Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου γεια σας!!

Μόλις γυρίσαμε σπίτι από τη βόλτα με τα ποδήλατα μας! :D

Αγόρασα την κρέμα του Κορρε ρόδι και είχε δώρο ενα μολύβι ματιών

και ένα σαπούνι σε μια ωραία τσαντούλα..πήρε και ο Γ ένα αφτερ σειβ 8-):lol::lol:

Κορίτσια είπαμε περνάμε τα terrible two

έλα όμως που η Ιω μου δεν είχε τέτοια είναι πάντα ήρεμη και υπάκουη

Τη μικρή δε, δεν την κάνεις καλά με τίποτα λέμε

Μέσα στην τρέλα :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

εβαλα τα μικρα για υπνο .

πρωτα το μικρουλη και μετα το μεγαλουλη .

το ριχνω λιγο εξω τρωγοντας γαριδακια ....οχι δεν τα πηρα εγω ο αντρουλης μου μου τα κουβαλισε ...λες και δεν ξερει τι κανω διαιτα :evil: τωρα πρεπει να τα φαω :(

η τηλεωραση εχει χαζομαρες ....μα τον τελευταιο των μοικανων παλι!!!!!ημαρτον !!!!

θελω να δω το χανκοβερ 2 αλλα κολλαει :(

ωρες ωρες εχω υπομονη ....ωρες ωρες δεν εχω καθολου ....και τωρα πρεπει να προσεχω περισσοτερο μην τον πληγωσω λογο μικρου εισβολεα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω όλες μεσα απο την καρδια μου για τις ευχες...να στε καλα κοριτσαρες μου... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x:x:x

μωλε ηθελα σαν παπιομανα...να της ανοιξω θεμα αλλα δεν μου απαντησε καμμια και δεν θυμομουν πως... :oops:

σας φιλω όλες..νυσταζωωωωωωωωωω απιστευτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!

εκσταση μπραβο στον Α που δε σε πηρε κ κρεπαλιασες κ εσυ!!!!

μπαροτσαρκες πουλακι μου εεεεεεεε?? :lol::lol::lol:

επισης ειμαι κ επισημα προσκλεκλημενη στα εγκαινια!! εχω κ προσκλησηηηηηηηη!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

θου μου κ εγω γενικα δεν πολυπιστευω.. αλλα κατι τετοια λιγο με σκιαζουν :?

κ επειδη η πιστη ειναι εντελως υποκειμενικη κ θεμα του καθενος δεν εχω μπορεσει ποτε να συζητησω θρησκευτικο θεμα με καποιον πανω απο 5 λεπτα, εκνευριζομαι! τοσο δημοκρατικος ανθρωπος ειμαι!! :lol::lol::lol:

επισης ο κανακαρης σου δενειναι του υπνου... κ εμενα η γνωμη μου παντως ειναι να μην τον σταματησεις απο τον παιδικο, απλα να ξεκουραζεσαι κ εσυ λιγο μωρε, αφου δενεχεις καμια βοηθεια.. ας παει μεχρι να ηρεμησουν κ τα δυο τουλαχιστον. ξερω γω

αφρο ειχατε μια κακη νυχτα απλως, μην το σκεφτεσαι

ρε αθηνα ποια κοιλια χιλιομετρα κ ποια μπουταρα λες???? μια χαρα κουκλαρα εισαι, αντε ξεκολλα κ εσυ!

φρανιτακι ηρεμησε κοριτσακι μου.. ειναι ακομα κ περιοδος προσαρμογης κ σου αινονται ολα βουνο, νομιζω.. κ εγω εχω αρχισει κ του φωναζω αρκετα τις τελευταιες μερες.. εχω αγχωθει πολυ με το χρηματικο κ τωρα που απελυσαν τον τολη κατι με πιανει, δε θελω να ξοδευωουτε μισο ευρω!!! κ ειναι τα νευρα μου λιγο τσιτα κ του φωναζω :(:(

καρολιανκι να τη χαιρεσαι τη μικρη σου!!!!!!!!!!!!! παντα ευτυχισμενη κ γερη!!

