Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2012


Recommended Posts

κυο να χαιρεσαι τη μικρη σου!! εχει και ωραιο ονομα...

ποια ειναι η επομενη που θα μαθει φυλο? εγω φανταζομαι ειναι νωρις αυριο με την αυχενικη ετσι? ασε που ακομα εχω αλλες αγωνιες...

πολλα φιλια σε ολες, αα ..και τη λιστα μπορουμε να την βλεπουμε μονο στη ναν εκτος αν την αντιγραφει και την αναννεωνει οποια θελει στο δικο της προφιλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα μανούλες!!

kuo να την χαίρεσαι να είναι πάντα γερή!!

twiggy μπορεί να μάθεις και αύριο αν είναι καλή η θέση...αχ τι ωραία έφτασε και η δική σου σειρα!!!

evita κι εγώ θα θελα να το βλέπω κάθε μέρα αν γίνεται. Τυχερούλααααααααα

anthropaki άκου να δεις συνονοματη...δουλειές κάνουμε ΑΝ μπορουμε κι οποιανου του αρεσει χιχιχι. Είσαι καλύτερα με το αυτακι κ το κρυωματάκι?

Φλωριαννα κι εσυ μπεμπα? Ρε καλά σας λέω χαρεμι θα χουνε τα αγορια στο γκρουπ μας

konstantina τι ωραιες που ειναι οι κλωτσιτσες ε??? κι εγω θέλωωωωω

madi πως πας απο συσπασεις ? Εγω καπως καλυτερα σημερα...

Εγώ την επόμενη Παρασκευή πάω γιατρό και ελπίζω να δούμε φύλο ...γιατι τωρα ζηλευω που οι περισοτερες ξερετε.. αν και βεβαια πανω απο ολα θελω να δω ενα γερο μωρακι...

Φιλακια στις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Το πρωί πήγα πάλι γιατρό γιατί η ωτίτιδα χειροτέρευσε, τελικά μου έδωσε κ amoxil μαζί με τις σταγόνες (δεν κατάφερα να την γλιτώσω :( ).

Το καλό είναι ότι η εξέταση ούρων κ η καλλιέργεια βγήκαν πεντακάθαρες κ τελικά η γιατρός μου είπε ότι το νινί κάθεται πάνω στην κύστη μου :lol: γιαυτό τόση συχνοουρία.

Κατά τα άλλα η μικρή καλύτερα από το κρυωματάκι!

Ναν, μπορείς να προσθέσεις Πάτρα (Ιδιωτικό Μαιευτήριο Πατρών) στην λιστουλα :) . Άντε να δούμε κ εμείς τι είναι το νινάκι μας!!! Πάντως κορίτσια δεν έχω καμία προτίμηση. Γερο να είναι κ ότι θέλει!!!

twiggy, με το καλό αύριο η αυχενική!!! Θα μαγευτείς από το πόσο μεγάλωσε το μωράκι σου!!!

EVITA1988, αντε με το καλο να δειτε παλι αυριο το μικρούλη !!! Ποτε δεν ειναι αρκετοι οι υπερυχοι...

Να προσεχετε τις κοιλιτσες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Είμαι η Κατερίνα αλλιώς ninaki2, έχω έναν γιο 28 μηνών που λατρεύω και περιμένω ακόμη ένα μωράκι. Είμαι στην 15η εβδομάδα, έχω ΠΗΤ 18 Φεβρουαρίου και ακόμη δεν ξέρουμε το φύλο... ;) Έχω κάνει αυχενική και ήταν όλα πολύ καλά και τώρα περιμένω το επόμενο ραντεβού για υπερηχο που είναι την άλλη Πέμπτη... ;) Ελπίζω να σας γνωρίσω όλες και να συζητάμε τις εμπειρίες μας!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι μου κανετε; όλες καλά; Εγώ μια χαρά ειμαι σημερα ήμουν σπιτι φιλης μου για καφέ και επαιξαν τα παιδιά μας και όλα καλά. Αρχισα να φτιαχνω την λιστα. οποια μπορει ας μου πει την πητ της και τι φυλο οποια ξερει για να μην ψαχνω στις σελιδες να τα βρω και για να μην κανω πραξεις η εγκυος κριμα ειναι! η άνοια καραδοκεί! Αυτά για την ώρα φιλακια σε όλες, επισης αν εχετε αποφασισει και το νοσοκομειο πειτε το μου και αυτο. Ευχαριστώ πολύ!

nan Μου εμεις περιμενουμε αγορακι με ΠΗΤ 24/01 στο Γενεσις...(αληθεια εχει γεννησει καμμια κοπέλα εκει να με ενημερωσει???)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας και απο εμενα!!!!

