Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΜΟΛΙΣ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ....ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ.....Η ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΕΧΕΙ ΚΑΘΑΡΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ!!!!!!

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΔΟΥΛ.ΣΕ ΠΡΟΩΘΕΙΣ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ Κ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΛΥΝΤΙΚΩΝ 2ΗΜΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.......ΕΙΧΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ....ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ?ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

GEIA SAS KORITSAKIAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!TI MOU KANETE??????????

EGW EDW SPITAKI POLY ZESTH RE KORITSIA........EYTYXWS KATHOMASTE APO TO PISW MPALKONI KAI KAPWS EINAI KALYTERA!!!!!!!!!!EXTHES TO VRADY EVGALA POLLA SPITHOURAKIA STHN KOILIA GAMWTO APO THN ZESTH KAI TON IDRWTA!!!!!!!!!! :?:?:?:?:?:?

KALA EVI MOU DEN EXW LOGIA EISAI MIA THEAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!KAI MOU ARESEI POLY KAI TO MALAKI SOU SE AYTO TO XRWMA SE KANEI POLY GLYKIA....KAI O XRISTOFORINOS EINAI MIA GLYKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου,

τι κανετε? εμεις καλα ειμαστε!

ευη τι ομορφη που εισαι καλεεεεε,

το μαγιο καταπληκτικο αυτο το ροζακι,

η κοιλουμπα Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-ΑΑΑΑΑ

και ο χριστοφορος ΚΟΥΚΛΟΟΣ!μα ειχε να μοιασει το παιδιιι :D

μυριαμακιι να προσεχχεις και εσυ με την ορθοστασιαα!

αναστασακι με το καλο να πατε και εσεις να ξεκουραστειτε,

και εμεις λεμε να παμε γιατι εχουμε και τα παιδια

δεν εχουμε κανονισει ομως ακομα!

βερονικακι, μονο χαρες ευχομαι

στο καινουριο σας σπιτακι, με το καλο να μπειτε

και σε περιμενουμε ξανα στο παρεακι μααας :)

με το καλο και ο γιατρος μαρια και αναστασιαα την δευτερααα!

την πεμπτη εχει και η νασια β'επιπεδου ή ειχει προχθες? μπερδευτηκααα!

αληθεια που ειναι η νασιαα μας? η αννα μαριααα?! ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΡΙΞΕΙ ΣΤΙΣ

ΒΟΛΤΕΣ ΒΡΕ ΤΣΑΠΕΡΔΩΝΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????πως ειναι οι κοιλιτσες?????λιγο εξαφανισμενες μας βρισκω!!!!!ε καλοκαιρακι.....ζεστη..... ε δικαιολογημενες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ χθες ενιωθα πως ζεματαγα ολοκληρη,ολο το κορμι μου!!!!!ημουν μεσα σπιτι μρ το κλιματιστικο κ μετα πηγαμε για μπανακι!!!!!!

σημερα κ παλι ζεστη πολυυυυυυυυυυυυ,ομως μου αρεσει παρα πολυ,κοιμηθηκα στη δροσουλα μου (κλιματιστικο),τωρα καθομαι λιγο ιντερνετιζομαι κ εχω τα μικρα εδω κ παιζουνε!!!!

πιο μετα θα ετοιμαστουμε να παμε για μπανακι,αχ σημερα θα ηθελα να παω μονη με τον αντρα μου,ομως τα λυπαμαι τα μικρουλια μου να μην τα παρω!!!!!!!!! :roll::roll::?:?

μαρακι μου πως εισαι κουκλιτσα μου??????τελειωσες με τις κουτες????????

το μαλλακι οχι δεν το εχω σκουρηνει,η αληθεια ειναι πως το σκεφτομαι κατι τετοιο ετσι για αλλαγη.ομως

ειμαι πολυ φαν του ξαβθου κ επειδη το εχω ξανακανει δυσκολα θα το αλλαζα παλι κ επειτα εχω κ τον αντρα μου που του ερεσει πιο πολυ ετσι.οχι δηλαδη πως αν ηθελα να το αλλαξω δεν θα το εκανα αλλα λεμε τωρα!!!!χαχαχαχαχαχαχα

μυριαμακι μου αντε καλα να περασετε στη βολτουλα σας κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!ο μπεμπακος τι κανει??????πως εισαι εσυ??????

