Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Ιουνιο!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 305
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ισως τελικα πρεπει να περιμενεις μια μερουλα αν αντεχεις..απλα μηπως οντως ερχεται ..αν δεν αντεχεις κανε μια..ουτως η αλλως ο,τι κι αν ειναι θα το μαθεις..δεν ξερω...δεν βοηθαω :?:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μέλλουσες εγκυούλες!!!

Λίτσα μου αν αντέχεις περίμενε... εγώ επειδή είμαι λίγο ανυπόμονη και αφού μου είχε δώσει ελπίδες ο γιατρός θα την έκανα την χοριακή να μου φύγει η αγωνία είμαι - δεν είμαι....... το απλό τεστ λες να μην βοήθησει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά, αχ βρε Λιτσάκι πολύ μας παίζει αυτή η ακατανόμαστη, άντε να δούμε τι νέα θα μας πεις, τα καλύτερα εύχομαι.....

Οι υπόλοιπες πως πάμε? Εγκυούλες τι κάνουν τα σποράκια κλώτσησε κανένα? :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΤΣΑΚΙ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΓΙΑΤΙ Κ ΣΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΚΛΠ.ΕΓΩ ΣΤΙΝ ΑΡΧΗ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsaki euxomai kalh epityxia....efoson den irthe kanonika elpizeis akoma...perimene mpas kai sou katevei kanonika mexri to vrady...mou exei tyxei kai emena auto alla elpizw esy na eisai egkyoulaa :D:D:D

kai emena simera me pethane h koilia mou...exw arketo aima...apo pempth ksekinaw to deutero kouti antissiliptika kai meta molis teleiwsei kateutheian ston gynaikologo na dw an efuge h kystoula moy kai na arxisw prospatheies...den antexw allo :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glika na stai kala alla den mporo na to do thetika!!!ase pou eime kai poli statheri stis apopseis mou, telika piga kai ekana xoriaki kai tha paro ta apotelesmata se ligo tha sas enimeroso an kai de nomizo na eine thetiki!!!!ayta neotera se ligo!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glika na stai kala alla den mporo na to do thetika!!!ase pou eime kai poli statheri stis apopseis mou, telika piga kai ekana xoriaki kai tha paro ta apotelesmata se ligo tha sas enimeroso an kai de nomizo na eine thetiki!!!!ayta neotera se ligo!!

ax wraia!!!kalh epityxiaa loipon :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares pira ta apotelesmata kai i xoriaki eine arnitiki opos panta!!ayta tora tha perimeno na teleiosei gia na arxiso dinamika kai mallon tha kano therapeia me glucofage(an to eipa sosta)kai vlepoume!!!kali epitixia sta ipoloipa koritsakia kai na exoume sintoma eyxarista nea!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή επιτυχία στον νέο κύκλο σου Λίτσα μου!!!

δεν ξέρω τί να πω; στεναχωριέμαι μαζί με την καθέ μία από εσάς αν και δεν σας ξέρω σχεδόν καθόλου... ίσως γιατί παλεύουμε όλες ταυτόχρονα για κάτι που σε άλλες γυναίκες είναι αυτονόητο και έρχεται αμέσως...

ελπίζω να μην ταλαιπωρηθεί καμιά μας και σύντομα να έχουμε όλες από ένα ή δύο ή όσα θέλει ο Θεός σποράκια στην κοιλίτσα μας...

τί είδους θεραπαία είναι αυτή Λίτσα;;;

κορίτσια εμένα σήμερα μου χαμογέλασε το τεστάκι ωορηξίας που σημαίνει ότι οι επόμενες 48 ώρες είναι οι πιο γ'ονιμες... χθές ήρθαμε σε επαφή το βράδυ μετά από τρεις μέρες αποχή (ύστερα από την συμβουλή του γιατρού να αφήνουμε 1-2 μέρες ανάμεσα στο ντόινγκ ντόινγκ)... τώρα τί λέτε: να έρθουμε σήμερα το βράδυ ή είναι πολύ νωρίς λόγω του μειωμένου αριθμού των σπερμ και να περιμένω μέχρι αύριο βράδυ;;; σκέφτομαι πως επειδή είχαν χαμηλή διάρκεια ζωής (στις 24 ώρες ήταν το 95% νεκρά) ότι ίσως αύριο βράδυ είναι αργά όμως ίσως και σήμερα είναι νωρίς... έχει καμιά σας ιδέα πότε πρέπει να γίνει το ντοινγκ ντόινγκ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή επιτυχία στον νέο κύκλο σου Λίτσα μου!!!

