Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

ναι φουφουκα :lol:

το Καθολικακι μου κανει νερα ομως παλι :( εχει 4-5 βραδια που κοιμαται ΠΑΛΙ ανυσηχα....κλαει ...τρωει λιγο ξανακοιμαται την βαζω μαζι μας τα ιδια....δεν ξερω τι να κανω ποια με τον υπνο της :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε μήπως να ζεσταίνεται τώρα;Σκέψου και το ενδεχόμενο των δοντιών.Μην τρομοκρατείσαι και νομίζεις ότι όλα οφείλονται στο παλιό πρόβλημα,αν και είναι λογικο να πηγαίνει εκεί το μυαλό σου.Υπάρχουν χίλιο δυο λόγοι ρε για να μην κοιμούνται καλά το βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε μανουλες? Δεν μπηκα το ΣΚ γιατι ηταν ο μπαμπας μας εδω και ημασταν ολο βολτες και μπανακι στη παραλια....Δεν ξερω αν σας το ειπα αλλα δουλευει μακρια μας και τον βλεπουμε μονο στα ΣΚ και στις αδειες...

Αλεξανδρα να χαιρεσαι τη ν κορουλα σου... Κι εμεις ειχαμε προβλημα με τα φρουτα (και τα φαγητα) μεχρι που ανακαλυψα οτι δεν της αρεσουν τα αλεσμενα. Τα μαλακα τα φρουτα τα εκοβα μικρα κομματακια και τα σκληρα τα εβραζα για λιγο να μαλακωσουν και της τα εδινα... Υπομονη και θα στρωσουν καποια στιγμη...

Κατερινα φιλακια στην Καθολικη με το ωραιο ονοματακι... Πες της τωρα που εμαθε να στειλει και κανενα φιλακι προς τα 'δω...

Φουφου εγω ειχα τον ανηψιο μου στο παρκο και επαιζε... Γυρισα μια στιγμη να δωσω στην μπουμπου νερακι και τον ειδα να ανοιγει το πορτακι ετοιμος να βγει εξω...Μου κοπηκαν τα ποδιαστην ιδεα τι θα μπορουσε να συμβει αν εφευγε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου,Αριάκι!Το μπάμπα σας τον βλέπετε μόνο σ/κ και άδειες;Σε καταλαβαίνω απόλυτα.Έτσι ήμαστε κι εμείς πριν λίγο καιρό. :roll:

Ναι ρε πρέπει να έχουμε τα μάτια μας 1000 με τα σκατόπαιδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα μολις ειδα το 'απιστευτο και ομως αληθινο" Το μονο που θα πω ειναι οτι γελασα πολυ με τις απαντησεις!!!

Δηλαδη Φουφου το ζησατε κι εσεις αυτο ε? Τωρα ειστε ολοι μαζι απ'οτι καταλαβα? Δεν ξερω πως αντεχω ακομα...Θελω να ειμαστε μαζι σας κανονικη οικογενεια κι απ'την αλλη χαιρομαι που τουλαχιστον εχουμε δουλιτσα γιατι μαυτα που ακουω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω Ηοney.καποιες φορες βρισκω τον μαγικο συνδιασμο οπως πεπονι-μπανανα ή μπανανα-βανιλια αλλα τα βαριεται μετα απο καποια στιγμη και μεχρι να ξαναβρω κατι που θα της αρεσει....εν τω μεταξυ δεν καθεται κ λιγοησυχη ,ολο μπουσουλαει κ τελευταια θελει να την κρατω ορθια κ να κανει κ βηματα..τωρσ ειναι που δεν θα βαλει γραμμαριο.

τα νερουλα κι εγω ξερω οτι μπορει να ειναι απο τα δοντακια.καιρος τους πρεπει να ειναι. κι εμενα δεν εχει βγαλει ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστουμε Honey θα σας στειλει ποοοοολλα φιλακια :D

