Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσεχως....Νυφη


Recommended Posts

Κοριτσακια μου καλα...που μοιραστηκαμε τοσα πολλα....Παντρευομαι! εναγλυκο κοριτσακι το ξερει ηδη....αλλα τωρα που οριστικοποιηθηκε το ποτε...σας το λεω σε ολες! Παντρευομαι τον ανθρωπο μου που με στηριξε τοοοοσο πολυ! θα μου πειτε τωρα....ανακοινωνεις κατι που θα γινει σε ενα χρονο...ε ναι λοιπον το ανακοινωνω διοτι πολυ απλα...Παντρεεεεευομαιαιιαιαιααιαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβαινω απολυτα την χαρα σου. Και εγω περσυ τον Οκτωβρη παντρευτηκα με παπα και με κουμπαρα!!!! Θα ειναι μια ωραια μερα, αλλα μην αγχωνεσε να απολαυσεις το καθε λεπτο.

Η ωρα η καλη και πολλους απογονους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα γινει σε δημαρχειο τελικα διοτι δεν ειμαι ψυχολογικα ετοιμη να μπω σε εκκλησια! ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυ

τα εχω σχεδιασει ολα ολα ολα!χαχαχα βιαζομαι λιγο αλλα τι να κανουμε ρε κοριτσια...στριβειν δια του αρραβωνα θα τον εχω τοσα χρονια?κοκοβικου?χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ωρα η καλη γλυκεια μου κ ευχομαι πολλους απογονους!!!!!!!

καταλαβαινω την χαρα σου κ εγω τα ειχα κλεισει ολα θα παντρευομουν φετος 15 ιουλιου αλλα ηρθε το ζουζουνακι μας κ δεν προλαβαμε :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρεεεεεεεε δεν ειναι τιποτα ο γάμος... μια ιδέα ειναι ! πάρτο το παλλικάρι ;)

και ΚΑΛΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ βεβαίως βεβαίως :mrgreen:

με αγαπη και συνεννόηση να πορεύεστε στη ζωή ! :x:x:x:x:x:x:x

ΥΓ: ΠΟΛΥ ωραια φωτο !!! φτου φτου μη σε ματιαξω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραμονάκι μου γλυκό και όμορφο (καλέ τι τέλεια η φωτό του προφίλ σου?),

σου εύχομαι από δω και πέρα μόνο χαρές στη ζωή σου να έχεις!!!!!

Καλά έκανες και τον παντρεύεσαι αυτό τον "άγγελο" που σου έστειλε ο Θεούλης,γιατί απέδειξε ότι σ αγαπάει πραγματικά.αλλά και γιατί εσύ το αξίζεις!!!!!!!!!

Σας εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα με πολλά πολλά κουτσουβελάκια που θα κάνουν ενδιαφέρουσα τη ζωή σας!!!!!!!!!!!!!!

Η ώρα η καλή!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ευχαριστω πολυυυυ

ναι ναι θα τον παντρευτω τον ατιμο!δεν μπορω να κανω και αλλιως τον αγαπουσε πολυ η μαμα μου!

:shock: ετσι εχουν γινει τα ματια μου ψαχνοντας λεπτομεριες γαμου! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραμονακι μου γλυκο Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ψυχη μου!!!!!!!με το καλο να το παρεις το παλικαρι που το'χεις τοσα χρονια αστεφανωτο!!!!!!αντε να μπαινετε στο club μας σιγα σιγα!!!!!!!!τελεια ειναι!!!!!!!!!!κι εγω την κυριακη εχω επετειο,7 χρονια γαμου!!!!!!!!!!!!!!!!γιουπιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε με το καλό! Οι δυσκολίες δοκιμάζουν τις σχέσεις και όσες επιβιώνουν γίνονται πιο δυνατές! Συγχαρητήρια και καλό κουράγιο με τις ετοιμασίες. Και οικονομία, μην πληρώσεις φύκια για μεταξωτές κορδέλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που σαι ρε κοριτσακι;;;Πολυ χαρηκα με τα νεα σου.

Η ωρα η καλη κοριτσαρα μου!!!! Με υγεια και ευτυχια!!!

Φιλακια πολλα πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κοριτσια!! η αληθεια ειναι οτι ειμαι σε κατασταση πανικου...θα πεις ειναι νωρις αλλα δεν θελουμε να μας παρουν τα σωβρακα...ερευνα αγορας και ετσι!

αχ αντε να ερθει η ωρα να σας πω και κανενα ακομη πιο ευχαριστο!!!χιχχι φιλια πολλααααα σε ολεεεεεεεεεεες

υγ εχω τοσο καιρο να μπω που δεν ξερω που θα βρω ποιαν αλλα...καπου καποτε μου ειπαν οτι η παναγιωτα ειναι στο δευτερο...η φιλεναδα απο Πολη εμεινε εγκυος...θα μου παρει χρονο να αναπληρωσω το χαμενο χρονο (χαχαχα) αλλα θα σας ανακαλυψω εγκυουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα η παναγιωτα εχει γεννησει εδω και 6μηνες! καλε ποσο καιρο εχω να μπω?

:lol::lol::lol::lol::lol:

Καλε, θα πει το μωρο "Ραμονα" και εσυ ακομη θα νομιζεις οτι ειμαι εγκυος!!!!

Αντε κοριτσαρα μου, ολα καλα να πανε. :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...