Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 11! Τα πρώτα γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Χριστινακι τελεια η κοιλιτσα!!

Αννα μου εχω ναι,ακριβως οπως το λες,γλυκια ταραχη κ αγωνια κ ενα ποοοοοοοολυ γλυκο αγχος!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρακι οντως τα νυχια στα χερια μεγαλωνουν υπερβολια γρηγορα!Εχω βαρεθει να τα φτιαχνω.. Κ ναι στην καισαρικη ξεβαφουν τα παντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα....

μαρακι μου περνεις φαρμακα γι συσπασεις.....?εγω οταν επερνα πρεπαρ στον γιο μου απο τον 7ο μεχρι κ μια μερα πριν γεννησω 20 λεπτα μετα την ληψη ειχα ταχυκαρδιες μιλαμε δεν μπορουσαν αναπνευσω.... :lol:

ο γυναικολογος μου ειχε πει οτι φταινε τα φαρμακα...ο θεος κ η ψυχη του βεβαια

γιεληζ μου τα φιλια μου....

κ εγω θα φτιαξω τα νυχια μου...πηρα κ στρασακια να βαλω.... κ θα εχω τον γιο μου να τα ξεκολλαει μετα :lol:

τα νυχια στις εγχειρησεις τα ξεβαφουν αν κ στην δευτερη καισαρικη εγω ειχα παει με βαμμενο νυχι κ δεν μου ειπαν τιποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα δεν εχω γιατρο αυριο μου το ακυρωσε :(:(:(

Θα καναμε και καρδιοτοκογραφο αλλα τελικα δεν θα μπορεσει και μου ειπε να παω την Παρασκευη. Λιγη υπομονη ακομα μερικες μερες λοιπον....

Σοφια ναι γι αυτο σε εβλεπα στον υπνο μου!!! Μαρια πεντικιουρ ακουω και ζηλευω. Απλα τωρα που πλησιαζω δεν θελω να εχω καθολου βαμμενα νυχια γιατι δεν κανει να ειναι βαμμενα τα νυχια στον τοκετο...και να μην ψαχνω εκεινη την ωρα ασετον και βαμβακι

Τιτινα εισαι μοντελο αληθεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ καλημέρα!!

Χρυσάνθη μου τι κάνεις? ο μικρος σου?? Παίρνω χαπια για τις συσπάσεις από την 14η εβδ και ναι προκαλούν ταχυκαρδία...Απλά είχα προσέξει ότι τον τελευταίο καιρό έχω ταχυκαρδίες και πριν πάρω το χάπι και νιώθω κάποια δυσφορία γι'αυτο το ανέφερα...αλλιώς για μένα εδώ και 4 μήνες είναι φυσιολογικές και οι ταχυκαρδιες και το τρέμουλο!!

Σοφάκι μου είναι πολύ γλυκιά η αγωνία σου...Αυτο είναι το καλό της καισαρικής ότι ξέρεις ποτε πάς!!! :lol::lol::lol:

Τιτινα μου δεν τα ξεβάφουν πάντα..Εγώ έχω πάει με βαμμένο νύχι και σε εγχείρηση και πέρσι μπυ γέννησα εκτάκτως και κανείς δεν ασχολήθηκε με τα νύχια μου!! Παλια ήταν πιο τυπικοί σε αυτό το θέμα...τώρα όχι και τόσο...Και μια φίλη που γεννησε με καισαρική απλά την είπε ο γιατρός οτι ή τα χέρια ή τα πόδια να μην έχουν χρώμα...και τα έκανε γαλλικό με τζελ και μια χαρά την γεννησε!

Μάχη μου άκυρος ο γιατρος? Υπομονή μέχρι την Παρασκευή!! Θα σας πούμε τα δικά μας νέα τότε αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄Κοριτσάρες μου!!!!!!!!!τι μου κάνετε?? μου λείψατε πολύ πολύ!!

δεν έχω διαβάσει νέα σας αλλά από ότι βλέπω έχετε δώσει ρέστα στην πολυλογία!!! :lol::lol::lol: δεν παίζεστε!!!δεν θα προλάβω να τα διαβάσω όλα αυτά... θα γεννήσω!!! :lol:

ελπίζω να είστε καλα όλες και τα νινάκια σας!!!