φουφου το σκεφτηκα και αυτο.....ταισμενη αλλαγμενη .....εχουμε δοκιμασει ανεμιστηρα να πηγενοερχετε..εχουμε δοκιμασει το κλιματιστικο απο το σαλονι και ερχεται δροσια μεσα τιποτα!!!! τωρα μπορει ν ειναι απο το δοντακι γιατι τοβλεπω ετοιμο να σκασει και δεν λεει να βγει το σκασμενο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ααααααααααα εχω νεα απο το παρακαταθηκων.......ΤΕΛΙΚΑ το παρακαταθηκων ηθελε μια βεβαιωση που οντως την εχουνε ετοιμη στην εφορια και απλα την συμπληρωνεις ΚΑΙ ΜΕΤΑ σε εκεινη την βεβαιωση βαζουνε την πολυποθητη σφραγιδα!!!!!!!!!!!!!!! δηλαδι ελεος.....κατι τοσο απλο δεν μπορουσανε να μας το πουνε??????? τους εστειλε ενα περιποιημενο email Και fax ο αντρας και αξιωθηκανε να παρουνε τηλεφωνο να μας εξηγησουνε τι στο καλο θελουνε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρεται κούκλες και καλή εβδομάδα.

Ευτυχώς η ίωση μας τελειώσε νωρίς. Από το Σάββατο το πρωί που είχε 38.1 μετά δεν ξαναανέβασε θερμοκρασία. Από χτες όμως ο κακομοίρης έχει γεμίσει κάτι κοκκινίλες που μοιάζουνε με ιδρωτήρια. Κοιμάται μόνο με την πάνα τώρα.

ΜΑράκι με λογιστικά ασχολείσαι; Πως αντέχεις; Τον ξέρεις τον άντρα μου; Ααα κορίτσια βρήκα μάρτυρα για αυτά που σας έλεγα. Μαρία τις προάλλες έλεγα στα κορίτσια πόσο "όμορφος" είναι ο άντρας μου, πως λέμε Μπρατ Πιτ καμία σχέση. Οπότε μπορείς και εσύ να επιβεβαιώσεις τα λεγόμενα μου.

Αν είχες τον Σισαμωτό δεν νομίζω ποτέ ότι θα σε ρωτούσε αν θες να γεννήσεις με καισαρική. :lol::lol::lol:

Δεν με ξεκούφανες. Άντιθετα , όταν τελειώσες και ήρθαν σε έμενα λέω "αν η κοπέλα με δίδυμα τελειώσε κιόλας, ε τότε και εγώ γρήγορα θα ξεμπερδέψω". Τελικά ούτε εγώ άργησα, αλλά ήμουν πολύ εξαντλημένη.

Άρια τι καλή η μικρή σου! Ο δικός μου όσες φορές έβαλα πιατάκι μπροστά του για να αρχίσει να τρώει μόνος του η μόνη του έννοια ήταν να αναποδογυρίσει το πιατάκι, να το αδειάσει και να αρχίσει να παίζει με αυτό. :evil::evil::evil: Μακρυά δουλεύει ο άντρας σου, πωπω μανίκι;

Μαγδούλα μου χρόνια πολλά κοριτσάκι μου. Συγγνώμη :oops::oops: αλλά το μυαλό μου κουρκουτιασε και δεν το θυμήθηκα. Καλό το δωράκι του αντρούλη σου; :D

Έλενα είσαι πολύ τυχερή με τη δουλειά σου. Μεγειά και τα καινούρια δοντάκια του Ορεστάκου. :ymapplause:

Μήτση εγώ δίνω και φασολάκια πράσινα (είναι και εποχής τώρα), αρακά, μακαρονακι κοφτό ή αστράκι, κουνουπίδι, μπρόκολο, πράσο. Αφού σου είπε να δίνεις δικό σας φαγητό τότε έχεις πολλές επιλογές αυτή την εποχή, πχ. γεμιστά, φασολάκια λαδερά, μπριάμ.

Πολύ καλή η ιδέα με τα κοσμήματα! Καλές πωλήσεις να έχεις :D

Κατερινοφ και το Αγγελικάκι δεν το τιμάει το μεσημεριανό της; :cry: Κοίτα μετά από τόσες μέρες άγχους απλά το αποδέχθηκα ότι όποτε θέλει θα φάει. Έτσι και αλλιώς μόνο στο μεσημεριανό μου κάνει νερά. Τα φρούτα και το γιαούρτι το τσακίζει. Χτες έφαγε πρωινό: καρπούζι, μεσημ: γιαούρτι, απογευμ: καρπούζι.

Όχι καλέ δεν την στέλνω από εκεί την ίωση :lol::lol:

Πήγα β/βάθμια και δεν υπήρχε άνθρωπος, :shock: ευτυχώς. Έκανα την αίτηση και μέσα σε 5 λεπτά τελειώσα. Τώρα ξέρεις πως πάει. Να δούμε πότε θα ανακοινώσουν και καινούριο ασεπ :roll::roll::roll:

Τι πάθατε καλέ με την Στελλίτσα;;;;;;;; :o:o:o:o Απαπαπα!

