Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

κοριτσια ξερει καμια για το μαντου;;στον παιδικο θελουν προσφατα αποτελεσματα του..ο γιωργος το ειχε κανει 1 σεπτεμβ.2010..αρα οχι προσφατα..πηρα τον παιδιατρο κ μου ειπε αν πρεπει,να το ξανακανουμε τη δευτερα που θα παμε..αλλα κανονικα γινεται λεει 1 φορα..οχι οτι πειραζει κ παραπανω βεβαια..στεναχωριεμαι μη τον τρυπησω αδικα δευτερη φορα..εσεις τί θα κανετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Α καλε δε το ειδα Αργυ σορυ!!! παω τωρα! :P

Σωσιδιο γιατι καλε να κανετε μπλογκ αφου μπορειτε να κανετε εδω ιδιωτικη ομαδα;;;;δεν ειναι πιο μπελαλιδικο;;; :roll:

Φρανι θα το δω μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου? :x:x:x

Πως πάει το Μιτσάκι? Κρατάει?

Τι εννοουν πρόσφατα αποτελέσματα για το μαντού? Υπήρξε κρούσμα φυματίωσης στην Ελλάδα πρόσφατα? Ρωτησες Ιουλία και δεν δεχονται τα αποτελέσματα του 2010? :?:

Να σας πω τωρα και εγώ για τα αγγλικά που αναφέρατε.. Το να έχεις κάνει την γλώσσα και να έχεις πάρει και το προφίσενσι απο το να τα μιλάς σε καθημερινή βαση με ανθρώπους που την έχουν πρωτη γλώσσα, έχει τεράστια διαφορά.

Και εγώ μιλούσα αγγλικά καθημερινά στην δουλειά, αλλά κυρίως με Ευρωπαίους. Μονο οι Ολανδοί μιλάνε καλά αγγλικά. Οι Γερμανοί νομίζουν οτι ξέρουν αγγλικά, οι Γάλλοι ξέρουν αλλά δεν θέλουν και οι Ιταλοί απλά δεν ξέρουν.

Πάντως οταν εισαι σε χώρα που πρώτη γλώσσα ειναι τα αγγλικά εκει ξεμπροστιάζονται οι αδυναμίες σου. Ασε που μπερδέυεται και η γλώσσα.. Καταλαβαίνεις τα πάντα αλλά όταν πας να μιλήσεις... ουγκ!

Συμπεθέρα τι τέλεια η μικρή! Πάλι τρέχει?? :?::x

Η Γωγω που ειναι καλέ?

Apis, Ελένη καλωσηρθατε. :D

Ουτε εγώ τρώω τορτελίνια.. βρισκω την γευση τους συνθετική.. :?

Λενάκι φοβάσαι οτι έχει κλείσει και δεν μπορει να κάνει τσισάκια? Ελπίζω να ειναι όλα καλα! :YMHUG:

Φιλάκια σε όλες κορίτσια! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia σας!!!!

Ιουλια δεν εχω ιδεα ρε συ για το μαντου...Δεν ξερω κ σε ποιον να απευθυνθεις..Μηπως να παρεις τηλ εναν παιδ.σταθμο??

Τονια λυπαμαι που το ατιμουλι σου δε θελει μεμε...τσαουσα κορη σαν τη μανα της!!! :P (δε χανω ελπιδα ομως!)

Ιουλια(παλι) τα κοριτσια εχουν δικιο!Η Α θελει δικο σου φαγακι απο τα δικα σου χερακια!Αααα δε με νοιαζει!θα την ταιζεις τουλ.3 φορες τη βδ! :P

Καλε εγω αν δε φτιαξω τορτελινι χειροποιητο δεν κοιμαμαι το βραδυ! :P:P Αλλιως εχω ενα πακετο ευκαιρο για οταν....ξεχασω να μαγειρεψω λογω βολτας!(δε λετε ευτυχως που ειχα ταισει το παιδι μου?!οκ.η ιουλια το ειχε ταισει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗσπερα στο τρενακι!

πως τα καταφερνω και δεν εχω χρονο τελευται δεν ξερω!

τι κανετε?

διαβασα κατι λιγα!

βασικα δεν ξερω τι θα γινει με τη Ελλαδα...αυτο που ξερω ειναι οτι θα μειωθει κι αλλο ο μισθος μου...και αυτη τη φορα αρκετα....!