νιακι μου κοντευεται κοπελα μου?????????αντε να σε εχουμε κ παλι κοντα μας οπως πριν!!!!!!!

ευχομαι το καινουριο σας σπιτακι να το γεμισετε μονο με ευχαριστα γεγονοτα κ ευτυχια μαζι με τα παιδακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να προσεχεις πολυ τα μωρακια σου κουκλιτσα μου!!!!!!!!!

πλακα εχουν,το ενα ζωηρουλη κ το αλλο πιο τεμπελουλικο ε??? χαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol:

αναστασια μου καλα να περασετε στην χαλκιδικη κοπελα μου!!!!!!ειχα παει κ εγω πριν απο 4χρονια κ ειχα περασει τελεια!!!!!!!!!!!!!!

κ εμεις ετσι θα την παλεψουμε φετος τα σ/κ (αντε κ κανα 3 - 4 ημερο ), ποτε μονοι μας κ ποτε με τα παιδακια μας!!!!!!!!αλλιως δεν βγαινει ο χειμωνας!!!!!!!!

νασιουλα μου που εισαι κοριτσι μου????????

αχ δεν θυμαμαι κατι αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυούλες!!!!!!!

Πλάκωσαν οι ζέστες και ξεχυθήκατε στις παραλίες ε??????

Εγώ χάθηκα λίγο αυτές τις μέρες γιατί μ'έπιασε ο πανικός να κάνω ότι δουλειά μπορείτε να φανταστείτε μέσα στο σπίτι.....ξετινάχτηκα όμως, πιάστηκε και η μέση μου και ειδικά εχθές δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου!!!!!! Αφού να φανταστείτε δεν σήκωνα καν τα τηλέφωνα για να μην αναγκάζομαι να σηκώνομαι....λες και το ήξεραν όλοι πλάκωσαν τα τηλέφωνα εχθές!!!!!!!! Ευτυχώς ήρθε η αδερφή μου και κράτησε την μικρή αλλιώς δεν θα την πάλευα με τίποτα!!!!! Σήμερα είχε γενέθλια ο πατέρας μου, τον πήρα τηλέφωνο κι έσπασε λίγο ο πάγος.....δεν είναι όπως πρώτα αλλά τουλάχιστον κάναμε ένα πρώτο βήμα, ο καιρός θα δείξει!!!!

Κίσκα μου όμορφη εγκυούλα είσαι, με την κοιλίτσα σου και τον γιόκαρο δίπλα να καμαρώνει!!!!!!

Ηλιαννάκι μου γιατί να μην τα πάρετε στην θάλασσα τα παιδάκια......θα το χαίρονται κι αυτά!!!!!

Μαράκι μου την Πέμπτη που μας έρχεται έχω τον β' επιπέδου! Τί καλά που θα πάτε διακοπούλες...εμείς ούτε για αστείο, τα καλοκαίρια είμαστε χωμένοι για τα καλά ( ο άντρας μου δηλαδή), ειδικά με την ταβέρνα των πεθερικών.....τώρα που έπιασε δουλειά και σε ξενοδοχείο δεν βλεπόμαστε σχεδόν καθόλου!!!!!

Μυριάκι μου πόσο πεθύμησα κι εγώ τις βολτίτσες.....έχω να βγώ από το σπίτι τουλάχιστον 20 μέρες!!!!!!

