Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμ ανθρωπος εισαι ποσο να αντεξεις ακομα να κους αυτα τα "καλοπροαιρετα" σχολια?

οχι δεν εκανε καρουμπαλο ευτυχως απλα αυτα τα χτυπηματα πισω στο κεφαλι τα φοβαμαι λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως να μην δινεις σημασια με τοοσες μαλ...κιες που λενε??ε???Εγω το Φελισιν το εχω μαζι με το σιδηρο ειναι 2σε 1..αλλα να πω την αληθεια δεν το πινω καθε μερα...εχω θεμα με στομαχι και προσπαθω να τα αποφευγω και τρωω φαγητα που εχουν οτι χρειαζομαι και οι εξετασεις δειχνουν οτι ολα ειναι καλα...οσο για τους ξερολλες ελεος....συνεχεια με ρωτανε που θα γεννησω και μολις τους πω ξυνιζουν λες και πανε αυτοι να γεννησουν...το θεμα ειναι οτι ειναι μοδα ενα νοσοκομειο και εχουν κολλησει με αυτο λες και τα αλλα ειναι σκ...α...καλα οκ και εγω δεν θελω το δημοσιο νοσοκομειο αλλα δεν κατακρινω καμια κοπελα που παει εκει...καλα κανει και παει...εγω θα γεννησω σε ιδιωτικο αλλα επειδη εχεουν φτιαξει ενα αλλο πιο καινουργιο λυσσανε γιατι δεν παω εκει...κατσε ρε συ...εσυ θα πληρωσεις??Στην τσεπη μου εισαι??Οχι δηλαδη αμα τα πληρωσουν να παω...αλλα οταν στο ενα θελω 4.000 και στο αλλο 2.500...και εχω ηδη ενα παιδακι που δεν θελω να του λειψει τιποτα γιατι εγω θελω και δευτερο εε οχι για 3 μερες δεν θα δωσω 4000...στο γιο μου οκ τα εδωσα αλλα ηταν το πρωτο και μου εδωσαν και οι γονεις και τα πεθερικα...τωρα ολοι ειναι τριμωγμενοι δεν θα πληρωσουν τη δικη μου γεννα...αλλα τι να πεις..μεχρι και τη γιατρο μου πηγαν να βγαλουν αχριστη γιατι δεν εχει ιατριο στην πατρα...ενω αμα πηγαινα πατρα θα ηταν καλυτερα...χαζομαρες ετσι...αμα ηταν ετσι τοτε θα πηγαινα αθηνα στον παλιο μου γιατρο και τελος...τι να πειςςςςς...περαστικα στο μικρουλιιι ααα να σας πω διαλογο που ειχα εχτες με το Χρτιστοφορο να γελασετε.....

