Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

..καλε που ειστε ολες σημερα ????? το ριξατε στις παραλιες ? εμεις κλαψ δεν πηγαμε σημερις λογω του νοτια για την μικρη ..ε απο κοντα ελεγε ο Νικος να παει τις μεγαλες αλλα τελικα βαρεθηκε ..

αυριο θα παμε τις μεγαλες για εξετασεις αιματος το πρωι κ μετα βουρ στον παιδικο ..το απογευμα στον οφθαλμιατρο για να παρουμε την βεβαιωση για το προνηπιο να καταθεσω επιτελους τα ερμα τα χαρτια ..

να ρωτησω ..για αγιου πνευματος τι θα κανετε ? θα πατε τριημερο , διημερο , μονοημερο ..τι λεω εχω παραλογησει απο την ζεστη ..

σας φιλω ..

αντε καλε μαζευτητε ..κανενα μπανακι τα πρωινα θα παμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμενα ηρθε η φιλη μου και εξαφανιστηκα...θα σας δειξω απο κοντα τι εκανε..θα πεθανετε στο γελιο..

μπανιο μπορει να παμε αυριο το απογ με τη φιλη μου..θα σας πω..αλλα σιγουρα θα παμε σαββατο μονες μας..ψηνεστε;;

δημοτικη παραλια καρτερου στισ 4.30;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon..πηγεο συζηγος νΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΡΕΦΙΚΟ...

εγω δε θα τα εκανα τα χαρτια μου γιατι...

τα πρωινα λογικα ο λευτ θα καθεται και θα δουλευει βραδυ..οποτε..κριμα να παρω τη θεση παιδιου που το εχει αναγκη..\

τεσπα..

παει και λεει αυτη;;

να ξερετε οτι 80% απο τισ θεσεις θα καλυφτουν με εσπα..

γιατι αλλο να δινει ο γονιοσ 130 στο δημοσιο παιδικο και αλλο να περνει 350 αΠΟ ΕΣΠΑ τον μηνα..

μετα ρωταει..ειστε απ οεδω;;λεει ο λευτ .οχι..θα ρποτιμηθουν να ξερετε παιδιακια δημοτες ηρακλειου..

και τελικα δε θα τα κανουμε..σας το λεω..

καλημερα~~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε ?

εγω λιγο στα κατω μου..δεν πειραζει ομως ..πηγαμε παραλια κ τωρα οι μικρες απο υπερενταση δεν κοιμουνται ..γμτ ..τα μεσημερια μας εκει που ηταν δυσκολα εχουν γινει πλεον μαρτυρικα ..το μικρο στο μισαωρο πεταγεται πανω δεν προλαβαινω ουτε ενα μπανιο να κανω στο ενδιαμεσο ..

ποτε θα τα πουμε κορες ?

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορες!!! :D

Κι εμεις αρρωστοι!!! αερολιν φλιξοταιντ κι αγιος ο θεος!!! :?

Ελπιζω να τη γλιτωσει η μπεμπα.. :roll:

Ναι ρε αντε να βρεθουμε! ε καλα να περασουν λιγες μερες να αναρρωσουμε!

Μαρη Σωσω ΣΤΕΡΗΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Α μου ειπε και η Ειρηνη να την ειδοποιησω μολις κανονισουμε γιατι δε μπαινει συχνα και θελει να ερθει! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai καλε...στερητικο...και γω να φαντασατεις σημερα σε 1 γειτονια πηγα...στη σπιτονοικοκυρα..

θα την γλυτωσει η μπεμπα..αφου πινει γαλα μαμας..πως παει ο μικρος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα παει μωρε δε ξανακανε πυρετο αλλα βηχει...δε ξερω γιατι αλλα μου φαινεται λιγο δυσκολο να τη γλιτωσει η μπεμπα..η παιδιατρος μου ειπε οτι ειναι παρα πολυ κολλητικη ιωση και βαρβατη!!!

Ελπιζω εσεις να την εχετε σκαπουλαρει! :?

Ο Αλεξ ηπιε και το βραδυ 50μλ δικο μου και 100 το πρωι...μπας και βοηθησει κι αυτο λιγο! :roll: αλλα ρε πουστη μου δε μπορω να του δωσω πιο πολυ...δεν ανταποκρινεται το εργοστασιο!!!!! :lol::lol:

Και το σκατιαρικο το πινει ολο και ζηταει κι αλλο μονο και μονο επειδη ειναι της μπεμπας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες !

τονια μου περαστικα σας ευχομαι να την γλιτωσει η μπεμπουλα ..υπαρχει ιωση στον αερα ε ? τρομαζω με την ιδεα .. :roll:

παω να μαζεψω λιγο τα ασημαζευτα κ θα τα πουμε αργοτερις ..

