Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 11! Τα πρώτα γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Άσε Μαράκι όντως άρχισαν για τα καλά τα γεννητούρια!!! Σιγά σιγά όλες θα πάρουμε σειρά!!! :D:D:D:D

Να της δώσεις και πολλά φιλιά!!!

Συμπεθέρα συμφωνώ με το Μαράκι, ξάπλωσε να ξεκουραστείς.... και αν δείς ότι δεν νιώθεις καλύτερα πάρε τηλ. τον γιατρό σου...

Καλή όρεξη Νίκη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γυρισα και τα εχω φτυσει...μεχρι και νυστα με επιασε καλε...λιγο ποναω να πω την αληθεια αλλα σαν την Ευγενια και εγω..επλυνα κουζινα...εκανα σαλονι..επλυνα χαλια και κατι πατακια με φωναζανε βαλε πληντυριο...τι να εκανα εβαλα και περιμενω να τελειωσει να βαλω κανα ρουχο αμα προλαβω πριν πιασει βροχη...κοριτσια οι τιμες οντως ειναι τσιμπιμενες στην Αθηνα,στο Χριστοφορο ειχα πληρωσει για 3κλινο οικονομικο με ΦΤ.μαζι με το γιατρο καπου 4.500 γιατι επαθε και ικτερο και εμεινε στην λαμπα αφου οταν φυγαμε και πηρα την αποδειξη ειχαν χρεωσει τα πανταα απο τα γυαλακια που φοραγε στην λαμπα τα οποια και μου εδωσαν και τα εχω ενθιμιο..μεχρι και 1 ολοκληρο κουτι πανες και 1 σωλιναριο κρεμα για το συγκαμα και απο οσο ξερω αυτα τα δινουν οι εταιρειες δωρεαν για προωθηση..και οκ πες οτι δεν ειναι εστι...δεν καταναλωνουν ολοκληρο πακετο και 1 σωλιναριο σε 3 μερες...ελεος..αλλα η αληθεια ειναι οτι εμεινα ευχαριστημενη οποτε χαλαλι τους..τωρα στην Πατρα που θα παω σε ιδιωτικο παλι μαζι με γιατρο θα πληρωσω σε 2κλινο 2.500...εκει εχει απο 2κλινο και πανω..μισα λευτα ετσι??Καμια σχεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη σταμάτα καλέ να κάνεις δουλειές!!! :D:D:D:D:D:D

Εμάς στην ιδιωτική κλινική μας είπε 2400€ για καισαρική και μονόκλινο... στο Πανεπιστημιακό δεν θα πληρώσω τίποτα...

Εμείς σήμερα θα ανανεώσουμε τις γλάστρες μας... και περιμένω τον καλό μου να έρθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sorry για το πρωι...εφυγα βιαστικα.ηρθε ο ο αδερφος μου κ ηθελε να στειλουμε ενα φαξ στην εταιρεια του κ πηγα στην κολλητη μου να το στειλουμε.καθησαμε κ λιγο για μπουρου μπουρου,παιξανε κ οι μικρες.περασα κ λιγο απο την μαμα μου κ μαθαμε κ νεα για το μωρακι. :(:( ενω ολα πηγαινανε πολυ καλα,χθες βραδυ εκανε σπασμους κ του δημιουργηθηκε αιματωμα στον εγκεφαλο.οι γιατροι λενε οτι μπορουν να το κρατησουν στην ζωη αλλα ειπαν στους γονεις οτι θα εχει πολλα προβληματα κ κινητικα κ νοητικα.η αποφαση πλεον ειναι των γονιων.ας ελπισουμε σε ενα θαυμα πια!!!το βραδυ θα ξερουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Τα κατάφερα και γύρισα και εγω.

Τελείωσα τη δουλειά πριν 2 εβδομάδες, εμπαινα αρκετές φορές και διάβαζα τα νεα σας.

Μετά είχα τη φαινή ιδέα να βάλω ασύρματο ιντερνετ, τι το ήθελα? Μια φορά είχα 15 δεν είχα, το φιάξαμε και αυτό όμως. Ελπίζω τώρα να μπορέσω να μάθω τα νέα σας!

ΦΙλιά πολλά και ελπίζω να μην με έχετε ξεχάσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη μου εμενα πλεον δε με πειραζουν καθολου τα γιουτοπαρ.αν αισθανεσαι ομως τοση δυσφορια καλο θα ειναι να το ξαναπεις στη γιατρο σου.

αντε να δουμε ποια θα ναι η επομενη τωρα που θα γεννησει.

