Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

HELLOOOOOOO :!::!::!:

Φουφουκα,το ειχα αφησει ανοιχτο και πηγα για μπανιο-γαλα-νανι :!: κριμα που δεν σε προλαβα :( σημερα γυρισαμε σπιτι μετα απο 10 μερες :o:o εγω με τους γονεις μου και την μπεμπα δηλ,γιατι ο αντρας μου εφημερευει :( ειχα μια αγωνια αν θα θελει το κρεββατι της,τα παιχνιδια της αλλα εκανε σαν τρελλη και χτυπουσε παλαμακια :x:x οπως βλεπεις εσυ πακεταρεις μια φορα :x το χρονο και εγω 2 φορες την εβδομαδα :evil::evil: θηριο το Αγγελικακι σου ρε :) αντε με το καλο η μετακομιση ;)

Σταυρουλα να σου ζησει και με το ονομα :) απο οτι καταλαβαινω απο τα συμφραζομενα εγραψες :) τα νεα της βαφτισης αλλα δεν βρισκω την δημοσιευση σου :(

Φωτεινη,πες την αληθεια εκτος απο το ψαρακι εφαγες στο παρτυ τις λιχουδιες των παιδιων :?::?::?::lol::lol: πλακα σου κανω,ρε :!::!: αυτο με τα ευχαριστηρια το εχουμε εδω πανω οπως βλεπεις,το ειπε και η Αργι :!: την εχω πατησει φιλεναδα,κανω τα εθιμα 2 διαφορετικων τοπων και θα μου βγει ο κουκος αηδονι :evil::evil: παντως σχετικα με τα γλυκα που μου εγραψες,συμφωνω,στη Θεσ.νικη κανουν τα μισα λεφτα,πολυ εκμεταλλευτες εκει κατω :evil::evil::evil: μπορει να μου τα φερει η μαμα μου απο το μαγαζι μας,οπως και τα ζαχαρωτα που πηρε 6 κιλα :o:o:o:o αληθεια πως πας με θηλασμο :?: η δικια μου δεν γουσταρει αλλο :( με το ζορι καθεται 2 λεπτα και μετα το τσιμπαει :shock::shock: ή παιζει κουκου-τζα με το σουτιεν και το βυζι μου :lol::lol:

Συμπεθερουλα,θα σκασω :!::!: θελω να βαλω φωτο με τη νυφη σου που εχει γινει καραμανουλι και δεν βρισκω που εχω βαλει τη μηχανη ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x( εχω γινει χειροτερη και απο την Κατερινα,εχω παθει ζημια μαζι της :x:x μου λειπει και πολυ και μου ερχεται να την φαω :) παντως για να βγαλουμε πολλα λεφτα θα γυρισου κοινο κλιπακι με το ζευγος :lol::lol: λες και περιγραφεις σκηνες με τη Δημητρουλα ειναι ο Βασιλακης :!::!: αν δεν ταιριαζαμε.......

Ρουλιτσα,φιλια πολλαααααα :!: σε νοιω με το τρεξιμο :evil: οποτε μπορεις πες τα νεα σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενα,που εισαι μωρελλι :?: αρχισες τη δουλεια και χαθηκες,ε ;)

Κατερινακι,ειναι ο μηνας σας οντως ;) πως πατε με κιλα :?: με το καλο να δεχτεις τον μπαμπα σου :?: ωραι α με τη δουλεια,μακαρι να πανε ολα καλα ;) παντως και εμεις εχουμε την τιμιτικη μας,αφου20/08 βαφτιζομαστε και το 2ο ονομα μας ειναι Μαρια ;)

HoneyM,χρυσοχερα ακουγεσαι ;) εγω λογω ελλειψης χρονου μονο τα ευχαριστηρια θα κανω μονη μου :roll::roll: εμας το θεμα μας ειναι μελισσουλες και σταχυα ;)

Αλεξανδρα,συμφωνω με τη Φωτεινη,στις μερες μας βρισκεις λυσεις στο θεμα τροφικων αλλεργιων,ζητα και τη βοηθεια του παιδιατρου ;) το θεμα με τις γοργονες ηταν η δευτερη επιλογη μου,αλλα κατεληξα στη μελλισουλα γιατι ειναι πολυ ζουζουνα,βεβαια αν την ειχα δει να κολυμπαει μπορει να ειχα κανει τη γοργονα :lol::lol: τρελλη γοργονα η δικια μου :lol:

Διδυμομανουλα,οι κορουλες σου μου θυμιζουντις ανηψιες μου και αυτες ηταν τελιως διαφορετικες,οπως και μεχρι σημερα που ειναι 7 ετων πια :roll:

Παντως σχετικα με το δωρο κουμπαρων,καμερα τους ειχαμε παρει στο γαμο :!: στην αρχη μου ειπαν για στερεοφωνικο αλλα μετα αλλαξαν γνωμη και θελαν κατι προσωπικο ο καθενας σαν ενθυμιο απο τη βαφτιστηρα τους,οποτε το αφησαν πανω μου γιατι ταιραζουν πολυ τα γουστα μας ;)

Σημερα που λετε πριν ελθουμε σπιτι καναμε σταση με τη μανα μου και τη μικρη στα τζαμπο και στειλαμε τον μπαμπα μου να καθαρισει την αυλη :oops::oops: δεν ειχαμε καροτσι και λεμε δεν την βαζουμε στο καροτσι του τζαμπο μπροστα στη θηκη :?: ξετρελλαθηκε το νουμερο :lol::lol: να χτυπαει παλαμακι,να κουναει χερι-ποδια,να χορευει ,να χαιρεταει τον κοσμο και μολις αλλαζαμε διαδρομο εκανε ΤΖΑ-ΤΖΑ :lol::lol: τρελλο μωρο :D:D:D αμα σας λεω σαν την Κατερινα εχω γινει...... :lol::lol:

ΑΧΧΧΧΧΧΧ :!: θελω να βαλω φωτο,θα σκασω :evil::evil::evil:

Τωρα που το θυμηθηκα :roll: Μιτσακο party animal,χτυπιεσαι στην Κερκυρα ε :?: εβγαλες κανα φραγκο απο κοσμηματα,αληθεια :?:

Αντε νυσταξα γεια σας :!::!: ελπιζω να βρω την μηχανη :roll: παντως θα μπω και αυριο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!!Να'μαι πάλι!Όπως καταλάβατε αϋπνίες :evil::evil::evil: Ενώ είμαι πολύ κουρασμένη δεν μπορώ να κοιμηθώ.Ίσως επειδή λείπει ο αντρούλης μου και είμαι λίγο ανασφαλής. :roll: Ρίχνει μια βροχή έξω κορίτσια άλλο πράγμα.Έκανε και κάτι μπουμπουνητά,φοβήθηκα μην ξυπνήσουν τα παιδάκια μου!

Χαρουλίτα,φαντάστηκα ότι κάτι τέτοιο θα παίζει και καθυστερούσες να μπεις.Πακετάρεις συνέχεια ε;Πώς το αντέχεις ρε συ;Εδώ εγώ ένα σ/κ σκέφτομαι να φύγω γιατί σκέφτομαι μόνο και μόνο τα πράγματα.Επίσης δε θέλω να ξεβολεύω τα παιδιά για να μην έχω παρατράγουδα μετά.Αλλά η ανάγκη βλέπεις και οι υποχρεώσεις.Της λείψανε τα πραγματάκια της της Δημητρούλας μωρέ!Όντως ρε συ,αφού οι γονείς σου έχουν ζαχαροπλαστείο γιατί ψάχνεσαι αλλού;Επειδή ειναι μακριά;Μη μου πεις ότι στεναχωριέσαι με το θηλασμό.Θήλασες τόσο πολύ καιρό κι έχεις και παράπονο;Εγώ εδώ και πολύ καιρό δεν κατεβάζω καρότσι στο σούπερ ή στα τζάμπο.Τη βάζω στο καθισματάκι του καροτσιού του καταστήματος.Ή παίρνουμε δύο καρότσια (ένα για την καθεμία),ή βάζω το Στελλάκι μου μέσα στο καρότσι και την Αγγελική μπροστά.Ανάλογα με τα πράγματα που θέλουμε να πάρουμε.

