Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου νο45!! το καλοκαιρι εφτασεεεεε


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλησπερα!! Επιστρεψαμε κι εμεις... Μ-Ι κλαιω απο τα γελια με τα ανεκδοτα :lol::lol::lol: ... Μαγδα οχι , το πρηξιμο δεν το γλυτωνει ετσι απλα :mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol: ,γεια κι απο μενα!!!! Μα καλα τιποτα δεν εχει η τν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα και καληνύχτα μανουλίτσες!!! (-|i-)

Νατασούλι μου, κι εσείς άρρωστες;;; :( Πολλά πολλά περαστικά! Εύχομαι να το περάσετε ελαφρά και να μη κολλήσει η μικρούλα!! Παρεπιπτόντως, οι φωτογραφίες στο fb είναι ΤΕΛΕΙΕΣ... :x Όλα τα μικράκια είναι τρισχαριτωμένα, αλλά κι η οικογένειά σας είναι αξιολάτρευτη!!! :x Και όχι, όπως κατάλαβες, δεν γέννησα ακόμα! Ξεκίνησα χαλαρό περπάτημα και σιγά-σιγά θα αυξήσω ρυθμούς... ;)

Πολλά περαστικά σε όλες τις μανούλες και όλα τα μωρά μας! Ομαδικό τάβλιασμα!! :?:(

Σας φιλώ όλες πολύ γλυκά! :-* Συγγνώμη που δε σχολιάζω, αλλά κλείνουν τα μάτια μου!! i-)

Καληνύχτα!!! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε ακαθάρματα!!! :twisted::twisted:

Και καινουρΙΟ (είμαι φαν του Τριανταφυλλίδη τί να κάνω;;; :lol::lol::lol: Για τον Μπαμπινιώτη δεν τρελαίνομαι...) τρενάκι (εδω η εξήγηση του Μπαμπινιώτη μου κάνει! :lol::lol: ) και Οκτώ σελίδες!;!;!;!!!! :evil:

Πού είσια μωρή Θουλη να βάλεις μια τάξη;;; Ακόμα σκατοσκουπίζεις;;; :lol::lol::lol:

Μητσάκι μου τώρα που επανέρχομαι σιγά σιγά θα γεμίσει το τρενάκι στο πατ κιουτ! Ε θα γυρίσει και η Γωγώ... τί στο καλό!!

Μαράκι μου γλυκό τι κάνεις;; Σε έχω χασει... :roll: Έρη επίσης... :x:x:x

Μωρή Τόνια εμένα δε θα μου πεις ονόματα πεθερικών;;

Περαστικά στα άρρωστα μωράκια και στις μανούλες!

Και η Χαριλίνα χθες ανέβασε από το πουθενά ένα 39,3 και τα είδα όλα εδω στο χωριό! :shock: Ευτυχώς είχε Ντεπόν η πεθερά μου! Σήμερα όμως ήταν περδίκι. :roll:

Βε Νατάσα δε νιώθεις την αναγκη να υπερασπιστείς τις επιλογές σου όταν ακούς μαλακίες;; :?

Αργιρούλα το βηχάς είναι συνηρρημένο! Μαλιστα!! Εκ του Βηχάω βηχώ! :lol::lol:

Μάγδα ήσαντε, φιλιόσαντε, τρωγώσαντε και τα συναφή τα λέμε και μείς στο χωριό! Κονταχωριανές είμαστε βρε! :P

Φράνι σε έχω χάσει Θα σε διαβάσω όμως μόλις μπω σε ρυθμους.

Τη Δευτέρα είναι ανοιχτά τα μαγαζιά έτσι;; Θέλω να αλλάξω 5-6 δώρα γάμου που δε μου ταιριάζουν στο σπίτι... :roll:

Η ώρα είναι 3:44 τα ξημερώματα η μικρή παραμιλάει! Πριν απο λίγο σηκώθηκε στην κούνια χοροπήδησε δύο φορές και ξαναέπεσε για ύπνο :lol:

Σας φιλώ να ξεραθω και γω! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

τονια περαστικα σας κοριτσι μου!!

