Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

Θέλω πολυ να σας γνωρίσω γιατί απ'οτι κατάλαβα είστε όλες τρελοκομεια!!!με την καλή την έννοια πάντα!!!οπότε κανονισετε meeting εγώ είμαι μέσα! Κουβαλαω τη μπαμπά στην κοιλιά και παίρνω τους δρόμους!!!όσο για τα τακουνια μακάρι να μπορούσα να βρω αυτόν τον μισογυνη που τα εφηυρε και να τον επνιγα!!!σπιρτουλη καλο μαγείρεμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τόνια για το θηλασμο και όλα τα σχετικά θέλω κι εγώ να σε ρωτήσω να μου πεις λεπτομέρειες για το αρμεγμα και τα σύνεργα γιατί ενδιαφερομαι κι εγώ να τη θηλασω όσο μπορώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απ'οτι κατάλαβα είστε όλες τρελοκομεια!!!με την καλή την έννοια πάντα!!!α!!!σπιρτουλη

σωπα καλε ..εμεις τρελοκομεια???? με τιποτα... :lol::lol::lol:

ειπαμε η επομενη συναντηση οτι θα ειναι στο σπιτι μου για να δουμε ομως το ποτε ..

εγω σου συστηθηκα? Ειμαι η Ευα ( ..προσπαθω να ειμαι καλα κ με σωας τας φρενας ..) τα εχω πατησει τα ρημαδια τα 34 ( ετσι για να σκασουν ..) εχω τρεις τσουπριτσες που μου βγαζουν την πιστη καθημερινα ποικιλοτροπως κ πολλαπλως αλλα τις λατρευω ζωη να χουν !

Ναι η τονια θα σου πει τα του θηλασμου γιατι εγω δυστηχως δεν ξερω την τυφλα μου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωπα! Νέο αίμα στην παρέα!!!!!

Καλωσήρθες κούκλα μου και με το καλό να γεννήσεις!!!! Ότι θέλεις περι θηλασμού είμαι και εγώ εδω!!!! Ειμαι η Μαίρη που τον αλλο μήνα γίνομαι 30 και εχω ενα γιό τον Χριστόφορο που τον θήλασα αποκλειστικά για 14 μήνες!!! Εδω και δυο μήνες υποτείθεται οτι πηγαίναμε για το 2ο νινί αλλά μαλλον θα το αναβαλουμε για λίγο καιρό.... (παρεπιπτόντως αδιαθέτησα πριν λίγο) Τώρα δεν δουλεύω αλλά για 10 χρόνια έκανα την μεσίτρια!

Όσο για την τρέλα.... έχει αποδειχθεί πλεον πως δεν πάει στα βουνά γιατί έχει κατσικωθεί στα σπίτια μας! :lol::lol::lol:

Ορίστε ...πηραν και το καλωσόρισμα από την Σωσω και τώρα θα μας μαστιγώσει κιόλας!

Ευακι επρεπε να το περιμένεις το τρεξιμο με το τακούνι.... αλλά τί να έκανες; να πήγαινες με παντόφλα;;;; :lol: Εμείς πήγαμε χθες αλλά έγινε μπερδεμα και επειδή αργησε η νύφη 10 λεπτά, ο παππάς ξεκίνησε το επόμενο μυστήριο :shock::shock::shock::shock: Βλέπαμε την βαφτηση όλοι οι καλεσμένοι του γάμου και η καημένη η νυφη περιμενε στο κεντρο! :shock: Με τα πολλά ο γαμος ξεκίνησε στις 21:30! Ο μικρός εκατσε 1η φορα στο σπίτι και 12 ειμασταν πίσω.

Ο πεθερός θα κανει την Δευτερα γαστροσκόπιση και θα δούμε.... Γεωργία δεν εχω πάει να τον δω και δεν ξερω ακριβώς που τον εχουν αλλά δεν θέλω σε καμια περίπτωση να φτάσει κανεις στα χερια σου! εννοώ στην εντατική ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι θα σε αναλαβουμε με τη Μαριλου,ξεφτερι θα σε κανουμε!!!! :P Καταρχην εσυ μπορει να τα καταφερεις μια χαρα και να μη χρειαστεις θηλαστρο!!! καλυτερα να θηλαζεις 40 φορες τη μερα,παρα να εχεις να αρμεγεσαι καθε 2 ωρες!!! :?

