Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΡΘΟΥΝ ΜΩΡΑΚΙΑ!!! ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολλιποπακι!!! χαθηκες.. σε πεθυμησαμε!!! φυσα λιγο κι εσυ διδυμομανουλα, μαζευτηκαν πολλες εδω που προσπαθουν αυτον τον καιρο και σε χρειαζονται!!! ολα καλα? τι κανουν οι κουκλιτσες, τις βαφτισατε? πολλα φιλια.. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα έκανα σήμερα ωοληψία και μάλιστα χωρίς νάρκωση δεν ήταν και τόσο τραγικό 3 τσιμπιματακια κι αυτο ήταν . Πήραμε 3 ωαρια και εύχομαι να γονιμοποιηθούν όλά ή εστω 2 για να κάνουμε επιτέλους το αδερφάκι της μικρής μας. Πολλα φιλια σε όλες και καλή επιτυχία!!! Σάββατο ή Δευτερα η εμβρυομεταφορα, ΓΙΟΥΠΙΙΙΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι καλή επιτυχία!!!!

Ρε θηρίο χωρίς νάρκωση? Πώς τα κατάφερες βρε συ ??

Φιλιά Πολλά!!!

Καλημέρα έκανα σήμερα ωοληψία και μάλιστα χωρίς νάρκωση δεν ήταν και τόσο τραγικό 3 τσιμπιματακια κι αυτο ήταν . Πήραμε 3 ωαρια και εύχομαι να γονιμοποιηθούν όλά ή εστω 2 για να κάνουμε επιτέλους το αδερφάκι της μικρής μας. Πολλα φιλια σε όλες και καλή επιτυχία!!! Σάββατο ή Δευτερα η εμβρυομεταφορα, ΓΙΟΥΠΙΙΙΙ!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραια μπραβο Στρουμφακι!!

Αλλα να τη βλεπουμε .... ;)

Ευχομαι να ειναι καλοτυχη!!!!!

Λαμπρινη ,ολα να πανε κατ' ευχην!!! @};-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Καλο αυτο χωρις ναρκωση ,ε?

Ουτε καν μεθη...Μπραβο!

Εμενα με εχει αγχωσει λιγο αυτη η διαδικασια :roll: Τα φωτα σας...

Χaroulaki εσυ εχεις ωοληψια μεθαυριο αν θυμαμαι καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera k apo mena!!!popo polles mazeutikate!!!sas euxomai olopsuxa KALI EPITUXIA!!!!!na exoume polla polla morakia!!!kouragio se oles!!!upomoni k pisti!!!

labrinip mprabo bre!!!sugxaritiria!!!!euxomai na gonimopoiithoun k na piasoun 2 embruakia!!!! :)

lil den einai tipota!!!san tin 1i mera periodou!!!emena me eixan kanei narkosi gia 15' peripou...meta eisai ligo kapos... :roll: alla pernaei!!

filakia polla polla se oles!!!!k gia akomi mia fora KALI EPITUXIAAAAAAAA!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή μου καλή επιτυχία σου εύχομαι! Μακάρι να γονιμοποιηθούν και τα 3 αυγουλάκια σου και να πάνε όλα καλά ώστε να χαρίσεις ένα αδελφάκι στη μικρή σου!

Φιλιά και καλή δύναμη σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή μου καλή επιτυχία! εύχομαι να χαρίσετε όχι ένα αλλά δύο αδελφάκια στην μικρή σας!!!

μόλις γύρισα από τον γιατρό! μου έδωσε την λίστα με τα φάρμακα! 21 ξεκινάμε την αναστολή ή όπως στο καλό λέγεται αυτή και μετά την περίοδο ή κατά την διάρκεια τις puregon!!! μας είπε τιμές για φάρμακα και εξωσωματική και μας έπεσαν τα μαλλιά!!! ευτυχώς κάναμε οικονομίες όσο δούλευα και τα κρατούσαμε και καλά για το μαιευτήριο!!! τώρα βλέπω να τα δίνουμε όλα εκεί και να γεννάω σπίτι!!! :lol: Ας είναι όμως!!! δεν με απασχολεί καθόλου! αρκεί να έρθει το σποράκι μας σύντομα!!!

Στρουμφ ευχαριστούμε για την λίστα και για τις ευχές!!! Χάθηκε όμως! δεν την βλέπουμε πλέον!

Κορίτσια καλή μας επιτυχία και τον Νοέμβριο όλες εγκυούλες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κορίτσια....μεγάλη η λίστα....αγχώθηκα λίγο.....

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΛΕΣ!!!!

Labrini μου......ηρωίδα μου.... :):)

Μακάρι να γονιμοποιηθουθν όλα !

Melipiktoτο είχα γράψει και στην LIL ...εγω εχω γίνει μέλος στο σωματείο εξωσωματικής στο magna mater

Eκτός του οτι ..αμα εισαι μέλος κερδίζεις κάποιες εκπτώσεις σε κάποια κέντρα εξωσωματικής και σε κάποια μικροβιολογικά....χαρίζονται πολλά φάρμακα απο τις υπόλοιπες κοπέλες του σωματείου που τώρα ειναι εγκυούλες. Οποια κοπέλα ενδιαφέρεται...ας μπει στο site magna mater η ας μου στείλει μήνυμα για να σας ενημερώσω και να σας προωθήσω εγω....