ρε βενι!!!!!!!!!!!!!! τραγικο!!!! το διαβαζα κ με επιασαν τα γελια με τον πονο σου!!!

μα καλα κ αυτος ο κ!!!! κ φανταζομαι ηρθε με υφος λες κ εκανε κανενα κατορθωμα!! :lol::lol::lol:

θα ξανακανεις το ιδιο μετα απο λιγες μερες κ δε θα εχετε προβλημα..

απλα να πας κατω στην πρασσια να τη μαζεψεις κ να την πεταξεις στον καδο μετα :lol::lol::lol::lol:

εκστασηηηηηηηηηη ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ειναι το σωστο!!!!

καινουρΓιο αρχισε να "καθιερωνεται" επειδη μερικοι ασχετοι κ ανορθογραφοι δημοσιογραφοι αρχισαν να το γραφουν ετσι στην τηλ! κ επειδη επικρατει απο μερικους οτι αφου το βλεπω στην τηλ ετσι ειναι, οριστε τα αποτελεσματα!!

κ θα γελασεις πολυ οταν το δεις ετσι γραμμενο κ μεσα στα σχολικα βιβλια!!

σας φιλω!

Γεια σας κορίτσια! Γεια σου Λένα! Συγνώμη που επεμβαίνω στο θεματάκι σας αλλά καθώς χάζευα τα διάφορα θέματα διάβασα σε κάποια ποστ για τη λ. καινούρ(γ)ιος και επειδή λόγω ειδικότητας έχω κόλλημα με την ελληνική γλώσσα είπα να γράψω. Λοιπόν, το σωστό είναι καινούργιος που σημαίνει καινόν έργον εξού και το Γ. Το καινούριος δε δικαιολογείται ετυμολογικά αλλά έχει καθιερωθεί ως σχολικά ορθό και έτσι θεωρούνται και τα δύο πλέον σωστά...

Ελπίζω να μη με παρεξηγήσετε για την απάντησή μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που σαι ρε φιλεναδα;;;!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Αντε καλε που θα σε παρεξηγησουμε κιολας!!!!!! :P

Ολο εκπληξεις μου εισαι γιαυτο σ'αγαπαω!!!!! :D:x

Κοριτσια η Ανθη ειναι επισης φιλογος(πολυ επιπεδο στο τρενακι οχι μαλακιες!!!! :lol: ) και μια απο τις πιο αγαπημενες μου φιλες,την οποια γνωρισα εδω! :P

Σισσακι τα ονοματα των Πεθερικων μου;;;;;; καλε αριστουργηματα!!!!!! ΕΥΓΕΝΙΟΣ-ΕΡΑΣΜΙΑ!!!!!! @-)8-}:ymsick::ymsick:

Της Φρανι βεβαια της αρεσει λεει το Ευγενιος,αλλα ενταξει μαλλον ειναι παρενεργειες απο αυτα που τρωει στην Ουγκαντα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλα η Χαριλινα πεταξε ενα 39 πυρετο και μετα τιποτα;;;; :shock: αλλο κια τουτο παλι...μακαρι να εφυγε οπως ηρθε! ;)

Εμενα παιδια μαλλον δε τη γλιτωσε η μπεμπα..σημερα ξυπνησε με βουλωμενη μυτη...της εβαλα λιγο γαλα δικο μου που εχω ακουσει απο εσας και τωρα δειχνει καλα...ελπιζω τουλαχιστον λογω γαλακτος να τη περασει πιο ελαφρια! :roll:

Α!!! πεθανα με το βηχαω-βηχω!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα ρε συ μηπως εχει τιποτα αμυγδαλες γι αυτο μυριζει το στομα του και εχει και τοσες μερες πυρετο;;; το προσπαν εκανε αλλεργια στο Νικολα;;;; και ειναι το πιο αθωο σιροπι... :?