που θα τον φτασουν?

αφου σκεφτομαι να δουλευω απο χομπι...και την τραπαζα δεν αθ την πληρωνω απο αποψη!

και τωρα που ειπα τραπεζα...τα πηρα σημερα με τη μαρφιν ...βασικα με αυτη που μου τηλεφωνησε....!

η δοση ηταν να πληρωθει στις 7 καναμε καταθεση χθες βραδυ στο μηχανημα...σημερα στις 10 μου τηλεφωνησαν οτι υπαρχει εκρεμοτητα...!

μα που ηταν η εκρεμοτητα?

δεν υπαρχει καν οφειλη η καθυστερηση!

αλλα ειπα οσα δεν φανταζεστε...και ειχε και υφος η τυπισα...

μου ειπε οτι αν δεν θελω να μου τηλεφωνουν να βαζω τη δοση 3 μερες νωριτερα....!

η οπως εκανa ως τωρα στο ταμειο...!

αλλα και εγ εστειλα ενα ωραιοτατο μαιλ....!

ουφ... μου χαλασε ολη τη μερα η μαλ...νη!

οχι τιποτα αλλο τα εβαλα και με τον Π. οτι δεν εβαλε τα λεφτα σε σωστο λογαριασμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα πράγματα για μένα

έχουν όπως τα λέει η Φραν στο μπλογκ στην τελευταία της δημοσίευση

Για την ακρίβεια σήμερα αυτό έλεγα και στη δουλειά

ωωωωωω Το Φαιδρουλι τρεχει ΛΟΚΟΜΟΝΤΟ!!!!!

Και το αγαπημενο μας τραγούδι!!! Μαγικό χαλί 8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δεν μπορω να αγιασω!!!!

ειχα επισκεψη εναν φιλο μας και εφερε παγωτινια ....πολλα και διαφορα λαχταριστα σχεδια ....μιαμμιαμ

τι να κανω η καιμενη πρεπει να τα φαω ..... :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH !

bale kaι τον Κ, να βοηθησει η τον Μανωλακη!

η Μ-Ι κοιμαται απο τις 10 :20!

δεν ηπιε ουτε φρεσκο γαλα...επεσε ξερη!

της πηραμε ποδηλατο... αλλα δεν βαζει τα ποδια στα πεταλια!

maria-ioanna εεεε να μην ριξει ενα χορο πριν τον υπνο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδίτσες μου..Τι κάνετε;;;;Η αλήθεια είναι ότι μου λείπετε πολύ.... :x:x:x:x:x:x:x

Όμως αυτές τις μέρες ταλαιπωρήθηκα πολύ....Αντλήσεις, αλοιφές, χαμός.... :twisted::twisted::twisted:

Πλέον είμαι καλάααααααααααααααα.....Απολαμβάνω θηλασμούς χωρίς να αισθάνομαι τον παραμικρό πόνο.... :D:D:D:D:D Όμως πλέον ρε κορίτσια τη θηλαζω και ιδρώνω τρελάααα..Πως θα αντέξω τις ζέστες με τη μικρή κολλημένη πάνω μου;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Α!!!!Δε σας είπα το καλύτερο...Το Σαββατο είχα πάει σινεμα...Είχα ταίσει την μικρή στις 8 το βράδυ, κοιμήθηκε κατά τις 10 πριν φύγω και τι ώρα ξύπνησε πάλι για μεμέ;;;;Στις 5.30 το πρωί.... :shock::shock::shock::shock:[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] Έκτοτε ξυπνάει μόνο μια φορά στις 5 και μετα 9-9.30 το πρωί... :D:D:D:D

Το μόνο πρόβλημα μου πάλι είναι η Ιω...Έχω χάσει την μπάλα....Το τι δαγκωνιές έριχνε στη μικρή.... :cry::cry::cry::cry::cry: Η μπεμπα να ουρλιαζει και να αναστενάζει... :cry::cry::cry: Η Ιω δε με υπολογίζει καθόλου...Δεν ξέρω πως να αντιδράσω...Τίποτα δεν πιάνει... :cry::cry::cry::cry:

Ο Γιώργος έχει άδεια από χθες...Ευτυχώς την παίρνουμε και βολτάρουμε και έχει ηρεμήσει...Έχει να δαγκώσει τη μικρή απο χθες το πρωί....Για να δούμε... :roll::roll::roll:

Αύριο πάω γυναικολόγο και μετά για λίγες ημέρες στο χωριό μου..Οπότε δε θα έχω νέα σας...Δεν έχω ιντερνετ εκεί... :(:(:(:(

Σας φιλώ όλες γλυκά και μου λείπετε...

