Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Ιουνιο!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσια ελα να ανεβουμε λιγακι!!!!!!!!!!

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ! ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΩΡΟ!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ;););););););):-p:-p:-p:-p:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

[youtube:nnts1ecd]qsOQP7Rwb3s[/youtube:nnts1ecd]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 305
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Marianap σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι... :ympray::ympray::ympray:

Μωρουδένια μου ΤΕΛΕΙΟ!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Τρελάινομαι για νησιώτικα μιας και είμαι Σαντορινιά, εσύ μήπως έχεις σχέση με κανένα νησάκι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marianap σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι... :ympray::ympray::ympray:

Μωρουδένια μου ΤΕΛΕΙΟ!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Τρελάινομαι για νησιώτικα μιας και είμαι Σαντορινιά, εσύ μήπως έχεις σχέση με κανένα νησάκι???

aaaaaaa wraio nisi!!!theloume poly na erthoume...

dystyxws oxi den exw sxesh me nisi an kai latreuw poly thn thalassa , ta nisiwtika tragoudia ,ta nisia genikws....

den kserw giati.... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!!

Πίσω στην αθήνα δυστυχώς με την ακατονόμαστη παρέα!!! :(:(:(:(

Με επισκέφτηκε σήμερα το ξημέρωμα, πάνω που είχα αρχίσει να ελπίζω και να περιμένω πώς και πώς να κάνω το πρωί μία χοριακούλα ή έστω ένα τεστάκι... κανονικά περίμενα ή το Σάββατο ή την Κυριακή και αφού μέχρι εχθές δεν είχε έρθει αρχίσαμε να το ψιλοπιστεύουμε και περιμέναμε να έρθουμε σπίτι μιας και στο χωριό που είμασταν δεν είχε φαρμακείο..... τελικά δεν προλάβαμε :( μας πρόλαβε η παλιοακατονόμαστη...

απογοητευτήκαμε λιγάκι αλλά ελπίζουμε και ευχόμαστε για τον Ιούλιο πια... %%-%%-%%-%%-

Αθανασία εσυ;;;; τα υπόλοιπα κορίτσια;;; άντε να ξεκολλήσουμε ρε γ*****.... :?:?:?:?:(:(:(:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Εγω ειμαι αδιαθετη απο εχθες :( ,παμε για τον Ιουλιο.

Λιτσακι που χαθηκες??? Αν μπορεις να με βαλεις 27 Ιουλιου....

Αθανασια μακαρι κοριτσακι να μην τη δεις!

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε μελακι μου..........αχ....αντε πια..υπομονη τι να κανουμε;συνεχιζουμε κοιταμε μονο μπροστα ;)..αθανασια;εσυ;τεστακι σημερα;θες;κανε ενα... :P

και πηγα να κανω ποστ και ειδα κι εσενα λιλ...ε οχι ρε γαμωτο...παλι πεφτουν ενα ενα τα καστρακια μας...ε α στο καλο πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει cuandaki ....τι να κανουμε ...παμε παλι και αυτο το μηνα με τους υπερηχους.Τουλαχιστον να εχουμε εξαντλησει ολα τα περιθωρια πριν προβουμε δραστικα... :cry:

Καλη επιτυχια σε εσενα γλυκια μου και σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου να είσαι καλά... Δεν ξέρετε με τί άσχημη ψυχολογία επέστρεψα σήμερα σπίτι... μου δίνετε όμως κουράγιο... άντε κορίτσι μου εσύ να είσαι τυχερή αυτό τον μήνα...

σε εμάς είχε πει ο γιατρός αν δεν μείνω έγκυος σε 2 κύκλους από στο σπερ/μα να κάνουμε άλλο ένα να δούμε... παίρνουμε και οι δύο τα συμπληρώματα που μας είπες cuando, να δούμε αν έχουν βοηθήσει κι αυτά στην ποιότητα και την ποσότητα...

