Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Ιουνιο!!!!!!


Recommended Posts

Μακαρι Μωρουδενια και ελπιζω του χρονου στη γιορτη σου να εισαι μανουλα!!!

Μελι μπραβο κοπελα μου με τις εξετασεις, ευχομαι τα επομενα καλα νεα να ειναι ενα μωρακι!!!

Εμεις σημερα εχουμε επετειο γαμου :x:x:x:x:x:ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 305
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Lil μου να τα εκατοστήσετε!!! Εύχομαι η ζωή σς να είναι γεμάτη υγεία, αγάπη και να είστε πολύ πολύ ευτυχισμένοι με ότι περιλαμβάνεται σ'αυτό... Σύντομα ένα μωράκι να ολοκληρώσει την ευτυχία σας... Πολύ κοινότυπες ευχές αλλά στην ζωή τελικά δεν χρειαζόμαστε πολλά παραπάνω από αυτά...

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου για τα καλά σου λόγια...

Μωρουδένια μακάρι το ένστικτό σου να βγει αληθινό...για όλες μας εδώ αλλά και για όσες κοπέλες προσπαθούν και το θέλουν πραγματικά...

Μια φίλη, έγκυος στην 12 εβδομάδα, έκανε την αυχενική και ο ακτινολόγος της είπε ότι ίσως είναι κοριτσάκι και ο γιατρός της ότι δεν βλέπει ακόμα το φύλο αλλά ότι έχει 1/10.000 για σύνδρομο ντάουν που είναι το πιο σημαντικό σε αυτή την εξέταση μιας και είναι άνω των 32 κι εκείνη νευρίασε ρε κορίτσια που δεν έμαθε το φύλο... Τί να της πεις;;; έμεινε έγκυος αμέσως, αν και η ίδια δεν πολυηθελε γιατί την κουράζουν λέει τα μικρά παιδιά και δεν τα αντέχει, αλλά έπρεπε λέει γιατί τα χρόνια περνούν... κάτι χαζομάρες... άραγε ξέρει σε ποιους τα στέλνει ρε γαμώτο;;; αντί να χαίρεται που δεν βασανίστηκε καθόλου, που το μωράκι είναι υγιέστατο γκρινιάζει και νευριάζει που δεν μπορέι να ψωνίσει ακόμα κούνια και ρούχα...

Αν κάνω ΄'ετσι όταν έρθει με το καλό η ωρα να με μουντζώνετε...δεν σας παρακαλώ, το απαιτώ αν γίνω υστέρω να μου προσγειώνετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω δει πολλα τετοια παραδειγματα και κανω την ιδια ερωτηση αν ξερει που τα δινει :? ..η αν κι αυτα ξερουν που πανε..πολλους εχω ακουσει που δεν τα αντεχουν και μενουν..πως γινεται δεν ξερω..τελικα δεν πρεπει να το θες πολυ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μελιπηκτο δυστυχως υπαρχουν πολλες τετοιες ανεγκεφαλες τυπισσες που ζουν στον κοσμο της παπαρουνας!!

συχνα σκεφτομαι οτι ειμαι πολυ τυχερη που δεν ειμαι ετσι κι ας ταλαιπωρουμαι τοσο! κι ας χρειαστηκε ολο αυτο για να μαθω απο την καλη πως στη ζωη τιποτα δεν ειναι δεδομενο..

ισως σε ανθρωπους σαν αυτη τα μωρα να ερχονται ευκολα γιατι χωρις αυτα η ζωη τους ειναι απλα το απολυτο τιποτα και ο θεος τους λυπαται! :?

εσυ περισσοτερο απο λες μας γνωριζεις την ανεκτιμητη αξια της ζωης και ποσο παλευουμε για αυτην.. φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις πιο γλυκές μέλλουσες μανούλες!!!!!

Λιλ μου να τα χιλιάσετε με τον αντρούλη σου, να είστε πάντα μαζί γεροί κι ευτυχισμένοι!!! Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι πολύ σύντομα να ρθει και το νινάκι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας κορίτσι μου και του χρόνου να σβήσει αυτό τα κεράκια σας :x:x:x:x:x !!!!!!

