Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Ιουνιο!!!!!!


Recommended Posts

ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ Κ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΔΥΝΑΜΙΚΑ!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Μuriam να σου κάνω μια φιλική επισήμανση; Οταν γραφεις ανάμεσα στις λέξεις ή στα ΦΟΟΥΥΥ άφηνε κενά γιατί αλλιώς τις σελίδες τις βγάζει πολύ πλατιες και είναι λίγο δύσκολο να τις διαβάζουμε. Δεν ξέρω αν τις βλέπουν και οι άλλες κοπέλες έτσι τις σελίδες ή μόνο εγώ;

Ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ και να μην σε μπέρδεψα. :roll:

Χωρίς παρεξήγηση έτσι! Φιλιά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 305
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κοριτσάκια!!!!! Λιτσάκι δεν πειράζει μόλις τελειώσει η ακατανόμαστη συνεχίζεις δυναμικά!!!! Madi κι εγώ που νόμιζα ότι φταίει το laptop μου χιχιχι ;));));))8-}8-}:)):))

Myriam φιλάκια στην κοιλίτσα!!!!! Κορίτσάκια σε όλες :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να πω την αλήθεια και εγώ μια φορά που έριξα ένα μεγάλο ΦΟΟΥΥ χωρίς κενά και πάτησα υποβολή μετά πρόσεξα ότι χάλασα τη σελίδα και έγινε πλατιά ΟΥΠΣ (!) :lol:

Είπα να το επισημάνω γιατί σίγουρα οι περισσότερες δεν το έχουν αντιληφθεί και για να μην ταλαιπωρούμαστε τζάμπα. Αλλά εντάξει και να ξεχαστεί καμιά φορά κάποια δεν θα της κόψουμε και το κεφάλι [smilie=toothy9.gif]

Και για να μην ξεχνίωμαστε πάρτε ένα ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

Αχ κορίτσια σήμερα που πήγαμε να δούμε το μπεμπάκι μας (είναι μόλις 4,5 εκατοστά) κοιμόταν και το ξύπνησε η πίεση από τον υπέρηχο και άρχισε να τεντώνεται σαν μεγάλος άνθρωπος! Τέντωσε τα ποδαράκια και τα χεράκια του και έκανε πίσω το κεφαλάκι! Είχε τόσο πλάκα και ήταν τόσο γλυκούλι! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!Κ ΓΩ ΠΛΑΤΙΑ ΤΙΝ ΒΛΕΠΩ ΤΙΝ ΣΕΛΙΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ.......ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!!!!ΜΑΝΤΙ ΘΑ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΩ......ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΣΑΣ Κ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Ευχαριστούμε για το αεράκι πολυ΄πολύ!!! MaDi είναι τόσο γλυκό αυτό που περιγράφεις... Με το καλό να έρθει η ώρα που θα το χαζεύεις να τεντώνεται στο κρεβατάκι του!!!!

Muriam μου μα το καλό να έρθει και το δικό σου ζουζουνάκι!!!

λοιπόν έβαλα κάτω από την λεκάνη μου το μαξιλαράκι μετά το ντόινγκ ντοινγκ όπως μου είπατε αλλά καθώς ήταν 5.30 το πρωί με πήρε αμέσως ο υπνος, ανάσκελα με το μαξιλάρι διπλωμένο κάτω από την λεκάνη μου, μέχρι τις 10 και από χθες το βράδυ είναι πιασμένοι όλοι οι μύες της κοιλιά μου και δεν μπορώ να σκύψω, να σηκωθώ από την καρεκλα κλπ... πολύ γέλιο... κι αναρωτιώμουν πώς πιάστηκα αφού με την γυμναστική έχουμε μαλώσει χρόνια τώρα!!!!!

μάλλον Σάββατο βράδυ φεύγουμε με τον σύζυγο για ένα σεμινάριο του, μάλλον για εμένα, εκείνος σίγουρα θα παέι... έλεγα να πάω μαζί για να αλλάξουμε λίγο παραστάσεις... μήπως αλλάξει και λίγο η τύχη μας... αν και θα λείπει όλη μέρα στο σεμινάριο τουλάχιστον θα πηγαίνουμα καμιά βολτούλα το βραδάκι... να κάνω και κανένα μπανάκι...

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια Μελίπλικτο θα σου κάνει καλό!!! Μάλλον τώρα πρέπει να γυρίσεις μπρούμιτα και να βάλεις πάλι μαξιλάρι για να ισιώσεις!!!! :)):)):)):)) Τι τραβάμε κι εμείς οι χορεύτριες για να γίνουμε μανούλες, εύχομαι να πιάσει τόπο το πιάσιμο κοπέλα μου!!!!