ο καλός μου όμως τώρα μου ξεφούρνισε ότι καλύτερα να περιμένουμε άλλον έναν μήνα και μετά αν δεν...να κάνει το νέο σπερ/μα... αισθάνεται λέει πολύ άβολα με την εξέταση, σαν μ****ς... του λέω "βρε αγαπάκι μου λες σε εμένα να αρέσει να ξαπλώνω ημίγυμνη και με τα πόδια ανοιχτά σε έναν άντρα που δεν καλοξέρω;;; για καλό το κάνουμε..." και μου λέει: "ε, εσύ έχεις συνηθίσει τόσα χρόνια που πάς σε γυναικολόγο, εμένα όλες οι νοσοκόμες ξέρουν γιατί πάω με το βαζάκι στο μπάνιο..." καλά στο μπάνιο τους στέλνουν;;; νόμιζα ότι είχαν ειδικό δωματιάκι όπως στα έργα...

Lil μου πάμε δυναμικά και εύχομαι να είμαστε πιο τυχερές τον Ιούλιο... Εγώ μάλλον 21-22-23 ΔΕΝ περιμένω...

Αθανασία στείλε μας, έχω τρελή αγωνία.... μακάρι να είσαι γλυκιά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες μου, δυστυχώς και μένα εμφανίστηκε η κυρία πρωινή πρωινή :twisted::twisted::twisted: όπως προείπα στο άλλο ποστάκι χάλια τα νεύρα μου, δε συζητώ δε για τη ψυχολογία μου.... Πάνω που είχα αρχίσει να ελπίζω... Και το χειρότερο όλων είναι ότι μάλλον τώρα τέλος οι προσπάθειες μέχρι περίπου Ιανουάριο λόγω δουλείας, βλέπετε για μένα δεν είναι εφικτή μια καλοκαιρινή γέννα μιας και ξεκινάω δουλειά καθημερινή χωρίς άδειες και ρεπό από μέσα Απριλίου έως τέλος Οκτωβρίου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπάμε Αθανασία μου... ξέρω πως κάθε εμπόδιο για καλό και πως όταν έιναι να έρθει θα έρθει αλλά όσο δεν πιάνουν σε εμένα σήμερα είμαι σ'ίγουρη πως δεν θα πιάνουν ούτε σε εσένα... μαζί δεν περιμέναμε και μαζί μας ήρθε τελικά, ε;;; :( τώρα που δεν θα στοχεύετε στο μπεμπάκι να ξέρεις πως μπορεί να κάνει την έκπληξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω βρε Αθανασια μου ... μπορει τωρα να σας ερθει απο εκει που δεν το περιμενετε...

Μeli ολοι οι αντρες νιωθουν ετσι...οταν ομως προκειται για ενα καλο σκοπο πρεπει αυτα να τα ξεπερναμε να τα βαζουμε στην ακρη ,τι να κανουμε ,ουτε σε εμας ειναι ευχαριστο.

Εγω να δειτε πως νιωθω που εχω και νεο και ωραιο γιατρο..... :ymblushing::ymblushing::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε μελίπλικτό μου τόσο χάλια δεν έχω ξανανιώσει, όντως, τις προηγούμενες φορές δε μ' έπαιρνε τόσο από κάτω γιατί ήξερα πως πάντα έρχεται ο ''επόμενος'' μήνας, τώρα όμως πως θα περιμένω τόσους μήνες άπραγη :(:(:( αυτό είναι που με κάνει κι αισθάνομαι τόσο χάλια.... Εσύ όμως ανέβασε τον αντρούλη σου όπως λέει κι η Λιλ είναι για καλό σκοπό και που ξέρετε μπορεί το μπεμπάκι να περιμένει να του ανοίξετε την πόρτα....

Λιλ μου κι εσύ χθες ε? Αμάν πια τι ζητήσαμε :|:| να ξεχάσει έστω μία από μας να ξεκολλήσουμε επιτέλους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθανασια, λιλακι και μελιπικτο.. λυπαμαι πολυ κοριτσια για την απογοητευση αυτη... Εχουμε μαθει πια εμεις ομως ε? πεφτουμε και μετα σηκωνομαστε με περισσοτερη φορα και πεισμα... Και μην ξεχνατε και οι αντρες μας την χρειαζονται την υποστηριξη, ισως και περισσοτερο..Ευχομαι πραγματικα ο Ιουλιος με τη θετικη καλοκαιρινη αυρα του να φερει τα σπορακια σας ...

εγω εχω πεθανει απο την αγωνια, εχω 3 μερες ακομα για χοριακη αλλα να σας πω την αληθεια εχω αρχιζει να προετοιμαζομαι για την περιπτωση αποτυχιας... ευχομαι να με διαψευσω... φιλια σε ολες, καλη δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι...