-Χριστοοοφορεε μην βαζεις τα ποδια πανω στον υπολογιστη.....-Αφου μου αρεσει....-Μην τα βαζεις σου λεω...-Αφου μου αρεσει...-Ξανα βαλε τα ποδια και θα δεις....-Ελα ρε μαμαααα αφου ειμαι το Χριστοφοριιινι σου.....το Χριστοφοριιινι σουυ...το αγορι σουυ που σε αγαπαει μεεεχρι τον ηλιοοοο.....(δεν ειναι για να πεθανεις στα γελιααα???)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως να μην δινεις σημασια με τοοσες μαλ...κιες που λενε??ε???Εγω το Φελισιν το εχω μαζι με το σιδηρο ειναι 2σε 1..αλλα να πω την αληθεια δεν το πινω καθε μερα...εχω θεμα με στομαχι και προσπαθω να τα αποφευγω και τρωω φαγητα που εχουν οτι χρειαζομαι και οι εξετασεις δειχνουν οτι ολα ειναι καλα...οσο για τους ξερολλες ελεος....συνεχεια με ρωτανε που θα γεννησω και μολις τους πω ξυνιζουν λες και πανε αυτοι να γεννησουν...το θεμα ειναι οτι ειναι μοδα ενα νοσοκομειο και εχουν κολλησει με αυτο λες και τα αλλα ειναι σκ...α...καλα οκ και εγω δεν θελω το δημοσιο νοσοκομειο αλλα δεν κατακρινω καμια κοπελα που παει εκει...καλα κανει και παει...εγω θα γεννησω σε ιδιωτικο αλλα επειδη εχεουν φτιαξει ενα αλλο πιο καινουργιο λυσσανε γιατι δεν παω εκει...κατσε ρε συ...εσυ θα πληρωσεις??Στην τσεπη μου εισαι??Οχι δηλαδη αμα τα πληρωσουν να παω...αλλα οταν στο ενα θελω 4.000 και στο αλλο 2.500...και εχω ηδη ενα παιδακι που δεν θελω να του λειψει τιποτα γιατι εγω θελω και δευτερο εε οχι για 3 μερες δεν θα δωσω 4000...στο γιο μου οκ τα εδωσα αλλα ηταν το πρωτο και μου εδωσαν και οι γονεις και τα πεθερικα...τωρα ολοι ειναι τριμωγμενοι δεν θα πληρωσουν τη δικη μου γεννα...αλλα τι να πεις..μεχρι και τη γιατρο μου πηγαν να βγαλουν αχριστη γιατι δεν εχει ιατριο στην πατρα...ενω αμα πηγαινα πατρα θα ηταν καλυτερα...χαζομαρες ετσι...αμα ηταν ετσι τοτε θα πηγαινα αθηνα στον παλιο μου γιατρο και τελος...τι να πειςςςςς...περαστικα στο μικρουλιιι ααα να σας πω δι

αλογο που ειχα εχτες με το Χρτιστοφορο να γελασετε.....

-Χριστοοοφορεε μην βαζεις τα ποδια πανω στον υπολογιστη.....-Αφου μου αρεσει....-Μην τα βαζεις σου λεω...-Αφου μου αρεσει...-Ξανα βαλε τα ποδια και θα δεις....-Ελα ρε μαμαααα αφου ειμαι το Χριστοφοριιινι σου.....το Χριστοφοριιινι σουυ...το αγορι σουυ που σε αγαπαει μεεεχρι τον ηλιοοοο.....(δεν ειναι για να πεθανεις στα γελιααα???)

xaxaxaxaxxa kai liwneis esy e?????????kai ton afhneis na kanei oti thelei.xaxaxaxaxa ta sktoylia lena kati pragmata merikes fores einai na ta fas .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια τί όμορφες κοιλίτσες έχετε!!!!!!!! Φτου φτου φτου!!!!!!!!!!!

Η δικιά μου είναι η μισή από τις δικές σας και είμαι και ένα μήνα μπροστά από τις περισσότερες........να ανησυχήσω?????????????? Εκτός αν φταίει που έχω πολύ ανοιχτή λεκάνη και βούλιαξε μέσα το μωρό......

Τιτινάκι κορμάρα!!!!!!!!

Κίσκα μου τί να πώ.....μα με το ζόρι να σου φορτώσει την παλιατζούρα????????? Εγώ δεν θα τα έπαιρνα που να χτυπιόταν κάτω...άμα λέω όχι είναι ΟΧΙ!!!!!! Όσο για τους συμβουλάτορες....κορίτσι μου μην ακούς κανέναν, όλοι έγιναν ειδικοί ξαφνικά, γράφτους και προσπάθησε να μην αφήνεις κανέναν να σε επηρεάζει!!!!!!

Βερονικάκι μου καλά έκανες και ξεσπάθωσες....τί τρόπος είναι αυτός????????Ασυγχώρητη συμπεριφορά σε μια γυναίκα που έχει πονέσει με τον χειρότερο τρόπο που θα μπορούσε να πονέσει.....σε καταλαβαίνω γιατί έχω περάσει κι εγώ τον ίδιο πόνο, να σου πώ τί πιστεύω? Κανείς δεν μπορεί να το νιώσει αν δεν το έχει περάσει (αλλά αυτά ούτε στον εχθρό μας!!!!) οπότε η κατανόηση είναι πολυτέλεια....έχω ακούσει κι εγώ κοτσάνες του τύπου "έλα μωρέ πώς κάνεις έτσι για κάτι που δεν το είδες ποτέ?????" Έχεις ακούσει μεγαλύτερη μ@λ@κι@?????????? Άσχετο αλλά μου φαίνεται ότι μικροδείχνεις πάρα πολύ....τυχερούλα!!!!!!!

