Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

γειααααααααααααααααααα σαααααααααααααας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε σουσουραδιτσες?????????τα νινακια στις κοιλιτσες πως ειναι????????????????????

εμεις μια χαρα ειμαστε , κλωτσαμε φουλ τη μανουλα!!!!!!!!! :D:D

χθες η αληθεια ειναι οτι τα εφτυσα λιγο,τρεις ωριτσες δουλεια κ εγινα ψιλοκομματια,ενω πριν (μαζι κ τις αλλες δυο εγκυμοσυνες μου), ημουν ωρες ατελειωτες κ αντεχα.τωρα ομως....πανε αυτα τα κουραγια.....!!!!!!!!

βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι,ισως με περασετε για χαζη ομως πραγματικα δεν εχω ιδεα απο αυτα.

λοιπον, βαση εβδομαδων στον 6ο μηνα ποτε μπαινουμε την 22η ή την 23η εβδομαδα???????? οοοοεεεεεοοοο?????? :?::?:

μυριαμακι μου πολυ χαιρομαι που ολα ειναι μια χαρα!!!!!!!μπραβο κοριτσακι μου μπραβο κ στο μπεμπακο σου!!!!!!!!!

τωρα την δευτερα στον β επιπεδου παλι!!!!!! αχ ανυπομωνω κ εγω να περασουν οι μερες για να δω το μικρο μικρο μου αντρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μικι μου μην ανησυχεις για τα υγρα φυσυιολογικο ειναι!!εγω παντως δεν εχω πολλα ελαχιστα,ενω τις αλλες δυο φορες ειχα αρκετουτσικα. :roll::roll::?:?

το νινακι τι κανει?????φιλακια στην κοιλιτσα!!!!!

γκερλ καλως ηρθες στη παρεα μας!!!!!!!!!!!να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ με το καλο να παρεις το μωρακι σου αγκαλιτσα!!!!!!!!!!!!!!

αννα μαρια αντε να ξεμπερδευεις με αυτο βρε κοπελα μου!!!!!!!!!

νασιουλα μου τι κανεις γλυκια μου?????? η κορουλα σου???? η μικρυολα στη κοιλιτσα???????

κοριτσακια μου θα τα πουμε μετα παλι.ισως το βραδακι γιατι μετα εχει μπανακι κ σημερα!!!!!!

καλο μεσσημερι σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ααααααααα σιγουρα εχω ξεχασει καποια κοριτσακια,συγχωρεστε με!!!!!!! :oops::oops::roll:

φιλακια πολλαααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας εγκυούλες!!!!!

Τί κάνουν οι κοιλίτσες????? Από ότι διαβάζω τα νινάκια έχουν αρχίσει τα κλωτσίδια για τα καλά ε???? :lol::lol::lol:

Τιτίνα είναι να μην φεύγεις με νεύρα από τον γιατρό σου βρε κορίτσι μου????? Αμάν πιά ο πρήχτης...είπαμε ΟΚ είναι για καλό μας να μην βάλουμε πολλά κιλά αλλά έλεος πιά να σε αγχώνει τόσο!!!! Μήπως ακριβώς για να σκάσεις τα 110 ευρώ σε στέλνει εκεί ο γιατρός σου???? Ύποπτο...

Μίκι μου μην ανησυχείς για τα υγρά κορίτσι μου.....όλες έχουμε, μάλλον είναι φυσιολογικό....κι εγώ έχω από την αρχή της εγκυμοσύνης και μάλιστα κάποιες μέρες είναι πιο έντονα....

Μυριάκι μου τέλειο το θέαμα?????? Ο χασμουρούλης νύσταζε μωρέ το γλυκάκι μου!!!!!!

Girl84 καλωσήρθες και με το καλό το μπεμπάκι σου!!!

Ηλιαννάκι μου ξεκουράσου λίγο καλό μου!!!!!! Φιλιά στα λουλουδάκια σου!!!!