Αθανασία μου εμάς το όριο μας για λόγους υγείας είναι ο Δεκέμβριος όπου θα πάω για σπινθηρογράφημα εφόσον δεν έχω μείνει ως τότε εγκυούλα και μετά για 4 μήνες θα απαγορεύεται... Νομίζω πως καταλαβαίνω πως νιώθεις... σήμερα είναι άσχημη μέρα και για εμάς... αύριο θα είναι σίγουρα καλύτερη και θα μπορώ να παρηγορήσω τον καλό μου και να του φτιάξω την διάθεση... σήμερα το έχω κι εγώ μεγάλη ανάγκη, μιας και ΕΥΤΥΧΩΣ εκτός από μία φίλη κανένας δεν ξέρει ότι προσπαθούμε για μπεμπάκι οπότε δεν μας πρήζει κανένας και δεν έχουμε να δίνουμε εξηγήσεις πουθενά αλλά δεν έχουμε και κανέναν κοντά μας...εγώ έχω εσάς να το μοιράζομαι και η αλήθεια είναι ότι είστε μεγάλη βοήθεια για εμένα!!!

twiggy μου μακάρι κορίτσι μου μακάρι να βγει μια θετικότατη χοριακή να μπει και λίγο χρώμα στην παρέα γιατί πολύ πέσαμε αυτές τις μέρες... @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι να πω συνεννοημένη ήταν να έρθει σε όλες σας την ίδια μέρα :-\ .Ήλπιζα πως σήμερα θα διάβαζα τα ευχάριστα.Μην στεναχωριέστε σας το φυλάει για έκπληξη για να μείνετε και οι τρεις σας ταυτόχρονα ίσως τον επόμενο μήνα!!!!!! ;)

cuando μου τώρα είναι η σειρά σου.Δεν σου "επιτρέπουμε" να αδιαθετήσεις [-x[-x[-x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουραγιο κοριτσια...τι να πω..μελιπικτο κι εγω εκνευριζομαι λιγο με τους αντρες σε αυτη τη φαση..δινουν λιγο σπερμα ,μονοι τους..την ξερει τη νοσοκομα και ντρεπεται;εμεις τι να πουμε καθε τρεις και λιγο με τα ποδια ανοιχτα και να μας χωνουν μεσα ο,τι εχουν και δεν εχουν...ελεος..σορυ αλλα νευριαζω..ενταξει να τους καταλαβουμε μεχρι ενα σημειο..αλλα ΜΙΑ εξεταση τους ζηταμε ΜΙΑ!!!!!!!!εμεις κανουμε 300 εξετασεις και αρκετα οδυνηρες ντροπιαστικες και ολα..αααααα εχω νευρα σημερα απο κατι ασχετο και δεν μπορω..τι να πω..απλα επειδη τα περασα και με τον δικο μου..που ουτε να συζηταμε για το σπερμα του θελει..ελα ομως που εκει ειναι το προβλημα..

μην ανησυχειτε κοριτσια σε λιγες μερες θα σας κανω παρεα με τη δικια μου ακατανομαστη..το ξερω δεν εχω κανενα συμπτωμα...αααααααααααααααααααααα

μελιπικτο..τωρα διαβασα οτι εχετε 4 μηνες χρονο..νομιζω πως ο καλος σου οφειλει να κανει την εξεταση και να μην το καθυστερει μονο και μονο επειδη νιωθει ετσι ..να το ξεπερασει..οριστε μας.

μαριαναπ μπορει να μην το επιτρεπετε εσεις αλλα δεν βλεπω φως..ετσι οπως πεφτει μια μια ..πεφτω κι εγω..πιστευω οτι θα με παρει κι εμενα η μπαλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κουαντο καλα τα λες.. κι εγω εκνευριζομαι.. αλλα τι να κανεις? ειναι και ευαισθητοι τρομαρα τους!! Εμενα δειχνει πια οτι το εχει ξεπερασει αλλλα μεταξυ μας δεν το πιστευω και πολυ! Και ξερετε γιατι? Εχω διαπιστωσει οτι δεν θελει να πολυλεμε για την εξωσωματικη.. θυμωνει λιγο οταν το συζηταω, λες και θα 'πρεπε να ντρεπομαστε δηλαδη!Τελοσπαντων τον καταλαβαινω ως ενα βαθμο αλλα νομιζω πως χανει την ουσια και δεν εχει δεχτει πληρως οτι εχουμε προβλημα (εστω και μικρο). Αφου οταν ειδαμε οτι καναμε καλα εμβρυακια μου ειπε, "ειδες, μπορει να πιαναμε και μονοι μας!", τι νας πω ποσο θυμωσα!! :evil: Αχ λεω αυτος που ζει? τι λεμε τοσο καιρο? τελοσπαντων...