Νατασακι λογω αλλεργιων εβαλε λιγο βαρος η μπεμπα ή απλως ειναι λιτοδιαιτη;;; Περαστικα και στο Ρηνακι σου!!! :( αμαν πια φετος με τις ιωσεις!!!!μα εχουν ξετιναχτει ολα τα παιδια!!!! :evil::evil::evil:

Οσο για τη ξεδερφη...τι να πω...μωρε αυτα ξερει αυτα λεει δε φταιει κι αυτη.. :?

Α ρε συ βαλε καμια φωτο στην ομαδα να σας δω γιατι εγω fb δεν!!!!! :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

τελικα αυτο το μωρο ειναι ενα βραδυ ετσι ενα γιουβετσι ....

το βραδυ με εξοντωσε ...ξυπνησε και δεν ξανα κοιμοταν .... :evil: μετα τον πηρα στο κρεβατι θηλαζε κοιμοταν τον εβαζα πισω ξυπνουσε :evil: τελικα κοιμηθηκαμε αγκαλια ....τον εβαλα στην θεση του Κ και εγω απομακυινθηκα για να κοιμηθω πως τα καταφερε κ ηρθε στην πλατη μου δεν ξερω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!Καλη Κυριακη..λεμε τωρα!!! :lol:

Καλημερα Αφροδιτακη μου!!Ελα ρε ασαραντηστρο μωρουλακι ειναι..απο τωρα προγρμμα..φεταααααααααααα!!!!!!

Τονια ναι,ιωση με αμυγδαλες ειναι και βρογχικα.Αλλα ευτυχως δεν εχουμε βρογχικα, μονο αμυγδαλες.Αλλα μας ειπε οχι αντιβιωση.

Κοριτσια μιας και το εθεσε η Τονια.Ο Ν. μου εβγαλε αλλεργια στην αμοξιλ και τωρα στο προσπαν.Εχουν καμια σχεση με τις αλλεργιες γενικοτερα;;Πρεπει να τον παω για τπτ τεστ;;; :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια ...Αρα καινουργιος ειναι το σωστο απο ετοιμολογικης αποψης. :D:D

Λοιπον κτηριο ή κτιριο;;;

Τα εχω δει απειρες φορες και με τους 2 τροπους.Θελω να μου πειτε πιο ειναι το σωστο απο ετοιμολογικης πλευρας (απο την ιδιοκτησια προερχεται αραγε ;;; ), οχι πιο εχει καθιερωθει.

Τι #$$# 9%$^%%^ γραφει η ξανθια πρωι πρωι!!! 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω κ να απαντησω ...θηλαζω εναν γκρινιαρη στρουμφακι

Σε ποιο απο ολα;; :lol::lol::lol:

Παω και εγω.Τα λεμε πιο μετα.

Α εμενα ο δικος μου ο μπεμπης ειναι σκετο τουβλο.6 μηνων και γυρναει στο πλαι μονο αν καταλαβει οτι θα τον θηλασω.Κατα τα αλλα .......ταβανοθερεπεια ολη την ωρα... :lol::lol::lol::lol:

Διαβαζω οτι ο Παντελακος γυρναει μπρουμυτα και μετα παω στον δικο μου και με πιανουν τα γελια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο κι εμενα ρε συ η μπεμπα το πρωτο μηνα με σταυρωσε,αλλα τωρα εχει γινει πολυ καλο μωρακι! ;)

Παναγιωτα αφου δε σου εχει παρουσιασει αλλεργιες γενικα δε νομιζω...αλλωστε και τα τεστ ειναι πολυ σχετικα! τωρα τον πειραξε και μετα απο καμποσο καιρο αν του ξαναδωσεις μπορει να μη του κανει τιποτα.. :roll:

Για το φλεγον ερωτημα του κτη/ιριου...δεν γνωριζω δεν απαντω!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πράγματι η σωστή ετυμολογία είναι από το οικητήριο (και επομένως γράφεται "σωστά" κτήριο). Η γραφή κτίριο προέρχεται από παρετυμολογία από το κτίζω αλλά αυτό δεν είναι σωστό αφού το κτίζω θα έδινε κτιστήριο και θα σήμαινε "εκεί που κτίζουμε" και όχι "εκεί που οικούμε

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: χαμός στο ίσιωμα δλδ!!!!! :lol::lol:

Σισσιώ μήπως είναι βηχέω-ώ? ή βηχάω-ώ? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Της Φρανι βεβαια της αρεσει λεει το Ευγενιος,αλλα ενταξει μαλλον ειναι παρενεργειες απο αυτα που τρωει στην Ουγκαντα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

και μένα μου αρέσει το Ευγένιος....χμ αλλά μου στέλνει η Φραν από Ουγάντα πραγματάκια!!!! :lol::lol::roll::roll::roll: ....άσε εμείς έχουμε και τα απαγορευμένα λαχανικά εδώ, οπότε.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!

Σήμερα ξύπνησα σκατά. Πονάει το κεφάλι μου και μπούκωσα. Η Ε έκανε έναν ύπνο χάρμα. Ξυπνούσε τρεις την ώρα η καημένη και γκρίνιαζε. Ξύπνησε και το νινί στις 8, τα έκανε λερώθηκε μέχρι το λαιμό, έχεσε τα σεντόνια μου και πρωί πρωί ΄΄εκανα δουλειές. Ευτυχώς τώρα κοιμάται. Η Ε γκρινιάζει μόνιμα και μου ζητάει να την πάω στην παιδική χαρά με 38 πυρεττό... :shock::shock::shock:

Τόνια μου και σεις άρρωστοι;;; Τί σκατά όλα μαζί αρρώστησαν;; Ελπίζω η μπεμπα να την περάσει χαλαρα.

Παναγιώτα δες τα συστάτικά τους. Το πιθανότερο είναι να έχουν κάτι κοινό γιαυτό και τον ενοχλούν και τα δύο. Να το γράψατε όπωσδήποτε στο βιβλιάριο για να υπάρχει. Περαστικά και σε σας;....

Δημητρούλι ξεκίνα τρέξιμο!!!! Εμπρός στο δρόμο που χάραξα εγώ!!!! Δε σε κόβω να γεννάς νωρίτερα πάντως!!! :lol::lol::lol:

Αφροδίτη τελικά τον πήρες στο κρεβάτι σου;;; Και πολύ καλά έκανες!!!!! :lol::lol::lol:

Πόσο μ'αρέσει η λεξιλογοσυζήτηση!!! Τρελάινομαι για τέτοια. Και στα ελληνικά αλλά και στα αγγλικά!!

Αναστασία, Νένη ,Argi, Ανθή καλημέρα

Η Θου πού είναι;;;; Η Γωγώ;;;;;;;

Φιλενάδα Αναστασία περαστικά!!!!

(Τόνια όταν ξεβαρεθώ θα βάλω και δω λίγες φωτό!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα πρεπει να ξυπναει οποτε κανει κακα !!!! :o και να τα ακουνε μεχρι τον πεμπτο !!!! :o:o

ξυπνησε παλι ...5 λεπτα ειχε που κοιμηθηκε και ξυπνησε απο τα κακα ....

ρε συ φοβαμαι τοσο μικρουλι να κοιμαμαι διπλα του ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Πολυ ορθογραφια βλεπω!! Πιστευω πως εχει δικιο η Ανθη...μαλλον με γ ειναι..Εγω παντως στους φοιτητες μου στο πανεπιστημιο φωναζα παντς πως αν δω ορθογραφκα λαθη στο γραπτο θα κοβω μοναδα :D ...

Τωρα που δεν εχω φοιτητες πια ξεχασα κ την ορθογραφια μου!!!

Τονια μια χαρα ειναι το Ευγενιος :lol::lol: Λιγο τα κουνουπια, λιγο τα φαγητα, ειδες τις παρενεργειες?????

