Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

Καλημερα κι απο εμενα!!!Εχω κατι νευραααααα....πηγα παλι στο ικα και γινοταν χαμος!!!!Ευτυχως εχω περιθωρειο μεχρι 6 μηνες!!!

Σημερα θα κανω κοκκινιστο με ρυζακι μιαμ!!!ελατε να σας φιλέψω!!Νασια μου κι εγω εχω καιρο να κανω ρεβυθια, θα τα κανω αυριο, αλλωστε με τις βροχες ακομα τραβαει η ζεστη σουπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασάκι μου χαρά στο κουράγιο σου πρωί πρωί στο ΙΚΑ....καλά αυτοί δεν παίζονται με τίποτα!!!! Μια ζωή μπάχαλο.........και το κοκκινιστό με το ρυζάκι μούρλια μου ακούγεται, αλλά τώρα πλέον η κόρη μου τρώει από αυτά που τρώμε κι εμείς και προσπαθώ να τρώει απ'όλα!

Καλά βλέπω Παπαδάκη κι έχω πεθάνει στο γέλιο.....κάνανε συνέντευξη σε έναν και πετάχτηκε η Λουκά με έναν τηλεβόα και γκαρίζει μπροστά στην κάμερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι μου κανετε τσουπρες??????????????

οι κοιλιτσες πως ειναι???????????

εγω καλα ειμαι μονο που σημερα ξυπνησα με νευρα κ μου φταινε ολοι κ ολα!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted: ο αγγελος ξυπνησε απο τις 7 κ ενω τον πηρα στο κρεβατι μου κ ηρθε κ η αννουλα , εμεις θελαμε να κοιμηθουμε αυτος λυσαξε.ωσπου μετα κατα τις 9 τον επιασε ενα κλαμα.....γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ τα νευρα μου!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

ευτυχως που ηρεμησε το αγριμι κ τωρα παιζουνε (τσακωνονται συγχρονως!!!)

μετα με πηρε τηλ ο αντρας μου ν μου πει πως τελικα αδεια θα παρει τον αυγουστο κ οχι τον ιουλιο οπως θελουμε. :twisted::twisted::twisted::twisted: τι να πω ρε π...τη μου ωρες ωρες πολυ χαιβανια αυτοι οι αντρες!!!!!!!!!!!!

νασιουλα μου ρεβυθια ε????? αχ τρελενομαι για τα ρεβυθια μιαμ μιαμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!!

αχ φανταζομαι το γελιο που θα εριξες με τη λουκα!!!! :lol::lol::lol::lol: θα 'θελα κ εγω να το δω να ξεραθω στο γελιο!!!!!! =))=))=))=))=))=))

αναστασια μου πω πω πρωι πρωι στο ικα....... λογικο να εχεις νευρα κοπελα μου!!!!!ικα κ νευρα πανε μαζι πακετο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιαα μου :D

ααχ σημερα περιμενουμε νεακια απο την teddyyyyyyyy

ευχομαιι ντα καλυτερα να ερθεις με τα καλυτερααα νεαακιιιαααααααα! :D

αναστασακι τελικα δεν εκατσες εε?

μα ειναι ΕΛΕΗΝΟΙ στο ικα ειλικρινα!

ευη πρωινη πρωινη εε? και εγω 8 η ωρα ξυπνησα σημερα!

ηλιαννακι μου τι κανεις?ολα καλα?

σημερα θα παω και εγω να δω για κουνια μαλλον

ααχ ποσο μαρεσουν αυτες οι αγορες!

καλε αννα μαρια που εισαι? εχω να σε δω μερες ή κανω λαθος?!

σε ολες τις φουσκιτσες τα φιλιααα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από μας...;)

Ηλιάννα μου καλώς επέστρεψες στο παρεάκι μας γλυκιά μου...:)

Εύη μου ο Χριστοφορίνος σου είναι κουκλάκι ζωγραφιστό...;)...να τον χαίρεστε καλή μου..:)

Αναστασία μου και εγώ κοκκινιστό έχω σήμερα...;)..τι ωραία...;)

Νάσια μου...:)......πώς μου είσαι?...τελείωσες με τα χαλάκια σου?

Τέντι μου..........με το καλό να δεις το μπεμπάκι σου...;)...περιμένουμε τα νεα σας..

