Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

μικι μου τελεια τελεια κοπελα μου!!!!!!!!!!!!να περασετε πολυ πολυ ομορφα οι τρεις σας!!!!!!!!!!

τεντυ μου να'σαι καλα κοπελα μου!!!δεν κανει τιποτα κοριτσακι μου , τι ευχαριστεις!!??!!!!!

α κοριτσακια σημερα θα φαω το αγαπημενο μου φαγητο..........................................................

Μ Ο Υ Σ Α Κ Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μιλαμε θα τον τσακισω!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τεντυ κοιταξα κ εγω του ανασταση κ εγω μονο το βαρος καταλαβαινω κ τις εβδ! :lol::lol::lol:

ο δικος μου ηταν 499!!

μικι βουρρρρρ για καλαμαρακια!! τωρα που το λες κ εγω θαθελα!! μιαμ μιαμ!!

ηλιαννα καλα να περασετε!

αναστασακο ακομα αναγουλες κοριτσακι?? αντε να περασουν γρηγορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki καλημέρα,

σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!

Να σου πω την αλήθεια ήθελα να δω το μήκος της μπεμπούλας

αλλά δεν το αναγνωρίζω μέσα σε αυτές τις τιμές!

Αναστασία καλημέρα κοριτσάκι μου,

ελπίζω αυτές οι πρωινές αναγούλες να πλησιάζουν στο τέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOU!!!!!!!!HRTHAME KAI EMEIS!!!!KATHOMAI STO MPALKONI KAI PINW TO KAFEDAKI MOU!!!!!!!!!!!!!!!PALI MIA SYNEFIAZEI MIA VGAZEI HLIO OTI THELEI KANEI O KAIROS!!!!!!!!!!!EGW NA SAS PW THN ALITHEIA PROTIMW NA MHN EXEI POLY HLIO GIATI ZESTENOMAI ARKETA!!!!!!!!KALYTERA NA KANEI TIS POLLES TIS ZESTES STO TELOS!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

ORISTE KAI OI METRISEIS POU ZHTHSATE ....

ΒPD (biparietal diameter)= Αμφιβρεγματική διάμετρος δηλ. η μικρή διάμετρος της κεφαλής.

OFD (occipito-frontal diameter) = Προσθιοπίσθια διάμετρος κεφαλής, δηλ. η μεγάλη διάμετρος της κεφαλής

HC (head circumference)= Κεφαλική περίμετρος , προκύπτει από τον τύπο 3.14 x(BPD+OFD)/2

AC (abdominal circumfernece)= Περίμετρος κοιλίας

FL (femur length)= Μήκος μηριαίων

BPD/OFD =σχέση αμφιβρεγματικής διάμετρου προς προσθιοπίσθια διάμετρο κεφαλής

BPD (αμφιβρεγματική διάμετρος) (mm)

ELPIZW NA VOITHISA...EMENA STHN B-EPIPEDOU APO OTI THYMAMAI HTAN 479 NOMIZW!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOU!!!!!!!!HRTHAME KAI EMEIS!!!!KATHOMAI STO MPALKONI KAI PINW TO KAFEDAKI MOU!!!!!!!!!!!!!!!PALI MIA SYNEFIAZEI MIA VGAZEI HLIO OTI THELEI KANEI O KAIROS!!!!!!!!!!!EGW NA SAS PW THN ALITHEIA PROTIMW NA MHN EXEI POLY HLIO GIATI ZESTENOMAI ARKETA!!!!!!!!KALYTERA NA KANEI TIS POLLES TIS ZESTES STO TELOS!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

ORISTE KAI OI METRISEIS POU ZHTHSATE ....

ΒPD (biparietal diameter)= Αμφιβρεγματική διάμετρος δηλ. η μικρή διάμετρος της κεφαλής.