Αλεξάνδρα καλωσόρισες στην παρέα. Να σου ζήσει η μικρούλα. Στο φόρουμ έχει πολλές κοπέλες με παιδάκια που έχουν αλλεργίες, οπότε αν ανοίξεις θέμα θα σε βοηθήσουν σε ό,τι χρειαστείς. Ή μπορείς να βρεις παλιά θέματα, να δεις ποιες είναι και να τους στείλεις προσωπικό μήνυμα για να σε βοηθήσουν. Εύχομαι το κοριτσάκι σου να πάρει τα πάνω του και στα κιλάκια της και να μην αγχώνεσαι.

Όταν το μωρό έχει αλλεργίες και θηλάζει τότε η μανούλα κάνει ειδική διατροφή για να μην ενοχλείται το μωράκι. Φαντάζομαι δεν το είχατε καταλάβει οπότε εσύ έτρωγες κανονικά.

Κατερίνα άκρη δεν βγάζεις με την ελληνική γραφειοκρατία :evil::evil::evil: Πάω να διαβάσω και το θέμα που λέτε, αν και ψιλοκατάλαβα ότι μάλλον θα γελάσω πάλι. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotini80 γεια σου.ακολουθουσα κι εγω ειδικη διατροφη οταν υποψηαστηκαμε το γαλα κ μετα τον 6 που καναμε τεστ κ με τα σιτηρα.αλλα τοσους μηνες εχε περασει μεσα απο το γαλα μου πολυ γλουτενη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Φωτεινή με τα λογιστικά και εγώ.Δε ξέρω αν είναι ο Μπραντ Πιτ Ο Τ......ς αλλά πάντως είστε ταιριαστό ζευγαράκι μια φορά που έτυχε να σας δω μαζί στο σουηδικό.Γνωριζόμαστε φατσικά με τον άντρα σου αλλά δεν έχει τύχει να μιλήσουμε.Έχουμε κοινούς γνωστούς.Και μένα τώρα η μια δε καλοτρώει φαί όλο γιαούρτια και πεπόνι θέλει.Εσύ βλέπω του δίνεις αρκετά από τα δικά σας φαγητά μπράβο.Εγώ όσες φορές προσπάθησα δε θέλανε,δοκίμασα βέβαια παστίτσιο,γιαχνί πατάτες τέτοια αμυλούχα.Οπότε παραδοσιακά έμεινα στη κρεατόσουπα-κοτόσουπα.Αλήθεια ποιον έχετε παιδίατρο;Όσο για την εξάντληση της γέννας λογικό είναι.Είχα πάρει 16 κιλά στην εγκυμοσύνη και εκείνη τη μέρα έχασα 12.Τα υπόλοιπα 4 με ταλαιπωρούν ακόμα.Αφού θυμάμαι με σήκωσαν για τουαλέτα και λιποθύμησα στο καπάκι.Μετά τα ξεχνάς όλα όμως μωρέ..Φίλησε μου το junior αντράκι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδα το θεματάκι :lol::lol::lol: η κοπέλα μάλλον ξύπνησε με κέφια και είπε να μας φτιάξει την εβδομάδα :lol::lol: Κάθε τρελός στην τρέλα του!

Αχ μωρέ Αλεξάνδρα και στο γάλα και στην γλουτένη, πωπω τι τραβάτε; Τι να πω; υπομονή :? ... πολύ κλισέ ακούγεται. Για την αλλεργία στα κρεατογαλακτοκομικά έχω ακούσει πως μετά το χρόνο μπορεί και να έχει υποχωρήσει. Ισχύει; Με τη γλουτένη τι γίνεται;