Συγγνώμη που δε σχολιάζω αλλά δεν έχω διαβάσει νέα σας.... :oops::oops::oops::oops:

Χθες μπήκα λίγο στην ομάδα μας..Πολύ γέλιο.... :lol::lol::lol::lol:

Έχω να σας πω ιστορίες όταν γυρίσω....Ουουυυυυυυυυυυυυυυυυυ... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω Φρανι πολυ στεναχωρηθηκα με τη κοπελα.... :(:(:( πως αντεχεις ρε συ αναμεσα σε τοση δυστυχια;;;; :roll:

Βικυ εχω κι εγω διαολοστειλει υπαλληλο τραπεζας γιατι με πηρε με υφακι ιδιωκτητη και μου ελεγε εξυπναδες!!!! :twisted::twisted:

Ρε Γωγουλα ολα καλα;;; που εισαι;;;; :roll:

Ιουλια εγω δε του το ειχα κανει το μαντου και του το εκανα τωρα που ειναι να κανω τα χαρτια..

Αφρο φατα να μη χαλασουν καλε!!! :lol:

Μαρια σουπερ η Φαιδρουλα!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα κοπελιες .

γωγω μου αν δεν σε ξανα πετυχω καλα να περασεις στο χωριο .

ακυρος ο καφες αυριο με την παναγιωτα ,ο Ν εχει ιωση (απο οτι καταλαβα) :( περαστικα πουτουτα

σημερα εκανα τον μικρο κανονικα μπανιο μεσα στο μπανακι του (μην ρωτατε γιατι αργησα προσπαθω να βρω καποιο προγραμμα ) κλαμμα και κακο ...μετα επεσε για υπνο .

Τα 2/3 των αντρων κοιμουντε κι το 1/3 θα βγει βολτα .

το μαντου απο οτι ξερω το κανουμε στους 18 μηνες ....ρωτα τον παιδιατρο αυτος ξερει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εγω λεω καλα..

κοιμουνται :D

ο μικρος δε ειναι του υπνου..δε θελω να το δεχτω γμτ..μα κατι μισαωρα τραβαει

ρε γωγω σε διαβασα κ στεναχωρεθηκα για τις δαγκωνιες..εγω τον βαζω στο καθισματακι αυτοκινητου κ ουρλιαζει..ζεστενεται..μιλαμε το κλαμα..ποναει η καρδια μου να το ακουω..αλλα δε μπορω να το παρηγορησω γτ καθομαι μπροστα οποτε ειναι σα να το αγνοω..λιωνω οτα ακουω να κλαει ετσι γμτ

το δκαρυ συννεφο παει

κ κυριακη εχουμε να παμε ξανθη για βαφτιση

τελεια με το θηλασμο

αργι ακομα το χωνι?????????αααααα

καλε το ρολοι με το προντζεκτορα..ποο καιρο σε κραταει η μπαταρια?

εγω το βαζω μονο το βραδυ.κ με κρατησε 2 βδομαδες..μαρκα πανασονικ μπαταρια

πηρα του τζαμπο κ με κρατησε 1 βραδια :o:o

αναστασιααααααα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: μπραβο στη αννυ..η μαλλον στη ιουλια..χαρηκα πολυ..ελατε απο δω για καφε καλεεεεεεεεε

κατερινα ειδες?μια χαρα τα μωρα κανουν κ χωρις μεμε..ολα θα παρουν το δρομο τους

η χιονουλα τι κανει?η βενι?

ερη εισια καλυτερα?

σισσιω που εισια??????????????

ρε ιουλια μια φορα γινετε το μαντου..

νατασα καλε ποτε θα τα πουμε/

οσο για το τρακαρισμα :o:o σοκ επαθα..θα με πεις απο κοντα..

νατασουλα απο 15 με ειπαν για εσπα..

καλε μαζευεται δικαιολογητικα?για πειτε εγω δε ξερω :oops::oops:

λενακι τι εγινε ειδατε τσουτσου? ;);)

λενακι γερμανακι τα φιλια μου

ευη ευχομαι να μη κλεισει το πιπι..

