Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτέλους μια ελπίδα...............


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!

Είμαι και εγώ εγκυούλα. Μετά απο 3 αποβολες.... νοιωθω λες και μου επεσε το τζοκερ...

Την Πεμπτη θα κανω αυχενικη διαφανεια και εχω λιγακι αγχος... Επαθα και μια αποκολληση πλακουντα και φρικαρα, αλλα τελικα ολα καλα!!!!! Λετε να μαθω και τι θα ειναι στην αυχενικη;;; Οχι πως με νοιαζει, αλλα για χαβαλε!!!!!

Μεγαλωνει και η κοιλιτσα μου, εχω χαρει τοσο μα τοσο πολυ!!!!!! :P

Ευχομαι να πανε ολα καλα για ολες μας!!!!!

:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλά θα σου πάνε κοπέλα μου...Να εχεις πίστη και θετική σκέψη...Με το καλό η αυχενική...Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου έυχομαι με ένα υγιέστατο μωράκι...Καλή συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να περάσεις τους πιο ωραίους μήνες της ζωής σου κ να υποδεχτείς το ζουζουνάκι σου! Όλα να πηγαίνουν κατ'ευχήν! καλή αυχενική πάνω απ'όλα κ ναι, πού ξέρεις, αν είναι αγοράκι μπορεί κ να φανεί κάτι "ύποπτο" και να σου δώσουν μια ιδέα για το φύλο :lol:

φυσικά το μόνο που ενδιαφέρει είναι να είναι γερό, ωστόσο το φύλο μάς κάνει να ονειρευόμαστε ροζ ή γαλάζια!

κ πάλι ό,τι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!ΣΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΣΥΝΗΘΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.....ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etoile! μην αγχώνεσαι! Η αποκόλληση συνήθως δεν είναι τίποτα.

Στην αυχενική θα δεις το μωράκι σου καθαρά και ξάστερα! Θα τα παίξεις με το πόσο σχηματισμένο είναι! Το φύλο κανονικά φαίνεται στην αυχενική, εμένα πάντως δε φάνηκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχομαι να πανε ολα καλα!Να εχεις μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!Οσο για την αποκολληση,μην στεναχωριεσαι.Ξεκουρασου και θα περασει.Και εγω ειχα παθει στην αρχη αλλα με λιγη προσοχη ολα πηγαν καλα! ;) Στην αυχενικη αν ειναι αγορακι ισως φανει,αλλα οχι με σιγουρια.Εμενα που ηταν κοριτσακι δεν φανηκε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Etoile πολυ χαιρομαι που σε λιγο θα μπεις στο β τριμηνο!!!!

Για την αποκολληση μην αγχωνεσαι αλλα να ξεκουραζεσαι αρκετα

Ο,τι και να δειξει η αυχενικη (φυλο) μην το δενεις κομπο..γιατι μπορει στη συνεχεις να "αλλαξει" ;)

Καλη συνεχεις Περμενουμε νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Etoile ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μια υγειή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!

Εμένα που ήταν αγοράκι και πάλι δεν φάνηκε στην αυχενική μας έκανε κολπάκια!!! Θα δείς όμως το σχηματισμένο πλέον σωματάκι του πεντακάθαρα!!! Μπράβο κορίτσι μου εύχομαι από δω και πέρα η ζωή να σου δίνει μόνο χαρές!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σου αξίζει κοριτσάρα μου!!!!!!!!!!!!!

Μην την φοβάσαι την αποκόλληση..... κι εγώ έπαθα, αλλά ο μπεμπούλης μου είναι εδώ!!!!!!!!!!!

Πολλά χαδάκια στην κοιλίτσα!!!!!!!!! Να του μιλάς συνεχώς!!!!!!!! Και ξεκούραση!!!!!!!! Θα πάνε όλα τέλεια!!!!!!!!!! Θα σε βοηθήσει η Παναγίτσα μας!!!!!!!!!

Όσο για την Αυχενική.......... θα πάθεις πλάκα....... από μία μικρή κουκιδίτσα θα δεις ολόκληρο ανθρωπάκι!!!!!!!!!

Τα καλύτερα κούκλα μου!!!!!!!!!!!!!

Σε φιλώ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Καναμε την αυχενικη, ολα καλα!

Το ταλιμπανακι μου εβαζε συνεχεια τα χερια στο κεφαλι και δε μπορουσε να μετρησει ο γιατρος!!!

Χαχαχα, τον τρελανε!!!!

Για συνδρομο νταουν εβγαλε 1:843 (ειμαι 29 ετων). Μου ειπαν οτι ειναι καλο, ετσι ειναι;;;;

Πως θα περασουν οι υπολοιποι μηνες με τοσο αγχος;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Etoile, μπράβο μια χαρά είναι όλα κορίτσι μου κι έτσι θα είναι μέχρι να πάρεις το μωράκι σου στα χέρια σου!!! Όσο για το άγχος δεν χρειάζεται να έχεις καθόλου γιατί δε θα σε αφήσει να ευχαριστηθείς την ωραιότερη περίοδο της ζωής σου, το ταξίδι τώρα ξεκινάει!!!!!! Απόλαυσέ το όσο περισσότερο μπορείς!!!! Φιλάκια στο ταλιμπανάκι σου!!!!! :lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κουκλιτσα μου συνχαρητηρια!!!σου ευχομε κ εγω με την σειρα μου να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!ενα τελειομηνο υπεροχο στρουμπουλο μωρακι!!!!

περασες πολλα αλλα το αποτελεσμα σε αποζημειωνει!!!

οσο για την αυχενικη αν ο γιατρος εχει καλα μηχανηματα κ το μπουμπουκακι σου καλη θεση σιγουρα θα δειτε κ φυλο!!!εγω στην αυχενικη εμαθα...πολυ ομορφα συναισθηματα...

με το καλο λοιπον κ περιμενουμε τα ευχαριστα νεα απο την αυχενικη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...