Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Ιουνιο!!!!!!


Recommended Posts

Το σκέφτηκα και εγώ για το έντερο αλλά ακόμα και σήμερα νιώθω σαν ένα βάρος χαμηλά.Ωορρηξία πρέπει να έκανα 01/06.Ήταν πάρα πολύ έντονο ο πόνος κορίτσια .Είπα στην αδελφή μου να μου κλείσει για αύριο ένα ραντεβού με τον δικό της γυναικολόγο γιατί εγώ δεν έχω βρει ακόμα κάποιον (θέλω να είναι σε Δημόσιο νοσοκομείο).

Αλήθεια το Λιτσάκι τι κάνει;Τι έγινε με την περίοδο της;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 305
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα!!!! όμορφη και ηλιόλουστη!!!!

μαριαναπ όντως ένας πόνος στην κοιλιά μπορέι να είναι οτιδήποτε... αν δεν σε ξαναπονέσει απλά ξέχασέ το, αν συνεχίσει πάρε τον γιατρό σου...

κορίτσια εντελώς άσχετο με το θέμα μας αλλά σας το γράφω για να φυλάγεστε όλοι...: χθές το ξημέρωμα στις 4 και κάτι, στην απέναντι πολυκατοικία σκάνε 3 περιπολικά με τους φάρους αναμμένους και χτυπούν τα κουδούνια, κατεβαίνουν οι γείτονες ενός διαμερίσματος και τους λένε ότι βρήκαν το αυτοκίνητό τους δεμένο πάνω σε ένα ΑΤΜ της Πειραιώς στο ΜΑρούσι εγκαταλελειμένο..οι άνθρωποι το βράδυ το είχαν παρκάρει στην πιλωτή εντομεταξύ...αυτοί μπήκαν, το άνοιξαν, έβγαλαν την γκαραζόπορτα από την θέση της γιατί είναι με μηχανισμό και το πήραν, πήγαν να γκρεμίσουν το ΑΤΜ αλλά δεν τα κατάφεραν, χτύπησαν και ένα παρκαρισμένο στην προσπάθειά τους και έφυγαν γιατί το ΑΤΜ είχε κάμερα και θα ερχόταν η αστυνομία... ο γείτονας έτρεχε μέσα στο ξημέρωμα με την πυτζάμα στο τμήμα να αποδείξει ότι δεν είναι ελέφαντας και τώρα τρέχουν με ασφαλιστικές, σημάνσεις κλπ...

άγριοι οι καιροί........ δεν ξέρεις από που να το περιμένεις πλέον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Meli δυστυχως πρεπει να προσεχουμε πολυ γιατι και εμεις ειχαμε ενα συμβαν το περασμενο Σαββατο με ενα φιλο μας 35 ετων που τον μαχαιρωσαν και του πηραν και το αυτοκινητο, σε καλη περιοχη ... προχθες βγηκε απο το νοσοκομειο,την γλυτωσε απο θαυμα στο συκωτι...Τι να πεις...Ωρες , ωρες σκεπτομαι που θα μεγαλωσουν τα παιδια μας,να εχουμε υγεια κοριτσια και να ειναι τυχερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ελπιζω να ειστε ολες καλα και να προχωρατε δυναμικα τις προσπαθειες... δεν εχω προλαβει να τα διαβασω ολα .. απο αυτα που βλεπω, τι να πω... να προσεχουμε πολυ και τον εαυτο μας και αυτους που αγαπαμε! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares ti kanete?ego ta idia i akatanomasti den exei erthei akomi!!!to savvato to proi eixa 2 stagones roz sto skoupizma mono (ti eine ayto tora?)kai apo tote tipote allo to stithos eine prismeno i mesi ponaei kai i koilia alla i akatanomasti den erxete an den exei erthei mexri tin alli triti tha kano xoriaki!!ayta apo mena koritsares mou !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσα γιατι δεν κανεις νωριτερα χωριακη να ησυχασεις, με τοσες μερες που ειναι αφαντη θα δειξει σιγουρα?

Μακαρι να εισαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΤΣΑΚΙ ΤΟ ΛΙΓΟ ΡΟΖ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ....ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΤΩΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΟΝΟ ΣΤΙΝ ΜΕΣΗ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΝΟ ΣΤΟΣ ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΗΣΜΕΝΟ Κ ΔΕΚΑΤΑ ΒΑΛΕ Κ ΕΝΑ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΝ ΓΛΩΣΣΑ Κ ΔΕΣ ΤΙΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΟΥ....ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 7 ΜΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΔΕΚΑΤΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.....Κ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ Κ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΟΤΑΝ ΠΕΡΣΑΝ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Litsaki και εγώ την μέρα που περίμενα περίοδο είχα δει μόνο μια σταγόνα αίμα και το είχα σίγουρο ότι ξεκίνησε η περίοδος μου, αλλά λίγες μέρες μετά είχα μια θετικότατη χοριακή! Το ίδιο είχε συμβεί και ένα χρόνο πριν που μου έτυχε μια βιοχημική. Εύχομαι ρε κοπέλα μου να έχει ριζωσει στην κοιλίτσα σου ένα υγιαίστατο σποράκι και να έχεις μια τεράστια χοριακή! Το ίδιο εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που παιδεύονται! Στέλνω την θετική μου ενέργεια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!ΑΠΛΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΥΡΙΟ ΜΙΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΓΩ ΣΤΙΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou na stai kala kai eyxaristo poli poli gia ti simparastasi kai eseis me ena sporaki sintoma stis koilitses sas kai gia tis egkioules me to kalo na parete ta morakia sas akgalitsa kai polla polla filakia stis koilitses sas!!!

loipon gia arxi pira ena test kai tha to kano ayrio to proi. xoriaki tha perimeno akomi leo!!!tha doume tha deixei koritsares (an kai fovamai poli oti tha eine pali kathisterimeni periodo poli apla exo kai tasi gia glika olo glika thelo na troo gia ayto fovamai oti tha adiathetiso)tha deixei koritsares mou tha sas enoimeroso ayrio!!!!filakia polla polla!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!!

καλή επιτυχία Λίτσα μου... εύχομαι να είναι θετικότατο το τεστάκι... ανυπομονώ να ακούσω καλά νέα!!!! από όλες εννοείται αλλά ας κάνει την αρχή η Λίτσα!!!! (*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω αυτον τον μηνα...ολα εδειξαν οτι τελικα θα αποκτησουμε το 2ο μελος της οικογενειας μας σε 9 μηνες.Ηταν κατι που το επιδιωκαμε μιας και ο γιοκας μου 3 ετων αρχισε να ψαχνει για παρεα.

Ελπιζω σε ολες μας να εχουμε μια καλη εγκυμοσυνη και στις κοπελες που επιθυμουν για ενα μωρακι η ευχη τους να πραγματοποιηθει

as1cJOI0g410010NDQ0NGJ8MDY0MGJ8b3VyIGJhYnkgaXM.gif

as1cCA60g410000MzA1OTAzZHw0NDE1MGR8byBTb3RpcmlzIG1hcyBlaW5haQ.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...