Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

σημερα πηρα να δοκιμασω τις ετοιμες φρουτοκρεμες να δω μηπως φαει ετσι ταφρουτα...δεν μπορω να πω οτι τα τσακισε αλλα δεν ειχε και αυτην την αποστροφη από την πρωτη κουταλια. τι να πω;βεβαια εκανα κ χορευτικο σοου....αυτες οι κρεμες λενε οτι ειναι χωρις συντηρητικά αλλα καλυτερα δεν ειναι η φρουτεκρεμα που κανουμε την ιδια στιγμη;τι καλυτερο ομως εχουν κ την τρωει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας,κορίτσια μου!Έχει απίστευτη ζέστη!!!

Φωτεινούλα,εννοείται πως δεν την κατήργησα την πισίνα.Απλά τώρα τη γεμίζω ίσα ίσα να παίζουν.Άμα ήταν έτσι με το παραμικρό θα καταργούσαμε τα πάντα!Τι έγινε σιδέρωσες τελικά;Έχω κι εγώ να σιδερώσω του κόσμου τα ρούχα.

Αλεξάνδρα,κι εμένα την έτοιμη κρέμα την έτρωγε καλύτερα από τα φρέσκα φρούτα.Μήπως επειδή ήταν ζεστή;Δοκίμασε να της τη ζεστάνεις λίγο,δεν ξέρεις ποτέ.

Εγώ σήμερα,έφτιαξα γεμιστά.Στην Αγγελική είχα μαγειρέψει εχθές μοσχάρι πατάτα,καρότο,κολοκύθι και δεν της είχα βάλει μέσα ρυζάκι,γιατί δεν είχε κάνει κακά της.Σήμερα είχε περισσέψει μοσχάρι από εχθές και μισά λαχανικά και της έριξα μέσα και τη γέμιση από μία γεμιστή πιπεριά και το τσάκισε.Πολύ χάρηκα.Την τάισα πιο αργά και σκέφτηκα μήπως έφταιγε αυτό και δεν καλοέτρωγε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανουν τα κοριτσακια ? νεες αφιξεις βλεπω κ με χαροποιουν ιδιαιτερως.εγω ετοιμαζω βαλιτσες κ παραλληλα παιζω με το στεφανο για ναμη βαριεται κ πεταγομαι να φτιαξω κ κανα κοσμημα!!!

Φωτεινη κ θαθελα να δωσω γιαουρτι αλλα εμπλεξα με μαλ@&€& παιδιατρο.

Η συμπεριφορα του το τελευταιο τριμηνο ειναι ανεκδιηγητη.μιλαει αγενως κ Αποτομα,ενω τον τηλεφωνω μια στις 10 μερες κ αν κ μαλιστα ωρες γραφειου για ενα 2 λεπτο.με ειρωνευεται οταν τον ρωταω τι να κανω που εκοψε το μεσημεριανο κ με κανει να αισθανομαι ενοχες που τολμαω κ ζητω συμβουλες.δε του φαινοταν οτι θα εξελισσοταν ετσι....τελειωσα μαζι του,αλλαζω παιδιατρο,το θεμα ειναι να νιωθεις ανετα κ να εμνεει εμπιστοσυνη.κ πανω απολα να μη ξεχνα τι σου ειπε τη προυγουμενη φορα!!!

Αλεξανδρα καταλαβαινω τι τραβας κ. Εσυ με το φαγητο.εδω ωια ενα γευμα κ με εχει πιασει το στομαχι μου.δεν εχω δωσει φρουτοκρεμα σκονη παρα μονο 2 μερες στο χωριο πουξεμεινα απολα,αλλα αν δεν εχεις αλλη λυση τι να κανεις,νηατικο να μεινει??

Σημερα τον αφησα νηστικο αφου δεν ηθελε μεσημεριανο κ στις 7 που ξαναδοκιμασα εκανε το δυσκολο αλλα το τσακισε!!!

Φουφου εχω κ εγω την ιδια ποσινα σε πιο μεγαλη κ τη γεμιζω ελαχιστα γιατι λυπαμαι κ το πολυτιμο νερακι να το χυνω ετσι καθε φορα.δε κοστιζδι στη τσεπη αλλα κοστιζει στη φυση.ετσι το χρησιμοποιω για να ποτισω τα λουλουδια μετα.

Μαγδα θαταν ωραια να συναντιομασταν σε διακοπες με τα σπορια!!!!

Honeym πηγες προσφατα παρισι???εμεις το μαρτιο πηγαμε αλλα ηταν μετρια,ε...??

