Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΥΣΜΕΝΑ ΓΙ¨ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ....ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΦΕΤΟΣ ΜΕ 2 ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΤΟ ΕΝΑ ΤΑΜΠΛΕΤΑ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΥΓΡΟ ΔΕΝ ΜΕ ΤΣΙΜΠΑΝΕ ΕΥΤΗΧΩΣ.ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ.....ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΧΩ Κ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΠΗΓΕΝΕ ΘΑΛΛΑΣΑ Κ ΜΙΝ ΜΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΒΑΛΕ ΜΑΓΙΟΥΔΑΚΙ ΠΑΡΕ ΚΑΠΕΛΟ ΒΡΕΣ ΞΑΠΛΩΣΤΡΑ Κ ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΝ ΟΜΠΡΕΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΑ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

έτσι μου λέει και ο αντρούλης μου Μαρία μου....να πάω και να χαλαρώσω στην ξαπλώστρα...:)....μπορεί και να το κάνω.....είδωμεν.....όσον αφορά τις δουλειές....να προσέχεις κουκλίτσα μου.......και με το καλό να σβήσεις την τούρτα των γενεθλίων σου σε λίγες μερούλες...:)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ Κ ΚΑΝΩ ΣΠΙΤΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ Κ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ Κ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΛΕΙΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!ΝΑ ΠΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ.....ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miki μου να πας στη θαλασσίτσα,έτσι λέω και εγώ και το πολύ

πολύ βρέξε τα ποδαράκια σου και χαλάρωσε στην παραλία!

Muriamaki με μέτρο οι δουλειές καλό μου!Πότε έχες γενεθλιάκια;

Ηλιαννάκι καλά είμαι, είμαι στο γραφείο και προσπαθώ να κρατήσω

τα μάτια μου ανοιχτά!

Nia μου καλά ψώνια!είδες γλυκούλι το μπεμπάκι;;;;;

Έτσι θα είναι και τα δικά σου!!!!!!!!

τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΝΥΣΤΑΖΕΙΣ?ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕ ΜΕΤΡΟ Η ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΣΤΙΣ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΡΚΙΝΑΚΙ!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΓΩ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΟΚΙΝΗ ΣΑΛΤΣΑ Κ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ.ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΕΙΝΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΚΡΑΤΗΤΗ ΜΙΛΑΜΕ ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΤΡΩΓΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΠΕΙΝΟΥΣΑ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΕΤΡΩΓΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΛΙΓΟ ΦΑΓΗΤΟ.ΣΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΣΑΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΠΕΙΝΑΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ?ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου και εγώ το βίωσα αυτό με την ασυγκράτητη πείνα αλλά τώρα δεν μου συμβαίνει.....τους 2,5 πρώτους μήνες μιλάμε για πολύ φαγητό...:)...τώρα ηρέμησε λιγάκι το στομαχάκι μου και δεν ζητάει πολύ μαμμμμ...;)

εμείς σήμερα θα φάμε σουπίτσα...κρεατόσουπα...με καροτάκι, πατατούλα, σέληνο και ρυζάκι,,,:).......αν και μια μακαρονάδα δεν θα με χαλούσε καθόλου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ πήγα το πρωί για την ένεση, τι ταλαιπωρία είναι αυτή Θεέ μου; Έχουν κλείσει όλους τους δρόμους, γιατί κάνουν το αποχετευτικό και δεν έβρισκα δρόμο να γυρίσω σπίτι μου. Αφήστε που τώρα με πήρε η μάνα μου τηλέφωνο και μου είπε το κορυφαίο, ότι μας έστειλαν λογαριασμό για το αποχετευτικό, ενώ στην πολυκατοικία μας δεν έχουν καν αρχίσει τις εργασίες, και μάλιστα, έστειλαν το λογαριασμό στο σπίτι της μάνας μου, αλλά αφορά στο διαμέρισμα. Δηλαδή δεν ξέρουν τη διεύθυνση, αλλά μας χρεώνουν για το συγκεκριμένο διαμέρισμα! Τι παράνοια!!!!!!!

