Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια, πως ειστε?

Ευτυχως τα χαλια τα αλλαξα νωρις νωρις, πλυναμε και τα χειμωνιατικα και ειμαστε ενταξει τωρα.Αλλα πολυ σπαστικο μολις τα πλυνεις και τα κρεμασεις να βρεξει!! :twisted:

titina πολυ ομορφα τα ρουχαλακια, καλοφορετα να ειναι.Εγω λεω αν ολα πανε καλα κατα τον 7ο να αρχισω να αγοραζω, λετε να ειναι αργα?

Teddy μου καλη επιτυχια αυριο με την β` επιπεδου, θα ερθεις και θα μας πεις τα καλυτερα νεα σαν το Μαρακι μας!!

miki κανε και καμια βουτια για εμας.Ακομα δεν τον ρωτησα τον γιατρουλη αν κανει να μπω στη θαλασσα!! :roll:

Νασια κι εγω διψαω συνεχεια και εμενα με αναγουλιαζει το πολυ νερο, αλλα εγω εκει συνεχιζω να κατεβαζω πισινες!!! :lol:

Φιλια σε ολα τα κοριτσια!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Αναστασάκο!

και εγώ δεν έχω ρωτήσει ακόμα για τη θάλασσα γιατί φοβάμαι

μην μου πει κανένα όχι.Θα ρωτήσω όμως αύριο που θα πάω!

φιλιάααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακιαα :D

χριστινακι πολυ ωραια τα πραγματα του μπεμπη..

τελικα πηρες το καροτσι που ελεγες εε?!

teddy αυριο ειναι μεγαλη μεραα!

ααχ τι καλα περιμενουμε τα νεακια σου :D

μολις τσακισα και μια lacta 'oreo' μιαμ μιαμ

ηταν καταπληκτικη! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!

Διαβάζω τα νέα σας και ταυτόχρονα κάνω και δουλίτσες!!!!! Καλά η κόρη μου δεν παίζεται....το τί ψύχουλα από μπισκότα βρίσκω χαντακωμένα δεν λέγεται!!!!! Θα μας κάνουν επιδρομή τα μυρμήγκια μου φαίνεται!!!! Είμαστε ντελικατέσεν για τα μαμούνια εδώ μέσα..........

Teddy μου πωπω έφτασε η β' επιπέδου!!!!!!! Αχχχχ πόσο θα σε σκέφτομαι αύριο.....εύχομαι να πάνε όλα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!! Εγώ έχω την άλλη Πέμπτη (από τώρα σκάω....) Τί ώρα θα πάς?????

Αναστασία μου εδώ και τρείς μέρες ο καιρός έχει χαζέψει....εκεί που είναι ντάλα ο ήλιος ξαφνικά συννεφιάζει, φυσάει, μπουμπουνίζει και πλακώνει μια βροχή....μπουρίνι κανονικό!!!!!! Ελπίζω σήμερα να μην βρέξει γιατί τα χαλάκια μου έχουν σχεδόν στεγνώσει!! Καλά κάνεις και πίνεις πολύ νερό (έστω και με το ζόρι)....κάνει πολύ καλό το νερό, καθαρίζουν τα νεφρά, τσιτώνει το δέρμα!!!!!

Μαρία μου κι εγώ πολύ θα ήθελα τώρα μια σοκολατίτσα!!!!! Γιάμιιιιιιι

Τιτίνα πολύ όμορφα τα πραγματάκια που πήρατε.....

Πάω να συνεχίσω τις δουλίτσες μου.....

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλίτσες μου καλημέρα....

Ελπίζω να μου είσαστε όλες καλά....προσωπικά πολύ κουρασμένη, με πονούν τα πόδια και λίγο η κοιλίτσα.....ουφφφφ...λέτε να μεγαλώνει?...:)

Χριστίνα μου πολύ όμορφα τα πραγματάκια στου πρίγκηπα σου......με το καλό να τα χαρεί.,,,:)

Τέντι μου τις πιο όμορφες ευχές μου για την εξέταση σου σημερα.....όλα θα είναι υπέροχα και θα δεις και το μωράκι σου...;)

Νάσια μου....πολλά γλυκά φιλάκια κουκλίτσα μου...να πάτε για μπανακι το Σ/Κ....επιβάλλεται...:)

Αναστασία μου μην νομίζεις ότι και εγώ μπήκα στη θάλασσα...μέχρι τα πόδια..χαχα...αλλά είναι διαφορετικά να ζεις σε παραθαλάσσιο μέρος...;)...σε φιλώ...