Χαρα γιατρινα πιστη στο καθηκον ετσι?

Φιλουθκια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, παλια και νέα, γεια σας!Μπηκα να δωσω το παρον και θα σας διαβασω αυριο!Γυρισα από τις mini διακοπες μας και τελικα δεν ηταν τοσο τραγικα, την πρωτη ημερα εκλαιγα που αφησα το αντρακι μου, επαιρνα τρια τηλεφωνα την ημερα, τα πεθερικα μου δειχνει να τα πηγαν καλα και να μην του χαλασαν το προγραμμα, μου φανηκε πιο μεγαλος, εμαθε να κανει παλαμακια, αλλα μας κοιταζε στην αρχη με απορια και μετα μας γελασε!Μαλλον επειδη εχουμε γινει μαυρακια αφου ημασταν απο το πρωι μεχρι το βραδυ στην παραλια!Φιλακια σε ολες σας και καλως μας ηρθαν τα νεα κοριτσακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!Mitsi και εμενα γνωμη μου ειναι να αλλαξεις παιδιατρο.κι εμας μας ειχε συστησει μια γαστεντερολογο η παιδιατρος μας και στο τηλ δεν σου ελεγε πολλα και μια φορα εκανα μια βδομαδα να την βρω να της πω για τις εξετασεις της μικρης και την μια εξεταζε, την αλλη ελειπε ,αφησα μηνυμα στην γραμματεα,εστειλα μειλ και ακομα μου απανταει....ενω η παιδιατρος καμια σχεση και στο αμαξι να ειναι το σηκωνει.και πολυ ευγενικη και να μου λυσει ολες τις αποριες..και δεν εχω κ λιγες καθε φορα. φρουτοκρεμα οχι σκονη γιατι εχουν γαλα κ εχει αλλεργια..ετοιμη αλεσμενη εχω παρει,τι να κανω;;κι εμενα το απογευμα δεν εφαγε και τωρα το βραδυ με το ζορι γιατι δεν θελω να κοιμαται νηστικη..

koukiditsa εγω για λιγες ωρες την αφηνω για δουλειες κ τρεχω σαν την τρελη για να ερθω οσο πιο γρηγορα γινεται,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI KANETE TΣΟΥΠΡΕΣ ΣΟΡΟΣ ΤΕΖΑ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΟΛΤΑ ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΧΤΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ Κ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΟ ΣΤΑ ΦΑΚΤΟΡΥ ΓΙΑ ΔΩΡΟ ΤΑ 2 ΜΑΣ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΑΨΟΓΑ.ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΙΧΕ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ Η ΑΝΙΨΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΜΕ ΔΙΑΡΟΙΑ Κ ΕΜΕΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΨΕΥΔΟΙΩΣΗ ΤΟΥ ΤΑΞΙΔΙΩΤΗ ΑΚΟΥ ΤΩΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΜΗ ΚΟΛΗΣΕΙ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ...

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΒΟΛΤΑ ΜΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ;);)

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΕΞΑΛΛΟΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙ ΠΟΥ ΑΦΗΣΕΣ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΤΗ ΦΙΛΗΣΕ ΑΛΛΑ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ ΑΝΗΨΙΑΣ ΧΑΙΔΕΨΕ ΤΗΝ ΕΛΕΑΝΑ ΜΙΑ ΤΣΟΥΠΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΓΥΡΟΦΕΡΝΕΙ ΟΠΟΤΕ ΠΑΤΣΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ :):):):) ΣΤΕΙΛΕ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΗΡΕΜΗΣΩ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΜΙΤΣΑΚΟ ΚΙ ΕΓΩ Η ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΕΝΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟ ΑΝ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΑΖΟΝ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Κ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΑΩ.ΕΙΜΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΟΣ ΠΟΛΥ ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΛΑΜΠΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΛΑΘΑΚΙ ΓΙΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΤΟΙΑ..

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Κ Η ΤΖΟΛΙ Ε??ΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΕΓΩ ΤΟΥ ΔΙΝΩ Κ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΩΣ ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ Κ ΤΟ ΜΠΡΟΚΟΛΟ ΣΤΕΦΘΗΚΕ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.

ΦΟΥΦΟΥΚΙ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΝΑ ΓΕΜΙΣΤΟ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!!