Άννα Μαρία μου πυοσφαίρια έχουμε όλοι στα ούρα...προφανώς είχες αρκετά για να σε βάλει ο γιατρός να κάνεις και καλλιέργεια...θα φύγει μωρέ το σκατομικρόβιο...στο χέρι του είναι??????

Teddy μου καλημέρα!!!!!!!

Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Muriamaki είδες το αγοράκι σου, τι ωραία!!!!!

Χασμουριόταν ο γλυκούλης...........τι καλά!!!

Με το καλό και το β επιπέδου τώρα!!

Άννα Μαρία ελπίζω να εξοντώθηκε αυτό το παλιομικρόβιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI NASIA MOU KAI EGW AYTO SKEFTKA MHWS PERNEI TIPTA POSOSTA APO AYTHN??????????

H GENIKA DEN HTAN KALOS O YPERHXOS TOU REA???TI NA PW....APLWS NOMIZW KAI EGW STHN ALLH POU PHGAINA TA EGRAFE PIO ANALITIKA....ALLA ISWS STO REA DEN TA EGRAPSAN ETSI ANALITIKA EEIDH PHGA KAI EKANA APLO YPERHXO 4D..PWPW TI NA PW DEN XERW TI NA KANW RE GAMWTO!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινάκι τι να πω λίγο μπερδεμένο μου φαίνεται!

Μήπως έχει δίκιο η Νάσια;

Νασιούλα μετράω μαζί σου,τα φιλιά μου!!!

Ηλιαννάκι να προσέχεις, μην κουράζεσαι καλό μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεντυ μου τι κανεις κοριτσακι μου??????το μωρακι σου??????

νασια μου πως εισαι σημερα γλυκια μου?????? ξεκουραζομαι προσπαθω κουκλιτσα μου, μονο αυτες τις τρεις ωριτσες λιγο ταφτυσα.κατα τ'αλλα εδω σπιτι τα μικρουλια μου δεν με κουραζουνκαθολου τα γλυκουλια μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI NA PW KAI EMENA MPERDEMENO MOU AKOUGETE.........MALLON THA PARW STO REA NA KLEISW KAI THA TOUS PW NA MOU VALOUN KAI THN HMEROMHNIA POU ZHTAEI O GIATROS....GIATI TO ALLO POU MOU LEEI NA PAW EINAI KAI MAKRIA ENW TO REA TO EXW DIPLA MOU...10 LEPTA ME TO AMAXI..POU NA TREXW STO ALLO ME TETOIA ZESTH???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα μετράω μαζί σου,τα φιλιά μου!!!

Αχχχχ προσπαθώ να μην το σκέφτομαι......έχω ήδη χάσει τον ύπνο μου!!!!

Ηλιαννάκι μου καλά είμαι, λίγο κουρασμένη γιατί η μικρή μου ξύπνησε αξημέρωτα σήμερα αλλά τί να κάνουμε......

Τιτινάκι νομίζω ότι πρέπει να κάνεις αυτό που νιώθεις καλύτερο.....ολίγον περίεργος ο γιατρός....λες να παίρνει ποσοστά????? Δεν θα μου φαινόταν και παράξενο....λίγοι τα κάνουν αυτά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ νασιουλα μου τι να κανουμε μ'αυτα τα μικρα.....ετσι κ εμενα ο αγγελος μερικες φορες κ ειμαι μες στα νευρα μετα ολη μερα!!!!! :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βρε κοπελιτσα μου να δεις πως ολα θα ειναι τελεια κ αδικα αγχωνεσαι τοσο,αφου τα εχουμε πει...!!!

βεβαια με το δικιο σου....!!!να δυο μερουλες μεινανε κ την πεμπτη θα ερθεις κ θα μας πεις τα καλυτερα νεακια για την κορακλα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

σας αφηνω τωρα κοριτσακια παω για νανι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαααααααααααααατς μουυυυυυυυυυυυυτς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια τι κάνετε???

μπήκα να σας ευχηθώ με το καλό να μεγαλώσουν οι κοιλίτσες σας και να φέρετε στον κόσμο τα μωράκια σας!!!!

