Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!8 μερες ακομα και θα ξερουμε!!!αντε ναδουμε πως θα περασουν......εχω βαρεθει ξαπλα στο κρεβατι.....εγω λεω απο αυριο να αρχισω να σηκωνομαι μιας και οτι ηταν να γινει θα εχει γινει....καλη επιτυχια να εχουμε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου καλημέρα κια από μένα!!!!!!!τι μου κάνετε?πως πάμε?όλες καλά,είμαι σίγουρη!!!!!!!!!εγώ αύριο πάω για ωοληψία!!!!!!!μετά από 3 μέρες γίνεται η εμβρυομεταφορά?ε?από το άγχος μου χθες,ξέχασα να ρωτήσω το γιατρό,γιατί μου είπε 'οτι θα πάρουμε από την δεξιά ωοθήκη που έχει μόνο 2 ωοθυλάκια γιατί η αριστερή είναι πίσω από τη μήτρα και δεν φτάνονται εύκολα!έχω όμως θετική σκέψη,μακάρι να μου βγει σε καλό!!!!!!!!καλά αποτελέσματα έυχομαι σε αυτές που τα περιμένουν και καλή συνέχεια σε όσες είναι ακόμη στην αρχή!!!!!!!!!φιλακια πολλά,πολλά!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreams2011 15 ημέρες περιμένουμε για να κάνουμε χοριακή?εντελώς ξάπλα αυτές τις μέρες?αχ,έχω από τώρα αγωνία!!!!!!!καλά αποτελέσματα σε όλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια vango 82! μετα απο 2-3 μερες ειναι η εμβρυομεταφορα, θα σε παρουν τηλ να σου πουν πως παει η κυτταρικη διαιρεση τους. εμενα μου ειπαν να κατσω 3-4 μερες, εγω εκατσα 5 και μετα χαλαρα,εννοειται ουτε βαρη ουτε δουλειες. σε 14 μερες εκανα χοριακη. Μην κανετε τεστ γιατι πολλες φορες βγαινει σφαλμα λογω των φαρμακων. <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια σε ολες κοριτσια!!!!ευχομαι να χουμε πολλες θετικες χοριακες αυτο το μηνα...!!!νταντι κουλ..να χαιρεσαι το γιοκα σου να σαι παντα τοσο ευτυχισμενος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!Γιωργο να σου ζησει ο ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ και να στον προσεχουν ολοι οι ΑΓΙΟΙ... :D

κοριτσια μην αγχωνεστε το αγχος κανει κακο....

δεν θελω με τιποτα να τον παρω τηλ :twisted: εχω εκει 2 μωρακια στην καταψυξη :D αλλα δεν ξερω αν μπορω να τα παρω!!! ευχομαι Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ....ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ :D ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα λια μου γιατι να μην τον παρεις; δεν ειναι καλη ιδεα να ξερεις το επομενο βημα;μπορει να πρεπει να προετοιμαστεις για την επομενη...παρτον και πες του θελω να ξερω τι κανουμε τωρα..δεν του ζητας χαρη,ουτε φαινεσαι απελπισμενη..το αντιθετο μαλιστα...να ξερεις ποτε και τι σκεφτεται αυτος να κανετε κι εσυ μετα αποφασιζεις τι θες..αλλα γιατι να το αφηνεις να περναει;λεω εγω τωρα.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Τί κάνετε? Είμαι πολύ καλύτερα και αρκετά ευδιάθετη!!!!

Έμαθα και κάποια πράγματα για το γιατρό και σαν να χω κάπως ηρεμήσει περισσότερο!!

Σκέφτομαι θετικά αλλά έχω να πω πάλι οτι με βοηθάτε πολύ πολύ και σας ευχαριστώ και πάλι!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΑΡΧΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: ΟΛΑ ΘΕΤΙΚΑ

ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ!!

ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΕΣΟ ΤΩΡΑ...

ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ .... ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΚ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΝΝΟΩ Ο ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ!!

ΜΑΚΑΡΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΓΙΕΙΣ !! ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

Τί όμορφα πατουσάκιααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!