Όντως,Μητσάκο πού είσαι;Πώς πάνε οι business; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μεις όταν πάμε jumbo με το μπαμπά μας τα καρότσια του καταστήματος χρησιμοποιούμε.Βάζει ο ένας τη μια και ο άλλος την άλλη.Να δείτε πως κρατάνε σφιχτά το καρότσι και γουρλώνουν τα ματάκια τους να κοιτάξουν τους διαδρόμους.Γέλιο έχουν.Τελικά μετά τον πυρετό βγάλαμε χθες σε όλο το σώμα εξανθήματα.Πήγαμε αμέσως σε μια γιατρό,όχι στον δικό μας γιατί λείπει με άδεια μέχρι 16/8 και μας είπε είναι μια παιδική ασθένεια αιφνίδια ερύθρωση λέγεται όχι τόσο γνωστή.Κάνει πυρετό 3 μέρες πρήζεται ο λαιμός και πονάει και βγάζει κοκκινιές που κρατάνε 3 μέρες.Δε τρώει τίποτα από τη Κυριακή εντωμεταξύ μόνο πίνει νερό και λίγο γάλα.Μας είπε η γιατρός πάλι καλά γιατί τα περισσότερα παιδάκια που το παθαίνουν καταλήγουν στο νοσοκομείο με αφυδάτωση.Είναι κολλητικό και δυστυχώς βλέπει και την άλλη μου τσούπρα να είναι στα προεόρτια.Αυτή που το παθε είναι 11 κιλά και δε με νοιάζει και να χάσει το άλλο όμως είναι μόνο 7,5 αν αρχίσει να χάνει θα το ψάχνουμε το πόκεμον!!!Αυτά τα νέα μας...Ξενύχτι πολύ φυσικά γιατί έχουμε και ανήσυχο ύπνο και γκρίνια,δεν μας έδωσε φάρμακα θα κάνει τον κύκλο του είπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Εβαλα την μικρη για υπνακο και ειπα να σας διαβασω πριν αρχισω την εργασια!!!

Σταυρουλα να σας ζησει η νεοφωτιστη παντα γερη και ευτυχισμενη!!! Πολυ ωραιο ονομα!! Εχω μια γνωστη που την λενε Μηλια και νομιζα οτι ειναι απο το Αιμιλια αλλα στην πορεια εμαθα οτι ειναι απο Εμμελεια και ξετρελαθηκα οταν το ακουσα! Ελπιζω να το αφησετε ολοκληρο το ονοματακι....

Mardio περαστικα στο ζουζουνακι ολα καλα να πανε... Η μικρη μου οταν ειχε περασει γαστρεντεριτιδα και ειχε φτασει μεχρι και 40 ο πυρετος επειτα οταν επεσε εβγαλε στο σωματακι της μικρα σπυρακια. Την πηγα στον παιδιατρο και μου ειπε οτι λεγετε αιφνιδιο εξανθημα απο τον πυρετο που εκανε.... Περαστικα σας και παλι και ελπιζω να μην κολλησε και η αλλη σου κορουλα...

Φουφου δεν εχω καταλαβει γιατι μετακομιζετε συχνα! Ειναι στρατιωτικος ο αντρουλης σου?

Φιλια στα ζουζουνακια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!ΤΙ κάνετε;Εμένα ο αντρούλης έχει ρεπό σήμερα και βγήκαμε έξω βολτούλα.

Μαρία,περαστικά στο κοριτσάκι σου!Της έδινες μήπως αντιβίωση;Εμένα από την αντιβίωση το είχε πάθει.

Άρια,ναι αλλα δε με αφήνει να το πω.Εγώ δε σου είπα τίποτα,μόνη σου το μάντεψες. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Μπήκα να σας διαβάσω αλλά ο μικρός και οι δουλειές τρέχουν.

