Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Τωρα σας διαβασα γρηγορα. :oops::oops::oops:

Κοριτσια αυτο για την καρτα μας το ελεγαν στο κατηχητικο απο το 1993. :?:?:? Και εγω δεν το πιστευα και ελεγα "Μαλακιες". Μας ειχαν πει οτι στο τελος θα μας ανγκασουν να εχουμε ολοι πανω μας (εσωτερικα) ενα τσιπακι και χωρις αυτο δε θα μπορουμε να κανουμε τπτ. Ουτε σουπερ μαρκετ, ουτε να δουλευουμε, τιποτα μα τιποτα.

Επισης οσοι δεν εχουν το τσιπακι θα εκδιωχθουν. Καλα σκατα δηλαδη.....

Παω και στην ομαδα.Να δω πως θα προλαβαινω να τα διαβασω ολα. :lol::lol::lol:

Α τονια αν ηταν πιστοποιημενη συμβουλος ρε συ,δε θα ηταν ασχετη,Βρηκες το ονομα της στους συμβουλους θηλασμου;;;Ειπαμε στην Ελλαδα "οτι δηλωσεις.." .Καλα ειναι να το ψαχνουμε και εμεις λιγο. ;)

Γεια σου Κατερινακι!!!

Αφρο θες σε ρουχο ή σε παιχνιδι ή κατι αλλο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά πράγματα μας έχουν πει, χρόνια τώρα, αλλά έμοιαζαν σενάρια επιστημονικής φαντασίας...

Τσεκάρετε διαφήμιση του 2007 (!) που παρουσιάζει το "Future market!" Στο 43-44 δευτερόλεπτο... :?;) Είναι προγραμματισμένα όλα ένα προς ένα... :roll:

Και πάλι θα πω, αν και προσωπικά με απασχολεί πάρα πολύ και το θρησκευτικό κομμάτι του θέματος, ότι είναι ΠΡΩΤΑ κοινωνικό και μας αφορά όλους έναν-έναν...

Αφροδιτούλα, εξαρτάται το ρούχο!!! Αν πάρεις ένα ωραίο σετάκι ή ένα πανωφοράκι ή κάτι σχετικό θα τα έχει τα λεφτά του, μη νομίζεις!! Αν πάρεις κάτι φθηνότερο, ίσως έχεις περιθώριο να πάρεις και κανένα ωραίο παιχνίδι. Δεν το ρωτάς βασικά μήπως χρειάζονται κάτι συγκεκριμένο;; (Τώρα αν σου πει, ναι, ένα καρότσι, μη με βρίσεις, δεν θα φταίω εγώ!!!) :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο παρε κατι καλο σε ρουχο

και αν δεν αισθανεσαι καλα παρε και κανενα παιχνιδακι αλλα οχι ακριβο

δεν ξερω μωρε

ααα κοριτσια και εδω και ομαδα παει πολυ δεν προλαβαιναμε που δεν προλαβαιναμε τωραααααα θα τα παιξουμε τελειως :lol::lol::lol::lol:

και δεν εχει και φατσουλες :roll::roll:

κατερινα ευχαριστω ρε συ που χαρηκες :D:D:D

φιλακια στην μικρη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καταφερα τον αντρα μου να με αφησει να παω σε διαιτολογο :D \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :-bd:-bd:-bd:-bd

ελπιζω να καταφερω να κανω την διαιτα

ειχα παει και παλιοτερα σε αυτον ειχα χασει 5 κιλα σε 2 μηνες

τωρα αν χασω γυρω στα 8κιλα θα ειμαι πολυ ευχαριστημενη

λαθος εποχη ξεκιναω αλλα τωρα τον επεισα

μακαρι να τα καταφερω γιατι τα εχω παρει με τον εαυτο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα θα τα παιξουμε!εγω ηδη τα επαιξα αλλα...ξελαφρωσα! :P:P:P:P

Τελικα δεν ξερω το λογο αλλα δε μου βγαζει ολες τις φιλες για να κανω προσκληση κ βαρεθηκα να ψαχνω...συν Αναστασια...κουνηστε κ εσεις το χερι σας! :P

Αφρο ποσο ειναι ο ανηψιος?ολα τα αλλα τα εχουν?μηπως κανενα καροτσι-ομπρελα?