Το μονο σιγουρα ειναι οτι η μπεμπα σου θα πινει δικο σου γαλατακι γιατι θα σε αναλαβουμε εμεις με πολυ δημοκρατικες μεθοδους.... [smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif] !!!!! :lol::lol::lol:

Μαριλου αδιαθετησες;;;; :( θα σου παραγγειλω τα τεστ σημερα κιολας!Τον αλλο μηνα το χουμε στανταρ το σπορακι κι ασε τον καλο σου να λεει για 6μηνα!!!! [smilie=sex.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεειιιιιιιιιιιιιιιι ειμαι και γω εδω θηλαζουσα, επειδη ο μπεμπακος μου ειναι αδυνατουλης ειμαι στην απεξω?? :lol::lol:

στην επομενη συνατηση αν ειναι μετα τις 28/6 ειμαι μεσα γιατι θα κανουμε και ενα διπλο εμβολιακι τοτε και θα ημαστε οκ!!!

Σωσω δεν πηρα τελικα την τελευταια αντιβιοση.... η παιδιατρος δεν με αφησε να παρω και τελικα ειχε δικιο!! πιστευε λεει οτι τα μικροβια στο λαιμο ηταν γιατι ειχε πεσει η αμυνα του οργανισμου μου και μου ειπε για μια βδομαδα να τρωω οτι γαλακτ/κο βρεθει μπροστα μου και μετα ξαναεκανα καλλιεργεια και δεν υπηρχαν μικροβια!!! γιουπι και ο μπεμπουλης δεν πηρε κι αλλο αντιβιομαμαδογαλο....

μαριλου μου δεν πειραζει, η επομενη θα ειναι πιο τυχερη!!!! 14 μηνες θηλασμος εεεεεεε θηριο εισαι!!

μαρακι νεο θα τα καταφερεις και με το θηλασμο και με ολα!!! ολα θα φτιαξουν να εισαι σιγουρη. που γεννας?

παω να ξυπνησω το καμαρι μου να κανει μαμ γιατι παρακοιμηθηκε :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι ειναι και η Ελσα βυζοκρατουσα!!!!! :P Την εβαψες Μαρια δε θα σε αφησουμε σε χλωρο κλαρι!!!! :lol::lol::lol:

Μπραβο ρε Ελσα που γλιτωσες την αντιβιωση! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θέλω όλα τα φώτα σας!!! Στο βενιζελειο θα γεννησω με γιατρό τον κύριο Χναρακη. Καμία εμπειρία η καμία συμβουλή για το νοσοκομείο γιατί με έχουν τρομοκρατησει λίγο!!! Θέλω τόσο πολυ να θηλασω που να μη χρειαστεί η μικρή μου να πιει καθόλου ξένο γάλα μέχρι να της δίνω φρέσκο!!! Δεν ξέρω αν γίνεται βέβαια αυτό αλλα θα με κατατοπισετε φαντάζομαι!!! Στηριζομαι στα φώτα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμμμμμμμ..τι να 1σχολαισω;;;που τον βρηκες το χναρακη;;

εγω εκει δουλευω..

αυτος μου εγρασφε τισ ανναρρωτικες..;;πως και πηγεςς εκει;;

δε ξερω τιποτα περισσοτερο αλλα....ειναι γνωστος σου;;

ποσα κιλα εβαλες;;πες καλε..

εννοειται και θα ερθεις για καφε..

μην της ευχεσαι τετοια ρε αντωνια..σε λιγο θα βαλει το τικερ οτυ παιδιου τηε και θα μετραει αντιδδτροφα την περιοδ..ρε μαριλου δεν τον κανεις να μη χανουμε και μεις το λογαριασμο;;

εκανα παγωτο..ελατε..

αυριο ρπωι νυχχτα..

μπραβο το χριστοφορο που εκατσε τοσο..εμεις πηγαμε για μπανιο..δε σκοτωνετε λεεμε..2ο μπανιο γατζωμενο πανω μου..ε αμα δε παισει ιουλιος δε θα ξερπαρει με τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

τι μου κανετε ?

εμεις πηγαμε στην γιορτη του παιδικου των κοριτσιων ..επαιξαν θεατρο ολα τα σπορια κ ειχε απιστευτο γελιο..η μεγαλη μου ειχε παρει πολυ στα σοβαρα το ρολο του αρχιπειρατη ..δεν ηταν τυχαιο που ολα τα ζιζανια πειρατες τους εκαναν..Κ η Νικη σαν αστερακι ηταν τελεια ..η αστερω μου ..Πηραμε κ το μικρο μαζι ..μου το δαγκωσε ενα παιδακι στο χερι κ εχει κανει ενα σημαδι τεραστιων διαστασεων :( ..τι δοντια εχουν κ αυτα τα σκασμενα σ'αυτη την ηλικια ..

