Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

mitsi και εμεις τα ιδια ειχαμε..αν ειναι καθε φορα να μαζευετε ενας στρατος θα παμε φυλακη!!!!

ΒΑΦΤΙΣΑΜΕ ΤΟ ΚΑΘΟΛΙΚΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! το τι κλαμα εριξε δεν φανταζεστε....ανοιξα θεμα διαβαστε το και σχολιαστε :D ειχαμε ευτραπελα ενοειται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

AΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ Κ ΠΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΠΑΙΔΙΚΑ ΜΠΑΣ Κ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΧΩΡΙΣ ΄ΠΟΥ ΜΠΟΥΡΔΟΥΚΛΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΝΕΑ ΚΑΗΚΕ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΜΟΥ.ΝΑ ΖΗΣΕΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ Η ΜΠΟΥΖΟΥΞΟΥ Η ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΑΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΖΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΟΛΟ ΧΟΡΕΥΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.ΑΣΤΑ Κ ΘΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΣ ΚΙΟΛΑΣ..ΘΑ ΑΝΟΙΓΑ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΝΑΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΕΖΙΖΩ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ Η ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΜΙΑ ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ ΜΕΣ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙ 100000000000000 ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!Ο ΟΡΕΣΤΑΚΟΣ ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΟΣ ΑΝΤΡΑΣ..

ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΙΩΣΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΟΥΝΑΚΙΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΣΥΣΚΑΤΟ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΕΒΑΛΑ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΠΑΜΠΕΡ ΑΦΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ Κ ΦΕΥΓΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!

τι γλυκουλης που ειναι ο Ορεστακος!!!κοτζαμ αντρακι!!!

εγω παιδια δεν ηξερα οτι καθε Κυριακη πας με την λαμπαδα και ειδα που την αφηναν και αλλοι γονεις και την αφησα την πρωτη Κυριακη,πειραζει;;;

χaroulita κουραγιο!!!μεχρι να συμματευτει το σπιτι απο απλυτα, ασιδέρωτα και ολα τα υπολοιπα....ψυχραιμια!!η Δημητρουλα νομιζω οτι θελει ταξιδακι παλι!!!υπνοσακο λες;σκεφτομαι μηπως επειδη θα της περιοριζει τις κινησεις μηπως ξυπναει.θα παρω ενα βεβαια και θα δειξει.

εμενα τα περισσοτερα δωρα ηταν ρουχα ευτυχως αλλα ηταν καλοκαιρινα,και επειδη τα συρταρια της ειναι γεματα και καποια δεν τα εχει βαλει καν πηγα και της τα αλλαξα με φθινοπωρινά-χειμωνιατικα,κριμα ειναι τοσα ρουχα να πανε ετσι. μην στεναχωριεσαι βρε mitsi,μα ειναι δυνατον να καλεσεις ολο το σοι;;αλλα αυτο που μου την σπαει ειναι που εχουν απαιτηση,οκ θα πανε τα παιδια τους..παιδικο παρτυ ειναι..κι εγω δεν εχω σκοπο να καλεσω θειες και σοι.τα ξαδερφια μας που εχουν και παιδακια και φιλους παλι με παιδακια.αμα ειναι να την τρελανω την Κωνστανινα μου οπως στην βαφτιση που ειμασταν πανω απο 60 ατομα και γινοταν Ο ΧΑΜΟΣ να λειπει.το θεμα ειναι να το ευχαριστηθει και το παιδι.

Καθολικακι;τι ωραιο φουστανακι ειναι αυτο;και εισαι ολο ποζα!!! Να την χαιρεστε και παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΟΥ ΣΚΑΣ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΛΕΣΩ ΜΟΝΟ ΦΙΛΟΥΣ Κ ΜΩΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΗΚΑ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΨΗΣΟΥΜΕ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ Κ ΝΑ ΑΛΩΝΙΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΘΑ ΧΩ ΜΠΟΛΙΚΑ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΖΥΓΙΣΕ ΤΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΥΠΕΡ ΣΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ Κ ΔΙΑΛΕΞΕ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΑ...