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΩΡΕ ΑΜΑ ΤΡΩΕΙ ΕΣΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕ Κ ΤΙΣ 2 ΜΠΑΣ Κ ΦΑΕΙ Κ ΦΡΕΣΚΑ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ.ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΜΠΑΣ Κ.ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΡΟΥΤΟΦΑΓΟΣ Κ ΝΕΡΟΜΠΑΚΑΚΑΣ ΣΑΝ Κ ΜΕΝΑ.ΠΕΠΟΝΙ ΕΦΑΓΕ Κ ΜΙΑ ΦΕΤΑ ΣΚΕΤΟ ΑΛΛΙΩΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΡΩΓΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!Mitsi και εμενα γνωμη μου ειναι να αλλαξεις παιδιατρο.κι εμας μας ειχε συστησει μια γαστεντερολογο η παιδιατρος μας και στο τηλ δεν σου ελεγε πολλα και μια φορα εκανα μια βδομαδα να την βρω να της πω για τις εξετασεις της μικρης και την μια εξεταζε, την αλλη ελειπε ,αφησα μηνυμα στην γραμματεα,εστειλα μειλ και ακομα μου απανταει....ενω η παιδιατρος καμια σχεση και στο αμαξι να ειναι το σηκωνει.και πολυ ευγενικη και να μου λυσει ολες τις αποριες..και δεν εχω κ λιγες καθε φορα. φρουτοκρεμα οχι σκονη γιατι εχουν γαλα κ εχει αλλεργια..ετοιμη αλεσμενη εχω παρει,τι να κανω;;κι εμενα το απογευμα δεν εφαγε και τωρα το βραδυ με το ζορι γιατι δεν θελω να κοιμαται νηστικη..

koukiditsa εγω για λιγες ωρες την αφηνω για δουλειες κ τρεχω σαν την τρελη για να ερθω οσο πιο γρηγορα γινεται,

Συμφωνω με τη μαγδα,μισα μισα για να παρει κ τα φυσικα φρουτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εγώ καθάρισα και θέλω να σκουπίσω και να σφουγγαρίσω,αλλά δεν μπορώ.Η μικρή έφαγε λίγο κέικ και η Στέλλα γκρινιάζει ότι θέλει μακαρόνια με κιμά και δεν καταλαβαίνει ότι δεν είναι ακόμα έτοιμος. :evil: Ρε γαμώτο θα τον είχα μαγειρέψει τώρα αλλά ξέχασα εχθές το βράδυ να τον βγάλω να τον ξεπαγώσω. :? Έστειλα μήνυμα στο Βικουλίνι και της έδωσα χαιρετίσματα και φιλιά.Περνάει πολύ δύσκολα και όταν καταφέρει θα μπει να μας τα πει αναλυτικά.Μακάρι μπας και ξελαφρώσει λίγο.Ανταπέδωσε φιλιά και χαιρετίσματα.

Μητσάκο,τι γιατρός είναι αυτός;Καλά θα κάνεις και θα τον αλλάξεις.Νέες μαμάδες είμαστε έχουμε τις απορίες μας και τις ανασφάλειές μας,πρέπει να εμπιστευόμαστε το γιατρό μας και να είναι δίπλα μας.Και στο κάτω κάτω αυτή δεν είναι η δουλειά τους;

Ρουλάκι,καλως ήρθατε!Γεμίσατε μπαταρίες;Σου φάνηκε να μεγάλωσε ο Τασούλης ε;Ήθελε να φανεί αντράκι μπροστά στη μαμά. :D

Αλεξάνδρα,τι έγινε σήμερα με το φαΐ;Καταφέρατε κάτι;Εμένα δεν έφαγε σήμερα το πρωί ρε γαμώτο.Μαγείρεψα μακαρόνια με κιμά για εμάς και θα της δωσω από αυτό.Την άλλη φορά το είχε καταβροχθίσει.Για να δούμε σήμερα. :roll:

Μαγδούλα,δοκιμάσατε και μπρόκολο;Μπράβο σας.Πρέπει κι εγώ σιγά σιγά να της δοκιμάζω τέτοια.Κι εμένα μου αρέσουν πολύ τα γεμιστά.Τα φτιάχνω πολύ ωραία. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...!!!!!!!σημερα πηγαμε και εδωσε τσισακια η μικρη,αν ειναι καθαρες οι εξετασεις την Τεταρτη παμε για κυστεογραφια!!!!!!!!τελικα κ η ετοιμη φρουτοκρεμα ειχε αδοξο τελος!!!!!!!τι την πηγα στην πλατεια,τι στο σπιτι με παιχνιδια ,τιποτα ,κλαααααμα! θα το παρω αποφαση ,ελπιζω να ειναι λογω ζεστης..!!!magykal φρουτοφαγος ε;τι ευτυχια ε;φανταζομαι τρωει και τα υπολοιπα....

