Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Θουλακι αυτο με το Θεο αστο....εχω αρχισει να πιστευω οτι κι αυτος μας εχει αφησει στη μοιρα μας..δε μπορω αλλιως να εξηγησω πως υποφερουν τοσοι καλοι ανθρωποι,τοσες παιδικες ψυχουλες και μεγαλοκαρχαριες περνανε μια χαρα!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Ιουλια κι εγω ετσι νιωθω ακριβως!!!!!οι καλυτερες φιλιες που εχω κανει ειναι απο δω!!! :x:x

Και σας νιωθω πια σα δικους μου ανθρωπους!!! :YMHUG::YMHUG:

Κερκυρα ε;;;;ααααχχχχ!!!ειχα περασει απο τις πιο τελειες διακοπες εκει!!!! :) σε ποια περιοχη θα μεινετε;;

Γωγουλα που εισαι;;;;καλε ελα να μας πεις τι εκανες γιατι μας εχει φαει η αγωνια για τα βυζια σου!!!! :P:lol:

Σισσακι ολες οι ευχες μας να εχεις μια αξεχαστη μερα σημερα!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

Μιτσακι λες να τη κανουμε απο δω οσο ειναι καιρος μη λοξοδρομησουν τα παιδια μας;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποσα γραψατε!!!!

Αναστασια και εγω εκανα ;)

Εφυγαν τα πεθερικα απο εδω και περα κομμενες οι πολλες βολτες του μανωλη :(

αλλα κομμενη και η φασαρια το βραδυ ....

θα παμε σημερα βολτα στα τζαμπο να παρω πιπιλες ...ειχα μονο 4 πιπιλες (2 σιλικονης ,2 καουτσουκ) απο τον μανωλη και αφου ειδα οτι τις παιρνει θα παρω να παρω καινουργιες απο σιλικονη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφρο προτιμησε σιλικονης γιατι οι καουτσουκ θελουν αλλαγμα καθε τρεις και λιγο! ;)

Πιο πολυ η φασαρια τους παρα το καλο τους ε;;; κριμα ομως για το Μανωλακη που εχασε τις βολτες! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια...Αυτό το τρενάκι το έχω χάσει τελείως, αλλά με τόοοοσα προβλήματα που να παρακολουθήσω;;;;;; :roll::roll::roll::roll: Φτιάξατε κλειστή ομάδα και μενα στο κλασιμο ε;;;;; [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] :-w:-w:-w:-w

Πως γίνεται αυτό;;Που μπαίνεις;;;;; :roll::roll::roll: Ιδέα δεν έχω....

Ευχαριστώ όλες όσες με αναζητήσατε... :x:x:x Της υπόλοιπες θα σας φτιάξω καλά... :evil::evil:

Λοιπόν, ήρθε χθες η σύμβουλος...ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΗ!!!!!!Έμεινε 2 ώρες, μου πήρε όλο το ιστορικό, μου εξήγησε ορισμένα πράγματα, μου είπε να πάρω Ω3 συμπλήρωμα, θα μου στείλει και διατροφή, κοίταξε τη μικρή, τα βυζιά μου και με τσέκαρε να δει πως θηλάζω τη μικρή... :oops::oops::oops: Πέρα από μερικά λαθάκια (πχ το ότι δεν ακουμπάω κάπου τη μέση μου) ο τρόπος που την επιανα ήταν σωστός..

ΑΛΛΑ ΟΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΙ ΣΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΜΙΚΡΟ ΧΑΛΙΝΟ ΣΤΟ ΑΝΩ ΧΕΙΛΟΣ.... :(:(:?:? ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΠΛΗΓΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΗΣ ΘΗΛΗΣ... :?:?

