Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Μαιο!!!!!!


Recommended Posts

αχ βρε λιτσακι λυπαμαι πολυ κι εγω...τι να πω..σε αφησε να περιμενεις και να ελπιζεις..μα τι βλακεια πια..αααααααααααα....συνεχιζουμε δε σταματαμε..μεχρι τη νικη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κορίτσια καλημέρα!!!

ήθελα να σας ρωτήσω αν προσπαθείτε φυσιολογικά, αν έρχεστε σε επαφή κάθε μέρα ή ανά 2 μέρες, αν χρησιμοποιεί καμιά σας τεστ ωορηξίας και αν έχετε κάνει εσείς ή ο σύζυγος εξετάσεις και είναι όλα οκ....

εμείς εδώ και 3 κύκλους ερχόμαστε σε επαφή συνήθως κάθε 2 μέρες (έτσι μας συμβούλεψε ο γιατρός μας), αυτόν τον μήνα έκανα και ένα τεστ ωορηξίας καθώς ο κύκλος μου είναι 25 μέρες και τον Απρίλιο πήγα τυχαία στον γιατρό την 18η μέρα του κύκλου και είδε οτι είχα την προηγούμενη μέρα ωορηξία (είχαμε έρθει σε επαφή και τις 2 προηγούμενες μέρες πάλι τυχαία) και μετά από 7 μέρες αδιαθέτησα... επειδη τον προηγούμενο κύκλο ένιωσα την ωορηξία περίπου την 10η μέρα, είπα αυτό τον μήνα να χρησιμοποιήσω το τεστ που έδειξε τις πιο γόνιμες μέρες την 10η και την 11η... ήρθαμε σε επαφή την 10η και την 12η και τώρα περιμένουμε... αν και δεν νιώθω τίποτα.. ούτε πρήξιμο στο στήθος, ούτε πονάκια στην κοιλιά, ούτε δέκατα (έτσι κι αλλιώς ούτε όταν περιμένω την φιλενάδα μου έχω συμπτώματα πιο πριν...)... μόνο χθες όλο το βράδυ νόμιζα ότι έκαιγε εσωτερικά η κοιλιά μου εκεί που θεωρητικά είναι η μήτρα μας και ένιωθα βάρος και δεξιά και αριστερά (η ωορηξία έγινε από την δεξιά ωοθήκη αυτή την φορά)...

Συγγνώμη για το τεράστιο ποστ αλλά ως νέα στο "επάγγελμα" έχω πολλές απορίες και αρκετό άγχος (ναι, το ξέρω ότι πρέπει να το αποβάλλω)!!!

Φιλιά σε όλες!!! καλή δύναμη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!!! Αχ ρε Λιτσάκι τι σπάσιμο νεύρων είναι αυτό...... Θες να ρθεις καλή μου έλα και μη μας κάνεις να ελπίζουμε, άμα πια........... Δεν πειράζει όμως αύριο ξεκινά ένας καινούριος μήνας πιο αισιόδοξος για όλες μας, είμαι σίγουρη..... Μελίπλικτο κορίτσι μου εγώ προσπαθώ φυσιολογίκα , και απ' ότι μου είπαν κι εμένα τα κορίτσια εδώ εάν έρχεστε σε επαφή με τον άντρα σου μέρα παρά μέρα τότε είσαι σίγουρη ότι δε θα χάσεις την ωορρηξία σου ακόμη κι αν δεν έχεις ιδέα πότε είναι. Όσο για τεστ ωορρηξίας δεν έχω χρησιμοποιήσει έως τώρα αλλά αυτό το μήνα το έχω σκοπό, η Cuando μου είπε ότι τα clear blue είναι καλά και σχετικά εύκολα για πρώτη χρήση... Τώρα θα δείξει....