Τι κανουν οι κοιλίτσες???

Σημερα δεν ξερω, αλλα εχω μια ζαλαδα, μια θολουρα....ισως φταιει και ο καιρος στη Θεσσαλονικη σημερα και γενικα η υγρασια..τι να πω....

Νινακι καλως ηλθες στην παρεα μας !!!!και καλη εγκυμοσυνη φυσικα...

Twiggy καλα αποτελεσματα αυριο , οχι αγχος!!

Κορινα, στο Ιπποκρατειο τι μαθηματα ακριβως κανουνε???Ψαχνω εδω στη Θεσσαλονικη και για σεμιναρια απο μαιες και γιογκα για εγκυους αλλα δεν εχω βρει κατι...απο το ιντερνετ βεβαια ψαχνω διοτι μενω και ψιλοεκτος και ειμαι και νεα στην πόλη :? ..Αν ξερει κατι καμμια και αν ειναι καμμια μανουλα απο Θεσσαλονικη(σιγουρα πιο ενημερωμενη απο εμενα :oops: ) πειτε μου καμμια πληροφορια... ;);););)

Φιλακια πολλα και απο εμενα [smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki εγω απο Θεσσαλονίκη είμαι αλλά δεν έχω ψάξει ακόμα τίποτα απο αυτα ...θα δω κι εγω, ψαξε κι εσυ και θα συγκρινουμε πληροφοριες.

Ninaki καλως μας ηρθες, είσαι στην ίδια εβδομαδα με μένα και το anthropaki ... εγώ πάω την άλλη Παρασκευή να δω το νινί και ίσως να μάθουμε και το φύλο.

Anthropaki δε τη γλυτωσες τελικα ε? Αλλα ειδες? σου ειπα οτι τα ζουζουνια μας περασανε τις κυστες μας για κρεβατι...

Καληνύχτα κοριτσάκια και μωράκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Τι κάνουν τα μωράκια σας; Σε εμένα επειδή πέρασαν οι συσπασούλες, ψιλοξεθάρεψα σήμερα και πήγα πάλι στο γραφείο του άντρα μου που γίνεται πανικός τέτοιες μέρες. Τώρα βρήκα χρόνο να σας γράψω.

Νinaki2 καλως ήρθες στο παρεάκι μας! Εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα υγιαίστατο μικρούλι!

Τwiggy καλά αποτελέσματα αύριο και μην ανχώνεσαι όλα θα πάνε καλά! Ετοιμάσου για πολύ συγκίνηση! Θα δείς ένα κανονικό ανθρωπάκι!

SecondChance έχω μια προαίσθηση ότι θα έχεις αγοράκι! ;)

Αnthropaki υπομονή λίγες μερούλες και θα φύγει και αυτή η παλιοωτίτιδα!

Πάω να την πέσω κορίτσια γιατί έχω τρελή νύστα! Καληνύχτα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Madi, άσε τα γραφεία και χαλάρωσε!!! Αμέσως να πάρει ο πωπος σου αέρα!!! :lol:

Συνονόματη, πράγματι είχες δίκιο κ το σκεφτόμουνα!!! Τα μικρούλια μας έκαναν μαξιλαράκι τις ουροδόχους κύστες μας :lol:

ninaki2 » καλώς ήρθες!!! Είμαι η Τζένη Νο 2 (απο Πάτρα) κ έχω μια κορούλα σχεδόν 18 μηνών!!!