φευγω,...γκαβωθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη ένα καλό σετάκι από ρουχαλάκια νομίζω αρκεί.

Του είχες πάρει κατι και όταν γεννήθηκε σωστά;

Εγώ στην μικρή του αδερφού μου δεν πήρα κάτι αλλά πήρα για δώρο γέννας καρεκλάκι περέγκο φαγητού και ατμομάγειρα μπεαμπά(200 και κάτι μου βγήκαν από Γερμανία)

Εύη μπράβο που τον έπεισες!!!το επόμενο μπράβο αν χάσεις τα κιλά σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια :lol::lol::lol: τι εικονιδιο εβαλες καλε στην ομαδα;;; :lol::lol::lol:

Αναμενω εγκριση!!! :P:P

Ευα καλυτερα να κανεις το καλοκαιρι διαιτα.Τα χανεις πιο ευκολα τα κιλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο εξαρταται..εγω στον αδερφο μου θα εδινα χρηματα να παρουν ο,τι ηθελαν..

αλλα..δεν ξερω τί ποσο σκεφτεσαι να διαθεσεις..στην περιπτωση που ειναι περιορισμενο,καλυτερα ενα καλο σετακι ρουχα,ισωςκ παππουτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα λες ειναι καλυτερα τωρα?ο αντρας μου λεει λαθος εποχη πας αλλα μαλλον με βλεπει ποσο βοδαρα ειμαι :lol::lol::lol: και σου λεει ας την αφησω να παει γιατι πως θα την βγαλω στην παραλια θα μου την μαζεψουν για φαλαινα :)):)):)):))=))=))=))=)):((:((:((:((:((

για κλαματα και για γελια ειμαι

παναγιωτα εσυ πως τα πας με την διαιτα?

κατερινα ευχαριστω ναι οταν χασω τοτε θα ειναι το μπραβο

μονη μου προσπαθω αλλα δεν τα καταφερνω ειχα χασει 2 κιλα αλλα μετα ξανα κατρακυλησα και αρχισα να τρωω

τωρα λεω μηπως λυπηθω τα λεφτα που θα δωσουμε και κανω κατι

γιατι οντως δεν μας περισσευουν αλλα δεν μπορω αλλο :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x( θελω να αδυνατησω ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα μου μια μερα τα παω καλαμ την αλλη κατι γινεται και ολο τη χαλαω.Αλλα τουλαχιστον δεν εχω παρει και εχω μπει σε μια σειρα με το φαγητο. Εχω κοψει τις βλακειες που ετρωγα.

Κοριτσια σας αφηνω.Ξυπνησαν και τα 2 και καταλαβαινετε.

Το βραδυ δε νομιζω να μπω γιατι θα ερθει η φιλεναδιτσα- μελλουσα_κουμπαρα μου απο δω και θα αραξουμε!!!Λεμε τωρα με 4 παιδια....και 2 αντρες !!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ παναγιωτα αυτο θελω να μπω και εγω σε μια σειρα

αντε να δουμε

κοριτσια για προστατευτικα καγκελα για το κρεβατι της μικρης ξερετε αν εχει στα τζαμπο και ποσο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς μόλις γυρίσαμε από την βόλτα μας με τα ποδήλατα πήγαμε στον Ρήνο και κάναμε πικ νικ....20 χλμ.! :D τώψρα γυρίσαμε, δεν έχω διαβάσει τίποτα, για κάτι ομάδες λέτε, ιδέα δεν έχω....γράψατε και πολλά....έχω να μπανιάρω τα παιδιά...μάλλον αύριο ή την δευτ θα σας διαβάσω!!! :? ......πώς λέγεται η ομάδα? ή το τρενάκι το βάλαμε σε ομάδα? αυτό προτιμώ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

μου αρεσε η ομαδα!!! αντε να τα βγαλοτυμε λιγακι απο μεσα μας γιατι θα εκραγουμε καμια ωρα :lol::lol::lol::lol::lol:

αφου λοιπον ειπα τον πονο μου πατησα τα κλαμματα μισησα τον εαυτο μου εφυγε ο κωστας την βολτα που λεγαμε με τον μικρο και εμεινα μονη μου..