Marie μου τί κάνεις? Την έκανες την β' επιπέδου ή είναι αυτή την εβδομάδα?

Άννα Μαρία μου πραγματικά πιστεύω στο μάτι...άλλωστε το παραδέχεται και η εκκλησία, εμένα προσωπικά με πιάνει πολύ και όταν είμαι ματιασμένη το καταλαβαίνω αμέσως γιατί αυτομάτως γίνομαι πολύ χάλια......τα ματάκια δεν πιστεύω ότι προστατεύουν, περισσότερο για φιγούρα τα φοράω......είναι και τα δύο fa ca d'oro (δώρα του άντρα μου) και είναι πολύ φιγουράτα!

Μόλις χτύπησα ένα παγωτό πύραυλο σούπερ!!!!!!! Αλλά τώρα με τραβάει να φάω κλάμπ σάντουϊτς....ότι να 'ναι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NIA MOUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!TI OMORFIES EINAI AYTES???FTOU SOU KORITSAKI MOU!!!!!!!!!!!!TELEIA H KOILITSA!!!!!

AX TI WRAIA POU THA PSISETE NA PERASETE TELEIA KORITSI MOU!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAI EGW PEINAW KAI DEN XERW TI NA FTIAXW....GI PEITE KAMIA IDEA????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ γύρισα απ΄το σχολείο. Σήμερα είμαι πτώμα, παρ' όλο που στο σχολείο καθόμουν και δεν έκανα τίποτα, μόνο έτρωγα. Είμαι κουρασμένη απ' το πρωί.

Τώρα ο άντρας μου θα πάει στο πανηγύρι στην παραλία, ευτυχώς θα συναντηθεί με κάτι φίλους μας και δε θα είναι μόνος του. Εγώ θα την αράξω εδώ.

Αχ ρε κορίτσια, είμαι στεναχωρεμένη με τη μόλυνση. Ανησυχώ που πρέπει να βάζω κρέμα στον κόλπο. Είναι πολύ ζόρι, έχω ξαναβάλει στο παρελθόν και φοβάμαι μην κάνει κανένα κακό και στο παιδί... Φυσικά, ο γιατρός με βεβαίωσε ότι δεν υπάρχει κίνδυνος, αλλά και πάλι ανησυχώ...

Χριστίνα, μοντέλο ήσουνα; Γιατί και η φωτογραφία φαίνεται επαγγελματική!

Λένα, ωχ, ελπίζω να μην έπαθε τίποτα ο μικρός! Η μέρα των ατυχημάτων είναι σήμερα. Ο γιός της γραμματέως του σχολείου ψέκασε τα μάτια του με κολώνια και η εγγονή της διευθύντριας έπεσε κι έσπασε το δόντι της.

Νάσια, το μάτι το παραδέχεται η Εκκλησία "κατ' οικονομίαν". Δηλαδή γράψανε μια ευχή για τη "βασκανία", γιατί ίσως σε παλιότερες εποχές οι άνθρωποι κατέφευγαν σε μάγισσες, κ.λπ., οπότε σίγουρα καλύτερο θα ήταν να πάνε σ' έναν παπά να τους διαβάσει μιαν ευχή. Όλα αυτά τα στοιχεία είναι στοιχεία λαϊκής θρησκευτικότητας και κάποια στιγμή πρέπει να εξαλειφθούν όλα από την Εκκλησία.

Πολύ γέλασα με την τεράστια λεκάνη!!!!! Κι εμένα η κοιλιά μου, παρ' όλο που έχει φουσκώσει τις τελευταίες μέρες, είναι το 1/8 από τις υπόλοιπες κοιλιές! Αλλά η Νία έχει και διδυμάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxa oxi ana maria den hmouna montelo....h fwtografia den einai epaggelmatikh :D:D:D:D:D:D:D

telika nomizw oti otan kathese apla kai den kaneis kati kourazese pio poly!!!!

egw telika evrasa laxanikakia ta eliwsa sto multi me ladaki k lemonaki kai eftiaxa mpempedokrema na faw..na mpainw kai sto klima.. :lol::lol::lol::lol::lol: mou aresei para poly!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τσουπρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι μου κανετε???????????????