Περιμένω κ εγώ το δεύτερο παιδάκι μου στις 17-2-2012!!! Είμαστε μαζί!!! Με το καλό εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες κοιλιτσες πως ειστε...??? αχ κοριτσια τελικα οντως ειχε γινει λαθος στο πρωτο υπερηχο , χθες ειδαμε πουλακι νααααααααααααααααααα με το συμπαθειο :lol::lol::lol: τα πεξαμε κ εγω κ ο αντρας μου αλλα γελασαμε παρα πολυυυυ φαινοταν πεντα καθαρααα... μπηκα ισα ισα να σας το πω κ φευγω γιατι εχω πολλες δουλειες με το σπιτι αυτες τις μερες πολλα φιλακια κ να προσεχετε τις κοιλιτσες σας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

nan η δική μου πητ είναι 15/2 και φύλο δεν ξέρω ακόμα. Την άλλη Παρασκευή έχω ραντεβού για υπέρηχο και ελπίζω να το μάθω.

ninaki2 καλώς μας ήρθες!! Να σου πάνε όλα τέλεια!!

maria5 στο ιπποκράτειο έκανε πέρσι μαθήματα μια φίλη μου. Τα κάνουν μαίες και σου μαθαίνουν διάφορα τόσο για την περίοδο της εγκυμοσύνης όσο και για τους πρώτους μήνες μετά τη γέννα. Το κακό είναι πως επειδή δηλώνουν συμμετοχή πολλές, σε καλούνε στον 7ο μήνα. Θα πάρω τηλ αυτές τις μέρες να δηλώσω συμμετοχή και θα σου πω αν μάθω κάτι επιπλέον.

Θα με ενδιέφερε κι εμένα η γιόγκα, αν μάθει κάποια κάτι ας μας πει.

Είχε καμιά σας πρόβλημα με χαμηλό αιματοκρίτη?? Εκάνα προχτές εξετάσεις και είχα 27.3!!!! ενώ ο σίδηρός μου είναι στα ύψη. Πήρα τη γυναικολόγο και μου έδωσε 2 χάπια σιδήρου τη μέρα. Όπως και να χει ανησύχησα (και τσατίστηκα κιόλας, δεν θα έπρεπε να μου τα είχε ξεκινήσει νωρίτερα???) γιατί διάβασα ότι χαμηλός αιμοκρίτης μπορεί να έχει ως αποτέλεσμα αποβολή ή ελλειποβαρές μωρό. Ελπίζω τώρα που άρχισα τον σίδηρο να πάνε όλα καλά...

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλήμερα! είσαστε καλά? ειχα να μπω λιγοτερο απο μέρα και υπαρχουν νεα. Νινακι καλώς ήρθες στην παρεα μας με το καλό το μωρακι σου! Ενιτα σας στην εσκασε ο μπεμπης και άλλο πουλάκι στην παρεα μας!Μαζι και με της Μαρίας5 σιγα σιγα θα αρχισουμε να παιρνουμε κεφάλι που θα πάει.! Ενημέρωσα και την λιστα κοιτάξτε την μηπως εχω μπερδεψει κατι. Μεχρι τωρα ειμαστε απο τις εξης πόλεις: Εγω απο Κόρινθο, η Τζενη2 απο Πατρα, η Madi απο Κομοτηνη και οι υπολοιπες κοπέλες απο Αθηνα και Θεσ/κη. Νομιζω οτι η πρωτευουσα και συμπρωτεύουσα εχουν τα πρωτεία.

Twiggy στην αυχενικη πρεπει να ειναι πολύ καλή η θεση του μωρου για να σας πουνε φυλο, αλλα δεν ειναι και αδυνατο. Στον πρωτο γιο μου το ειχα μαθει λιγες βδομαδες μετα την αυχενικη όταν ειχα κανει το Α τεστ καπου δηλ. στην 14-15 εβδομαδα.

madi ξεκουράσου μην ζοριζεσαι!

Τζενη2 καλή αναρρωση σε εσενα και στην μικρουλα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλέ πώς μεγάλωσε έτσι η παρέα??Έχω πολύ διάβασμα μου φαίνεται..