Διάβασα και κάποια από τα νέα θέματα που ανοίγουν και έμεινα έτσι :shock::shock::shock:

Θα προσπαθήσω να ξαναμπώ αργότερα, σόρυ αλλά .... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!!!!! τι κανετε??? εγω ματαια προσπαθουσα να κοιμησω το Καθολικάκι εκτος relax...την εβαλα πρωτα στο κρεβατακι της εδωσα αρκουδακι...κλαααααμα....μετα την βαζω διπλα μου και μελανιασε απο το κλαμα χωρις ανασα!!!!!!!!!! :shock: ενοειται οτι την πηρα αμεσως αγκαλιτσα και ηρθαμε εξω και με το που την εβαλα στο relax κοιμηθηκε το νινακι μου.....δεν ειμαι εγω για τετοια... :( ας κοιμαται οσο χωραει ακομα ετσι και μετα οπως βολευεται.....στην τελικη αφου ετσι θελει ας κοιμαται ετσι!!!! οτι θελει η πριγκιπεσσα μου :D:D

χαρουλιτα μου βαφτιζεστε και εσεις??????? τελεια!!!! τα κανονισες ολα?

ολο διαβαζω και ολο ξεχναω τι εχω παθει :?

εμεις τελικα μας πηραν τηλ οτι δεν βρισκουν την μπομπονιερα που παραγγειλαμε και ετσι πηγα χθες και βρηκα αλλη...θα ειναι κορνιζα τελικα καρδια που απο πανω εχει κορωνα και απο κατω γραφει princess 12.5 χ 12 ειναι αρκετα μεγαλη....με glitter και τετοια...και θα εκτυπωσουμε το φατσονι της να το βαλουμε μεσα...και ετσι κανενας δεν θα την πεταξει και θα ειναι στολισμενη σε ολα τα σπιτια το πριγκπισσακι μου :)

ΔΕΝ ΞΑΝΑΑΓΟΡΑΖΩ PAMPERS....το ειχα ξαναπει αλλα αυτη την φορα τελος....πεσαμε στην αναγκη γιατι ητν Κυριακη και το supermarket της γειτονιας εχει μονο pampers....και αποτελεσμα??? το Καθολικακι ειχε διαροια...απο αλλο λογο βεβαια...αλλα μονο στην πανα που δεν ηταν τα κακα!!! την εκανα 3 φορες μπανιο χθες....εβγεναν ολα εξω απο το πλαι..και γεμιζε το φορμακι μεχρι πισω :shock: αφου δεν ηξερα πως να της το βγαλω τοσο σκατομενο που ηταν να μην πασαλιψω το μουτρι της :lol: και ημουνα και μονη μου....Libero και παλι libero τελος!!!!!!!!!!!!!

Φωτεινουλα δεν ερχεσαι κανενα πρωινο προς τα κατω να πιουμε κανενα καφε ???

εχω παλι το εβερεστ να σιδερωσω....ΤΟ ΜΙΣΩ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!!!!! τι κανετε??? εγω ματαια προσπαθουσα να κοιμησω το Καθολικάκι εκτος relax...την εβαλα πρωτα στο κρεβατακι της εδωσα αρκουδακι...κλαααααμα....μετα την βαζω διπλα μου και μελανιασε απο το κλαμα χωρις ανασα!!!!!!!!!! :shock: ενοειται οτι την πηρα αμεσως αγκαλιτσα και ηρθαμε εξω και με το που την εβαλα στο relax κοιμηθηκε το νινακι μου.....δεν ειμαι εγω για τετοια... :( ας κοιμαται οσο χωραει ακομα ετσι και μετα οπως βολευεται.....στην τελικη αφου ετσι θελει ας κοιμαται ετσι!!!! οτι θελει η πριγκιπεσσα μου :D:D

χαρουλιτα μου βαφτιζεστε και εσεις??????? τελεια!!!! τα κανονισες ολα?

ολο διαβαζω και ολο ξεχναω τι εχω παθει :?