Καλά περιττό να σας πω ότι όταν είδε τη μια μου θηλή που είναι σκισμένη από την αρχή, αλλά δεν τρέχει αίμα, έπαθε σοκ.... :o:o:o:o Μου λέει "απορώ πως θηλάζεις τόσο καιρό με αυτή την πληγή;;;;Δεν πονάς;;;;" :lol::lol::lol::lol: Της είπα ότι στην αρχή τσούζει λίγο και μετά περνάει... 8-)8-)8-)8-)8-)

Η άλλη θηλή που έτρεχε αίμα πρέπει να έχει σταματήσει...Με έβαλε και τη θήλασα και δεν έτρεξε αίμα... :D:D Αλλά μου είπε να συνεχίσω λίιιγο ακόμα με θήλαστρο για να επουλωθεί εντελώς...Παρεπιμπτόντως το γάλα που βγάζω με τις αντλήσεις αυξήθηκε...120μλ από το ενα βυζί... :D:D:D:D:D Από το άλλο το σκισμένο τώρα άρχισα να κάνω αντλήσεις...

Μου έδωσε μια κρέμα, την οποία φτιάχνουν στο φαρμακείο και περιέχει κορτιζόνη να βάζω 4 φορές την ημέρα και να την αφήνω για 1 ώρα και μετά καλό πλύσιμο....Για να επουλωθούν οι πληγές...Αύριο θα κάνω τελευταία μέρα άντληση από το στήθος που ματωνε και μετά θα τη βάλω στο στήθος κανονικά...Και θα αντλώ μόνο από το άλλο μέχρι να φτιάξει κάπως... :?:?:?:? Το γάλα δε μου κόβεται είπε..Είναι μόνο για λίγες ημέρες για να επουλωθούν και να μπορέσω να συνεχίσω..Τόσες μέρες έβγαζα από το ένα και θήλαζα με το άλλο..Το σκισμένο... :?:?:?

Και το σημαντικότερο: Μου έδειξε την τεχνική που πρέπει να ακολουθώ για το πρόβλημα με το χαλινό της μικρούλας για να μη μου τις ξανατραυματίσει....Καλά, δεν καταλάβαινα τίποτα...Ούτε ένιωθα ότι έχω μωρό στο βυζί... Πιάνω το βυζί και το πατάω σαν σαντουιτς κοντά στη θηλαία άλω, παράλληλα με το στόμα της, η θηλή να κοιτάει προς τα πάνω, σα να ακουμπάει στον ουρανισκο του στόματος της και να προσέχω το πάνω χειλος της να μη βεντουζάρει...Να της το βγάζω με το δάχτυλό μου έξω...Να φαίνεται εν πάσει περιπτώσει..Καταλάβατε τι εννοώ;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Αυτάααααααα!!!!!!!Έίναι προς το παρόν λίιιιγο δύσκολο γιατί μου τρέχει το γάλα και γλιστράει το χέρι μου, αλλά όταν το πετυχαίνω, είναι άααααψογα....Ελπίζω να τα καταφέρω... :D:D

Α....Επέμενε να μου δείξει και την ξαπλωτή στάση, της λέω "δε χρειάζεται.."Μου λέει για να μη σηκώνεσαι τη νύχτα..είναι πολύ εύκολο"..Της λέω "δεν πειράζει...Δεν κουράζομαι..Μια φορά ξυπνάει..." :lol::lol::lol::lol: Τελικά μου την έδειξε...Καλέ έπαθα πλάκααααα.... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Πόσο ξεκούραστη είναι;;;;; :D:D:D:D

Όταν επανέλθουν οι θηλές μου, θα προπονηθώ για να τη μάθω.... :D:D:D

Αυτάαααααα!!!!!!!

Σισσάαααακι όλα να πάνε τέλεια σήμερα κοριτσάκι μου...Θα είσαι κούκλαααα....Σαν βασίλισσα..Περιμένουμε φωτος και λεπτομέρειες..Να ζήσετε αγάπη μου, να είστε γεροί κι ευτυχισμένοι, να χαίρεστε το κοριτσάκι σας και σύντομα να της χαρίσετε ένα αδερφάκι.... :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια ρε μη το λες αυτο..ολα για καποιο λογο γινονται.θηλαζω κ γραφω με ενα χερι

οι καρχαριες μπορει να περνανα καλα τωρα αλλα μετα :evil::evil::evil: αν κ δε κανει να κρινεις..τεσπα

ιουλια κερκυρα ε?χμμ δε εχωπαει...