όλες σας φιλώ γλυκά..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου μας άνοιξες την όρεξη με τη σοκολατίτσα!!!

Ναι αύριο είναι η μεγάλη μέρα!Ανυπομονώ.....αλλά έχω και

ένα τρελό άγχος!

Νάσια μου σε ευχαριστώ πολύ!!!Θα πάω κατά τις 11:00, το μεσημεράκι θα

σας πω τα νέα μου!Και σε μια εβδομάδα θα έχουμε το δικό σου το μπεμπίνι!

Αχ εύχομαι τα καλύτερα και για τις δυο μας και βέβαια και για όλες τις φίλες μας!!!

Γέλασα πολύ με το ντελικατέσεν για τα μαμούνια!!!!!!!!!!

Άντε καλές δουλίτσες!

Miki μου σε ευχαριτώ και εσένα πολύ, τα φιλιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω και μια φωτογραφια χθεσινη!

η μπλουιτσα ειναι απο τοτε που ημουν εγκυος στην κορη μου αχαχαχαχα

ελπιζω να μην παρεξηγειτε ο μπεμπης απλα ειναι απο της αγαπημενες μου :D

post-10051-13873937255995_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μαράκι μου έχεις τέτοιον άντρακλα μέσα στην κοιλίτσα σου και φοράς μπλουζάκι που λέει girl???????? Πολύ γλυκιά κοιλίτσα όμως!!!!!

Μίκι μου εγώ ούτε για αστείο δεν πάω στην θάλασσα....έχω μεγάλο πρόβλημα με κυστίτιδες και δεν το ρισκάρω με τίποτα!!!!!

Teddy μου νωρίς νωρίς για τον υπέρηχο ε???? Εγώ πάλι έχω ραντεβού στις 5 το απόγευμα αλλά σίγουρα θα αργήσω γιατί γίνεται πανικός στον γιατρό που θα πάω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχα :lol::lol::lol:

νασια αυτο το μπλουζακι με εχει καταβολεψει, ειναι ελαστικο εφαρμοζει τελεια!

και δεν θυμαμαι και απο που το ειχα παρει :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω παρει αυτα τα crispy pops κατι στρογγυλα τυπου πατατακια

που διαφημιζουν και τοση ωρα τα φλερταρω και δεν ξερω πως κρατιεμαι

και δεν τους εχω ορμησει ακομαα!

ΜΑ ΤΙ ΠΕΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!