Αναστασάκι μου οι περισσότερες παραλίες στην Χαλκιδική είναι καθαρές, εγώ βέβαια θα απέφευγα το πρώτο πόδι γιατί γίνεται της τρελής....εκτός αν δεν σας πειράζει η υπερβολική κίνηση και ο πανζουρλισμός!!!! Στο δεύτερο πόδι είναι πιο χαλαρά τα πράγματα (όσο χαλαρά μπορούν να είναι στην Χαλκιδική αφού ούτως ή άλλως το καλοκαίρι γίνεται της μουρλής από κόσμο!!!! Πάντως έχουμε πολύ καθαρές παραλίες!!!!

Αχ κορίτσια εγώ είμαι πολύ τυχερή γιατί το σπίτι μου είναι αρκετά δροσερό.....για να καταλάβουμε ζέστη πρέπει να πιάσει τους 40 βαθμούς......ευτυχώς γιατί δεν έχουμε κλιματιστικό!!!

Αλήθεια πού είναι η Άννα Μαρία??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ....ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΙΝ ΑΡΧΗ Κ ΜΟΥ ΕΒΓΑΙΝΕ ΤΟ ΛΑΔΙ ΤΩΡΑ ΛΙΓΕΣ ΛΙΓΕΣ Η ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΝΕΙ Κ ΖΕΣΤΝΗ ΤΩΡΑ Κ ΔΕΝ ΤΙΝ ΠΑΛΕΥΩ....

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΞΙΝΟ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ Κ ΖΑΛΑΔΕΣ ΠΑΛΙ.....ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ......ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?

ΜΑΡΑΚΙ ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΙΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ....Κ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.....ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΠΟ ΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ?ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια και καλή εβδομάδα!!!!

Αναστασάκο και Muriamaki με το καλό να πάτε στο γιατρούλη

σήμερα και να μας πείτε τα όμορφα νεάκια σας!!

Kiska είσαι φοβερή!!!Κούκλα μανούλα!!!

Νάσια μου πάλι κουράστηκες καλό μου;Αφού έγινε το πρώτο βήμα

με τον μπαμπά, θα σπάσει ο πάγος και θα φτιάξει το κλίμα!

Την Πέμπτη η μεγάλη μέρα!!!Με το καλόοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!

Όλα θα είναι μια χαρούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maimoudaki μου πως είναι ο άντρας σου;Ελπίζω να είναι καλύτερα ο

άνθρωπος και να μην τρέχετε στα νοσοκομεία.Είμαι στην 22η εβδομάδα

+5 μέρες τώρα!

Mαρία μου προσοχή με τις κούτες παιδί μου!Πολύ ωραία τα πραγματάκια

αλλά το φοβάμαι το πρώτο μην τουμπάρει το μπεμπεδάκι!

Άννα Μαρία που είσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα τι κανετε καλεεε??Εγω εδω μπηκα λιγο και μετα θα παω να κανω δουλειες...εχτες δεν πηγαμε παραλια χαλια η θαλασσα ολο κυμα...τα ιδια και σημερα..ξυπνησα μες την καλη χαρα παω στο παραθυρο και....κυμααα...ξενερωμααα...πηγαμε ομως στα goodys που εχει και κουνιες και παιζουν τα παιδια και πηρα ενα club και μια σαλατα καισαρα...ρε κοριτσια πολυ μικρα δεν τα εχουν κανει τα πιατα??Παλια ετρωγες ενα απο αυτα και δεν μπορουσες καν να το φας ολο...τωρα εφαγα και τα 2 και πειναγα ακομα..η σαλατα ηταν τοοσο μικρη...ελεος δηλαδη που θα φτασει??Ωχ πειναω τωρα τι να φαω??εφαγα κεικ αλλα τωρα θελω κατι αλμυρο...και μου τελειωσαν τα πατατακια γαμωτο...τι νεα εσεις κοπελιεςςςς που ειστε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα τι κανετε καλεεε??Εγω εδω μπηκα λιγο και μετα θα παω να κανω δουλειες...εχτες δεν πηγαμε παραλια χαλια η θαλασσα ολο κυμα...τα ιδια και σημερα..ξυπνησα μες την καλη χαρα παω στο παραθυρο και....κυμααα...ξενερωμααα...πηγαμε ομως στα goodys που εχει και κουνιες και παιζουν τα παιδια και πηρα ενα club και μια σαλατα καισαρα...ρε κοριτσια πολυ μικρα δεν τα εχουν κανει τα πιατα??Παλια ετρωγες ενα απο αυτα και δεν μπορουσες καν να το φας ολο...τωρα εφαγα και τα 2 και πειναγα ακομα..η σαλατα ηταν τοοσο μικρη...ελεος δηλαδη που θα φτασει??Ωχ πειναω τωρα τι να φαω??εφαγα κεικ αλλα τωρα θελω κατι αλμυρο...και μου τελειωσαν τα πατατακια γαμωτο...τι νεα εσεις κοπελιεςςςς που ειστε ολες...