πολλά πολλά φιλάκια σε όλες!!!!!

Αναστασία είσαι εδώ? κουκου!! σε έχασα :D:D:D:D

Άννα Μαρία έμαθες τελικά το φύλο??? :D:D:D:D

Ηλιάννα τέλεια η κοιλίτσα σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΧΑΣΜΟΥΡΙΟΤΑΝΕ Ο ΜΑΧΜΟΥΡΛΙΝΟΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΣ..Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΜΑ ΠΑΡΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 12 ΚΙΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΙΔΗ 6ΚΙΛΑ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ...ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΡΕΑ Κ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΟΥΝ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ Κ ΠΟΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ Κ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ Ε?ΛΟΓΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΟΣΗ ΖΕΣΤΗ...ΝΑΙ ΧΑΣΜΟΥΡΙΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΙΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ Κ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ......ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΤΙΝ 22ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ 6ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΜΗΝΕΣ ΚΥΗΣΗΣ Κ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΣΩ ΜΗΝΩΝ ΕΙΣΑΙ.

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΣΕΝΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας και απο εμενααα..εκανα μπανακι σημεραααα..πολυ ζεστη αλλα η θαλασσα μπουζιιιιι..μπρρρρ...τωρα καθομαι με τον ανεμιστηρα δεν μπορωωω και δεν θελω και το αιρκοντισιον...απαπαπα...Χριστινααα εγω λεω να πας στο Ρεα..μλκ λεει ο γιατρος αφου ξερει ποσο εισαι γιατι θελει να το δει και γραμμενο και οπως ειπες απλο υπερηχο σου εκαναν δεν μπορει κοντζαμ ΡΕΑ να μην ειναι αναλυτικα αυτα που κανει...σιγουρα κατι παιζει με την αλλη..τα εχω φαει και εγω αυτα με τους παιδιατρους περισυ που και καλα επρεπε να πηγαινω σε συγκεκριμενω αιματολογο και τετοια...πολυ απλα γιατι ειχαν συνεργασια..οπου θες να πας...Ηλιαννααα κουλαρε λιγο ρε κοπελιαααα....τα ΄λεω σε εσενα να τα ακουσω εγω...girl καλως ηρθες στην παρεα μας...Απο υγρα και εγω κανονικα ειμαι καθε μηνα κανω εξεταση ουρων και ευτυχως τωρα μια χαρα ειμαι..οταν ειχα υρολοιμοξη και εκανα θεραπεια μετα δεν ειχα υγρα αλλα για καμια βδομαδα περιπου μετα παλι φυσιολογικα ολα..Μυριαμμμ χασμουριοτανε εεεε...ανυπομονω γιατο ντοπλερ να το δω 4d ...αρχες Ιουλιου εχω απλο υπερηχο αλλα δεν βιαζομαι κιολας...μιας και δεν βλεπω και τιποτε εκει..ξενερωμα ειναι...αυτααα...σημερα φαγαμε λουκανοπιτακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai myriamaki mou!!!!!!!telika sto rea tha paw kai tha tous pw na mou grapsoun sto xarti thn hmeromhnia pou zhtaei o giatros!!!!!!!!!!

koritsia ose exete mperdeyth me tous mhnes kai tis evdomades koitaxte ed

egw aytokoitaw kai me voithaei

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... _table.svg

h kai ayto pou einai kai poio katatopistiko

http://blog.eimaimama.gr/2009/09/blog-post_19.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΧΑΣΜΟΥΡΙΟΤΑΝΕ ΤΟ ΑΤΙΜΟΥΤΣΙΚΟ Κ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!!!!!ΕΧΕΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΜΑΣ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΦΥΣΑΕΙ ΛΙΓΟ Κ ΔΡΟΣΙΖΟΜΑΣΤΕ......Η ΘΑΛΑΣΙΤΣΑ ΜΠΟΥΖΙ Ε?Κ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΖΕΣΤΑΝΕΙ ΛΙΓΟ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΚΡΥΟΥΛΙΑΡΑ.....