Μαρία παλιά όταν μου έλεγαν ότι μοιάζουμε σαν αδέλφια πολύ νευρίαζα και αναρωτιώμουν "έτσι είμαι;" :? Αλλά τελικά απλά ήμουν εγώ η κομπλεξική :lol::lol::lol: Σουηδικόοοοοοοοοοο τι μου θύμησες;;;;;; Πριν τον μπέμπη πηγαίναμε πολύ συχνά , φιλανδικό όμως όχι σουηδικό. Τώρα 1 φορά στους 3 μήνες. Και να μιλήσεις με τον άντρα μου δεν προκειται ούτε μετά από 5 λεπτά να θυμάται ποια είσαι :lol::lol::lol: Εμένα πριν πολλά χρόνια πήγε να με συστήσει και κόλλησε το μυαλό του, νεύρα εγώ, αλλά με τον καιρό κατάλαβα ότι απλά δεν θυμάται κάποια πράγματα και κυρίως ονόματα, το αφμ μου το ξέρει απέξω :lol::lol:

Καλέ δεν του δίνω του μικρού δικό μας μαγειρεμένο φαγητό. αυτά που αναφέρω είναι πάντα στον ατμομάγειρα. Είμαι λίγο παράξενη με το φαγητό, πχ. κρέμες εμπορίου δεν έδωσα ποτέ,γιαούρτι δίνω κανονικό και όχι βρεφικο κλπ. Παιδίατρο έχω τον Μαγκαφά που έχει ιατρειο στην Κρεμαστη. Μένω Καλαβάρδα οπότε δεν ήθελα να κατεβαίνω Ρόδο. Ευχαριστημένη είμαι εκτός από διατροφή λόγω δικής μου παραξενιάς που μόλις περιέγραψα :lol:

Σήμερα ξεκίνησα και εγώ δίαιτα αλλά θα τα γράψω αργότερα, Πάω τώρα να ταΐσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα περασουν οι αλλεργιες καποια στιγμη, πιο συντομα μας ειπε στα σιτηρα, στο γαλα ειναι αρκετα υψηλη οποτε θα αργησει πιο πολυ.σε λιγο θα βαλουμε κατσικισιο γιαουρτι και στο χρονο θα αρχισει κατσικισιο γαλα, να δουμε αν της αρεσει βεβαια... υπομονη δεν λες τιποτα....καπου καπου την χανω βεβαια και απελπιζομαι...μετα σκεφτομαι οτι υπαρχουν κ χειροτερα...θα μεγαλωσει δεν θα μεγαλωσει;;;

από τα δικά μας φαγητα ποτε αρχιζουν να τρωνε;;πρεπει να εχουν δοντακια;;

καλη επιτυχια στην διαιτα!!εγω εκοψα το βραδυνο για κανα 2 μηνες και εννοειται γλυκα-παγωτα(κλαααψ)και επανηλθα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως αρχισα να της μαγειρευω φαγητα και περα αππο τα κλασσικα (κρεατοσουπα-χορτοσουκα κτλ). Δηλαδη τις προαλλες πηρα μοσαχρι και το εκανα κιμα... Εκανα μικρα κεφτεδακια χωρις αυγο και αλατι και τα εψησα στο φουρνο με πατατες! Περιττο ναπω οτι ξετρελαθηκε! Με τον ιδιο κιμα την αλλη μερα της εκανα μακαρονακια... Απλως δεν εβαλα χυμο ντοματας αλλα ετριψα ντοματα απο τον κηπο μας...

Οσο για τα κιλα μας εγω στην εγκυμοσυνη ειχα βαλει 14 κιλα και τα 10 τα ειχα χασει οταν βγηκα απο την κλινικη... Τα υπολοιπα 4 που στην πορεια εγιναν 6 παλευω ακομη να τα χασω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω είμαι πάλι!!!ζεσταίνομαιαιαιαιαιαι!Τι πράγμα κι αυτό;Περιμένω να ξυπνήσει ο αντρούλης και το Αγγελικάκι,να βάλουμε λίγο τα πιτσιρίκια στην πισίνα και μετά να πάμε καμια βόλτα στους φίλους μας :D Σας είπα;Θυμάστε που πηγαίναμε στην πισίνα;Ε,μας έφευγε ένα εικοσάρικο στο νερό.Έτσι πήγαμε κι εμείς στα τζάμπο και πήραμε μία πισινούλα με 6 ευρώ.Τη γεμίζουμε στο μπαλκόνι μας,έχουμε μέσα και παιχνιδάκια και ξετρελλαίνονται.Έχθές όμως την είχαμε γεμίσει πολύ και γλίστρησε η Αγγελική και έκανε βουτια ολόκληρη ανάσκελα.Ευτυχώς που ήμασταν δίπλα.Πώπω ούτε ένα δευτερόλεπτο δεν μπορούμε να τα αφήσουμε.Και λιγότερο να τη γεμίσουμε προσπαθεί να σηκωθεί,έτσι είναι επικίνδυνο να κάνει κωλοτούμπα προςτα έξω.Και νομίζαμε ότι θα παίζανε μια χαρά και θα ηρεμούσαμε κιόλας.Η αλήθεια είναι πως είναι ωραία και δροσίζονται κι αυτά μωρέ.