Τί καλό που είναι το νινάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σ'ευχαριστούμε πολύ πολύ που είσαι δίπλα μας, μας βοηθάς και μας συμβουλεύεις και μας στέλνεις φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ και μας στέλνεις όλα τα καλά!!!

Σ' ευχαριστούμε πολύ πολύ πολύ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ με το καλό θα ξεκινήσουμε αφού συναντηθούμε με τον καινούργιο γιατρό!

Παιδιά.. Προσευχηθείτε σας παρακαλώ πολύ ειλικρινά, Μακάρι Παναγίτσα μου και Χριστούλη μου να πάνε όλα καλά !!!!! Μακάρι για όλες μας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλημερα σας ! ευχαριστω πολυ λολλυποπ και ζαχα μου κουκλακια ειναι ολα!!!!!!! αυτα τα πατουσακια που λετε τουσ δινω 1000 φιλια τη ημερα δεν τα χορταινω :lol::lol:

dreams2011 κουραγιο θυμαμαι πριν 1 χρονο ετσι ειμασταν και εμεις και μετρουσαμε τις μερες πω πω και ξανα και ξανα σε νιωθω .καταλαβαινω την αγωνια σου και την ανυσηχια σου και να νιωθεις τις μερες να μην περνανε αχ Θεε μου τι περασαμε .... κουραγιο ομως και στο τελος θα δικαιωθεις !!! ΚΑλη Επιτυχια !κανε προσευχουλλα και επικαλεσου την βοηθεια της Αγιας Ειρηνης και ολα θα πανε μια χαρα ! νηστεψε 3 μέρες και φαε το ευλογημενο μηλαρακι της Αγιας και πιστεψε στην Χαρη Της και υα τα καταφερεις! εμεις καναμε 4 σπερματεγχυσεις χωρισ επιτυχια και στην 4η νηστεψαμε , με προσευχη και πιστη , φαγαμε το μηλαρακι σταυρωσαμε και την κοιλιτσα με λαδακι και το θαυμα εγινε παιδια !!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: καναμε το τεστ και ηταν ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!! φανταζεστε την χαρα μας !!! για αυτο σας λεω να εισται κοντα στον ΘΕΟ να προσευχεστε και να ζητατε την βοηθεια του και Αυτος θα σας βοηθησει!!!!και παιδια οσο το λιγοτερο αγχος !!! και οσο για τα τεστ πριν τισ 15 μερες ουτε εγω το προτεινω , καλυτερα να περιμενετε να ερθει η σωστη μερα για αν εχετε ενα σωστοτερο αποτελεσμα , Ευχομαι οτι καλυτερο σε σενα και ολοψυχα θα χαρω πολυ να πετυχεις !!! εχουμε αλλες κοπελλες σε προσπαθεια?

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ αντε να φουσκωσουν και αλλες κοιλιτσες!!!!!!!! σας στελλω και λιγη μωρουδοσκονη :x:ymblushing:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia mou!!ti mou kanete?kouragio se oses einai stin anamoni!!!vango sou euxomai na pane ola kala!!!zaxarenia ti ennoeis oute douleies?oute ta piata p.x?filakia se olessss k min to bazeze kato!o epimenon nika k opoios exei pisti,ola ta katafernei!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια....τα καταφέραμε.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Είμαι έγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ακόμα δεν μπορώ να το πω δυνατά!!!!!!Η χοριακή μας είναι πάρα πάρα πολύ καλή και μου είπαν να ξανά πάω στο κέντρο για έναν υπέρηχο σε 10 μέρες!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση σας και ειλικρινά μέσα απο την καρδιά μου σας εύχομαι σε λίγες μέρες να πετάτε στα σύννεφα αγκαλιά με την χοριακή σας!!!!

Και τελικά κάθε κοπέλα έχει και διαφορετικά συμπτώματα!Να μην δίνετε σημασία σε τίποτα άλλο εκτός απο τον στόχο σας!!!

Καλή επιτυχιά :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχχχ καλο μεσημερι να εχουμε!!!!