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΕΣ?ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΡΕΑ....ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ.ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΩ ΕΓΩ ΣΤΙΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ......Κ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΑΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμ φυσικα παιρνει τα 2πλα λευτα αφου δεινει και προμηθεια στο γιατρο...σου λεω τα επαθα περισυ με το γιο μου οπου η παιδιατρος με εστελνε σε αλλη παιδιατρο που πληρωνα 70ευρω επισκεψη....αν εχετε ξαναακουσει τετοια τιμη...και αυτη με εστελενε σε δικους της και αρχισα να μην πηγαινω γιατι ειχαμε ξεπουληθει στα λευτα....εχω ασφαλεια και εγω να πληρωνω ενα σωρο...ασε που οι δικοι τις ελεγαν αλλα για να συνεχιζω να πηγαινω και να πληρωνω αστα να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΓΙΑΤΙ Κ ΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΗΤΑΝ ΦΩΤΙΑ ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ...ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΠΗΓΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΣΤΟ ΙΚΑ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ Η ΜΕΡΟΥΛΕΣ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ENTOMETAXY EIMAI POLY ANYPOMONW ATOMO.......DEN FANTAZESTE....TWRA PERIMENW AYTES TIS MERES KAI TA PRAGMATAKIA MAS POU PARAGEILAME KAI TO IPAD 2 POU KERDISA KAI TWRA PERIMENW KAI TON YPERHXO :D:D:D:D:D KAI APO OTI KATALAVENETE KATHOMAI SE ANAMENA KARVOUNA......AXAXAXAXA :lol::lol::lol::lol: AYRIO DOULEVW ANTE NA PAW KAI STHN DOULEIA NA PERASEI KAI LIGO H MERA!!!!!!!!

SHMERA MOU EFER ENA PARKO O ANTRAS MOU POU TOU EDWSE TO AFENTIKO ALLA TETOIO STYLE OPWS TIS FWTOGRAFIAS KAI H ALHTHEIA EINAI PWS DEN MOU ARESOUN KATHOLOU AYTA TA PARKA DEN XERW GIATI...... :oops::oops::oops::oops: POIA EINAI H GNWMH SAS ESAS?

post-11182-13873937266631_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακιαααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε??????????τα μωρακια?????????

εμεις καλα ειμαστε , εβαλα τα παιδια για νανι κ τωρα θα βγω βεραντουλα στη δροσουλα να αραξω με τον αντρουλη!!!!!!!!ε κ να τσιμπησουμε, (μασαμπουκιασω εγω )κατι!!!!!!!!!!!

σαμανθα μου τι κανεις κοπελα μου???????η κορουλα σου πως ειναι?????φανταζομαι θα εχει μεγαλωσει η γλυκουλα!!!!!!!να της δωσεις φιαλακια στα μαγουλακια της κ στα μπουτακια!!!!!!!

μυριαμακι μου νυσταγμενος ο μπεμπακος σου!!!!! :lol::lol::D;) ο γλυκουλης!!!!!!

τιτινακι μου ευχαριστω πολυ,κατατοπηστηκα αρκετα μ'αυτο!!!!!!

ειχα μπε κ εγω σε καποια σαιτς ομως ειχα μπερδευτει αρκετα γιατι αλλα λενε την 22η κ αλλα την 23η πως μπαινεις στον 6ο κ ειχα μπερδευτει πολυ!!!!!!!

οποτε αυριο μπαινουμε στον 6ο?????????????????????????

αχ τι καλα που καταφεραμε κ φτασαμε ως εδω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μακαρι να τα καταφερουμε μεχρι το τελος,,το οποιο μου φαινεται ατελειωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D;);):D

ευη μου λουκανοπιτακιααααααααα??????????????????μιαμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

τι 70 ευρω επισκεψη στην παιδιατρο?????????????? :shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o

πω πω μεγαλη κοροιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

**αααααααα τιτινακι μου ωραιο το παρκο!!!!!μια χαρα ειναι βρε!!!!!!!!!

καλο βραδυ εγκυουλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα λεμε αυριο παλι!!!!!!!!!!!!!