οπως λεω συχνα στον εαυτο μου.. ο αντρας μου ειναι μια γευση για το τι θα εχω να αντιμετωπισω στο μελλον απο τα ... πραγματικα μωρα μου!!! ;)

καλη δυναμη κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θιγεται ο αντρισμος τους..δεν μπορω να την αφησω εγκυο σκεφτονται..δηλαδη αν εμας μας ελεγαν οτι δεν μπορουμε θα μασταν λιγοτερο γυναικες;ολοι ειναι ιδιοι ρε γαμωτο σε αυτο..κι εμεις λεμε αν ειναι να κανουμε αλλαη μια σπερματεγχυση τωρα και λεει θεωρω αν περιμεναμε 3-4 μηνες μπορει να μεναμε και μονοι μας..!!!δεν μπορω να περιμενω αλλοοοο!!!!!!!!αυτος ειναι ο δευτερος μηνας ελευθερων προσπαθειων..και τα καναμε και αλλα ντα λλων με την οωρηξια..τι να ελπιζω δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέρετε τι λέω εγώ κορίτσια "κάθε εμπόδιο για καλό" όλα για κάποιο λόγο γίνονται.Τα μωράκια μας είναι στο δρόμο και όταν έρθει η κατάλληλη ώρα θα έρθουν κοντά μας.

melipikto ο Δεκέμβριος αργεί πάρα πολύ ακόμα και είμαι σίγουρη πως μέχρι τότε θα είσαι σίγουρα έγκυος.

το άγχος είναι πολύ κακός σύμβουλος,άλλωστε έχουμε τόσο πολύ στην ζωή μας γιατί να προσθέτουμε και άλλο;

Εγώ αυτό το μήνα το φιλοσόφησα.Τέλος το άγχος,τέλος οι προγραμματισμένες επαφές-αποχές,τέλος τα μη, τα πρέπει. Με ρίχνει τόσο πολύ αυτή η προσπάθεια που με κάνει να μην απολαμβάνω τίποτα (και δεν μιλάω μόνο για το σεχ)-φανταστείτε σε τι υστερία θα είχα φτάσει αν δεν είχα και τον Δημητράκι μου-κοντεύουμε να αποξενωθούμε τελείως με τον άντρα μου ,χάνω στιγμές από τον μικρό, γιατί το μυαλό μου είναι αλλού....

Ναι θα κάνω και τα τεστάκια μου ωορρηξίας :D:D (αυτή η εξάρτηση δεν κόβεται τόσο εύκολα ) αλλά μέχρι εκεί!!!!

Τwiggy καλή επιτυχία με τη χοριακή.Εύχομαι να είναι στα ύψη!!!!!!!'Οντως οι άντρες είναι σαν μικρά παιδιά ,και δεν τους αλλάζεις μυαλά με τίποτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις κοριτσια λιγο θεματακι ειχαμε οταν περιμεναμε τα αποτελεσματα για το σπερμοδιαγραμμα και την καλλιεργεια....καθοταν σε αναμενα καρβουνα μην τυχον εχει κατι και του πεσει το εγω του :shock: και εννοειται οτι θα εμενε μεταξυ μας ,τι κολληματα τραβανε.... :evil:

Με τη εξωσωματικη τωρα την εχει δει αλλιως , αν δεν τα καταφερουμε ετσι μου λεει να κανουμε σιγουρα να ξεμπερδευουμε.Οντως οι αντρες ειναι σαν μικρα παιδια ομως απο το χερι μας περνανε ολα κοριτσια, εμεις μπορουμε να καταφερουμε πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια οι άντρες είναι σαν μώρα... Εγώ σήμερα λέω στον δικό μου ότι αδιαθέτησα και νιώθω χάλια και μου λέει ''ΓΙΑΤΙ'' και μου έβαλε και τις φωνές... :twisted::twisted: Μα δε μπορούν να μπουν λίγο μέσα μας... :shock::shock::shock: Εμείς περνάμε τόσα...