φρα διαβασα κ επαθα κ αλλο σοκ..αππαπα..πως μπορεις....αααααααα

αααααα ιουλια το ξεχασα..να χαιρεσαι το αντρουλη σου ρεεεε

εγω πηγα εκανα λειζερ..ολα καλα..

ο μικρος που ελειπα 3 ωρε ηπιε μονο 90 μλ :x πως μεγαλωνει δε μπορω να καταλαβω

τι αλλο?

αααα πηρα φορεμα για τη βαφτιση..δηλ που θα γινω νονα 8-)8-)

σουπερ ειναι :D:D

μαρια τι ωρα κοιμουνται?

αφρο θελω κ γω παγωτινιιιιιιι...

τονια καλε ειμαι περιεργη να γνωρισω το αλεξ..πρεπε να ναιι ατο δυσκολο παιδι..απαπα.

χρυσα ευτυχως εμενα δε με δαγκωνει..κανα δυο φορες αλλα μετα το εκοψε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το γιογιο παμε καλα..

εδω κ 4 μερες..

δε μου τα λεει φυσικα..αλλα το βαζω στο μεγαλο γιογιο κ αν εχει κανει

χθες εκανε 5 φορε..σημερα 1 αλλα ηταν με τη πεθερα σημερα γιαυτο..γενικως καλα

αντε να δουμεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ιω κοιμάται από νωρίς

η μικρή θέλει να παμε στο ποδήλατο :o

πείτε για ΕΣΠΑ τι δικαιολογητικά χρειάζονται

Πάντως οι παιδικοί κάνουν χαρτιά για την πρόσκληση έως 09/6 νομίζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας :D:D

εκατσα και σας διαβασα πριν γραψω

οκ εν ηταν πολλα 4 σελιδες μονο

σημερα ξεκινησα διαιτα :roll::roll::roll::roll: αντε να δουμε :roll::roll:

ελπιζω και θελω να τα καταφερω και να κανω τουλαχ 1 μηνα

θελω να χασω για αρχη 5 κιλα

μετα βλεπουμε

στη ζυγαρια του διαιτολογου ειμαι 69.1 οποτε ξεκιναω με αυτο( η δικια μου με δειχνει 69.5)

παντως δεν πεινασα σημερα

μου εβαλε παρα πολλα και κυριως σε ψωμι :?:? με ρωτησε κιολας αν τρωω ψωμι και του ειπα πολυ :D:D

γωγω μια χαρα με τον θηλασμο

ααχχ τι μου θυμισες το προπερσυνο καλοκαιρι η μικρη μου ηταν 3 μηνων αααααχχχχχ τι ιδρωτα εριχνα με τους θηλασμους και την ζεστη

και μυριζα συνεχεια γαλατιλα :?:?:?:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια η μικρη εδω και 2 μερες ειναι πολυ γκρινιαρα και απαιτητικκη :evil::evil: μου σπαει τα νευρα

δεν ηταν ετσι

γενικα αν ηθελε κατι ελεγε μαμα θελω αυτο και αν δεν μπορουσε να το εχει λιγο στραβομουτσουνιαζε η αντε να ψιλογκρινιαζε της εξηγουσα μετα και ολα οκ

εχει 2 μερες που δεν γκρινιαζει μονο οταν κατι δεν γινεται να το εχει αλλα και σε ολα

πχ ζηταει καρπουζι και λεει θελω καρπουζι

της λεω θες καρπουζι αγαπη μου?σε λιγο θα σου δωσω να βαλω πχ την μπλουζα μου

και αυτη: ααααααααααααα οχι οχι οχι θελω καρπουζι θελω καρπουζι και να χτυπιεται

μου σπαει τα νευρα θελω να της χωσω μια :shock::shock::shock:

αλλα κρατιεμαι

δεν ξερω τι να κανω πως να αντιδρασω

της μιλαω με το καλο αλλα γινεται χειροτερα

της φωναζω παλι συνεχιζει

καποια στιγμη που της εδωσα μια στο πωπω λιγο ησυχασε λιγο ομως αλλα δεν θελω ετσι

τι θα κανω αν συνεχισει ετσι καηκαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω και κατι αλλο

μονη μου μιλαω ελπιζω να τα δειτε και να απαντησετε :(:(:(:(:(:(

σημερα μου ποναει το δεξι στηθος

νιωθω κοντα στην θηλη και στην σκουρη περιοχη κατι σαν γρουμπαλακι σαν να μαζευτηκε γαλα και ειναι λιγο πρησμενο

ποναει οταν το πιεσω η το ακουμπησω καπως δυνατα

λετε να μαζευτηκε γαλα τωρα μετα απο 2.5 μηνες που σταματησα να θηλαζω?

