Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Ιουνιο!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 305
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αθανασια κανα συμπτωμα;ετσι για να περναει η ωρα..χαχαχαλιγο εμεινε...αντε ελπιζω να ανοιξεις το δρομο για τις υπολοιπες!!!

καλο σκ μωρουδενια...!!υπομονη λοιποοοοοοοοοοοον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Cuando μου κι εγώ ψάχνω για συμπτώματα αλλά δε ξέρω μωρέ, ίσως να είναι και στο μυαλό μου, η αλήθεια είναι ότι τι μια νομίζω ότι είμαι πρησμένη και λέω θα ρθει η ακατανόμαστη την άλλη όχι, νομίζω ότι σαν να με στρίβει και η κοιλιά μου αλλά ίσως έχει να κάνει και με το ένερο μου γιατί είμαι (συγνώμη κιόλας) δυσκοίλια... Τι να πω το σίγουρο είναι ότι εάν μέχρι αύριο το πρωί δεν δω τίποτα θα κάνω τεστάκι κι ότι κι ότι είναι να γίνει θα γίνει...

Αχ κορίτσια έχω μεγάλη αγωνία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

μωρουδενια και εμενα με τα yasmin πονουσε το στηθος μου αρκετα.. απο αυτο θα ειναι..

αθανασια κουραγιο.. λιγο εμεινε, ευχομαι να εχουμε ευχαριστα!!

φιλια και καλο Σ/Κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθανασια τεστακι αυριο;μηπως ειναι νωρις και απογοητευτεις αδικα;ξερω την αγωνια σου αλλα μηπως να περιμενες την καθυστερηση;οπως θες βεβαιως βεβαιως... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου έχεις δίκιο αλλά και στο γιο μου είχα κάνει το τεστάκι την ημέρα που περίμενα κι έδειξε... Και μόνο στην ιδέα ότι κάτι μπορεί να δείξει ΣΚΑΩ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΑΥΡΙΟ...ΑΛΛΙΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ Κ ΚΑΝΕ ΤΙΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΕΣΤΑΚΙ!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟ Σ\Κ Κ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες τι μου κάνετε? Εγώ δεν άντεξα κι έκανα τεστάκι πρωί πρωί, βγήκε αρνητικό, ωστόσο ούτε ίχνος της ακατανόμαστης... Ξέρω ότι το έκανα αρκετά νωρίς όμως πιστεύω αν ήμουν έγκυος θα το έδειχνε :?:?:? .... Δε μπορούσα να είμαι στην αβεβαιότητα, τουλάχιστον τώρα ξέρω κάτι σωστό/λάθος θα δείξει πολύ σύντομα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ twiggy μου όμως θα αργήσω για χοριακή μιας και πιστεύω ότι σύντομα θα εμφανιστεί η ακατανόμαστη....

Cuando μου τώρα τουλάχιστον μου έφυγε η ιδέα ότι ίσως να έδειχνε ότι είμαι έγκυος (είχε κολλήσει στο κεφάλι μου), κι αν δε το έκανα δε θα το έβλεπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει υπομονη λιγακι τωρα..θα ξερεις σε μια δυο μερες..ειναι περιεργα,γιατι δεν δειχνουν παντα τα τεστακια..την αλλη φορα μπορει να εγινε νωρις η εμφυτευση και προλαβε να ανεβει η ορμονη,τωρα αν αργησε λιγακι..μακαρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ....ΣΤΙΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ.ΚΑΝΕ ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ!!! :D:D:D:D

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕ ΕΝΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ...

ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΙ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ...ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ....http://www.mammyland.com/forum/54/18396

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Cuando τίποτα ακόμη, περιμένω.... Μωρουδένια τώρα για να ξανακάνω θα περιμένω όσο μου πείτε!!! :lol::lol::lol::lol:

Muriam , μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες!!! Λιλ καλή επιτυχία να έχουμε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου σ΄ευχαριστώ πολύ, εγώ λέω να περιμένω λίγο ακόμη... Θα δω όπως μου έρθει, αφού μου επιτρέπεις κι εσύ!!!! :lol::lol: Πάντως θα σας κρατώ ενήμερες αυτό είναι το μόνο σίγουρο, αφού μου έχετε γίνει απαραίτητες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια ,πως περάσατε Σ/Κ;Εμείς ψιλοχάλια γιατί ο μικρός μου ήταν άρρωστος.

Στα δικά μας τώρα: athanasia14 που είναι η περίοδος οεο ;Λες μα μην έρθει για τους επόμενους 9 μήνες;

Αχ μακάρι athanasia μου. :ympray:

Το Λιτσάκι που είναι ; Την έχουμε χάσει και μαζί της και την λιστούλα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...