Moraxella

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ!!!!!!!!! Ευχομαι να πανε ολα τελεια!!!!Να δειτε σακουλια,κουκιδιτσες,να ακουσετε καρδουλες και να εχεις μια ηρεμη,χαρουμενη και τελειομηνη εγκυμοσηνη!!!!!

Αντε να παιρνουν σειρα και οι υπολοιπες!!!!!!

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mprabo kopela mou!!!!!Sugxaritiria!!!!mou eftiakses tin mera!!! :) eides loipon pou ola pigan kala?? :D sou euxomai na exeis mia kali egkumosuni k me to kalo na erthei to moraki sas!!!!ugeiestato pano ap'ola!!!ante k oi upoloipes tora!!!ela siga siga oles na pernoume seira....Lollipop ti lene oi koritsares sou?pos einai me 2 mora?ta kataferneis?kalo Sabbatokuriako se oles!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moraxella πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!! Είδες που τσάμπα ανησυχούσες και ρωτούσες για συμτώματα;;;; Εύχομαι σε 10 μέρες που θα πάτε για υπέρηχο να δείτε 1 ή 2 ή και 3 σακουλάκια...Να φροντίζεις τον εαυτό σου και τα μωράκια σου και εύχομαι να μας έκανες καλό ποδαρικό μιας και ακολουθούν πολλές χοριακές..... Γιατί τις τελευταίες μέρες είχαμε μια ανησυχητική ηρεμία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια....τα καταφέραμε.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Είμαι έγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ακόμα δεν μπορώ να το πω δυνατά!!!!!!Η χοριακή μας είναι πάρα πάρα πολύ καλή και μου είπαν να ξανά πάω στο κέντρο για έναν υπέρηχο σε 10 μέρες!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση σας και ειλικρινά μέσα απο την καρδιά μου σας εύχομαι σε λίγες μέρες να πετάτε στα σύννεφα αγκαλιά με την χοριακή σας!!!!

Και τελικά κάθε κοπέλα έχει και διαφορετικά συμπτώματα!Να μην δίνετε σημασία σε τίποτα άλλο εκτός απο τον στόχο σας!!!

Καλή επιτυχιά :D

Μπραβοοοοοοο κοριτσακι!!!!!!!Να χεις μια παρα πολυ καλη εγκυμοσυνη ηρεμη και ανεμελη!!!!!!!!!!Με το καλοοοο!!!!!!!!

Μια χοριακη εχεις κανει και ποσο ηταν??Δεν θα κανεις επαναληπτικη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες. Συγχαρητήρια Moraxella για την εγκυμοσύνη σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να την απολαυσεις οσο πιο πολύ μπορείς. Η Αγια Ειρήνη χρυσοβαλάντου είναι δίπλα μας μην το ξεχνάτε και θα μας βοηθήσει όλες να τα καταφέρουμε.

Γιώργο να σου ζήσει ο γίος σου να είναι γερός καλότυχος και ευλογημένος.

Εμείς όλα καλά περιμένουμε να περάσουν 15 ημέρες να δούμε πως πήγε η καταστολή για να αρχίσουμε τις puregon. Παντως απο τα λίγα που διάβασα μην ανησυχείται ούτε για την ποσότητα των ωραρίων εγώ έκανα την κορη μου ενώ είχα κάνει μόνο 5 ωράρια και 3 εμβρυα όλα είναι θέλημα θεού και θετικής σκέψης.

Φιλια σε όλες.

