Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

Eδω ειμαι και εγω!Ξυπνησε ο αντρας μου και μου αρπαξε το λαπτοπ. :lol:

Συμπεθερα και εγω απο το Αμαζον πηρα τα μωρομαντηλα,τα παμπερς για νεογεννητα.Μαλλον τα ιδια πηραμε!

Μαρια,αυτα που πηρα δεν ειχαν εξοδα αποστολης!Πρεπει να ειναι το αμαζον ο πωλητης,οχι αλλος. ;)

http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_nos ... ES&x=0&y=0

Δες πανω πανω τα παμπερς...Γμτ,δεν ειχα δει την 12αδα και πηρα την 9αδα! :evil:

Μιχαελα ευχαριστω για την συνταγη!Θα φτιαξω και εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα ίδια πήραμε συμπεθέρα..Απλά δεν μυρίζουν τόσο ωραία τα συγκεκριμένα μωρομάντηλα όσο άλλα.Τώρα είδα οτι έχει και huggies μωρομάντηλα 12αδα. Μάλλον θα παραγγείλω να τα δοκιμάσω κι αυτά.Ετσι κι αλλιώς μωρομάντηλα πάντα έχουμε στο σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν θα το πιστεψετε...Σηκωθηκα και εφτιαξα κορμο! :lol: Ευτυχως ειχα πτι μπερ και μερικα digestive.Βρηκα και κατι καρυδια και αναλατα αμυγδαλα στο ντουλαπι,τα εβαλα μεσα και αυτα!Οτι ειχα εβαλα! :lol: Τωρα παγωνει στην καταψυξη!Να'σαι καλα βρε Μιχαελα για την συνταγη!Πανευκολη,δεν το ειχα ξαναφτιαξει! :D

Τωρα πινω το φραπεδακι μου να στανιαρω.Ευτυχως που εφαγα το κλαμπ σαντουιτς γιατι τωρα πηγε ο αντρς μου να παρει τα γεμιστα απο την πεθερα.Δεν ηταν ετοιμα. :evil: Το βραδυ πια θα τα φαω...

Συμπεθερα,ευτυχως που δεν μυριζι=ουν εντονα τα μωρομαντηλα.Δεν μπορω τις εντονες μυρωδιες. ;) Για εμενα παιρνω τα Νιβεα χωρις αρωμα να φανταστεις.Ω,ναι,χρησιμοποιω μωρομαντηλα στην τουαλετα. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα δεν εισαι η μονη.... :lol::lol::lol::lol:

Εφτιαξες και τον κορμο ε? Μια χαρα!

Εγω εφαγα πριν καμια ωρα το κριθαρακι μου και σε λιγο με βλεπω να τρωω καρπουζακι ή παγωτακι ή και τα δυο?? :lol::lol:

Νικόλ μου τι κανεις? Φιλάκια στον μπεμπη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω!μιχαελλα τι μου κανεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;μολις ξυπνησ κ εφαγα το καρπουζι μου αλλα παω να φτιαξω το κορμοοοοοοοοοοο.ποση ωρα το αφημουμε στη καταψυξη;μετα αφου παγωσει το βαζουμε στη συντηρηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!! Επέστρεψα!!

Τελείωσε και αυτό... τώρα πιά μπορώ να γεννήσω!!! :lol::lol::lol::lol:

Εϊδα που λέτε για μωρομάντηλα, και εγώ πήρα απο Αμαζον τις Παμπερς με χαμομήλι και αλόη... ούτε εμένα μου άρεσε τόσο η μυρωδιά...Αλλά δεν πειράζει ευτυχώς δεν μυρίζουν παρα πολύ έντονα... Νίκη μου και εγώ πάντα έχω στην τσάντα μου ένα πακέτο μωρομάντηλα, αν χρειαστεί να πάω τουλέτα έξω... Στο σπίτι έχουμε ειδικό σωληνάκι που τρέχει νερό μέσα στην λεκάνη...

Για πάνες τώρα στην αρχή θα ψωνίσουμε και εμείς απο ΜΕΤΡΟ που έχουμε κάρτα αλλά αργότερα απο Βουλγαρία!!! :lol::lol::lol::lol:

Μιχαέλα τέλειος φαίνεται ο κορμός.... Ευχαριστούμε για την συνταγή...