Εμείς χτες πήγαμε γιατρό κ ακούσαμε θριαμβευτικά την καρδιά η οποία έκανε σαν drums!!Κατα τ αλλα όλα καλά,είχα λίγα καφε υγρά αλλά ο γιατρός δν είδε αποκόλληση.Μου έδωσε κ τα υπολοιπα χαπια-σιδηρο,ασβεστιο-και όλα καλα.Ψαχνοντας στο νετ είδα οτι ο σίδηρος ενοχλει πολλές και ψιλοαγχώνομαι να τον παρω γτ ακομα ειμαι σαν κοτόπουλο απο τις αναγούλες..Θα δω..

Φιλιά πολλά!

(εγώ είμαι απο την Πάτρα,ζω στην Αθηνα και είμαι διορισμενη στον Ν.Κορινθίας..!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες!!! Τι κάνετε;;; Πληθένουν τα αγοράκια βλέπω εε;; Αντε να έχουμε και κανένα γαμπρό, όλο νύφες έβλεπα :lol::lol::lol: .

Σήμερα ξεκινήσαμε για 2η χρονιά παιδικό με τον μεγάλο και ήρθε για πρώτη φορά το σχολικό και τον πήρε (πέρισυ τον πήγαινα εγω, αλλά λόγω εγκυμοσύνης φέτος τον έβαλα στο σχολικό) ευτυχώς δεν είχα δράματα, μάλιστα μου είπε η δασκάλα ότι του άρεσε πολύ!!! Αντε από την άλλη εβδομάδα θα ξεκινήσουμε και κολυμβητήριο, να μαζευόμαστε σιγά σιγά :lol::lol: .

Αυτα τα νεα μου.

Φιλάκια στις κοιλίτσες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 17 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΓΚΥΟΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΗΤ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ 12/02 ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 3 ΕΤΩΝ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΝΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την Ελένη.. καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι και καλως ηρθες στην παρεα μας. Δε μου λες? Επειδη κι εγω Παπαγεωργίου θέλω.. πως γίνεται να το κανονίσεις? Εγώ νομιζα πως οποιο απ τα δυο (Παπαγεωργιου-Ιπποκρατειο) εχει εκεινη τη μερα εφημερία εκεί πας? Είναι καποιος τρόπος που δεν ξέρω? Για πες!!!

Εβίτα τσουτσουνι κι εσυ? Ααααα πηρανε κεφαλια τα αγοράκια.. ελπίζω να μη βγει σωστη η προβλεψη της Madi για μένα γιατί τοτε αρρένων θα γίνει η παρέα χαχαχα.

φλωριάνα άντε καλή σχολική χρονιά. Εγώ και τα παιδιά (Καθηγήτρια είμαι) αρχίζουμε την επομενη εβδομαδα σχολειο...ανυπομονω να δω τις αντιδρασεις των μαθητων μου στην κοιλιτσα μου!!

stefie ξεκουραση και να προσεχεις !!!

nan μπλεδίζει πολύ η λίστα μας ε ???

Κορίνα κι εγώ την άλλη Παρασκευή.. άντε να δούμε .. θα μας κάνουν τη χάρη τα ζουζουνια να μας δείξουν τι εχουν αναμεσα στα ποδαρακια τους?

Φιλάκια σε όλες σαςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γεια σας κι απο μενα και καλο μηνα!!! πωπω εχουμε πολλα νεα... καταρχας νινακι καλως ηρθες , ευχομαι μαι τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι!!!

εβιτα τι εγινε? μας την εσκασε ο μικρος ε? χαχαχα να ναι καλα το μικρουλι και βλεπω πληθαινουν τα αγορακια στην παρεα!!

εγω κοριτσια εκανα την αυχενικη, ποσο δικιο ειχατε, ηταν τοσο μαγικο!!! εκει που ειχαμε τελευταια εικονα ενα φασολακι, ξαφνικα σημερα ειδαμε ενα μικρο ανθρωπακι!!!! :) παθαμε την πλακα μας φυσικα, εκανε και κατι τρελα σαν τουμπες, γελαγε ο γιατρος!! :P ο αντρας μου πηρε τις φωτογραφιες δεν μου τις εδινε!! ολα μια χαρα, περιμενουμε και τις εξετασεις αιματος αλλα μας ειπαν οτι ειμαστε οκ, μας εβγαλαν και 1 βδομαδα μεγαλυτερους!! Θα το αλλαξω το τικερακι και βλεπω την αλλη βδομαδα σιγουρα που θα παμε στη γυναικολογο!