εμεις τελικα μας πηραν τηλ οτι δεν βρισκουν την μπομπονιερα που παραγγειλαμε και ετσι πηγα χθες και βρηκα αλλη...θα ειναι κορνιζα τελικα καρδια που απο πανω εχει κορωνα και απο κατω γραφει princess 12.5 χ 12 ειναι αρκετα μεγαλη....με glitter και τετοια...και θα εκτυπωσουμε το φατσονι της να το βαλουμε μεσα...και ετσι κανενας δεν θα την πεταξει και θα ειναι στολισμενη σε ολα τα σπιτια το πριγκπισσακι μου :)

ΔΕΝ ΞΑΝΑΑΓΟΡΑΖΩ PAMPERS....το ειχα ξαναπει αλλα αυτη την φορα τελος....πεσαμε στην αναγκη γιατι ητν Κυριακη και το supermarket της γειτονιας εχει μονο pampers....και αποτελεσμα??? το Καθολικακι ειχε διαροια...απο αλλο λογο βεβαια...αλλα μονο στην πανα που δεν ηταν τα κακα!!! την εκανα 3 φορες μπανιο χθες....εβγεναν ολα εξω απο το πλαι..και γεμιζε το φορμακι μεχρι πισω :shock: αφου δεν ηξερα πως να της το βγαλω τοσο σκατομενο που ηταν να μην πασαλιψω το μουτρι της :lol: και ημουνα και μονη μου....Libero και παλι libero τελος!!!!!!!!!!!!!

Φωτεινουλα δεν ερχεσαι κανενα πρωινο προς τα κατω να πιουμε κανενα καφε ???

εχω παλι το εβερεστ να σιδερωσω....ΤΟ ΜΙΣΩ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια διαβαζω για "μωρα 12 μηνων" και λεει οτι μπορουμε να αρχισουμε να δινουμε μαλακα κομματακια απο φαι και φρουτα...εχετε δωσει???? και αν ναι τι???¨εγω φοβαμαι :? δωσατε οσπρια? φακες και τετοια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΚΟΜΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΑΠΑΝΤΑΩ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΕΓΩ ΔΙΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΦΑΓΗΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΟΣΠΡΙΑ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΦΑΚΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΦΑΓΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΛΕΣΜΕΝΕΣ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΕΣΑ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ Κ ΕΓΩ ΠΑΜΠΕΡΣ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΕ ΕΒΛΕΣ ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ Κ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΑ ΛΙΜΠΕΡΟ ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΟΛΗΣΑ ΤΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ Ο ΚΩΛΑΚΟΣ ΤΟΥ ΣΠΟΡΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙ.ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΝΑΙ Η ΚΟΡΝΙΖΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΗ Κ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΠΟΥ ΒΟΛΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ..ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΗ ΕΔΩ ΚΑΜΙΑ ΨΙΧΑΛΙΤΣΑ ΡΙΧΝΕΙ Κ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΟΠΟΤΕ ΠΛΕΝΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΒΡΕΧΕΙ ΑΦΟΥ ΛΕΩ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΡΕΞΕΙ ΠΙΑ :evil::evil: ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΤΖΑΜΠΟ ΤΟΝ ΒΑΖΩ Κ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΜΙΑ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΜΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΟΥΡΛΙΑΖΟΝΤΑΣ...ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΡDIO ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗ ΚΟΛΗΣΕΙ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΑΚΙ.ΚΟΛΟΙΩΣΕΙΣ :mrgreen::mrgreen: ΗΟΝΕΥ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ??ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΣΩ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ.ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ???? ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΝΤΙΟ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΙΔΙΑΡΗΣ ΦΩΝΑΖΕΙ ΝΟΝΑ Κ ΧΑΙΡΕΤΑΕΙ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΣ.ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΖΑ Κ ΦΕΥΓΕΙ.ΧΑΧΑΧΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ???ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ...ΑΝΤΕ ΡΕ ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΗ ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΦΤΕΡΝΙΖΕΤΑΙ ΜΟΛΙΣ ΦΤΕΡΝΙΣΤΩ ΤΙ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΧΟΥΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΗΓΕΣ ΚΙ ΩΣ ΕΔΩ ΚΙ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΓΙΑ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ ΜΕ ΤΣΑΚΙΖΕ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΤΙΣ ΔΑΓΚΩΝΙΕΣ Κ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ Η ΚΑΨΕΡΗ ΜΟΝΟ Η ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΤΗ ΣΟΥΠΕΡ ΛΥΣΗ.ΠΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΕΙ 11111 ΩΧ ΤΟ 11 ΤΟ ΠΑΤΑΕΙ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΑΡΠΑΞΕ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ Ααχ:χα ΜΑΛΛΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΝ ΔΙΩΧΝΩ Κ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΕΙ ΜΜΜΑΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΦΥΓΕ...ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που χαθηκατε καλε ολο το απογευμα :!::!::!:

Εβαλα κατι φωτο αλλα την αδικουν την μικρη μου γιατι ειναι απο το κινητο του ανδρα μου και μακρινες :( που θα παει θα βρω την μηχανη :evil::evil:

ΜARDIO,περαστικα :!::!::!: τρομερη ταλαιπωρια για τα μικρουλια :( πολλα υγρα να τους δινει γιατι ο λαιμουδακος στανταρ θα ποναει και δεν θα θελουν να φανε :(

ΦΩΤΕΙΝΗ,σε ποια θεματα αναφερεσαι?

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ,θα σου τη γνωμη μου για μπομπονιερες χωρις παρεξηγηση :roll: μην βαλετε φωτο της μικρουλας,οι περισσοτεροι τις πετανε και καταληγουν στα σκουπιδια :evil::evil: το ειχα δει σε μιας φιλης μου και πολυ τα ειχα παρει :evil::evil:

ΜΑΓΔΑ,η δικια μου βηχει στα ψεμματα και οταν γελαω με κοροιδευει και με παριστανει οπως γελαω :lol::lol:

HONEYM,βαλε καμια φωτο απο τις δημιουργιες σου ;) ποτε βαφτιζεις εσυ :?

ΦΟΥΦΟΥΚΑ,ετοιμα τα μπαγκαζια :?:

Σας καληνυχτω :!: νυσταζωωωωωω :!::!::!: απο αυριο θα χαθω παλι λογω εορταστικου 5ημερου εφημεριων :evil::evil: με τον ανδρα μου θα χαιρετηθουμε αυριο και θα τα ξαναπουμε τη Δευτερα :evil::evil::evil: που θα ξαναεχουμε εφημερια και οι δυο την Τριτη :lol::lol: οποτε η μικρη θα παει στους δικους μου και θα παμε εν'αλλαξ να την βλεπουμε :( αν ηταν λιγο πιο μεγαλη θα νομιζε οτι εχουμε παρει διαζυγιο και τη βλεπουμε με βαρδιες :shock::shock::shock: Φιλιααααα πολλαααααα σε ολες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο αυριο θα χαθω παλι λογω εορταστικου 5ημερου εφημεριων :evil::evil: με τον ανδρα μου θα χαιρετηθουμε αυριο και θα τα ξαναπουμε τη Δευτερα :evil::evil::evil: που θα ξαναεχουμε εφημερια και οι δυο την Τριτη :lol::lol: οποτε η μικρη θα παει στους δικους μου και θα παμε εν'αλλαξ να την βλεπουμε :( αν ηταν λιγο πιο μεγαλη θα νομιζε οτι εχουμε παρει διαζυγιο και τη βλεπουμε με βαρδιες :shock::shock::shock: Φιλιααααα πολλαααααα σε ολες ;)

Αχ βρε xaroulita γέλασα με το σχόλιο σου.Σε νοσοκομείο δουλεύετε αν επιτρέπεται και έχετε τόσες βάρδιες;Κι εμένα ο ξάδερφος μου με τη γυναίκα του δουλεύουν στην ΥΠΑ και όλο έτσι με βάρδιες τα βλέπουν τα παιδιά,έχουν 3!Μεταξύ τους σπάνια συναντιούνται...Άσχημες δουλειές!Καλό κουράγιο

Εμείς πάμε λίγο καλύτερα με την ίωση και ευτυχώς δε κόλλησε η άλλη ακόμα τουλάχιστον...

Ίσως πάμε και κάνα μπάνιο το ΣΚ αν είναι και τα δυο εντάξει.Φιλιά σε όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! foufou μου περαστικά σας.πω πω ψηλό το κοριτσακι σου!!εμενα ειναι γυρω στους 70 αφου δεν επινε το γαλατακι της!!