Άρια,κι εγώ έτσι σκεφτόμουνα.Αφού έχουμε δουλειά και οι δύο να λέμε Δόξα σοι ο Θεός.Δύσκολοι καιροί. :roll:

Φωτεινούλα,εδώ και δύο μέρες κάτι τρώει μεσημεριανό.Το εχει ελαττώσει πιστεύω λόγω ζέστης.Εγώ γιατί δεν μπορώ να το μειώσω λόγω ζέστης; :?:?:lol::lol::lol::lol:

Αλεξάνδρα,αυτό που λες ισχύει.Εγώ μες στο χειμώνα κατα διαστήματα έκοβα το βραδινό και στις 4-5 μέρες έβλεπα μεγαλη διαφορά στην κοιλιά μου.Απλά δεν το διατηρούσα.Ενώ μου ήταν σχετικά εύκολο παρασυρόμουν.

Μαρία,τι λες;Εχασες 12 κιλά την ημέρα του τοκετού;;; :shock::shock::shock::shock: Φαντάζομαι τι πέρασες!Ανταμείφθηκες όμως με τα κουκλάκια σου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΛΙΓΟ ΕΛΕΙΨΑ ΚΑΙ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΛΑ Κ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΝΕΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ Η ΑΝΗΨΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΕΥΚΑΙΡΙΣΑ ΟΛΟ ΚΑΠΟΥ ΤΡΕΧΩ.ΤΟ ΣΚ ΥΠΕΡΟΧΟ Η ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΦΟΥΛ ΚΟΣΜΟΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΠΑΛΙ.Κ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ.ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ Κ ΤΟΥ ΦΤΙΑΧΝΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΡΕΑΣ ΠΑΤΑΤΑ ΜΕΛΙΤΖΑΝΑ ΝΤΟΜΑΤΑ ΤΡΑΧΑΝΑ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΚΑΡΟΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΚΟΛΟ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΒΑΣΙΚΑ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΤΣΙΛΙΒΙΘΡΑΚΙ ΝΑ ΠΑΧΥΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ!!!

ΜΙΤΣΑΚΟ ΔΡΑΓΩΤΙΝΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΛΕΥΚΙΜΗ ΜΕΝΑΜΕ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΗΤΑΝΕ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΜΕ ΙΔΙΟ ΚΑΙΡΟ ΤΕΛΕΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΤΗΣ 30-8 ΠΑΩ Κ ΔΟΥΛΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ ΓΡΑΨΑΤΕ Κ ΤΑ ΜΙΣΑ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΙ ΤΟ ΘΕΣ ΤΤΟΝ ΠΙΤ ΒΡΕ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ;);) ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ Ο ΠΙΤ ΠΟΣΑ ΚΟΥΣΟΥΡΙΑ ΘΑ ΧΕΙ???

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΟ ΚΑΘΟΛΙΚΑΚΙ ΣΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΒΓΑΖΕΙ.ΕΜΕΙΣ ΚΟΛΗΣΑΜΕ ΣΤΑ 4 ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΣΑΛΙΑ Κ ΔΑΓΚΩΝΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΜΕΝΩ...

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΗ ΣΕ ΛΑΧΤΑΡΗΣΑΝ ΤΑ ΣΠΟΡΙΑ ΣΟΥ.ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΙΣΙΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ

ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΥΡΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα magykal,να σαι καλα!!!

κι εμεις εχουμε τετοια πισινουλα,μικρη βεβαια γιατι στην αρχη γκρινιαζε με το που ακουμπουσα τα ποδια της στην θαλασσα και καθοταν λιγο στην πισινουλα καιμετα στην θαλασσα.

