Μετάβαση σε περιεχόμενο

καφενε "ομορφη μερα"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λες να μην έψαξε; Όλοι θέλουν κοπέλες, μέχρι και ο αδελφός της μάνας μου που έχει βιβλιοπωλείο (κι ο άντρας μου έχει προϋπηρεσία σε βιβλιοπωλείο) δε μας είπε τίποτα και πήρε κοπέλα. Όποτε κοιτάμε στις εφημερίδες λέει όλο ζητείται κοπέλα και ζητείται εξειδικευμένος εργάτης. ΤΙ σε μητροπόλεις κοιτάξαμε, τι σε ιδιωτικά σχολεία. Κι αυτή τη χρονιά δηλαδή με τις αντικαταστάσεις, ένα μήνα δούλεψε. Αλλά για την επόμενη χρονιά λέγαμε ότι θα τον καλούσαν πιο συχνά, και τώρα το χάσαμε κι αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, αποκλείεται να βρεθεί, είμαι πολύ απαισιόδοξη. Βέβαια, έτσι κι αλλιώς δεν υπολογίζαμε σε δικά του εισοδήματα, αλλά μόνο στο μισθό μου, αλλά σκάω που έχασε μια ολόκληρη χρονιά. Τώρα από το Σεπτέμβρη του 2012 έχει ελπίδες. Και η πλάκα είναι ότι η οικογένειά μου έχει πολλές γνωριμίες, αλλά δυστυχώς οι άλλοι φαίνεται έχουν περισσότερες...

Τουλάχιστον έχουμε το μισθό μου και γενικά είμαστε άνθρωποι που δεν ξοδεύουν πολλά. ΑΛΛΑ ΣΚΑΩ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΧΡΟΝΙΑ. :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:?:?

οπως και να εχει θα τα βγαλετε περα, σιγουρα!

η κοιλουμπα φουσκωσε λιγο? ή ακομαα με το παραπονο εισαιιι? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε, κάπως φούσκωσε! Μη φανταστείς τρελά φουσκώματα, αλλά υπάρχει εμφανής αλλαγή. Αφού και τα κοκκαλάκια που έχω στη μέση μου, άρχισαν να εξαφανίζονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε;;;

Μαράκι γίνεσαι 26;;;;Μεγάλωσες πολύ :lol::lol::lol: !!!Πιπινάκι!!!!

Ελίζα μου είμαι πολύ καλά! Τα νεύρα μου έφυγαν και με τον άντρα μου όλα ΟΚ ;) !

Νάσια μου όλα τα βάρη οι γυναίκες τα επωμίζονται τελικά :evil::evil: ..Θα προσπαθήσω όμως να έχω λιγότερα νεύρα γιατί και ο Πάνος δε θέλω να βλέπει συνέχεια μία υστερική που φωνάζει :?:?:? ...Αν θέλεις 3ο παιδάκι μια χαρά σε παίρνει με την ηλικία σου ;) ..Εγώ δεν το έχω πάρει ακόμα ζεστά για δεύτερο πάντως...Δεν μπορώ να τα φανταστώ όλα ξανά από την αρχή :?:?:? ...Έχω και τον άντρα μου που φοβάται λέει τις εποχές...Σωθήκαμε...Ο άντρας μου πριν ένα χρόνο μου έλεγε συνέχεια για δεύτερο και τώρα λέει άλλα :?:?:? ...Ίδωμεν!

Άννα Μαρία είμαστε συνάδελφοι!!! Έδωσες ΑΣΕΠ και διορίστηκες Κύπρο;;; Ελλάδα δεν έμενες;;; Γίνεται αυτό;;;; Νόμιζα ότι μόνο Ελλάδα διορίζεσαι...Εμένα πάντως συναδέλφισσα η Λένα Μαντά μου αρέσει...Έχω διαβάσει αρκετά βιβλία της..Η αλήθεια βέβαια είναι ότι σε σχολείο θα μπορούσαν να δώσουν κάτι πιο ποιοτικό....Κρίμα με τον άντρα σου γαμώτο...Εύχομαι να πάνε όλα καλά..Γκαντεμιά με τις αιτήσεις..Να βλέπεις την κοιλίτσα που μεγάλωσε και να μη στεναχωριέσαι!