τα μακαρονια foufou πρεπει να ειναι τα αγαπημενα ολων των παιδιων!ατιμη αλλεργια να δω ποτε θα μπορει να φαει η δικια μου..!!!

παω να την βαλω για υπνο να βαλω κι εγω το φαγητο μας.τι μαρτυριο κι αυτο;καθε μερα τι να μαγειρεψω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως Αλεξάνδρα,το καθημερινό μαγείρεμα είναι τυρρανία.Εμείς κάνουμε πρόγραμμα με τον άντρα μου από το Σάββατο για όλη την επόμενη εβδομάδα,για να έχω και όλα τα υλικά στο σπίτι.Αχ,η μικρή σου μου θυμίζει τη Στέλλα μου(τη μεγάλη),έτσι ρε παιδί μου.Με τίποτα δεν ξεγελιόταν.Χαζοαλλεργίες ρε γαμώτο.Μην ανησυχείς,όλα θα ξεπεραστούν ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α foufou ηθελα να σε ρωτησω,το κατσικισιο που λες οτι τρωει ειναι αυτο για μεγαλους;πχ ολυμπος που εχει;θελω να της δοκιμασω.μου ειπε η παιδιατρος επειδη ειναι φτωχα σε λιπαρα τα κατσικισια να το ξεκινησουμε αργοτερα αλλα αμα ειναι να μην τρωει και τιποτα καλυτερα αυτο.αμα τησ αρεσει βεβαια.

κανεις προγραμμα ε;εγω ρωταω τον αντρα μου τι να μαγειρεψω και μου απανταει κατι ευκολο,λες και θα εκανα κανα μουσακα...(που κανω βεβαια αλλα παιρνει ωρα)και αμα μαγειρεψω θα πει παλι φασολακια πχ.α πα πα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ επιτελους καταφερα να μπω κι εγω!!! Τρεχουμε για την βαφτιση και καταλαβαινετε.... Τα εχω αναλαβει ολα εγω και η μικρη ειναι πολυ ζωηρη και που να βρεθει χρονος...

Mitsi ταξιδευω συχνα στη Γαλλια γιατι ζει ο αδερφος μου εκει... Με το Παρισι η αληθεια ειναι οτι δεν ξετρελλαθηκαμε, ευχαριστηθηκαμε την Disneyland σαν "μικρα παιδια" που ειμαστε... Αλλαμας αρεσει πολυ η Βρετανη...

Αλεξανδρα το ιδιο κανει και ο αντρας μου. Του λεω τι καλο να σου μαγειρεψω το ΣΚ και λεει ε να μην σε βαζω σε κοπο αλλα αν ειναι κατι που δεν περιεχει κρεας (καθ'οτι του αρεσει πολυ) λεει παλι θα βοσκησουμε σημερα... Και τα φασολακια τα λεει ακακιες!!! :D:D:D

Φιλακια σε ολες και στα γλυκα ζουζουνακια σας!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες.Χαθηκα αυτές τις μέρες αλλά είχα πάει διακοπές και με το που γυρίσαμε κόλλησε ιωση η μικρή.Μεχρι 39,2 ανέβασε και το παλεύαμε με ντεπόν και πονσταν.Από χθές δεν έχει πυρετό αλλά έχει βγάλει κοκκινίλες στο προσωπάκι σαν ιδρωτήρια.Ο γιατρός είπε οτί είναι από την ίωση.Εχουμε και τα βαφτίσια την Κυριακή και τρέχω και για αυτά.Μου πήγαν πίσω όλα.Δεν πειράζει το κοριτσάκι μου να είναι καλά.

Δεν πρόλαβα να σας διαβάσω ελπίζω να είστε όλες καλά.Φιλάκια στα ζουζούνια σας.

Χαιρετώ τις καινούργιες μαμάδες.Χαίρομαι που μεγαλώνει το παρεάκι μας.Ελπίζω να μπορεσω να μπω το βραδάκι για πιο πολύ ώρα. :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικά στην μικρή σου tweety!!ελπίζω τουλάχιστον να περασατε καλά στις διακοπές.

honeym και εγω για την βαφτιση της μικρης όλα μονη μου τα έκανα και ετρεχα.την ταιζα και τρεχαμε στα μαγαζια,γυρναμε να κοιμηθει ή να φαει και ξανατρεχαμε παλι.το ταλαιπωρησα κι αυτο το καημενο.χθες ομως πηραμε τα δειγματα απο τις φωτο της βαφτισης και ειναι μια κουκλα!! Παρισι πηγαμε ταξιδι του μέλιτος, ηταν το πρωτο μου ταξιδι στο εξωτερικό και μου αρεσε πολυ!