και σπιτι εχω μπριζολες και τορτελινια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου μια με την σοκολάτα, μια με τα πατατάκια, μια με τις μπριζόλες και τα τορτελίνια....μ'έχεις κάνει κι έχω λυσσάξει από την πείνα!!!!!! Και να σκεφτείς στην ουσία δεν πεινάω γιατί έφαγα πρίν λίγη ώρα ένα τοστ (εντάξει ήταν λίγο μαμούθ) αλλά μου χάλασε το στομάχι.....τώρα όμως θέλω όλα αυτά που είπες!!!!! =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαααααα που τα βρικες αυτα τα πατατακιααα ακομα δεν εχω καταφερει να τα βρωωω και ολο το λεμε με την κολλητη μου που ειναι εγκυος οτι δεν τα βρισκουμε...εγω σημερα εκανα γεμιστααα μου ειχε κολλησει ...πηγα το πρωι και πηρα τα υλικα και εκανα 2 ταψια ενα για καταψυξη και ενα να φαμε...πεθανα αλλα η μυρωδια μου εχει σπασει την μυτη...Χριστινα πολυ ωραια τα πραγματακια και φανταζομαι απο κοντα θα ειναι καλυτερα..αα τελικα σου το εδωσαν το μαξιλαρι η ηταν σε αλλο μαγαζι ...νομιζω σε αλλο ηταν εε??Τοσα μαγαζια μπερδευομαι...με το καλο να τα χρησιμοποιησετε...εγω καθε μερα θελω να παω για μπανιο αλλα δεν θελει ο καιρος..εχτες ειχε μια τεεελεια μερα και το μεσημερι χαλασε ειχε συννεφια περιμεναμε να βρεξει τελικα δεν εβρεξε αλλα ειχε ψυχρα..ελεος..σημερα που ειμαστε και κλειστα λογω απεργειας το πρωι που πηγα να ψωνισω η θαλασσα ηρεμη και πανεμορφη αλλα ενα κρυοο μια συννεφιαα ελεος δηλαδη...Μαρακι καλα εεε θεαα κουκλααα..εγω καλε γιατι ειμαι σαν ταπαιπωρη οταν ειμαι εγκυος??ε???ε???ΑΑ πηρα κατι μπισκοτοκουλουρακια απο το ΛΙΝΤΛ με πορτοκαλι και ειναι ιδια με αυτα της ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ και εναι φανταστικα...τα τρωω τωρα και οχι απλα τα τρωω τα εχω τσακισει...φτιαχνει και ο αντρας μου παγωτο ροδακινο..η βερυκοκο δεν ξερω τα μπερδευω αυτα τα φρουτα..χιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία είσαι μια κούκλα,

σούπερ κοιλίτσα!

και η μπλουζίτσα πολύ καλή, ας λέει girl θα το αντέξει ο μπεμπίνος!!!

Νάσια μου εγώ ζήτησα να με βάλει πρώτο ραντεβού μπας και δεν αργήσω

αλλά δεν το θεωρώ και απίθανο!!!Άσε και δεν μπορείς να πεις και κουβέντα

με τις καθυστερήσεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη χθες τα βρηκα στον γαλαξια, αλλα εχει και σε περιπτερα!

σχεδον παντου τα βλεπω!

νασιααα εχω φαει τον αγλέορα αστα να πανεε :lol:

θα γινουμε τοφαλιτσεεες!

teddy ευχαριστωω πολυ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να'μαι κ παλι!!!!!!!

δεν αντεξα πολυ χωρις την ωραια παρειτσα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!μου λειψατε πολυ βρε φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!

πραγματικα το εννοω αυτο που λεω!!!!!!!!!!!σκεφτηκα καποια πραγματα κ μπηκα κ παλι αλλα κυριως μπηκα για εσας που συμπαθω τοοοοοοοοοοοσο κ γιατι δεν θελω να χαθω, ετσι χωρις καποιο σημαντικο λογο!!!!!!!!!!!!!!!!!

πως ειστε κοριτσακια μου???????????????τα μωρακια σας????????????????????????

μαρακι μου κουκλα εισαι κοπελα μου κ η κοιλιτσα σου σκετη γλυκα!!!!!!!!!!!!!!!!!φτου φτου!!!!!!!!!!!!!!!!!

βρε συ παλι για φαγητα λες???????? κ εχω μια πεινααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!οτι μου δωσεις το χλαπακιαζω!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νασιουλα μου κ εσυ εχεις να κανεις με τον χαμο ε????????????αχ εγω να δεις οπου κ κοιταξεις μπισκοτα κ κουλουρια θα βρεις!!!!!!!!!!!!θα κανουν κ απο δω επιδρομη τα μυρμυγκακια!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

αυριο διαβασα εχεις γιατρουλη ε??????αντε με το καλο να δεις το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τεντυ μου γλυκια πως εισαι καλη μου??????????η κοιλιτσα???????????????????εχεις κ εσυ γιατρουλη σημερα ε????