Κατερίνα μου όποτε γκρινιάζει ο Πάνος πάντα σκέφτομαι πώς την παλεύουν οι μανούλες με περισσότερα παιδάκια. Γι' αυτό σου είχα γράψει ότι θαυμάζω τις μαμάδες με πολλά παιδάκια!!!!Εγώ που είμαι νευρική πραγματικά δεν ξέρω τι θα έκανα :?:?

Αθανασία μου σε ζηλεύω!!!!!!Λατρεύω Σαντορίνη!!!!! Όσο για την ατάκα σου με τα αρχ.... πέθανα στα γέλια :lol::lol::lol: ..Καλά της είπες της πεθεράς!!!!!

Κατερίνα(Κangaroo) και εγώ θα πάθαινα σοκ με δίδυμα γι' αυτό σε ρώτησα..Έχουμε και κληρονομικότητα στην οικογένεια :?:?:? Μάλιστα αυυτή τη συζήτηση είχα σήμερα με τον άντρα μου. Του έλεγα αν πάμε για δεύτερο και κάτσουν δίδυμα τι κάνουμε;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Georgi79 αν θα κάνω δεύτερο είναι γιατί σκέφτομαι τον Πάνο μου..Απλά δεν το έχω πάρει ακόμα ζεστά...

Dolfin τι κάνουν τα διδυμάκια σου;;; Ποιο είναι το όνομά σου;;;;Έχω και αλτχάιμερ :lol::lol::lol:

Μαρία μου κι εμείς σήμερα πήγαμε για μπάνιο και δε βούτηξε κανείς..Έχω πολλά νεύρα γιατί έχει συνέχεια ζέστη εκτός από τη μέρα που αποφασίζουμε να πάμε για μπανάκι....Κατά τα άλλα τι κάνετε;;;

Κορίτσια να σας πω λίγο και τα νέα μου και θα σας αφήσω γιατί μάλλον σας κούρασα

:oops::oops: Σάββατο βράδυ πήγα με τον άντρα μου για κρασάκι σε ρεμπετάδικο μαζί με παρέα!Ωραία ήταν.Ξεσκάσαμε. Κυριακή πήγαμε για μπανάκι αλλά μόνο μπανάκι δεν κάναμε λόγω καιρού :evil: ..Τουλάχιστον χαρήκαμε τη βόλτα και ιδιαίτερα ο Πάνος που μόνο έξω θέλει ο πωπός του. Στο σπίτι γκρινιάζει συνέχεια :?:?:? Επίσης μετά από 4.5 μήνες δίαιτας σήμερα έφαγα απ' όλα (πίτσα, βάφλα κλπ) και μπορεί να έχω λίγες τύψεις αλλά το καταχάρηκα ;) !Άλλωστε έχασα περισσότερα απ' όσο υπολόγιζα και μου λένε όλοι να σταματήσω τη δίαιτα..Πορώθηκα :lol::lol::lol:

Αυτάαααααααααααααα!!!!! Φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε?? Πώς περάσατε το Σ/Κ?

Εμάς ήταν γεμάτο και ξέσκασα τουλάχιστον λίγο!! Πήγαμε και βόλτα στην παραλία.Εγώ δεν μπήκα βέβαια αλλά το απόλαυσα!

Μπήκα στο μήνα μου κι η αγωνία κτύπλησε κόκκινο...αύριο έχουμε γιατρό...για να δούμε!!!

Οι άλλες πώς είστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα ΄Μαρία, τώρα είδα για τις αντικαταστάσεις που έγραψες..Είμαι και εγώ δασκαλα...Παρακολουθα τις ανακοινώσεις της Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας για να ξέρεις τι γίνεται..Ειχαν βγει μαζί οι αιτήσεις για σύμβαση και οι αιτήσεις για αντικατάσταση. Η ιστοσελίδα είναι www.eey.gov.cy αν και μάλλον θα την ξέρεις..