Το μόνο που πήρε το μάτι μου είναι ότι αυτή τη βδομάδα θα έχουμε τα πρώτα γεννητούρια??????!!!!Σοφάκι μου με το καλό κοριτσάρα μου να υποδεχτείς τις κουκλίτσες σου!!!4 μέρες μείνανε!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙ!!!Πως νιώθεις??

Οι υπόλοιπες όλες καλά??

Εγώ έχω μια βδομάδα που κάθομαι.. από τη δουλειά γιατί γενικά δεν έχω κάτσει καθόλου.. έχω κάνει το σπίτι γενική τα πάντα όλα.. έφτιαξα τα δικά μας ρούχα και τις ντουλάπες και τώρα ετοιμάζω το παιδικό!!έχω μαζέψει χειμωνιάτικα..έχω βγάλει καλοκαιρινά του Νικόλα και τώρα σιγά σιγά ετοιμάζω για την μικρή!!από την άλλη εβδομάδα λεώ να ψωνίσω κι ότι λείπει και έτοιμη!!!!!!

Αχχχχ!!πλησιάζει ο καιρός!! σήμερα έκανα εξετάσεις αίματος και για το ζάχαρο... την Πέμπτη θα βγουν τα αποτελέσματα και θα κλείσω ραντεβού με τους γιατρούς μου... κάπου εδώ πρέπει να κλείσω και για το doppler αν δεν κάνω λάθος...

Τώρα έβαλα το θηριάκι μου για ύπνο, το φαγάκι μου να γίνετε.. και κάθομαι στον καναπέ.. ευκαιρία να σας γράψω και λίγο ;) έχω μπροστά μου μια μεγάλη τσάντα από τα Jumbo με ρούχα για την μικρή που μου έδωσε η ξαδέρφη μου και πρέπει να τα ξεχωρίσω...

δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο πολύ μου λείψατε!!!!ελπίζω όλες να είστε καλά και να μην έχω χάσει κάτι πολύ σημαντικό... τώρα που μπήκα σε μια σειρά θα τα λέμε πιο συχνά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου με το καλό να γίνεται και ενός χρονού!! Μια χαρά σε βρίσκω!!

Ευγενία μου!!!!!!!!!!! :D:D Μας έλειψες!!! Χαίρομαι που είσαι καλά...Προσοχή με τις δουλειές...Σιγά σιγά θα τα τελειώσεις όλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιγο μαρακι μου εμεινε....υπομονη κ μετα θα εχεις ταχυκαρδιες απο τον γιο σου :lol: ....μολις θα τον δεις θα λυωσεις κ καθε μερα μαζι του θα κολλας ακομα ποιο πολυ....εμενα ειναι η ζωη μου η ψυχη μου...κ οταν κοιμομαστε αγκαλιτσα κ μου λεει μαμα μου σε αγαπαω μεχρι το αλφα του κενταυρου πεθαινω....γιε μου σε λατρευω...οτι κ να πω ειναι λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου!!καλησπέρα!! είναι να μην πάρω φόρα :D:D ... μου αρέσει που είμαι σπίτι και κάνω τις δουλειές μου και είμαι και με τον μικρόύλη μου... αχχχχ... με είχε πιάσει άγχος ότι δεν θα προλάβω... α΄λλά ψιλοτελειώνω.. Τι κάνεις εσύ?? ο μπέμπης??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! Πως είσαι εσύ?? κάπου νομίζω ότι διάβασα ότι σε ταλαιπωρεί μια αλλεργία??ο μικρός σου τι κάνει?? το δωμάτιο είναι σούπερ!!!το είδα στο φατσοβιβλίο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσανθη μου ο μικρός σου είναι πολύ τυχερός που σε έχει μανούλα!!

Ευγενία μου να μην αγχώνεσαι...Τώρα που είσαι στο σπίτι έχεις όλο το χρόνο να τα ετοιμάσεις όλα...Να απολαύσεις και τον μικρό σου πριν έρθει το κοριτσάκι σας...Ο μπέμπης μου κάνει βόλτες στην κοιλιά...θα τον δούμε αύριο να δούμε πώς πάει!! Κατά τα άλλα όπως με άφησες...ξάπλα!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι Ευγενια μου..