αργυρουλα ειπες κατι που λεει κ ο πατερας μου κ με εκνευριζει πολυ... οτι τα κοριτσια δεν πρεπει να τα χτυπαμε για να μη μαθουν οτι ειναι φυσιολογικο να τα χτυπαει ο αντρας τους! αυτο κ το "αστο να κλαιει, δεν παθαινει τιποτα, κοριτσι ειναι" με τρελαινουν!!

λοιπον εγω σημερα ειμαι κομμαται, η μαμα μου ειναι ευτυχως λιγο καλυτερα με τη μεση της

σημερα καναμε με τον τολη κ τον μικρο τα χαλια, καθαρισαμε, κ τωρα ο τολης σφουγγαριζει

σηκωσα κ ενα μεγαλο χαλι νωριτερα το απογευμα κ ακομα με ποναει η κοιλια μυ...

αυριο εχουμε την αυχενικη, θα παμε κ με τον μικρο... ελπιζω ολα να ειναι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σερνομαι..δε αντεχω παω για υπνο

μονο να πω τη λεναρα μας καλη επιτυχια για αυριο..αχθα μαθουμε κ φυλο :lol::lol::lol::lol:8-)8-)

κ για να λεει η αναστασια ομορφυνες..εεε το πιασαμε το τσουτσουναρο :lol::lol::lol::lol:

καλο βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες!!!!

Να μαι και γω.........

Έχω χάσει πολλά γιατί λείπαμε στη Χαλκιδική και μου είναι αδύνατον να διαβάσω τις 15.000 σελίδες που γράφτηκαν!!! :lol::lol::lol:

Για ό,τι σημαντικό ενημερώστε με πλιζζζζζζζζζ!!!!!!!!

Εμείς ξεκινήσαμε το Σαβ/κό μας επισοδιακά....

Ξεκινήσαμε Σάββατο μεσημέρι για το καμπινγκ αφού θα πηγαίναμε πρώτα να δούμε ένα σπίτι για τις διακοπές. Θέλαμε να το τσεκάρουμε και να το κλείσουμε γιατί μας άρεσε και ήταν από τα ελάχιστα που βρήκαμε να μας ικανοποιούν. Φτάνουμε στην περιοδή και ακριβώς 50 μ πρίν το σπίτι τρακάρουμε.

Μια ηλίθια ήταν σταματημένη στη μέση του δρόμου(κύριος δρόμος) και τσέκαρε αν υπήρχε αυτοκίνητο στον παράδρομο (που είχε στοπ). Σταματάμε από πίσω της. Ξεκινάει ξεκινάμε και μεις και μετά θυμάται να ξανακοκκαλώσει το αυτοκίνητο το ζώον και πέσαμε πανω της. Βγήκε έξω και φώναζε λέγοντας πως σταμάτησε να ελέγξει αν βγαίνει κάποιος (ΑΠΟ ΤΟ STOP) γιατί γίνονται πολλά ατυχήματα σεκείνο το σημείο.΅Ε βέβαια ρε ζώον αν κοκκαλώνεις το αυτοκίνητο στη μέση του δρόμου δε θα γίνουν ατυχήματα;;;;; :shock::shock::shock: Η Ε τρόμαξε και άρχισε να κλαίει η ακημένη. Ξύπνησε και το νινί, είχε και ζέστη... Χάρμα. Ήρθε ο άντρας της μετά από ένα 10λπετο να μας πεί να τίς αφήσουμε να φύγουν γιατί ήταν κουρασμένες(3 κάργιες μέσα στο αυτοκίνητο). Ενώ εμείς με 2 μωρά γουστάραμε τρελλά να είμαστε μέσα στη μέση του δρόμου ντάλα μεσημέρι. Να μην πω άλλα.Τελικά το αυτοκίνητο έχει κάτι ψιλοφθορές σε καπώ και προφυλακτήρα και ραγισμένο (ευτυχώς ψηλά) ψυγείο.

Αφού ξεμπερδέψαμε με τη τροχαία κλπ είδαμε και το σπίτι, το κλείσαμε και φύγαμε για το καμπινγκ(30 λλεπτά δρόμος από κει.) Δε χαλάσαμε το Σαβ/κο μας γιά τη μαλακισμένη. Σήμερα γυρίσαμε με 3-4 στάσεις ενδιάμεσα για να γεμίσουμε νερό στο ψυγείο.