Εύχομαι να πάνε όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και καλή εβδομάδα!!! Άννα Μαρία μου κρίμα, μη στενοχωριέσαι όμως να σκέφτεσαι ότι μαζί με σένα κατσούφιάζει και το νινάκι σου... Όλα θα φτιάξουν σίγουρα :-bd

Ανθούλα μου τι τα λες αυτά πρωί πρωί, μου άνοιξες την όρεξη πάλι και δε θέλω και πολύ.... :lol::lol::lol:

Beboulino φραπεδάκι στην κατάστασή σου :shock::shock::shock: θα βγει το παιδί και θα σου σου ''μάνα φτιάξε ένα βαρύ γλυκό'' =))=))=))=))

Εγώ κορίτσια μου περιμένω.... Δεν εμφανίστηκε ακόμη η ακατανόμαστη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Τελικά πήραμε τηλέφωνο την Εκπαιδευτική Υπηρεσία και μας είπαν να στείλουμε επιστολή και ίσως γίνει κάτι. Παίζει να έχει πιθανότητες, γιατί οι θεολόγοι είναι λίγοι, και οι περισσότεροι έχουν κανονικές δουλειές και δεν ενδιαφέρονται για αντικαταστάσεις.

Μαρία, την ξέρω την ιστοσελίδα, εννοείται, αλλά επειδή πάντα οι αιτήσεις αντικατάστασης βγαίνουν μετά τις αιτήσεις σύμβασης, δε μας πέρασε απ' το μυαλό ότι θα έβγαιναν μαζί.

Ανθή, Κύπρια είμαι, αλλά έμενα δέκα χρόνια στη Θεσσαλονίκη. Στην Κύπρο δεν υπάρχει ακόμα ΑΣΕΠ (ευτυχώς για μένα, δυστυχώς για άλλους) και διορίστηκα με επετηρίδα. Επιστρέψαμε λόγω του διορισμού μου. Ο άντρας μου είναι απ' την Πάτρα.

Αθανασία, σου εύχομαι να μη σου έρθει η περίοδος για εννιά μήνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Beboulino φραπεδάκι στην κατάστασή σου :shock::shock::shock: θα βγει το παιδί και θα σου σου ''μάνα φτιάξε ένα βαρύ γλυκό'' =))=))=))=))

Ο καφες δεν απαγορευεται στην εγκυμοσυνη.Η γιατρος μου επιτρεπει εναν καφε την ημερα. ;) Δεν βλαπτει σε τιποτα,αρκει να μην γινεται καταχρηση.

Πολλη ζεστη και σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Beboulino μη με παρεξηγείς, απλά ξέρω ότι ο στιγμιαίος καφές είναι από τους πιο δυνατούς κι όχι ότι καλύτερο για το έμβρυο... Φυσικά αυτό είναι επιλογή του καθενός κι αφού ο γιατρός σου συμφωνεί απόλαυσέ τον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθανασία, κι εγώ πίνω ένα νες κάθε πρωί. Βάζω πολύ λίγο, μόλις μισό κουταλάκι. Δεν μπορώ αλλιώς, δοκίμασα να μην πίνω καθόλου και ήμουν χειρότερα κι από ζόμπι. Μετά σκέφτηκα να πίνω ελληνικό που είναι πιο ελαφρύς και δεν άντεχα ούτε τη μυρωδιά του. Έτσι, με άδεια του γιατρού πίνω το πολύ ελαφρύ μου νες κάθε πρωί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες, πέρασα να πω ένα γεια!

Ανθή και Μαράκι τι ωραία που περάσατε καλά και ξεφύγατε λίγο το σαββατοκύριακο.

Αννα Μαρία ελπίζω κάτι να καταφέρετε με τις αιτήσεις ποτέ δεν ξέρεις μπορεί να είστε τυχεροί.

