Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Ιουνιο!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 305
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Muriam τι ωραίο αεράκι που μας φυσάς, φιλάκια στο σποράκι σου!!!! Twiggy μ' αρέσει πολύ η αισιοδοξία σου, πάντα έτσι να είσαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και απο δω κορίτσιαααααααααααααααααααααααααα!!!!!

Τι κάνετε?

Εγω όπως σας είπα, έκανα την δεύτερη ενεσούλα διέγερσης, και πάμε καλά!!!!!!!!

Μακάρι!!! Μακάρι!!!

ΣΤΕΊΛΤΕ ΦΟΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥ!!!

Το χουμε ανάγκη!!!

Μακάρι να πάνε καλά για όλες μας Παναγίτσα μου και Χριστούλη μου!!!

Μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φώναξε κανείς; ;)

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!

Αντε να κοκκινήσουν όλες οι λιστούλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουου μαντι... εφτασες 12 εβδομαδων!!? πωπω μπραβο κοριτσακι περναει ο καιρος...

αθανασια σου στελνω φιλια.. τι νεα απο το μετωπο?

φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy μου ναι κλείσαμε την 12η και μπήκαμε πλέον στην 13η εβδομάδα και την Κυριακή αποχαιρετούμε τον 1ο τρίμηνο που μας ζόρισε λιγουλάκι αλλά δεν πειράζει. :D Πριν από λίγο γύρισα και από την γιατρό που κάναμε και την αυχενική και πήγαν όλα μια χαρά! Κορίτσια σήμερα στην αυχενική το είδαμε τόσο καθαρά και τα συναισθήματα ήταν απερίγραπτα!

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου κορίτσια να τα ζήσετε όλες αυτά τα μοναδικά συναισθήματα και σύντομα μάλιστα! Και εμείς πριν 3 μήνες είχαμε απογοητευτεί και τα βλέπαμε όλα αν όχι μαύρα ψιλόγκρί, αλλά τελικά για πότε γυρίζει ο τροχός ούτε που το καταλαβαίνεις. Μην απογοητεύστε και μην χάνετε το κουράγιο σας γιατί θα γίνετε μανούλες όλες και ούτε καν θα το καταλάβετε!

Καλές προσπάθειες και καλή επιτυχία σε όλες σας! Σας στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!!!

Και ένα ακόμη ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ σε κάθε μία ξεχωριστά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μαντι τι ωραια νεα.. μπραβο σας ετσι καλα να συνεχισετε και συντομα θα εχεις το μωρακι σου στην αγκαλια!! για φαντασου... ευχαριστουμε που μας δινεις κουραγιο!

λιλακι μακαρι να πεσεις μεσα!! αντε μια μια να φουσκωνουμε!! ακους μωρουδενια??!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μαντι τι ωραια νεα.. μπραβο σας ετσι καλα να συνεχισετε και συντομα θα εχεις το μωρακι σου στην αγκαλια!! για φαντασου... ευχαριστουμε που μας δινεις κουραγιο!

λιλακι μακαρι να πεσεις μεσα!! αντε μια μια να φουσκωνουμε!! ακους μωρουδενια??!! :D

akouw akouwwww!!!ante na doumeeee kalh mas epityxia :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια .Τι ωραία που τα έγραψες MaDi,με το καλό να περάσουν όλες οι βδομάδες για να πάρετε το ζουζουνάκι σας αγκαλιά.Περιμένω και εγώ πως και πως να ξανανιώσω όλα αυτά τα υπέροχα συναισθήματα.Η αλήθεια είναι ότι την πρώτη εγκυμοσύνη δεν κατάφερα να την απολαύσω και πολύ γιατί είχα διάφορα προβληματάκια και φοβόμουν,αυτή την φορά όμως όταν με το καλό έρθει θα το ζήσω 1000%......

Πρέπει να ξεκινήσουν οι ανακοινώσεις,άντε κορίτσια ...... ;)

Αλήθεια ποια (δεν) περιμένει εδώ κοντά,τι επόμενες μέρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!!

Madi μου τι ωραία που τα περιγράφεις!!!!! όντως ο τροχός γυρίζει πολύ γρήγορα ;);););)

Για να δούμε ποια θα είναι η επόμενη???????? Κορίτσια εγώ υποτίθεται δεν περιμένω στις 26, όμως από τώρα μ' έχει πιάσει ένα πράγμαααααα, αν ήταν δυνατόν να έδειχνε το τεστ ΤΩΡΑ :shock::shock::shock::shock: Δεν κρατιέμαι αυτή τη φορά.....

twiggy, lili, mwroydenia, marianap, εσείς που βρίσκεστε????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθανασια υπομονη!! ευχομαι συντομα να ανακοινωσεις ευχαριστα..

μαριαναπ καλη αρχη, μην χανεις την πιστη σου..

εγω ακομα χαλαρα στο σπιτι ειμαι.. απο σουκου θα αρχισω να ειμαι πιο δραστηρια γιατι βαρεθηκα οσο να 'ναι!! ΔΕΝ περιμενω 1η ιουλιου..ειναι η μερα της χοριακης.. και ο Θεος βοηθος!! :ympray:

αντε να δουμε.. φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθανασια υπομονη!! ευχομαι συντομα να ανακοινωσεις ευχαριστα..

μαριαναπ καλη αρχη, μην χανεις την πιστη σου..

εγω ακομα χαλαρα στο σπιτι ειμαι.. απο σουκου θα αρχισω να ειμαι πιο δραστηρια γιατι βαρεθηκα οσο να 'ναι!! ΔΕΝ περιμενω 1η ιουλιου..ειναι η μερα της χοριακης.. και ο Θεος βοηθος!! :ympray:

αντε να δουμε.. φιλια σε ολες

kalh epityxia...........twra asxeto alla mou mirise merenta :lol::lol::lol::lol::lol: alla den tha faw......kanw kai diaita vlepeis :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια!!!!

Εγώ δεν περιμένω 6-9 Ιουλίου, βέβαια να δούμε πόσο ανώμαλα θα μας προσγειώσει το σπερ/μμα αυτές τις μέρες.........

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...