Καλημέρα Kiska!

πάλι κύμα παιδί μου, δεν το πιστεύω!

Μήπως πέσει αργότερα και κάνετε κανένα μπανάκι!

Όσο για τα Goodys δεν έχω ιδέα γιατί έχω πολύ καιρό να φάω!

Το χω ρίξει στα σουβλάκια!!!!!!!!!

Φιλιάαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και καλή εβδομαδα σε όλες μας..:)

Εύη μου τέλεια η φώτο σου...και η κοιλίτσα σου φτουυυυ φτουυυυ....είσαι σκέτη κούκλα.....και ο Χριστοφοράκος σου είναι πανέμορφος..:)

Μαρία και Αναστασία μου με το καλό να πάτε στον γιατρό και να δείτε τα νινάκια σας..:)....

Τέντι μου πώς είσα γλυκιά μου?...

Ηλιάννα μου πολλά μπανάκια διαβάζω.....εύγε κοριτσάρα μου,.,,,:)

Νασια μου να μην κουράζεσαι και να προσεχεις τον εαυτό σου και το νινάκι σου..;)...όσον αφορα το θέμα του πατέρα σου καλά έκανες και του τηλεφώνησες...να δεις ότι θα είναι η απαρχή για κάτι καλύτερο..:)

Μαρία μου........άλλαξες φωτο και έβαλες τα κουκλάκια παιδάκια σου....τί τέλεια..:)

Μαιμουδάκι μου εύχομαι γρήγορη ανάρρωση στον αντρούλη σου....:)...όλα να σας πάνε κατ' ευχήν..:)

Άννα Μαρία????....πού είσαι?....

Βανεσσάκι?.....πού είσαι?......

Σας φιλώ όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κορίτσια....κάθε πότε κάνετε υπέρηχο?.......εγώ τελευταία φορά που πήγα ήταν για την αυχενική στις 2/6 και τώρα έχουμε ραντεβού στις 27/6.......κάθε πόσο πηγαίνετε εσείς?....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΗΓΑ 1 ΠΡΙΝ Κ 1 ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΗΛΑΔΗ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΗΝΑ.ΓΙΑΤΙ ΑΝΗΣΗΧΗΣΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ?

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ Κ ΜΕ ΤΙΝ ΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!!!!!Κ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ!!!!

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ....

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΘΑ ΜΠΩ ΤΟΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου σε ευχαριστώ πολύ....δεν ανησύχησα για κάτι...απλά αναρωτήθηκα πόσο συχνά επιβάλεται να κάνουμε υπέρηχο.......:)..πολλά φιλάκια και περιμένουμε νέα το απόγευμα από το αγοράκι σου..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA!!!!!!!!!!!!!!!

EDW EIMAI KAI EGW!!!!!!!!!!!!

EXW KAI EGW NA PAW TO APOGEYMA STON GIATRO ALLA OXI GIA YPERHXO GIA NA DEI TIS EXETASEIS!!!!

THA SAS PW TA NEA TO VRADAKI!!!!!!!!!

ANASTASIA MOU KAI MYRIAM MOU ME TO KALO NA DEITE TA MWRAKIA SAS KORITSAKIA MU KAI NA ERTHETE NA MAS PEITE TA NEA SAS!!!!!!!!!