Καλή επιτυχία σε όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαγονήσι μου σε ευχαριστώ θα το κοιτάξω και ίσως γίνω κι εγώ μελος!

προς το παρόν θα πληρώσουμε μόνο το 25% , την συμμετοχή δηλαδή γιατί θα το κάνουμε σαν πρόκληση ωοθηλακωρηξίας και όχι εξωσωματική γιατί εγκρίνουν μόνο 4 στον ΟΑΕΕ και αφού με καλύπτει η δόση των φαρμάκων έτσι να μην τις ξοδέψω από τώρα, αχρείαστες να είναι Θεούλη μου!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααα , χαθηκα και εγω λιγο ......... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-h:-h:-h:-h

Kαλη επιτυχια σε ολες κοριτσια σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου η Χαρη Της Αγιας Ειρηνης να ειναι διπλα σας , προσευχη και πιστη παιδια και το μωρακι θα ερθει αρκει να το πιστεψετε μην τα βαζετε κατω κουραγιο , μην επελπιζεστε !!!!!!φφφφφφφουφουυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

some baby dust fo all of you!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΙΩΡΓΟ???????????? ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ!!! Τί κάνετε το μωράκι????

Που πήγε η λίστα οεο....................................................................?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!

πολλες μαζευτηκατε ε?

εγω θα σας ευχηθω με τη σειρα μου καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας!

συντομα το ονειρο σας να γινει πραγματικοτητα!

περυσι το δεκεμβρη εκανα και γω εξωσωματικη!

απετυχα βεβαια αλλα λογω αλλων προβληματων!

δειτε το τικερακι μου ομως. . . !

μαρτιο του 2011 μετα απο μια επεμβαση που εκανα πετυχα φυσιολογικη συλληψη και αρχες δεκεμβριου με τη βοηθεια Του Θεού και Της Παναγιας θα εχω το μωρακι μου!

ολα καλα να πανε!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ να σας βοηθησουν ολες μα ολες να πετυχετε το συντομοτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι84 με το καλό το μωράκι σου και σε ευχαριστούμε για τις ευχές και την εμψύχωση!

newlife78 ευχαριστούμε για φύσιμα και τη μπεμπεδόσκονη :P

Είναι πολλά τα λεφτά τελικά κι εμείς τώρα ξεκινάμε!!! Καλή μας δύναμη και καλή επιτυχία σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα έκανα σήμερα ωοληψία και μάλιστα χωρίς νάρκωση δεν ήταν και τόσο τραγικό 3 τσιμπιματακια κι αυτο ήταν . Πήραμε 3 ωαρια και εύχομαι να γονιμοποιηθούν όλά ή εστω 2 για να κάνουμε επιτέλους το αδερφάκι της μικρής μας. Πολλα φιλια σε όλες και καλή επιτυχία!!! Σάββατο ή Δευτερα η εμβρυομεταφορα, ΓΙΟΥΠΙΙΙΙ!!!!

Λαμπρινή με το καλό να γονιμοποιηθούν όλα τα ωάρια και να βάλεις όσα σου επιτρέπει ο γιατρός και να πιάσεις όχι ένα αλλά δύο σμπάρους έτσι να το κάνεις παιδικό σταθμό το σπίτι σας!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl84 με το καλό κοπέλα μου!!!

Κορίτσια έβαλα κι εγώ την λιστούλα μας να την βλέπουμε και να μας κοκκινίζουμε όχι σιγά σιγά αλλά γρήγορα γρήγορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κορίτσια στις πόσες σελίδες πρέπει να ανοίγουμε νέο ποστ;

δεν έχει γίνει βαρύ αυτό; ή δεν θέλουμε να πάμε στο Νο 13; εμένα μια χαρά πάντως μου κάνει και το 12 και το 13 αρκεί πριν το 14 να είμαστε όλες εγκυούλες!!! αν ανοίξουμε το 13, αλλιώς όλες εγκυούλες στο Νο 12 παρακαλώ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια,

εμείς σήμερα ξεκινάμε τη διέγερση με gonal. Τί κάνετε φίλες μου;;;;

΄

Να χουμε ένα πολύ ωραίο και ήρεμο Σαββατοκύριακο!

Να μας έχει καλά η Παναγίτσα, ο Χριστούλης, η Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου, ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΡΗ ΤΟΥΣ. Να μας προσέχουν και να μας βοηθήσουν να τα καταφέρουμε!!

Φιλάκια

Φιλενάδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!!

Στις 100 σελιδες συνηθως ανοιγουμε καινουργιο ποστακι.... ;)

Πηρα την πρωτοβουλια και ανοιξα το Νο13...δεν πιστευω να σας πειραξε; ε;;; :)

Μπηκα να σας φυσηξω διδυμοσκονη!!!

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...