Πολλά φιλιά σε όλες σας!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΛΕΚΤΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΕΠΑΦΕΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Κ ΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΣΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΥΠΕΡΗΧΟ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΘΥΡΟΕΙΔΗ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ Κ ΚΑΛΙΕΡΓΕΙΑ Κ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ Κ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ.Κ ΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΕΣΤ ΟΩΡΗΞΙΑΣ Κ ΜΑΚΛΙΣΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΑΙΤ ΗΟΜΕ ΤΕΣΤ ΑΝ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ?ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ.ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΑΣ!!!!!!!!ΣΤΟ ΕΥΧΟΜ,ΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ'ολα εχει ο μπαξες εδω...θα σου πω για μενα αφου ρωτας να σου πουμε..εμεις προσπαθουσαμε ελευθερα κανα χρονο και..με ολες τις μεθοδους..και με τεστ οωρηξιας και με σεξ καθε μερα και μερα παρα μερα..και ολα..αλλα τιποτα..καναμε εξετασεις..μεχρι και σαλπιγγογραφια εγω,ολα καλα μοναχα σε μια φαση το σπερματακι ειχε ενα μικρο θεμα κινητικοτητας..τα πολυυυυυυυυ γρηγορα δεν ηταν παααααααααρα πολλα...και γι αυτο το λογο καναμε δυο σπερματεγχυσεις για να αυξησουμε τις πιθανοτητες..εμεινα εγκυος στη δευτερη τον απριλη αλλα εφυγε αρκετα νωρις..τωρα μας ειπαν να χαλαρωσουμε δυο μηνες και μετα να ξαναπαμε για σπερματεγχυση..επειδη ομως το σπερματακι μας για καποιον περιεργο λογο διορθωθηκε οσων αφορα την κινητικοτητα το ψιλοσκεφτομαι..αν και δε χανω κατι...ειναι λιγακι πιο ευκολο..αυτο το μηνα εκανα δυο τεστακια και ειδα ποτε κανω οωρηξια..την ενιωσα κιολας νομιζω..ουτε εγω εχω συμπτωματα..ενω συνηθως τουλαχιστον το στηθος ποναει πριν την ακατανομαστη(αλλα συμπτωματα ποτε)..η τελευταια ακατανομαστη δεν ειχε ουτε αυτο σαν συμπτωμα..και τωρα παλι το ιδιο μου φαινεται δεν εχω κανενα συμπτωμα..μονο οτι μου πεφτει η πιεση(ειμαι και λιγο υποτασικη..και γενικα αμα θελω να βρω συμπτωματα μπορω να ψαξω να βρω..χαχαχα)...

μην ψαχνεις ομως συμπτωματα..ξερω πολλες φιλες που εμειναν εγκυες και τα συμπτωματα αρχισαν καποιες βδομαδες μετα...το καψιμο θα μπορουσε να ναι κατι θετικο..περιμενε και θα δεις..καλα πας..καλα κανεις ντοιν καθε δυο μερες..βασικα κανε οταν θες..αν ξερεις οτι εισαι στις γονιμες κανε πιο συχνα ετσι νομιζω...ουτως η αλλως το πολυ πολυ να μειωθει λιγο ο αριθμος απο τα σπερματακια αν κανεις καθε μερα..αλλα ελαχιστο μη φανταστεις..και ειναι αναλογα τον καθενα..δεν λειτουργουν ολοι οι αντρες και τα σπερματακια τους με τον ιδιο τροπο..επισης ειναι τοσο μαγικη η στιγμη που θελει τυχη και ηρεμια..δεν υπαρχουν συνταγες..σκεψου οτι σε καθε κυκλο εχουμε ενα 15 με 20% ποσοστο να μεινουμε..ευχομαι να το χεις πετυχει...φιλακιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΙΝ ΚΟΥΑΝΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ 15 ΜΕ 20%ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ.ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΙΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΚΤΟΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ.ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΚΡΑΜΠΕΣ Κ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΑΝ Η ΘΗΛΕΣ ΠΟΛΥ Κ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ Κ ΕΙΧΑ ΔΕΚΑΤΑ ΑΥΤΑ ΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κορίτσια!!! ευχαριστώ για την τόσο άμεση ανταπόκριση...

πήρα τον γιατρό και μου είπε να μην ανησυχώ και ότι με ένα μόνο σπερμοδιάγραμμα δεν γίνεται διάγνωση και αν και ο αιθμός είναι μικρός ελπίδες για φυσιολογική σύλληψη υπάρχουν πολλές... μας συνέστησε αραιές επαφές και καθόλου άγχος... και αν δεν έχει γίνει κάτι σε 2 κύκλους νέο σπερμοδιάγραμμα... και να δούμε τότε...

η αλήθεια είναι πως θέλω παιδάκια από πάντα... από πέρσι δε, επιθυμώ ένα παιδάκι όσο τίποτα...