OFD (occipito-frontal diameter) = Προσθιοπίσθια διάμετρος κεφαλής, δηλ. η μεγάλη διάμετρος της κεφαλής

HC (head circumference)= Κεφαλική περίμετρος , προκύπτει από τον τύπο 3.14 x(BPD+OFD)/2

AC (abdominal circumfernece)= Περίμετρος κοιλίας

FL (femur length)= Μήκος μηριαίων

BPD/OFD =σχέση αμφιβρεγματικής διάμετρου προς προσθιοπίσθια διάμετρο κεφαλής

BPD (αμφιβρεγματική διάμετρος) (mm)

ELPIZW NA VOITHISA...EMENA STHN B-EPIPEDOU APO OTI THYMAMAI HTAN 479 NOMIZW!!!!!!!!!!!!!

Τιτινάκι χίλια ευχαριστώ!!!!

Άσε ο καιρός μια έτσι και μια αλλιώς, στο τελος θα αρρωστήσουμε!!!

Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουαου τιτινα με εντυπωσιαζεις!!! :mrgreen:

συμφωνω μαζι σου γαι τη ζεστη, δεν την αντεχα στα καλα μου, τωρα που ειμαι εγκυος αν ανεβει λιγο η θερμοκρασια δεν αντεχω! με πιανουν τα νευρα μου!

αναστασακο θα τελειωσουν γρηγορα οι αναγουλες, στο ευχομαι!

σημερα ζυγιστηκα ειμαι +1.700 γρ... χμμ ελπιζω να μην παρω τιποτα αυτο το μηνα

γενικα δεν πολυπροσεχω ομως..

αυτες τις μερες με εχει πιασει ενα αγχος για το μπεμπε, οτι δε θα μπορω να το κρατησω, να το θηλασω, να το αλλαξω, γενικα οτι δε θα μπορω να κανω τιποτα.. αρχισα κ αγχωνομαι γενικοτερα για το πως θα ανταπεξερθω με 2 παιδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VRE LENA MOU TI ANXOTHIKES VRE ESY??????ESY EXEIS KAI ENA PAIDAKI POU EXEIS MEGALWSEI...AMA ANXONESE KAI ESY TOTE XATHIKAME :D:D:D:D:D

FANTASOU EGW ANXOS POU TO EXW KAI VLEPW SYNEXEIA STON YPNO MOU OTI GENAW KAI OTI KANW ALA NTALON ME TO MWRAKI!!!!!!!!!!HREMHSE KAI MIA XARA THA ANTAPEKSELTHEIS...ISWS STHN ARXH NA EINAI DYSKOLA MEXR NA SYNITHISEIS :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενααδες εδω ειμαι και εγω....,μολις εκατσα...πηγα μαγαζι το πρωι και ειχε εναν Ηλιο μια ζεεστη και λεω ωραιααα θα παμε για μπανιο...ερχομαι σπιτι το μεσημερι βαζουμε μαγιο παμε στο αμαξι και το γυρναει σε συννεφια...λεω δεν παμε καλααα παμε στη θαλασσα στρωνουμε πετσετες αρχιζει να ψιχαλιζει...κραταει λιγο αλλα η συννεφια εκει...ο μικρος φυσικα μπηκε αμεσως και ο αντρας μου...εγω ξαπλωσα στην πετσετα..οκ ειπαμε να κανουμε οχι και να πεθανουμε στο κρυο...παμε να φυγουμε και βγαζει ενα Ηλιο...εε με κοροιδευει παιδι μου δεν παει...το απογευμα που ξυπνησα επλυνα ταψια κατσαρολες εβαλα ενα πλυντηριο πιατα εβαλα ενα με μωρουδιακα γιατι σημερα ηρθαν και τα ρουχα που ψωνισε η μανα μου και μου εστειλε και ειπα να τα βαλω να τελειωνω..και μολις εκατσα,περιμενω να βγει το πλυντηριο να απλωσω και να βαλω αλλο ενα..νομιζα οτι θα χωρεσουν ολα σε ενα..αλλα μπααα...απο καουρες και εγω αλλο τιποτα χαλιααα...Τεντι μου εμενα στην Βεπιπεδου ηταν 340γρ..και στην αρχη ειχα στεναχωρεθει οτι δεν τρωει καλα αλλα μου ειπε η γιατρος οσο και να τρωω εγω αυτο τοσο θα παιρνει ετσι ειμαι εγω δεν βγαζω μεγαλα παιδια..μετα ειδα το βιντεο απο την βεπθιπεδου του γιου μου και ευτος ηταν 340γρ και τον γεννησα στις 39βδομαδες και ηταν 3250 οποτε μια χαρα...για τα αλλα στα εξηγησε και η Χριστινα..Αναστασια..δεν θα πω υπομονη για τις αναγουλες γιατι οταν το ελεγαν σε εμενα νευριαζα...ευχομαι μονο να φυγουν και να μην ξαναγυρισουν γιατι ξερω ποσο ασχημο ειναι...αυτααα ..ααα εβγαλα και φωτο στην παραλια αλλα αυριο θα την περασω γιατι πρεπει να την βαλω στον υπολογιστη του αντρα μου..καλα μιλαμε...η σημαδουρα χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε????????