ΗΟΝΕΥ Κ ΜΕΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΑΝ Κ ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΗ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΙΣΩΣ Κ ΜΕ ΜΠΙΤΖΑΜΑΚΙΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕ ΘΑ ΤΟ ΔΩ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΞΑΝΑ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΛΥΣΑΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥ ΞΥΠΝΑΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΛΕΠΤΟΚΑΜΩΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΧΩΡΟ ΓΙΑ 2 :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ΒΡΕ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΤΟΝ ΓΥΡΝΑΓΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΗΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕ ΚΙΟΛΟ ΤΟ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΧΗ :oops::oops::oops::oops: ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΑΠΕΙΡΑ ΡΟΥΧΑ ΠΗΡΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΚΟΝΕΣ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΥΧΟΩΡΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!ΜΑΡDIO ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙ ΝΑΙ ΠΩΣ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ Ο ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΔΑΣΚΑΛΑ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΘΑ ΧΟΥΝ ΠΑΡΕΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΟΛΑ θΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΩ Κ ΤΑ ΧΩ ΒΑΨΕΙ ΜΑΥΡΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΧΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΩΣ ΤΩΡΑ :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το πραγμα να μας ξεγυμνωνουν!!!μα δεν εχουν απο αλλου να πιαστουν;;;!!χαχαχα!!εμενα παραδοξως το ανοιξε το στοματακι μια χαρα.κυρια!!!ειχα ενα αγχος ,σκεφτομουν οτι θα βαλει τα κλαματα κ δεν θα ανοιξει το στομα ή οτι θα το φτυσει και θα γινουμε ρεζιλι.ευτυχως ολα πηγαν καλα...

ξεκινας δουλεια ε;θα τον πας παιδικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΦΡΑΓΙΣΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ!!!ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΝΕ ΕΝΑΛΛΑΞ ΜΑΜΑ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΑΝΤΡΑΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟΣ.

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΑΝΑΛΑΜΠΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ ΚΑΘΕ 28 ΜΕΡΕΣ ΣΤΑΝΤΑΡ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ ΑΡΓΕΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΡΓΗΣΕ Κ ΕΙΧΑ ΤΟ ΣΠΟΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ 2 ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΑΡΧΙΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΠΟΝΤΕΣ ΕΙΔΕ ΛΕΕΙ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΙ Ο ΠΟΝΗΡΗΔΗΣ ΜΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΕΛΑΦΟΝΗΣΣΟΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΩΡΑΙΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΛΥΣΑΞΕ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΙΣΤΟΣ ΦΑΙ Κ ΥΠΝΟΣ ΔΕ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΓΡΑΦΩ Κ ΚΟΤΣΑΝΕΣ ΠΑΤΑΕΙ ΚΟΥΜΠΙΑ :roll::roll: ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΕΑ ΕΣΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΜΩΡΕ,..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα την βαφτιση ποτε τα κανατε μπανιο;μου ειχαν πει να περασει 24ωρο να μην παει το νερο στο βοθρο κτλ.ετσι πηγαμε για μπανιο στην θαλασσα οπου εκει ξεπλυνα κ τα βαπτιστικα της.τωρα διαβασα για 8 μερες χωρις μπανιο.μα γινεται ομως;;καλοκαιριατικα κιολας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πάντως τις λούσαμε την επόμενη μέρα της βάπτισης.Ήρθαν δηλαδή ο νονός και η νονά και τις έλουσαν και μετά τους κάναμε το τραπέζι.Θα φεύγαν τα πεθερικά και δε θέλαν να χάσουν το γεγονός.Τα νερά τα πήραμε με τη μπανιέρα και τα ρίξαμε σε φυτά στον ακάλυπτο.Δε θα τα πήγαινε κανείς μας στη θάλασσα και μας είπαν και σε γλάστρες να το ρίξουμε είναι το ίδιο.Όσο για τη θεία κοινωνία τα κοινώνησα μόνο τη πρώτη Κυριακή μετά τη βάπτιση και δεν ήξερα ότι έπρεπε να φορέσουν τα βαπτιστικά τους.Τους έβαλα από ένα καλό φόρεμα και τις πήγαμε με τη μάνα μου γιατί η νονά και ο νονός παντρεύονταν εκείνο το ΣΚ και δε μπόρεσαν.Δεν ακολούθησα όπως βλέπετε όλα τα έθιμα ευλαβικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πάντως τις λούσαμε την επόμενη μέρα της βάπτισης.Ήρθαν δηλαδή ο νονός και η νονά και τις έλουσαν και μετά τους κάναμε το τραπέζι.Θα φεύγαν τα πεθερικά και δε θέλαν να χάσουν το γεγονός.Τα νερά τα πήραμε με τη μπανιέρα και τα ρίξαμε σε φυτά στον ακάλυπτο.Δε θα τα πήγαινε κανείς μας στη θάλασσα και μας είπαν και σε γλάστρες να το ρίξουμε είναι το ίδιο.Όσο για τη θεία κοινωνία τα κοινώνησα μόνο τη πρώτη Κυριακή μετά τη βάπτιση και δεν ήξερα ότι έπρεπε να φορέσουν τα βαπτιστικά τους.Τους έβαλα από ένα καλό φόρεμα και τις πήγαμε με τη μάνα μου γιατί η νονά και ο νονός παντρεύονταν εκείνο το ΣΚ και δε μπόρεσαν.Δεν ακολούθησα όπως βλέπετε όλα τα έθιμα ευλαβικά.