η μικρη μαλλον εχει καποιο μικροβιο από οτι εδειξαν οι εξετασεις ουρων...παω σημερα να της παρω να δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,φιλεναδούλες!Τι κάνετε;Εμένα το μικρό κάτι έχει πάθει τώρα τελευταία και ξυπνάει κατά τις 4 να φάει :evil: Δύο βράδια μου το έχει κάνει.Αμάν πότε θα σταματήσει;

Αλεξάνδρα,δε σου είχα πει εγώ ότι πίνουμε κατσικίσιο,αλλά η Φωτεινή νομίζω.Εμείς πίνουμε σκόνη ακόμα.Όταν χρονίσει θα την ξεκινήσω Noulac.Έτσι είναι οι άντρες περίεργοι.Εγώ άμα τον ρωτάω μου λέει,πες κι εσύ καμιά γνώμη κι ό,τι και να πω δε συμφωνεί.Άντε βγάλε άκρη μετά.Μικρόβιο το Κωνσταντινάκι;Αχ,μωρε η ψυχούλα!Όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς.Είναι και ο τίτλος μας άλλωστε μην ξεχνάς. ;):)

Αριάκι,τι κάνεις;Εγώ δεν έχω πάει ποτέ στη Γαλλία :((:((:(( Θα ήθελα όμως πολύ.Όταν έτρεχα για τη βάφτιση της κόρης μου,παρόλο το τρέξιμο μου άρεσε πολύ.Ήταν η χαρά μου.

Σταυρουλίτσα,ναι θυμάμαι είχες πει για διακοπές.Στη Χαλκιδική νομίζω ε;Πώς περάσατε;Άρρωστο μωρέ το κορίτσι μας!Περαστικά να είναι και γρήγορα,για να ευχαριστηθεί και τη βάφτισή της.Άντε με το καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια... τι κανετε? Τι κανουν τα νινακια σας? Εμεις σημερα πηγαμε επιτελους για τα βαφτιστικα ρουχαλακια με τους νονους και μου εφυγε και αυτο το αγχος!!!

Φουφου μου ελα να παμε μαζι Γαλλια τον Οκτωβρη...Θα εχεις και free ξεναγο :lol::lol::lol:

Αλεξανδρα κι εσυ μονη σου τα εκανες? Απο τη μια χαιρομαι γιατι τα κανω ολα με πολυ αγαπη κι απο την αλλη ξαπλωνω για να κοιμηθω και βλεπω μπροστα κουφετα τουλια κορδελακια κολλες ψαλιδια κουτακια........

Σταυρουλα περαστικα στη μικρουλα και με το καλο η βαφτιση! Που πηγες διακοπες στη χαλκιδικη? Μηπως ηρθες κι απο τα μερη μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ,ενταξει τελικα οι εξετασεις της Κωνσταντινας.....ωχ σε μπερδεψα foufou μου!!