κ γω συμφωνω αυτο με τις φιλιες..

μαρια καλα?

αφρο κ τις 2πιπιλες περνει??????

εγω εχω καουτουκ..ρε τονια καθε ποτε θελει αλλαγη/? :roll: εγω τις εχω 2 μηνες :roll::roll:

μιλησα με γωγω.η μικρη εχει κοντο χαλινο..ο πανω δηλ.θ σας τα πει η γωγωρα :mrgreen:

αναστασια σημερα θα κανω μπραουνις κ πιτσα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ο μικρος με ζητησε να κοιμηθει με βρακι..ευχομαι μη ξυπνησει απο τα κατουρα του :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To μωγιο με κοροιδευει!!!Και καλα νυσταζει αλλα μονο γαλα πινει κ μετα σφαιρα στο σαλονι!!! :lol:

Ιουλια ναι ναι ναι!!!Θα ερθουμε τριτη πρωι!Κατα τις 8 παρα τεταρτο!χαχαχαχαπλακιτσα!

εκλεισες διακοπες εε??!!τελεια!!!!Ποτε???

Θου ουτε εμενα με ειπες ευχαριστω! :P:P:P:P Εγω φταιω που ευχομαι κορη!!!!!

Γωγουλα μπραβο!Ωραια νεα!!!αφου την βρηκες την ακρη! ;)

τεινεις να εισαι η παραπονιαρα του τρενου γι'αυτο προσεξεεεε!!!!! :P:mrgreen:

Καντε αιτηση στην ομαδα..δεν ξερω σας λεω τροπο να προσθετω μελη εκτος των φιλων μου...

Καμια ειδοποιηση δεν στελνει η ομαδα?εκτος κ αν στελνει μεσω μειλ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A, επίσης σας είχα πει ότι η μικρή είχε ένα σύγκαμα στο πιπί της εδώ και μέρες;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Από ότι μου είπε, η σήμβουλος οφείλεται στο μύκητα που είχα..... :shock::shock::shock::shock::shock: Το βλέπω καλύτερα..Αν δεν περάσει, θα βάλω μελάνι... :?:?:?:?:?

Ξέχασα να σας πω..Από ότι κατάλαβα πρέπει να γνωρίζεται με την Πατσούρου και μου είπε ότι ετοιμάζει καινούριο βιβλίο..... :D:D:D:D Γι'αυτό δεν ξαναβγήκε ο Α τόμος....

Νατάσααα ακούς;;;;; :?:?:?:? Οποτε θα σου στειλω το βιβλίο σου, με τη μια σκισμένη σελιδουλα.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Το χρειάζεσαι άμεσα;;;; :roll::roll::roll::oops::oops::oops: Να το κρατήσσσωωωω λίιιιιγο ακόμα;;;; :oops::oops::oops: Σκέφτομαι να το βγάλω φωτοτυπία να το έχω... :roll::roll::roll:

Θουλάκι μουυυυυ :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x Αυτό το σκέφτηκα κι εγώ.... :roll::roll::roll::?:?:?:?:?:? Αυτή μου είπε ότι όσο θα μεγαλώνει το μπεμπέ θα είναι πιο εύκολο και θα θηλάζω σε πολλές στάσεις.... :D:D:D

Αναστασίααααα παραπονιάρα εγώ;;;;; :shock::shock::shock::shock: Δεν κατάλαβα κυρία μου... :-w:-w:-w Στην κατηγορία θηλασμός δεν ανήκει το τρενάκι;;;;;; :evil::evil::evil: Τα προβλήματά μου με τα βυζιά μου λέω.... :twisted::twisted::twisted: Αντεεεεε..... :evil::evil:

Και δε μου λες....Που θα βρω την ομάδα για να κάνω αίτηση;;;;; :roll::roll::roll::oops::oops::oops: Με δουλεύεις μου φαίνεται... :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ με αυτά και με αυτά τόσες μέρες, ξέχασα να σας πω το σημαντικότερο..... :roll::roll::roll:

Η ΜΠΕΜΠΑΑΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΖΥΜΟ G6PD ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΛΕΙΠΕ.. :D:D:D:D:D:D ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΡΙΣΜΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ.... [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩΓΟΥΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!!τί καλα που συμβουλευτηκες τη συμβουλο θηλασμου!!!μπραβο σου για ολα οσα εχεις καταφερει με το θηλασμο ως τωρα!αστερακι εισαι! ;);):):):):x:x:x:x:x:x:x

Αναστασακι 7-14 ιουλιου θα παμε!ειπαμε φετος με τον γιωργο να μην παμε μεσα στον πανικο του αυγουστου!

