Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

κοριτσακια.....αυριο παω για χοριακή..

twiggy εγω βλέπω κάθε μέρα κι άλλο ονειρο το βραδυ και ξυπναω χαχα

Μια βλέπω οτι εκανα εξεταση και ειχα καλή χοριακη....

Μια οτι μου ηρθε περίοδος ...οποτε το όνειρο πεταξε... και να φανταστεις σηκωνωμαι κια ψάχνω για αιμα στην τουαλετα...

Εγω πάντως τις τελευταιες μερες.....παω για κεφεδες κλπ

Χθες πηγα σε μια ωραια παρασταση στην Λυρική... :)

Οτι εχει γινει ....εχει γινει....οποτε το εριξα λιγο εξω...γιατι μεσα στο σπιτι το μυαλο παιζει πολλά παιχνίδια.

Κουράγιο σε όλες μας!

Scorpina..... οσα λογια παρηγοριάς και να πούμε και οτι ευχές και να δωσουμε....το γεγονός ειανι οτι η καθεμιά τραβάει το σταυρό μόνη της.

Μόνο κουραγιο μπορώ να πω....και μην το βαζεις κατω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

skorpinaki mou :(:(:(:(:( se symponw apolyta kali mou!!!!o Theos einai megalos!!!egw teleftaia arxisa na skeftomai pws prepei na xalarwsw k an Aftos thelei na ginw mana tote tha me kanei!!!ola einai diko Tou thelima kai dystyxws i eftyxws liga mporoume na kanoume emeis g afto!!!egw meta apo ti teleftaia mou apotyxia tha se symbouléba na dwseis xrono ston eafto sou k na min anxwtheis gia na gineis to grigorotero kala!!!egw ekana 2 mines na synelthw alla pote den eipa prepei na synelthw k na ginw opws imoun!!!!me afisa na to perasw opws egw eniwtha!!!!!!!xwris piesi k stadiaka synerxomai akoma k twra!!!!agkalitses polles sou stelnw!!!!!!

lagonisaki mou eftasan oi meres??????????????kali epityxiaaaaaaaaaaa!!!!efxomai tairastia xoriaki kai na kanoume partaki edw!!!eee tha ksodefteis ligo giati eimaste polles alla xallali :lol::lol:

twiggy k labrini eseis pote pate gia xoriaki????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι καλή επιτυχία σε όλα τα κοριτσάκια εδω μέσα........πολλά καλή τύχη απο εμένα και τον μπέμπη....

Γιώργο μου σε έχασα............αλλα τρεχω και εγω.....φιλια στον μπέμπη σας........κούκλος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαγονησακι.....?

αγωνια........... :roll:

κι εγω ηρθα γραφειο, το εχω ριξει εξω.. δεν γινεται αλλιως.. κατα τα αλλα νιωθω σαν να μην τρεχει τιποτα, ισως δεν ειναι καλο αυτο? μονο που εχω υπνηλια και το βραδακι που και που πονακια περιοδου... τι να πει κανεις?

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγωνια οντως ,καλο ειναι τωρα που αργει τοσο;ελπιζω να εχουν αργησει τα αποτελεσματα η να ειναι καπου να το γιορταζει..

εγω ανησυχω οταν αργουν τοσο :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα αποτελεσματα κοριτσακια !!!!! Ξερω απο 1ο χερι την αγωνια της αναμονης και την αποκορυφωση της τελευταιας μερας!!!!

Περιμενω κι εγω τα αποτελεσματα σας!!!!!!!!

Ευχομαι οτι μεγαλες χοριακες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑKIA MOY KAI ΓΙΩΡΓΟ ΜΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ............

ΤΕΛΙΚΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ...........

ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ..ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ

ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ............ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΝΟΩ ΠΙΑ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΒΙΩΣΕΙ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ.

ΣΑς ΑΞΙΖΟΥΝ ΟΛΕΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΝΗ ΣΑΣ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ "ΗΡΩΙΔΕΣ ΜΑΝΕΣ " ΠΟΥ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ............ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ KAI ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ!!

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΣΩ ΚΥΡΙΩΣ ΤΗΝ TWIGGY ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ...ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΕΙ....

ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΑΙ TWIGGY ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΝΕΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonisi mou mallon anartisame taftoxrona!!!!lypamai koritsaki mou alla kathe empodio gia kalo lene k to pistebw!!!!klapse den einai kako,na bgaleis ti fortisi pou exei mazeftei mesa sou k poly syntoma tha deis ta pragmata pio aisiodoksa!!!!!einai poly dyskolo k to kserw poly kala alla oti de mas skotwnei mas kanei pio dynatous!!!!!!sou stelnw polla filakia k eite kales eite kakes skepseis eimaste edw gia sena!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonhsaki μου δεν εχω λογια....οτι και να σου πω ειναι λιγο μπροστα σε ολο αυτο που νιωθεις....το μονο που μπορω να σου πω ειναι να προσπαθησεις να μη σε παρει απο κατω,να μαζεψεις τα κομματια σου,να κανεις τις διακοπουλες σου και το φθινοπωρο οταν θα νιωθεις ετοιμη να βαλεις μπροστα για την επομενη προσπαθεια σου....αν ο γιατρος σου δε σου εμπνεει εμπιστοσυνη πια αλλαξετον....απλα θελει πολυ υπομονη κουραγιο και δυναμη η διαδικασια των εξωσωματικων...σου στελνω μια μεγαλη αγκαλιτσα και προσευχομαι να μη το ξαναζησεις ποτε το σημερινο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω λαγονησι μου...λυπαμαι πολυ παρα πολυ...σου κανω μια αγκαλια και θελω να σου ευχηθω πολυ δυναμη και κουραγιο..δεν θα βρουμε απαντηση τωρα στο γιατι τοση ταλαιπωρια..ευχομαι καποια στιγμη να το καταλαβουμε ..μην το βαλεις κατω..ειμαι σιγουρη πως αφου το θες τοσο πολυ θα ερθει οπως και σε ολες..υπομονη και οταν νιωσεις καλυτερα ξαναπροσπαθησε με οποιον τροπο νομιζεις και μπορεις.εμεις θα ειμαστε πλαι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑKIA MOY KAI ΓΙΩΡΓΟ ΜΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ............

ΤΕΛΙΚΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ...........

ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ..ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ

ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ............ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΝΟΩ ΠΙΑ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΒΙΩΣΕΙ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ.

ΣΑς ΑΞΙΖΟΥΝ ΟΛΕΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΝΗ ΣΑΣ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ "ΗΡΩΙΔΕΣ ΜΑΝΕΣ " ΠΟΥ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ............ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ KAI ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ!!

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΣΩ ΚΥΡΙΩΣ ΤΗΝ TWIGGY ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ...ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΕΙ....

ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΑΙ TWIGGY ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΝΕΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

οι περισσοτερες το χουμε ζησει.αλλα επιμειναμε κ κερδισαμε τελικα.φιλια πολλα,εχεις τη σκεψη μου.η επομενη φορα θα ειναι δικη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες μας! Λαγονήσι μου τι να πω ξέρω ακριβ ςπως πως νιώθεις το πέρασα κι εγώ αλλα επέμεινα και με την τρίτη προσπάθεια τσάκωσα την Σταυρουλίτσα μου. Κανε κουράγιο και προσπάθησε λίγο να ξεχαστείς όσο γίνεται κάθε αποτυχία πρέπει να μας πεισμώνει΄, φιλιά να προσέχεις τον εαυτό σου και να ξέρεις ότι είμαστε δίπλα σου.

Twiggy εχεις πονάκια περιόδου καλό αυτό εγώ έχω πρηστεί στο στήθος πολύ αλλα πονάκια έχω πολύ λίγα την προηγούμενη φορά είχα περισσότερα μακάρι όμως να είμαι. Δεν κρατιέμαι θα πάω αύριο για χοριακή μια μέρα νωρίτερα νομίζω ότι θα δείξει έστω και λίγο.

Φιλια σε ολες

ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΣΤΗN LAGONISI!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου..ευχομαι η σημερινη μερα να σας επιφυλασσει τρελλες και χαρουμενες εκπληξεις!!!

%%-%%-%%-%%-%%-

ΛΑΓΟΝΗΣΑΚΙ μου λυπαμαι πολυ.. =((=((=((=((=((=(( Οι περισσοτερες απο εμας εχουμε βρεθει στην θεση σου και ξερουμε ποσο ζορικα ειναι!