ασε υποφερω..η πρωηγουμενη ευδομαδα ηταν κολαση γιατι εδω που ειμαστε ειναι τιγκα στις λευκες...

ευτυχως η βροχη που ερηξε χτες βελτιωσε παρα πολυ τα πραγματα και καθαρησε την ατμοσφαιρα..

αλλα εχει ζεστη..και ακομα το αιρκοντισιον δεν δουλευει.

Ο Χριστοφορος καλα...περασ εμια ιωση που τον ταλαιπωρησε..αλαλ ειναι ΟΚ..

ειναι σε φαστη τωρα που λεμε τρομερα διχρονα και αρχησε να δειχνει χαρακτηρα οποτε ειμαστε καπως..αλλα καλα..

Ο νικολας πως ειναι;;;

εχει σηνειδητοποιησει οτι θα αποκτησει αδελφουλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι και εγω!Γυρισε ο αντρας μου και του εφτιαξα κατι να φαει γιατι δεν ειχα μαγειρεψει.Μετα την δουλεια,ηταν νυχτα,επρεπε να παει την μανα του σε ενα χωριο για να φτιαξει κατι χαρτια.Και ειναι μιαμιση ωρα δρομος,δλδ 3 ωρες πηγαινε-ελα...Ξενυχτισμενος ολα αυτα.Πριν λιγο γυρισε ο κακομοιρης,απο χθες τη νυχτα στις 11.Εγω δεν ξερω τι θα φαω,δεν μου κανει τιποτα ορεξη αλλα πειναω.Θα φτιαξει η μαμα μου φασολακια φρεσκα μολις ερθει αλλα μεχρι τοτε τι τρωνε; :roll:

Σοφακι 4 μερες εμειναν!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] Με το καλοοοοοο!

Ευγενια που εισαι κοπελα μου;Μας ελειψες!

Τιτινα τι ωραια κοιλιτσα!

Χρυσα εισαι καλυτερα με την αλλεργια;

Μαχη δεν πειραζει για τον γιατρο.Αρκει που θα κανεις το ντοπλερ.

Γιωργο τι τελειο το πατουσακι του μπεμπη! :D

Εμενα κοριτσια μου εκαναν ντοπλερ οταν πηγα για β επιπεδου...Και μου ειπαν πως για τις επομενες 6 εβδομαδες ειμαστε σιγουροι πως το μωρο τρεφεται σωστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι να σας ζήσει το μπεμπάκι!!! Πάντα γερό και τυχερό να είναι!!!

Αννούλα εγώ έβαλα και τα δικά μου πράγματα και του μωρού σε μία βαλίτσα... είναι η μικρότερη απο ένα σετ με 4 βαλίτσες που έχουμε... μια χαρά μας βόλεψε... Πολύ ωραία τα ονόματα που διαλέξατε για τις μικρές.

Πολύ ώραία όλα τα ονόματα που γράψατε!!!

Εμείς για όνομα δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα...βασικά ούτε το ψάξαμε... είπαμε ας γεννηθεί πρώτα με το καλό και μετά...

Εύη μου περαστικά και κουράγιο με τη μέση...είναι πολύ μεγάλο ζόρι ο πόνος στη μέση.... :(:( Πολύ ωραίο το Mila και ναι ταιριάζει και με το επίθετο!!

Σοφίτσα 2500 και 2800??? Μπράβο οι μικρές!!! Θρεφταράκια!!!! Φτού φτου!!!

Νίκη άρχισες να συνηθίζεις το χάπι σιγά σιγά ε?? Μπράβο!!!!

Χριστίνα τέλεια η κούνια!!! Με το καλό κοπέλα μου να κάνετε τις αγορές σας και να έρθει η ώρα να τα χαρείτε με τον μπέμπη!!!

Για τα στρώματα και υποστρώματα συμφωνώ με τα κορίτσια... ούτε εγώ μεγάλωσα με πολυτέλειες... οπότε θεωρώ και εγώ ότι δεν χρειάζονται υπερβολές!!!

ΑΑΑΑΑ συμπεθέρααααααα :shock::shock::shock::shock::shock: μόλις είδα την κοιλιά σου!!!!! :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o Είναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ!!! Όντως στην ανφάς φαίνεται μεγαλύτερη αλλά και πάλι δεν λές ότι έχεις διδυμα!!!! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!