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευα τελειωσε ο νατρας σου την αδεια;;

αντε να γινει καλα ο αλεξ και να βρεθουμε..

εγω δουλεια..λεγαμε για μπανιο αλλα φυσαει ετσι δεν ειναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Νικος παει στην δουλεια την Τριτη κ το εχει παρει επι πονου.. :lol:

κ μεις λεγαμε για μπανιο αλλα δεν το κοβω τελικα γιατι φυσαει ..ισως καμια βολτα το απογευμα αν δεησει κ κοιμηθουν επιτελους ..

δεν το βλεπω συντομα βεβαια αλλα τεσπα ..αντε να δουμε τι ωρα θα ηρεμισουν ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γαμω το κωλοκαιρο και το κωλοκλιμα της Κρητης!!!!! :evil::evil::evil::evil:

Μαλλον τη πατησε και το μωρο γιατι ψιλοβηχει...ελπιζω να κανω λαθος ή τουλαχιστον να τη περασουμε ελαφρια! :(:(:(:(:(

Μα ελεος πια με αυτες τις ιωσεις ΕΛΕΟΣ!!!!! :evil::evil::evil:

Ναι τα χω παρει στο κρανιο! :oops:

Γινεται να πατησω ενα κουμπι και να παω 5-6 χρονια μπροστα ή 5-6 πισω καλυτερα;;;;;;

ναι και κλαψωμουνιαση με εχει πιασει! :oops:

Φυσαει ε;;;; κριμα ρε γαμωτο και χασαμε το μπανιο.... 8-}8-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Αντωνια μπορει να ειναι τυχαιο το βηχαλακι της μικρης ..μην απογοητευεσαι ..εχεις ισχυρο ατου το οτι πινει το μαμαδισιο γαλα ..ελπιζω ειλικρινα να μην ταλαιπωρηθει το μικρο ..

ο Αλεξακος ειναι καλυτερα ? μην νομιζεις κ μεις παρολες τις αλλεργιες το αερολιν το εχουμε πλεον επι μονιμου βασεως στην μικρη ..ελεος πια ..εγω ανησυχω γιατι ακουω τον Νικολη κ κανει απανωτα αψου κ αψου κ ξανα μανα αψου κ λεω αν τωρα - φτου κακα ..- τσιμπησει τιποτις ιωση αυτος την κατσαμε την βαρκα για τα καλα γιατι θα κλεισουμε μηνα μετα αν κολλησουν ολες με την σειρα ..οπως καταλαβαινετε τρεμω με την ιδεα κ μονο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα σε λεει ρε αντωνια..μη φρικαρεις με τα παντα...

χαλαρωσε..ελαφρια θα το περασει ..αμου μαμαδοπινει..

;);):cry::oops:

ρε παιδια η μαριλου λετε να το επιασε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!!

Σωσωκα το Σάββατο (δεν) περιμένω περίοδο..... τί να πω;; Είμαι λίγο απαισιόδοξη.... αλλά οκ!

Τόνια μου περαστικούλια σας βρε!!!! Αν τυχόν (φτου φτου) και πιάσει και την μπέμπα, σίγουρα θα την περάσει πολύ ελαφριά λόγω του μητρικού γαλακτος. ;)

Ευακι η μικρή καλύτερα;;;;

Εμείς χθες πήγαμε θαλασσα στις Γούβες στο Μαρίνα από κάτω. Είχε πολύ κύμα αλλά το νερό ήταν ζεστο! Ο Χριστόφορος το καταευχαριστήθηκε στην τεράστια παραλία που έχει!!!!! Ετρεχε, έπαιζε, έπεφτε (τι παράξενο! ) πέρασε υπέροχα!!!! :D Μετά κοιμήθηκε σερί 2 ώρες!!!! :shock: Από τις λίγες φορές που κοιμάται τόοοοσο πολύ για μεσημέρι!

Αντε γίνεται όλοι καλά να ξαναβρεθούμε καλέ! Χαθήκαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε....ολοι μας...δεν περιεμνουμε περιοδο της μαριλους το σαββατο..

αι να δουμε..αλλιως ξερεις..εχεις προβλημα και τετοια..χαχαχ..

καλημερ..αφου πηγατε για μπανιο χαρα δτο κυοραγιο σας..τι να πω..εμεις ουτε απ οτο σπιτι βγηκαμε χθες..κα ισημερα χειροτερα φυσαει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας

ουφ επιτελους καθομαι ..εμεις πηγαμε θαλασσα σημερα ..Αγ.Πελαγια πηγαμε κ ηταν μια χαρα ..ουτε φυσαγε ουτε τιποτα ..γιατι οταν ξεκινησαμε μια απαισιοδοξια την ειχα λογω αερα αλλα τελικα μας βγηκε μια χαρα ..το μικρο εχει ξεσαλωσει τελειως ..ακομα μουρμουριζει στην κουνια της .. :?