Μαζεψε τα κομματια σου,βγαλε απο μεσα σου την πικρα,παρε τον χρονο σου και με χαμογελο ξαναπροσπαθηστε!

Στο τελος θα βγεις κερδισμενη!

@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κούκλες!τι μου κάνετε?μπήκα να δω τα νέα σας,και δυστυχώς είδα ότι για το lagonisaki μας δεν πήγαν καλά τα πράγματα...καταλαβαίνουμε πως είναι,παρακαλάς εκείνη τη στιγμή να ακούς λάθος και ότι δεν είναι για σένα αυτό το αποτέλεσμα,αλλά δυστυχώς είναι.Όμως εννοείται ότι δεν το βάζουμε κάτω,μπορεί την πρώτη μέρα να μας παίρνει από κατώ αλλά σε καμία περίπτωση όπως έχω ξαναπεί δεν χάθηκε ο πόλεμος αλλά μονό μια μάχη,εμείς είμαστε δυνατές και ξανασηκωνόμαστε!ακούς lagonisi?κάνε τις διακοπούλες σου και πάμε μαζί από Σεπτέμβρη,σε περιμένω............twiggaki και lambrini δώστε μας χαρές επιτέλους!!!!!!!!!!!!φιλακια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε λαγονησακι... :cry: τι να πω τωρα κι εγω? νομιζω τα κοριτσια που τα εχουν καταφερει τελικα και τα λογια του daddycool βοηθουν πολυ σε αυτες τις καταστασεις... ειναι πολυ δυσκολο ολο αυτο αλλα εσυ εχεις κουραγιο να το ξεπερασεις.. το πιστευουμε ολοι εδω, απλα παρε τον χρονο σου....

Δεν με πλακωσες παραπανω μην ανησυχεις... για να πω την αληθεια ειχα ηρεμησει αρκετα αυτες τις μερες, αλλα δεν σας κρυβω οτι εχω αρχισει και να ετοιμαζομαι για το αρνητικο αποτελεσμα :oops:

Απο τη μια σκεφτομαι οτι δεν υπαρχουν συμπτωματα και οτι στη φυσικη συλληψη δεν παιρνεις χαμπαρι πριν την καθυστερηση και οτι ακομα ειναι νωρις κλπ κλπ, αλλα απο την αλλη φοβαμαι οτι εγω δεν αισθανομαι και τιποτα ιδιαιτερο! Κι οτι μαλλον δεν εχει πετυχει.. αχ.. ξερω πιστη και αισιοδοξια. μενουν 3 μερουλες για μενα...Θα προσπαθησω παιδια , υπαρχει ελπιδα!

Λαμπρινιπ μου εσυ πως νιωθεις? Καλο αυτο με το στηθος φανταζομαι... Κι εμενα τα πονακια εχουν μειωθει πολυ, το στηθος τιποτα. Ευχομαι αυριο να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!! αντε να ξεκολλαμε!!!! :) Η σκεψη μας ειναι μαζι σου!!!

φιλια σε ολους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..ειμαι καινουρια στο forum. ευχομαι σε ολες μας καλη επιτυχια και για οσα κοριτσια δεν ηταν θετικο το αποτελεμα, κουραγιο και δυναμη για την επομενη προσπαθια. Λιγα λογια για μενα..ειμια 40 , εχω ηδη μια προσπαθια αποτυχιμενη (με ενα ωαριο) και σημερα με ενημερωσε ο γιατρος μου οτι και στην δευτερη προσπαθεια μου( αυριο θα γινει η μεταφορα) θα προχωρισουμε παλι με ενα ωαριο...δεν σας κρυβω οτι στεναχωρεθικα παρα πολυ, γιατι ειχα ελπιδες τουλαχιστον με 2 να το παλεψουμε αυτη τη φορα..ευχομαι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα..και να μας βγει μονομαχος δυνατος!!!

πολλα φιλια και δυναμη σε ολες μας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξα καλως ηρθες!! και καλη επιτυχια σε αυτην σου τη προσπαθεια!! μην ανησυχεις, οπως λες κι εσυ μπορει να ειναι μονομαχος και να καταφερει να γατζωθει στην κοιλιτσα σου, να θυμασαι οτι ολα γινονται!! αρκει να το πιστευεις πολυ.... σου ευχομαι τα καλυτερα και καλη δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...