EVI MOU KAI EGW APO TOTE POU EMEINA EGGYOS OLO NOMIZW OTI EXOUNE MIKRINEI TIS MERIDES.....XAXAXAXAXAXAXA POTE DEN XORTAINW!!!!!!!!!!!!!!MA ME TIPOTA OMWS!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε!

Εδώ είμαι, σας διαβάζω, αλλά δεν έχω και πολλή όρεξη να γράψω. Έχω μπλέξει και με πολλά διαβάσματα (όχι του σχολείου εννοείται!).

Μετράω τις μέρες για να κλείσουν τα σχολεία! Έχουν μείνει μόνο εννιάααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατά τα άλλα, έκανα τη θεραπεία για το ουρεόπλασμα. Όσο καιρό έβαζα την κρέμα είχαν σχεδόν εξαφανιστεί και τα υγρά, τώρα που τη σταμάτησα, ξανάρχισαν, αλλά είναι λιγότερα και πολύ ανοιχτόχρωμα.

Την Παρασκευή θα πάω στο γιατρό και θα δούμε τι έγινε πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????πως ειναι οι κοιλιτσες??????

εμεις καλα ειμαστε,εδω με τα μικρα σπιτι,αυτα παιζουν κ εγω εδω γυρω γυρω.ζεστενομαστε πολυ,ομως δεν πηραζει, αμα δεν κανει ζεστη τωρα το καλοκαιρι...!!!!!

μονο που σημερα δεν θα παμε για μπανακι γιατι εχω δουλεια το απογευμα :( . οποτε αυριο παλι πλιτσι πλιτσι στη θαλασσα!!!!! :lol::lol:

μυριαμακι μου περιμενουμε τα νεακια σου απο τον γιατρο!!!!!!!!!

τεντυ μου πως εισαι κοριτσακι μου?????η κοιλιτσα??????

μικι μου γλυκια τι κανεις κοπελα μου???? εγω πηγαινα καθε δυο βδομαδες για υπερηχο.τωρα ομως εχω να δω τον μικρουλη μου απομ τις 3 του μηνα κ θα παω την αλλη δευτερα για τη β επιπεδου.αχ ποσο μου εχει λειψει η ψυχουλα μου......!!!!!!!!!!!!!

νασιουλα μου χαιρομαι που μιλησατε με τον μπαμπα σου!!!τουλαχιστον κατι ειναι αυτο ωστε να αρχισετε κ παλι να μιλατε!!!μαλλον καταλαβαν καπως....!!!!!!

προσπαθησε να μην κουραζεσαι γιατι μην ξεχνιομαστε ειναι κ η μικρουλα μεσα στην κοιλιτσα,εεεεεε????????????????

μαρακι πως εισαι κοπελα μου?????τα παιδακια σου????το νινακι σστην κοιλιτσα???????

ουφ επιτελους τελειωσα επιτελους για να σας γραψω!!!!!!!!!!

το ειχα πανω απο μια ωρα,ερχομουνα , εφευγα για να παιξω με τα παιδια!!!!!!!! :shock::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια μου τι κανεις????το εριξες στο διαβασμα κ γι'αυτο χαθηκες εεεεε???????αχ αχ αχ !!!!!!!!!!! ;);):D

μακαρι να ειναι ολα ενταξει τελικα!!!!!!!!!!!

αναστασια μου περιμενουμε κ τα δικα σου νεακια απο τον γιατρο σημερα κοπελα μου!!!!!!

κοριτσακια μου θα τα πουμε το βραδακι παλι!!!τωρα θα παω να ξαπλωσω γιατι μετα εχω δουλιτσα (κουρεματα κ αννταυγιες) κ θα με παρει ωρες,βραδακι θα γυρισω!!!!!!

ως τοτε φιλακια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!

Άννα Μαρία μου εννιά μερούλες και τέλος, κάνε λίγη υπομονή!

Ελπίζω να ησυχάσεις και με αυτό το ουρεόπλασμα κοριτσάκι μου!!!