Εγώ ευτυχώς δεν έχω ανάγκη για καφέ το πρωί, τον έχω πιο πολύ για απολαυση απογευματινή, οπότε τώρα που είμαι εγκυος και αν δεν πιω δε με πειράζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

εδω ο καιρος ειναι χαλια απο το πρωι μια συννεφιαζει και μια βγαινει ο ηλιος,και φυσαει ενας δυνατος αερας ουτε στην αυλη δεν μπορουμε να βγουμε το μικρο μου το παιρνει ο αερας, 3 μηνες καλοκαιρι και αυτο με το ζορι εγω επρεπε να γεννηθω σε νησι δεν με σηκωνει το κλημα εδω τα νευρα μου :twisted::twisted: κατα τα αλλα εμεις τα ιδια δεν καναμε και τιποτα το ιδιαιτερο το ΣΚ χθες ειδα και τον αντρουλη μου επιτελους και ωσπου να τελειωσουνε θα τον βλεπω τουλαχιστον τα βραδια

για να ρωτησω κατι τους εκπαιδευτικους μας μια που ειστε αρκετες,οταν τελειωσαν τα σχολεια ρωτησα την δασκαλα του γιου μου που θα παει δευτερα του χρονου,αν πρεπει να του κανω καθολου επαναληψεις μεσα στο καλοκαιρι και μου ειπε να μην το κουραζω το παιδι μονο αναγνωση να κανουμε να παρουμε κανενα βιβλιο που να του αρεσει και να διαβαζει τιποτα αλλο,τι λετε κι εσεις;;;υπαρχει περιπτωση να ξεχασει αυτα που εμαθε;(ηταν πολυ καλος)να τον αφησω χαλαρο ή να του κανω καμια επαναληψουλα;;;

beboulino εγω επινα δυο καφεδες φιλτρου την ημερα στις εγκυμοσυνες μου,και το καλοκαιρι τους εκανα με αρκετα παγακια και αφρογαλα απο πανω,ο στιγμιαιος μου φαινοταν λιγακι βαρυς

Ανθη μου και εγω υπαρχουν στιγμες που ουρλιαζω κα ορυομαι οταν κανουν αταξιες και δεν με ακουνε,δεν γινεται κι αλλιως νευρα ειναι οσο και ηρεμος να εισαι καποια στιγμη σπανε,βαλε μπρος για δευτερο οσο το σκεφτεσαι και το αναλυεις χειροτερα ειναι ;);)

Αννα Μαρια ευχομαι κι εγω να πανε ολα καλα με τον αντρα σου

πολλα φιλια σε ολες :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσουδια μου :)

πως ειστε?

αννα μαρια μου εχετε μια τελευταια ελπιδα εε? ελπιζω να ειναι τυχερος! :D

κατερινακι χαλια καιρο σας κανει εε? εδω ψιλοφυσαει, εχει και ηλιο!

βλεπω ηπιατε αρκετα καφεδακια, να κερασω κανενα γλυκακι?

βασικα ενα προφιτερολ θα το ετρωγα τωραααα :lol::lol:

σημερα εχει γεννεθλια μια πολυ καλη μου φιλη και ειμαστε

καλεσμενοι σπιτι της, εχουμε εξοδο απ'οτι καταλαβατε :D:D

εχει ενα παιδακι ισα με τον Νικητα οποτε εκεινος θα βολευτει, ελπιζω

και η κατερινουλα να βρει παρεααα αλλιως μας βλεπω να φευγουμε νωριις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορτσουδια!!τι κανετε????εχω μερες να μπω γιατι λειπαμε και τωρα ειδα οτι γραψατε αρκετα ωστε να μην προλαβαινω να τα διαβασω!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: εχω χασει κατι?ειστε ολες καλα????

εμεις ειχαμε ενα κουραστικο σαβ/κο με ενα γαμο και 2 βαφτισεις,αλλα ευτυχως τελειωσε και γυρισαμε σπιτακι μας!!!

μαρακι καλα να περασετε κοπελα μου στο "παρτακι" της φιλης σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!!!

είμαι μέλος από τον Σεπτέμβριο του 2009 και είχα μπει στο φόρουμ για να ρωτήσω για τεστ παπ. Άρχισα να γράφω πιο συστηματικά εδώ και 1 χρόνο περίπου, δηλαδή από όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος στο μωράκι μου, λίγες μέρες πριν φύγουμε για καλοκαιρινές διακοπές!! (τις οποίες και ακυρώσαμε χαχα)

Χθες η ζουζούνα μου έγινε 3 μηνών και είναι μια κουκλίτσα!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

με τα περισσότερα από τα κορίτσια μιλάμε ή έχουμε μιλήσει στο παρελθόν!!