χαroulita τα ζουζουνακια αμεσως αναγνωριζουν το σπιτακι τους!!!και σιγουρα υπαρχουν προιόντα που να μπορει να φαει λογω αλλεργιας αλλα ειπα να φαει κατσικισιο γιαουρτι και της αρεσε πολυ αλλα εβγαλε κοκκινιλες κ η παιδιατρος μου ειπε να μην της ξαναδωσω...βρηκα στο σουπερ ενα γιαουρτι προβιο ελαφρυ,λεω μηπως το δοκιμασω. εγω την εβαλα στο κοροτσι μια φορα στο jumbo και γκρινιαζε,ηταν 9 μηνων και ημουν μονη με το μωρο αγκαλια και ενα καροτσι γεματο ,ειχα παει για την βαφτιση να ψωνισω για το τραπεζι..πολυ ταλαιπωρηθηκα κ ειπα να μεγαλωσει λιγακι κ να ξαναδοκιμασω!!!αντε βρε μη λες τετοια πραγματα για χωρισμους,καταλαβαινουν τα παιδια μη σε ανησυχει!!!ασχημο πραγμα ομως αυτό με τις βάρδιες.εδω εμενα ο αντρας μου γυρναει το μεσημερι κ κοιμαται η μικρη και μπορεί να εχει κ το απογευμ α δουλεια και να φυγει πριν ξυπνησει κ το βραδυ οταν γυρισει η μικρη να ξανακοιμαται και στεναχωριεται που δεν την εχει δει καθολου.

MADRIO περαστικά σας βρε. ταλαιπωρούνται τα μικρουλια..να κ αγνωστες παιδικες αρρωστιες!!

Κατερινα πολύ ωραια ιδεα η κορνιζα..!!καθεται ακομα στο relax;εμενα δεν το πολυχωνεψε.μονο πολυ μωρο καθισε που δεν πολυκουνιόταν!!

ναι Magykal μαλλον για αλλεργια φαινεται...εχω απηυδήσει!!!δεν ξερψ τι συμβαινει αφου τρωει κατσικακι κ δεν εχει προβλημα!!!να μην ειναι 100%κατσικισιο γαλα;μονο αυτο μπορω να σκεφτω!!! γραφει κ στον υπολογιστη ο μπομπιρακος ε;αυτο ειναι που λενε οτι τα σημερινα παιδια θα παιζουν το ιντερνετ στα δαχτυλα απο κουνια!!!τι σας ειπε ο παιδιατρος;ολα καλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια, χθες πηγαμε στο παιδων για να κανουμε ενα κυστεοφραφημα γιατι εχει μια μικρη διαταση στο ενα νεφρακι από εγκυμοσυνη το εχουμε δει και επειδη δεν μειωνεται παααρα πολυ καναμε αυτην την εξεταση να δουμε για παλινδρομηση.ειχα προετοιμασει τον εαυτό μου οτι δεν θα εχει τιποτα αλλα τελικά εχει και στα δυο νεφρα.ενταξει δεν ειναι κατι τραγικό αλλα εχει ταλαπωρηθει το μικρό μου με τοσες εξετασεις καθε τοσο.και εχει ακομα...πηγα στην παιδιατρο να δει τις εξετασεις και τωρα πρεπει να κλεισω ραντεβου κ με νεφρολογο που μπορει να μας πει λεει να κανουμε ενα σπινθηρογραφημα νεφρων(ξερει καμια τι ειναι;;)και εξετασεις ,γιατροι,αντιβιώσεις και παλι εξετασεις....χθες ημουν πολυ χαλια.σπαραξε κ στο νοσοκομειο...τρομαξε τοσο πολυ οταν μπηκαμε στην αιθουσα και ειδε 3-4 γιατρους με τα ασπρα που γαντζωθηκε πανω μου φανταστητε οταν την βαλαμε στο τραπεζι και την κραταγαμε χερια ποδια ακινητη.αυτό μας ειπαν μπορει να παει μεχρι κ τα 2 χρονια οπου παιρναει η παλινδρομιση και κλεινει κ η διαταση.αν δεν κλεισει λεει παμε χειρουργικα.ουτε να το σκεφτω δεν θελω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε alexandra μου εύχομαι να είναι περαστικά αυτό με τα νεφρά σας και να μη χρειαστεί επέμβαση τόσο μικρούλα που είναι.Υγεία για όλα τα παιδάκια του κόσμου.Δε ξέρω καθόλου τι είναι το σπινθηρογράφημα που γράφεις να σε βοηθήσω.Καλά αποτελέσματα μόνο να σου ευχηθώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, γεια σας.