τώρα πια επιθυμώ μια φυσιολογική σύλληψη περισσότερο για τον σύζυγο... απλά για να του φύγει απότο μυαλό ότι δεν είναι ικανός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια ευχομαι να γινει κατι..οντως...ειναι λιγο πιο δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο..ενα σπερμο ειναι απλα μαι ενδειξη δεν σημαινει κατι...παντως να εχεις υπόψιν και τη σπερματεγχυση που ουσιαστικα προτεινεται οταν το θεμα ειναι αντρικο και δεν ειναι τοοοσο παρεμβατικο απλα πας τη μερα που κανεις οωρηξια και τα ριχνουν λιγο πιο βαθεια ετσι ωστε να αυξηθουν οι πιθανοτητες..εχε το στα υπ οψιν..ξερω αντρες που τους ειπαν μεχρι και στειρους(πραγμα σπανιο και δυσκολο)και ομως αφησαν κοπελες εγκυους κανονικα..ολα με καλη διαθεση γινονται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'σαι καλά cuando μου και όλα τα κορίτσια να'στε καλά...

όταν πήρα τον γιατρό νόμιζα πως θα μου πει ελάτε για σπερματέγχυση άμεσα αλλά δεν μου το είπε...

τώρα και καλά κάνουμε πιο προσεκτική διατροφή και αναμένουμε...

μακάρι να έρθει το νινάκι σύντομα σε όλες μας κορίτσια... μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου το εύχομαι...

για να δούμε...

εύχομαι το αεράκι που φυσούν οι εγκυούλες της παρέας να φέρει γούρι και σε εμάς...... <3

cuando, η αλήθεια είναι πως κι εγώ όταν θέλω να βρω συμπτώματα βρίσκω αμέτρητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;) ευχαριστώ... αν αδιαθετήσω τελικά την άλλη εβδομάδα, θα πάρω τον γιατρό και θα τον ρωτήσω ποιές ακριβώς να πάρω και θα τις ξεκινήσουμε... είχα στο μυαλό μου να παίρναμε κάποιο συμπλήρωμα... :D
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτες βοηθανε ειδικα για τη συλληψη..βοηθανε το σπερμα..και για τις γυναικες εχουν φυλλικο οξυ...ξερω κοσμο που ειδε θαυματα..και σιγουρα πολυ καλη διατροφη ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια τι κάνετε;melipikto καλώς ήρθες στην παρέα.Πραγματικά κρύβεις απίστευτη δύναμη μέσα σου.Εύχομαι από εδώ και πέρα να σας έρθουν όλα στην ζωή σας όπως τα επιθυμείτε και πολύ σύντομα και ένα νινί.Λιτσάκι αμάν με αυτές τις περιόδους που όλο τσαλιμακια μας κάνουν.Μην απογοητεύεσαι που θα πάει θα το τσακώσουμε!!!!!!!!!!

Να σας κάνω και εγώ κορίτσια μια ερώτηση περί ωορρηξίας;Χρησιμοποίησα τεστάκι χθες και ήταν η γραμμή περίπου το ίδιο κόκκινη με την γραμμή ελέγχου.Σήμερα το πρωί που ξανα έκανα ήταν πάρα πολύ έντονη.Η ερωτήση μου είναι πότε περίπου να περιμένω να γίνει ,σήμερα ή αύριο;Να έχω και τις 2 μέρες επαφές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν σημερα ηταν πιο κοκκινη λογικα οπου να ναι θα κανεις οωρηξια..δηλαδη απο 12-36 ωρες...κι εγω ειχα τις ιδιες αποριες αλλα κατεληξα στο εξης μετα απο ερευνα..χαχα...λοιπον η ορμονη αυτη φτανει στη μεγαλυτερη της τιμη ακριβως τοσες ωρες οπως σου ειπα παραπανω πριν την οωρηξια..επειτα παιρνει την κατω βολτα..αν σημερα δεν ηταν το ιδιο εντονη με χτες κανε σημερα οπωσδηποτε..αλλιως αυριο ειναι καλυτερα μετα απο τις 12 και πριν τις 36 ωρες μετα το θετικο τεστ..αλλα κι αν κανεις και σημερα και αυριο και μεθαυριο κακο δεν κανεις..τα σπερματακια ζουν 2-3 μερες καμια φορα και 5 μεσα στις σαλπιγγες...πρεπει να φτασουν εκει βεβαιως..αλλα αν εισαι σε γονιμες μερες τα υγρα σου θα βοηθησουν την κατασταση...εγω θα ελεγα κανε οποτε μπορεις μη χασεις τις μερες σου..και μην σκεφτεσαι..χαχαχα..αμα μπορεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipikto σου ευχομαι καλη επιτυχια!! η γνωμη μου ειναι οσο εχετε δυναμεις να προσπαθησετε να βελτιωσετε τα πραγματα με βιταμινες, διατροφή ή και ομοιοπαθητικη μηπως και τα καταφερετε.. Αν μετα οι εξετασεις δεν εχουν βελτιωθει, μπορειτε να δοκιμασετε σπερματεγχυση οπως λεει και η κουαντο ειανι απλη διαδικασια.. Ελπιζω ολα να πανε καλα!