δεν ξέρω τί να πω; στεναχωριέμαι μαζί με την καθέ μία από εσάς αν και δεν σας ξέρω σχεδόν καθόλου... ίσως γιατί παλεύουμε όλες ταυτόχρονα για κάτι που σε άλλες γυναίκες είναι αυτονόητο και έρχεται αμέσως...

ελπίζω να μην ταλαιπωρηθεί καμιά μας και σύντομα να έχουμε όλες από ένα ή δύο ή όσα θέλει ο Θεός σποράκια στην κοιλίτσα μας...

τί είδους θεραπαία είναι αυτή Λίτσα;;;

κορίτσια εμένα σήμερα μου χαμογέλασε το τεστάκι ωορηξίας που σημαίνει ότι οι επόμενες 48 ώρες είναι οι πιο γ'ονιμες... χθές ήρθαμε σε επαφή το βράδυ μετά από τρεις μέρες αποχή (ύστερα από την συμβουλή του γιατρού να αφήνουμε 1-2 μέρες ανάμεσα στο ντόινγκ ντόινγκ)... τώρα τί λέτε: να έρθουμε σήμερα το βράδυ ή είναι πολύ νωρίς λόγω του μειωμένου αριθμού των σπερμ και να περιμένω μέχρι αύριο βράδυ;;; σκέφτομαι πως επειδή είχαν χαμηλή διάρκεια ζωής (στις 24 ώρες ήταν το 95% νεκρά) ότι ίσως αύριο βράδυ είναι αργά όμως ίσως και σήμερα είναι νωρίς... έχει καμιά σας ιδέα πότε πρέπει να γίνει το ντοινγκ ντόινγκ;;;

h kalhterh sintagi einai na to euxaristieste.. programatismena den ginontai autaaa ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax mwroudenia μου εμείς το ευχαριστιόμαστε πάντα... πριν τα αποτελέσματα ερχόμασταν σε επαφή 2 και 3 φορές την ημέρα όταν είχαμε χρόνο ή δεν φιλοξενούσαμε κάποιον... τώρα όμως δυστυχώς πάμε πιο προγραμματισμένα για να μην χάνουμε σε ποιότητα και αριθμό... βασικά θα θέλαμε πιο συχνά αλλά ας προκύψει το μπεμπέ και μετά θα του δώσουμε να καταλάβει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!

λιτσακι λυπαμαι πολυ, δεν εχω λογια... κρατα γερα και παμε με δυναμη για τον επομενο κυκλο..τα glucophage κανουν θαυματα, θα φτιαξει ο κυκλος σου και η ωορρηξια και θα εισαι μια χαρα! μονο ξεκινησε τα σιγα σιγα γιατι αν παρεις μεγαλη δοση απο την αρχη προκαλουν ναυτιες κλπ. Θα σου τα πει ο γιατρος σου, καλη επιτυχια!!

μελιπηκτο πιστευω οτι καλυτερα ντοινγκ παλι αυριο το πρωι...και μετα παλι μεθαυριο..το πρωι ειναι και σε καλυτερη διαθεση τα σπερματακια!! απλα αν μπορεις μεινε λιγο μετα στο κρεβατι! σου ευχομαι να το τσακωσετε!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Litsaki λυπάμε πολύ αλλά μη το αφήσεις να σε πάρει από κάτω! Με το που θα τη διώξεις την κύστη θα έρθει το μωράκι (φύγε εσύ, έλα εσύ!) :D

Μelipikto μου και εγώ θα σου έλεγα να το κάνετε αύριο το πρωί ή μεσημέρι αν είναι εφικτό με τις δουλειές σας. Και αν έχεις χρόνο μετά να καθίσεις κανένα μισάωρο στο κρεβάτι με ένα μαξιλαράκι κάτω από την λεκάνη. Αν όμως όλα αυτά σε αγχώνουν μην τα ακολουθείς και προσπάθησε να μη το σκέφτεσαι.