Συμπεθέρα χάθηκα χθές γιατί το πρωί είχα τη μαμά μου και την φίλη μου για καφέ...μετά πήγαμε όλες μαζί στη μαμά μου και ξεθάβαμε κάτι δικά μου μωρουδιακά που είχε κρατήσει η μαμά μου για να δούμε ποιά μπορώ να πάρω... μετά πήγα σπίτι έφαγα και κοιμήθηκα!!! Ξύπνησα κατά τις 7 που ήρθε η μαμά μου γιατί με έπαιρνε τηλ. και δεν μπορούσε να με βγάλει και ανησύχησε (τελικά είχε πρόβλημα το δίκτυο) ήρθε και ο άντρας μου κατά τις 8 και έκανε ένα μπανάκι και πήγαμε στην κουνιάδα μου που πέθανε ο πεθερός της την περασμένη εβδομάδα και εγώ δεν είχα πάει στην κηδεία.. Όπως κατάλαβες δεν πρόλαβα να μπώ!!

Μαράκι με το καλό ο γιατρός αύριο... και εμένα οι τελευταίες εβδομάδες μου φαίνονται ότι δεν περνάνε με τίποτα!!! Να φανταστείς χθές είχα αγχωθεί που δεν πήγαμε ακόμα στην κουνιάδα μου γιατί νόμιζα ότι πέρασαν 2 εβδομάδες απόταν πέθανε ο πεθερός της!!! Ενώ ήταν μία εβδομάδα!!! Υπομονή!!!

Και εγώ χθές πρώτη φορα ένιωσα τις κινήσεις του μωρού κατω απο τον αφαλό ενώ μέχρι τώρα τις ένιωθα πάνω και γύρω απο τον αφαλό μου.... λές να κατέβηκε και άλλο?? Σάββατο βράδυ είχα και 2 κραμπες χαμηλά στην κοιλιά που με τρόμαξαν λίγο αλλά απο τότε δεν είχα τίποτα...

Ελισάβετ μου άρχισαν οι συσπασούλες? Πλησιάζεις!!!Με το καλό!! Καλά αποτελέσματα να έχεις!!!

Μάχη μου άντε σταμάτα επιτέλους απο τη δουλειά γιατί όπως λές εκεί θα γεννήσεις!!! Έτοιμη και η βαλίτσα ε? Μπράβο!!! Με το καλό τώρα να έρθει ο μικρός!!!

Τώρα που είπες για όνειρο... εγώ είδα ότι γέννησα 11/6!!!! σπάσαν τα νερά και γέννησα λέει φυσιολογικά!!! Ιδρωμένη ξύπνησα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινάκι οι αναγούλες πρέπει να είναι που σου πιέζει το στομάχι ο μικρός.... κουράγιο!!! Όντως η Ευγενία που χάθηκε????

Μιχαέλα μου μακάρι να πάνε όλα καλά για την φίλη σου!!!! Εμένα με κράτησαν 1 εβδομάδα με σπασμένα νερά... αλλά δεν είχα μεγάλη διαρροή... κορτιζόνες σου κάνουν επιτόπου μόλις πάς στο νοσοκομείο.... και στο μωρό μόλις γεννηθεί... Ελπίζω να τα καταφέρει το μωράκι!!!!Τα έχω περάσει και είναι πολύ δύσκολη κατάσταση!!! Ο θεός να είναι μαζί τους!!!! Θα περιμένουμε τα καλά της νέα!!

Γειά σου Χρύσα μου!!

Καλημέρα Νίκη, ναι ο λόξυγγας έτσι ακριβώς όπως το λές είναι...σαν ρυθμικός χτύπος...

Ελισάβετ μια χαρά είναι τα κιλά σου!!!

Τώρα που λέτε για μήνες...σε 5 μέρες μπαίνω στον 9ο!!!!!!! Θεούλη μου!!!!!! :o:o:o:o:o:o

Συμπεθέρα τελικά κλείσατε ημερομηνία????? 3/06 γεννάς???? Αχ τι καλάαααα!!!! Χαίρομαι πάρα πολύ!!!! Εχω ενθουσιαστεί σαν να γεννάω εγώ!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Με το καλό Σοφία μου να τις κρατήσεις στην αγκαλιά σου και όλα να πάνε τέλεια!!!!!