Εδώ όλα καλά.

Αλεξάνδρα εύχομαι περαστικά στην μικρή σου. Δεν έχω ιδέα από αυτές τις εξετάσεις. Μην ξεχνάς ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. Κάντε τώρα όλες τις εξετάσεις για να δειτε τι συμβαίνει και ελπίζω να μην χρειαστείτε επέμβαση.

Χαρά η μικρή όλοκληρη κοπέλα έχει γίνει. :D (δεν θέλω να σχολιάσω άλλα θέματα εδώ, αλλά όχι και αφήνω το 40ημερών μωρό να πεινάσει, να κλάψει για να δεχτεί το μπιμπερό, τη στιγμή που ο θηλασμός της πάει σούπερ :evil: )

Εμάς ο θηλασμός πάει μια χαρά. Κάνω γύρω στους 6 θηλασμούς το 24ωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα πως πήγε ο παιδίατρος; Όταν φταρνίζεται λέω γειτσες και μετά τον ακούω να λέει "ιτσετσ" :lol::lol: Και εσύ σαν την αδερφή μου :lol::lol: ξέρουμε πως όταν πλένει το αμάξι σίγουρα μετά θα βρέξει :lol::lol: Και άλλα δοντάκια βγάλατε; :ymapplause::ymapplause: Πόσα έχει τώρα; Εμείς κολλήσαμε στα 5 :? Ρε συ περπατάει μόνος του ο Βασιλάκης; :shock::shock: Εμένα μόνο αν κρατάει τον τοίχο ή τον καναπέ.

Κατερίνα και εγώ έχω δώσει φακές. Πλεον όλα τα φαγητά τα κάνω κομματάκια και τα δίνω (εκτος κρεας που φοβάμαι και σκληρά φρούτα), αλλά επειδή όπως έχω ξαναπει στο μεσημεριανό μου κάνει τον δύσκολο, όταν δω ότι περνάει η ώρα και έχω καταφέρει να του δώσω 2 τόσοδα μικρούλικα κομματάκια από κολοκύθι τότε τα περνάω από το μπλέντερ και ξεκινάω να κουταλίζω :twisted::twisted: Το ρηλάξ δεν μας χωράει από 6 μηνών :o:lol::lol: Συμφωνώ με Χαρά στο θέμα μπομπονιέρας. Μην βάλεις τη φωτο της μικρής, θα πάει άδικα :cry::cry: Δώσε την κορνίζα σκέτη και δώσε μετά φωτο στους πολύ δικού σου που ξέρεις ότι θα την στολίσουν.

Εγώ έχω φάει κόλλημα με τα babylino, είναι τόσο μαλακά από μέσα και όπως λέει και ο άντρας μου είναι ελληνικά και πρέπει να στηρίζουμε τα προϊόντα μας.

Για καφεδάκι νόου πρόμπλεμ :D Θα δω πότε θα μπορώ και θα ενημερώσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία και εμείς περάσαμε τα ίδια, πυρετός 2-3 μέρες και μετά κοκκινίλες, αλλά νομίζω ότι η γιατρός σου λίγο τα δραματοποίησε τα πράγματα. Όπως είπε και η Άρια συνήθως μετά από πυρετό τα μικρά βγάζουν αυτά τα εξανθήματα. Πάντως ευτυχώς δεν κόλλησε και η άλλη.

Εσύ μπορείς για καφεδάκι;

Φουφούκα πακετάρεις κιόλας; Μπράβο ύψος το Αγγελικάκι! Και η Στελλίτσα στην ηλικία της τέτοια ανάπτυξη είχε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρια καλέ όλα εσύ θα τα φτιάξεις για την βάφτιση; μπράβο. Του χρόνου που θα κάνω ετοιμασίες για τα δικά μας θα σε προτιμήσω :lol::lol::lol:

Σταυρούλα μου να σας ζήσει η Εμμέλεια, να έχει πάντα υγεία και ευτυχία και πολλά αδελφάκια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...