Παναγιωτα δεν εχω ιδεα για αλλεργιες..Εμενα ο μικρος δεν εχει κανει ποτε καμμια...Εδω μαλιστα εχει τσακισει τα φυστικια, που υποτιθεται δεν κανει πριν τα 3....

Περαστικα βρε κοριτσια..πολλες ιωσεις ακουω!! ελπιζω να μην αρπαξει κ ο μικρος καμια οταν ερθω..κ πανε οι διακοπες μου (πω πω γαιδουρα ειμαι να σκεφτομαι τις διακοπες που θα χασω αντι για την ταλαιπωρια του σεμπ :shock: )

Α Τονια εγω θα παω Σητεια κ Ρεθυμνο..Σητεια επειδη απο εκει ειναι οι γονεις μου κ εχουμε σπιτι κ μετα Ρεθυμνο επειδη εμενε εκει η αδερφη μου 4 χρονια (ειχε διοριστει νηπιαγωγος) κ θελουμε να παμε να δουμε γνωστους κ φιλους..κ να πιω καφε στο αγαπημενο μου στεκι στην παραλια...Ρε κοριτσια τι ωραια που περνουσε Ρεθυμνο κ Ροδο...αχ αχ!!

Σημερα ο καιρος ειναι ωραιος! Αρα παμε πισινα το μεσημερι..κ πριν θα παμε για πρωινο στο ξενοδοχειο (ξερετε αυτο το πρωινο που κοστιζει οσο ο μισθος ενος ντοπιου)...

Χτες βραδυ εβαλα πυτζαμακι στο σεμπινι για να κοιμηθει..απιστευτο αλλα εκανε αρκετη ψυχρα!! σημερα επιασε ζεστη απο το πωι!

Αυριο παμε Ναιρομπι (Κενυα)...λεω να παω καμια εκδρομη με το Σεμπινι να δει τα ζωα εκει..Ελπιζω το ξενοδοχειο να οργανωνεη ημερησιες εκδρομες γιατι εννοειται μονη δεν παω πουθενα, ειναι πολυ επικινδυνη πολη το Ναιρομπι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα φιλάκια!!!!

Διάβασα το άρθρο σου με την ιστορία της κοπέλας και συγκλονίστηκα.... :(:(:(

Ελπίζω να καταφέρω να ακολουθώ και το μπλογκ σου.