Άννα πολύ πλάκα έχει η θεία!!! :lol::lol::lol: Έχει ξεφύγει τελείως και δεν το έχει καταλάβει!!! :lol::lol::lol: Ας της το πεί κάποιος!!

Εγώ έφτιαξα τουρλού μόλις γύρισα... (εύκολο και γρήγορο) θα κάνουμε και λίγη σαλατούλα και είμαστε ΟΚ... αν και δεν πεινάω καθόλου!!

Ελισάβετ πολύ μάρεσε που η μεγάλη έχει αγχωθεί για τον ερχομό της μικρής...είναι πολύ γλυκό!

Το Μελίνα είναι όντως πολύ ωραίο όνομα...

Α απο αντρικά ονόματα μου αρέσουν πολύ το Δομήνικος και το Σταύρος....

Κατερινάκι και Νικόλ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Μαράκι καλή χώνεψη!! Εγώ θα έλεγα να φάς και τα 2!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα,μιλαμε δεν παιζομαστε! :lol: Η μια παρασυρει την αλλη! :lol:

Αννα μεσα στο μυαλο μου εισαι!Αυτο αναρρωτιομουν τωρα,αν θα το βαλω μετα στην συντηρηση... :roll: Κανενα 2ωρο θελει στην καταψυξη να παγωσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Μαράκι να σε ρωτήσω... ο αποστειρωτής που πήρες τι φις έχει??? Τον παρήγγειλα και εγώ αλλά μετά διάβασα ότι είναι διαφορετικά τα φίς στην Αγγλία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα και Νίκη κανένα δύωρο στην καταψυξη και μετά στην συντήρηση.

Ελις μου πήγες βολτίτσα τυχερουλα?? Καλά έκανες!

Γιελιζ ανανεωθηκες τώρα και έτοιμη να υποδεχτείς το μωρό σου!!

Για τον αποστειρωτη που λέτε εμείς χρησιμοπιούμε τις ιδιες πρίζες με της Αγγλίας οποτε δεν εχω πρόβλημα. Στην Ελλαδα είναι διαφορετικά όμως...μπορείτε να πάρετε από αυτά που είπε η Ελις... :lol: και θα μπορείτε να το χρησιμοποιείτε. βρισκετε ανετα σε μαγαζια με ηλεκτρολογικα νομίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Νίκη μου δίκιο έχουν τα κορίτσια... δεν θα έχουμε πρόβλημα... εγώ ρώτησα για να ξέρω και να προμηθευτώ τα απαραίτητα..

Πάντως είναι πολύ γρήγοροι...χθές τον παρήγγειλα και τώρα που κοίταξα που βρίσκεται η παραγγελία μου είναι ήδη Αθήνα και αύριο μέχρι το μεσημέρι θα είναι εδώ!!

Ναι Μαράκι μου ανανεώθηκα!! Πραγματικά ένιωσα άλλος άνθρωπος!! Τώρα πιά μπορώ να τον υποδεχτώ τον γιό μου!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ κι εμένα τις τελευταίες μέρες με έχει πιάσει και κάθε λίγο κάνω αποτρίχωση, βγαζω φρύδι, φτιαχνω νυχια που μεγλώνουν απιστευτα γρήγορα...μήπως κι συμβει κατι και πάω απεριποιητη στην κλινική!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι και εγώ αυτό σκέφτομαι να κάνω απο εδώ και πέρα.. Για να είμαι έτοιμη!!! :lol::lol::lol::lol:

Και εμένα τα νύχια μου μεγαλώνουν πολύ γρήγορα... Και η κομμώτρια σήμερα τα έπαιξε που όσο με έλουζε δεν έπεσε ούτε μια τρίχα... Παλιότερα έβγαιναν αρκετές... τι σου κάνουν οι βιταμίνες!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουαου Γιελιζ εγινες δηλαδη μια πανεμοδφη μαμα..

αντε με το καλο

τελιακ τι αποφασισατε..ποτε θα το βγαλετε το καμαρι σας;;;;

Ρε παιδια να ρωτισω κατι,.....

φαινονται οι φλεβες στην κοιλια σας;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο δρόμο του μποτέ τότε Γιελιζ μου :lol::lol:

Χρύσα μου οπως είχε πει και η Γιελιζ κάποτε...και το στηθος και η κοιλιά είναι σαν χάρτης!! Οι φλέβες εχουν χαραξει διαφορες διαδρομές!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...