Όσο για τα κουνούπια, εμάς τώρα σταμάτησαν. Είχαμε, όμως, από τα τέλη Απριλίου μέχρι τέλη Μαΐου. Τέτοια εποχή πάντα σταματάνε στη Λάρνακα. Κι εμένα με είχαν φάει, αλλά δεν έβαλα τίποτα απολύτως. Το περίεργο είναι ότι δεν είχα ιδιαίτερη φαγούρα! Φαίνεται είναι ειδικά κουνούπια! :P

Πάντως πολλή ζέστη, χτες βράδι απ' τη ζέστη και τον ιδρώτα που έτρεχε δεν μπορούσα να κοιμηθώ...

Μύριαμ, ζήλεψες από τα χτεσινά μου μακαρόνια; Εγώ σήμερα κανελόνια με κιμά= κρέπες με κιμά και μπεσαμέλ στο φούρνο, με ντομάτα και τυρί τριμμένο. Έχω και κάτι κρέατα από άλλες μέρες, μια χαρά θα είμαστε.

Φιλιά στα υπόλοιπα κορίτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΣΟΥΠΙΤΣΑ,ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΣΟΥΠΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΠΩΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΣΤΙΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΑΙ ΖΗΛΕΨΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΜΑΚΑΡΟΝΟΥ ΟΜΩΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΧΑ!!!!!!ΩΡΑΙΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΕ Η ΚΡΕΠΑ ΜΕ ΤΙΝ ΜΠΕΣΑΜΕΛ ΤΙΝ ΚΡΕΠΑ ΕΣΥ ΤΙΝ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ Η ΕΡΤΟΙΜΗ?ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΥΝΤΑΓΗ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ....ΕΙΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΧΟΥΔΑ ΤΕΛΙΚΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ παλι κουκλιτσες μου!!!!!!!

μικι μου πηγαινε να κανεις ενα μπανακι κοπελιτσα μου να ηρεμησεις κ να χαλαρωσεις λιγο!!!!!!!

αχ θελω κκ εγω να παω για μπανακι κ ο αντρας μου δουλευει απογευμα μεχρι την κυριακη!!! :(:(:( ισως παω με την κορη μου το απογευματακι ομως βαριεεεεεεεμαι χωρις τον αντρουλη!!!!!!

θα δουμε!!!!!

μυριαμακι μου εγω θα φτιαξω φασολακια σημερα!!!!!!!εχω στειλει τον αντρα μου σουπερ μαρκετ να ψωνισει για να μαγειρεψω!!!!!!

αχ τεντυ μου υπομονη κοριτσακι να περασει η ωρα να πας σπιτακι να ξεκουραστεις!!!!!!!!!

αννα μαρια τι κουφο κ αυτο!!!!!!!!να πληρωνεις χωρις καν να εχουν αρχισει να φτιαχνουν!!!!!!!!!

μμμμμμμμμμμμμμμμμμ ωραιο ακουγεται το φαγητακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ, ναι, σιγά μην καθίσω τώρα έτσι όπως είμαι να κάνω όλη αυτήν την προετοιμασία. Εδώ χτες μακαρόνια έκανα και κουράστηκα!

Τα έχει φτιάξει η μάνα μου, με δικές της κρέπες εννοείται, και εγώ απλά θα τα ψήσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω είμαι στο γραφείο και μου ανοίγετε την όρεξη

με τα μακαρόνια και τις κρέπες!

τα αγαπώ και τα δύο φαγητά!

εγώ έχω μοσχαράκι με ρύζι σήμερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα, το μοσχαράκι είναι απ' τα αγαπημένα μου φαγητά, αλλά τώρα στην εγκυμοσύνη δεν το θέλω και πολύ.

Άσε εγώ στην εγκυμοσύνη σιχάθηκα το ψάρι,δεν ξέρω τι είναι πάλι και τούτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

......πεινάμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ευτυχώς που έχω μαζί μου κάτι φρουτάκια γιατί θα γυρίσω σπίτι στις 3!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλό μεσημέρι σε όλες τις εγκυούλες και προπαντώς καλή όρεξη.....πηγαίνω σπιτάκι να ετοιμάσω το φαγάκι μας...:).........σας φιλώ πολύ πολύ γλυκά...:)

Τέντι μου......κάνε μια "χαψιά" τα φρουτάκια και δείξε χαρακτήρα μέχρι τις 15:00... :mrgreen::mrgreen: .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!! Καλα καθε φορα που αργω να μπω λιγο σας πευχαινω για φαγητο να μιλατε!!! :lol::lol:

Ολα καλα με το τεστ παππ-α, τελεια ειπε ο ντοκτορακος!!!Κανανμε κι ενα υπερηχο να δουμε οτι ειναι καλα και χοροπηδουσε το φραουλακι μας!!!Παλι δεν καθοταν καλα να δουμε το φυλο, αν και κατι ειπε ο ντοκτορ οτι το πουλακι σαν να εξαφανιστηκε...ή κρυβεται!!Λετε να ειναι κοτσιδες τελικα?Αχ γερα να ειναι και οτι να ναι!!!