Kαλά μα περάσετε στην Κένυα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω για τις απαντήσεις σας. @Rena92 δεν ήξερα ότι είχα την επιλογή να πάω σε αυτή την κλινική κ να ζητήσω στο άσχετο να μου κάνουν υπέρηχο!!! Αν αύριο ξανασηκωθω έτσι θα πάω εκεί.. σήμερα δυστυχώς πρέπει να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης για μια υποχρέωση κ θα γυρίσουμε αργά το απόγευμα...μπορώ κ τότε να πάω?? Με εχει φάει η αγωνία αν κ βαθιά μέσα μου λέω ότι όλα είναι καλά... Όμως επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε καν στήθος ,δεν μπορώ να συγκρίνω... Τώρα εκτός από το στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Τώρα που έχασα κ αυτό πανικοβλήθηκα
    • Καλημέρα! Δεν είναι δεδομένο ότι πρέπει να έχεις κράμπες, δεν έχουν όλες οι κοπέλες ή σε όλες τις κυησεις δεν είναι ίδια τα συμπτώματα! Εγώ πχ στην προηγούμενη δεν είχα τίποτα πέρα από τα βασικά, πρήξιμο κούραση στήθος.. αυτά.. Τώρα.......;! Χαχαχαχαχα!! Για την κυστική ίνωση δεν έχω να πω πολλά πέρα από το να ευχηθώ να πάνε όλα κατ'ευχήν και το μωράκι σας να είναι υγιέστατο!! Καταλαβαίνω τους φόβους σου που είναι απόλυτα λογικοί αλλά επειδή μου αρέσει πολύ να στηρίζομαι στα μαθηματικά τα οποία ποτέ δεν ψεύδονται, να θυμίσω ότι οι πιθανότητες να νοσεί το έμβρυο είναι 25% οπότε στατιστικά οι πιθανότητες το μωράκι σας να φέρει απλά τη νόσο ή να είναι απόλυτα υγιές είναι πολύ περισσότερες συνδυαστικά!! Ξέρω βέβαια ότι επειδή το έχεις ήδη βιώσει μια φορά δυστυχώς, δεν πρόκειται να ηρεμήσεις μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα της τροφοβλάστης.. μαζί θα αγωνιούμε να ξέρεις, ίδια μέρα έχουμε αυχενική! Μακάρι να μας πάνε όλα δεξιά με υγιή μωράκια πάνω απ'όλα! 🙏🙏🙏🙏 Εγώ έκλεισα σήμερα την 9η εβδομάδα και με το καλό μπαίνουμε στη 10η.. μαζί θα πηγαίνουμε!!
    • Καλημέρα κορίτσι μου. Να πας στα επείγοντα αν είναι να τρελαθείς... Πάρε τον γιατρό σου τηλέφωνο άμεσα. Άλλα συμπτώματα δεν έχεις;;;
    • Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; αχ το πέρασα και εγω αλλά όχι με το στήθος με τον εμετό 7εβδ + 5  ακόμα το θυμάμαι ήταν Παρασκευή ξύπνησα ήμουν μια χαρά δεν είχα καθόλου ναυτία εεε λέω μπορεί να έτυχε και το απόγευμα ειδα κάτι περίεργα υγρά που δεν είχα ξανά δει.. πήρα τηλ τον γιατρό εγω πίστευα πως το εχασα το μωρο μου λέει ο γιατρός εαν με έπαιρνες μια ώρα νωρίτερα θα σου έλεγα να έρθεις να σε δω ( τελευταία φορά με ειχε δει 5 μερες πριν που άκουσα και καρδούλα ) αλλά εχω φύγει για Αθήνα εδώ και μια ώρα ταξιδεύω   ελα Δευτέρα μου είπε… καταλαβαίνεις πως ήμουν μέχρι να πάω την Δευτέρα στο κέντρο υγείας δεν είχε μηχάνημα να ακούσω το μωρο… έριξα ένα κλάμα αστα να πάνε και τελικά ήταν όλα μια χαρά  παντως εγω το πρωτο μήνα έκανα 1 φορά τη βδομαδα ραντεβού στον γιατρό γιατί φοβομουν πολύ είχα άγχος τεράστιο..  δεν υπάρχει κάτι που να σου δείχνει αν πάνε καλά τα πράγματα μόνο ο υπέρηχος ίσως να μιλήσεις με γιατρό σήμερα ή αύριο να πας από κοντά να σε δει κορίτσι μου όσο μπορείς ψυχραιμία και πιστεύω πως είναι όλα καλά 
    • Αχ μάλλον πρέπει να το πάρω απόφαση κ να διώξω το άγχος. Έτσι κ αλλιώς απ την εγκυμοσύνη με ενδιεφερε η μέθοδος κ την είχα ψάξει κ να που τώρα το επέλεξε η μικρή 😂 Έχω κατεβάσει κ το solid starts που δείχνει κατάλληλα κομμάτια ανα ηλικία, αλλά νομίζω πως κάτι κάνω λάθος στο μαγείρεμα κ μαλακώνουν πολύ κ λιώνουν κ μετά φοβάμαι ότι θα φάει μεγάλο κομμάτι. Η γιατρός μας συστήνει αυτήν την μέθοδο και σε εμάς απλά είπε λόγω του ότι η μικρή δεν είναι φαγανη, να αρχίσουμε με αλεσμένα μήπως και αρχίσει να τρώει κ το αλλάζουμε στο διμήνο. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...