αντε ολα καλα θα ειναι κ το νινακι σου θα σε χαιρεταει!!!!!!!!! :D:D θα περιμενουμε να μας πεις τα νεακια σου κοπελιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχχχχχχχχχχχ θελω κ εγω να δω τον μπεμπουλινο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δυο βδομαδες εμειναν μεχρι τις 27 για τη β επιπεδου!!!!!!!!!!!!!!να δουμε πως θα περασουν οοοοοοοοολες αυτες οι μερες!!!!!!!!!!!!!!!!

νιακι μου καλο πως τα πας με τη μετακομηση?????????????????????να μην κουραζεσαι κ κουραζονται κ τα μωρακια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μυριαμακι μου !!!!!!!!!!!τι κανεις γλυκια μου????????????πως ειναι η κοιλιτσα?????? το μικρουλινι σου???????

μικι μου τι κανεις κοριτσακι μου???????????πως εισαι?????το μωρακι σου??????

ευη μου γεμιστα σημερα ε???μιαμμμμμμμμμμ μιαμμμμμμμμμμμμμμμμ κ εγω τα εχω πεθυμησει, να δουμε ποτε θα τα φτιαξω....!!!!!! :roll::roll::?:?:D:D

αναστασια μου τελειωσες με τα χαλια ε???? πηγες θαλασσιτσα???αχ κ εγω ολο το λεω ομως να δουμε ποτε θα παω..!!!!!

πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα τα πουμε το απογευματακι παλι!!!!!

τωρα ειπαμε ,δεν προκειται να σας αφησω!!!!!!!!!!!!!!

καλη ξεκουραση σε ολες!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι καλως ήρθες!!!

Μπράβο που αποφάσισες να επιστρέψεις στο παρεάκι μας!!!!

και εμας μας έλειψες!!!

πολύ χαίρομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αύριο πάω για β επιπέδου και η αγωγνία μου είναι μεγάλη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκιιιιιιιιιι μου πόσο χαίρομαι που μας ξανάρθες!!!!!!!!

Τί κάνουν τα λουλουδάκια σου????? Ο μπεμπάκος στην κοιλίτσα?????? Δεν έχω αύριο γιατρούλη καλό μου, την άλλη Πέμπτη στις 23 έχω β' επιπέδου........θα σκάσω από το άγχος, άστα να πάνε, πολύ τον φοβάμαι αυτόν τον υπέρηχο.....ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλες μας!!!!!

Μαράκι μου εγώ ευτυχώς έχω κόψει ταχύτητες σχετικά με το φαγητό...το πρώτο τρίμηνο παρόλες τις αναγούλες και τους εμετούς έτρωγα ασταμάτητα!!!!!! Δεν ξέρω αν έφταιγαν και τα ουτρογεσταν που έπαιρνα (αν και μου χάλαγαν πολύ το στομάχι)....πάντως τους τελευταίους δύο μήνες δεν έβαλα ούτε κιλό, έβαλα 6 τον πρώτο ενάμιση μήνα :shock::mrgreen: , ένα τον δεύτερο και ένα τον τρίτο.... Η αλήθεια είναι ότι τρελαίνομαι για γαριδάκια παντός τύπου αλλά προσπαθώ να τα αποφεύγω επειδή ανεβάζω πίεση!!!!!

Teddy μου σ'αυτόν που θα πάω εγώ για τον β' επιπέδου να δεις τί γίνεται........μα όλη η Βόρεια Ελλάδα από κεί περνάει.......χαμός!!!!! Όταν είχα πάει στην κόρη μου περίμενα πάνω από δύο ώρες!!!!!!! Και φυσικά όσο περισσότερο αναμένεις τόσο η αγωνία κορυφώνεται....αφού να φανταστείς είχα ανεβάσει παλμούς περισσότερους κι από το μωρό στην κοιλιά μου!!!!!! Είμαι βέβαιη ότι μια κρίση πανικού την έχω στο τσεπάκι για κείνη την μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κοριτσια εχω νεα!

εκλεψαν τους απο πανω στην πολυκατοικια που μενει

μια φιλη μου, πρωι προς το μεσημερι, δεν ηταν κανεις σπιτι

μαλλον τους παρακολουθουσαν για να δουν ποτε θα φυγουν ολοι

την κατω πορτα την ανοιξαν με ταυτοτητα και πανω

στο σπιτι με κατσαβιδι..