καλε ελατε κ 8 παρα!μολις ξυπνησει η αννυ,ντυστην κ ελατε!! ;)

τονια κλεισαμε σε ενα χωριο,το γαστουρι,πανω απο τις μπενιτσες,7 χιλιομ.απο την πολη!θελαμε κοντα στην κερκυρα για να μην κανουμε χιλιομετρα το βραδυ με το παιδι,κ για μπανιο ας πηγαινουμε στην αλλη πλευρα που ειναι οι τελειες παραλιες,αυτο δε μας πειραζει!εχω κανει τρελη ερευνα μιλαμε!εχω βγαλει ημερησιο προγραμμα κ για τις 7 ημερες! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σιγα μη το ακολουθησουμε βεβαια!λογαριαζω χωρις τον ξενοδοχο-γιωργο! :lol::lol::lol::lol:

πιπιλες,οσο πηρε ο γιωργος,καουτσουκ ειχα κ εγω..δε θυμαμαι γιατι,αλλα μου ειχαν πει οτι ειναι καλυτερες.. :?

αντε σας αφηνω να σιδερωσω!ευκαιρια ειναι!φιλακια πανεμορφες!!

γωγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσακι ολα τελεια να πανε κοριτσακι μου!!! να ζησετε με το κοριτσακι σας παντα ευτυχισμενοι!

ιουλια εγω σε ειπα σε μια μικρη βαλιτσουλα θα μπω κ εγω με τον μικρο.. θα ειμαστε τοσο ησυχοι, ουτε που θα μας καταλαβετε!

αναστασι εμενα παντως δε με εβαλες! εκανα αιτηση!

ρεσυ γωγω ολο θελω να σε παρω τηλ κ ολο το αναβαλλω... εγω προσωπικα δεν ξερω αν θα συνεχιζα το θηλασμο.. κ μονο στη σκεψη του αιματος νομιζω οτι θα λιποθυμουσα.. αλλα πραγματικα χαιρομαι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ που σε βοηθησε τοσο η συμβουλος θηλασμου!!! αυτο για το χαλινο τι ειναι? διορθωνεται απο μονο του η χρειαζεται επεμβαση? γιατι εχω ακουσει κ κατι περιπτωσεις που εκαναν επεμβαση..

ρε κοριτσια εχω ενα μικρο θεματακι με τον μικρο..

ο αναστασης εχει λιγες μερες που καθεται πανω αποτην κοιλια μου κουναει το δαχτυλο κ λεει οχι οχι νινι μεσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κ δεν του το αναφερουμε ρε κοριτσια.. ειναι ζητημα αν του το εχω αναφερει 5-6 φορες... ειναι πολυ αρνητικος στο θεμα του νινιου. αλλα οταν θελει να τον παρω αγκαλια (επειδη του λεω οτι η μαμα δε μπορει να τον παρει αγκαλιτσα επειδη ποναει η κοιλια της-δε λεω τπτ για νινι-κ να μου δωσει το χερακι) ερχεται, μου φιλαει κ μου χαιδευει την κοιλια κ μετα ζηταει αγκαλια..

πως να το χειριστω? νομιζω οτι του εχει δημιουργηθει μεγαλο αγχος, δεν ξερω αν κ τι του λενε οι δικοι μου οταν τον κρατανε τα πρωινα αλλα εχει αρχισει κ ξυνει τα δαχτυλα του με τα νυχια του τοσο εντονα που τα εχει γεμισει πληγες.. εχω αρχισει κ ανησυχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω τελεια ρε με τη συμβουλο!!!! :D τουλαχιστον βρηκες το προβλημα και τωρα ολα θα διαρθωθουν!!! :-bd Εγω παλι δε το βρηκα ποτε...λετε η συμβουλος που ηρθε να ηταν ασχετη;;;; :?

