Καλά να περάσετε και καλές βουτιές.

Αρια φαντάζομαι τη χαρά σου...Αχου το καημενούλι να σε φωνάζει τόσες μέρες και εσύ τίποτα...

Φουφούκα στέκεται η Αγγελικούλα?Εμέις εχουμε μείνει στο μπουσούλισμα και σηκώνεται στον καναπέ.Α!!και σήμερα σηκώθηκε και από το παρκο που το πάλευε τόες μέρες.Από ανάγκη δηλαδή γιατί δεν κάνει κακά καθιστή :lol::lol:

Φωτεινούλα σε ταλαιπωρεί ο μικρός στον ύπνο ε?Μηπως ζεσταίνεται?Ναι την κούρεψα λίγο να φύγει η μαλλούρα. :lol::lol: Εσύ μας το παίζεις πολύ νοικοκυρά..Ακου εκεί παντζούρια μεσημεριάτικα.Να μην είμαι γειτόνισσα σου να σου ρίχνω λασπόνερα κάθε μέρα:lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινάκι μπράβο μπαίνουν όλα στην τελική ευθεία για τη βάφτιση.Φιλάκια το Καθολικάκι ε?Φαντάζομαι έχεις λιώσει.

Κορίτσια έχετε δώσει μελιτζάνα?Νομίζω οτι ο γιατρός μου είπε να δίνω απ'ολα τα λαχανικά αλλά δεν είμαι και σίγουρη.Εκοψα σήμερα από τον κήπο και λέω να τις μαγειρέψω αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια, χθες πηγαμε στο παιδων για να κανουμε ενα κυστεοφραφημα γιατι εχει μια μικρη διαταση στο ενα νεφρακι από εγκυμοσυνη το εχουμε δει και επειδη δεν μειωνεται παααρα πολυ καναμε αυτην την εξεταση να δουμε για παλινδρομηση.ειχα προετοιμασει τον εαυτό μου οτι δεν θα εχει τιποτα αλλα τελικά εχει και στα δυο νεφρα.ενταξει δεν ειναι κατι τραγικό αλλα εχει ταλαπωρηθει το μικρό μου με τοσες εξετασεις καθε τοσο.και εχει ακομα...πηγα στην παιδιατρο να δει τις εξετασεις και τωρα πρεπει να κλεισω ραντεβου κ με νεφρολογο που μπορει να μας πει λεει να κανουμε ενα σπινθηρογραφημα νεφρων(ξερει καμια τι ειναι;;)και εξετασεις ,γιατροι,αντιβιώσεις και παλι εξετασεις....χθες ημουν πολυ χαλια.σπαραξε κ στο νοσοκομειο...τρομαξε τοσο πολυ οταν μπηκαμε στην αιθουσα και ειδε 3-4 γιατρους με τα ασπρα που γαντζωθηκε πανω μου φανταστητε οταν την βαλαμε στο τραπεζι και την κραταγαμε χερια ποδια ακινητη.αυτό μας ειπαν μπορει να παει μεχρι κ τα 2 χρονια οπου παιρναει η παλινδρομιση και κλεινει κ η διαταση.αν δεν κλεισει λεει παμε χειρουργικα.ουτε να το σκεφτω δεν θελω..

σε καταλαβαινω απολυτα!!!!!!!!!!!! και εμεισ χερια ποδια την κρατουσαμε...εψαξα λιγο για το σπινθηρογραφημα κ βρηκα αυτο....

To σπινθηρογράφημα νεφρών διακρίνεται σε δύο είδη ανάλογα με το είδος της εξέτασης που πρόκειται να γίνει. Υπάρχει το δυναμικό σπινθηρογράφημα, το οποίο γίνεται αμέσως μετά τη χορήγηση του ραδιοφαρμάκου και δίνει πληροφορίες για την αιμάτωση και τη λειτουργία των νεφρών, και το στατικό σπινθηρογράφημα, το οποίο πραγματοποιείται λίγες ώρες μετά τη χορήγηση του ραδιοφαρμάκου και χρησιμοποιείται για να ελέγξει την ανατομία και τη λειτουργία των νεφρών.

Και στις δύο περιπτώσεις το ραδιοφάρμακο που χορηγείται είναι το Τεχνήτιο, το οποίο φτάνει στους νεφρούς με την κυκλοφορία του αίματος. Στη συνέχεια, με τη βοήθεια μιας ειδικής κάμερας (γ-κάμερα) ανιχνεύεται η κατανομή του ραδιοφαρμάκου στους νεφρούς και οι πληροφορίες καταγράφονται και επεξεργάζονται από ηλεκτρονικό υπολογιστή.

Αποτελεί μια ανώδυνη και ασφαλή εξέταση αφού οι ποσότητες ραδιοφαρμάκου που χρησιμοποιούνται είναι τόσες ώστε να επιτευχθεί η μικρότερη έκθεση του εξεταζoμένου στην ακτινοβολία.

ευχομαι ολοψυχα ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ .....και προτινω να παρεις κ αλλη γνωμη πριν πατε χειρουργειο....που δεν το νομιζω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!Δεν είναι κανείς εδώ??? :lol::lol::lol::lol:

Αλεξάνδρα πας διακοπούλες?Καλά να περάσετε και καλές βουτιές.

Αρια φαντάζομαι τη χαρά σου...Αχου το καημενούλι να σε φωνάζει τόσες μέρες και εσύ τίποτα...

Φουφούκα στέκεται η Αγγελικούλα?Εμέις εχουμε μείνει στο μπουσούλισμα και σηκώνεται στον καναπέ.Α!!και σήμερα σηκώθηκε και από το παρκο που το πάλευε τόες μέρες.Από ανάγκη δηλαδή γιατί δεν κάνει κακά καθιστή :lol::lol:

Φωτεινούλα σε ταλαιπωρεί ο μικρός στον ύπνο ε?Μηπως ζεσταίνεται?Ναι την κούρεψα λίγο να φύγει η μαλλούρα. :lol::lol: Εσύ μας το παίζεις πολύ νοικοκυρά..Ακου εκεί παντζούρια μεσημεριάτικα.Να μην είμαι γειτόνισσα σου να σου ρίχνω λασπόνερα κάθε μέρα:lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινάκι μπράβο μπαίνουν όλα στην τελική ευθεία για τη βάφτιση.Φιλάκια το Καθολικάκι ε?Φαντάζομαι έχεις λιώσει.

Κορίτσια έχετε δώσει μελιτζάνα?Νομίζω οτι ο γιατρός μου είπε να δίνω απ'ολα τα λαχανικά αλλά δεν είμαι και σίγουρη.Εκοψα σήμερα από τον κήπο και λέω να τις μαγειρέψω αύριο.

εεεεεεεεεεεεεεεε εγω ειμαι εδω :D:D:D δεν με βλεπεις 1.50 μετρο γυναικα :?::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα εκανα λαθος..ο ορεστακος εχει πρωτος γενεθλια!!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ θα σε στεναχωρησω αλλα θα δωσω αλλου το Καθολικάκι..... :lol: αφου ο γαμπρος μας εξαφανιστηκε.....μωρε μπας και βρηκες αλλη νυφη και ντρεπεσαι να ξαναμπεις??????? :lol:

ακουω προτασεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...