φιλακια πολλααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι πάλι......

Τιτινάκι μου το πάρκο που έχω εγώ είναι σε στυλ παρκοκρέβατο.......αυτό το σχέδιο που έχεις είναι λίγο πιο παλιό, όμορφο είναι, απλά αυτά με το δίχτυ δεν πολυκυκλοφορούν πλέον. Αν είναι σε καλή κατάσταση και δεν είναι φθαρμένο τί σε χαλάει???? Βέβαια εγώ ήμουν της άποψης να τα πάρω όλα κατακαίνουρια....ούτως ή άλλως είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα για πάρκο και μπορεί να μην το χρησιμοποιήσει και καθόλου ο μπέμπης σας...εμάς μας το έφερε δώρο η νονά της και το χρησιμοποιήσαμε ελάχιστα γιατί η κόρη μου ούτε 5 λεπτά δεν καθόταν εκεί μέσα!

Μυριάκι μου εμένα ο γιατρός μου ευτυχώς δεν με παρότρυνε για κανέναν δικό του και ειλικρινά το εκτιμώ πολύ σ'αυτόν.....μόνο για τα βλαστοκύτταρα λίγο απογοητεύτηκε όταν είχα αποφασίσει να τα δωρίσω στην δημόσια τράπεζα στο Παπανικολάου...εκείνος μου έλεγε για κάποια ιδιωτικά αλλά τελικά εμείς μετά από έρευνα αποφασίσαμε να τα κάνουμε δωρεά μπας και σωθεί κανένας άλλος άνθρωπος. Όταν νοσεί το παιδί νοσούν και τα βλαστοκύτταρά του οπότε είναι άχρηστα.....ενώ έτσι μπορεί να τα δώσουν σε κάποιον που πραγματικά τα χρειάζεται!

Κίσκα εγώ το μεγαλύτερο ποσό που έχω δώσει σε παιδίατρο-παιδογαστρεντερολόγο ήταν 80 ευρώ!!!!!Και η απόδειξη που μας έδωσε είναι και άχρηστη γιατί είναι αθεώρητη (μα γιατί μας τις δίνουν τότε????)

Ηλιαννάκι μου καλό βράδυ και καλή ξεκούραση....εγώ λέω να περιμένω τον άντρα μου να γυρίσει από την δουλειά....κατά τις 12μιση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ Κ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΕΓΩ ΑΣΠΟΥΜΕ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΓΑΛΑΖΙΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΛΑΧΑΝΙ Κ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΑ 60 ΕΥΡΩ ΒΓΑΙΝΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ.....ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwre den eixa skopo na parw parko apo toso nwris...........aplws den eixa sto myalo mou na parw kati tetoio....hthela na paro parkokrevato pou sigoura tha me volepsei pio poly....me to kalo otan erthei h wra isws paroume kai all ektos apo ayto!!!!!!!!vlepontas kai kanontas.....myriamaki ayto pou les nomizw to exw dei...einai ena pou kouniee kiolas kai exei kai donhsh h allo exw dei??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη κοριτσάκι μου. Ξέρω ότι τώρα ότι κ να σου πούμε δε θα βοηθήσει αλλά ο καιρός είναι γιατρός!! Δυστυχώς οι περισσότερες το έχουμε περάσει τουλάχιστον μια φορά. Προσωπικά θεωρώ πως δεν υπάρχει λόγος για εξετάσεις από τώρα. Οι γιατροί το θεωρούν τυχαίο γεγονός. Κρατα το σημαντικό ότι σύλληψη έγινε άρα είστε γόνιμοι κ πολύ απ ότι κατάλαβα αφού πιάσατε κατευθείαν κ όταν είσαι έτοιμη θα προσπαθήσετε ξανά κ θα έρθει το ουράνιο τόξο σας!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈❤️❤️
    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...