Λενα μη μιλατε καθολου για το μωρο μπροστα του...ακομη κι αν μιλατε οι 2σας με τον αντρα σου ή οι παππουδες αυτος μπορει να εχει τεντωμενα τα αυτια του και να τα πιανει ολα!!!

Εμενα πχ ο Αλεξ οσο ημουν μαιευτηριο ηταν πανω στη μαμα μου και καθε βραδυ καθοταν και συζητουσαν με τη ξαδερφη μου(μαια και συμβουλος κι αυτη) για το θεμα που ειχα με το θηλασμο και το πονο που τραβουσα...ε τη μερα που γυρισα και πηγα να θηλασω τη μικρη ο Αλεξ αφηνιασε!!!ορμηξε στο μωρο και του φωναζε "οχιιιιι ποναειειει!!!!μηηηη!!!!βγαλτοοοοο!!!!" :o:o:o

Ολα τα καταλαβαινουν τα σκατουλια... :roll:

Ιουλια ειναι τελεια θα δεις θα σας αρεσει πολυ!!! Για Παλαιοκαστριτσα φανταζομαι εχεις ενημερωθει!!! :P

Οποια παει στο γαμο της Σισσυ να μας ενημερωσει εεεε;;;;!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mωρη Γωγω :twisted::twisted::twisted: Σε ειπα παραπονιαρα γτ ολο λες για αυτες που σε ψαξανε κ για τις αλλες τις "βλαμμενες"!!! :lol: Και φυσικα κανεις πλακα εσυ κ εγω σε πειραζω για τηνπλακα αυτην!!!ααααααααα μη με εκνευριζεις κ τελειωσω ολο το παγωτο!!!! :lol:

χαιρομαι για τη μπεμπα κ το ενζυμο!!!!Ουφ!Παει κ αυτο το αγχος!

Τζουλιακι μου!!!καλα κανετε που δεν πατε αυγουστο!αφπυ μπορειτε! ;)

Αληθεια εβγαλες προγραμμα???? :lol::lol::lol::lol::lol:

Λεναρα δεν ξερωπως να σε βοηθησω...

Και θα πω για 3η φορα πως ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΟΣΕΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΠΩΣ ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΙΔΕΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΑΣΧΕΤΗ!Γι'αυτο καντε αιτηση κ βρειτε κ πως να προσθεσω διαχειριστριες κ ολες σας! ;)8-)

και σας εγραψα κ τον προβληματισμο μου!Παω να δω αν μου ειπατε μια κουβεντα παρηγοριας αλλιως???Χα-τσου!!!Μαστιγιο ηταν κ οχι σεντονι! :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραψα στην ομαδα μας!αναστασια δεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!! :lol::lol::lol:

πολυ μ΄αρεσει αυτο το διπορτο!!! ;);):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

τονια ξερω για παλαιοκαστριτσα,ειχα παει μικρη κ εγω..αλλα θυμαμαι πως εκει τα νερα ηταν απελπιστικα κρυα! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

προτεινε βρε κ εσυ ο,τι θυμασαι κ θα αναδιαμορφωσω το προγραμμα μας!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελιες

σισσυ να ζησετε και αν ειστε παντα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι

να χαιρεστε το παιδακι σας και συντομα και με ενα ακομη ;);)

αναστασια εκανα αιτηση στην ομαδα

θα με δεχθεις????????? :D:D:D:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

γωγω τελεια ρε συ μπραβο

καλα εκανες και πηρες συμβουλο

αχχ χαρηκα μπραββο ρε συ

και τελεια που η μικρη δεν εχει ελλειψη ενζυμου

λενα δεν νομιζω να το κανει απο αντιδραση

καμια φορα και την δικια μου οταν την ρωταω να βαλω ενα νινακι στην κοιλια αλλες φορες λεει ναι και αλλες οχι οχι

θουλακι αμαν βρε κοριτσαρα με τον υπνο ευχομαι γρηγορα να ξεκουραστεις

και η δικια μου σημερα δεν κοιμηθηκε ηρεμα

ασε που με το παραμικρο τσακ που ακουγα πεταγομουν μη σηκωθει και πεσει παλι :shock::shock::?:?