εσεις τι λετε;

καμια υποψηφιοτητα; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οσο για τις κλινικες που λετε ζητανε παλαβα λεφτα

βεβαια οχι οτι στο νοσοκομειο οι γιατροι υστερουν

τα φακελακια πανε κ ερχονται κ μαλιστα με απαιτηση

μια γνωστη μου πηγε σ ενα γιατρο κ με το που βγηκε απο το ιατρειο τη πλησιασε μια νοσοκομα κ της ειπε οτι ο γιατρος θελει 1500.στη ψυχρα ομως.τωρα που ο κοσμος λογω κρισης δε θα χει λεφτα να του παρουν να δουμε τι θα κανουν;γιατι αμα δεν εχεις τι θα κανεις;που θα τα βρεις;

θα μου πεις θα μας αφησουν ολους στο ελεος της μοιρας μας.τι να πω;

τα σκεφτομαι κ συγχιζομαι.αλλα φταιμε κ λιγο εμεις που ειμαστε προθυμοι κ το θεωρουμε κ φυσιολογικο να μας εκβιαζουν ενω ηδη πληρωνονται

αυτα

εβγαλα το πολιτικο λογο μου παλι

:lol::lol::lol::lol::lol:

φιλακια παω για νανι.θα τα πουμε το απογευμααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου πάνω που θα σε ρωτούσα για τη φίλη σου... :(:(:(:(:(

Μακάρι να γίνει το θαύμα που λές... Ο Θεός να βοηθήσει τη ψυχούλα...

Δημητρούλα καλώς μας ξαναήρθες!! Πώς είσαι? Το μωράκι σου?

Άννα μου καλή ξεκούραση!

Ήρθε ο άντρας μου, σας αφήνω... τα λέμε μετά, φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά είμαι κοριτσάκι και ο μικρούλης μου ακόμα καλύτερα. Εχθές τον (ξανα)είδαμε. Είναι λίγο ψηλά με αποτέλεσμα να μου πιέζει το στομάχι, αλλά χαλάλι του. Εσυ τι κάνεις? Ο μικρούλης σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι δεν βλέπεις ότι σε μαλώνουμε όλες??? ξεκουράσου καλέ... :D

Άννα μου μην συγχύζεσαι και ξάπλωσε να ξεκουραστείς... :lol:

Γιελιζ καλή ανανέωση στα λουλούδια!!! :D

Μιχαέλα μου... Ειναι σκληρό για μια μάνα...Μακαρι να γίνει ένα θαύμα και να ειναι απολυτα υγιέστατο το μωράκι...

Πατατούλα σε χάσαμε!! Τι κάνεις?? Εσύ οπου να'ναι μπαίνεις στο μήνα σου ε?? Αντε με το καλό κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφαγα και ηρθα...

Πατατουλα τι κανεις κοπελα μου;Το μπεμπακι σου καλα;

Γιελιζ καλο μεσημερι!

Ευη τι να πω για σενα παιδι μου!κ@λο δεν βαζεις κατω! :lol: Ξεκουρασου λιγο.Και εσυ Ευγενια μου το ιδιο!

Μιχαελα πολυ λυπαμαι για το μωρακι... :(:(:(

Και εμενα με φωναζει το σπιτι αλλα ειλικρινα δεν μπορω...Τα χαπια με κοβουν τελειως.Με το ζορι το εκανα το φαγητο και τωρα εχω μια στοιβα κατσαρολες αλλα θα πω στην μαμα μου να τις πλυνει.Ο αντρας μου δουλευει και δεν την παλευω καθολου να τα κανω.

Θα περιμενω να παει 3 να βαλω το ουτροτζεσταν και θα παω να ξαπλωσω,μπας και με παρει ο υπνος.Νυσταζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ Μαράκι μου!

Beboulino μου, μια χαρά είναι το μωράκι μου!

7/6 θα πάω στο γιατρό, εκεί θα μιλήσουμε για την ημερομηνία της γέννας. Μιας και θα είναι προγραμματισμένη. Θέλω τόσο πολύ να μάθω ποιά θα είναι αυτή η μαγική ημερομηνία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ νυσταζω...αφού δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά χθες...Περιμένω τον καλό μου όμως να του ζεστάνω το φαγητό..

Πατατούλα μου καισαρική θα κάνεις? Φανταζομαι την αγωνία σου! Δεν έμεινε πολύς καιρός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαι εγω απο τις 7 ειμαι ξυπνια.Σηκωνομαι για να παρω τα χαπια και δεν ξανακοιμαμαι.Τωρα να παει 3 και θα παω να ξεραθω.Προς το παρον θα την πεσω λιγο στον καναπε.Καλο μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καισαρική θα κάνω Μαράκι.

Χαίρομαι πάρα πού που πλησιάζει ο καιρός, μουδιάζει η καρδιά μου σαν να είμαι ερωτευμένη όταν σκέφτομαι αυτή την ώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Τελικα κοιμηθηκα,ξυπνησα εφαγα κ ξανακοιμηθηκα κ τωρα νιωθω καπως καλυτερα.Βεβαια οι συσπασεις συνεχιζονται αλλα ευτυχως δεν εχω πονους.

Πατατουλα πολυ χαιρομαι που ειστε καλα!Αντε σε λιγες μερες θα μας πεις κ εσυ ημερομηνια.