πηραν καμερα,χρυσαφικα,φωτογραφικη και χρηματαα :?

ρρ τι συμβαινειι δλδ, φοβαμαι ακομα και τα παιδια να αφησω

με την μαμα μου ετσι οπως εχει γινει ο κοσμος! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕΣ ΣΤΙΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ.....Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ?ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ?ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!!!ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ Ε?ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ Κ ΓΩ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!!!!!!ΜΑΡΑΚΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥΠΕΡ Κ Η ΜΠΛΟΥΖΙΤΣΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!ΤΙΤΙΝΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΦΑΚΕΣ Κ ΧΩΡΙΑΤΙΚΗ ΣΑΛΑΤΑ ΕΥΚΟΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ....ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε????? πως ειστε?????????εγω καλα ειμαι μονο που εχω εναν πονοκεφαλο εδω κ κατι ωριτσες!!!!!!!!!!καλα ο μπεμπακος εχει αρχισει κ μου δινει δυνατες κλωτσιες,ο γλυκουλης μου!!!!!!!!!!!!

σας ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου!!!!!!!κ εγω χαιρομαι παααααααααααρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ κοριτσια τα μπερδεψα εντελως με το ποτε εχετε γιατρο,ε???? :oops::roll::roll::roll::lol::lol::lol:

λοιπον

τεντυ μου εσυ καλα αποτελεσματα αυριο καλη μου στη β επιπεδου θα ειναι ολα τελεια κοριτσακι μου!!!!

νασια μου μην αγχωνεσαι καλη μου!!!!!πηγαινε την αλλη πεμπτη κ απολαυσε το κοριτσακι σου!!!!!!!!!!!!θα ειναι ολα μα ολα σουπερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!κ το νινακι σου θα στελνει φιλακια στη γλυκια σου μανουλα!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μου τι λες τωρα ληστεια ε?????

πω πω αυτοι παιδι μου παρακολουθουνε τα παντα!!!!!πλεον ουτε στο σπιτι μας δεν ειμαστε ασφαλεις!!!!!!!!!!!!!!!!

μυριαμακι μου τι ωραια κ εμενα μου αρεσουν οι φακες!!!!!καλα ειναι κ εμενα ο μπεμπακος!!!!!!!!!!!!!!

αχ κοριτσια ξεχασα να σας πω!!!!!!!!!!!χθες περασα μεγαλη λαχταρα,ο αγγελακος επεσε κ χτυπησε στο κεφαλι του κ εκανε ενα καρουμπαλο τεραστιο!!!!εκεινο που με ανησυχισε ομως πιο πολυ ειναι που οταν του εδωσα το γαλα του μετα εβγαλε σαν εμετο που αυτο κανονικα δεν πρεπει!!!!!!τον παρακολουθω συνεχεια απο χθες το βραδυ κ ευτυχως δεν εχει δειξει κατι!!!!!!!!!!!!αν ηταν κατι θα ειχε φανει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευτυχως ειναι ενταξει το παιδακι μου!!!!!!ομως στεναχωρηθηκα παααααααααρα πολυ!!!!!!!!!!!!!

καλε που ειστε?????ηρθα εγω κ εξαφανιστηκατε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα το τι φαι εχω κανει σημερα δεν λεγεται...τα γεμιστααα μμμμ μουρλιααα και κοιμηθικα το μεσημερι μιας και κουραστικα παααρα πολυ να τα φτιαξω...μα τοσο κουραση ρε παιδι μου....το αδειασμα ειναι το θεμα...αλλα θεα τα γεμιστα..το απογευμα τσακισα αλλο ενα και μετα μου ζητησε ο Χριστοφορινος κεικ εε τι να κανω εφτιαξα ενα...μυρισε ολο το σπιτι αλλα δεν μπορω να πωω με βοηθησε το παιδακι μου...μισο να βαλω και φωτο να μας καμαρωσετε...

post-1349-13873937256178_thumb.jpg

post-1349-13873937256304_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασουλα μου την παηρα χθες το βραδυ την παιδιατρο τηλ κ μου ειπε τα γνωστα δηλαδη πως αν δεν κανει εμετους η δεν εχει υπνηλια να μην ανησυχω αλλιως να τον παμε στο νοσοκομειο!!!!!!!ευτυχως δεν ειχε τιποτα κ η διαθεση του ειναι μια χαρα οπως συνηθως!!!!!!ευτυχως παναγια μου το παιδακι μου!!!!!!!!