Στο κάμπινγκ περάσαμε τέλεια! Είχα καταπληκτικό καιρό η θάλασσα ήταν λάδι και το καταευχαριστηθήκαμε!!! Σήμερα το πρωί είμασταν εμείς και άλλοι 3 στηνπαραλία!!! Η Ειρήνη δε μαζευόταν και το νινί κοιμόταν συνέχεια! Τέλεια!!!

Πολλά είπα ε;;;;

Άντε πείτε τί έχασα;;;

Το Δημητρούλι γέννησε;;; Από τη Σισσιώ κανένα νέο;;; Της έστειλα μνμ αλλά δε μαπάντησε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα θα κάνεις αυχενικη άυριο;;;; Θα μάθουμε και φύλλο;;; Όλα καλά να πάνε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κάρολο να σου ζήσει η παπένια!!! Χρόνια της πολλά! Γερή και πολύ χρονη!!!!!!

Θου κοιμάσαι καλέ;;;;;; Γύρισα και κοιμάσαι;;;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία μου δεν ξέρω αν θα έρθω αύριο τελικά. Αν προλάβω το μπαμπά μου να μου δώσει το αυτοκίνητό του θα έρθω....

Παναγιώτα εδώ είμαι δε φεύγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασακι!!!!

μα τι βλαμμενη... ελεος κ μετα λεμε γιατι μας βριζουν οι αντρες οδηγοι!!!!

αφου κ εγω πλεον οταν βλεπω κανενα αμαξι να παει "καπως" ειμαι σιγουρη οτι οδηγαει γυναικα :oops:

κ πουλ καλα κανατε κ πηγατε κ καμπινγκ!!!!!! σιγα μη σας χαλασει τη ζαχαρενια σας το τουρμπο!

αχ φανταομζια χαρα η ειρηνουλα ε?? κοριτσακι μου!

οχι καλε δε θα μαθουμε φυλλο!!! 8-) ασε τη θου να λεει τα δικα της για την κορη μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η σισσιω εκανε μπατσελορ σε ενα κοτερο! αυτο ξερουμε μονο! :mrgreen:

πφφφ που ειπε η αναστασια οτι ομορφυνα???? :lol::lol::lol::lol::lol: με :lol: αμεσως εσυ!!!!

ααααααααααα ζηλευω που θα καφεδιαστειτε αυριο!!!!!!!!!!!!!! θελω κ εγω!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θα το μάθετε καλέ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Κορίτσι έχει πάντως!!!!!!!!!!!!!!

Θου ακούς;;;;;;;;;;; :lol::lol:

Μα όζι ρε Λένα δεν είναι Μαλάκ@#. Τη γράψανε όμως γιατί δεν είχε άδεια μαζί της! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!!

θέλω πολύ να γράψω αλλά είμαι πολύ κομμάτια και αύριο δουλεύω στις 8,θέλω να ξυπνήσω νωρίτερα για θηλασμό.καλλωπισμό κτλ...

Κουράστικα πάρα πολύ 1η μέρα στη δουλειά,την ορθοστασία μου μέσα :twisted::twisted: το δεξί μου πόδι δεν το αισθάνομαι απ'το γόνατο και κάτω....κομμάτια οι φλέβες μου :(:(

Είμαι όμως πολύ χαρούμενη γιατί το μωράκι μου ξύπνησε στις 11 το πρωί,κοιμήθηκε ξανά 13:30-15:30 και 17:00-18:00 :o:o:o σε μένα δεν το κάνει ποτέ αυτό!!!!Κοιμάται το πολύ 45 λεπτά για μεσημέρι και απόγευμα 15 λεπτά!!Μπράβο της,πολύ χάρηκα το ίδιο και η πεθερά που είχε απίστευτο άγχος για τον ύπνο της.

Αναστασία κάνει από τώρα κατσικισιο γάλα;Μπράβο για την κραιπάλη!!!Καλά έκανες,στο μυαλό μας ειναι όλα νομίζω...τσάμπα έχασα και εγώ τον ύπνο μου....τα μωρά μας τη βρίσκουν τη λύση :D:D

Κορίτσια απολογούμαστε για τις συμπεριφορές μας αλλά άνθρωποι είμαστε και εμείς,πόσο να αντέξουμε;Ελπίζω να κατανοούν κάποια πράγματα τα μωρά μας γιατί όταν μεγαλώσουν θα μας εκδικηθούν!!!