Μαρια εγκυμονουσα , για το Βενιζελειο δεν ξερω να σου πω γιατι γεννησα στο Ασκληπειο ..ισως καποια απ'τα κοριτσια να ξερουν περισσοτερα ..Η σωσωκα ισως που ειναι κ του χωρου θα μπορουσε να ξερει κατι ..

Μαιρη μην αγχωνεσαι βρε για το νινι ..θα ρθει ..παραγγειλτε κ τα τεστακια για να ειστε σιγουρη κ να μην ριχνετε αδεσποτες .. :lol::lol:

Παιδια σορρυ ειχα ξεχασει οτι εχουμε κ αλλες Θ.Β στην παρεα :oops: ..ειπαμε το μυαλο μου ειναι θολο ..λιγο η κουραση λιγο τα γεραματα ..τι να πεις ..Μαρια ξεφτερι θα σε κανουν να μου το θυμασαι ..Μακαρι να γνωριζομασταν με τις κοπελιες κ γενικα να ειχα ανακαλυψει το μαμμυ την περιοδο που ημουν εγκυος ..δεν θα ειχα ολη αυτη την αγνοια περι θηλασμου κ ισως να καταφερνα να θηλασω τα κοριτσουδια μου ..δεν πειραζει ομως κ με το ξενο μια χαρα θηρια εγιναν .. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη μασας ευα..και γω που ημουν στο μαμυ δε θηλασα..με την αρχιθηλαζουσα σδερφη..μη μασας..ολα ταπ αιδιακαι θα ζησουν..απλα καποια θα ταλαιπωρηθουν παραπανω...

ωραια στη ιορτη;;

τετ απογ για καφε ολι στο παιδοτοπο...

τον τζαμπα εννοειται και καθημερινη..για να μη γινεται χαμος..τι λετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο βενιζελειο έχω γνωστή μια μαια γι'αυτο πήγα αλλα τελικά βγήκε και ο γιατρός συφανταρος του πατέρα μου!!! Κι έτσι μιας και ήθελα και τις αναρρωτικες κι εγώ κατεληξα σ'αυτον αφού στην αρχή δε με ένοιαζε γιατί λέει θα γεννουσα στη Ρωμη για χατίρι του ακατανομαστου και της ακόμη πιο ακατανομασης μάνας του!!!!κιλά μέχρι τώρα 13 και ελπίζω να μην πάρω αλλα γιατί δε μου φτάνει ο πόνος μου,αν είμαι και σαν φακλανα μετά θα την παθω την επιλοχειο δε την γλιτωνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι πρέπει να κάνω για να μη μου σπάσουν τελείως τα νεύρα μ' αυτό το τικερακι;;;!!! Τα έχω κάνει όλα νομίζω αλλα εξακολουθώ να βλέπω αριθμούς και γραμμουλες μόνο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ton παιδοτοπο στο μποουλιγκ...στην ικαρου..καλα τασ λεω ρε κοριτσια;;;διπλα στο φανβυλαντ...

ακομα δεν ηρθες θελεις να βαλεις και τικερ;;αχαχαχ...

παιρνεις νομιζω το κωδικο που λεει κωδικος για φορουμ..'

και να ξεκιναει νομιζω με url..συφανταρος εςιναι αυτοι που ητνα μαζι στο στρατο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μαρη συνφανταρος ειναι που ειναι μαζι στο στρατο!!!! :lol::lol::lol:

Στο Χναρακη ε;;;; ειναι λιγο μαλακας...αλλα αν ειναι φιλοι με το μπαμπα σου θα σε προσεξει! ;)

Και καλα σου λεει η Σωσω...ακομη δεν ηρθες και θελεις να βαλεις και τικερ!!!!! :lol::lol::lol:

Εγω εκανα τουλαχιστον 6 μηνες μεχρι να ξεστραβωθω!!!! 8-}

Κανε αυτο που σου ειπε η Σωσω! ;)

Ναι ο παιδοτοπος ειναι στο μποουλινγκ διπλα στο φανιλαντ στην Ικαρου! ;)

Με τα κιλα μη σκιαζεσαι κι εγω 12 πηρα και τωρα μου μεινανε 2,5 και τρωω σα πουστης!!! ;)