Μαρία μου η κοιλίτσα σου είναι υπέροχη...φτουυυ...φτουυ...:)

Όντως η Άννα Μαρία μας πού χάθηκε?......Το Βανεσσάκι?.......ελπίζω να είναι καλά.....:).....

πολλά φιλάκια σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου ειμαι εγω εδω ομως οχι για πολυ, παω να ξαπλωσω μιας κ κοιμηθηκαν τα παιδια γιατι δεν ξερω σημερα εχω παρα μα παρα πολλα νευρα!!!!!!!!!!!!τα παντα μου φταινε!!!!!!!!!

εσυ πως εισαι κοπελα μου??????????

ευτυχως που με κλωτσαει ο μπεμπης κ με κανει να ηρεμω λιγο!!!!!!!!!

αντε ωραια που θα πας να κοιταξεις για κουνια,τι καλα!!!!! εγω θα το αφησω για πιο μετα,αργοτερα!!!!!!

θα περιμενουμε να μας πεις εντυπωσεις!!!!!!!!!!

μικι μου ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου γλυκο!!!!!!!!!!!!να εισαι καλα!!!!!!!!!!!!!!χαιρομαι παρα πολυ που ειμαι κ παλι μαζι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εσυ πως εισαι κουκλιτσα μου???????το μωρακι με τη κοιλιτσα σου?????

φιλακια πολλα γλυκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μυριαμακι μου καλο τι κανεις κουκλιτσα μου??????ναι κλωτσαει ο μικρουλης χρηστακος μου!!!!!!!

κ εσενα ο μικρουλης σου,ε??????αχ μας τρελενουν τα μικρουλια μας!!!!!!!!!!!!!!τι ευτυχια!!!!!!!!!!!!

τεντυ μου περιμενουμε να μας ερθεις να μας πεις τα ευχαριστα νεακια σου κοπελιτσα μου απο το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κουκλιτσες μου τα λεμε μετα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!

*οντως η αννα μαρια απ'οτι διαβασα εχει μερες να μπει!!!!!!

γιατι κοπελα μου????????

ελπιζω να εισαι καλα εσυ κ το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!κ να μπεις σηντομα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλες μου αγαπημένες γεια σας!

γύρισα πριν από λίγο.Σας ευχαριστώ πολύ πολύ όλες!!!!!!!

Είστε πολύ γλυκές!!!!!!!!!!!!

Όλα πήγαν πολύ καλά δόξα το Θεό, η μπεμπούλα είναι μια χαρά, τρελάθηκα

που την είδα!Αλλά παιδιά μου είναι ψυχοφθόρο αυτό το β επιπέδου!Μέχρι

να δουν όλα τα όργανα σε τρελαίνουν.Ειδικά όταν άκουσα κάτσε να γυρίσει

το μωρό, δεν βλέπω το άλλο νεφρό από τον γιατρό τα χασα.Μου ήρθε να κλαίω

Ευτυχώς όλα καλά!!!Είμαι πολύ χαρούμενη κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!

Νασιούλα με το καλό και εσύ την άλλη εβδομάδα!!!

Θα μπω αργότερα πάλι γιατί μου έχει έχει έρθει μια τρελή νύστα!

Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι και σας φιλώ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαα σας εχω βαλει τα γεμιστουλια μου να ζεσταθουν να φαω...μιαμ μιαμ αχ και εγω πεθαινω για ρεβυθια...και λεω τι να κανω αυριο και λεει η μανα μου φακες...και της λεω μπλιαχχχ αλλα ρεβυθια μμμμμ.....τα ετρωγαααα...σημερα με κλωτσαει και ποναω...κανα 2 μερες καποιες κλωτσιες με πονανε αλλα σημερα με πονανε ολες...ατυχησα με τη θαλασσα...συννεφια παλι...απο αυριο λεει θα ειναι καλος ο καιρος...Τεντυ ολα καλα εεε???Αντε με το καλο το Ντοπλερ τωρα..φιλακια σε οοοολεςςςςς...οοοολεςςςς οοοοοοοολεεεεεςςςςςς ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΤΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχ teddy μου μπραβοοοο

τι τελειααα νεαααα, ποσο ηταν η μπουμπουκα σου? :D

ευη εγω να σου πω την αληθεια προτιμαω φακες απο ρεβυθια..