καλε λιγες ωρες δεν μπηκα κ γραψατε 4 ολοκληρες σελιδες,πω πω!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν θυμαμαι κ πολλα!!!!!!!

αφιερωσα το απογευματακι στα παιδακια μου!!!!!!παιξαμε,καναμε βλακειες,χορεψαμε ........!!!!!!!!!!!!

μου αρεσε πολυ πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ τα γλυκουλια μου!!!!!! να τα φαω μου'ρχετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειναι ομως κ ωρες ωρες.......τα νευρα μου!!!!!!!!

δεν πηραζει ομως, να'ναι καλα κ να με τρελενουν συνεχεια!!!!!!!!δεν τα αλλαζω με τιποτα , τα λατρευω , τους πολυτιμους θησαυρους μου!!!!!!!!!!!!!!!

αχ τι μ'επιασε παλι?????????? :roll::roll::?:?:D:D:D

με πιανει συνεχεια αυτο για τα παιδακια μου!!!!!

βρε ευη μου πωπω τι να πεις ολοι γινανε ειδικοι κ ξερολες!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

βερονικακι μου τελεια η κοιλιτσα σου,σκετη γλυκα!!!!!!!!!!!!!!!!κ εσυ μια κουκλιτσα γλυκια μου!!!!!!!

μα καλα τι καθονται κ σου λενε οι ΕΛΕΗΝΟΙ?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ντροπη τους που καθονται κ σε στεναχωρουνε!!!!!!!!

εσυ κ μονο εσυ ξερεις το τι περασες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δωσε φιλακια στην γλυκουλα κοιλιτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πως εισαι κοριτσι μου????????

νασια μου ξεκουραστηκες????????με την ψυξη????εισαι καλυτερα η πονας ακομη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νια ουαου!!!!!!!!!!!! κοιλιτσα μπομπα κ πολυ ομορφη!!!!!!

κ οντως μικροδειχνεις πολυ κοριτσακι!!!

κισκα οσο ημουν εγκυος στον ανασταση αλλα ειδικα με το που γεννησα κ μεχρι να χρονισει σχεδον το μωρο πρεπει να ακουσα οτι μαλακια μπορει να φανταστει ο ανθρωπινος νους!!! :lol::lol::lol:

στην αρχη καθομουν κ συγχιζομουν αλλα μετα καταλαβα οτι εγω ειμαι ο μαλακας αφου οι αλλοι λενε οτι υος κατεβει!! κ τωρα οτι κ αν μου πουν κουναω το κεφαλι απλα ουτε καν απανταω, δε θα μου σπανε εμενα τα νευρα!!!

επισης τι γλυκος διαλογος με τον μικρο σου!!!!!!!! τελειος!!!!!

μαρακι ναι, ποτε εχεις τη β επιπεδου?

νασια πως εισαι σημερα??

τιτινακι μηπως ησουν μοντελα του πλειμειτ? :lol::lol::lol::lol:

αννα μαρια κ εγω για το ματι αυτο ξερω, οτι η εκκλησια το παραδεχεται απο αυτην ακριως την αποψη.. απο εκει κ περα ειναι κ το τι πιστευει ο καθενας νομιζω..

για ποσο καιρο θα τη βαζεις την κρεμα? τι κρεμα ειναι?

ελπιζω να σου φυγει γρηγορα ρεσυ, ταλαιπωρια... μην αγχωνεσαι, αφου σου εδωσε το οκ ο γιατρος σου!

εμεις σημερα πηγαμε στη γιορτη του σχολειου!!! ο μικρος ξετρελαθηκε, επαιζε συνεχεια κρυφτο κ κυνηγητο με τα παιδια της ταξης μου κ εκεινα ξετρελαθηκαν! αρπαξε κ ενα μπαλονι κ ετρεχε συνεχεια με αυτο! οταν τελειωσε η γιορτη ειχαν φερει κ οργανα (πανηγυρι με ολη την εννοια της λεξης) κ σε καποια φαση πηγε στο κεντρο του χορου κ εκανε οτι χορευει ζειμπεκικο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μα τι γελιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα καλημεραααααα :D

σπιτακι ειμαι σημερα, και θελω να παω

σουπερ μαρκετ, αλλα βαριεμαιιιιιιιιιιιιιι!