Οι υπολοιπες ακομη ξεκουραζεστε?Καλα κανετε!Κι εγω λιγο μπηκα κ θα ξαναξαπλωσω..

Ευη σε προσπερναω για να μη σε μαλωσω....Μα καλα κ χαλια κ σαλονι κ κουζινα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανηλθα..

Ηρθε η αδερφη μου κ με πηγε τζαμπο..ηθελα να παρω ενα δωρο κ γενικα να ριξω μια ματια σε αυτα που θελω να παρω..

Κοριτσια 1 ωρα κ κατι καναμε κ ειμαι κομματια...ο πονος διπλα στο διαφραγμα που με πιεζει ο μικρος μου εκοβε την ανασα κ δε μπορουσα να κανω βημα...εχουν περασει 4 ωρες που γυρισα κ ακομη δεν εχω συνελθει...με πονανε τα γονατα μου η μεση μου νιωθω πτωμα στην κουραση..και οσο σκεφτομαι οτι πρεπει να ξαναπαω κουραζομαι περισσοτερο...Ισως να εφταιξε οτι ειχα φαει πριν..

την επομενη θα παω πρωι μολις θα σηκωθω τουλαχιστον να μαι τελειως ξεκουραστη...οχι οτι εκανα κατι σημερα αλλα λεμε τωρα...

Ειναι καμια αλλη σαν εμενα οταν βγαινει για ψωνια η μονο εγω το χω αυτο??α

Εμενα κοριτσια ο τοκετος καισαρικη σε 3κλινο με επισκληρηδιο κλπ 1700κ μαζι με του γιατρου και μαιας γυρω στα 3000-3500 θα μας παει...

Απο την κουραση που νιωθω δεν θυμαμαι τι διαβασα...

Ευη κ γω θα σε μαλωσω..σταματα επιτελους τις δουλειες!!!

Φιλακιααααααα

Απο τ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια απο τα ιδια.Ηρθε η μητερα μου να κανει δουλειες κι εγω καθομαι.Στενοχωριεμαι που δε μπορω να τη βοηθησω γιατι μεχρι τωρα παντα κατι εκανα αλλα τι να κανουμε...Εισαι κι εσυ μοναχουλα ε?Απογευματινος δεν ειπες οτι ειναι ο καλος σου?Κ εμενα κατα τις 11 θα ερθει :(

Κατερινακι τα τζαμπο κ καλα να εισαι ειναι κουραστικα,ποσο μαλλον στην κατασταση μας.Κι εγω ετσι ημουν,μονο πρωι λειτουργουσα καλα κ εκανα ολες τις δουλειες.Κ λεω ημουν γιατι αυτες τις μερες κ για τουαλετα το σκεφτομαι να σηκωθω :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω μοναχουλα ειμαι κοριτσια.Ο αντρας μου σχολαει στις 11 και σκυλοβαριεμαι.

Κατερινα και εγω δεν μπορω να παρω τα ποδια μου οταν παω για ψωνια.Κουραζομαι ευκολα...Γι'αυτο σκεφτομαι να παω τωρα για τα ψωνια της μικρης γιατι αργοτερα θα δυσκολεψουν τα πραγματα.Θα εχει και ζεστη... :roll: Δεν μ'αρεσει καθολου που ανοιξε ο καιρος,δεν κρατιεμαι στο σπιτι.Αλλα που να τρεχω και συνεχεια...Εχω ψιλοκοψει και την οδηγηση,με το τρεμουλο και τις ταχυπαλμιες φοβαμαι να οδηγησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου...

Πατατούλα μια χαρά είμαστε και εμείς κοριτσάκι μου, μεγαλώνουμε!! :D:D Άντε με το καλό να μάθεις και εσύ ημερομηνία...

Οι υπόλοιπες όλες καλά βλέπω και χαίρομαι...

Συμπεθέρα λογικό είναι να βαριέσαι να κάνεις το οτιδήποτε... ξεκουράσου και δεν έμεινε πολύ!! Λίγες ώρες μόνο... :D:D:D:D:D Εισαγωγή πότε θα κάνεις???

Κατερινάκι και εγώ αν πάω για βόλτα φαγωμένη κουράζομαι πιο εύκολα... καλύτερα νηστική...

Εμείς μόλις μαζευτήκαμε μέσα... ο άντρας μου αποφάσισε ότι θέλει να πάρουμε και άλλα λουλούδια να φυτέψουμε και έτσι πήγαμε να ψωνίσουμε... πήραμε και μερικά δεντράκια και 2 μανόλιες... μέχρι τώρα στον κήπο είμασταν... Ενώ δεν έκανα τίποτα νιώθω πτώμα :lol::lol::lol::lol::lol:

Τώρα θα κάνω ένα μπανάκι και θα ξεραθώ μάλλον...

Τα λέμε αύριο σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...