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι cuando μου σήμερα το πρωί κατά τις 10:00 που το έκανα ήταν πάρα πολύ έντονη η γραμμή.Άντε να δούμε αυτό τον μήνα τι ψάρια θα πιάσουμε!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΓΩ ΕΔΩ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΝΤΙΣΣΥΛΗΠΤΙΚΑ...ΜΕ ΦΕΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΚΥΣΤΗ :cry:

ΕΣΕΙΣ???ΚΑΜΙΑ ΝΕΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΕΧΟΥΜΕ? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaannap καλή επιτυχία!!!

πετάχτηκα μέχρι το φαρμακείο και πήρα τις αντρικές βιταμίνες... η φαρμακοποιός, μια νέα κοπέλα, προσπαθεί κι εκείνη μου είπε αλλά τίποτα ακόμα, παίρνουν κι εκείνοι αυτές που μου είπες cuando... εγώ λέω να περιμένω μήπως είμαι (που κάτι μέσα μου μου λέει πως δεν...αλλά μακάρι παναγίτσα μου να είμαι) και όταν με επισκεφτεί η παλιοφιλενάδα να τις ξεκινήσω... σκέφτομαι μόνο το ύφος του γιατρού μου (που ξέρει πόσο βιαστική είμαι και τα περιμένει όλα από εμένα) όταν του πω πως παίρνουμε συμπληρώματα χωρίς να μας το πει εκείνος... κάποια μέρα θα με σκοτώσει σίγουρα... ευτυχώς είναι φίλος και με πολύ ανοιχτό μυαλό και δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί του...

mwroudenia να το πεις στον γιατρό σου να σου δώσει λίγο πιο ελαφριά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipikto o giatros mou eipe einai fysiologiko auto kai na mhn ta kopsw katholou leei...mono 2 koutia tha parw kai meta tha paw na me dei an efyge h kysth kai ta stamataw...egw den ta pernw gia antisylipsi...anagkastika ta pernw :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσάκι κρίμα ρε κορίτσι :( Δεν το βάζουμε κάτω όμως έτσι;

Εγώ κορίτσια χρησιμοποιούσα τα hometest γιατί με όλα τα υπόλοιπα των φαρμακείων είναι απλά χάσιμο χρημάτων. Τα clear blue αν θυμάμαι καλά κάνανε τα 7 τεστάκια γύρω στα 50 ευρω (δηλαδή μόνο για ένα κύκλο και αν έφταναν) ενώ στη hometest με 50 ευρώ παίρνεις καμιά 50 τεστ! Στην αρχή τα χρησιμοποιούσα τακτικά. Μετά βαρέθηκα, το θεωρούσα λίγο ψυχοφθόρο και τα παράτησα. Απλά αν καταλάβαινα ωορηξία από τα υγρά μου, μπορεί αν το θυμόμουνα να έκανα και κανενα τεστ εκείνη τη μέρα για να το επιβεβαιώσω.

Μariannap εμένα ο 1ος γιατρός μου έλεγε ότι όταν θα έχω τα έντονα παχύρευστα υγρά θα ερχόμαστε σε επαφή την επόμενη και την μεθεπόμενη γιατί το ωάριο θα σκάσει σε 24-48 ώρες (διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα). Εμενα πάλι κάτι δεν με κόλαγε καλά σε αυτό γιατί την μεθεπόμενη που μου έλεγε να το κάνουμε δεν είχα καθόλου υγρά και ένιωθα ότι τζάμπα προσπαθούσαμε. Τελικά τελευταίους μήνες ακολούθησα το ένστικτό μου και όταν έβλεπα τα υγρά (ήταν συνήθως μεσημέρι) το βράδυ το κάναμε όπως και την επόμενη μέρα. Το μπεμπέ το πιάσαμε με μία φορά μόνο, την μέρα που είδα τα υγρά. Γενικά τελευταία όπως είχα ξαναπεί απογοητευτήκαμε και το είχαμε παρατήσει λίγο το άθλημα και το κάναμε όποτε θέλαμε και αν καταλαβαίναμε ωορηξία το προσπαθούσαμε στο χαλαρό.