Καρολινάκι να χαίρεσαι το μικράκι σου!!!Πολύχρονη και με υγεία!!!!

Τόνια πάλεψε το βυζί ρε συ,μπορεί να πιάσει,να ηρεμίσεις και εσύ λιγο...

Πάω για ύπνο δεν συγκεντρώνομαι με τπτ....

Καληνύχτα σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως πρεπει να εισαστε πολυ σαδιστικο ζευγαρι....

ακους εκει να κουραζεται 3 κοπελες μεσα σε ενα αμαξι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο τολης εχει λυσσαξει να το μαθει, αλλα τωρα μου ειπε οτι παει πασο, μαλλον γιατι πιστευει οτι δε θα αντεξω κ θα το μαθουμε καποια στιγμη :lol::lol::lol: γιατι ξερει οτι οσο μου λεει κατι τοσο πεισμωνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου καλή επιτυχία ρε για αύριο!!!!

Μου ξέφυγε μάλλον!!!

Απορώ πάντως πως αντέχεται και δεν βλέπετε φύλο...με τπτ δεν θα το έκανα...

νατασάκι :-*:-*

μα τι βλαμένη γυναίκα :evil::evil: μωρέ είμαστε οι γυναίκες οδηγοι.....(οι παρούσες εξαιρούνται ;);) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεναρα καλη επιτυχια αυριο κοριτσακι μου!!!

Νατασα :o:o Ετσι ειχε τρακαρει μια φορα ο αντρας μου!!!Αλλα επειδη τον ειχε χτυπησει απο πισω εφταιγε ο αντρας μου. :?:?

Κατερινακι τι κανονισες τελικα με τη δουλεια;;

Εμεις καλα ειμαστε.Ο αντρας μου σιγα σιγα τελειωνει με τις δουλειες.Καλοκαιριαζει βλεπετε..Καθε μερα κατα τις 8 παιρνουμε τα μωρα και βολταρουμε εδω στην περιοχη.

Αργυρουλα οι επισκεπτες που βλεπεις ειναι καλε σε ολη την ενοτητα "θηλασμος και διατροφη...". Με το χωνι τι εγινε ρε συ;;;

Επισης Αφρο αν το αλατι φτασει στη μεση αγοραζουμε αλλο.Δεν περιμενουμε να τελειωσει. :-p:-p:-p

να στειλω φιλακια και στην Ελενη που μας διαβαζει αλλα δεν εχει γραψει ποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα ένα όχι απλά κοπέλες αλλά μεγαλοκοπέλες!!!!!! Σιτεμένες........

Κατερινάκι άρχισες δουλειά;;; Καλό κουράγιο.........

Παναγιώτα μου δυστυχώς και σε αυτήν την περίπτωση ισχύει το 'Ο από πίσω φταίει' αλλά είναι άδικο ρε συ. Δεν μπορεί να σταματάει ο οποιοσδήποτε όπου να ναι.

Καλά κάνετε και βολτ'αρετε πάντως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε νατάσα..τί παθατε :(:(

ευτυχως που δε σας χαλασε τη διαθεση! :)

αυτος παντως ειναι κ ,ενας,απο τους φοβους μου..τα πορτοκαλι φαναρια κ κατα ποσο με "παιρνει"να παταω γκαζι κ να περνάω ή να σταματαω..αλλα χωρις να αιφνιδιαζω τον απο πισω..αλλα κ χωρις να περνάω με κοκκινο..

αυτη εφταιγε φυσικα,αλλα ελα που ησασταν απο πισω..η τροχαια τί ειπε;;

καλε κανατε μπανιο;;αχ τί ομορφα!ποτε θα πατε διακοπουλες;;

μακαρι να σε δω αυριο απο κοντα!

λενακι καλη επιτυχια στην αυχενικη!

κατερινα ειδες που η μικρη σου προσαρμοστηκε αμεσως;;ευχομαι ετσι να συνεχισει!καλη ξεκουραση!