Δεν σας κρύβω πως έχω αγωνία κι ας είναι η 4η προσπάθεια και ας έχω την κορούλα μου τελικά η διαδικασία της εξωσωματικής είναι αρκετα επιπονη συναισθηματικα αλλα τα αποτελέσματα τα βλέπετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια μοραχελλα!!!μπραβο κοριτσι μου.... !!!!ειδες που ολα πηγαν τελεια?σε λιγοτερο απο 9 μηνες θα εχετε το η τα μωρακια σας!!!!εδωσες θετικη ενεργεια και αισιοδοξια και σε μας που περιμενουμε αποτελεσματα απο εβδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!!!!! Από ότι φαίνεται θα χρειαστώ για ακόμα μια φορά την πολύτιμη βοήθειά σας. Σε 5 μέρες θα κάνω χοριακή μετά από την 2η εξωσωματική και την μεταφορά 2 εμβρύων, 1 καλού και 1 μέτριου ποιοτικά. Από το μεσημέρι αισθάνομαι πονάκια περιόδου,τα οποία μια ερχονται και μια φεύγουν, και όλο πάω τουαλέτα και όλα είναι καθαρά. Να αρχίσω να αγχώνομαι ότι θα με προλάβει η "ακατανόμαστη";;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kon21 dustuxos den mporei na se apantisei kanenas!!!k i moraxella eixe ponous periodou k einai telika egkuos!!!k alles kopeles pali den aisthanontousan tipota k pali meinane egkues...opote den mporeis na ksereis!!!auto pou prepei na kaneis einai na iremiseis,giati skepsou an eisai egkuos?to moro thelei iremia!!!sou euxomai se 5 meroules na petas k esu ap'tin xara sou!!! :D filakia polla!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΝ θα σου δαγκωσω τη μυτη!!!!!!! [smilie=icon_rabbit.gif] [smilie=icon_rabbit.gif] [smilie=icon_rabbit.gif] [smilie=icon_rabbit.gif] [smilie=icon_rabbit.gif] [smilie=icon_rabbit.gif] [smilie=icon_rabbit.gif]

Μην ψαχνεις για συμπτωματα κ μην συγκρινεις τον οργανισμο σου με τον οργανισμο αλλων κοριτσιων. ;););) Ετσι και μπεις στο τρυπακι των <συμπτωματων> καηκες!!!Θα τρελλαθεις!!!

Εγωπ.χ.. δεν ειχα ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ!!!! Ουτε με ποναγε το στηθος , ουτε ηταν πρησμενο,ουτε ζαλαδες ειχα,ουτε εμετους...απο την συλληψη εως και την γεννα,εκτος του οτι φουσκωνε η κοιλιτσα δεν ειχα τιποτα απολυτως!!!

Πονους περιοδου-μουδιασματα μπορει να εχεις εισαι δεν εισαι εγκυουλα (ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ)...Στην περιπτωση της εγκυμοσηνης ειναι επειδη μεγαλωνει η μητρα κ στην περιπτωση προετοιμασιας περιοδου ειναι συσπασουλες για να <κατεβει> το αιμα...

Γι αυτο σου λεω....ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΤΑ

Κανε υπομονη,εχε καλη διαθεση και θα περασουν οι μερες!!!

Οσο για το τσεκαρισμα του εσωρουχου για τυχων υγρα.....εγω απο ενα σημειο κ μετα τα κατεβαζα παντου μεσα στο σπιτι για να τσεκαρω!!!!Δε μπορουσα να περιμενω 5δευτερολεπτα για να παω στην τουαλετα να ελεγξω σαν ανθρωπος!! =))=))=)) =)) =))=))=))=))=))8-}8-}8-}8-}8-}:oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραια νεα ειναι αυτα??

μοραχελλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!

μπραβο κοριτσακι, να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα υγιες μωρακι!!! ή μωρακια!!!

κον μου μην αγχωνεσαι με τα συμπτωματα. Το ξερω η αναμονη ειναι μαρτυριο αλλα θα περασουν οι μερες.. κι ευχομαι να συνεχιστει η γιορτη!! να κοκκινησεις κι εσυκαι ολες μας!!!

εγω μαζι σου λαμπρινιπ, την Παρασκευη θα παω να δω πως πηγε η καταστολη και αν εφυγε εκεινη η κακια κυστουλα που ειχαμε δει, ωστε να ξεκινησω διεγερση.. Εχω λιγα νευρακια και πεσμενη διαθεση που και που αλλα το παλευω!!

πολλα φιλια και καλη δυναμη σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει δικιο η Λολλι..μην ψαχνετε για συμπτωματα..

Εγω στην αποτυχημενη προσπαθεια ειχα ολαμα ολα τα συμπτωματα..

Σε αυτη τωρα που ειμμαι εγκυος κανενα απολυτως!!!!!

Η καθε γυναικα κ ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικοι...

Καλη επιτυχιααααα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...