Ευακι καμαρωνες σα τη κουκουβαγια τις κορακλες σου;;;;!!!!! :lol::lol: φερε καμια φωτο να τις δουμε! ;)

Α και την επιλοχειο στανταρακι θα τη φας οπως ολες,αλλα μη μασας περναει! ;) θα κανεις κατι τρελες σκεψεις του στιλ "παει η ζωη μου χαθηκε,τι θα το κανω τουτο δω τωρα κτλ" αλλα ειναι φυσιολογικες...ε θα ειμαστε κι εμεις εδω να σου δινουμε καμια ξαναστροφη να συνερχεσαι!!!! :lol::lol::lol:

Πιλοτος ειναι ο καλοχαρος σου;;;;;μμμμμ και τι περιμενες πουλακι μου απο πιλοτο;;;προκοπη;;; :twisted::twisted:

Γαμησε τον τωρα αυτον! στα 7 καλα της Παναγιας να παει! :twisted::twisted:

Εγω το χω πει πολλες φορες οτι τα ζωα ειναι πιο εξυπνα απο εμας...ζευγαρωνουν και μετα τα στελνουν στον αγυριστο τα αρσενικα! ;):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ήταν παρεακι τρελλο στο στρατό τα πουλακια μου!!! εσυ τι κανεις στο βενιζελειο; Για τον παιδοτοπο πάντως εγω είμαι μέσα αν επιτρέπονται οι μελλουσες μανουλες φυσικά!!!πειράζει πολυ που δε θα την έχω στην αγκαλιά μου αλλα θα την έχω στην κοιλιά μου???!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε καλε που πειραζει!!!! ελα να γνωρισουμε εσενα πρωτα και σε λιγο καιρο θα γνωρισουμε και τη τσουπρα σου! :P

Εσενα μη πειραζει που θα δεις εμας τις τρελες να κυνηγαμε τα μομολα μας και σε πιασει κανενας πανικος!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας

επιτελους εκατσα ..πηγαμε θαλασσα σημερις ..τωρα στα κρεβατια τους κ οι τεσσερεις ( ..ναι κ το μεγαλο μωρο επισης .. :lol: ) κατασκοτωμενοι στην κουραση ..

καλα εχουν κανει χρωματακι πρωτο ..

Ναι αντωνια μου σαν κουκουβαγια μανα εννοειται οτι τα δικα μου τα ειπαν καλυτερα τα λογια τους απ'όλα τ'αλλα :lol::lol::lol::lol: κ τις καμαρωσα κ καπου σκεφτηκα αυτο το υπαρξιακο ..ποτε πηγαν σ'αυτη την ηλικια κ δεν το χαμπαριασα ..ποτε θα γινουν ακομα πιο μεγαλες κ δεν θα πιστευω οτι χωρουσαν στην κοιλια μου δυο σκατουλακια ..

ομολογω οτι το συνφανταρος πολυ μου αρεσει σαν λεξη ..σκεφτειτε το βρε ..συνκουμπαρος , συνυφαδα. συμπεθερος , συντεκνος κ παει λεγοντας ..

οσο για τα κιλα πλιζ μην τα αναφερετε γιατι δεν αντεχω..πως θα καταφερω να χασω αυτα που τσουβαλιασα στην εγκυμοσυνη της αριαδνης ακομα δεν ξερω ..( εμ ραψτο κυρα μου ..τι ρωτας ..)

Για την καφεδουμπα μετα παιδοτοπου ειμαστε οκ προς το παρον κ το λεω ετσι γιατι δεν ξερω με τις μπουμπουδες τι μου ξημερωνει ..οποτε καλα να ειμαστε κ θα τα πουμε ..

anm, πιλοτος ο μεσιε ?? εχω ξαδερφο στρατηγο της πολεμικης αεροποριας πες τι καψονια θες να του κανουμε κ ειμαι μεσα .. :lol::lol::lol:

Κ αυτο για τον θηλασμο ..σωσωκα μου δεν το παιρνω επι πονου το οτι δεν θηλασα ..απλα σκεφτομαι οτι για παραδειγμα ισως στην Αριαδνη να ειχαμε γλιτωσει πολλες "λακουβες " ..την βρογχιωλιτιδα αν θυμασαι που περασε οταν ηταν 10 ημερων ..την αλλεργια της ισως ..Τελοσπαντων δεν πειραζει την υγεια μας να τα κυνηγαμε κ μια χαρα μεγαλωνουν ..