οντως ο καιρος ειναι μαυρα χαλια.. ολο συννεφια :?

πηρα ενα παφωτο και εφαγα χωνακι.. μιαμ μιαμ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou!!!!!!!!!!hrtha kai egw douleva to prwi kai meta phgame jumbo na parw aporipantika malaktika afroloutro sampouan kai diafora kalintikakia gia to mpemph mou :))))))))))

teddy mou poly wraia ta nea sas.........:))xairomai pou einai kala to mwraki sou :))))))))))))na hremhseis kiolas twra :))ante siga siga oles kaname b-epipedou me to kalo kai stis ypoloipes!!!!!!!!!

twra eimai se anamonh gia to pote tha erthei to karotsaki kai to krevataki mas :D:D:D:D:D

ti kanoun ta mwrakia stis koilitses???klotsane??????emena me exei taraksei sto sproksimo o taraxias mou!!!!!!!!olo eksogomata kanei h koilia mou!!exei poly plaka giati vazw to xeri mou kai ton pianw.....merikes fores me ponaei kiolas otan sproxnei alla den peirazei...kala na einai!!!!!!!!! :D:D:D

pwpw ti vroxh pou rixnei kai shmera pali!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια ομορφα κ στρουμπουλουλικα!!!!!!!!!!!χαχαχαχαααχαχαχαχα

τι κανετε????πως ειστε??????

εεεπππππππππ καλοκαιρακι κ εχουμε αρχισει τις βολτιτσες????!!!!!!!!!!! τι καλα κ εμενα μου αρεσει πολυ πολυ!!!!!!!!!!!!

τεντυ μου γλυκια μου πολυ χαιρομαι που ολα πηγαν καλα με την β επιπεδου!!!!!μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!σου εφυγε ενα μεγαλο αγχος κοπελα μου, τωρα απολαυσε την εγκυμοσυνη σου κ τις κλωτσιτσες της μικρουλας σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera filenadoyles moy ..ti moy kanete ????egw eimai kala alla trexw kai den mpenw alla na kserete oti moy leipete paraaaaaaaaaaa polyyyyyyyyyy........ante na mazeytw epeiteloys na ta leme pali ................

hlianaki moy glykoooooooooooooooo xarika molis se eida polyyyyyyyyyyyyyyy...............

sas filw oles glyka kai pio poly tis koiloympitses sas........ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

axxxxxxxxxx den sas eipa exw arxisei na ta niwthw ta ninakia moy kaleeeeeeeeeee........ax teleia einai poy kai poy ta katalavenwwwwwwwwwww

[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ Κ ΚΑΟΥΡΕΣ Κ ΔΥΣΠΕΨΙΑ.....ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΑ ΤΑ ΕΧΩ..

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΚΟΡΑΚΛΑ!!!!!!!!Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ.....

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΡΕΒΥΘΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΙΡΟ....

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΙΚΑ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ.

ΣΤΙΤΙΝΑΚΙ ΠΑΛΙ ΨΩΝΙΑ Ε?ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΝΟΙΩΘΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλες μου αγαπημένες γεια σας!

γύρισα πριν από λίγο.Σας ευχαριστώ πολύ πολύ όλες!!!!!!!

Είστε πολύ γλυκές!!!!!!!!!!!!

Όλα πήγαν πολύ καλά δόξα το Θεό, η μπεμπούλα είναι μια χαρά, τρελάθηκα

που την είδα!Αλλά παιδιά μου είναι ψυχοφθόρο αυτό το β επιπέδου!Μέχρι

να δουν όλα τα όργανα σε τρελαίνουν.Ειδικά όταν άκουσα κάτσε να γυρίσει

το μωρό, δεν βλέπω το άλλο νεφρό από τον γιατρό τα χασα.Μου ήρθε να κλαίω

Ευτυχώς όλα καλά!!!Είμαι πολύ χαρούμενη κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!

Νασιούλα με το καλό και εσύ την άλλη εβδομάδα!!!

Θα μπω αργότερα πάλι γιατί μου έχει έχει έρθει μια τρελή νύστα!

Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι και σας φιλώ!!!!!!!!

teleiaaaaaaaaaa ola kala mexri to telos koritsaki moy...... :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου! τι κανετε???