εμεις μια χαρα,κ οι εξω κ το νινακι μου μεσα κουνιεται,μια χαρα ειναι!!!!!!επιτελους πηγαμε για μπανιοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ναι πηγαμε κ ειχαμε πολυ γελιο!!!!!!!ευτυχως που δεν ηταν κανεις αλλος σε εκεινη την παραλια γιατι θα γελαγαν ολοι μαζι μας!!!!!!!

'' η αννουλα, με το που κατεβηκαμε κατω στην παραλια αρχισε να φωναζε γιατι γεμισανε μπιχλα τα ποδια της,μετα εβλεπε φυκια μεσα στη θάλασσα κ φωναζε μαμα ψαρια ψαρια θα με φανε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: κ διαφορα αλλα τετοια κουφα!!!!''

'' ο αγγελακος, εναξει ηταν πιο νορμαλ μονο που στην αρχη λιγο φοβηθηκε κ εκλαψε,μετα ομως του αρεσε κ επαιζε κ φωναζε!!!! :lol::lol::lol: ''

παντως μου αρεσε γιατι το καταευχαριστηθηκαν τα παιδακια μου κ μαζι τους κ εμεις!!!!!

ριξαμε πολυ γελιο!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

τωρα αυριο παλι!!!!!!!αχ τι καλαααα!!!!!!!!!!!

μακαρι να κανει πολυ ζεστη το καλοκαιρι για να πηγαινουμε ετσι για μπανακι!!!!!!!!αλλωστε καλοκαιρι χωρις ζεστη γινεται???.............οχι δεν γινεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τρελενομαι για το καλοκαιρακι!!!!!!!!!!!!

τεντυ μου χαιρομαι που βρηκες τις απαντησεις για το β επιπεδου κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΗΓΑΤΕ ΠΑΡΑΛΙΑ Ε?ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ Η ΖΕΣΤΗ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ......ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΔΡΟΣΙΑ!!!!!!

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΙΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ.....ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΟΥΜΕΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ Ε?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIA!!!!!!POU EISASTE KALE??????????/XAMENES OLES??????

EGW MPALKONI KAI KAFEDAKI!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D STHN DROSOULA!!!!!!!

O MPEMPIS OLO SPRWXNEI KAI SPRWXNEI KAI ARXIZEI KAI ME PONAEI!!!!!!aNYPOMONO TO AGORAKI MOU!!!!!!!!!!!!!!!!!

SHMERA MPHKAME STHN 29 EVDOMADA!!!!!!!!!!!!!!!EXOUME TO MEGETHOS MIA KOLOKITHAS TWRA :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

AX POTE PERASE VRE KORITSIA???????????? :?:?:?:?:?:?:? APISTEYTO MOU FENETE!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Πώς είστε;

Titinaki είδες πως περνάνε οι εβδομάδες;;

ΑΠίστευτο μου φαίνεται και μένα!!!