κ για το γαλατακι που εβγαλε το βραδυ ειπε πως ηταν απο το τρανταγμα!!!!!

ευη κουκλακι ο χριστοφορινος σου!!!!!!!!!!!!!!!φτου φτου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΚΛΩΤΣΑΕΙ Ε?ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΧΑΧΑ!!!!!!ΜΑΡΑΚΙ ΛΗΣΤΕΙΑ Ε?ΠΩΠΩ ΦΟΒΑΜΑΙ Κ ΓΩ ΠΟΛΥ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΕΙΧΑΝ ΚΛΕΨΕΙ ΠΑΛΙΑ ΤΟΝ ΚΟΛΗΤΟ ΜΟΥ Π.ΦΑΛΗΡΟ ΕΜΕΝΕ Κ ΕΚΛΕΨΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 4 ΣΠΙΤΙΑ ΣΤΙΝ ΙΔΙΑ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΟΚ.ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ!!!ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ......ΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΕΣ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεερα ..ειμαι η πιο πρωινη βλεπωωω...αλλα τι να κανω...τωρα που εκλεισαν τα σχολεια ελεγα θα κοιμαμαι δεν θα ξυπναω απο τις 7.30 αλλα ο Χριστοφορος ειχε αλλα σχεδια...και ετσι ξυπναω του κανω γαλα...του εβαλα και 2 κομματια κεικ να φαει και καθομαι να παει 9 η ωρα να παω μαγαζι...τι να κανω αμα παω και ανοιξω πρωι πρωι οπως εκανα οταν πηγαινε σχολειο...δεν περναει η ωρα μεχρι τις 2...αχ Ληστειες...και μη χειροτερα να λεμε δεν ξερω που θα φτασουμε ακομα...εγω εχω το σκυλο στο μπαλκονι ..τσιουαουα ειναι βεβαια αλλα γαβγιζει πολυ και μας εσωσε καποιες φορες απο κατι γυφτους που ηταν κατω και κλεβανε..απο τοτε οταν γαβγιζει επιμονα παμε να δουμε τι γινεται...τι αλλο να κανεις...φιλακια πολλαα ααααα εχει τρομερη μερα σημεραααα ελπιζω μεχρι το μεσημερι να ειναι ετσι μπας και κανω τελικα μπανακιιιιιι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδιαααααααα!!!!!!!!!!

κι εγώ πρωινή σήμερα......όπως και κάθε μέρα άλλωστε!!! Εδώ εμείς έχουμε πάψει πια να χρησιμοποιούμε ξυπνητήρι (ήθελε ο άντρας μου να σηκωθεί νωρίς γιατί δίνει εξετάσεις για επαγγελματικό δίπλωμα).....έχουμε την κόρη μου!!!!!

Εχθές το βράδυ έβρεξε πάλι...καλά χαμπάρι δεν πήρα, ευτυχώς ήρθε η κόρη της κάτω νοικάρισσας (να 'ναι καλά το κορίτσι!!!) και με βοήθησε να μαζέψουμε τα χαλιά που είχα απλωμένα έξω....

Teddyyyyyyyyyy μου καλή επιτυχία σήμερα με τον β' επιπέδου!!!!!!!!! Να πάνε όλα τέλεια και να μας πείς όμορφα νεάκια από την κοράκλα σου το μεσημέρι!!!!!!!!!

Κίσκα μου κούκλος ο Χριστόφορος!!!! Και με τί καμάρι κρατάει τον έπαινο το πουλάκι μου!!!!!!

Για σήμερα θα κάνω ρεβύθια γιατί πολύ τα λιμπίστηκα!!!! Εσείς????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...