βερονικακι τι τελεια κοιλιτσα? καλε πως μεγαλωσεε?!

πολυυυυυυυυυυυ μαρεσειιι :D

α! και κοριτσαρα μην ακους κανεναν ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ξερεις

ποσο υπεφερες!

καλα ευη ο χριστοφορος μεγαλη μορφη ειναι :lol:

ρρ τα ατιμα βλεπεις τι λενε?! :)

β'επιπεδου κοριτσια εχω την δευτεραααα

και περιμενωωωωω πως και πωως! :D

αννα μαρια για ποσο θα την βαζεις την κρεμα?

ελπιζω να το εξοντώσουμε το παλιομικροβιοοοοοοοο ;)

ηλιαννακι μου καλααα ειμαιι, εσυυ? :)

πολλα φιλακια σε οοολες τις γεμιστες κοιλιτσεες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????οι κοιλιτσες?????????????????????????????

εγω πριν λιγο ξυπνησα κ τωρα θα ετοιμασω να φαω κατι κ να πιω ενα καφεδακι!!!!!!!!!!!!!

σημερα το μενου εχει παστιτσιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μιαμμμμμμμμμμμμμμ μιααααααααααααμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ουφ πολυ ζεστη εχει κ σημερα!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μου σπιτακι σου σημερα ,ε?????τι καλα αντε ξεκουρασου σημερα κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Την κρέμα θα τη βάζω για εφτά νύχτες. Έγω αγχωθεί αρκετά και έχει πέσει η ψυχολογία μου μ' αυτό το πράγμα. Παίρνω ένα κάρο φάρμακα: σίδηρο, φυλλικό οξύ, ένεση ηπαρίνης, ασπιρίνη, αντιβίωση και κολπική κρέμα. Φυσικά την αντιβίωση μέχρι αύριο θα την παίρνω, αλλά η κολπική κρέμα με αγχώνει πολύ. Φυσικά ο γιατρός μου είπε ότι είναι ακίνδυνη και άλλωστε, στον κόλπο τη βάζω, ενώ το μωρό είναι στη μήτρα, ερμητικά κλειστό στο σάκο του, και δεν έχει σχέση με το περιβάλλον του κόλπου, το αίμα μου πίνει (τι φρικουλιάρικο που ακούγεται). Αλλά, όσο να 'ναι, ένα άγχος το έχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια....που να θυμηθω τοσα βρε που γραφετε...γλωσσουδες ολες, απο την εγκυμοσυνη πρεπει να ειναι η πολυλογια μας!!! :lol::lol:

Σημερα θα εχω φιλεναδιτσες σπιτι για καφεδακι και εστειλα τον αντρα μου βολτα με τους φιλους του για να ειμαστε μονες να πουμε τα δικα μας!!!Εκανα ενα κεικ με ασπρο γλασσο για τον καφε μιαμ!!, παγωτακι κα;ι θα ψησω και τυροπιτακια, σπανακοπιτακια ετσι κατι να τσιμπαμε!!!Ωραια ημερα σημερα αλλα παλι βροχες το κοβω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakiaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!ti mou kanete??egw xypnisa to rwi kai phga kwmotirio exoume ton gamo shmera!!!!!!!kata tis 3:30 tha fygoume na pame apo to spiti ths nyfhs kai meta sto glenti opote tha me xasete shmera :D:D:D:D:D:D

kala koritsia mou ekane ena malli fantastiko!!!!!!!!!!!!deite...........

kala koritsia aythn thn stigmh exw panw apo 100 tsimpidaki panw sto malli mou.....na dw to vrady pws tha ta vgalw.......tha pesei poly gelioooooooooooooooooo :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

tha sas valw kai me to forema ama prolavw prin fygw na mou peite gnwmes!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

post-11182-13873937215789_thumb.jpg

post-11182-13873937215854_thumb.jpg

post-11182-13873937215938_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλιι :D

τελικα σηκωθηκα πηγα και σουπερ μαρκετ

20 ευρω για ψιλοπραγματααα :?