Αυτό με τα νύχια στην καισαρική να μην είναι βαμμένα το είχα ακούσει και εγώ... Μαράκι και εμένα μεγαλώνουν πολύ γρήγορα τώρα... όπως και τα μαλλιά μου... επίσης τώρα πιά δεν πέφτει ούτε μια τρίχα όταν τα χτενίζω!!!

Χριστινάκι τέλεια η κοιλιάαααα!!! Φτου φτού!!!!

Χρυσάνθη μουυυ!!!! Τι κάνεις γλυκιά μου??? Τα φιλιά μου στον γιόκα σου!!!!

Γιώργο μου και εσύ να μου φιλήσεις τον μικρό!!!!! Μεγαλώσατε βρεεε!!! Άντε με το καλό να κάνετε και τα πρώτα σας γενέθλια!!!

Ευγενία μου μας έλειψες!!! Καλά αποτελέσματα να έχεις την Πέμπτη και μην κουράζεσαι πολύ με τις δουλειές!!! Τα φιλιά μου!!!!

Μόλις μιλήσαμε με τον γιατρό του νοσοκομείου.... μας είπε να πάμε την επόμενη Τετάρτη για να ορίσουμε ημερομηνία!!!! :o:o:o:o:o:o:o Πώ πώ πρέπει και εγώ να παώ να βάψω το μαλλί να βγάλω φρύδια να σουλουπωθώ λίγο για τον γιό μου!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αννούλα τέλεια η κοιλιά σου!!!! Φτού φτου!!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑΑΑΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζακι μου βεβεια...ολο το σετ να σε δει το βλασταρι σου!!!!

αχ παιδι ακαι εμεις δεν εχουμε αποφασισει για ονομα..

στην αρχη λεγαμε να το βγαλουμε Γιαννη- το ονομα του μπαμπα μου- αλλα ουτε αυτος τρελενετε ιδιεταιρα να το βγαλουμε..ουτε εμεις..

και μετα λεει ο αδελφος μου οτι αυτος θα βγαλει γιατι- εαν και οταν με το καλο κανει παιδια- και δε μου αρσεει να ειναι τα ξαδελφια μεταξυ τουςμε ιδια ονοματα..

αλλα τεσπα..θα δουμε

Εμας στην κουνια εχουμε ενα τροματακι κοκο μα ςτο απλο με τον κοκοφοινηκα που μα ςτο πηραν οι γονεις μου...

αν κρινω οτι ο Χριστοφορος κοιμηθηκε ελαχιστα στο συγκεκριμενο κρεβατι..ουτε 1 χρονο συνολικα..δεν αξιζει να δωσετε τα τρελα λευτα

Εμεις εχουμε media strom>.και δεν ειναι ποπλυ ευχαριστιμενη απο αυτο...

στο τωρινο κρεβατι του Χριστοφορου εχουμε παλη ενα στρωμα σικ στρομ το οποιο ειναι και καλα υποαλλεργικο αλλα μου βρωμαει παρα πολυ δεν ξερω...

τεσπα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μου εγώ το νιώθω σχεδόν στο πιπί μου!! Χθες βράδυ μάλιστα όταν έκανε κινήσεις με πονούσε πολύ στα κόκαλα της λεκάνης!!! Οσο για τον χρόνο που δεν παιρνά...τι να πω...Πάλι καλά δεν είμαι η μόνη!! :lol: Αρχισε κι εσύ το σουλούπωμα γιατί έρχεται κι ο δικός σου μπέμπης!!

Εγώ μόλις έφτιαξα λίγα μακαρόνια για μένα με σαλτσούλα και τυρί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια μου... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Πολυ χαιρομαι που εισαι καλα,μας ελειψες!!!

Αννα πολυ ωραια η κοιλιτσα,σιγα βρε την κοιλουμπα!!!!Φτου σου!

Κατερινακι σε ξεχασα πριν :oops::oops: Εχεις αναγουλες? Συμφωνω με τη Γιεληζ,μαλλον φταιει που ο μικρος σου ειναι ψηλα κ πιεζει το στομαχι.Υπομονη..