Φτάσατε και την κολοκύθα....τι ωραία!!!

Kiska μου ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου

και ελπίζω σήμερα ο καιρός να μη σας κάνει νούμερα....

και να μπορέσετε να κάνετε μπανάκι!!

Σας φιλώωωωωωωωωωωωω όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου :D

εμενα ο μικρος β'επιπεδου ηταν 410γρ.

καλα μας ειπε οτι ηταν!

ευη δεν σας θελει το μπανακι εε?

ελπιζω σημερααα να ειναι τελειος ο καιρος, και να το ευχαριστηθειτε,

περιμενουνε φωτοο εεε? :)

λενα, ρρ μην ανχωνεσαι και γω ετσι ημουν στο δευτερο

εχεις περισσοτερο ανχος απο το πρωτο γιατι στο πρωτο

εχεις την απολυτη αγνοια ενω τωρα ξερεις το ποσο απαιτητικα

ειναι οταν ειναι πολυ μικρουλια! και σου λεω μια χαρα θα τα καταφερεις,

ο μικρος πως το εχει παρει?

ηλιανναι πηγατε τελικα για μπανακι εε? τελειααα!

κοκετα η μικρη αχαχαχαχα :D

τα μαλλακι το εβαψες καστανο? γιατι καπως ετσι φαινεται στην φωτογραφια!

η μεση μου αρχιζει και με ποναει επικινδυνα, α! και τελικα

για κουνια που πηγαμε να δουμε

ειδα απο κοντα αυτο http://www.trikiklo.com/In_Home/Sleep/b ... iglas.html

καλε ειναι πολυ κομψοο! αλλα δεν θα το προτιμουσα μιας και μια να κανει θα βρεθει απο κατω αν δεν το εχεις δεσει, τελως παντων απλα ηταν πολυ ομορφο!

εχει επισης στο τρικυκλο στρωμα για την αλλαγη οσες θελετε http://www.trikiklo.com/Childrens_room/ ... l?colour=1

(σε διαφορα σχεδια)

κουνια εκει δεν μου αρεσε ιδιαιτερα καποια!

αυτα τα ολιγα νεα μας, η μεση μου ποναει εχω να αδιασω και κατι

κουτες που φεραν, δεν θα αντεξωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

εμεις δεν ειμαστε καλα, ο αντρας μου εχει σε εξαρση ενα χρονιο προβλημα υγειας κ εχει τα μαυρα του τα χαλια απο χτες, ελπιζω μονο να γλυτωσουμε το νοσοκομειο κ να γινει γρηγορα καλα

μαρακι ισως κ να φταιει αυτο, δεν ξερω, παντως εχω απιστευτο αγχος!!

ρεσυ τιτινα μονο 77 μερες?? οουαου!! ποσο γρηγορα περναει καλε ο καιρος1!!

κισκα ελπιζω να περασετε σουπερ σημερα! θελουμε κ φωτο!!!

τεντυ πως τα πας? θυμησε μου σε ποια εβδ εισαι τωρα?

φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσαρες? Πω πω μπανακι βλεπω!!!Ζηλευω, για να δουμε τι θα γινει φετος!!!!Σημερα πολυ ζεστη αλλα η θαλασσα για εμας εδω στη βεροια θελει 1 ωρα δρομο να κανεις!Αν ο γιατρος πει το οκ για θαλασσιτσα θα παμε καπου καμια 5 ημερουλες.

Την Δευτερα γιατρουλη, 2 μερουλες εμειναν.Σε ενα site που λεει τι γινεται καθε ημερα της εβδομαδας που ειμαστε απο χθες λεει και καλα οτι μπορω να νιωσω το μωρο πλεον, αλλα δεν ξερω πως το εννοει.Κατι νιωθω αν διαστηματα αλλα δεν ειμαι σιγουρη!