τελικα στις 7 την πηρα στο κρεβατι μαζι μου αλλα ειναι τοσο ανησυχη που δεν μπορεσα να κοιμηθω

λεω να μαζεψω το κρεβατακι και να την βαζω να κοιμαται σε ενα μονο κρεβατι που εχουμε στο παιδικο

να παρω προστατευτικα για πλαι λετε ειναι πιο καλα η πιο επικυνδυνο?

πηγα ρωτησα σε ενα μαγαζι με παιδικα και κανει το ενα30 ευρω

τοσο εχουν η υπαρχει και πιο φθηνο?στα τζαμπο εχει?ξερετε τιμες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα σε ξεχασα! :oops::oops::oops:

ο αναστασης ειναι φυσικο να αντιδρα ετσι..τί περιμενες;;να ηταν μεσα στην καλη χαρα;;οχι μωρε..εσυ να του λες ποσο τον αγαπάς,πες κ στους γονεις σου να μη του αναφερουν κατι για το μωρο κ αναλαβε εσυ αυτο το κομματι σιγα σιγα!

μη στεναχωριεσαι καλο μου! :(:(

αντε ετοιμασε τη βαλιτσουλα να τη φορτωσω στο αμαξι! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες!!!!!

ΘΟΥΛΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Χρονια πολλα μαναρι μου!!!!Να εισαι πολυχρονη!!! :x:x:x:x

Παω να σας διαβασω.Τελικα καναμε ομαδα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαφνικά ρίχνει καρεκλοπόδαρα!!!! :o Έχει σαλτάρει ο καιρός!!! :!:

Αναστασούδι, πάω στα ιδιαίτερα, μ' έχει φάει η αγωνία!!! :roll:

Γωγούλα μου, ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ χάρηκα με τα της συμβούλου!! Μπράβο και στον Γ σου που την φώναξε, να δεις που σιγά-σιγά όλο και θα βελτιώνονται τα ψιλοπροβληματάκια και πολύ σύντομα θα απολαμβάνεις θηλασμούς!!! Τέλεια ιδέα, βγάλτο φωτοτυπία και μετά στείλτο στη Νατάσα το βιβλίο της Πατσούρου, για να ρθω να στο πάρω και να το βγάλω κι εγώ!!!! :lol::D Πολύ χάρηκα και με τη μικρούλα και το ένζυμο, τέλεια!!! :D

Λενάκι, μη τρελαίνεσαι, κι η Β που δείχνει να το έχει πάρει πολύ καλά μέχρι στιγμής (όταν θα έρθει στ' αλήθεια το μωρό να δούμε τι θα κάνει...) :roll: πέρασε κάτι φάσεις αντίδρασης μέσα στην εγκυμοσύνη!! Μεγάλο κόλλημα μαζί μου (ακόμα μεγαλύτερο απ' αυτό που έχει μόνιμα!) :lol: και αντίδραση προς όλους τους υπόλοιπους... :? Πέρασε όμως. Ώσπου να έρθει ίσως το επόμενο χτύπημα, μια και καλή!!! :roll::lol::lol::lol:

Ιουλία.... :D Ζηλεύω πολύ!!!! :D Την λατρεύω την Κέρκυρα!!! Για έναν ανεξήγητο λόγο... Πήγαμε το πρώτο καλοκαίρι, που είμασταν νιόπαντροι, μαζί μ' ένα ζευγάρι φίλων και ήταν φανταστικά!!! :D

Τα ξέχασα τα υπόλοιπα που ήθελα να πω, συγχωρέστε με, πάσχω από εγκυμονική άνια!! :oops:

Και σταματήστε με!!!!! :o Ανακάλυψα ότι η nutella πάει με όλα και την έχω σκίσει!!!! :lol: Τσουρέκι με nutella χθες, μπανάνα με nutella σήμερα!!!!!!!!!! :@):@):@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλως κ την Παναγιωτα!!!