τελως παντων

σημερα βρηκα μια συνταγη πανευκολη και ετσι θα τα κανω

τα μακαρονακια για μας

η κατερινουλα τα τρωει σκετα

http://www.sintagespareas.gr/sintages/x ... uggia.html

πως σας φαινεται?! :D

εχει πιαστει και ο ενας ομως μου απο την τσαντα :evil:

καλα χριστινα τι τελειο το μαλλι????????

μα πως το κανουν ετσι οι ατιμες, ολοκληρο χειροτέχνημα :D

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕΕΕΕ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI MARAKI MOU PRAGMATIKA PWS TO FTIAXNOUNE???????AYTO DEN EINAI XTENISMA XTISIMO EINAI!!!!!!!!!!!PARAPANW APO 100 TSIMPIDAKI EXW PANW MOU AYTHN THN STIGMH :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

PWPW KORITSAKI TO FAGITO SAS FENETE THA VGEI TELEIOOOOOOOOOOOO IDH MOU TREXOUNE TA SALIA.......THA TO FTIAXW SIGOURA KAI EGW KAPOIA MERA HDH MPHKE STO ARXEIO MOU!!!!!!!!!

NA DEITE KAI TO FOREMA............ MHN DWSETE VASH STO PRWSOPO...THA FTIAXTEI ARGOTERA...SAN TO VARI PEPONI EXW VGEI...XAXAXAXAXAXAXA

post-11182-13873937216254_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες1!

τιτινα οπως παντα μια κουκλαρα!!!!!!!!!!!!!!! ετσι οπως ποζαρεις εδω δε φαινεσαι εγκυος καλα καλα!

να περασετε τελεια!!!

μαρακι αχ τι καλα!! ανυπομονω κ εγω να παω για τον β επιπεδου!

το φαγητο φαινεται τελειοοοοοοοοο!!!

εμεις σημερα εχουμε μοσχαρακι κοκκινιστο με ρυζακι!!

ο αναστασης το τρωει χωρις το ρυζι (δεν του αρεσει) κ εφαγε 2 πιατα με αγγουρι κ ντοματα!

σημερα λεμε με τον αντρα μου να παμε με τον μικρο σε εναν τελειο παιδοτοπο, εχει εξω τα παιχνιδια κ ειναι τελειος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το φαγαμε κοριτσιααα, οντως πολυ ωραιο

βεβαια ηθελε παραπανω φετα, εκανε ωραια γευση και θα θελα περισσοτερη! :D

καλα χριστινακι οντως δεν φαινεσαι για εγκυος enface!

εισαι μια κουκλαααα :D

λενα να πατεε να πατε, τους ανοιχτους προτιμω και εγω γιατι

στους κλειστους μπορει να κολλησουν πολυ ευκολα κατι!

ολη η πλαση ειναι στα κρεβατια τους,

ααχ και τωρα ξεκουρασηηηηη,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!τι γεια σας δηλαδη,δε βλεπω καμια εδω!!!τι εγινε, πηραμε τις παραλιες σβαρνα???

εγω σημερα απο το πρωι ξεπατωθηκα στις δουλειες και μετα κοιμηθηκα ενα τριωρο το μεσημερι!!!

κατα τα αλλα τα ιδια!!!α , δε σας ειπα επιβεβαιωσαμε τελικα οτι ειναι κοιτσακι!!!γιουπιιιιιιι!!!τωρα περιμενω να μου πει ο γιατρος ποτε θα κανω το β επιπεδου!!!!ανυπομονω τοσο πολυ!!!!εσεις κτι κανετε???πως πανε οι κοιλιτσες???εμενα αρχισε λιγο να φαινεται, μη φανταστειτε πολλα πραγματα...σημερα εκλεισα και τη 17η εβδομαδα.βρε κοριρτσια εχω μπερδευτει με αυτες τις εβδομαδες!!!τωρα εχω μπει στον 5ο η οχι ακομη???αντε που ειστε, ειμαι μονη και βαριεμαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...