αρχες του μηνα που θα παμε στην παιδιατρο θα ρωτησω μηπως ξεκινησουμε κι εμεις αλλα φαγητα μπας κ δουμε ασπρη μερα.εδω της μαγειρευω μαζι κ με λαδι χωρια απο το ωμο που βαζω μετα για επιπλεον θερμιδες...εσενα magykal εχει δοντακια ή δεν χρειαζονται για να μασουλαει;

βρε κοριτσια κι εμενα μου βουταει το προσωπο και με δαγκωνει αλλα το κανει εδω κ μηνες κ πριν 2 μηνες μας ειχε πει οτι ετοιμαζεται ενα δοντακι αλλα δεν βλεπω τιποτα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εμείς είμαστε μια χαρά,Δόξα τω Θεώ!Ξύπνησε το Αγγελικάκι μου 9 παρά με κλάματα που σημαίνει ότι νύσταζε κι άλλο.Έτσι της έφτιαξα λίγο γαλατάκι,της το έδωσα και μόλις έφυγα από το δωμάτιο έβαλε ένα κλάμα άλλο πράγμα.Μέχρι να κανω δύο βήματα είχε ξανακοιμηθεί και ξύπνησε τώρα με όρεξη το καμαράκι μου!!! :D:D:D

Μαγδούλα,να ήταν κάθε μέρα σαββατοκύριακο ε; :) Μη νομίζεις η πισίνα δεν είναι επικίνδυνη.Απλά εμείς κάναμε λάθος και τη γεμίσαμε πολύ.Αν τη γεμίσεις ίσα-ίσα για να παίζει θα το ευχαριστιέται και θα δροσίζεται κιόλας.Θα είστε κι εκεί δίπλα,δε θα τον αφήνετε μονο του! ;) Πέρυσι είχα μία αλλη στη Στέλλα ένα μανιτάρι πολύ μικρή και δεν την ήθελε με τίποτα.Η Στέλλα βέβαια μπήκε πιο μεγάλη στη θάλασσα,γιατί το πρώτο καλοκαίρι της ήταν 4 μηνών και δεν μπορούσα να τη βάλω και ίσως για αυτό να μην της άρεσε.Ενώ το Αγγελικάκι το έχει πιο πρόσφατο στο μυαλουδάκι του ότι κολυμπούσε στην κοιλίτσα μου και για αυτό της αρέσει. :D

Αλεξάνδρα μου,μη νομίζεις κι εμάς τα 4 που λέω ότι σκάσανε μήνες την ταλαιπωρούσαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είστε καλέ όλες σήμερα εξαφανισμένες!Μωρέ μπράβο,έτυχε μέρα που είχατε όλες δουλειά!Δεν πειράζει θα ξαναπάρει τα πάνω το παρεάκι μας :D

Αλεξάνδρα,εγώ με τη μεγάλη μου κόρη ακόμα δίνω μάχη με το φαγητό. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες :!::!::!: βλεπετε,τι ωρα καταφερνω να μπω :shock::shock: και αυτο γιατι περιμενω το πλυντηριο να τελειωσει :shock::shock: δεν σας ξεχασα φυσικα και σας εχω διαβασει αναλυτικα αλλα δεν προλαβαινω να σχολιασω :oops::oops: τ :oops: εχω πανικοβλητη,εχω εν'αλλαξ εφημεριες με τον ανδρα μου και ειμαστε στους δρομους συνεχεια :evil: αυριο εφημερευω παλι εγω ,μεθαυριο ο ανδρας μου :evil::evil::evil::evil:

Να καλωσορισω τα καινουργια μελη τα οποια καποια στιγμη ελπιζω να ξεμπλεξω η ξανθια :lol::lol::lol: Φωτεινη φτιαξε λιστα :!::!::!::!:

Φουφουκα δεν το διαβασα το θεμα που λες γιατι ειδα 55 δημοσιευεις :o:o:o:o:o οταν εχω χρονο να γελασω.....

Συμπεθερα κωλο δεν βαζεις κατω και εσυ ;) ελπιζω την Παρασκευη να γραψω αναλυτικα και να σου βαλω φωτο απο τη νυφη "μοντελο" με μαγιο,που την βλεπουν οι αντρες και πεφτουν ξεροι :lol::lol::lol: προχθες πηγαμε στην κολλητη μου και ο γιος της ,που θελει να την παντρευει,την βουταει και της σκαει ενα φιλι στο στομα :o:o:o:lol::lol::lol::lol:

Κοριτσια παω να απλωσω και να σβερκωθω :!::!::!: ελπιζω να προλαβω την Παρασκευη να σχολιασω αναλυτικα :!: Φιλια σε ολες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,φιλεναδούλες!Τι κάνετε;Εγώ περιμένω να σβήσω το φαγητό και πάμε στο σπίτι μιας φίλης μου εδώ που έχει κι αυτή δύο παιδάκια!Μόλις τάισα την Αγγελική φρουτόκρεμα με το ζόρι.Έκλαιγε το κακόμοιρο αλλά πρέπει να φάει και λίγο φρούτο.Θα ξαναμπώ το βραδυ.Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Ευτυχώς σήμερα φυσάει και δροσιστήκαμε κάπως.