δε μπορω να σας διαβασω συστυχως ειπατε τοσα πολλα... :oops:

τεντυ συγχαρητηρια κοριτσι μου για την αυχενικη!! παρα πολυ χαρηκα που ολα ηταν τελεια!!

εγω χαθηκα λιγο, ειχα πολλα τρεχαματα με το σχολειο, πολλες πολλες δουλειες κ ολο κομματια ημουν κ δεν προλαβαινα να σας διαβασω κ να σας γραψω!

μαρακι κισκα αννα μαρια βανεσσακι μπουρεκακι νια ηλιαννα μιριαμ μαρακι τιτινα νασια κ τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε? πως ειναι οι κοιλιτσες σας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααααααααα ομορφη μερααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε??????πως ειναι οι κοιλιτσες με τα μωρακια?????

εγω ειμαι μια χαρα κ ειμαι πολυ χαρουμενη επειδη σημερα επιτελους θα παμε για μπανιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! το ειπα κ στα μικρα κ εχουν κ αυτα πολυ χαρα!!!!!!!

νιακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ χαιρομαι πολυ κ εγω που ειμαι κ παλι εδω μαζι σας!!!!!!!

χαιρομαι που εισαι καλα εσυ κ τα μωρακια σου!!!!!!!!!!!!!αχ τι καλα που τα καταλαβαινεις!!!!!!!!φαντασου μετα απο καποιες μερες τι θα γινεται στην κοιλιτσα σου...μαχη!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

μυριαμακι μου πως εισαι σημερα κοριτσακι μου??????ελπιζω να εισαι καλυτερα κ να μην εχεις τις αναγουλες κ τις καουρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ αυτα τα μικρουλια μας με τις κλωτσιες τους,ευτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες μου τις φίλες!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ για τον ενδιαφέρον!!!!!!!

Αλήθεια να ρωτήσω κάτι ξέρει κανένα κοριτσάκι να ερμηνεύει

αυτούς τους δείκτες του β επιπέδου HC κ.λπ; Πήρα τα χαρτιά από τον υπέρηχο

και μετά που τα είδα σπίτι δεν καταλάβαινα τίποτα.

Μόνο το βάρος καταλαβαίνω: 550 γραμ.

Tα δικά σας πόσο βάρος είχαν στο β επιπέδου;

Ηλιαννάκι τι ωραία που θα πάτε για μπανάκι με τα παιδάκια σου!!!!!!!!

Να περάσετε όμορφα!!!!!

Maimoudaki χαλάρωσες λίγο καλή μου με τα τρεχάματα;

Muriamaki ελπίζω να συνέλθεις κοριτσάκι μου από τις καούρες και τη δυσπεψία

το συντομότερο!!!

Νια μου καταλαβαίνεις τα μπεμπίνια;Τι όμορφα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρία μου πως είσαι; παγωτό χωνάκι διάβασα μιαμ..............

Kiska είδα μια φωτό του Χριστοφορίνου με τον έπαινό του!!!!!!!

Είναι τόοοοοοοοοοοοοοοοοοσο γλυκούλης!!!!

Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κουκλίτσες μου...:)

ευχάριστα νέα διαβάζω και με χαρποποιεί πολύ το γεγονός.....έτσι μπράβο.......να έχουμε διάθεση στα ύψη....όλες μας....:)

αχ...κορίτσια.....θέλω να φάω καλαμαράκια...... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ...τί να κάνω?.,....να πάρω τον άντρα μου το μεσημέρι και να πάμε σε κανένα παραλιακό ταβερνάκι και να τα γευθώ....:????.....έχω τρελαθεί.......:)

χαχα.....

Τέντι μου η μπεμπούλα σου είναι μια χαρούλα........μισό κιλό.......τέλεια....:)......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κουκλίτσες μου...:)

ευχάριστα νέα διαβάζω και με χαρποποιεί πολύ το γεγονός.....έτσι μπράβο.......να έχουμε διάθεση στα ύψη....όλες μας....:)

αχ...κορίτσια.....θέλω να φάω καλαμαράκια...... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ...τί να κάνω?.,....να πάρω τον άντρα μου το μεσημέρι και να πάμε σε κανένα παραλιακό ταβερνάκι και να τα γευθώ....:????.....έχω τρελαθεί.......:)

χαχα.....

Τέντι μου η μπεμπούλα σου είναι μια χαρούλα........μισό κιλό.......τέλεια....:)......