Twiggy μου θεωρώ ότι οι άντρες είναι σαν τα μικρά παιδιά, τους μιλάς με τις ώρες προσπαθείς να τους εξηγήσεις κάποια πράγματα κι εκεί που νομίχεις ότι τα κατάφερες σου πετάνε μια κουβέντα και καταλαβαίνεις ότι τσάμπα μιλούσες τόση ώρα :twisted::twisted::twisted::twisted: Σου εύχομαι μια τεράαααααααστια χοριακή!!!!!

Cuando μου πές στον αντρούλη σου μήπως θέλει να περιμένει τον Αύγουστο που' ναι παχιές οι μύγες?????? :shock::shock: Τι να περιμένει μωρέ θέλεις μωρό και το θέλεις τώρα και θα κάνεις ότι περνάει από το χέρι σου, τι φοβάται το λίγο σπερματάκι που θα δώσει????????? Μια φίλη μου προσπαθούσε 3 χρόνια και είχε πρόβλημα με τη μία της σάλπιγγα, το είχε ψάξει κι εκείνη πολύ, αφού να φανταστείτε όταν μπήκε στο γιατρό για να της βάλει το σπερματάκι του λέει ''γιατρέ μάλλον τώρα σπάνε τα αυγά''.... :o:o Κορίτσια δε θα το πιστέψετε είχε δίκιο ακριβώς εκείνη την ώρα έσπαγαν και φυσικά έμεινε έγκυος, ήταν η 2η σπερματέχυνση που έκανε και τώρα είναι σχεδόν 3 μηνών!!! Γι' αυτό cundaki μην αργείς!!! Εύχομαι να μην έρθει η ακατανόμαστη αυτόν το μήνα αλλά σε αντίθετη περίπτωση τον άλλο μήνα πρίξ' τον τον αντρούλη σου....

Μελίπλικτο κορίτσι μου κι εσύ πίεσέ τον αφού έχεις 4 μήνες μπροστά σου εκμεταλλεύσου το να το ψάξετε με το σπερματάκι του περισσότερο...

Μαρίαναπ να ήξερες κορίτσι μου πόσο πολύ με εκφράζουν αυτά που έγραψες, αφού για μια στιγμή νόμιζα ότι διαβάζω την κατάσταση που βιώνω αυτούς τους τελευταίου μήνες... Μήπως μου έχεις βάλει καμιά κάμερα στο σπίτι?????? :o:o Να γελάσουμε και λίγο :lol::lol::lol:

Λιλ μου είσαι τυχερή πέρασε την πρώτη κρυάδα τουλάχιστον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθανασια μου εμενα το ξεπερασε το θεμα με το σπερματακι..το να δωσει κλπ..απλα ελπιζει μηπως τελικα μεινω φυσιολογικα..αφου στις 2 προηγουμενες σπερματεγχυσεις και πριν τον εμπλουτισμο δεν ειχε θεμα το σπερματακι..στη δευτερη εμεινα..πολυ γρηγορα οπως μου ειπαν..ασχετα αν δεν κρατησε..το οτι εμεινα το πηραμε σαν θετικο και συνεχιζουμε...κι επειδη ειναι καλοκαιρι κι επειδη βρηκαμε τους εαυτους μας ..ειμαστε ξανα καλα ερωτικα λεγαμε να μη βαλουμε και αυτη τη διαδικασια στη μεση..αν και τελικα μας ξεαγχωνει..τουλαχιστον στην τελευταια δεν ασχοληθηκαμε καθολου..ισως και γι αυτο επιασε..καναμε ντοιν οταν θελαμε..πηγαμε καναμε κι αυτο και συνεχισαμε τη ζωη μας σαν να μην τρεχει τιποτα..και τοτε ηρθε..τυχαιο;μπα...για αυτο λεγαμε να το ξανακανουμε..απλα ο δικος μου ζει με την ελπιδα (που δεν ειναι αβασιμη αλλα μπορει να αργησει κι αλλο παρα πολυ..ηδη εχει αργησει..) :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...