Του μικρού του είχε μείνει από την ίωση να ξυπνάει πιο συχνά τα βράδυα, αλλά χτες επανήλθε στα 2 ξυπνήματα.

Σήμερα αποφάσισα να εξαφανίσω τις στοίβες με τα ασιδέρωτα :lol: ελπίζω να το καταφέρω, σιδερώνοντας τα εννοείται :lol: .αφού δεν έρχεται και η Μάγδα να βάλει ένα χέρι =))=))

Το βράδυ είμαστε καλεσμένοι για φαγητό σε φίλους οπότε δεν έχει μαγείρεμα σήμερα :ymparty:[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Εσείς πως πάτε;

Αλεξάνδρα ήθελα να σε ρωτήσω υπάρχει στις αλλεργείες βαριά και ελαφριά μορφή; Εμείς το κατσικίσιο γιαουρτάκι το τσακίζουμε :D Και αν ποτέ περισσέψει το τρώω εγώ :lol: Δεν χρειάζεται δοντάκια για να μασάνε, τα ούλα τους είναι πολύ δυνατά. Δικά μας φαγητά δίνεις όταν σου το επιτρέψει ο παιδίατρος. Γενικά όμως υπάρχουν πολλές τροφές που μπορείς να δώσεις χωρίς φόβο.

Πάρε μια ιδέα από αυτό το σάιτ

http://wholesomebabyfood.momtastic.com/index.htm

Εδώ έχει λίστα με τις τροφές ανά μήνα

http://wholesomebabyfood.momtastic.com/ ... 2chart.pdf

Άρια αυτό με τα κεφτεδάκια το έχω σκεφτεί και εγώ και είναι στο πρόγραμμα για να το κάνω.

Φουφου τώρα δηλαδή θα την καταργήσεις την πισινούλα; :cry::cry: γέμιζε την λιγότερο για να αποφεύγεις ατυχήματα.

Μάγδα μετά από τόσες τσάρκες με τον μικρό θα σου έρθει κάπως απότομη η επιστροφή στη δουλειά. Και ο Βασιλάκης που έχει καλομάθει τι θα κάνει; Θα πηγαίνει μόνος του;; :lol: Για τον Πιτ έχεις δίκιο ;) Κάθε μέρα με παίρνει τηλ η Τζολί και μου τα λέει και αυτή αυτά που τραβάει, άσε η κακομοίρα για λύπηση είναι :lol::lol::lol::lol:

Χαρά εννοείται έχω κρατήσει τις σημειώσεις μου για τη λίστα :lol::lol: αλλά λείπουν στοιχεία.

Κορίτσια η Χαρά αναφέρεται στη λίστα με τα ονόματα που υπάρχουν κάτω από το τικεράκι μου, που είναι τα ονοματα μας, των παιδιών μας και ημερ.γεν. Αυτή είναι για να μαθαίνουμε η μια την άλλη, Οπότε γράψτε μου αν θέλετε και τα δικά σας στοιχεία να σας προσθέσω.

Φώτο της Δημητρούλας με μαγιό, γυαλιά και καπέλο είχα ζητήσει πρώτη :x:x

Φιλάκια σε όλες. Πάω για το σίδερο που έλεγα #-o#-o:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεεεερα!!!!χθες το ξενυχτησαμε λιγο και αφησα την μικρη μου να κοιμηθει λιγο παραπανω αφου ηπιε το γαλατακι της...

Φωτεινη μου αναλογα τις τιμες που βρίσκουν απο τα τεστ αλλεργιας εχει καποιες διαβαθμισεις. πολυχαμηλη,χαμηλη,υψηλη,πολυ υψηλη και εξαιρετικα υψηλη.εμενα ειναι υψηλη στο γαλα κ στη γλουτενη

κι εσεις αλλεργια εχετε κ τρωτε κατσικισιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...