Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όχι καλέ, το μεσημέρι τρώω κανονικά! Το ψωμοτύρι το τρώω πρωί-βράδι.

Μακάρι να ήταν απ' το νινί, αλλά δεν είναι! Αφού κάθε πρωί που ξυπνάω η κοιλιά μου είναι φλατ, ανύπαρκτη! Λέτε να μεγαλώνει το μωρό το βράδι, και το πρωί να μαζεύει; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα, εγώ το πρωί όταν σηκώνομαι, δεν έχω κοιλιά! Έχω, βέβαια, το φουσκωματάκι κάτω χαμηλά, αλλά κατά τα άλλα, από πάνω, απλά μια μικροσκοπική καμπύλη. Ειδικά αν ισιώσω τελείως την πλάτη μου, δεν φαίνεται τίποτα απολύτως! Φροντίζω να την κοιτάω κάθε πρωί σε όλους τους καθρέφτες του σπιτιού! Μόλις μπορέσω θα σας βάλω τη φωτογραφία που έβγαλα την Κυριακή. Δεν υπάρχει και καμία διαφορά απ' την περασμένη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φουσκοκοιλιτσες μου!!!!!!!!καλε ποσα γραψατε παλι;;;;;;

εβιτακι μου καλως ηρθες στην παρεουλα μοας κοριτσι μου!!!!κ με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!!!να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη, κ απο¨δω!!!!!

απολαυσε την εγκυμοσυνη σου κ οσο γιατην κοιλιτσα σιγα ισγα θα αρχισει να φαινεται!!!!

βεβαια ακριβως το ποτε εξαρταται απο γυναικα σε γυναικα , οπως σου ειπαν κ τα κοριτσια!!!!

εμενα την πρωτη φορα φανηκε τισηνιση μηνων , κ τωρα που περιμενω το τριτο μου παιδακι φανηκε απο πολυ νωρις!!!!!!!!

αννα μαρια μου αστα κ εγω ειμαι λιγο ασχετη απ¨αυτα!!!! βρε συ απ το νινακι ειναι φουσκωμενη η κοιλιτσα κ οχι απ¨το φαγακι!!!!1χιχιχιχι

μικι μου φιλακια στην κοιλιτσα σου κουκλιτσα μου!!!!!!! καλο μεσσημερι!!!

νιακι περιμενουμε τα νεακια σου κ φυσικα φωτο για να δουμε τα μικρουλια σου!!!!!!!!

μυριαμακι μου καλο μεσσημερι κοριτσακι μου!!!!!

κοριτσακι μου σας αφηνω για την ωρα , μιας κ κοιμηθηκαν τα μικρουλια μου , να βαλω την μακαροναδα να γινει για να φαω , γιατι πεινασα αρκετα κ να ξαπλωσω λιγο!!!!!

θα τα πουμε μετα !!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε, ναι, σίγουρα, αν δεν ήταν το νινάκι, δε θα φούσκωνε τόσο πολύ μέχρι το βράδι. Αλλά το πρωί λέμε δεν υπάρχει!!!!!

Θα βγάλω μια φωτογραφία και σήμερα το βράδι, και θα σας βάλω τις δύο κοιλιές να κάνετε τη σύγκριση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελίνα, εγώ έχω φίλες που κάνανε χαλάουα σε αισθητικό και δεν είχαν πρόβλημα. Εγώ ανατριχιάζω μόνο που το σκέφτομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?

ζωη να εχουμε να τα λεμε ετσι :lol::lol:

αχαχαχχαχαχ

καλως ηρθες εβιτακι με το καλο το σπορακι σου και εσενα :D

σημερα εβαλα μια μπλουζιτσα που ειχα απο την προηγουμενη

εγκυομοσυνη μου και λεει πανω 'girl' ελπιζω να μην παρεξηγηθει

το αντρακι μου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSAKIAAAAAAAAAAAAAAA HRTHA KAI PALI!!!!!!!!EFAGA GEMISTA TELIKA!!!!!!!!

TWRA XALARWNW KAI PERIMENW NA ARXISEI TO DOLCE VITA STO MEGA!!!!!!!!!!TRELENOMAI GIAYTHN THN SEIRA POLY GELIO!!!!!!!!!!!