Σας νιώθω και σας καταλαβαίνω όλες βρε κορίτσια γιατί πριν λίγους μήνες και εγώ στην ίδια θέση ήμουνα και ξέρω πόσο δύσκολα είναι. Υπομόνή, να μην χάνετε το κουράγιο σας και καλή επιτυχία σε όλες σας! ΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμεις το φχαριστιομαστε αλλα οταν προσπαθεις και δεν ερχεται αναγκαστικα πας λιγο πιο προγραμματισμενα τι να κανεις..λιτσακι τι να πω..κριμα που σε ταλαιπωρησε τοσο..κουραγιο και ευχομαι τα γλουκο να σε βοηθησουν..

μελιπικτο..καλο ειναι να αφηνετε 1-2 μερες για να αυξανεται ο αριθμος..αλλα δεν πεθαινουν σε 24 ωρες..ναι σε 24 ωρες πεθαινουν στο περιβαλλον που τα εχουν εκεινοι..το περιβαλλον του κολπου ειναι διαφορετικο κι ετσι και καταφερουν να μπουν στις σαλπιγγες μπορουν να ζησουν μεχρι και 5 μερες ..εκει τρωνε και πινουν και δυναμωνουν και καμια σχεση δεν εχουν με αυτα που βγαινουν αρχικα..γινονται τουρμπο και οταν βγει το ωαριακι ειναι απιστευτα.. :lol:

εγω θα σου προτεινα αυριο πρωι μεσημερακι να κανεις ενα και μεθαυριο αλλο ενα..τα πρωινα ειναι καλυτερα...τωρα πως φτιαχνεσαι με την τσιμπλα στο ματι ειναι αλλο θεμα..χαχαχα....αλλιως το βραδακι..γενικα λενε οτι η οωρηξια γινεται 4-5 το βραδυ...ξημερωματα..ποιος ξερει...καλυτερα μετα απο τις 12 ωρες μετα το θετικο τεστ και πριν τις 48, να μη σου πω 36...υπολογισε λοιπον...βλεπω οτι ολες ψηφιζουμε το ιδιο.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[youtube:39ow9raw]gAnMymnJiLM[/youtube:39ow9raw] οποια θελει ας δει αυτο το βιντεακι να δει τι τραβανε τα σπερματακια μεχρι να βρουν το στοχο..εχει 6 μερη ειναι πολυ καλο..απο τα καλυτερα που εχω δει..εσυ μελιπικτο δες το 5 η 6..που δειχνει τι γινεται οταν πανε στις σαλπιγγες...εγω εβαλα το 1ο για οποια θελει να το χαζεψει απο την αρχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανταστικο βιντεο!! το ειδαμε πριν καποιους μηνες...και σκεφτομασταν οτι ειμαστε πολυ survivors που υπαρχουμε!!! χεχε η ζωη ειναι πολυτιμη και ενα πραγματικο θαυμα!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ Κ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΔΥΝΑΜΙΚΑ!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου ευχαριστούμε πολύ για το φύσημα!!! μακάρι να έρθει ο αέρας κι από εδώ!!!! :)

cuando τέλειο το βιντεάκι...είχα δει κάποτε ένα τμήμα του στον ΣΚΑΙ αλλά όχι όλο... να'σαι καλά κορίτσι μου...

Ευχαριστώ κι όλα τα κορίτσια για την υποστ'ηριξη και τις ευχές... αύριο πρωί λοιπόν (6.20 ξυπνάει ο καλός μου και επιστρέφει μετά τις 9 το βράδυ) θα........... :) <3 <3 <3

καλη τύχη σε όλες μας!!!!!!

φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...