Γιεληζ μου μπορει να κουραστηκες λιγο παραπανω κ να σε επιασαν οι κραμπες.Αλλα οπως κ να'χει απο τη στιγμη που μπαινουμε στο μηνα μας ολο και κατι παραπανω αισθανομαστε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου δεν ξέρω κατά πόσο έχει καταλάβει... μιλάει για την μπέμπα.. μας λέει ότι θα είναι πολύ μωρό ότι θα κλαίει συνέχεια κι εκείνος θα την χαιδεύει... ότι τώρα κοιμάται και μόλις ξυπνήσει θα πάει η μαμα να τη φέρει.. τώρα τι θα κάνει όταν την δει... κι αν θα είναι τόσο γλυκός μαζί της όσο τα λέει δεν ξέρω... :?:?:? μακάρι... :roll: περαστικούλια στον Χριστόφοράκο σου!!το κουκλάκι μου ταλαιπωρήθηκε... ώστε μεγάλωσε κι αρχίζει να δείχνει χαρακτήρα εεε?? υπομονή... κι ο δικός μου είναι πολύ ισχυρή προσωπικότητα... ;)

Νίκη μου τι κάνεις?? γιατί δεν τρως ένα φρουτάκι ή ένα τοστ?? κουράστηκε ο καλός σου ε??? βάλτον για ύπνο....

Γιελήζ μου.. την άλλη Τετάρτη ορίζεται ημερομηνία εεε?? εγώ να δω πότε θα πάω.. πάντως αν δεν εχει γυρίσει μάλλον θα πάμε κι εμείς για καισαρική... :roll::roll: και δεν θέλω..... κρίμα είναι!!!

Μαράκι μου ξάπλαρε τώρα που μπορείς...ξέρεις πόσο θα σου λείπει μετα????

χαίρομαι που είστε όλες καλά!!!!!βρε κορίτσια εγώ νομίζω ότι περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός... :roll::roll: η μόνη είμαι που νιώθω ότι δεν προλαβαίνω τίποτα???? εμείς θα φάμε ψαράκια- γαυρο- και φάβα... και πράσινη σαλάτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι τα δικά μας μωρά πολύ συνεπή μάλλον.... :lol::lol::lol::lol: πήραν θέση απο νωρίς μη χάσουν!!! :lol::lol::lol:

Χρύσα μου ναι, θα κάνω όλο το πακέτο μη με δεί το παιδί και τρομάξει... :lol::lol::lol::lol::lol:

Ευγενία μου πιστεύω θα πάρει θέση το μωράκι σου... αλλά και να μην πάρει και να πάτε με καισαρική δεν πειράζει.... αρκεί να είστε καλάαα!!

Αννούλα κάνε καμιά κρέπα... εγώ έτσι κάνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα τις έπαθα το Σάββατο το βράδυ μετά που κλείσαμε απο εδώ και πήγα να ξαπλώσω... μία απο τα δεξιά και μία απο τα αριστερά... στην πρώτη με πόνεσε και όλο το πόδι!!! Μάλλον έφταιγε που έκατσα τόσες ώρες στην ίδια θέση... ο γιατρός μου είχε πεί ότι αν είναι δεξιά και αριστερά οι πόνοι να μην ανησυχω.. μόνο αν είναι στο κέντρο και πρός το πιπί και αν πονάει και η μέση την ίδια στιγμή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια ακομα δεν εχει παρει θεση;;;

ουτε εμενα..

αυριο θα δουμε..και ελπιζω αυτο που νιοθω κατω απο το στηθος μου να ειναι ποπος και οχι κεφαλακι!!!!

Ο Χριστοφορος αγια την ωρα αντιδραει καλα..

παει χαιδευει την κοιλι και λεει αγαπας νινι...

μια φορα βεβεια αφου ειπε αγαπας νινι..εδωσε 2 σφαλιαρες στην κοιλια και ειπα α κοπανισω..

κατα τα αλλα δεν ζηλευει που θα εχει τα δικα του πραγματα το νινι και λεει ...ο μικοο νινακι κανει νανι σο κεεβατακι το ξυλινο- και εχει πολυ γελιο..

τωρα στην πραξη δεν εξρω τι θα κανει...

το βλεπω το νινι να τρωει μερικες ξοφαλτσες... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...