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.........

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Κ ΓΩ ΓΙΑΤΡΟ ΤΙΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ.....ΑΧ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ!!!!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΥΤΕΣ!!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ.....ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΕΣ?ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΧΘΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΥΡΑΣΗ Κ ΟΡΘΟΣΤΑΣΙΑ ΜΕ ΠΟΝΕΣΑΝΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΦΟΥΣΚΕΣ ΕΒΓΑΛΑ....ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΞΥΡΙΣΤΙΚΑ Κ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΤΙΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ.......ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera filenadoyles moyyyyyyyyyyy......kala to enw tha ginei podosfairisths einai sigoyro xaxaxaxaxaxa kala twra egw exw allo anxos pio apo ta 2 einai ???????? o e o........xaxaxaxaxa koritsakia moy mphka na pw mia kalhmera den prolavenw na diavasw kai polla molis tha hremisoyme tha mpenw pali opws palia ......ayrio erxete o geranos gia ta epipla kai telos pia apo to kalamaki axxxxxxxxxxxxxxx...eimai kai ligo stenaxwremenei moy aresei edw pio poly alla den ginete na emena allo edw se ligo tha thelw vohteia kai etsiiiiiiiiiiii.........exw omws toso omorfes anamnhseis se ayto to spiti .ton gamo moy thn prohgoymenh ekgymoshnh :cry::cry::cry::cry::cry: ......... den peirazei omws eyxome sto neo spiti na exw akoma kalhteres kai mono kales vevaia..........sas filw oles poly glyka kai tha ta poyme se liges meres mias poy den tha exw kai internet sto allo akoma apo evdomadas pisteyw na ginei metafora............ ;););););):-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεερααα εδω ειμαι...εχτες χαλια η θαλασσα ..ειχε τοοοσο ζεστη αλλα δεν μας εκανε την χαρη να ειναι ηρεμη και ειχε τοοοσο κυμα...μονο ο ξαδερφος μου την ευχαρεστιθηκε γιατι εκανε surf....προς το παρον εχει καλο καιρο και αμα δεν εχει κυμα..μπορει και κατι να καταφερουμε...λοιπον το ζητησατε και το πραγματοποιοω..σε πρωτη Πανελληνια δημοσιευση η φωτογραφια της σημαδουραςς απολαυστεεε αχαχαχαα

post-1349-13873937258839_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

κισκα ουαου!! τι σημαδυρα καλε, εισαι μια κουκλαρα!!!!!!!! χοτ μαμα!! :lol::lol:

νια αντε να ξεμπερδευετε γρηγορα κοριτσακι μου1 εσυ προσεχε μην κουραζεσαι πολυ

μιριαμ προσεχε με την ορθοστασια κοριτσι μου

που δουλευεις?

τιτινα χτες ελειπες απο το καθιερωμενο μας ξενυχταδικο ραντεβου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια, τι κανετε?

kiska εισαι απλα τελεια με την κοιλιτσα σου και το παλικαράκι σου διπλα σου!!!

Τελικα αποφασισαμε με τον αντρουλη μου να παμε καπου 3-4 ημερες διακοπουλες, εδω κοντα ομως,δηλαδη το πιο κοντινο ειναι χαλκιδικη και φυσικα πρεπει να βρω σιγουρα θαλασσα με καθαρα νερα, οσο γινεται δηλαδη!Και μετα σιγουρα σ/κ κι ετσι θα παλεψουμε το καλοκαιρι και φετος!!Πω πω μολις τελειωσει το καλοκαιρι δεν θα μεινει και πολυ να ερθει το μπεμπε μας!

Χθες ημουν σε μια φιλη που εχει 6 μηνων μωρακι, αγορακι,και το κοιτουσα το γλυκουλι μου και φανταζομουν πως θα ειναι το δικο μας σε λιγους μηνες, δεν μπορω να το πιστεψω!!Μακαρι ολα να μας πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...