Να καναμε..κανε αιτηση!

Κοριτσια καντε κ εσεις "προσθηκη φιλου"!

και πρεπει να βρουμε ενα ρυθμο...καπως να συντονιστουμε!

Δημητρουλα η νουτελα μεχρι κ με πιτσα ταιριαζει!!!! :lol::lol::lol::P:P:P:@):@):@):@):@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σααααας!

Θούλη ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ :ymparty::ymparty::ymparty::o)

Να έχεις πάντα ότι επιθυμείς... ακόμη και τότε που θα πάρεις τα βουνά τίποτανα μη σου λείψει! :lol:

Τι περίεργα είναι αυτά που λέγατε χτες για την καρτα του πολίτη... πρώτη φορά τα ακούω ιδιαίτερα τα θρησκευτικά... :?

Σισσάκι με το καλό! Να περάσεις υπέροχα!

Γωγώ ποιός σε πιάνει τώρα που έχεις μάθει και καινούριες στάσεις! Θα πετάς έξω το βύζο με τρομερή επιδεξιότητα και θα θηλάζεις όπου να'ναι! 8-)

Ιουλία δεν έχω πάει ποτέ Κέρκυρα παόο που είναι τόσο κοντά μας (στην Πάτρα...). Περιμένω εντυπώσεις!

Ανίδεη και άσχετη φιλενάδα Αναστασία :twisted: εμένα με έχεις φίλη αλλά δε μου έκανες πρόσκληση στην ομάδα γκρρρρρ Έστειλα αίτηση εγώ! Για βάλε τώρα που έχω και τα νεύρα μου να ξεδώσω :P

Δεν έχω καθόλου όρεξη σήμερα... θα φτιάξω κι εγώ ένα μπράουνις (ποιά άλλη το είπε, δε θυμάμαι)και θα τα φάω ΌΛΟ μόνη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα!!!

Γράφω στα γρήγορα γιατί πρέπει να ετοιμάσω βαλίτσες να φύγουμε....

Σισσάκι με το καλό κοριτσάρα μου!!!!

Να περάσετε τέλεια και να ζήσετε τη ζωή σας ευτυχισμένοι!!!!!!

Θουλάκι μου και πάλι χρόνια σου πολλά με πολλούς ύπνους!!Εγώ στο ευχήθηκα,θα πιάσει που θα πάει...

Καλά να περάσετε ότι και να κάνετε ;);)

Γωγούλα μου μπράβο μπράβο μπράβο!!!Χάρηκα πολύ με τα υπέροχα νέα σας,ελπίζω να μην ταλαιπωρηθητε άλλο με τον θηλασμό!!!!

Τέλεια τα νέα και για το ένζυμο!!!!

Αντε καινούρια αρχή τώρα!!!

Εύη χαίρομαι για τα αποτελέσματα της μικρούλας σου!!!!

Όσο για την πάνα αν και δεν έχω εμπειρία θα έλεγα να μην την πιέζεις...θα σου δώσει σημάδια μόνη της!!!

Λένα μου,θα το ξεπεράσει κάποια στιγμή,πιάστον στο μπιρι μπίρι για να ξεχνιέται,λέω εγώ :?:?:?

Τόνια μου είσαι πολύ όμορφη ρε!!!!Ο Άλεξ,η μπέμπα, και ο άντρας σου το ίδιο!!!

άρα είστε μια πανέμορφη οικογένεια :lol::lol::lol::lol::lol: Φτου φτου φτου!!!!!

Θα βάλω και εγώ φώτο κάποια στιγμή,ο άντρας μου δλδ γιατί είμαι άσχετη και εγώ :?:?:?

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο,πάω να δω τι γράψατε στην ομάδα!!!!Πολύ γουστάρω και εγώ,θα γίνει της τρελής!!!!!!

Αναστασία τι είναι η προσθήκη φίλου πάλι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...