αν λεω αν ειμαι εγκυος που δεν ειμαι αλλα δεν ξερεις ποτε :?:?:? παιζει ρολο αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα και εγώ!!!!

Πολύ κούραση ρε κοριτσια!!!Απαπα,να σας πω μόνο ότι έφαγα μεσημεριανό στις 9 το βράδυ :o:o

Κορμάρα θα γίνω πάλι :D:D

Σχόλασα,πήγα να πάρω τη μικρή,είπα τα νέα με πεθερα,ήρθα σπίτι αποστείρωσα το θήλαστρο και άντλησα,150ml έβγαλα και από τα 2,καλά δεν είναι;Θα προσπαθήσω αυριο να βγάλω καμιά 100 ακόμη.ΑΝ πιει από μπιμπερό θα φτάσουν λέτε; Είμαι απόγευμα τελικά αύριο και θα κοιμηθεί με τον μπαμπά της,για να δούμε...

Προσπαθούσα όλη μέρα σήμερα να της πω να μην με βάζει απόγευμα όπως είπαμε και είχε νευρα συνέχεια,ε,το βράδυ με πήρε τηλ να με ρωτήσει τι θέλω να δουλεύω παρασκευή και της το είπα.Για να δούμε,κουραστική η άντληση και έχω μάπα θήλαστρο(mini electric)

Nατασούλα ρεσεψιον δουλευω ναι και έχουμε και νυχτερινά,μ'αρέσουν όμως!!!!

Μην αγχώνεσαι ρε για την Ελενα,πιστέυω και εγώ ότι θα το κάνει ξαφνικά και μετά δεν θα βάζει γλώσσα μέσα :-p:-p

Αναστασία μπράβο στην Άννυ!!!!να την πηγαίνεις κάθε μέρα στην Ιουλία!!!!

Δεν μου απάντησες,κατσικισιο κάνει να δώσω από τώρα;

Φραν σοκαρίστηκα για ακόμη μια φορά....είσαι πολύ δυνατή,μπράβο σου!!!

Το ότι γράφεις τέλεια στο έχω ξαναπεί νομίζω..με συγκλονίζεις!!!!

Γωγούλα πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!Θα κάνεις υπομονή με τη ζέστη....πέρυσι 8 Ιουλίου γέννησα....το τι τράβηξα με τη ζέστη δεν θέλω ούτε καν να το θυμάμαι...

Λένα που είσαι;Πως πήγε η αυχενική;

Θουλάκι μου!!!Σου κάνουν λέιζερ και καλοκαίρι;Δεν κάνει ξέρω γιατί κάνεις λεκέδες στο δέρμα,αντηλιακή βάζεις;

Τόνια να σου πω τι θα έκανα στη θέση σου;θα την έβαζα πολλές φορές τη μέρα...θα προσπαθούσα να την ξεγελάσω..δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό βέβαια αυτό :?:?

Εύη καλή αρχή με τη δίαιτα!!!Έλα να δουλέψεις μαζί μου,κορμάρα θα γίνεις και θα πληρώνεσαι :lol::lol:

Η μικρή περνάει φάση :lol::lol::lol::lol: τη γνωστή πλέον σε όλες μας :lol::lol::lol: θα περάσει...

Για το στήθος από ότι έχω διαβάσει είναι φυσιολογικό να βγάζει γάλα ακόμη,αλλά ας απαντήσουν τα κορίτσια που αποθήλασαν καλύτερα!!!

Λενάκι εύχομαι να μην είναι κατι σοβαρό το πιπί της Ειρήνης!!!!

Δεν θυμάμαι άλλα,συγχωρέστε με :oops::oops::oops:

Η μικρή ήταν τέλεια πάλι σήμερα!!!!Κοιμήθηκε πολύ καλά :D:D Τρεις φορές κοιμήθηκε συνολο!!!!

Πάω για ύπνο,καληνύχτα σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...