εύχομαι σε όλα τα κοριτσάκια που περιμένουν μωράκια να έχουν υπέροχες εγκυμοσύνες και στις μανούλες να χαίρονται τα μωράκια/παιδάκια τους!!

ααα και φυσικά στις κοπέλες που προσπαθούν για μωρό, εύχομαι σύντομα να βρεθούν με θετικό τεστάκι στα χέρια τους!!

κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι? μπορεί καμιά να μου 'εξηγήσει' :?:?:? γιατί μου έχει μπει ήδη η ιδέα για 2ο μωράκι??? έχει συμβει σε καμιά σας αυτό??? δεν είμαι στα καλά μου ε????? :lol::lol::lol:

φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμανθα ασε εδω το σκεφτομαι εγω με διδυμα.αλλα με προσγειωνει η μανα μου που ΄λεει στο επομενο δεν βοηθαω.χαχα...τα εχει δει ολα η γυναικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
    • Είναι ακριβώς αυτό όμως, όπως το περιγράφεις.. μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι, να ήταν δηλαδή στο χέρι μου το όποιο στάδιο της εγκυμοσύνης.. δυστυχώς όμως δεν είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προσεύχομαι και να πιστεύω στο σπορακι και πως "κάποιος" θα φροντίσει και για εμάς να καταφέρουμε να το πάρουμε στην αγκαλιά μας τελειόμηνο και υγιές.. Άσε κοριτσάκι μου!!! Γίνομαι έξαλλη, πιάνω από 0-100 σε 1"..!!! Ή συγκινούμαι και πάνε να με πιάσουν τα κλάματα επίσης σε δευτερόλεπτα με το πιο άσχετο.. πχ χθες είδα μια ταινία οικογενειακή ιστορική για την ανθρωπιά και τη καλοσύνη και βουρκωνα/δακρυζα κάθε τρεις και λίγο.. που είμαι άνθρωπος σκληρός και δεν συγκινούμαι καθόλου εύκολα.. by the way η ταινία λέγεται white bird.. αξίζει να τη δείτε αν σας ενδιαφέρει.. Ήθελα να σε ρωτήσω εντωμεταξυ.. και όποια άλλη κοπέλα δηλαδή που μπορεί να απαντήσει, αλλά επειδή θυμάμαι διάβασα δικό σου σχόλιο για το συμπλήρωμα σιδήρου ρωτάω εσένα.. τι ακριβώς σου είπαν οι γιατροί σου σχετικά; Σε ρωτάω γιατί ο δικός μου το απογοήτευσε στο πρώτο τρίμηνο γιατί υπάρχουν έρευνες λέει που δείχνουν ότι ο σίδηρος συνδέεται με υψηλές πιθανότητες τερατογενεσεων στο έμβρυο και υπάρχει γενική οδηγία η λήψη του να γίνεται μετά το πρώτο τρίμηνο, το έψαξα και όντως το απαγορεύουν γενικά.. τώρα διάβαζα ξεκίνησαν (το 2013) στην Δανία να δίνουν ως γενική οδηγία την έναρξη του σιδήρου στην 10η εβδομάδα αλλά ακόμα δεν έχουν καταλήξει αν είναι ασφαλές και συστήνεται να αποφεύγεται.. το ίδιο μου είπε και η αιματολογος προχθές που ρώτησα για διασταύρωση.. σκέψου ότι έχω και στίγμα μεσογειακής αναιμίας με αιματοκρίτη πάντα χαμηλό και στην εγκυμοσύνη πέρσι είχε φτάσει 32 πριν χάσω το μωράκι.. και πάλι ο γιατρός λέει όχι.. είδα εσένα στο ξεκίνησαν πολύ νωρίς.. σου το αιτιολογησαν; Ήθελα να στο πω όταν σε διάβασα αλλά δεν ήμουν έτοιμη ακόμα να γράψω..
    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...