Εσεις τι κανετε?Βλεπω ολες εδω σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!

πω πω μου τρεχουν τα σαλια με τα φαγητα1!!

σημερα μαγειρεψε ο αντρας μου, εκανε κοτοπουλο με λαχανικα!! το κανει πεντανοστιμο!!!

τωρα τον περιμενω να φερει τον μικρο, τον ειχαμε αφησει στη μαμα μου χτες, πηγαμε σε κατι εγκανια!!!

ουφ αντε αυριο εχουμε τη γιορτη το απογευμα, μετα σκ, δευτερα του αγιου πνευματος, μετα τριτη παλι σχολειο κ τεταρτη δινουμε βαθμους!!! αντε αντε τελειωσαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο μπράβο κοριτσάκι μου!

που πήγε το πουλάκι;Γερό να είναι το γλυκούλι!

Maimoudaki άντε με το καλό να τελειώνεις την άλλη Τετάρτη!

όσο για το κοτοπουλάκι μιαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μου πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καθυστερησα να βαλω το φαγητο κ θα αργησει να γινει!!!!!!!! :(:(:?:?:?

βρηκα κατι γαριδακια στο ντουλαπι κ τα τσακιζω με λιγο δροσερο χυμουλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελπιζω τουλαχιστον να προλαβω να ξαπλωσω πριν με προλαβουν τα καμαρια μου!!!!! χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!

τι ζεστη ειναι αυτη???????

καλο μεσσημερι μικι μου, καλη ξεκουραση!!!!!!!

τεντυ μου καταπολεμησες την πεινα προσωρινα με τα φρουτακια σου????!!!!!!

αναστασια μπραβο ειδες που ολα ειναι τελεια????????? αχ το μικρουλι περιμενει να σας κανει την εκπληξη σας κραταει σε αγωνια!!!!!!!

μαιμουδακι αντε κοντευεται με το σχολειο κ μετα ξεκουραση ολα το καλοκαιρι!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφαγα τα κανελόνια και λίγο κρέας και άρχισε η ξινίλαααααααααααααααααααααααααααααα.............

Δώρα, εγώ φρούτα πριν το φαγητό με τίποτα. Πάντως, απορώ πώς αντέχεις μέχρι τις 3.

Αναστασία, είδες που όλα πάνε καλά; Μη μου λες ότι εξαφανίστηκε το πουλάκι. Ελπίζω πουλάκι του δικού μου να μην εξαφανιστεί στην πορεία, χαχα!

Λένα, δίνετε βαθμούς στο Δημοτικό; Εμάς δε μας έδιναν βαθμούς, απ' ό,τι θυμάμαι. Άντε, τελειώνετε εσείς, εμείς έχουμε μέχρι το τέλος του μήνα, μία μία τις μετράμε τις μέρες με τον Βοηθό Διευθυντή, από το Μάρτιο!

Ηλιάννα, καλά φασολάκια! Ελπίζω να προλάβεις να ξεκουραστείς.

Μίκι καλό μαγείρεμα, και καλή όρεξη σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Mpourmpoulo κορίτσι μου οπως είπαν κ τα κορίτσια καλυτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα παρά να φανεί σε υπερήχους αργότερα κ να πρέπει να διακόψεις!! Εννοείται αυτά τα σύνδρομα είναι τυχαία όποτε μόνο από αυτό θα ανακουφιστείς!!! ΜιΑ φίλη μου ακριβώς το ίδιο με εσένα πήγε για υπέρηχο κ είχε σταματήσει η καρδούλα,  κ τώρα είναι ξανά εγκυος κ παει για αυχενική σε λιγες ημερες!!! Όποτε το θαυματακι σου θα έρθει σύντομα!!! 💕💕💕💕
    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...