λιπον το φιλοσοφισα...

για ολα μου φταινε τα κιλα μου..μαλλον οχι τα κιλα μου αλαλ η εμμονη να τα χασω..και βλεποντας πως δε νμπορω τρελαινομαι..με πιανει μαυριλα και ολα μου φταινε..

πηγα λοιπον στα καλοκαιρινα και μαζεψα οτι δεν μου κανει...θα αγορασω ωραια ρουχα που μου ταιριαζουνε και θα ειμαι θεα! φοροντας τα τσιτα που δεν μου κανουνε φαινονται ολα..

θα αγορασω οποτε καινουργια και τελος! :D:D

ααααααααμα αδυνατισω καλως..αφου ο κωστας με θελει και ετσι γιατι το κανω αυτο στον εαυτο μου μου λετε???? γιαιτ μια κανω αυστηρη διαιτα μια κατεβαζω το ψυγειο μια παω διαιτολογο και την αλλα τρωω τρωω τρωω και νιωθω τυψεις μου λετε??????

Ε ΛΟΙΠΟΝ ΤΕΛΟΣ! ΘΑ ΑΠΟΔΕΧΘΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ!!!!

παω να σιδερωσω μεχρι να ερθουνε..

ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΕΝΕΤΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!! :D:D:D:D:D:D:D

ΣΑΣ ΦΙΛΩΩ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααα καλε!! :oops::oops:

χρονια πολλα μαρθουλαααα!!!!!!!!!!!!!!

πολυχρονη να εισαι και ολα να σου πανε οπως τα θελεις!!! αντε και με μια μπεμπα τωρα..(ε,καλα σε λιγο!!!)

απο οτι καταλαβες εχασα παλι το τηλ. σου...

να χαιρεσαι και την βαπτισιμια σου και να θυμασαι παντα την μανουλα σου η οποια θα ητανε περηφανη για την κορη της!

εισαι καλος ανθρωπος και πρεπει ολα τα καλα να σου ερθουνε!! και μην σκας μαρη δεν θα σε αγορασει ο σατανας!!!(χαχαχα καλε πρεπει να το συζητησουμε..καλε το πιστευεις αληθεια?????) :?:?

αργυρω σε αποδεκτηκα στην ομαδα μας... :D

τι ωραιο πικ νικ!!! :):):)

καλε λεναααααα μην μου πεις καμια εδεσσα το μερος για πικ νικ!!!! :lol::lol:

ο κωστας θεωρει μακρυα την περαια!!!! :lol::lol::lol::lol: (επομενο θεματακι μου στην ομαδα μας!!!) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειδα κατι τσαντες πικ νικ στο batler's μουρλια 30ε!!! :):) με ποτηρια σαμπανιας..ε τσιιιιιιι

ψηλη τελειο το παπουτσι..πωπω μηπως πρεπει να το ξαναρχισω το αθλημα τακουνι??????

θα δειχνω και πιο αδυνατη.. :lol::lol::lol::lol:

ρε συ δεν ευχηθηκα για το μαγαζι!!! καλες δουλειες να εχετε!!!!! μπορει να μου την βαρεσει και να ερθω στα εγκαινια..ο κωστας παιζει μπαλα καθε τεταρτη... :evil:

θαλασσα και εγω θελω να τον βαλω σε κρεββατι αλλα φοβαμαι το που θα πηγαινει αμα ξυπναει.. :? χαζο ειναι λετε??? μα κοντευει να μην χωραει πλεον..καλα κοιμαται εκει αλλα... :?:?

σισιωωωωω να ζησετε!!!!!!!!! τι ωραια που θα περνατε!!! τι ομορφοι που θα ειστε ολοι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις γυρισα απο τη γιορτη της Μαρθουλας(της μικρης μη μπερδευεστε!! :lol: ) το πουλακι μου ειναι τελειο παιδακι!!!! :x:x

Ο αλεξ απο ολα που ειχε να φαει,επεσε με τα μουτρα σε ενα πιατο με γαριδακια!!!! :? και υποψιν δεν εχει ξαναφαει ποτε!!!!που διαολο τα γνωρισε οτι ειναι μαλακιες μου λετε;;;;; :evil::evil::evil:

Κατερινακι ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!!! :x:x υπερβαλεις μωρε.... :oops::oops::oops:

Βενι χεσε τη διαιτα μωρε!!!αφου ολες λενε οτι εισαι κουκλα! ;) παιδια το μυστικο με το λεμονι το ξερετε;;; μετα απο καθε γευμα στιψτε 2-3 λεμονια και πιειτε το χυμο! κανει θαυματα τα εχω δοκιμασει!!! ετρωγα τον αμπακα και δε πηρα ουτε γραμμαριο! ;)

Αυτο με το κρεβατι εγω δε το τολμαω ακομη! θα τον κυνηγαω σε ολο το σπιτι κι ενω τωρα τον βαζω στη κουνια και φευγω,θα κανω 40 ωρες να κοιμηθει... :?

Α Θουλακι σημερα παρατηρησα τη φωτο της μαμας σου και μοιαζετε παρα πολυ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A Aφρο στη βαφτιση κατι καλο δε πρεπει να παρεις αφου ειναι αδερφος σου;;; τι σχεση εχετε;; εγω πχ του εβαλα λεφτα 300 ευρω για το παιδι.. :roll:

Καλε που πηγατε ολες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helloooo!!

Εδώ είμαι εγώ....Αγκαλιά με το μωρό μου που δεν κοιμάται με τίποτα.

Ρε κορίτσια έχει ήλιο ακόμα έξω :shock::? Πώς να κοιμηθεί το καημένο...

Δεν εχουμε και πατζούρια να τα κατεβάσω να κάνουμε πλήρη συσκότηση :P

Αφροδίτη αν είχες πάρει κάτι καλό όταν γεννήθηκε και μόνο ρουχαλάκια να πάρεις τώρα καλά είναι νομίζω...

Δεν πρόλλαβα να συμμετάσχω και στην ψυχοθεραπεία της ομάδας το μεσημέρι γιατί ξύπνησε η Μαρκέλλα. Γέλασα όμως με το εικονίδιο (αν και δε με εκφράζει γιατί εγώ δε σιδερώνω :P ) και με τον τίτλο της Βένης :lol::lol::lol:

Βένη μάλλον λειτούργησε η θεραπεία πάντως γιατί σε βλέπω πολύ ανεβασμένη! Έτσι μπράβο! Πολύ ωραία τα λες! Καλά ψώνια τώρα! Και βουρ για 12ποντο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω φαει το αμπακα..

βενι αναστασια κτλ ευχαριστω για τις ευχες..ρε τονια ναι ειμαι ιδια η μανα μου..κ το χαιρομαι :D:D:D

πινω κρασι..ρε αναστασια με εβαλες στο κακο δρομο :P:P:P

αργι γεια σου..

βενι ελα ρε..τωρα περα απ τ πλακα αλλα δε εισια κ τοφαλος..ξεκολα..εγω σε αγαπω με τα ουλα σου :-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

γωγωκια τελεια με τη μικρη ..τα παμε κ στο τηλ ;););)

ευη τα φιλια μου...

σημερα ηταν μερα χαρας..με το θοδωρη..πηγε λαικη με το Α κ με το που γυρισε του βγαλα τη πανα..

3 ωρες δε εκανε τιποτα..

πριν κοιμηθει ζητησε να μη βαλει παμπερς κ του λεω αν κατουρησεις τωρα γτο γιογιο δε θα σε βαλω..πηγε κ εκανε..ε κοιμηθηκε 2,30 ωρε :D:D κ ξυπνησε στεγνος..τον παω γιογιο τιποτα..

μετα πως ειμα τουαλετα τον λεωνα κατσει στη χεστρα(μεγαλο γιογιο το λεμε)

κ εκανε..παμε σουπερ του βαζω βρακι κ δε κατουρηθηκε πανω του..

γυρναμε κ μετα απο μια ωρα τον παω ξανα μεγαλο γιογιο κ τα κανε....σημερα κατουρησε 4 φορες..ειμαι πολυ χαρουμενη..μακαρι να παμε ετσι..αν κ ξερω αυριο θα με λεει παλι οχι κ οχι..τεσπα..κατι εγινε

ο δε μικρουλης κοιμηθηκε μεσιμερι 3 ωρες :D:D:D:D:D:D

αλλα για μεμε ξυπμνησε καμια 7 φορες..τι να πω..σας φιλω

αφρο τους πηρες δωρο γενικως?