KATA TIS EKSI THA FYGW THA PAME ME TA PETHERIKA GIA NA PSONISUME GIA TON GAMO-VAFTISH THS XADERFHS TOU ANTRA MOU POU EINAI TO ALLO SAVVATO!!!!GIA NA DOUME THA VRW TIPOTA NA VALW????????? :?:?:?:?:? KAI ANTE NA DW KAI TI PAPOUTSIA THA VALW............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι κ εγω εδω κοριτσακια!!!ειμαι πολυ εκνευρισμενη με τα παιδια μου,λυσαξανε σημερα!!:@:@ πω πω θα σκασω!!

Ευτυχως θα τα αφησω στη μαμα μου κ θα παω να κανω ενα κουρεματακι που εχω!ε ειναι πελατισσα κ δεν μπορω να την αφησω...!

Τιτινακι ναι καλα λεει το μαρακι,υπαρχουν πολυ ομορφες που μπορεις να φορεσεις!

Νιακι μου περιμενουμε τα νεακια σου κοπελα μου

Τα λεμε το βραδακι γλυκουλες μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα ΠΡΟΣΕΧΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι κουρεματάκι καλέ; Ας μείνει αχτένιστη και ασουλούπωτη η πελάτισσα, αυτήν θα σκεφτούμε τώρα; Όσο για τα παιδιά, μην τα κυνηγάς, άστα. Ή που θα σου καταστρέψουν το σπίτι ή που θα έρθει το Εκατό να τα μαζέψει! :P

Μαρία, κι εγώ όλο μπαλαρίνες φοράω. Για ψηλοτάκουνα ούτε λόγος, φοράω σε πάρα πολύ σπάνιες περιπτώσεις. Νιώθω ότι περπατάω πάνω σε ξυλοπόδαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδουλες μου γλυκές ..... Τι μου κάνετε ?εγώ μια χαρα όλα τέλεια προς το παρόν σε δυο μέρες θα βγουν και οι εξετάσεις αίματος να τα δουν μαζί και μετα θα δούμε το τελικό αποτέλεσμα τις αφχενικης μιλάμε τα μωρακια μου κουνιοντουσταν σαν κουρδιστα χαχαχαχα θα σας βάλω φωτό το βραδάκι μάλλον τώρα είμαι Αθήνα για ψώνια φιλακια σε όλες κοριτσακια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδεςςς εδω ειμαι και εγω...σημερα αισθανομαι την κοιλια μου τοοσο φουσκα που θα σκασω...να πω και στην καινουργια καλως μα ηρθε και με το καλο το μωρακι της...εγω κοριτσια τα φοραω τα τακουνακια μου...στην αρχη δεν τα φοραγα με τις συσπασεις και αυτα δεν μπορουσα καν...αλλα τωρα ειμαι μια χαρα καθε μερα τα φοραω στη δουλεια βεβαια ειναι μονοκοματο το τακουνι δεν ειναι και κανα στιλετο αλλα μιας και ειμαι και πρωτο μποι...εε το χρειαζομαι οσο να ειναι...αδυνατιζει κιολας...δειχνει το ποδι πιο μακρυυυ και μια κοιλια ναααααααααααα....χαχαχαχα...δεν θυμαμαι τι διαβασα αλλα θα μαλωσω την Ηλιαννα που κανει κουρεματα....ελεος...να μεινει αχτενιστη οριστε μας..να περιμενει να γεννησεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλίτσες μου/....:)

Βερονικάκι μου είδες τί όμορφα είναι τα νινάκια σου καλή μου?.....είδες που είναι μια χαρούλα και υπερ-δραστήρια...:)....μπράβο....άντε με το καλό να παρεις και τα αποτελεσματα απο τις αιματολογικές και να είσαι ξέγνοιαστη...:)

Εγώ μετράω τις ώρες μέχρι την Πέμπτη που θα πάμε να δούμε και εμείς το νινακι μας.....μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ' ευχήν.....