καλο βραδυ σε ολες !φιλακια πανεμορφες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι συμφωνα με τον τελειο κοκ παντα φταιει ο απο πισω, εκτος κ αν υπαρχουν μαρτυρες.. οπως επισης κ ποτε δε φταιει ο πεζος..

οταν ημουν εγκυος στον 7ο μηνα ειχε τρακαρει καποιος τον τολη απο πισω δεξια, πηγαινε απο το σπιτι μας στο πατρικο μου (αποσταση 3 τετραγωνων) για να παρει τον μικρο μου αδερφο να τον παει στον κιαμο

ο αλλος ετρεχε σαν τρελος κ χαζευε ενα φορτηγακι ειπε :lol::lol::lol::lol: κ ο τολης δεν τον πηρε γραμμη κ τον εριξε στην πυλωτη μιας πολυκατοικιας! το αμαξι ειχε γινει ΧΑΛΙΑ!!!

ευτυχως πηρε εκεινος ολη την ευθυνη κ δεν ειχαμε ιστοριες..

καλε σας ειπα οτι καναμε τη φορολογικη μας κ περνουμε κ φετος επιστροφη?? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αλλα θα τα παρουμε αραγε??

παω για νανι!! φιλακια κοριτσαρες!!!

ιουλια τωρα σε ειδα!!!! με ποναει το συκωτι μκου που θα πιειτε καφε αυριο!!!!!

μηπως ξερετε κανεναν παδοπνευμονολογο για τον μικρο?? θελω να τον παω να μας πει για το ασθμα του

σας χαιρετω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία η τοχαία απλά κατέγραψε το γεγονός.

Βάσει κοκ φταίμε εμείς οπότε δεν έχει νόημα να κάνουμε κάτι. Αλλά είναι άδικο.......

Ο προβληματισμός σου σωστός!!!!!!!

Ερθω δεν έρθω αύριο θα τηλ πάντως!!!

Διακοπές μετά τη βάπτιση θα πάμε και ένα 15ήεμρο τέλη αυγούστου με Σεπτέμβρη!!

Λένα θεός ο τύπος!!!! Τί το ενδιαφέρον είχε το φορτηγάκι;;;;

Θα κάνω μια έρευνα για γιατρό που λες και θα σου πω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΤΑΣΑ μπαςκαι οι μεγαλοκοπελες ειδαν τον συζηξ και ηθελαν να τον γνωρισουν?

καλα κανατε και πηγατε στο καμπινκ!

κανατε μπανακι?

ολη μερα εχω απιστευτο πονοκεφαλο...θα ξεκινησω αντιβιωση....ο βηχας δελεει να φυγει

Αφροδιτη ποσο μου αεσει νπου εχει γινει μεγαλ

Λενα καλη επιτυχια αυριο!

κατρινα καλη αρχην στη δουλεια!

Παπι χρονια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατσακι καμπινγκ με 2 μωρα;;;σε σκηνη;; δεν ηταν λιγο ταλαιπωρια;;; :roll:

Αχ αυτες οι μεγαλοκοπελες ειναι πληγη στο δρομο!!! :twisted:

Λενα καλη επιτυχια αυριο στην αυχενικη!!! Κι ασε τις μαλακιες ρε και δες φυλλο να μας πεις κι εμας μη μας σκασεις σα τη θουλη!!!!! :P:lol:

Καρολινακι σορρυ ρε που σε ξαχασαμε και δε σου ειπαμε πως ανοιγεις θεματακι... :(:(:( Νομιζω πας στην ενοτητα που θελεις και πατας καπου που λεει "νεο θεμα"....

Κατερινακι ειδες που η μικρη δεν εχει προβλημα;;;; ;) εμεις σκαμε αδικα! :P

Αναστασι με επιρεασες και ειπα να τη ξαναβαλω στο στηθος το βραδυ...Μετα που εφαγε πιπιλουσε με μανια τα χερια της και λεω για να της δωσω λιγο βυζι μπας και το παρει πιπιλα...ε το εφτυσε κανονικα!!!!εβγαζε τη γλωσσα εξω και το εσπρωχνε μη μπει καν στο στομα της!!! :? θα κανω αλλη μια προσπαθεια οταν ειναι πεινασμενη αλλα δε περιμενω τιποτα...