εγω στη ανηψια τη πηρα δωρο καροτσι..350

χιονουλα αληθεια δε μπορεις να βαλεις παντζουρια?

ευχαριστω για τη ευχη με τα βουνα..πραγματικα πολυ ευστοχο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ημουν σε γεννεθλια..μολις γυρισα πτωωωωμα μπηκα μονο για πολλες πολλες ευχες απο καρδιας

ΣΤΗ ΜΑΡΘΟΥΛΑ!!!!!!!

Να εισαι χαμογελαστη και ευτυχισμενη παντα και με ανθρωπους που σε ΛΑΤΡΕΥΟΥΝ!

Γερα ευτυχισμενα και επιτυχημενα τα παι δια σουυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω για τις απαντησεις..

απλα με προβληματιζει γιατι βλεπω αλλα παιδακια που η μαμα τους ειναι εγκυος κ αυτα πανε κ αγκαλιαζουν την κοιλιτσα δινουν κ φιλακια.. η πρωτη του αντιδραση οταν του ειπαμε οτι η μαμα θα κανει κ αλλο νινακι κ οτι θα εχει αδερφακι ξερετε ποια ηταν?? αρχισε να ουρλιαζει κ να κλαιει "οχιιιιιιιιιιιιι οχι οχι νινι οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι"

απο τοτε δεν του το ξαναειπαμε κ οπως λες δεν μιλαμε (εγω με τον αντρα μου τουλαχιστον) μπροστα του για αυτο

αλλα δεν ξερω τι κανουν οι δικοι μου... κ μια φορα οταν ειχα γυρισει απο τη δουλεια ακουσα τον πατερα μου να του λεει τι θα το κανουμε το νινι?? ντα ντα ελεγε ο μικρος :shock::shock::shock::shock::o:o:o δηλαδη ελεος!!! εχω βαρεθει να τσακωνομαι με τους δικους μου για τετοια θεματα, δεν καταλαβαινουν ουτε με το καλο ουτε με το αγριο..

κ οταν εγραψα πανω οτι εχει κανει πληγες υπερεβαλλα λιγο... τα εχει κοκκινισει κ ειναι γρατζουνισμενα, οχι πληγωμενα..

εμεις λεγαμε με τον τολη να μην του το ξαναναφερουμε μεχρι να φαινεται πολυ η κοιλια μου, να ειμαι δηλ 7ο μηνα. η ειναι αργα?

θαλασσα εγω του ειχα παρει προστατευτικα αλλα ανεβαινε πανω κ τα πατουσε κ φοβομουν μην πεσει. τα εβγαλα κ κοιμαται χωρις προστατευτικο, δεν εχει τυχει να πεσει, τουλαχιστον οχι ακομα.. εχει ενα χρονο που κοιμαται στο κρεβατι του!

επισης ιουλια ξεχασα να σου πω.. κερκυρα σπυδαζε η επι 7 χρονια πρωην του τολη κ παραλιγο συζυγος :lol::lol: αποτι καταλαβαινεις ο καλος μου εχει φαει την κερκυρα με το κουταλακι!

θουλαραααααααααααααα φιλακια κοριτσαρα μου!! εγω ειμαι κ στα κλπ???? :lol::lol::lol:

τελεια που τα παει τοσο καλα ο μικρος!

βενετιαααααααααα θελω κ εγω καλαθακια πικ νικ!!!!!!!!!!

καλε την τεταρτη δεν ειπαμε οτι θα παμε στην παραλια που εχει το χαπενινγκ με τους σεφ???

μετα παμε κ στα εγκαινια! εμεις θα παμε αλλα δε θα κατσουμε πολυ ετσι κ αλλιως!

επισης ΞΕΚΟΛΛΑ καλε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αμαν με αυτα τα κιλα σου!

κ να πω οτι ησουν κ καμια χοντρη...

πω πω τονια αυτο με το λεμονι το εκανα κ εγω κ μουχε γαμησει το στομαχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...