HoneyM πραγματικά μολις γινει η βαφτιση και θα τα δεις ολα ετοιμα θα εισαι πολυ περηφανη που τα καταφερες μονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ Κ ΝΑ ΜΑΙ ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ ΥΠΝΑΚΟ ΚΑΙ ΧΩ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΒΑΛΑ ΠΑΓΙΔΕΣ ΣΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΓΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗ ΣΚΑΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΚΕΦΤΩ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΤΗΝ ΓΥΡΟΦΕΡΝΕΙ ΕΒΕΛΑ ΠΟΡΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΩ ΟΡΟΦΟ ΑΛΛΑ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΟΚΕΤΑΚΙΑ ΣΤΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ ΞΥΠΝΑΕΙ 7 ΓΙΑ ΓΑΛΑ Κ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ Κ ΞΑΝΑ ΝΑΝΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΜΑΜΑ ΛΙΩΝΩ..........ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΜΗΤΙΚΟΣ ΦΤΕΡΝΙΖΕΣΑΙ ΦΤΕΡΝΙΖΕΤΑΙ ΒΗΧΕΙΣ ΒΗΧΕΙ ΓΕΛΑΣ ΓΕΛΑΕΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΣΑΣ.ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΙΩΣΕΙΣ Κ Η ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΛΕΣ ΜΠΡΑΒΩ ΝΑΙ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑΖΑΚΙΑ Κ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΤΡΩΕΙ Κ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΟΥΜΠΩΝΩ.ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΔΙΣΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Κ ΚΑΝΩ ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ Κ ΤΕΤΟΙΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΗΟΝΕΥ ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΣΑΜΠΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Ο ΓΑΜΟΣ Κ Η ΒΑΦΤΗΣΗ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ.Κ ΣΚΕΨΟΥ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ Κ ΤΕΡΑΣ ΗΡΕΜΙΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΙ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ Κ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΛΟΞΟΔΡΟΜΟΥΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΨΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕ Ο ΘΕΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΓΙΑΜΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΞΥΠΝΗΣΕ Κ ΤΟΝ ΦΙΛΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ Κ ΖΗΛΕΥΩ ΠΑΩ ΝΑ ΦΙΛΗΣΩ Κ ΓΩ,ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΦΙΛΙΕΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Κ ΤΡΥΠΩΝΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΑΓΚΑΛΙΕΣ Κ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΟΥ ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΦΙΛΙΑ Κ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΨΑΡΑΚΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ..ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ...ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ????ΑΧ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι κανετε τσουπρες :?: εγω κλασσικα βγηκα σημερα και ξαναμπαινω αυριο :evil::evil: την Δευτερα παλι.... :evil::evil::evil: μου εχει λειψει το μωρακι μου :(:( σαν τρελλο κανει οταν μας βλεπει,κουναει χερια ποδια,κανει παλαμακια :) οπως καταλαβαινετε δεν προκειται να περασει αγχος αποχωρισμου στις διακοπες,θα νομιζει απλα οτι εφημερευουμε :lol::lol::lol:

Ευτυχως σημερα προλαβα να παρω δωρο για τους νονους μας #:-s#:-s ειχα σκεφτει 2 εκδοχες,1ον/ρολοι burberry για το νονο και χρυσαφικο για το λαιμο για τη νονα και 2ον/τσαντακι LV για τη νονα και ζωνη LV για το νονο :roll: τελικα πηρα τα κοσμηματα γιατι αν και βγαιναν στα ιδια χρηματα,μου φαινοταν πιο καλο :roll::roll: τι λετε εσεις :?:

Οσο για το φαι που λετα η Δημητρουλα,δεν καταλαβαινει απο ζεστη :lol::lol: κατεβαζει τον αγλεωρα :o:o απο γαλα εμεις αρχισαμε κανονικο αγελαδας και μια χαρα ;) και επειδη ειμαι και του χωρου,θεωρω οτι η σκονη nr3 ειναι κολπα των εταιρειων για να παρατεινουν τη σκονη :!: σε ενα παιδι με καλη αναπτυξη και χωρις αλλεργιες γιατι να μη δωσεις φρεσκο :?:

Συγνωμη που δεν σχολιαζω αλλα ειμαι κομματια #-o#-o#-o οσο για τις φωτο εχω ξεχασει την φωτο μηχανη στο πατρικο μου και δεν μπορω να τις περασω :oops::oops:

Σταυρουλα,με το καλο η βαφτιση :!::!:

Συμπεθερα,φιλια στο γαμβρο

;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!τι ωραια μερα σημερα!!!το βλασταρι μου εφαγε φρουτοκρεμα!!ναι ναι,170Ml κΑΙ τόσο γιατί δεν είχε άλλο το μπολ!!χθες εψαχνα στο ιντερνετ περιπτωσεις μωρων που δεν τρωνε τα φρουτα κ τι κάνουν οι μαμαδες που εχει αποτελεσμα τουλαχιστον στα δικά τους.και σημερα ειπα να δοκιμασω την μεθοδο όπου ψιλοβράζεις τα φρουτα με λιγο νερακι ωστε να βγαλουν τα σακχαρα τους ,ετσι εκανα 2 βανιλιες και μετα τις εβαλα στο μουλτι με μια μπανανα.μιλαμε ηταν τοοοσο γλυκό,μπιαχ αλλα στην μικρη καλοαρεσε.αχνα δεν εβγαλε.ουτε κλαματα ,ουτε να θελει να σηκωθει ουτε καν παιχνιδι δεν κρατουσε...που κ που οταν εβλεπα οτι ψιλοκολλαγε της εδινα λιγο νερακι και βουρ στην φρουτοκρεμα.τι να πω;;ελπιζω να μην ηταν τυχαιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...