τακουνάκια ακούω...χαχα....και εγω τα φοράω μόνο όμως σε εξαιρετικές περιπτώσεις...καθημερινά φοράω σπορτεξάκι για να είμαι άνετη...έχουμε και πολλές σκάλες στο σπίτι οπότε δεν λέει να ταλαιπωρούμε....:)

σας φιλώ όλες πολύ πολυ γλυκα....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Νιάκι! Με το καλό όλα τα αποτελέσματα, αν και όλα σούπερ ακούγονται!

Θα σας διαβάσω το βράδυ στο χαλαρό όλες γιατί είστε και πολυλογούδες! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σαςςςςςς....καλε σε ποια να γραψεις και σε ποια να απαντησεις....γλωσσουδες ειστε ολες :lol::lol::lol:

ευχαριστω πολυ ολες για την συμπαρασταση!!! ;)

miki κανε υπομονη, ειναι τελεια σου λεωωωωωωωωω και θα εχεις και πολυ καλα αποτελεσματα!!!!

nia περιμενουμε φωτο απο τα ζουζουνια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ!!!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ ΑΣΤΟ ΧΤΕΝΙΣΜΑ ΚΑΛΕ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ!!!!ΝΙΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΟΥΛΑ ΣΑΣ!!!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΦΑΓΗΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ Κ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑΝΙ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΡΩΤΗΣΕ Κ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ.....ΕΓΩ ΜΕ ΞΥΡΑΦΑΚΙ ΜΙΑ ΧΡΗΣΗΣ ΞΥΡΙΖΟΜΑΙ ΣΤΙΝ ΕΥΣΘΗΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΤΑΩ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ 2Η ΦΟΡΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΚΛΠ.Κ ΓΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΞΥΡΙΖΟΜΑΙ ΣΤΙΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ......ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΜΕ ΚΕΡΙ ΚΛΠ.ΑΝ Κ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΑΠΟΚΟΛΗΣΗ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΣΤΙΝ ΣΧΟΛΗ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ Κ ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΟΣ...ΟΠΟΤΕ ΠΟΔΙΑ ΜΠΙΚΙΝΙ ΜΑΣΧΑΛΕΣ ΞΥΡΑΦΙ.ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΕΡΙ Κ ΠΑΛΙ ΚΕΡΙ!!!!!ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΘΗΛΑΣΜΟΥ.ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 50 ΕΥΡΩ?ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου καλησπέρα....τα σουτιέν εγκυμοσύνης δεν στοιχίζουν πάνω από 50 ευρώ....προσωπικά αγόρασα από το Mothercare σε συσκευασία των 2 και τα πήρα 39,90 Ευρώ....και να σου πω την αλήθεια, από ότι διαπιστώνω θα χρειαστώ να πάρω μεγαλύτερο νούμερο σε λίγο καιρό...πάντως είναι οικονιμικά....εφόσον από την φύση της εγκυμοσύνης και των αλλαγών θθα χρειαστούμε περισσότερα...

καλές αγορές αυριο...

φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ, καλά, στις μασχάλες τι αποκόλληση να πάθεις καλέ; Εγώ έχω αποτριχωτική μηχανή και τα κάνω όλα μ' αυτήν. Την ευαίσθητη περιοχή ξυράφι, απλά παλιότερα είχε γυρίσει μια τρίχα κι είχα ιστορίες, έπρεπε να πάρω ισχυρή αντιβίωση κι αν δεν περνούσε έπρεπε να γίνει επέμβαση, και φοβάμαι λίγο, γι' αυτό κάνω μόνο τα πάνω, από κάτω φοβάμαι.

Το σουτιέν εγκυμοσύνης είναι απαραίτητο; Ακόμα κι αν δεν έχει μεγαλώσει και πολύ το στήθος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΠΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ Κ ΕΧΕΙ Κ 2 ΜΕΣΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.....ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΥΡΙΟ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΙΝ ΑΓΟΡΑ ΓΙΑ ΣΟΥΤΙΕΝ Κ ΚΑΝΑ ΠΑΝΕΛΟΝΙ ΑΕΡΙΝΟ ΣΤΥΛ ΣΑΛΒΑΡΙ ΚΛΠ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ Κ ΤΑ ΤΖΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕ ΖΕΣΤΑΙΝΟΥΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΟ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΙΚΙ ΜΟΥ!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...