Miki γλυκιά πως είσαι;Υπέρηχο κάνω κάθε μήνα περίπου, μια χαρά

είναι το 2 και μετά το 27!

Ηλιαννάκι καλή δουλίτσα!

Τιτινάκι να μας φέρεις καλά αποτελέσματα και εσύ από το γιατρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSAKI MOU!!!!!!GYRISA PALI VGHKA NA PARW MERIKA LAXANIKA(PWPW TI ZESTH EINAI AYTH???) KAI EFTIAXA SWLOMO STON FOURNO ME LAXANIKA!!!!!gIAMIIIIIIIIIIIIIII ANTE NA PERIMENW MEXRI NA VGEI TWRA....THA MOU SPASEI THN MYTH!!!!!!!!! :D:D:D:D

ANNA MARIA YPOMONH 9 MERES KAI TELOS...EGW AYTHN THN EVDOMADA PAW NA FTIAXW TA XARTIA MOU GIA THN ADEIA KAI MPOREI KAI NA MHN DOULEPSW APO AYTHN THN EVDOMADA....KRIMA KAI HTHELA NA VGALW KANENA FRAGO GIATI EMEINA TAPI :?:?:?:?:?

KALA APOTELESMATA APO OLES MAS STON GIATRO EYXOMAI!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε ομορφες φουσκοκοιλιτσες?Ακυρο σημερα για το γιατρο, προέκυψε γεννα εκτάκτως και θα παμε αυριο!!Υπομονη 1 ημερα.Παλι θαλασσες ακουω, φαγητα μιαμμμμμ!!!!Σημερα εκανα μουσακα, τον ονειρευομουν μερες τωρα, αλλα μου εκατσε λιγο βαρυς!!

Αννα Μαρια υπομονη τελειωνουν!!

miki εγω στην αρχη πηγαινα καθε 15 ημερες και τωρα το παμε καθε μηνα σχεδον!

Καλα αποτελεσματα σε ολες κοριτσια που πατε στο γιατρο!Κανονικα σιγα σιγα δεν επρεπε να αισθανομαι κατι, εστω να χτυπαει σε μενα μεσα?Πειτε βρε κοριτσια εσεις που ειστε μπροστα ποτε τα νιωσατε και πως ηταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HRTHA KORITSAKIA MOU!!!!!!!!!!!!!

OLA KALA ME TIS EXETASEIS MOU ....MOU VRHKE VEVEA LIGO ANEVASMEO TO ZAXAROS THN KAMPYLH KAI MOU EIPE KAI TO ALATI KOMENO....

PWPW POLY STENAXWRETHIKA ME TA KWLOKILA...OLO GIAYTA MOU LEEI...SYNEXEIA PROSEXE MOU LEEI GIATI TWRA KALA EISAI ALLA AMA SYNEXISEIS ETSI THA PAREIS PARA POLLA KAI EINAI KRIMA META NA PROSPATHEIS NA TA XASEIS...EISAI KAI MIKRH KOPELA........KAI DEN KANEI KALO OUTE GIA SEN AOUTE GIA TO MWRO....TO XERW OTI TO LEEI GIA TO KALO MOU ALLA ............TI NA KANW.....APO EDW KAI PERA MALLON PREPEI NA KOPSW TA POLLA POLLA...DEN PAEI ALLO......TO ALATI MPOREITE NA MOU PEITE PWS NA TO KOPSW????????????? :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

AAAAA +9 MEXRI TWRA KAI SYNEXIZOUME :?:?:?:?

EPISIS MOU EGRAPSE NA PERNW KAI MAGNISIO.....TO MAGNISIO GIA POIO LOGO TO PAIRNOUME VRE KORITSIA GIATI DEN RWTHSA??????????????????