Μelipikto μου και εμείς είχαμε πρόβλημα με το σπέρμα. Είχε 2 κυρσοκήλες ο άντρας μου και η κινητικότητα έπεφτε πάρα πολύ μετά από λίγες ώρες και μας είχαν πει ότι έχουμε ελάχιστες πιθανότητες αν δεν κάνει επέμβαση (τελικά μας πρόλαβε το σπόρι). Για να μην μιλήσω ξανά για τα δικά μου προβλήματα με τις σάλπιγγες μήτρα κτλ. Σε ουρολόγο πήγατε; Γιατί εμένα ο "μαμάκας" ο γυναικολόγος μου μας το είχε βγάλει τέλειο το σπερμοδιάγραμμα και όταν αλλάξαμε γιατρό μας έστειλε κατευθείαν σε ουρολόγο και εκείνος μας άνοιξε τα μάτια.

Τέλοσπάντων εγώ αυτό που έχω να σε συμβουλέψω είναι να προσπαθείτε να απολαμβάνετε το σεξ και να μην το κάνετε από αγγαρία γιατί πρέπει. Και να μην τρελένεστε αν χάσετε και καμιά μέρα. Και εμείς περάσαμε από πολλά σκαμπανεβάσματα. Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες σας κορίτσια! Όλες θα γίνουμε μανούλες για 1η για 2η και για όσες φορές θέλουμε!

Φιλιά σε όλες και ΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia αφού είναι μόνο για 2 κουτάκι αυπομονή... αντε και μετά θα είσαι πανέτοιμη για την μεγάλη στιγμή...

MaDi προσπαθούμε να το απολαμβάνουμε και η αλήθεια είναι πως καμία μα καμία φορά δεν το έχουμε κάνει με το ζόρι... έχουμε πολύ καλή σεξουαλική ζωή ευτυχώς!!! ο γιατρός μας δεν είπε ότι είναι καλό το σπερμοδιάγραμμα αλλά ότι υπάρχουν και πολύ χειρότερα και έχει υπάρξει φυσιολογική σύλληξη σε πολλά από αυτά...

το μόνο που με αγχώνει είναι ότι εκτός όλων των άλλων παλεύουμε και με τον χρόνο "πρέπει" να προλάβουμε τον χειμώνα... και αυτό το "πρέπει", που κανονικά δεν πρέπει να το λέω για με αγχώνει, είναι στην ζωή μας παρόν δυστυχώς...

τί να πω... παίρνω κουράγιο από εσάς όλες, και τις εγκυούλες και όσες είμαστε στον ίδιο αγώνα...

φιλιά πολλά σε όλες κορίτσια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από την βιασύνη μου έχω κάνει αμέτρητους αναγραμματισμούς και λάθη...

εννοώ υπομονή για την μωρουδένια και όχι σύλληξη αλλά σύλληψη κλπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από την βιασύνη μου έχω κάνει αμέτρητους αναγραμματισμούς και λάθη...

εννοώ υπομονή για την μωρουδένια και όχι σύλληξη αλλά σύλληψη κλπ...

na sai kala kopela mou!!!!kai esy me to kaloooooo!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρέσει melipikto που σκέφτεσαι έτσι τόσο θετικά.Αποκλείεται να μην σου πάνε όλα τέλεια με τέτοια ψυχολογία!!!!!! ;):D

MaDi έχεις απόλυτο δίκιο σε όσα γράφεις αλλά όταν έχεις ήδη ένα ζουζούνι (χωρίς καμία βοήθεια) ο προσωπικός χρόνος είναι πολύ περιορισμένος και η κούραση πολύ γι΄αυτό καμιά φορά το ψάχνουμε λιγάκι παραπάνω.φιλάκια στη κοιλίτσα σου.

mwroudenia κάποτε έπαιρνα και εγώ αλλά δεν μου είχε φέρει ποτέ αιματάκι.Υπομονή κουκλίτσα,αχ τι κάνουμε για τα σποράκια μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...