Αχ ειμαι να σκασω γιατι το απογευμα η ανιψια μου ηταν οπως παντα παρκαρισμενη στη μανα μου και κατεβηκε να παιξει με τον Αλεξ αλλα επειδη γαιδουροβηχε την ανεβασα πανω καποια στιγμη..Βεβαια το οτι βηχει αυθτο το παιδι ειναι συνηθισμενο γιατι ειναι ετσι ολο το χειμωνα(το αερολιν και τα φαρμακα που εχει παρει αυτο το παιιδ δεν υπαρχουν!!!)αλλα τωρα ειδα και μυξα και ηταν και η Γιωργια εδω με το Μαρθουλινι και φοβομουν ακομη πιο πολυ...Τελικα ειχα δικιο να φοβαμαι γιατι η μικρη ανεβασε 39 πυρετο!!! Αν κολλησει ο Αλεξ και το μωρο ή το Μαρθουλινι θα τρελαθω!!!! :o:o

Με εχουν καταστρεψει αυτη η σκροφα η νυφη μου και ο μαλακας ο αδερφος μου!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Γωγω που χαθηκες μαρη παλι;;;;μας λειπουν τα κατεβατα σου!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ....τα δυο τριτα των ατρων του σπιτιου κοιμουντε εγω με το ενα τριτο ξυπνησαμε και περνουμε πρωινο .Αυτος δηλαδη πηρε τωρα πινω και εγω καφεδακι .

Βικη τι θες να πεις ?"Αφροδιτη ποσο μου αεσει νπου εχει γινει μεγαλ"

Αργυρο μονο εσανα βλεπω μεσα ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!

Νατασακι μου κριμα για την τελαιπωρια των μικρων ....να πας να δουνε τα καθισματα αν εχουν παθει καμοια φθορα .

Λενα ευχομαι μια τελεια αυχεν και οπως θελεις κοριτσι μου να το κανεις ,αν θες να μην το μαθεις τοτε κρατησου .

Τονια ευχομαι να μην κολλησαν τιποτα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αφρο :D

εδώ όλη η εβδομάδα είναι βροχερή!!! :(:evil::evil:

έκανα και τους κοιλιακούς μου!!! :D ξεκίνησα και κάνω κοιλιακούς κάθε πρωί πριν ξυπνήσουν ή σηκωθούν τα παιδιά!!! :D

Παναγιώτα, χωνί? ποιό χωνί καλέ? :lol::lol::lol::lol: ....δεν το έκανα γιατί προτίμησα να ξαπλώσω και να κλείσω λίγο τα μάτια μου!!!! ;) ....για να δούμε σήμερα τι θα κάνουμε!!!! :roll::roll:

εγώ μια φορά έβγαινα από έναν δρόμο που είχε ΣΤΟΠ, σταματώ και ελέγχω από δεξιά να δω αν έρχεται κανείς, στην γωνία (δεξία) είχε παρκάρει ένα φορτηγό και δεν μπορούσες να δεις αν έρχεται κάποιος ή όχι....έτσι αρχίζω το αυτοκίνητο, μιλάμε για 5χλμ., και έχρεται ένας μ@@@@ς με ταχύτητα 70χλμ (σε περιοχή που ήταν 30!) και με χτυπάει στο δεξί φτερό, ο δε ίδιος επειδή είχε μεγάλη ταχύτητα, πήγε τουλάχιστον 100 μέτρα μακρυά!!! :evil::evil::evil::evil: και το αυτοκίνητό του γύρισε και 2 φορές!!!! ....ήρθε η αστυνομία και φυσικά έφταιγα εγώ!!!! :shock::shock::shock::evil::evil::evil: .....του λέω του αστυνόμου: "1ον το φορτηγό κλείνει όλη την οπτική γωνία, είναι παράνομα παρκαρισμένο, 2ον ο οδηγός έτρεχε με μεγαλύτερη ταχύτητα από την επιτρεπόμενη"....και μου λέει "δεν έχει σημασία, εσύ φταις: παραβίαση κόκκινου" :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...