Μαρακι κανονικα το κανεις μπανιο την 3η μερα!! και οτι ρουχο εχει βαλει αυτες τις 3ς μερες τα ξεπλενεις στο ιδιο ν ερο!! και μετα κοινωνια για 3σ κυριακες κ περνεις κ τις 3 Κυριακες την λαμπαδα μαζι και την 3η κυριακη την αφηνεις στην εκκλησια!! κ το νερο στη θαλασσα . αυτα ξερω εγω κ μου τα ειπε ο παπας :)

Για τα ρουχα της βαφτισης δεν ηξερα οτι πρεπει να της βαλω οταν παει για κοινωνια...θα ρωτησω . μ'αρεσει να τηρω μερικα εθιμα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες δεν ξερω αν ηταν απο την κουραση η αν ηταν επηδει βαφτιστηκε κ ξεματιαστηκε απο την μαγισσα που την ματιαζε συνεχεια αλλα κοιμηθηκε κανονικα στης 10 και ποτε ξυπνησε για φαι???? στης 6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πρωτη φορα !!!! ξανακοιμηθηκε και ξυπνησε 10.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! η ο θεουλης εκανε το θαυμα του η απλα ηταν κουρασμενη :lol::lol::lol:

το τι αλλαγη κανω απο το πρωι δεν περιγραφετε!!!!!!! μονο 1 παιχνιδι και ΟΛΑ τα υπολοιπα ρουχα!!!!!!!!!!! για παιδακια κανονια οχι για το μινιον μου :lol: 7 στα 10 ειναι μεγαλα της και παω και τα αλλαζω απο το πρωι και περνω τελεια χειμωνιατικα!!!! :D ειμαι πολυ χαρουμενη :D μπομπονιερες εφυγαν ολες!! γλυκακια εμειναν μονο 1 κουτα απο της 4 πολυ χαρηκα!!!

το τι μαλλι της εκοψε ο παπας δεν λεγετε!! να δω τωρα αν θα μπορω να πιανω το κοτσι-συντριβανακι :evil:

εφυγε ο μπαμπας μου :(:(:(:(:(:(:( επηδει ερχοτανε καθε πρωι και καθοτανε στην αυλη η μικρη σημερα πηγενε με την στρατουρα εξω και ελεγε παπου?? παπου??? τον πηρα τηλ κ την ακουγε κ ελιωσε :P με βλεπω λεει τα χριστουγεννα να σας ξαναερχομαι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ Κ ΕΓΩ ΜΕΡΙΚΑ ΕΘΙΜΑ ΤΗΡΗΣΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

3 ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΝ 1Η ΜΕ ΝΟΝΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΡΟΥΧΑ ΑΣΧΕΤΑ..ΤΩΡΑ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΑ Κ ΕΧΕΙ ΞΕΡΑΘΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΟΥΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΓΥΜΝΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΛΙΓΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΗΣ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΤΗΣ :cry::cry::cry:

ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΕΨΑΧΝΕ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ ΛΙΓΟ ΜΑΛΛΙ ΛΕΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΕ...ΦΤΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ...ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΜΠΟΜΠΟ Κ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ Κ ΠΑΡΕΙΓΓΕΙΛΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΓΛΥΚΑ ΟΥΤΕ ΔΕΙΓΜΑ :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νσ κσνω μια χαζη ερωτηση?? πως δινουμε πρωτη φορα αβγο???? της το εκανα σφιχτο...επιασα μιση κουταλια αλλα ειχε κολλησει στην γλωσσα της και εκανα γκριματσα εμετου βεβαια γιατι δεν πηγενε κατω!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΣ ΒΑΖΕΙΣ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΟΥ.??

κατω κατω λεει προσθηκη συννημενου..πατας εκει και μετα πατας αναζητηση..πατας στο αρχειο σου την φωτο που θες και μετα προσθηκη αρχειου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου! Κατερινα να σου ζησει η νεοφωτιστη Καθολικη! Να ειναι ευλογημενη και να εχει ολες τις χαρες του κοσμου!!!! Κουκλιτσα με το καπελακι!!! Κι εμεις τα τηρησαμε τα εθιμα! Μονο την λαμπαδα την πηγα την πρωτη Κυριακη και την αφησα εκει οπως μου ειπε ο πατερ. Δηλαδη δεν την ξαναπηρα πισω. Ουτε της εβαλα τα βαφτιστικα. Της εβαλα ενα φουστανακι που της πηρε ο νονος της....

Βρε κοριτσια ειμαι σε διλλημα... Η μικρη μας εχει γενεθλια την αλλη Πεμπτη... Σκεφτηκα να τα κανω Σαββατο για να μην ταλαιπωρησουμε τον μπαμπα της γιατι θα πρεπει να ερθει Πεμπτη να φυγει Παρασκευη πρωι για δουλεια και να ξαναερθει Σαββατο για Σ/Κ... Απο την αλλη δεν θελουμε να αλλαξουμε μερα στα πρωτα της γενεθλια.... Τι να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...