Μελίπλικτο δυστυχώς υπάρχουν άνθρωποι που θεωρούν κάποια πράγματα δεδομένα γιατί απλά δεν αγωνίστηκαν για να τα αποκτήσουν :?:?:? . Όταν πραγματικά παλεύεις για κάτι τότε καταλαβαίνεις την αληθινή του αξία. Θεωρώ όντως χαζό το όλο σκεπτικό της κοπέλας που ανέφερες, αντί να χαρεί με την υγεία του μωρό της κάθεται κι ασχολείται με τον αν θα είναι ροζ ή γαλάζια τα βρεφικά είδα που θέλει να αγοράσει, αυτό τα λέει όλα, απλά ''έχει χάσει την ουσία'' ..... @-)@-)@-)@-)

Κι εμένα το πρώτο μου νινάκι ήρθε πολύ γρήγορα, η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να είμαι και τόσο τυχερή μιας και ήμουν μόλις ένα μήνα παντρεμένη στα 25 μου, πήρα το τεστ στα χέρια μου και δε μπορούσα να συνειδητοποιήσω όλο αυτό που μου συνέβαινε :o:o:o:o:o:shock::shock::shock: .... Μετά το πρώτο σοκ όμως άρχισαν οι ανησυχίες και διάφορες σκέψεις, μέχρι να ακούσω καρδούλα, η δικιά μου έκανε σαν ξυπνητήρι την ώρα που χτυπάει :lol::lol::lol: Κάθε φορά που πήγαινα στο γιατρό έτρεμα μέχρι να ακούσω ότι όλα ήταν καλά, όσο για το φύλλο του παιδιού το έμαθα στην β' επιπέδου σχεδόν 5 μηνών, αν θυμάμαι καλά, κι όχι απλά δε μ' ενδιέφερε αλλά ότι χρειαζόμουν ξεκίνησα να τα ψωνίζω αφού είχα μπει στο μήνα μου και με κάθε επιφύλαξη αφού είμαι και λίγο προληπτική.... Τα λέω όλα αυτά γιατί άλλο μυαλό έχει κανείς στα 32 χρονών κι άλλο στα 25, συγχίστηκα όμως ρε κορίτσια πρωί πρωί.....

Τι άλλα νέα Twiggy, Cuando κανένα νεάκι?????????? Πότε ΔΕΝ περιμένουμε ;);););) ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρεσουν πολυ οι ευχουλες σας!!!

Σας ευχαριστω πολυ Μελι και Αθανασια!!! :YMHUG::x:-*:-*

Μελι ειμαι σιγουρη οτι θα γινεις πολυ καλη μανουλα!!!

Αθανασια εσυ ειδη εισαι, οποτε ευχομαι να μεγαλωσει η οικογενεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!!!!!!! [smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif]

Χθες το βράδυ είχα νευριάσει πολύ με την φίλη μου, θεώρησα πολύ ρηχό τον τρόπο που αντιλαμβάνεται την ζωή και την νέα ζωούλα που κουβαλάει... Εύχομαι η ζωή να μην την απογοητεύσει και προσγειωθεί απότομα στην πραγματικότητα... μακάρι να της πάνε όλα καλά κι ας είναι κουφιοκεφαλίτσα!!!!! [smilie=binkybaby.gif]

Twiggy άλλη μία έμεινε,ε;;;!!! γλυκιά μου εύχομαι να είναι θετική και τεράστια........

Cuando εσύ;;; 'εχεις δίκιο πάντως, όσοι δεν πολυθέλουν τους τυχαίνει αμέσως, όσοι το λαχταράμε μας ταλαιπωρεί... ας είναι όμως, αρκεί να έρθει σύντομα και να είναι γερό....

Φιλάκια πολλά πολλά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω ακομα 3-4 μερες μπροστα μου..αλλα δεν παιζει να ειμαι ...δεν εχω ουτε μισο συμπτωμα..και δεν ελπιζω πλεον...μωρουδενια διαβασα το θεμα σου...δεν ξερω...περιεργο..ισως ειναι κι απο τα χαπια..δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια mwroudenia το διάβασα και εγώ το θέμα σου αν και έχω πάρει παλαιότερα τα συγκεκριμένα αλλά δεν είχα καμιά παρενέργεια οπότε δεν μπορώ να σε βοηθήσω.εύχομαι όμως να έχει τρυπώσει σποράκι και να σε ταλαιπωρεί... ;)

cuando έτσι και αλλιώς τις πιο πολλές φορές συμπτώματα δεν υπάρχουν τόσο νωρίς, ;) οπότε που ξέρεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις πηγα τουαλετα και ειδα ροζ υγρακια..μαλλον ερχεται.. :shock: απλα δεν την περιμενα τοσο νωρις!!!!!!!!!!!!!!!δεν ενιωθα ακομα οτι θα ρθει..δεν νιωθω τιποτα...τελος παντων...τον αλλο μηνα σπερματεγχυση και καπακι διακοπες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den katalava se poio thema les!!!!!!!!!!!!

alla twiggy ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :ymapplause::ymapplause::ymapplause:8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΕΑΑΑ!!!!