πολλα φιλια σε ολες, ανθρωπακι περαστικουλια.. στεφι κι γω μια ζωη χαμηλο αιματοκριτη ειχα, τωρα που παιρνω σιδηρο (2 κι εγω τη μερα) θα κανω παλι εξεταση να δω που ειμαστε...μαρια ευχομαι να βρεις μαθηματα γιογκα , κι εγω το ψαχνω σιγα σιγα...μαντι χαλαρα ετσι? δεν ειπαμε να κλειστεις σπιτι αλλα προσεχουμε ε?

φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα,

σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές... Maria5, secondchance, madi, anthropaki, korina, nan, twiggy σίγουρα κάποιες ξεχνάω αλλά θα σας μάθω ;) Να έχουμε όλες μια καλή και ήρεμη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι :) Κορίτσια όλες παίρνετε σίδηρο και ασβέστιο; Εγώ παίρνω προς το παρόν μόνο filicine αλλά στο ερχόμενο ραντεβού μάλλον θα μου πει και γι' αυτά. Ουφ κουράστηκα, είμαι ακόμη στη δουλειά και έχει πολύ ζέστη... :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy ειδες το ανθρωπακι σου ε? τι καλα!! δεν ειναι υπεροχο?

ninaki εγω ασβεστιο και σιδηρο αρχισα μετα που πηγα για την αυχενικη.. δηλαδη στισ 12 εβδομαδες..

Οι υπολοιπες τι κανετε? Εγω περιμένω μια φιλη με τα παιδια της και εφτιαξα παγωτο..παλι με βλεπω να γουρουνιαζω :P

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy τέλεια νεα!!!

SecondChance, σε αυτή την εγκυμοσύνη δεν θέλω ουτε να βλέπω παγωτο :shock: !!! Και φαντάσου οτι εχουμε παγωτομηχανη κ φτιάχνει ο συζυγος κάθε λίγο. Ουτε με φαντάζομαι να τρωω εστω μια κουταλια.. Τωρα θα τσάκιζα ενα ζελεδακι, κεράσι!!! Ελπίζω να περάσετε καλα!!!

ninaki2, μιλα με τον γιατρό σου για σιδηρο κ ασβέστιο, λογικά πρέπει να πέρνεις τώρα. Πραγματι η ζέστη δεν αντέχεται..

Ελένη καλώς όρισες!!! Με το καλό!!!

Παω να σφουγγαρισω τώρα που λείπει η μικρη μαιμου. ουφ ουφ το σπίτι δεν μαζεύεται με τιποτα :( .. Αφηστε που εγω μαζεύω κ αυτή γκρεμίζει...

φιλια σε ολες, παω γιατι τα εχω παιξει κ απο την ζεστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τwiggy απίστευτη αίσθηση ε; Από εδώ και πέρα κάθε υπέρηχος είναι μαγεία! Πολύ χάρηκα που είναι όλα καλά! Τώρα θα αρχίσετε να το λέτε σιγά σιγά; Άντε και την επόμενη φορά λογικά θα δείτε και φύλο. ;)

Νinaki2 και εμένα δεν μου είχε δώσει από την αρχή ασβέστιο και σίδηρο γιατί οι εξετάσεις μου ήταν πολύ καλές και δεν χρειαζόμουνα. Αν θυμάμαι καλά στον 4ο ξεκίνησα το ασβέστιο και στον 5ο το σίδηρο. Ο κάθε οργανισμός έχει διαφορετικές ανάγκες. Απλά κάποιες φορές, προληπτικά πιο πολύ, σε ορισμένες δίνουν από την αρχή.