Miki μου καλημέρα!

ναι η μπεμπούλα δόξα το Θεό είναι μια χαρούλα, η γλυκούλα μου!!!

Πάρε τον άντρα σου και τρέχα στο ταβερνάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τέλεια ταβερνάκι στη θαλασσίτσα........................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεντυ μου κοριτσακι μου δυστυχως κ εγω αυτα που λες (hc ...) δεν τα γνωριζω για να σε βοηθουσα.ισως καποιο κοριτσακι να γνωριζει!!!!!!κοιταξα του αγγελακου που ειναι κ το πιο προσφατο κ δεν καταλαβαινω τιποτα απολυτως.μονο το βαρος που λες (ηταν 501γρ)!!!!!!

αχ τωρα ανηπομονω τοοοοοσο πολυ να ερθει η αααλλη δευτερα για να δω τον μικρουλη μου στο β επιπεδου!!!!!! αχχχχχ μου εχει λειψει η ψυχιτσα μου!!!!!!!!!!!

α καλα σημερα στην θαλασσα προβλεπω να μας ακουσει ολη η παραλια!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

η αννα με την αμμο που δεν θελει να εχει ιχνος ''βρωμια'' πανω της, καθαριζει τα δαχτυλα της!!!!! :lol::lol:

κ ο αγγελος που μαλλον δεν θα βγαινει απ'τη θαλασσα γιατι τρελενεται για μπανιο!!!!!

ειμαι περιεργη να δω πως θα κανει!!!!!!πρωτη φορα θα παει θαλασσα το σκατουλακι μου!!!!!!! :lol:;):D

αχ πω πω σας ζαλισα με τα δικα μου παλι!!!!!! :roll::?:?:oops::oops::D

καλε κοριτσια που ειστεεεεεεεεεεεε ολες???????????????

*μικι μου καλημερα γλυκια μου!!!!!!!!!!!!αμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε αφου θελεις καλαμαρακια το καλυτερο που εχεις να κανεις!!!!!! ;) πηγαινετε με τον αντρουλη σου σε ενα ταβερνακι κ απολαυσε τα κοριτσι μου γλυκο!!!!!!!!!! κ μονο που το φανταστηκα τωρα ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέντι μου........:)........

μάλλον έτσι θα κάνω.......:).....ειλικρινά πρώτη φορά αισθάνομαι την ανάγκη να φάω κάτι και να μην αντέχω....χαχα...θα του κάνω μια μικρή έκπληξη......:)....

πολύ χαίρομαι για σένα και για την κορούλα σου....;).......δεν υπάρχει πιο ευχάριστο πράγμα από το να κυοφορείς γερά μωράκια...:)....να πάνε όλα κατ΄ευχήν......και σε σένα και σε όλες τις εγκυούλες με την βοήθεια της Παναγίτσας...:)

σε φιλώ κουκλίτσα μου...

Ηλιάννα μου καλημέρα και σε σένα.......χαχα....έτσι θα κάνω...το πήραμε απόφαση με το νινί....θα κάνουμε έκπληξη τον μπαμπά μας και θα τον περιμένουμε σε μια ταβερνούλα δίπλα στην θαλασσίτσα...χιχι...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miki μου την ωραιότερη έκλπηξη θα κάνετε στον μπαμπά σας!!!

Να περάσετε όμορφα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε φιλώ και εύχομαι και εγώ τα καλύτερα για όλες τις εγκυούλες γλυκιά μου!!!

Ηλιαννάκι να περάσετε όμορφα σήμερα με τα ζουζουνάκια!!!

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου για την απάντησή σου.

Τα φιλιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια και απο μενα!!!Ευχαριστα νεα διαβαζω.....μπεμπακια κλωτσανε, β επιπεδου μια χαρα....ετσι ετσι ολα τελεια να ειναι για ολες μας!!!

Εμενα συνεχιζει η πρωινη αδιαθεσια.....δεν προλαβαίνω η ερμη να φαω ταιζω τα γατακια!! :lol::lol: αλλα μετα ολη την ημερα ειμαι καλα!

Καλαμαρακια διαβασα...μιαμ εχω καιρο να φαω, αλλα λενε τα θαλασσινα να τα προσεχουμε λιγακι!!

Φιλια σε ολες τις κοιλιτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...