παω να πιω λιγο καφεδακι μπας κ σταθω στα ποδια μου να κανω καμια δουλιτσα τωρα που κοιμουνται ..

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα να μη σηκωθει να πιπιθερμομετρηται...εμεις το λεμε πιπι του κουτακι μας..αυτο που λετε εσεις πουλι...

που εισαι ρε γιουλη να με καταλαβεις;;χαχαχ

και εγώ όταν άκουσα ¨πουλί" ξαφνιάστηκα αλλά στην Κρήτη όλα να τα περιμένεις!!! Εγω Σωσώκα μου κατάλαβα γι αυτό και δεν χρειάζομαι διευκρινήσεις...και εμείς κουτάκι το λέμε και ας λέει η αγελαδίτσα ότι θέλει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαι βρε Γιουλακι αληθεια κι εριξες μαυρη πετρα... :(:(

δεν μπαίνω γιατί βαριέμαι να κλαίγομαι δεν είμαι και στα πολύ καλά μου τον τελευταίο καιρό...πάντως να ξέρετε πως μου λείπετε αφάνταστα και ας μην μιλάμε συνέχεια. Η Σωσώ ξέρει λίγα από αυτά που περνάω αλλά δεν γουστάρω να λέω τα ίδια και τα ίδια. Δεν έχω μετανοιώσει σε καμία στιγμή για την απόφαση να φύγουμε, όμως θέλουμε ακόμα καιρό για να προσαρμοστούμε όλοι μας και αυτό δυσκολεύει τα πράγματα. Στο Ηράκλειο όπως και να είχε, είχαμε τους ρυθμούς μας, τους φίλους μας, την καθημερινότητά μας. Εδώ ο Σάκης λείπει συνέχεια στη δουλειά και εγώ είτε μόνη μου είτε με την μητέρα μου να προσπαθούμε να μεγαλώσουμε τα παιδιά.

Όποτε παώ την Ραφαέλα στα πεθερικά μου την αρρωσταίνουν...χωρίς υπερβολές..έτσι μου έρχετε να τους πνίξω. Δεν τηρούν τους κανόνες υγιεινής, την αφήνουν και κάνει ότι θέλει...τρώει όποτε θέλει και συνέχεια μαλακίες...ψωμί και σοκολάτες και μετά βγαίνω εγώ η κακιά. Μια ωτίτιδα, μια το πόδι, μια λαρυγγίτιδα και τώρα γαστρεντερίτιδα. Αυτό ξεκίνησε από τον Φλεβάρη που πήγαμε στο γάμο του αδερφού μου. Ολη τη βδομάδα εγώ να προσπαθώ να την συνεφέρω με φόβο μήπως κολλήσει και ο μικρός και το Σ.Κ. με το που την παίρνουν αυτοί το παιδί άρρωστο (Κυριακή βράδυ ή Δευτέρα πρωί)....χωρίς υπερβολές. Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε που σίγουρα με καταλαβαίνετε, αλλά κοντεύω να φλιπάρω...

Είπα του Σάκη χθες πως΄"έκαψαν" και την τελευταία τους φορά. Αν ξανά συμβεί δεν θα τα βλέπουν ούτε ζωγραφιστά.

Εχω χάσει το γέλιο μου και τον αυθορμητισμό μου, ποιά εγώ που είμουν δεν βαριέσαι και βλέπουμε...2 χρόνια η Ραφαέλα δεν είχε πάρει ποτέ της αντιβίωση και 2 μήνες τώρα μας πάει γαμ@@@@ντας!!!

Μαριλού περαστικά στον πεθερό σου και σύντομα να γυρίσει σπίτι του...στο λέω γιατί άμα πέσει στα χέρια της Σωσώς την βάψατε!!! Αυτή μέχρι και φακελάκι θα σας ζητάει!!! :shock::D:shock:

Ευα τι κάνουν οι 3 χάριτες? Μπανάκια διαβάζω, κλπ. Μια χάρα τουλάχιστον ξεκουράζεσαι και εσύ.