SecondChance παγωτάκι ακούω! Μιαμ μιαμ μιαμμμ! Και εγώ προχθές χτύπησα ένα με γεύση snikers (όπως η σοκολάτα snikers)! Θεϊκό μιλάμε! Αλλά εχω πει να προσπαθώ να τρώω ένα μόνο γλύκό την εβδομάδα. Να δω για πόσο θα καταφέρω να το τηρήσω! Είναι το κακό ότι είχα πάρει και κάποια κιλά πριν την εγκυμοσύνη οπότε μετά θα ζοριστώ αρκετά. Μέχρι στιγμής είμαι στα +4 αλλά φοβάμαι τους επόμενους μήνες που θα έρθουν ότι θα τα βάλω μαζεμένα. Ας είναι καλά τα μπεμπάκια μας και θα τα χάσουμε μετά σιγά σιγά τι να κάνουμε.

Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες μικρές και μεγάλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ SecondChance ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕΙ ΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ...... :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σας!! Μόλις έφυγε ο άντρας μου για τη δουλεια οπότε ώρα γαι καφεδάκι και mammyland !!

madi κι εγω στα +4 είμαι αλλά ήμουν μια ζωή αδύνατη οπότε πιστεύω ότι δε θα χω πρόβλημα...στην κόρη μου ήμουν 58 κι έβαλα +20 .. χάθηκαν σε κανα 8μηνο όλα χωρίς προσπάθεια.. μόνο που στο 8μηνο επάνω έμεινα έγκυος στο γιο μου... τότε έβαλα +7,5 συνολικά.. και φύγανε κι αυτά μετά.. Τώρα ξεκίνησα 56 κιλά (είχα βάλει 3 με προσπάθεια γιατι είχα γινει πετσι και κόκκαλο) και όταν μίλησα στο γιατρό για κιλά μου λέει "βάλε όσα θες δε σε φοβάμαι εσένα) ... αλλά πάλι δεν είμαι πια 20... οπότε με ανησυχεί το κατά πόσο γρήγορα θα φύγουν.

skiouraki κάναμε με τον άντρα μου πλάκα.. λέγαμε ότι αν με πιάσουν πόνοι σε μέρα εφημερίας του Ιπποκρατείου θα σφιχτώ μέχρι να περάσει η ώρα για να πάω την άλλη μέρα στο Παπαγεωργίου χαχχα

τι κάνετε τα υπόλοιπα κοριτσάκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες!!!!! Πως είστε σήμερα;; Παρασκευούλα σήμερα... τραλαλα!!!!

twiggy ζωηρό ζωηρό το ζουζουνάκι σου εε :lol::lol::lol:

Secondchance μου θυμίζεις εμένα με τα κιλά!!!! 53 ξεκίνησα στον γιο μου, και πήρα 20 :shock::shock: . Τα έχασα όμως σε 3 μήνες ;) . Βασικά δεν έτρωγα και τίποτα, με είχε πιάσει μια ψιλοακατάθληψη και τα είχα δει όλα, ότι με μπούκωνε η μάνα μου :lol::lol: . Τώρα όμως είμαι σε πιο φυσιολογικά μεγέθη!!! Ξεκίνησα 52 κιλά και μέχρι τώρα έχω πάρει 2!! Μακάρι να συγκρατηθώ και να μην γίνω σαν μοσχάρα πάλι!!! Καλά είδα κάρι φωτο που είχα απο εκεινη την περιόδο που ήμουν έγκυος στον μικρό και τρόμαξα να με αναγνωρίσω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia!!!!ti ginete edw??polles kainourgies manoules...kalws hr8ate oles kai me ena gero mwraki sas eyxomai! :):) evitaki sas ksegelase o mpemphs??ante na mas er8ei kai kanena agoraki akomh giati koritsia den ginete.twiggy mou fantastikh h auxenikh eee???apo edw kai pera etsi 8a einai 8a sou rxete na tou dagkwseis ta mpoutakia.den 8umamai poia rwtouse gia to sidhro..nai kai mena mou ka8hse varia sto stomaxi kai twra to stamathsa liges meres na parw ta panw mou..egw koritsia phra 5 kila kai mallon epeidh trww polu makaronia kai patates alla ti na kanw poy dyskoleuomai akoma me to kreas.autos o kairos ti 8a kanei vre koritsia 8a drosisei ka8olou??filia se oles tis koilitses!! @};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...