Madi μου και που να δεις όταν θα αρχίσεις να νιώθεις τις κινήσεις του μέσα σου, θα σε τρελάνει το σποράκι σου!!!!! Χαίρομαι πολύ για όλες τις εγκυούλες μας!!!!!

Άντε κορίτσια έρχεται κι η σειρά μας, φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Αθανασία μου μακάρι... Δεν το σκέφτηκα για το ανάποδο... :lol::lol::lol: μου φαίνεται έτσι θα κοιμηθώ το βράδυ... :lol: λέω και σήμερα να το επαναλάβουμε (με το μαξιλαράκι πάντα) και μετά αναμονή μέχρι 27-28 Ιουνίου να δούμε τί ψάρια πιάσαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μάλλον μαζί (δεν) περιμένουμε Αθανασία... cross your fingers και πάμε δυναμικά!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμ!!!! άντε κοριτσάκι μου να ξεμπερδεύεις με αυτό και μετά ... :D

να' ξερες πως σε καταλαβαίνω...

μπορεί να σας φανεί παράλογο αλλά κάθε φορά που τελειώνω μία καρτέλα με χάπια σκέφτομαι πως δυστυχώς για εμένα ποτέ δεν θα είναι η τελευταία αλλά θα υπάρχει πάντα μία νέα και μετά μία άλλη κλπ... είναι λίγο εξοργιστικό να μην μπορέις εσύ να ορίσεις την ζωή σου... εγώ ήμουν πάντα υπέρ της πρόληψης και κατά των φαρμάκων, ούτε ασπιρίνη για τον πονοκέφαλο δεν ήθελα να παίρνω αλλά η ζωή είχε άλλα σχέδια για εμένα...

Μετά όμως σκέφτομαι πως θα μπορούσε να μην υπάρχει αυτή η λύση, η επιστήμη να μην είχε προχωρήσει τόσο και να ήμουν ακόμα με τον καρκινούλη στον λαιμό και να περίμενα μόνο ένα θαύμα!!! ένα θαύμα που μπορεί να μην ερχόταν ποτέ.

επομένως στην πραγματικότητα είμαι πολύ τυχερή, έγινα πιο δυνατή και ίσως έγινα καλύτερος άνθρωπος λόγω αυτού... και προσπαθώ να το πάρω απόφαση πως πάντα στην ζωή μου θα εξαρτιέμαι μεν από 2 χαπάκια καθημερινά αλλά τουλάχιστον αυτό μου δίνει το δικαίωμα να κάνω όνειρα για το μέλλον χωρίς να φοβάμαι τόσο μην δεν γίνουν ποτέ πραγματικότητα...

ας είναι το τελευταίο σου λοιπόν γλυκιά μου!!! και μετά να έρθει το όνειρό σου στην αγκαλίτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμ!!!! άντε κοριτσάκι μου να ξεμπερδεύεις με αυτό και μετά ... :D

να' ξερες πως σε καταλαβαίνω...

μπορεί να σας φανεί παράλογο αλλά κάθε φορά που τελειώνω μία καρτέλα με χάπια σκέφτομαι πως δυστυχώς για εμένα ποτέ δεν θα είναι η τελευταία αλλά θα υπάρχει πάντα μία νέα και μετά μία άλλη κλπ... είναι λίγο εξοργιστικό να μην μπορέις εσύ να ορίσεις την ζωή σου... εγώ ήμουν πάντα υπέρ της πρόληψης και κατά των φαρμάκων, ούτε ασπιρίνη για τον πονοκέφαλο δεν ήθελα να παίρνω αλλά η ζωή είχε άλλα σχέδια για εμένα...

Μετά όμως σκέφτομαι πως θα μπορούσε να μην υπάρχει αυτή η λύση, η επιστήμη να μην είχε προχωρήσει τόσο και να ήμουν ακόμα με τον καρκινούλη στον λαιμό και να περίμενα μόνο ένα θαύμα!!! ένα θαύμα που μπορεί να μην ερχόταν ποτέ.

επομένως στην πραγματικότητα είμαι πολύ τυχερή, έγινα πιο δυνατή και ίσως έγινα καλύτερος άνθρωπος λόγω αυτού... και προσπαθώ να το πάρω απόφαση πως πάντα στην ζωή μου θα εξαρτιέμαι μεν από 2 χαπάκια καθημερινά αλλά τουλάχιστον αυτό μου δίνει το δικαίωμα να κάνω όνειρα για το μέλλον χωρίς να φοβάμαι τόσο μην δεν γίνουν ποτέ πραγματικότητα...