TWRA THA PREPEI NA KLEISW RANTEVOU 1-5 IOULIOU NA PAW NA KANW TONYPERHXO MAZI ME TO DOPPLER :D:D:D:D:D:D THA DW TO MWRAKI MOUUUUUUUUUU YUPIIIIIIIIIII :lol::lol::lol::lol::lol:

ANASTASIA MOU EGW TON ENIWSA GYRO STHN 17-18 EVDOMADA SAN POP CORN NA SKAEI MESA STHN KOILITSA... :lol::lol::lol::lol::lol:

PIO PRIN ENIWTHA STON AFALO MOU KATI SAN NA ME GARGALAEI APO MESA!!!!!!!!!!!

YPOMONH SE LIGES EVDOMADES DEN THA STAMATAEI NA KOUNIETE TO MAMOUNI SOU OPWS EMENA TWRA :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα, αν το πρόβλημα με τα κιλά είναι το πώς θα τα χάσεις μετά και τίποτε άλλο, πες στο γιατρό ότι αποφάσισες να γίνεις χοντρή! Ε, μα πια!

Μη σε αγχώνει τόσο πολύ αυτό. Αλλά προσπάθησε όταν πεινάς να τρως κάποιο υγιεινό σνακ, π.χ. φρούτα, σταφίδες, ξερά φρούτα, δημητριακά, σάντουιτς με μαύρο ψωμί, και όχι γλυκά, σοκολάτες και τέτοια. Όσο για το αλάτι,τι να σου πω; Κι εμένα με αγχώνει, φοβάμαι μήπως χρειαστεί να το κόψω και δεν μπορώ τα ανάλατα..... Άσε που κόβονται και ένα σωρό φαγητά με ενσωματωμένο αλάτι.

Το μαγνήσιο δεν ξέρω γιατί το παίρνουμε, αλλά μια μαθήτριά μου, μου έλεγε ότι στις εγκυμοσύνες της δεν της έδιναν συμπληρώματα και τέτοια, και έχουν τα παιδιά της χρόνια έλλειψη μαγνησίου. Τώρα τι να σου πω, θα σε βοηθήσει κάποια που ξέρει καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας εγκυούλες!!!!!!

Τί κάνετε??????

Αναστασάκι υπομονή θα το νιώσεις το ζουζουνάκι σου...είναι λίγο νωρίς ακόμα νομίζω!!!!! Εγώ την κόρη μου την είχα νιώσει πρώτη φορά στην 18η εβδομάδα ενώ τώρα (παρόλο που λένε όλοι ότι το δεύτερο το νιώθεις πιο νωρίς) εγώ το ένιωσα για καλά μετά την 19η εβδομάδα......μην αγχώνεσαι πλησιάζει ο καιρός....έχεις δοκιμάσει να το παρακολουθήσεις όταν είσαι χαλαρά ξαπλωμένη στο κρεβάτι σου??????? Σε κάποια τέτοια φάση θα πάρεις τα πρώτα σήματα μόρς :lol:

Μυριάκι μου είχες γιατρούλη σήμερα......πώς πήγε?????? Όλα τέλεια υποθέτω.....

Τιτινάκι μου δεν ξέρω γιατί το δίνουν το μαγνήσιο...έπαιρνα κι εγώ στην κόρη μου (τώρα ακόμα δεν το ξεκίνησα) και θυμάμαι ότι ο γιατρός μου είχε πεί ότι βοηθάει και για τις κράμπες.....πάντως από όσο θυμάμαι όταν έπαιρνα το μαγνήσιο με έπιαναν περισσότερες κράμπες κι έτσι το σταμάτησα!

Μίκι μου πώς είσαι κουκλίτσα μου??? Κι εγώ στις αρχές πήγαινα κάθε 15 μέρες στον γιατρό....τώρα επειδή μεσολαβεί και ο β' επιπέδου που έχω την Πέμπτη, έχω να πάω στον γιατρό μου ενάμιση μήνα.....αν πάνε όλα καλά θα κάνω και αιματολογικές και ούρων και θα τα πάω όλα μαζί τα αποτελέσματα!