Μαιρη οι Γουβες ειναι σταθερη αξια κ για μας για μπανιο αλλα οχι στο μαρινα ρε συ ..εκει εχει το λιμανακι υποτιθεται κ ειναι χαλια ..μαζευει καθε λογης σκουπιδι ..πηγαινετε λιγο πιο κατω προς το Πανθεον ( το ξενοδοχειο )ειναι λιγο καλυτερα ..

Αυριο ο Νικος επιστρεφει στην δουλεια κ εχει κατι μουτρα μεχρι το πατωμα ..

πηγαμε κ στον οφθαλμιατρο τις μικρες ..εχουμε ενα προβληματακι θα σας τα πουμε απο κοντα ..ελπιζω να μην τραβηξουμε αυτα που νομιζω γιατι δεν θα το αντεξω ..

τεσπα ..παω να πιω λιγο καφε ..

σας φιλω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες !

παλευω με την γκρινια της μικρης ..μουρμουριζει συνεχεια :roll: ..

εσεις τι κανετε ?

σκεφτομαι να την παω μια βολτα μπας κ αλλαξει λιγο η διαθεση της ..θα καταθεσουμε τα χαρτια για το προνηπιο αλλα περιμενω να τελειωσουν την γιορτη γιατι γινεται χαμος απ'οτι ειδα ..αντε να παμε κ μεχρι το φουρνο μετα ..

εσεις τι νεα ?

σας φιλω τα λεμε αργοτερις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εγω..δουλεια..τοναι πες και τα δικα σου..χαχαχαχ...

πολυ ωραια τα γεμιστα σου φιλεναδα..να την προτιματε!!

αυριο φευγει η φιλη το βραδυ και λεεμ να παμε αγ νικολαο για καφε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουλαχιστον δεν την πιανει το χαος της απεργιας την φιλη σου , σωσω ..με αεροπλανο η καραβακι ? Εμεις με το γαμο του ξαδερφου μου την παρασκευη , εσκασε η καημενη η μελλουσα ξαδερφη γιατι οι αδερφες της κ οι γονεις της εχουν κλεισει εισητηρια αεροπορικως κ τωρα ειναι μεσα στο αγχος ..

ολα του γαμου δυσκολα ..

Αντωνια τι εγινε τελικα με την μικρη σου , την γλιτωσε την ιωση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα εροπορικα λεει θα γινουν..κανομικα.

οποτε..θα φυγει..καλα εμενα δε με χαλαει να κατσει παραπανω..

\η μικρη της εχει βηχαλακι αλλα τιποτα σημαντικο..πες τα καλε..αφηστε..τα χει παιξει η μανα με τα 2...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..πες τα καλε..αφηστε..τα χει παιξει η μανα με τα 2...

...και που να δεις η μανα με τα τρια ..η αφεντομουτσουναρα μου δηλαδη ...για τα βουνα το παω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ...ωραια τα λετε...

καλε κανεις δεν ειναι εδω.11ας τα πουμε εμεις ευα..τι μαγειρεψες;;ποτε ξανα περνει ο αντρας σου αδεια;που θα πατε;;πελαζι που λεγατε;;

εγω περιμενω να σχολασω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Τι μου κάνετε;;; Εμεις καλά..... σχετικά..... δηλαδή καλά είμαστε απλά έχουμε τρεχαματα αυτές τις μέρες με τον πεθερό μου..... αιματουρία με πυρετό και ρίγος.... ο γιατρός είπε είναι ή από χολή ή από συκώτι.... την χολή όμως της έχει αφαιρέσει.... οπότε μας μένει το συκώτι... ελπίζω να μην έχει τίποτα σοβαρό.... θα δείξει εντος των ημερών με τις υπόλοιπες εξετάσεις...

Σωσω ωραία να πάτε Αγιο!!! Για καφεδάκι εκεί στη λίμνη κοντα είναι σούπερ....αρκεί να μην έχει μποχα.... :mrgreen:

Ευα και εγώ έχω γάμο την Παρασκευή, ένας φίλος μας "κρεμιέται" στον Νερόμυλο!!!! Εσείς που έχετε; Οι κόρες καλά;;;;

Τόνια τα μικρά είναι καλύτερα;;;;; Περαστικούλια μωρέ στα γλυκούλια!

Σακουλίνα με το Ραφαελάκι τελικά όλα καλά;;;; Που είσαι καλέ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...