ΚΟΚΚΙΝΗΣΤΕ ΤΗΝ TWIGGY :D:D:D:D:D:D:D:D

KALH EGKYMOSYNH SOU EUXOMAI!!!ME TO KALOOOOOOOOOOOOO

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ανοιξτε το ποστ του Ιουλιου γιατι ερχονται μωρακια!!!!! :D:D:D

σας το εγκαινιαζω με μια θετικη χοριακη , ξου ξου ο γκαντεμο Ιουνης!!

φοβαμαι να με κοκκινησετε απο τωρα ,θα περιμενω και την επαναληπτικη.. ομως σας στελνω πολυ θετικη ενεργεια και χαρα !! ετοιμαστειτε ερχεται η σειρα σας!!!

φιλια σε ολες :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ανοιξτε το ποστ του Ιουλιου γιατι ερχονται μωρακια!!!!! :D:D:D

σας το εγκαινιαζω με μια θετικη χοριακη , ξου ξου ο γκαντεμο Ιουνης!!

φοβαμαι να με κοκκινησετε απο τωρα ,θα περιμενω και την επαναληπτικη.. ομως σας στελνω πολυ θετικη ενεργεια και χαρα !! ετοιμαστειτε ερχεται η σειρα σας!!!

φιλια σε ολες :x

eeeeeeeeeeeeeetssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii eidate pou sas ta elega????????????

o IOULIOS THA EXEI TELEIA NEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D:D:D:D:D:D:D:D:D

MPRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TWIGGΥ Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!!!!!!!!!!! μπράβο μπράβο μπράβο!!!

Δεν ξέρεις πόση χαρά μου έδωσες!!!! ΝΑ πάνε όλα καλά εύχομαι και να έχεις μία ομαλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο Ιούλιος μπήκε με τα καλύτερα νέα που θα μπορούσε!!!!

Και στα δικά μας κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):)(*)(*)(*)(*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια twiggy μπράβο κοριτσάκι μου ,σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη .Τι ευχάριστα νέα και τι ωραίο ποδαρικό για τον Ιούλιο!!!!!!!!!!!!!!!!Πότε θα ξανακάνεις τώρα επαναληπτική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ !! φιλια στις κοιλιτσες εγκυουλες...

θα ξαναπαω για χοριακη τη Δευτερα, ελπιζω να πανε ολα καλα... φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουιγγι να ερχεσαι να φυσας και εδω ε;

Εκανα ενα copy paste το μηνυμα μου για να μη γραφω κι εδω τα ιδια..Το λιτσακι που ειναι να ανοιξει τον ιουλιο;εισαι καλα λιτσα;εγω περιμενω στις 28!!! :lol::lol:

τελος παντων λιγακι επεσα σημερα..η χαζοπεριοδος εκτος οτι ηρθε πιο νωρις αρχισε να ψιλοκατεβαινει,νομιζω :? , ακομα μου κανει ψιλονερα, γιατι δεν ξερω...και με εριξε λιγο γιατι συνεπεσε με διαφορα αλλα αγχη και πραγματακια που δεν προχωρανε..δεν ξερω ποτε θα γινω μανα τελικα :lol::lol: ...και ισως αφησω λιγακι το μαμμυ αυτες τις μερες να μη σκεφτομαι τοσο...και μετραω μερες..θα παμε ουτως η αλλως για μια σπερματεγχυση αν ολα πανε καλα και μετα διακοπουλες ..με εχει κουρασει λιγο το θεμα οπως και πολλες απο μας εδω..Κουραγιο σε ολες ευχομαι.Ισως να μην καταφερω να μην κανω ενα κλικ στο μαμμυ να δω τι μου κανετε :lol::lol: αλλα προς το παρον ειπα να ασχοληθω λιγο με οτιδηπτε αλλο,να περασει ανωδυνα και η φαση της σπερματεγχυσης χωρις εξτρα σκεψεις κλπ..

σας αφιερωνω ενα τραγουδακι που δεν εχω σταματησει να ακουω εδω και πολλες μερες..και ευχομαι επιτελους να μας αφησει να παρουμε αυτο που τοσο περιμενουμε :P Μια τεραστια αγκαλια για ολες..προς το παρον..θα επιστρεψω (μπορει και αυριο :lol::lol: )

[youtube:1hkyfqq9]flwHLaKLnA4[/youtube:1hkyfqq9]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...