ας είναι το τελευταίο σου λοιπόν γλυκιά μου!!! και μετά να έρθει το όνειρό σου στην αγκαλίτσα σου!!!

na sai kala kopela mou....

alitheia???perases tosh talepwria??

alla telos kalo ola kala!!!ontws h episthmh xreiazetai giati mas voithaei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μελιπικτο θα μετα απο αυτα που κανεις θα χρειαζεσαι μασαζ!!!!ευχομαι να πιασουν τοπο τα ακροβατικα σου! :lol::lol: μωρουδενια τελειωσες τωρα δηλαδη τη θεραπεια;ποτε θα ξαναξεκινησεις προσπαθειες;

κοριτσια φυσατε δεν πειραζει το πολυ πολυ να ξεχειλωνει η σελιδα..αλλα το σημαντικο ειναι να υπαρχει αερακι!!!!λιλ μου πως παμε τι λενε τα αυγουλακια;τα ξαναειδες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα κοριτσια μετα απο την χαρα που ειχα παρει πριν απο λιγες μερες,με την εξεταση της χοριακης οτι ημουν εγκυος,στον πρωτο υπερηχο που εκανα ...διαπιστωσαμε οτι το εμβρυο δεν αναπτυσσοταν σε φυσιολογικους ρυθμους και ο γιατρος μου ανακοινωσε οτι καποια στιγμη ο οργανισμος θα το αποβαλει,κι ετσι εγινε μεχρι να παω στο σπιτι το μεσημερι εγινε το μοιραιο,ημουν στην 6η εβδομαδα .

Εκανα επαναλληπτικη χοριακη την επομενη μερα και διαπιστωσαμε οτι ειχε πεσει κατακορυφα.

Μου κοστισε πολυ αυτο....Ευτυχως εχω τον μικρο μου και τον αντρα μου που ειναι διπλα μου και περνω δυναμη να συνεχισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μελιπικτο θα μετα απο αυτα που κανεις θα χρειαζεσαι μασαζ!!!!ευχομαι να πιασουν τοπο τα ακροβατικα σου! :lol::lol: μωρουδενια τελειωσες τωρα δηλαδη τη θεραπεια;ποτε θα ξαναξεκινησεις προσπαθειες;

κοριτσια φυσατε δεν πειραζει το πολυ πολυ να ξεχειλωνει η σελιδα..αλλα το σημαντικο ειναι να υπαρχει αερακι!!!!λιλ μου πως παμε τι λενε τα αυγουλακια;τα ξαναειδες;

oxi cuando mou den teliwsa akomh...allon 1 mhna therapeias exw kai meta telos ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veta μου λυπάμαι πραγματικά πολύ...δεν μπορώ να φανταστώ την λύπη και την απογοήτευση που νιώθετε... να είσαι σίγουρη όμως ότι σύντομα ένα νέο σποράκι θα έρθει για να μείνει αυτήν την φορά... [smilie=icon_sunny.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες!!! Veta μου τι κρίμα.... Κάθε εμπόδιο όμως για καλό δε λένε? καλύτερα τώρα που ήταν νωρίς.... Πάρε κουράγιο από το παιδάκι σου και συνέχισε, κι εγώ αυτό κάνω... Σκέψου τα κοριτσάκια που προσπαθούν για το πρώτο τους μωράκι και δεν το βάζουν κάτω και μπράβο τους :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Μελίπλικτο κοριτσάκι μου μαζί σχεδόν ΔΕΝ περιμένουμε, ίσως εγώ μια δυο μέρες νωρίτερα, άντε να μην έρθει η ακατανόμαστη για καμία μας :ympray::ympray: ....

Mwroydenia, cuando και σε όλα τα κορίτσάκια μας στέλνω μια γλυκιά καλημέρα και πολλά :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε βετα το εζησα πριν δυο μηνες!!!!!ευχομαι συντομα να εχεις νεο σπορακι σιγουρα θα χεις δηλαδη!!!γεια σας κι απο μενα κοριτσουδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΕΤΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βετα μου λυπαμαι πολυ.. δεν εχω λογια. ομως σου στελνουμε την θετικη μας ενεργεια την επομενη φορα το σπορακι θα ερθει και θα μεινει!! ξεκουρασου, παρε δυναμη απο το μπεμπινο σου και τον αντρα σου και σηκω για να προσπαθησεις ξανα!! ο γιατρος τι σου ειπε? ηταν τυχαιο ή πρεπει να διερευνησετε το θεμα??

μωρουδενια καλη τυχη με τη θεραπεια, κουραγιο..

καλη δυναμη σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και εγώ δεν θέλω να περιμένω την ακατανόμαστη! Αν και έχω τα συμπτώματα, ελπίζω το εμβυράκι που βάλαμε το προηγούμενο Σάββατο, να μείνει μαζί μας! Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες να έχουν σύντομα το πολυπόθητο θετικό αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...