Τόνια τελειώσατε με τις αρρώστιες? Σας το εύχομαι και άμα συνεχίσεις να κάνεις παρέα με την Σωσώ θα χρειαστείς τουλάχιστον ένα λεξικό για να μπορείτε να συννενοηθείτε. Ακου να ,μην ξέρεις ποιό είναι το κουτάκι :-o:-o:ymtongue::ymtongue: η μικρούλα βλέπω μεγάλωσε, φτάσατε τους 4 εεε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anm να σε καλως ορίσω και εγώ στην παρέα μας και να σου πάνε όλα καλά!!! Εγώ είμαι η Γιούλη και έχω 2 μικρά ταρζανάκια που μου βγάζουν το λάδι αλλά τα υπεραγαπάω!!! Και αν καμιά φορά θέλω να ζ=χαστουκίσω την Ραφαέλα, μετράω μέχρι το 10 και μου περνάει, αν και τώρα τελευταία χρειάζεται να μετρήσω ακόμα και μέχρι το 20 :lol::lol: λέτε να τα εκατοστήσω? :evil::evil: Είμαι κοινωνική λειτουργός και δουλεύω με ανθρώπους που παίρνουν ναρκωτικά αλλά μάλλον τώρα θα τα ξεκινήσω και εγώ, οπότε πατσίσαμε!!! Πριν απο 1μήνα μετακόμισα στη Θεσσαλονίκη μετά απο 16 χρόνια ζωής στο Ηράκλειο και δεν ξέρω ακόμα τι μου γίνεται!!! αλήθεια πόσο μηνών είσαι γιατί δεν κατάλαβα?

Και όχι φιλενάδα δεν σου παίρνω τη δουλειά αλλά άλλη φορά στα καινούρια μέλη θα παίρνεις κανονική συνέντευξη και δεν θα μας αφήνεις στην άγνοια. Ακουσες ΣΩσώκα?

Οτι βρε Τόνια δίνεις και συμβουλές θηλασμού αυτό θα το περίμενες?? Σαν χθες θυμάμαι που μιλούσαμε και εσύ ήσουν μέσα στο άγχος.....είμαι πάντως πολύ περήφανη για σένα έχεις εξελιχθεί σε εξαιρετική αγελαδίτσα!!!! ;) Μόνο μην της δώσεις το βιβλίο της Πατσούρου γιατί θα απογοητευτεί η κοπέλα...δεν έχεις ακούσει πως "μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι???". Καλύτερα γιατί θα μπερδευτεί....

Ευα σιγά που άμα θήλαζες θα απέτρεπες την βροχυολίτιδα...τότε εμείς γιατί μπήκαμε 2 μηνών στο νοσοκομείο? Μια χαρά είναι οι κοράκλες σου ολόκληρα παιδάκια.

Μαριλού είχα τα τεστ μέχρι και την μετακόμιση και τα πέταξα στα σκουπίδια γιατί λέω μην πάω γυρεύοντας και για 3ο. Αμα μου το έλεγες νωρίτερα θα σου τα κρατούσα.

Κορίτσια να είστε οΟΛΕΣ καλά και να πιειτε και 1 καφέ και για μένα...αααα...και ο επόμενος στο σπίτι μου :?::idea::!::idea::?::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x Ρε συ λογικο να εχεις βγει εξω απο τα νερα σου!!!μια ολοκληρη ζωη 16 χρονων αφησες πισω! ;)

Μολις δικτυωθειτε και κανετε φιλους θα δεις ποσο καλα θα ειναι!!! Τωρα βεβαια αν θελεις να γυρισεις πισω εμας δε μας χαλαει καθολου!!!!! :P:YMHUG:

Μεχρι το 20 μετρας για να μη τη σβουριξεις στη Ραφαελα;;;;εγω φευγω απο κοντα του γιατι δε τη γλιτωνει ουτε μαχρι το 1000 να μετρησω!!!!! :evil:

Ο μπεμπης καλα ειναι;;; καλα για τα πεθερικα τι να πω;;;;πως στα κομματια την αρρωσταινουν;;;;; :o

Ευακι δε φταιει αυτο ρε συ που αρρωστησε..οπως λεει και η Γιουλη κι αυτηνης ο μπεμπης τη πατησε κι ας θηλαζε κι ας μη πηγαινε η μικρη σχολειο! :? εμενα τωρα που ειναι πιο μεγαλη η μπεμπα τη γλυτωσε(προς το παρον) ελαφρα και νομιζω οτι βοηθαει μεν το γαλα μου,αλλα το οτι ειναι 4 μηνων πλεον κι οχι 10 ημερων εχει πολυ μεγαλη σημασια! ;)

Α και Γιουλακι κλαψου οσο θελεις!! μας λειπεις τοσο που και τη κλαψα σου τη γουσταρουμε!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...