Βρε Ηλιαννάκι μου δεν είπαμε να χαλαρώσεις λίγο με τα κουρέματα και τις ανταύγειες?????? Αμαν κι αυτές οι πελάτισσές σου....ντιπ (καταντίπ) αναίσθητες πιάααααααα!!!! Έλεος!!!!

Άννα Μαρία μου πού ήσουν χαμένη τόσες μέρες καλό μου????? Αμάν μ'αυτό το μικρόβιο πια....πολύ σε ταλαιπώρησε.....νομίζω ότι η κατανάλωση γαλακτομικών (γιαούρτια κτλ.) βοηθάει....το άκουσα από πολλά κορίτσια εδώ στο μάμμυ, δεν έχω προσωπική πείρα!

Teddy μου τί κάνεις???? Η κοράκλα σου?????

Μαράκι απορώ πώς αντέχεις στην δουλειά μ'αυτή τη ζέστη.....τουλάχιστον έχετε κλιματιστικό εκεί μέσα ή τηγανίζετε αυγά στο πάτωμα???????

Σήμερα είχε πολύ ζέστη κι εδώ......έξω δηλαδή είχε 35 βαθμούς και στην μαμά μου έβραζε το σπίτι...εδώ στο δικό μου είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα ευτυχώς! Μόλις κατάφερα να κοιμήσω την κόρη μου κι έκατσα να χαλαρώσω...βλέπω EZEL (το τούρκικο) στον ΑΝΤ1......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Elli13παντα θα ποναει. Οποια φορα και αν ειναι, οσα παιδακια κι αν έχεις ηδη. Εκανες όνειρα γι αυτο τ μωρο. Το αγάπησες απο οταν ηταν μονο ιδεα. Μεγαλωνε μεσα σου... Μόνο εσυ ξερεις πως νιωθεις. Ποσο πονας. Κλεισε τ αυτια σου σ αυτους που δεν θέλουν να σ ακουσουν.  Αυτο π περασες μεχρι να το αποβαλλεις δ θελω ουτε να το σκεφτω. Δεν μπορώ να το διανοηθω. Ισως για να μη σου πειραξει τη μητρα. Ευχομαι να καθαρισεις γρήγορα τουλαχιστον και η ταλαιπωρια σου να σταματησει εδω.
    • Καλημερα! Βασικά μου ειπε μόλις γεννήσω θα είναι εκεί να πάρει το μωρό να το δει. Θα είναι σε επικοινωνία με την γυναικολόγο μου για το ποτε γεννάω. Έγραψε κ την ΠΗΤ μου.
    • Καλημερα! Έγραψε τα στοιχεία μου κι ειπε θα μιλήσει η ιδια με την γυναικολόγο μου. Οχι μου ειπε θα τα πουμε μετα. Μου έγραψε μονο τι πρεπει να παρω απο το φαρμακείο 2-3 πραγματάκια. 
    • Καλησπέρα κορίτσι μου. Αυτή την ενεση τη βαζεις στην 28η εβδομάδα αν η μαμα εχει αρνητική ομαδα αίματος, δηλαδή resaus αρνητικό(δεν εχει αντισώματα reasus) . Σε περίπτωση που το έμβρυο εχει θετική ομάδα αίματος (δηλαδή αντισώματα resaus) να προλαβουμε να μην "μπουν" στον οργανισμό της μαμας. Στην ουσία βαζεις αυτή την ένεση για πρόληψη για την επόμενη εγκυμοσύνη. Προσπάθησα να στο εξηγήσω όσο πιο.απλα, εννοείται ο γιατρός θάνατο εξηγήσει πολύ καλύτερα 🩷
    • Ακριβώς το ίδιο μου είχε πει κι εμένα στην αρχή γτ κι ο δικός μου πλακούντας ήταν χαμηλά! Καλά όντως δεν είναι και πολύ βολικό, αλλά αφού βοηθάει για όταν μπούμε στον μήνα μας κάτι θα κάνουμε😀 Θα χούμε και τις ετοιμασίες εντατικά τότε! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...